autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Ioniq 6 офіційно, налітай! (5/7)

V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      23 апреля 2023 в 10:58 Гілками

Сергёга 22.04.2023 23:47 пишет:

на житлові багатоквартирні будинки подається не так багато потужності. Є така штука, як розрахунки одночасного навантаження. Якщо не вдаватись в подробиці, то на будинок багатоквартирний подається не так вже й багато. Наприклад, при наявності газових плит і площі квартир до 95 квадратів (тобто автомати 25А) на типовий будинок з 70-80 квартир і один ліфт достантньо приблизно 100-110 кВт. всього. тобто як одна швиденька зарядка. А уявимо, що зараджати захочуть вночі хоча б половина (40 квартир). Звісно, це не подовжувачі з вікон і закладати цю потужність потрібно окремо (і тут рахуватися вже буде інакше, а кожний кіловат зарезервованої потужності коштує нормально так, плюс не зажди є можливість без побудови нових підстанцій, і мова тут вже піде не про 10/0,4, а про більш висого рівня...а це що...так, це дорого, дуже). Коротше, наша міська інфраструтура до цього точно не готова і не скоро буде


Проблема в том, что как раз ночью энергию девать некуда, пиковое потребление около 18-20 часов вечером (считаем на все выделенные киловатты) и утром. Ночью потребеления нет, что есть проблемой т.к. нужно маневрировать, ага. Авто-зарядки включатся по расписанию в 23:00, например, и все, все выделенные на дом киловатты в штатном режиме потребляются ночью автомобилями, что будет только плюсом для энергетики, т.к. не будет перекоса потребления. Так что все можно решить на первых порах чисто организационным методом, было бы желание. Ну и столбы с розетками нужны, да.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: GreenMile]
      23 апреля 2023 в 12:42 Гілками

Усім, хто говорить про нестачу мереж і т.і. - сподіваюсь ви перед цим хоч на пальцях рахували скільки тої енергії потрібно для заміни і порівняти з поточним виробництвом і споживанням.
А вже потім всім розповіли про виявлену нестачу, якщо бо вона присутня...
PS
А от з диспетчеризацією всього цього доведеться добряче полюбитись


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Киев
Сообщения: 1158
С нами с 27.01.2004

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      23 апреля 2023 в 12:51 Гілками

Мені подобається, я би купив но тільки для Європи. Низенька, дорогенька

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: GreenMile]
      23 апреля 2023 в 14:12 Гілками

GreenMile 23.04.2023 10:58 пишет:

Сергёга 22.04.2023 23:47 пишет:

на житлові багатоквартирні будинки подається не так багато потужності. Є така штука, як розрахунки одночасного навантаження. Якщо не вдаватись в подробиці, то на будинок багатоквартирний подається не так вже й багато. Наприклад, при наявності газових плит і площі квартир до 95 квадратів (тобто автомати 25А) на типовий будинок з 70-80 квартир і один ліфт достантньо приблизно 100-110 кВт. всього. тобто як одна швиденька зарядка. А уявимо, що зараджати захочуть вночі хоча б половина (40 квартир). Звісно, це не подовжувачі з вікон і закладати цю потужність потрібно окремо (і тут рахуватися вже буде інакше, а кожний кіловат зарезервованої потужності коштує нормально так, плюс не зажди є можливість без побудови нових підстанцій, і мова тут вже піде не про 10/0,4, а про більш висого рівня...а це що...так, це дорого, дуже). Коротше, наша міська інфраструтура до цього точно не готова і не скоро буде


Проблема в том, что как раз ночью энергию девать некуда, пиковое потребление около 18-20 часов вечером (считаем на все выделенные киловатты) и утром. Ночью потребеления нет, что есть проблемой т.к. нужно маневрировать, ага. Авто-зарядки включатся по расписанию в 23:00, например, и все, все выделенные на дом киловатты в штатном режиме потребляются ночью автомобилями, что будет только плюсом для энергетики, т.к. не будет перекоса потребления. Так что все можно решить на первых порах чисто организационным методом, было бы желание. Ну и столбы с розетками нужны, да.




якби ви прочитали моє повідомлення повністю ну то вже таке
не з генерацією, з розподіденням проблеми будуть. в нас вкрай рідкісне явище щоб, наприклад, квартири всі одночасно жерли по максімуму, саме тому у багатоквартирних враховується такий собі коєфіцієнт одночасного споживання при наданні потужності на будинок. Електрички будуть хавать все, що зможуть взяти. Тобто фактично споживання у житлового фонду буде навіть більше, ніж вдень. підстанції не витримають, якщо перейдуть хоча б 30-40% на електричку. а враховуючи темпи переходу це цілком можливо у переспективі 3-6 років. це я кажу про великі міста та передмістя (звісно, що не весь автопарк країни, середній вік якого вже мабуть чверть століття, якщо не більше). І це буде великим викликом для енергетіків (а також гаманців замовникиів приєднань житлового фонду, що звісно вплине на собівартість будівництва і далі ляже на гаманці кінцевого споживача). Про старий багатоквартирний житловий фонд...ну тут можна запити холодною водою. Ще раз кажу, це не лише 10/0,4 кВ, це понижаючи станції з більш високим рівнем напруги потрібно буде замінювати/будувати додаткові. Наразі вже не можна модернізувати ТП, тільки будівництво нових .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      23 апреля 2023 в 15:58 Гілками

Сергёга 23.04.2023 14:12 пишет:

не з генерацією, з розподіденням проблеми будуть. в нас вкрай рідкісне явище щоб, наприклад, квартири всі одночасно жерли по максімуму, саме тому у багатоквартирних враховується такий собі коєфіцієнт одночасного споживання при наданні потужності на будинок. Електрички будуть хавать все, що зможуть взяти. Тобто фактично споживання у житлового фонду буде навіть більше, ніж вдень.


Не будут, именно по той же причине, что и квартиры не используют всю мощность одновременно

Змінено GreenMile (16:01 23/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: GreenMile]
      23 апреля 2023 в 16:14 Гілками

GreenMile 23.04.2023 15:58 пишет:

Сергёга 23.04.2023 14:12 пишет:

не з генерацією, з розподіденням проблеми будуть. в нас вкрай рідкісне явище щоб, наприклад, квартири всі одночасно жерли по максімуму, саме тому у багатоквартирних враховується такий собі коєфіцієнт одночасного споживання при наданні потужності на будинок. Електрички будуть хавать все, що зможуть взяти. Тобто фактично споживання у житлового фонду буде навіть більше, ніж вдень.


Не будут, именно по той же причине, что и квартиры не используют всю мощность одновременно



доказ від зворотноьго
от уявимо середньостатистичне споживання (можу сказати за свій будинок, де я голова ОСББ, бо в нас прямих договрів ще нема і через мене всі ці розрахунки проходять). Так от - це від 90 до 200 кВт (ліше одне виключення, але там дітей багато), з яких основне споживання саме вдень (вночі відсотків до 15, але ми навіть це не будемо враховувати). Поки що все логічно. У багатьох не одне, а два авто, але будемо рахувати одне. Середньостатистичний пробіг 25 ткм на рік, тобто при витраті на сотку умовних 18 кВт це біля 375 квт на місяць, що вже в 1,8-4 рази більше, ніж беремо вдень. З однієї машини. А їх може бути дві. А ще на електрокарі зазвичай люди більше їздять, але, ще раз, навіть не враховуючи це виходить перевищення денного споживання в 1,8-4 рази. При збільшенні пробігу і додавання другої автівки, що стає звичним явищем у мегаполісах та передмістях, ми вже зтикаємося з 3,6-8х перевищенням нічного відносно денного. десь так. без глобальнго вкидання бабла в модернізацію інвраструтури діла не буде. "запомните этот твит" (с) і згадайте рочків через 5-6
мене наприклад в електромобілях лякає саме такий швидкий перехід усіх виробників. якби це розтягнули рочків на 15-20, то нічого страшного, але вже бачу, що багато виробників відмовляться раніше від ДВЗ, ніж граничний термін. Але підеркслюю, саме електромобіль як гаджет, а не як вся екосистема в її стані на зараз, мені подобається

Змінено Сергёга (16:24 23/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4132
С нами с 20.11.2003

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      23 апреля 2023 в 17:13 Гілками

ну в тебе одразу кілька припущень, які, імхо, є перебільшеннями, особливо щодо місячного споживання та регулювання/балансування потужності:
1) 25к на рік, це 70 км кожного дня без вихідних. Це сильно дофіга, тобто такий пробіг може бути, але це точно не типовий випадок. До того ж в 2 авто середній пробіг буде зменшуватись на одне авто.
2) При споживанні та розподілу для підстанції самий поганий режим, це різкі сплески як в один так і в інший бік. В електричках що гарно, так це стабільність та передбачуваність споживання.
3) Якщо виводити придомові зарядні пристрої в окрему гілку, то можна ставити на неї щось типу реле пріоритету, коли для будинків цей пріоритет буде високим, а для зарядних станцій найнижчий.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      23 апреля 2023 в 17:59 Гілками

Гугліть споживання в Україні: палива, електроенергії. Переводь одне у інше і хоча б порівняй цифри.

Нічого жахливого я там не побачив, окрім того, що ймовірно АЕС стануть більше виробляти (постійна потужність), а автівки як раз стануть балансовими споживачами.
А не так як зараз, коли для балансування треба на 2-4 години розганяти ледь не третину потужності системи на викопному паливі(тец і тес). І коштує це достобіса
Пгту в нас взагалі не пригадаю

Змінено Allodin (23:35 23/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      23 апреля 2023 в 22:56 Гілками

Сергёга 23.04.2023 16:14 пишет:

доказ від зворотноьго
от уявимо середньостатистичне споживання (можу сказати за свій будинок, де я голова ОСББ, бо в нас прямих договрів ще нема і через мене всі ці розрахунки проходять). Так от - це від 90 до 200 кВт (ліше одне виключення, але там дітей багато)


Честно говоря, после этой цифры дальше можно не вникать, потому что, пардон, но до 200кВт в месяц - это наверное бабушки/дедушки с одним холодильником и телевизором так потребляют. У себя ниже 400кВт не видел (и это нас два человека), обычно в районе 450, а в самое пекло летом там и 900-1110 было, когда кондей не выключался сутками.
По остальным прикидкам, сильно много из справочника "Стеля". Но суть даже не в этом, а в том, что я приехал раньше, ты позже, пока ты стал на зарядку - моя машина уже зарядилась, а сосед, например, неделю не ездил вообще и не заряжает. Опять же, заряжать надо ночью, когда избыток ЭЭ, при чем тут дневные показатели пенсионеров я не понимаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      24 апреля 2023 в 12:19 Гілками

Мапа зарядних станцій >70 kW


http://youtu.be/WdcdgHsV084

Змінено D.T.George (12:21 24/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: GreenMile]
      24 апреля 2023 в 23:05 Гілками

GreenMile 23.04.2023 22:56 пишет:

Сергёга 23.04.2023 16:14 пишет:

доказ від зворотноьго
от уявимо середньостатистичне споживання (можу сказати за свій будинок, де я голова ОСББ, бо в нас прямих договрів ще нема і через мене всі ці розрахунки проходять). Так от - це від 90 до 200 кВт (ліше одне виключення, але там дітей багато)


Честно говоря, после этой цифры дальше можно не вникать, потому что, пардон, но до 200кВт в месяц - это наверное бабушки/дедушки с одним холодильником и телевизором так потребляют. У себя ниже 400кВт не видел (и это нас два человека), обычно в районе 450, а в самое пекло летом там и 900-1110 было, когда кондей не выключался сутками.
По остальным прикидкам, сильно много из справочника "Стеля". Но суть даже не в этом, а в том, что я приехал раньше, ты позже, пока ты стал на зарядку - моя машина уже зарядилась, а сосед, например, неделю не ездил вообще и не заряжает. Опять же, заряжать надо ночью, когда избыток ЭЭ, при чем тут дневные показатели пенсионеров я не понимаю




ну ок, просто порахуй, скільки мережа на будинок може видати максимум (забудемо про квартири, хоча в мене статистика по новобудові з молодими сім'ями). А виходить, що такої потужності недостатньо, щоб забезпечити всім хоча б 20 000 км на рік.
ну якщо ще на роботі дозаряжатись, на міських зарядках, то вистачить, але ж тоді потрібно безліч зарядок по місту, а також збільшення споживання вдень для підзарядки. А мережі в нас і так на ладан дихають


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Allodin]
      24 апреля 2023 в 23:17 Гілками

Allodin 23.04.2023 17:59 пишет:

Гугліть споживання в Україні: палива, електроенергії. Переводь одне у інше і хоча б порівняй цифри.

Нічого жахливого я там не побачив, окрім того, що ймовірно АЕС стануть більше виробляти (постійна потужність), а автівки як раз стануть балансовими споживачами.
А не так як зараз, коли для балансування треба на 2-4 години розганяти ледь не третину потужності системи на викопному паливі(тец і тес). І коштує це достобіса
Пгту в нас взагалі не пригадаю




я про генерацію не в курсі, більше по мережам. я абсолютно погоджуюсь, та і вище писав, що використання АЕС збільшиться, що добре. Тут було б дивно щось проти казати

Про споживання подивлюся. я так розумію, що ви вже подивились і зробили висновок, що нічне споживання електрики може компенсувати в масштабах України в цілому. Але б я подивився ще споживання по регіонах. В мегаполісах і їх передмістях споживання пального для авто апріорі більше, ніж десь по "селах", де пробіги смішні та і машин менше, але ж електрики побутові там жеруть так само. А я все про них, про магаполіси та навколишні містечка, і казав вище. ці ж регіони в першу чергу і перейдуть на електротягу, а ще і їздять багато.

Змінено Сергёга (23:20 24/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      24 апреля 2023 в 23:19 Гілками

D.T.George 24.04.2023 12:19 пишет:

Мапа зарядних станцій >70 kW





ну небагато...і це м'яко кажучи
але їздити на захід вже можна

Змінено Сергёга (23:22 24/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      24 апреля 2023 в 23:33 Гілками

Сергёга 24.04.2023 23:05 пишет:

GreenMile 23.04.2023 22:56 пишет:

Сергёга 23.04.2023 16:14 пишет:

доказ від зворотноьго
от уявимо середньостатистичне споживання (можу сказати за свій будинок, де я голова ОСББ, бо в нас прямих договрів ще нема і через мене всі ці розрахунки проходять). Так от - це від 90 до 200 кВт (ліше одне виключення, але там дітей багато)


Честно говоря, после этой цифры дальше можно не вникать, потому что, пардон, но до 200кВт в месяц - это наверное бабушки/дедушки с одним холодильником и телевизором так потребляют. У себя ниже 400кВт не видел (и это нас два человека), обычно в районе 450, а в самое пекло летом там и 900-1110 было, когда кондей не выключался сутками.
По остальным прикидкам, сильно много из справочника "Стеля". Но суть даже не в этом, а в том, что я приехал раньше, ты позже, пока ты стал на зарядку - моя машина уже зарядилась, а сосед, например, неделю не ездил вообще и не заряжает. Опять же, заряжать надо ночью, когда избыток ЭЭ, при чем тут дневные показатели пенсионеров я не понимаю




ну ок, просто порахуй, скільки мережа на будинок може видати максимум (забудемо про квартири, хоча в мене статистика по новобудові з молодими сім'ями). А виходить, що такої потужності недостатньо, щоб забезпечити всім хоча б 20 000 км на рік.
ну якщо ще на роботі дозаряжатись, на міських зарядках, то вистачить, але ж тоді потрібно безліч зарядок по місту, а також збільшення споживання вдень для підзарядки. А мережі в нас і так на ладан дихають


В соответствии с постановой НКРЕП, сейчас минимальная выделенная мощность для индивидуального потребителя минимум 5кВт, не важно хрущ это или новострой, меньше нельзя. Т.е. в условном хруще по ночному тарифу можно залить 40 кВт за ночь всем квартирам по одной машине одновременно. Это ~250 км пробега, мало на день?!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: GreenMile]
      24 апреля 2023 в 23:53 Гілками

GreenMile 24.04.2023 23:33 пишет:

Сергёга 24.04.2023 23:05 пишет:

GreenMile 23.04.2023 22:56 пишет:


В ответ на:

...



Честно говоря, после этой цифры дальше можно не вникать, потому что, пардон, но до 200кВт в месяц - это наверное бабушки/дедушки с одним холодильником и телевизором так потребляют. У себя ниже 400кВт не видел (и это нас два человека), обычно в районе 450, а в самое пекло летом там и 900-1110 было, когда кондей не выключался сутками.
По остальным прикидкам, сильно много из справочника "Стеля". Но суть даже не в этом, а в том, что я приехал раньше, ты позже, пока ты стал на зарядку - моя машина уже зарядилась, а сосед, например, неделю не ездил вообще и не заряжает. Опять же, заряжать надо ночью, когда избыток ЭЭ, при чем тут дневные показатели пенсионеров я не понимаю




ну ок, просто порахуй, скільки мережа на будинок може видати максимум (забудемо про квартири, хоча в мене статистика по новобудові з молодими сім'ями). А виходить, що такої потужності недостатньо, щоб забезпечити всім хоча б 20 000 км на рік.
ну якщо ще на роботі дозаряжатись, на міських зарядках, то вистачить, але ж тоді потрібно безліч зарядок по місту, а також збільшення споживання вдень для підзарядки. А мережі в нас і так на ладан дихають


В соответствии с постановой НКРЕП, сейчас минимальная выделенная мощность для индивидуального потребителя минимум 5кВт, не важно хрущ это или новострой, меньше нельзя. Т.е. в условном хруще по ночному тарифу можно залить 40 кВт за ночь всем квартирам по одной машине одновременно. Это ~250 км пробега, мало на день?!




ще раз, 5 кВт на квартиру, це не означає, що на будинок в 100 квартир буде 500 кВт. Буде в рази менше я ж про це вже декілька разів писав.
тобто, якщо мало електромобілів, то звісно не проблема і наче все норм.
вище конкретний приклад - 70 квартир з газплитами/опаленням, на будинок 100 кВт, але на кожну квартиру 25А (5,6 кВт). 5,6*70=392 кВт. Правильно? ні. Коефіцієнт одночасного використання в дії. я привожу конкретний приклад на конкретному будинку. в Києві, колись буда інфа, біля 1,4 млн авто на початок 2022, а людей - 3 млн. тобто заряджати в середньому потрібно умовно "кожній квартирі" заряжати авто, якщо перевести на електротягу. та хай навіть половину. Так, це перспектива 5-6 років, а то і всіх 10. але вони швидко пройдуть я топлю за те, що потрібно модернізувати систему електропостачання. і тоді буде щастя, бо, як вище і я і мої оппоненти пишуть - це буде маневрова потужність децентралізована, а атомка почне працювати на повну

то ви мабуть не знаєете, як в нас доводиться воювати за кВт, коли приєднуєш до мереж новий об'єкт з потужністю споживання більше "стандарту" (нажаль, це вже на 150, а 50 кВт ) Рожеві поні, то прикольно, але реально все не зовсім... прикольно

Змінено Сергёга (00:00 25/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7537
С нами с 10.10.2010

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      25 апреля 2023 в 00:00 Гілками

Сергёга 24.04.2023 23:53 пишет:

Так, це перспектива 5-6 років, а то і всіх 10.


Помнож цифру хоча б на 5. Тому за мережі можна не хвилюватися (ну за виключенням фактору обстрілів путіноїдами).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: Сергёга]
      25 апреля 2023 в 00:05 Гілками

Сергёга 24.04.2023 23:19 пишет:

D.T.George 24.04.2023 12:19 пишет:

Мапа зарядних станцій >70 kW





ну небагато...і це м'яко кажучи
але їздити на захід вже можна




Попит народжує пропозицію... Попиту поки що не дуже, всі ці зарядки більшість часу вільні, це можна побачити через відповідні застосунки операторів, в реальному часі. Так що я би не створював трагедії уявляючи раптовий перехід на електрички 30-40-50% мешканців багатоповерхівок в спальних районах))) Адже раптово цього не станеться... Якщо я, ви або хтось інший прямо зараз придбає електричку, за нами чергою ще мільйон покупців не набіжить. А це означає що прямо сьогодні наявних зарядок вистачить на всіх... Проблема масштабу інфраструктури буде вирішуватися автоматично за законами економіки, от і все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: XS1]
      25 апреля 2023 в 00:06 Гілками

XS1 25.04.2023 00:00 пишет:

Сергёга 24.04.2023 23:53 пишет:

Так, це перспектива 5-6 років, а то і всіх 10.


Помнож цифру хоча б на 5. Тому за мережі можна не хвилюватися (ну за виключенням фактору обстрілів путіноїдами).




я на це дуже сподіваюсь
біда в тому, що той же вольксваген після 2025 випусте лише одну нову ДВЗ - т-рок новий. інше нове вже буде тільки елетротяга. І так багато де. середній вік автопарку в мегаполісах та навколишніх агломераціях досить маленький, тобто авто оновлюють часто. Враховуючи вартість пробігу навіть на комерційному тарифі електрички значно вигідніші. Я наприклад саме через це для думаю про електричку. Дуже задумався (від ДВЗ звісно не відмовлюсь )
Коротше, щось мені підказує, що київ/дніпро/Харків та передмістя швиденько перейдуть. ну добре, якщо ні і я помиляюсь

Змінено Сергёга (00:10 25/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      25 апреля 2023 в 00:10 Гілками

D.T.George 25.04.2023 00:05 пишет:

Сергёга 24.04.2023 23:19 пишет:

D.T.George 24.04.2023 12:19 пишет:

Мапа зарядних станцій >70 kW





ну небагато...і це м'яко кажучи
але їздити на захід вже можна




Попит народжує пропозицію... Попиту поки що не дуже, всі ці зарядки більшість часу вільні, це можна побачити через відповідні застосунки операторів, в реальному часі. Так що я би не створював трагедії уявляючи раптовий перехід на електрички 30-40-50% мешканців багатоповерхівок в спальних районах))) Адже раптово цього не станеться... Якщо я, ви або хтось інший прямо зараз придбає електричку, за нами чергою ще мільйон покупців не набіжить. А це означає що прямо сьогодні наявних зарядок вистачить на всіх... Проблема масштабу інфраструктури буде вирішуватися автоматично за законами економіки, от і все.




ну так собі працює закони екеономіки. ви що, не знаєте історію про завод байрактар і вартість підключення до електрики ? а там не те що лівак попросили - просто порахували сільки буде коштувати туди підвести необхідну потужність.
в нас інфраструкртура розподілення дуже зношена і зморена. це не враховуючі обстрілів.

Змінено Сергёга (00:11 25/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Ioniq 6 офіційно, налітай! [Re: D.T.George]
      25 апреля 2023 в 00:12 Гілками

D.T.George 25.04.2023 00:05 пишет:

Сергёга 24.04.2023 23:19 пишет:

D.T.George 24.04.2023 12:19 пишет:

Мапа зарядних станцій >70 kW





ну небагато...і це м'яко кажучи
але їздити на захід вже можна




Попит народжує пропозицію... Попиту поки що не дуже, всі ці зарядки більшість часу вільні, це можна побачити через відповідні застосунки операторів, в реальному часі. Так що я би не створював трагедії уявляючи раптовий перехід на електрички 30-40-50% мешканців багатоповерхівок в спальних районах))) Адже раптово цього не станеться... Якщо я, ви або хтось інший прямо зараз придбає електричку, за нами чергою ще мільйон покупців не набіжить. А це означає що прямо сьогодні наявних зарядок вистачить на всіх... Проблема масштабу інфраструктури буде вирішуватися автоматично за законами економіки, от і все.




Прикольно, коли про закони економіки кажуть адепти електрокарів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 156 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9520

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія