autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Ioniq 6 офіційно, налітай! (4/7)

V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Sillent]
      21 февраля 2023 в 11:30 Гілками

Sillent 20.02.2023 20:31 пишет:

D.T.George 17.02.2023 20:55 пишет:

Sillent 17.02.2023 20:43 пишет:


Как-то у Хёнде с дизайнерами совсем беда. КИА покруче рисуют.




Интересная мысль, особенно с учётом того что владелец KIA - Hyundai Motor Company )

Рисуют по-разному, для разных аудиторий. И ведь работает - людям нравится KIA, не нравится Hyundai, и наоборот. Одним словом, водка вредная - давайте напьёмся вискаря)



Я знаю кто владелец и полностью историю марок. Ибо владел и теми и другими. Тем не менее, когда КИА себе купила дизайнера Ауди, Хёнде на подобные шаги не пошла. Имеем что имеем.


И что же имеем? Х-К сделали абсолютно правильный ход: чтобы машины между двумя маркам не конкурировали сами с собой, они развели их среди потребителей по дизайну совершенно разных направлений. Простое и гениальное решение, куда лучше, чем комплектации и "псевдо-статусность" типа "шкода - фольц".
У меня, кстати, нет однозначного мнения чей дизайн лучше "в общем", у меня есть оценка конкретных машин. Например, мне не нравится соната, но нравится оптима, рио нравится больше, чем акцент, при этом тюксон мне нравится больше, чем спортейдж и т.п.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: AM]
      21 февраля 2023 в 13:20 Гілками

AM 21.02.2023 08:26 пишет:

Paulskit 20.02.2023 19:33 пишет:

GreenMile 20.02.2023 19:31 пишет:


В ответ на:

...



ААААААА! *тікає* (с)




+1, це діч, але це не 3, а М3. Хоча те що ти показуєш, це не найгірший варіант, бо саме на М воно виглядає ще більш-менш. А ось звичайна, не М, ось там так



Бачив оте вживу, правда 4 GC. Скажу чесно- не так вже й дивно виглядає. Я б навіть сказав що доволі непогано



Щаслива людина) Мені дуже подобається, як задня частина виглядає, але перед і 3\4 не то. Порівнюючи з F32/F36 які пропорційно були ідеальними, так взагалі. Поки в лінійці ще є красиві моделі (3,5, X3, X5), не бачу сенсу мучатись і намагатись себе привчити. Хоча багато друзів кажуть, що вже звикли і не все так погано, але хто б сказав, що "подобається", таких ні, немає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Paulskit]
      21 февраля 2023 в 13:50 Гілками

Paulskit 21.02.2023 13:20 пишет:

AM 21.02.2023 08:26 пишет:

Paulskit 20.02.2023 19:33 пишет:


В ответ на:

...




+1, це діч, але це не 3, а М3. Хоча те що ти показуєш, це не найгірший варіант, бо саме на М воно виглядає ще більш-менш. А ось звичайна, не М, ось там так



Бачив оте вживу, правда 4 GC. Скажу чесно- не так вже й дивно виглядає. Я б навіть сказав що доволі непогано



Щаслива людина) Мені дуже подобається, як задня частина виглядає, але перед і 3\4 не то. Порівнюючи з F32/F36 які пропорційно були ідеальними, так взагалі. Поки в лінійці ще є красиві моделі (3,5, X3, X5), не бачу сенсу мучатись і намагатись себе привчити. Хоча багато друзів кажуть, що вже звикли і не все так погано, але хто б сказав, що "подобається", таких ні, немає



я думаю майбутні серії будуть Ок, в кожного автовиробника бувають епічні провали (бо комусь здалося що "він художник він так бачить")


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Disnake]
      21 февраля 2023 в 14:06 Гілками

Не думаю, вони ці ніздрі кругом продовжують пихати. М3, iX і т.д.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3388
С нами с 08.04.2007

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: hollywood]
      21 февраля 2023 в 14:48 Гілками

hollywood 21.02.2023 10:02 пишет:


А що скажете накшталт цього факту:
Люк Донкервольке — бельгійський автомобільний дизайнер, президент і головний креативний директор Hyundai Motor Group і автомобільного бренду Genesis. До приходу в Hyundai Motor Group він був директором з дизайну Volkswagen Group брендів Bentley, Lamborghini, Škoda та Audi.




а в чём непонятка?

В ответ на:

31 ОКТЯБРЯ 2018
В Hyundai-Kia сменится шеф-дизайнер: Шрайер уходит в отставку
Преемником Шрайера станет Люк Донкервольке



о Шрайере сами найдёте

П.С. в Kia на сегодня главный дизайнер Карим Хабиб

Змінено Maniachello (14:52 21/02/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Maniachello]
      6 апреля 2023 в 12:45 Гілками


http://youtu.be/m6F3V5-p5jA

Дивимось


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Михаил_N]
      6 апреля 2023 в 14:16 Гілками

Прикольна, але взяв би тільки, як друге авто, і не за такі гроші

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      12 апреля 2023 в 17:54 Гілками

Тем временем Ионик 6 стал автомобилем года

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: GreenMile]
      12 апреля 2023 в 19:01 Гілками

GreenMile 12.04.2023 17:54 пишет:

Тем временем Ионик 6 стал автомобилем года




Корейцы волну поймали, в прошлом году на этом месте был 5-й


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
g1a
старый писатель **
50 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 999
С нами с 18.04.2013

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      13 апреля 2023 в 11:15 Гілками

Как по мне - обмылок.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: g1a]
      13 апреля 2023 в 11:57 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

g1a 13.04.2023 11:15 пишет:

Как по мне - обмылок.





Это не вопрос дизайна, а аэродинамического сопротивления... Ioniq 6 в этом вопросе один из лидеров на сегодня, оставляя с небольшим отрывом позади все Теслы, не говоря уже о дизайнерских шкафах типа Ioniq 5)

До того как придумают (если придумают) какой-то новый источник енергии и/или устройство хранения ВСЕ новые эффективные (в первую очередь на трассе, где скорость выше городской) электрички такими будут. Что-то похожее на то что со смартфонами происходит - все на одно лицо, разница в рюшечках...

Это не вопрос дизайна, а аэродинамического сопротивления. Ioniq 6 в этом вопросе один из лидеров на сегодня, оставляя с небольшим отрывом позади все Теслы, не говоря уже о дизайнерских шкафах типа Ioniq 5)До того как придумают (если придумают) какой-то новый источник енергии и/или устройство хранения ВСЕ новые эффективные (в первую очередь на трассе, где скорость выше городской) электрички такими будут

Змінено D.T.George (12:03 13/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      22 апреля 2023 в 16:53 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Табло іонік 5/6 під час заряджання на правильній зарядній станції
Фото не моє...

Табло іонік 5/6 під час заряджання на правильній зарядній станціїФото не моє.

Змінено D.T.George (16:53 22/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      22 апреля 2023 в 18:19 Гілками

залишилося щоб така була у кожному мікрорайоні. хочаб по декілька портів. а поки що рано. хоч електрички це і дешево в ексуплаатації. в мене є можливісь заряджати дома вночі, але все одно розглядаю електричку лише як друге авто

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      22 апреля 2023 в 21:58 Гілками

Сергёга 22.04.2023 18:19 пишет:

залишилося щоб така була у кожному мікрорайоні. хочаб по декілька портів. а поки що рано. хоч електрички це і дешево в ексуплаатації. в мене є можливісь заряджати дома вночі, але все одно розглядаю електричку лише як друге авто



В тебе кожен день поїздок більше 300 км?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      22 апреля 2023 в 23:10 Гілками

Сергёга 22.04.2023 18:19 пишет:

залишилося щоб така була у кожному мікрорайоні. хочаб по декілька портів. а поки що рано. хоч електрички це і дешево в ексуплаатації. в мене є можливісь заряджати дома вночі, але все одно розглядаю електричку лише як друге авто




Такі зарядки в мікрорайонах не ставлять))) на трасах типу... Вдома вночі так швидко заряджати сенсу нема..
В "мікрорайонах" імхо тільки гібриди можуть бути, в основному. Просто фізично забезпечити багатоквартирний будинок зарядними місцями нереально, навіть за половини автопарку...
Принаймні якщо це не було закладено в проект...

Змінено D.T.George (23:11 22/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      22 апреля 2023 в 23:47 Гілками

D.T.George 22.04.2023 23:10 пишет:

Сергёга 22.04.2023 18:19 пишет:

залишилося щоб така була у кожному мікрорайоні. хочаб по декілька портів. а поки що рано. хоч електрички це і дешево в ексуплаатації. в мене є можливісь заряджати дома вночі, але все одно розглядаю електричку лише як друге авто




Такі зарядки в мікрорайонах не ставлять))) на трасах типу... Вдома вночі так швидко заряджати сенсу нема..
В "мікрорайонах" імхо тільки гібриди можуть бути, в основному. Просто фізично забезпечити багатоквартирний будинок зарядними місцями нереально, навіть за половини автопарку...
Принаймні якщо це не було закладено в проект...




на житлові багатоквартирні будинки подається не так багато потужності. Є така штука, як розрахунки одночасного навантаження. Якщо не вдаватись в подробиці, то на будинок багатоквартирний подається не так вже й багато. Наприклад, при наявності газових плит і площі квартир до 95 квадратів (тобто автомати 25А) на типовий будинок з 70-80 квартир і один ліфт достантньо приблизно 100-110 кВт. всього. тобто як одна швиденька зарядка. А уявимо, що зараджати захочуть вночі хоча б половина (40 квартир). Звісно, це не подовжувачі з вікон і закладати цю потужність потрібно окремо (і тут рахуватися вже буде інакше, а кожний кіловат зарезервованої потужності коштує нормально так, плюс не зажди є можливість без побудови нових підстанцій, і мова тут вже піде не про 10/0,4, а про більш висого рівня...а це що...так, це дорого, дуже). Коротше, наша міська інфраструтура до цього точно не готова і не скоро буде

у приватному будинку у передмісті нема питань - 15 кВт на будинок є, все жити можна Але це поки що...поки всі не замінили ДВЗ на електричку.
Бо тут теж питання. "сільські" підстанції теж не розраховані, що їх і в хвост і в гриву будут по ночам гоняти на максималочках. Я не проти електромобілів, скоріше за, але все одно, доки інфраструтура не буде відповідати тому що є для ДВЗ, то я не готвий бути виключно на електротязі, хоч і не кожен день по 300 проїзжаю (але пам'ятаю як в Ірпені/бучі кидали електромобілі на початку вторгнення...ці спогади мені точно не довзолять відмовитись від ДВЗ)

PS хоча є для країни вцілому і солідний плюс при массовому переході на електротягу. Нічні зарядки електрокарів можуть стати такими собі маневровими потужностями, що довзолить більш повно використовувати потенціал АЕС і зменшувати використання теплової генерації, тобто зменшувати зележність від вуглеводнів, з якими в нас біда
Тобто електричку то я собі візьму скоріш за все (звісно що біток...я ж фанат ), але точно виключно як другу, а бронепотяг буде на запасній колії.
все, пиво більше не п'ю, а то "поговорити" тягне


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      23 апреля 2023 в 02:12 Гілками

Сергёга 22.04.2023 23:47 пишет:


PS хоча є для країни вцілому і солідний плюс при массовому переході на електротягу. Нічні зарядки електрокарів можуть стати такими собі маневровими потужностями, що довзолить більш повно використовувати потенціал АЕС і зменшувати використання теплової генерації, тобто зменшувати зележність від вуглеводнів, з якими в нас біда



До цього світлого часу (великої кількості електрокарів в Україні) в нас (та і в світі) з'являться і більш сучасні маневрові АЕС.
Саме нещодавно підписали (рамочний) договір про будівництво якоїсь кількості американських блоків. Вони значно меншої потіжності (і вартості), вмітимуть манеарувати потужністю як маневрена теплова станція, абсолютно нові. Точніше сказати - настільки нові, що ще ніде не впроваджені, існують лише у вигляді проектів. Тобто, на нас відкатають тежнологію (як вже було в енергетиці не раз). :-)
Гуглити по словах "модульні АЕС".

Змінено VovkZ (02:15 23/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8314
С нами с 08.06.2013

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: VovkZ]
      23 апреля 2023 в 10:08 Гілками

VovkZ 23.04.2023 02:12 пишет:


До цього світлого часу (великої кількості електрокарів в Україні) в нас (та і в світі) з'являться і більш сучасні маневрові АЕС.


Ви наче в якомусь паралельному світі живете. В реальному світі відмовляються від АЕС.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3997
С нами с 11.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Rucha]
      23 апреля 2023 в 10:27 Гілками
Достоевский ***
33 года за рулем, Київ <--> Білогородка
Сообщения: 6482
С нами с 31.08.2001

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Rucha]
      23 апреля 2023 в 10:46 Гілками

Rucha 23.04.2023 10:08 пишет:

Ви наче в якомусь паралельному світі живете. В реальному світі відмовляються від АЕС.



І Україна також не збирається відмовлятися, а навпаки, планує побудувати 20 блоків ось тут


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
7 користувачів і 178 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9515

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія