autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку?

старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку?
      15 марта 2023 в 19:09 Гілками

Вирішив "допомогти" статистикою сусідній темі
Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку
Ви можете вибрати тільки один варіант відповіді
Так
Ні
Не впевнений


Початок голосовалки (19:09 15/03/2023) закiнчення (Дата закінчення голосування не визначена.)
Перш ніж побачити результати, ви повинні проголосувати.



Змінено _Zedd_ (19:11 15/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: _Zedd_]
      15 марта 2023 в 20:26 Гілками

Кстати, надо было голосовалку в соседний топик встроить. Сейчас получим два одинаковых топика срача.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: boyko_s]
      15 марта 2023 в 20:30 Гілками

Спір виник взагалі не через це питання,тому навряд

Змінено wh@tever (21:27 15/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27601
С нами с 24.10.2008

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: _Zedd_]
      15 марта 2023 в 21:25 Гілками

Висока посадка ще є в мінівенах, тому голосування невдале.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: juiT]
      15 марта 2023 в 21:31 Гілками

juiT 15.03.2023 21:25 пишет:

Висока посадка ще є в мінівенах, тому голосування невдале.



Ще висока посадка є на барних стільцях.
Але тему не я придумував...
А мені особисто цікава психологія


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: _Zedd_]
      15 марта 2023 в 22:06 Гілками

Не факт, що треба купуввати тільки кросоверЮ адже є інші авто з високою посадкою...От у мене Фіат Кубо, так він теж з високою посадкою, але без порога...скажемо, середня посадка....Я обираю авто по-пенсіонерському, щоб сідушка була на тому ж рівні, що й дупа, коли стоїш, або трохи нижче....І щоб не сідати глибоко вниз підгибаючи ноги, бо "живіт" заважає. І щоб не дертися на крісло наверх через порожок...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *
Сообщения: 43
С нами с 24.02.2021

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: _Zedd_]
      15 марта 2023 в 23:24 Гілками

Покупать кроссовер только из за высокой посадки - конечно нет. Покупать кроссовер из за иммунитета к ямам, лежачим полицейским и выезду из сугроба зимой - конечно да

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9187
С нами с 31.07.2010

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: boyko_s]
      16 марта 2023 в 11:07 Гілками

boyko_s 15.03.2023 20:26 пишет:

Кстати, надо было голосовалку в соседний топик встроить. Сейчас получим два одинаковых топика срача.




ну тут я відповів "ні" бо купувати заради тільки високої посадки це тупо - в мультивані посадка вища доречі та і в деякий мікробусах


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: theblazingpistol]
      16 марта 2023 в 11:16 Гілками

theblazingpistol 15.03.2023 23:24 пишет:

Покупать кроссовер только из за высокой посадки - конечно нет. Покупать кроссовер из за иммунитета к ямам, лежачим полицейским и выезду из сугроба зимой - конечно да



+


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2661
С нами с 13.03.2009

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: _Zedd_]
      16 марта 2023 в 15:46 Гілками

Не купувати Феррарі тільки із-за низької посадки ? Бо решта, наче все влаштовує

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: theblazingpistol]
      16 марта 2023 в 16:17 Гілками

theblazingpistol 15.03.2023 23:24 пишет:

Покупать кроссовер только из за высокой посадки - конечно нет. Покупать кроссовер из за иммунитета к ямам, лежачим полицейским и выезду из сугроба зимой - конечно да




А хто вам ці казки розказує?

Дивлячись, який "бобік". В деяких гірше це все проїзджати, ніж в легкових


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40382
С нами с 14.01.2008

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: Yura-8]
      16 марта 2023 в 16:25 Гілками

Yura-8 16.03.2023 15:46 пишет:

Не купувати Феррарі тільки із-за низької посадки ? Бо решта, наче все влаштовує




я понимаю, что ты уже опоздал и Ferrari Purosangue раскуплен на год вперед, ибо к кросам ща народ тянется, но все запишись пока во вторую волну производства...Но поторопись их выпускать будут что то около 3 тыс машин в год.

п.с. правда я ХЗ можно ли туда поставить газ и удобно ли на нем в горы , по грунтовке, ездить.

Змінено Абрвалг (16:27 16/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12647
С нами с 17.02.2009

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: Traveler]
      16 марта 2023 в 16:26 Гілками

Traveler 16.03.2023 16:17 пишет:

theblazingpistol 15.03.2023 23:24 пишет:

Покупать кроссовер только из за высокой посадки - конечно нет. Покупать кроссовер из за иммунитета к ямам, лежачим полицейским и выезду из сугроба зимой - конечно да




А хто вам ці казки розказує?

Дивлячись, який "бобік". В деяких гірше це все проїзджати, ніж в легкових


Это отдельная категория, которая на форуме рубашку рвет, как они плюют на все неровности дороги, а в реальности ЛП еле переползают, потому что поголовное большинство этих кроссов безбожно козлит при этом. В соседней теме уже это обсуждали )))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4858
С нами с 13.08.2013

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: GreenMile]
      16 марта 2023 в 16:48 Гілками

GreenMile 16.03.2023 16:26 пишет:

Traveler 16.03.2023 16:17 пишет:

theblazingpistol 15.03.2023 23:24 пишет:

Покупать кроссовер только из за высокой посадки - конечно нет. Покупать кроссовер из за иммунитета к ямам, лежачим полицейским и выезду из сугроба зимой - конечно да




А хто вам ці казки розказує?

Дивлячись, який "бобік". В деяких гірше це все проїзджати, ніж в легкових


Это отдельная категория, которая на форуме рубашку рвет, как они плюют на все неровности дороги, а в реальности ЛП еле переползают, потому что поголовное большинство этих кроссов безбожно козлит при этом. В соседней теме уже это обсуждали )))


Та ЛП то фігня, стань біля будь якого і за декілька хвилин ти таких переповзунів побачиш на різних типах авто. Хтось з кліренсом 14 см ні разу не чиркав днищем, хтось взагалі тут писав з 11 см., а я на трассі на напливах від фур постійно бачу зчесану верхівку. Але то все таке. Зараз достатньо вийти на вулицю і глянути які автівки стоять у тебе на подвір"ї, на узбіччі чи їдуть по дорозі. Особисто я відмічаю, що кросовків разом з БЧЖ вже більше 60%. Маркетинг, мода чи щось інше то вже не грає ролі, покупець все частіше бере кросовок. ІМХО

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24237
С нами с 31.10.2014

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: GreenMile]
      16 марта 2023 в 16:52 Гілками

GreenMile 16.03.2023 16:26 пишет:

а в реальности ЛП еле переползают, потому что поголовное большинство этих кроссов безбожно козлит при этом. В соседней теме уже это обсуждали )))




"козлить" то таке, але у Києві реально є певна кількість лежачих поліцейських, побудованих невідомо ким, які паркетник нехай і повільно, але проїде, а от деякі особливо схильні до чіпляння порогами пузотерки взагалі не здатні переїхати рухаючись прямо. Наприклад кілька років тому такі були на Маккейна (тоді ще Кудрі) поки їх не порозбивали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12647
С нами с 17.02.2009

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: R.Karp]
      16 марта 2023 в 16:57 Гілками

R.Karp 16.03.2023 16:48 пишет:

GreenMile 16.03.2023 16:26 пишет:

Traveler 16.03.2023 16:17 пишет:


В ответ на:

...





А хто вам ці казки розказує?

Дивлячись, який "бобік". В деяких гірше це все проїзджати, ніж в легкових


Это отдельная категория, которая на форуме рубашку рвет, как они плюют на все неровности дороги, а в реальности ЛП еле переползают, потому что поголовное большинство этих кроссов безбожно козлит при этом. В соседней теме уже это обсуждали )))


Та ЛП то фігня, стань біля будь якого і за декілька хвилин ти таких переповзунів побачиш на різних типах авто. Хтось з кліренсом 14 см ні разу не чиркав днищем, хтось взагалі тут писав з 11 см., а я на трассі на напливах від фур постійно бачу зчесану верхівку. Але то все таке. Зараз достатньо вийти на вулицю і глянути які автівки стоять у тебе на подвір"ї, на узбіччі чи їдуть по дорозі. Особисто я відмічаю, що кросовків разом з БЧЖ вже більше 60%. Маркетинг, мода чи щось інше то вже не грає ролі, покупець все частіше бере кросовок. ІМХО


То, что кросс сейчас мейнстрим - никто не спорит, там все завертелось с постулата, что в Киеве на не_кроссе, оказывается, напряжно ездить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12647
С нами с 17.02.2009

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: harald67]
      16 марта 2023 в 17:07 Гілками

harald67 16.03.2023 16:52 пишет:

GreenMile 16.03.2023 16:26 пишет:

а в реальности ЛП еле переползают, потому что поголовное большинство этих кроссов безбожно козлит при этом. В соседней теме уже это обсуждали )))




"козлить" то таке, але у Києві реально є певна кількість лежачих поліцейських, побудованих невідомо ким, які паркетник нехай і повільно, але проїде, а от деякі особливо схильні до чіпляння порогами пузотерки взагалі не здатні переїхати рухаючись прямо. Наприклад кілька років тому такі були на Маккейна (тоді ще Кудрі) поки їх не порозбивали.


Это перед коледжем которые были? Ну да, чуть выше, чем обычно, но "не способны переехать" - это ты уже загнул, я там работал, машина со 140мм клиренсом без вопросов переезжала и ничем не цепляла, но то уже надо хоть немного понимать, как ездить. Кстати большинство меток на ЛП там оставили летуны, которые поздно их замечали и влетали уже на тормозе, я там насмотрелся норм за все время

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24237
С нами с 31.10.2014

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: GreenMile]
      16 марта 2023 в 17:17 Гілками

GreenMile 16.03.2023 17:07 пишет:

harald67 16.03.2023 16:52 пишет:

GreenMile 16.03.2023 16:26 пишет:

а в реальности ЛП еле переползают, потому что поголовное большинство этих кроссов безбожно козлит при этом. В соседней теме уже это обсуждали )))




"козлить" то таке, але у Києві реально є певна кількість лежачих поліцейських, побудованих невідомо ким, які паркетник нехай і повільно, але проїде, а от деякі особливо схильні до чіпляння порогами пузотерки взагалі не здатні переїхати рухаючись прямо. Наприклад кілька років тому такі були на Маккейна (тоді ще Кудрі) поки їх не порозбивали.


Это перед коледжем которые были? Ну да, чуть выше, чем обычно, но "не способны переехать" - это ты уже загнул, я там работал, машина со 140мм клиренсом без вопросов переезжала и ничем не цепляла, но то уже надо хоть немного понимать, как ездить. Кстати большинство меток на ЛП там оставили летуны, которые поздно их замечали и влетали уже на тормозе, я там насмотрелся норм за все время




Хонда сівік седан попередньої генерації там прямо не перечепившись проїхати не могла ні на якій швидкості. Пежо 407 тим більше. Зараз один з під'їздів до мого будинку (якого немає на мапі) - там зробили саморобні лежачі поліцейські, коли асфальт перекладали - так я сітроєном можу не перечепившись проїхати тільки навскісь (лп дуже вузькі і крутий підйом ну і висота чимала). І чим далі від магістральних вулиць КиЄва, тим більше таких "нестандартних" ЛП. Ну і яму після ремонту труби на дорозі із пластиковими стовпчиками посерединиі я вже фото наводив. Так також ні об'їхати ні проїхати не перечепившись деяким автівкам просто неможливо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12647
С нами с 17.02.2009

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: harald67]
      16 марта 2023 в 17:30 Гілками

harald67 16.03.2023 17:17 пишет:

Хонда сівік седан попередньої генерації там прямо не перечепившись проїхати не могла ні на якій швидкості. Пежо 407 тим більше. Зараз один з під'їздів до мого будинку (якого немає на мапі) - там зробили саморобні лежачі поліцейські, коли асфальт перекладали - так я сітроєном можу не перечепившись проїхати тільки навскісь (лп дуже вузькі і крутий підйом ну і висота чимала). І чим далі від магістральних вулиць КиЄва, тим більше таких "нестандартних" ЛП. Ну і яму після ремонту труби на дорозі із пластиковими стовпчиками посерединиі я вже фото наводив. Так також ні об'їхати ні проїхати не перечепившись деяким автівкам просто неможливо.


У того сивика 140 клиренс Если вы не купили какую-то пригонку заряженную, у которой 110 Но это как бы совершенно не рядовая тачка в таком случае. Но я не хочу по 10-му кругу это опять начинать, не можете ездить на пузотерках - ради бога, покупайте кроссы, как верно заметил в соседней теме камрад, если у вас что-то не получается, не значит что это так у всех.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24237
С нами с 31.10.2014

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: GreenMile]
      16 марта 2023 в 17:36 Гілками

GreenMile 16.03.2023 17:30 пишет:

не можете ездить на пузотерках - ради бога, покупайте кроссы, как верно заметил в соседней теме камрад, если у вас что-то не получается, не значит что это так у всех.




Їздити Києвом можна і на ішаку. Але незручно. На пузотьорці дещо зручніше. На справжньому кросовері - просто набагато зручніше. От і вся суперечка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7128

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія