autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? (5/6)

СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Vladimir_SF]
      22 марта 2023 в 17:44 Гілками

Vladimir_SF 22.03.2023 17:38 пишет:


Цирк долдычить одно и то же про америку, лично сколько авто привез/сделал/продал ?? Или приятнее лапшу вешать что у всех обстоятельства и продают свои авто по дну рынка, или рассказывать о том что в Европе все целки с немотанным пробегом ??



У бариги підгорає?
Ще й про Європу щось дофантазував


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
50 лет, Киев
Сообщения: 84
С нами с 23.02.2012

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Yura-8]
      6 апреля 2023 в 13:38 Гілками

А чому Чироки (саме не гранд а звичайний) не розглядаєте ? Як на мене непогана начінка....

Змінено Vaagal (13:44 06/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Yura-8]
      6 апреля 2023 в 14:56 Гілками

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Yura-8]
      6 апреля 2023 в 15:24 Гілками

В американцях пробіг крутять ну дуже рідко, тому що всі давно навчились вводити він код в Гугл і дивитись на цей лот в якому виді і з яким пробігом він був придбаний

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Vaagal]
      6 апреля 2023 в 15:26 Гілками

Vaagal 06.04.2023 13:38 пишет:

А чому Чироки (саме не гранд а звичайний) не розглядаєте ? Як на мене непогана начінка....



Начинка як в компасі, тільки дизайн уродський і платформа не фіатівська - в ньому немає сенсу... А потім ще й фіг продасте, на відміну від того ж компаса


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3178
С нами с 15.03.2013

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: sly_fox]
      6 апреля 2023 в 15:38 Гілками

sly_fox 06.04.2023 14:56 пишет:

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.



А в вас є досвід відновлення авто після ДТП? Пошуку партномерів, потім ЗЧ і тд.
Бо оці всі послуги "пригону під ключ" як правило з не дуже якісним і дуже довгим ремонтом, цілою купою відмазок і додаткових витрат.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: wh@tever]
      6 апреля 2023 в 15:44 Гілками

wh@tever 14.03.2023 22:52 пишет:

head2ears 14.03.2023 22:42 пишет:


Навіщо люди масово купляють авто на ломучих варіаторах, не розумію.
Маю особисту статистику - 11 авто на варіаторах до 200 тис. Жоден не ремонтувався. Яка статистика у вас?)



Бо по-перше - ніссани - найдешевші кроссовер. По-друге не всі люди розбираються. Про поломки варіаторів в інтернеті інформації більше ніж достатньо. А ще в мене знайомий начальник сто, який вже років 20 займається японцями і в нього значно більша статистика ніж у вас... До того ж варіатор можна запороти навантаженням по типу пробуксовки, чи заїздом заднім ходом на бордюр. Не обов'язково, але ризики є. Особисто я не бачу сенсу брати щось ненадійне, коли можна взяти щось надійне. Тим більше що аутлендер і рог - самі по собі - ніякі. Не цікаві авто - просто машина і все. Той же компас - виглядає значно цікавіше, до того ж зроблен якісніше...




якби я слухав сто-шників що "20 років займаються японцями" то вже б ремонтував свої варіатори разів двісті, а так від’їздив без проблем і все
у вас не було думки що на сто як раз і їздять ремонтуватися? яка в них ще вибірка може бути?
будь-ласка, якщо не в темі не пишіть більше х-ню про варіатори, виглядає як бабка під під’їздом у якої всі перехожі б-яді


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: AM]
      6 апреля 2023 в 16:07 Гілками

AM 06.04.2023 15:38 пишет:

sly_fox 06.04.2023 14:56 пишет:

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.



А в вас є досвід відновлення авто після ДТП? Пошуку партномерів, потім ЗЧ і тд.
Бо оці всі послуги "пригону під ключ" як правило з не дуже якісним і дуже довгим ремонтом, цілою купою відмазок і додаткових витрат.




не повірете - дуже полюбляю шопінг по партнамберах.
Декулька авто розбирав/збирав по гвинтику. Тому мені простіше. Бували рідкісні авто, тому знаю, як це. Під ключ не шукаю - буду відновлювати самостійно, тому приоритет на не сильно биту морду. Бо можна самому розібрати/зібрати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3178
С нами с 15.03.2013

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: sly_fox]
      6 апреля 2023 в 16:24 Гілками

sly_fox 06.04.2023 16:07 пишет:

AM 06.04.2023 15:38 пишет:

sly_fox 06.04.2023 14:56 пишет:

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.



А в вас є досвід відновлення авто після ДТП? Пошуку партномерів, потім ЗЧ і тд.
Бо оці всі послуги "пригону під ключ" як правило з не дуже якісним і дуже довгим ремонтом, цілою купою відмазок і додаткових витрат.




не повірете - дуже полюбляю шопінг по партнамберах.
Декулька авто розбирав/збирав по гвинтику. Тому мені простіше. Бували рідкісні авто, тому знаю, як це. Під ключ не шукаю - буду відновлювати самостійно, тому приоритет на не сильно биту морду. Бо можна самому розібрати/зібрати.



Оке, тоді це прекрасно!
Бо часто люди ввязуються в пригон не усвідомлюючи в що це вийде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (20 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: sly_fox]
      6 апреля 2023 в 16:59 Гілками

sly_fox 06.04.2023 14:56 пишет:

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.



Получается в Украине салон автомобиля вам не нравиться, а в США после дтп, когда человек обмочился или обделался вам нравиться?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Andrey1986]
      6 апреля 2023 в 17:10 Гілками

Andrey1986 06.04.2023 16:59 пишет:

sly_fox 06.04.2023 14:56 пишет:

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.



Получается в Украине салон автомобиля вам не нравиться, а в США после дтп, когда человек обмочился или обделался вам нравиться?




я был трижды в дтп с тоталом. С госпитализациями, долгой реабилитацией и т.д.. Еще пару раз - по мелочи. Ничего вышеописанного ни со мной, ни с пассажирами не происходило. То, что озвучено - бывает при летальном исходе.

Я же писал про небольшие повреждения передней части авто, с возможностью самостоятельной разборки/сборки.
Зачем писать фигню? Давайте еще про пропуканные сидения, чего уж там.

Змінено sly_fox (17:12 06/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Disnake]
      6 апреля 2023 в 17:25 Гілками

Disnake 06.04.2023 15:44 пишет:


якби я слухав сто-шників що "20 років займаються японцями" то вже б ремонтував свої варіатори разів двісті, а так від’їздив без проблем і все
у вас не було думки що на сто як раз і їздять ремонтуватися? яка в них ще вибірка може бути?
будь-ласка, якщо не в темі не пишіть більше х-ню про варіатори, виглядає як бабка під під’їздом у якої всі перехожі б-яді




Усі знайомі - різні. До того ж в інтернеті інформації більш ніж вдосталь... Ну і якщо в тебе варіатор довго ходить - це нічого не означає. Немає такого що все ламається чітко кілометр в кілометр.
Ми з товаришем в 2004 році купили по Славуті в салоні. Так от я на своїй від'їзд в 50 000 і продав на рідному тросу зчеплення, в той час як мій товариш поміняв їх щонайменше 5 штук. Але в нормальному авто такий трос в принципі не ламається, або ходить скільки-то там сотень тисяч...
У варіатора в принципі ненадійна конструкція, тому його не використовують на потужних авто, чи авто для важких умов експлуатації по типу пікапів - це факт.
З братом дивились йому патфайндера, той котрий вже кроссовер на цепному варіаторі - 100 000 км - діагностика ловить помилку варіатора. Від цієї моделі відмовились в принципі...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 655
С нами с 06.02.2008

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: sly_fox]
      6 апреля 2023 в 18:57 Гілками

sly_fox 06.04.2023 14:56 пишет:

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.




Ви не один, я також такий як ви. спочатку для мене авто із США було суцільним табу - розбита в лепьошку консервна банка і відновлена тут абияк на продаж....
але потім я придивився більш детально, і мені здалося, що все не зовсім так. якщо шукати самому, уважно дивитися на стан авто і пошкодження, читати карфакс і хоча б трохи розумітися в авто, що і звідки росте, то мені авто із США набагато зрозуміліше і більш прийнятне, ніж навіть з Європи, а про ті, що продаються тут на РІА від власників чи перекупів - я взагалі мовчу. я не кажу, що всі на 100% на РІА брехуни, але величезний відсоток неправди на ньому є, і я не маю ні часу, ні бажання їздити по всій Україні і колупатися в тих авто. натомість до авто з аукціону США у мене більше віри, бо там все задокументовано і відповідає реальному стану справ. це моя думка, нікому не нав"язуюся. принаймні на двох авто, які я там купував, я в цьому переконався. тому я за покупку авто в США, якщо це для себе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (20 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: sly_fox]
      6 апреля 2023 в 19:00 Гілками

Может немного преувеличил, но все равно американцы (особо афроамериканцы) не любители следить за салонами, а если ещё и дтп...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Andrey1986]
      6 апреля 2023 в 19:32 Гілками

Andrey1986 06.04.2023 19:00 пишет:

Может немного преувеличил, но все равно американцы (особо афроамериканцы) не любители следить за салонами, а если ещё и дтп...



Це - перебільшення... В мого пасат із США був ідеальний салон, при тому що в штатах в нього було декілька власників


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: serg99]
      6 апреля 2023 в 19:38 Гілками

serg99 06.04.2023 18:57 пишет:

натомість до авто з аукціону США у мене більше віри, бо там все задокументовано і відповідає реальному стану справ. це моя думка, нікому не нав"язуюся. принаймні на двох авто, які я там купував, я в цьому переконався. тому я за покупку авто в США, якщо це для себе



Купляючи в нас ви так само перевіряєте авто по базах, але окрім цього ви ще маєте можливість його перевірити на СТО. Якщо замовляєте зі штатів - можете притягнути кота в мішку, не кажучи вже про те, що зараз це в принципі дорожче ніж брати тут. Наприклад знайомий притягнув зі штатів джетту - по карфаксу все ок, а по факту - одна сторона фарбована ... Але якщо ви вже налаштували рожеві окуляри на пригон зі штатів - то справа хазяйська, але потім не дивуйтесь коту в мішку, та несподіваних несправностей...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40419
С нами с 14.01.2008

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: wh@tever]
      6 апреля 2023 в 19:55 Гілками

wh@tever 06.04.2023 15:24 пишет:

В американцях пробіг крутять ну дуже рідко, тому що всі давно навчились вводити він код в Гугл і дивитись на цей лот в якому виді і з яким пробігом він був придбаний




очень много на авториа американцев которые тут года три, а пробег изменился тыщи на три:))).
да да, расскажут, про ковид и прочие басни, почему не ездили:))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27642
С нами с 24.10.2008

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: serg99]
      6 апреля 2023 в 20:20 Гілками

serg99 06.04.2023 18:57 пишет:

sly_fox 06.04.2023 14:56 пишет:

тоже думаю в штатах брать... кросс 15-20 тык бюджет.

Из того что нравится - лексус RX 3 поколения или инфинити QX70.
Да, можно и тут найти, но пробег 100% скручен, салон даже на фото выглядит так, что и ехать смотреть неохота. По всем объявлениям - перекупские тексты в две строки с обязательным "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны". Тьху.

Именно потому склоняюсь к штатам - там хоть и подбитую, недешево, но реально взять с пробегом до 100ккм.




Ви не один, я також такий як ви. спочатку для мене авто із США було суцільним табу - розбита в лепьошку консервна банка і відновлена тут абияк на продаж....
але потім я придивився більш детально, і мені здалося, що все не зовсім так. якщо шукати самому, уважно дивитися на стан авто і пошкодження, читати карфакс і хоча б трохи розумітися в авто, що і звідки росте, то мені авто із США набагато зрозуміліше і більш прийнятне, ніж навіть з Європи, а про ті, що продаються тут на РІА від власників чи перекупів - я взагалі мовчу. я не кажу, що всі на 100% на РІА брехуни, але величезний відсоток неправди на ньому є, і я не маю ні часу, ні бажання їздити по всій Україні і колупатися в тих авто. натомість до авто з аукціону США у мене більше віри, бо там все задокументовано і відповідає реальному стану справ. це моя думка, нікому не нав"язуюся. принаймні на двох авто, які я там купував, я в цьому переконався. тому я за покупку авто в США, якщо це для себе



Є автомобілі не з критичними пошкодженнями і цілою безпекою.
Особливо це видно за яку ціну купляли на аукціоні. Якщо по карфаксу 2000-2500 то там тотал з усіх сторін і зрозуміло що з гівна і палок ліпили. Більш пристойне старт від 4000. Це я про Мазду і Компаса кажу 15-17 рік. Бампер задня ляда. Задне крило і двері. Даже є передок. Але крило. Капот і фара. Безпека ціла.
Тому казати що 100% брехунів не є правдою.
Єдине що правда, на такі авто ніхто не дивиться, бо цінник +2-3 тис від тотала.
Всі хочуть авто з мінімальними пошкодженнями по дну ринка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3178
С нами с 15.03.2013

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: Andrey1986]
      6 апреля 2023 в 20:23 Гілками

Andrey1986 06.04.2023 19:00 пишет:

Может немного преувеличил, но все равно американцы (особо афроамериканцы) не любители следить за салонами, а если ещё и дтп...



То й що? 100-200 баксів хімчистка і салон як новий. Звісно, якщо не брати авто з 100+ тис. миль пробігу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Кросовер за 16куе. Тащить з штатів чи купувати тут ? [Re: wh@tever]
      6 апреля 2023 в 20:52 Гілками

wh@tever 06.04.2023 17:25 пишет:

Disnake 06.04.2023 15:44 пишет:


якби я слухав сто-шників що "20 років займаються японцями" то вже б ремонтував свої варіатори разів двісті, а так від’їздив без проблем і все
у вас не було думки що на сто як раз і їздять ремонтуватися? яка в них ще вибірка може бути?
будь-ласка, якщо не в темі не пишіть більше х-ню про варіатори, виглядає як бабка під під’їздом у якої всі перехожі б-яді




Усі знайомі - різні. До того ж в інтернеті інформації більш ніж вдосталь... Ну і якщо в тебе варіатор довго ходить - це нічого не означає. Немає такого що все ламається чітко кілометр в кілометр.
Ми з товаришем в 2004 році купили по Славуті в салоні. Так от я на своїй від'їзд в 50 000 і продав на рідному тросу зчеплення, в той час як мій товариш поміняв їх щонайменше 5 штук. Але в нормальному авто такий трос в принципі не ламається, або ходить скільки-то там сотень тисяч...
У варіатора в принципі ненадійна конструкція, тому його не використовують на потужних авто, чи авто для важких умов експлуатації по типу пікапів - це факт.
З братом дивились йому патфайндера, той котрий вже кроссовер на цепному варіаторі - 100 000 км - діагностика ловить помилку варіатора. Від цієї моделі відмовились в принципі...




у нас пасік не продавався з варіатором (а продавався він останній років 13 тому), тільки мурано, тобто звіздьож


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 139 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6578

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія