autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

довіряєте auto.ria.com? (Всі сторінки)

1
2
3
Усі сторінки
патриарх **
Киев
Сообщения: 1158
С нами с 27.01.2004

довіряєте auto.ria.com?
      11 апреля 2023 в 11:38 Гілками

Особливо інформації о перевірках автівок

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Ogeyko]
      11 апреля 2023 в 11:54 Гілками

Ogeyko 11.04.2023 11:38 пишет:

Особливо інформації о перевірках автівок




Логічніше було б опитувальник зробити.

П.С. Моя відповідь: впевнене НІ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64770
С нами с 10.10.2005

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: _Zedd_]
      11 апреля 2023 в 12:25 Гілками

Чому не довіряєте?
Іноді читаю описи, на сайті продаються виключно "улюблені авто", "повністю обслужені", та "додаткових вкладень не потребують".
Я тільки не можу зрозуміти, нашо такі гарні автівки продавати?
А так, сайт цікавий.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5530
С нами с 26.02.2016

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Mangust]
      11 апреля 2023 в 12:42 Гілками

дуже подобається оця фіча де видно пробіг кілька років тому. Такі часові петлі трапляються...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Mangust]
      11 апреля 2023 в 12:51 Гілками

Mangust 11.04.2023 12:25 пишет:

Чому не довіряєте?
Іноді читаю описи, на сайті продаються виключно "улюблені авто", "повністю обслужені", та "додаткових вкладень не потребують".
Я тільки не можу зрозуміти, нашо такі гарні автівки продавати?
А так, сайт цікавий.




Тому що знаю конкретний випадок, коли за допомогою крутих посередників ставлять на продаж авто, яке купували для практично безперервної роботи з показником спідометра (не факт, що вже не крученим!) 200тис/км та за півтора року воно проїзджало ще стількі ж, тобто мало не менше 400тис. км!. А потім напідарашене зявлялося з на ріа з вказаним "родним" пробігом 200 тис. Це просто ппц! Крім того "ДТП не зафіксовано", а його місяць назад витягли з кювєта і півморди перебрали. Да, не зафіксовано, але ж було. І не факт що одне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5530
С нами с 26.02.2016

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: _Zedd_]
      11 апреля 2023 в 13:08 Гілками

Цікаво а як маркетплейс цьому міг би зарадити?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27588
С нами с 24.10.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: _Zedd_]
      11 апреля 2023 в 13:14 Гілками

_Zedd_ 11.04.2023 12:51 пишет:

Mangust 11.04.2023 12:25 пишет:

Чому не довіряєте?
Іноді читаю описи, на сайті продаються виключно "улюблені авто", "повністю обслужені", та "додаткових вкладень не потребують".
Я тільки не можу зрозуміти, нашо такі гарні автівки продавати?
А так, сайт цікавий.




Тому що знаю конкретний випадок, коли за допомогою крутих посередників ставлять на продаж авто, яке купували для практично безперервної роботи з показником спідометра (не факт, що вже не крученим!) 200тис/км та за півтора року воно проїзджало ще стількі ж, тобто мало не менше 400тис. км!. А потім напідарашене зявлялося з на ріа з вказаним "родним" пробігом 200 тис. Це просто ппц! Крім того "ДТП не зафіксовано", а його місяць назад витягли з кювєта і півморди перебрали. Да, не зафіксовано, але ж було. І не факт що одне.



От прям всі автомобілі за пів року 200тис і в кювет?
Я знаю коли купляли нове авто з САЛОНУ, а воно бите і крашена задня ляда.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7115
С нами с 30.11.2001

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Ogeyko]
      11 апреля 2023 в 13:23 Гілками

Довіряю даним автоматично сформваним з баз даних.
Описам від людей не довіряю майже повністю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15320
С нами с 24.11.2011

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Ogeyko]
      11 апреля 2023 в 13:38 Гілками

Попередне авто вибирав 3 місяці, маючи чималий досвід, зараз обійшлось трохи більше 3 тижні.
Продавці, то окрема тема. Перекури, то взагалі за межею розуміння і на межі ненависті.
Люди пишуть "ідеальний стан", а коли при огляді виявляється купа боків зразу кажуть "так вам в салон за машиною треба". Питання, навіщо писати про ідеальний стан?
Дев'ять з десяти, елементарно прибрати в машині не в змозі.
А ще є битки, які вже тут значно биті і це намагаються приховати, к коли виявляєш, кажуть "так це ж биток"
Дуже болюча тема і чим далі, тим складніше вибрати щось на заміну.
Авторіа не довіряю, але інформацію подану на сайту ретельно перевіряю по факту
Продавцям довіра відсутня взагалі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10566
С нами с 14.05.2007

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: _Zedd_]
      11 апреля 2023 в 13:47 Гілками

_Zedd_ 11.04.2023 12:51 пишет:



Тому що знаю конкретний випадок, коли за допомогою крутих посередників ставлять на продаж авто, яке купували для практично безперервної роботи з показником спідометра (не факт, що вже не крученим!) 200тис/км та за півтора року воно проїзджало ще стількі ж, тобто мало не менше 400тис. км!. А потім напідарашене зявлялося з на ріа з вказаним "родним" пробігом 200 тис. Це просто ппц! Крім того "ДТП не зафіксовано", а його місяць назад витягли з кювєта і півморди перебрали. Да, не зафіксовано, але ж було. І не факт що одне.



Якщо э додаткова інформація по авто, та на сайті є кнопка "Перевірити авто", тикаєш її і надаєш докази, якщо вони є, ДТП чи скрученого пробігу. Минулого тижня попала на очі Шкода, така вся із себе тиць , 83ткм пробігу, з прихованим ВІНом, але чи то по тупості своїй, чи хз чому, продаван виклав фотку сервіски, де і був ВІН. Загуглив, а та авітвка була вже в продажу з 283ткм пробігу. Посилання1 , посилання2 Також гугл пам'ятає, що вона ж продавалась на ОЛХ з 282ткм і за 11500. На момент подачі скарги ця Шкода була з пробігом, як я вже казав, 83ткм і ціною 13850. Після перевірки авторіа змінив пробіг на 283, а продаван спустив трохи ціну.)
Погано, що у нас не має відповідальності за подібні речі. Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: YSK]
      11 апреля 2023 в 13:54 Гілками

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:

_Zedd_ 11.04.2023 12:51 пишет:



Тому що знаю конкретний випадок, коли за допомогою крутих посередників ставлять на продаж авто, яке купували для практично безперервної роботи з показником спідометра (не факт, що вже не крученим!) 200тис/км та за півтора року воно проїзджало ще стількі ж, тобто мало не менше 400тис. км!. А потім напідарашене зявлялося з на ріа з вказаним "родним" пробігом 200 тис. Це просто ппц! Крім того "ДТП не зафіксовано", а його місяць назад витягли з кювєта і півморди перебрали. Да, не зафіксовано, але ж було. І не факт що одне.



Якщо э додаткова інформація по авто, та на сайті є кнопка "Перевірити авто", тикаєш її і надаєш докази, якщо вони є, ДТП чи скрученого пробігу. Минулого тижня попала на очі Шкода, така вся із себе тиць , 83ткм пробігу, з прихованим ВІНом, але чи то по тупості своїй, чи хз чому, продаван виклав фотку сервіски, де і був ВІН. Загуглив, а та авітвка була вже в продажу з 283ткм пробігу. Посилання1 , посилання2 Також гугл пам'ятає, що вона ж продавалась на ОЛХ з 282ткм і за 11500. На момент подачі скарги ця Шкода була з пробігом, як я вже казав, 83ткм і ціною 13850. Після перевірки авторіа змінив пробіг на 283, а продаван спустив трохи ціну.)
Погано, що у нас не має відповідальності за подібні речі. Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5530
С нами с 26.02.2016

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: YSK]
      11 апреля 2023 в 13:55 Гілками

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:

Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.




ну так не треба і шукати. Це як в борделі шукати невинну. Ну не продають їх живими і з малим пробігом, принаймні на авторіа. Може по знайомим і то не факт.
Хочеш ціле - в салон. Нема грошей - терпи угецані. Але не треба вірити в диво.

Змінено opexkiev (13:56 11/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: opexkiev]
      11 апреля 2023 в 13:58 Гілками

opexkiev 11.04.2023 12:42 пишет:

дуже подобається оця фіча де видно пробіг кілька років тому. Такі часові петлі трапляються...




Яке питання (мається на увазі ТС) така і відповідь.

П.С. У нас будуть хімічити завжди, особливо там де нема відповідальності за брехню.
Чим більш жорстка відповідальність (та як наслідок - відкуп від неї) тим менше бажаючих. Все пропорційно. Так у нас подавляюча більшість людей навчена. Як скотина - якщо кийком уєб***ли, то розуміє, що туди краще не лізти, а ні - то все дозволено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: YSK]
      11 апреля 2023 в 14:07 Гілками

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:


Якщо э додаткова інформація по авто, та на сайті є кнопка "Перевірити авто", тикаєш її і надаєш докази, якщо вони є, ДТП чи скрученого пробігу.




я уже тицнул раз... в продаже было авто с американской мордой, без поворотников на крыльях и зеркалах, но в тексте капслоком - не америкос, не бит.
Тыцнул, описал, что либо америкос либо морда меняная. Чудак отписался, представился экспердом авториа и потребовал скрины доказательств. На что я ему посоветовал модерировать сайт детских товаров, если он не понимает специфику.

А по поводу доверия - часто вижу авто, у которых пишет "4 владельца", а в тексте владелец пишет, что авториа - олени, машина с салона и есть история обслуживания и он готов ехать к офам доказывать.
Также много раз видел, что риа подтягивает инфу от диллерского сто в милях, но ставит км. Пробег не совпадает - все, красный шрифт, продаван скотина.

Но с другой стороны, на риа найти авто не от перекупа - та еще задача. Состояние идеал, не бит/не крашен, едешь хз куда - а там битый хлам со стучащим мотором и громыхающей ходовой


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
35 лет (15 лет за рулем), Тернопіль
Сообщения: 813
С нами с 08.07.2018

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: sly_fox]
      11 апреля 2023 в 14:22 Гілками

Де шукати авто не від перекупа? В газеті?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5530
С нами с 26.02.2016

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: sly_fox]
      11 апреля 2023 в 14:29 Гілками

sly_fox 11.04.2023 14:07 пишет:

Также много раз видел, что риа подтягивает инфу от диллерского сто в милях, но ставит км. Пробег не совпадает - все, красный шрифт, продаван скотина.




Звісно скотина, бо миля більше кілометра в 1,6 рази і якщо було 100 тисяч миль то це помилка на користь продавця, коли авторіа вкаже це як 100 тис км


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Киев
Сообщения: 1158
С нами с 27.01.2004

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Ogeyko]
      11 апреля 2023 в 15:01 Гілками

Дякую що відкрили глаза, у мене була краща думка, ну так приблизно 50 на 50 шахраї та чесні господарі, поки вчора не подивився на на автівку 2018 року, у стані "Нова".
Схоже машину перші господарі заїздили до такої степені що викинули в море (метал в корозії з солью) де вона ударилась правим боком і скривилась. Потім з моря еї виловили перекупи. Трохи тюнинговали скотчем дверь (бо вода затекала у салон), поставили замість рідних побити колесні диски з лисою гумою, відірвали ручки і пастки безпеки у салоні. Після чого виставили на сайті за ціною трохи меньше за нову.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 491
С нами с 27.03.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: zumnuj]
      11 апреля 2023 в 15:01 Гілками

zumnuj 11.04.2023 14:22 пишет:

Де шукати авто не від перекупа? В газеті?




Тільки хотів це написати.

Так тут вище описали, наче люди, які власне купують і експлуатують машини, не розміщують об'яви на авто.ріа.

Як в аналізі будь-якої інформації потрібні здоровий глузд і критичне мислення.

Авто.ріа лише інструмент і досить зручний.

Цим інструментом користуються "бариги", автосалони, господарі трирічних преміум авто, які готові віддати його лише вам за 10% від ціни нового =)

А також ті, хто купує свої ваги, мазди і тойоти в салонах, а потім їх продає через 3-5 років, бо набридла і має змогу купити іншу, але при цьому не готовий втарчати 2-3 тисячі віддаючи тачку перекупу.

Просто треба шукати і моніторити. Кому ліньки - йде в салон а бо звертається до тих, хто бере гроші за перевірку і підбір авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50634
С нами с 10.11.2002

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Ogeyko]
      11 апреля 2023 в 15:26 Гілками

Там інколи такі цікаві історії

Машина 12 років, пробіг 140 тисяч. При чому 80 пробігла за 2 роки після продажу.

А потім авто їздило по 5-7 тисяч на рік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: opexkiev]
      11 апреля 2023 в 15:35 Гілками

opexkiev 11.04.2023 14:29 пишет:

sly_fox 11.04.2023 14:07 пишет:

Также много раз видел, что риа подтягивает инфу от диллерского сто в милях, но ставит км. Пробег не совпадает - все, красный шрифт, продаван скотина.




Звісно скотина, бо миля більше кілометра в 1,6 рази і якщо було 100 тисяч миль то це помилка на користь продавця, коли авторіа вкаже це як 100 тис км





у авто 100 тыс миль, продавец пишет - 160 тыс км. И тут авториа подтягивает данные с сто, визит на которое был на днях (дату пишет) и пишет 100 тыс км. красным шрифтом.

Итог - сто олени, но скотиной остался продаван.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27588
С нами с 24.10.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: YSK]
      11 апреля 2023 в 15:43 Гілками

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:

Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.


Зараз є Гольф 6 09 року за 7 тис, пробігу 170 тис.
Якщо хочеться чесне, то потрібно замовляти під пригон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: sly_fox]
      11 апреля 2023 в 15:44 Гілками

да вообще все эти объявы от перекупов - грусть-печаль.

В описаниях кроме как "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны" - вообще никакой информации о реальном состоянии и истории авто.

Либо вообще "все вопросы по телефону".

Я вот буду свое авто скоро продавать - накатал 2 страницы текста, хз теперь где его постить - по количеству символов не пройдет...
А как выложу, в телефон вставлю левую симку, так как будет вал звонков "куплю для себя, но за полцены" и это не задав ни вопроса по авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27588
С нами с 24.10.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: sly_fox]
      11 апреля 2023 в 16:03 Гілками

sly_fox 11.04.2023 15:44 пишет:

да вообще все эти объявы от перекупов - грусть-печаль.

В описаниях кроме как "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны" - вообще никакой информации о реальном состоянии и истории авто.

Либо вообще "все вопросы по телефону".

Я вот буду свое авто скоро продавать - накатал 2 страницы текста, хз теперь где его постить - по количеству символов не пройдет...
А как выложу, в телефон вставлю левую симку, так как будет вал звонков "куплю для себя, но за полцены" и это не задав ни вопроса по авто.



До фені, якщо ціна не по низу ринка, будуть дзвонити до перекупів.
Я вже 2-3 раза писав по різному текст, сама контрольна фраза "за скільки отдасте" і пофіг що там зроблене і що мінялось.
ВСІ хотять шари!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3386
С нами с 08.04.2007

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Ogeyko]
      11 апреля 2023 в 16:12 Гілками

доверять нельзя никому
перекупщикам - можно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9822
С нами с 08.08.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: sly_fox]
      11 апреля 2023 в 16:21 Гілками

я скористався послугою по продажу авто (не хотів витрачати час та нерви на спілкування з покупцями). вадім зняв відео, де все докладно показав. так люди навіть відео не дивляться, а тут дві сторінки тексту))

я до перевірки від ріа ставлюсь як до попередньої поверхневої інформації, яка дозволяє відкинути відверте сміття.
а так сервіс з фільтрами де можна дізнатись що є у продажу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15320
С нами с 24.11.2011

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: juiT]
      11 апреля 2023 в 16:22 Гілками

juiT 11.04.2023 16:03 пишет:

sly_fox 11.04.2023 15:44 пишет:

да вообще все эти объявы от перекупов - грусть-печаль.

В описаниях кроме как "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны" - вообще никакой информации о реальном состоянии и истории авто.

Либо вообще "все вопросы по телефону".

Я вот буду свое авто скоро продавать - накатал 2 страницы текста, хз теперь где его постить - по количеству символов не пройдет...
А как выложу, в телефон вставлю левую симку, так как будет вал звонков "куплю для себя, но за полцены" и это не задав ни вопроса по авто.



До фені, якщо ціна не по низу ринка, будуть дзвонити до перекупів.
Я вже 2-3 раза писав по різному текст, сама контрольна фраза "за скільки отдасте" і пофіг що там зроблене і що мінялось.
ВСІ хотять шари!



Якщо плювати, що купляти, то до перекупа підуть, якщо собі і на термін, то після перегляду перекуп варіантів дійде черга до власників.
Це ж треба так відбудувати ринок...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3989
С нами с 11.11.2005

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Traveler]
      11 апреля 2023 в 16:50 Гілками

Traveler 11.04.2023 15:26 пишет:

Там інколи такі цікаві історії

Машина 12 років, пробіг 140 тисяч. При чому 80 пробігла за 2 роки після продажу.

А потім авто їздило по 5-7 тисяч на рік.



Но такое ж бывает. Я бывшую машину (13 лет отроду) продал с пробегом 170. Первые 4 года была как единственная, пробег был почти по 25 тыс в год. Дальше было и 3 -5 тыс. в год. Сейчас на авто (10 лет) 120 тыс, но тут появилась электричка, а ДВС будет использоваться как третья: иногда сын + дальние поездки ( пару раз в год).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27588
С нами с 24.10.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: junior]
      11 апреля 2023 в 17:11 Гілками

junior 11.04.2023 16:22 пишет:

juiT 11.04.2023 16:03 пишет:

sly_fox 11.04.2023 15:44 пишет:

да вообще все эти объявы от перекупов - грусть-печаль.

В описаниях кроме как "работает каждая кнопочка" и "останетесь довольны" - вообще никакой информации о реальном состоянии и истории авто.

Либо вообще "все вопросы по телефону".

Я вот буду свое авто скоро продавать - накатал 2 страницы текста, хз теперь где его постить - по количеству символов не пройдет...
А как выложу, в телефон вставлю левую симку, так как будет вал звонков "куплю для себя, но за полцены" и это не задав ни вопроса по авто.



До фені, якщо ціна не по низу ринка, будуть дзвонити до перекупів.
Я вже 2-3 раза писав по різному текст, сама контрольна фраза "за скільки отдасте" і пофіг що там зроблене і що мінялось.
ВСІ хотять шари!



Якщо плювати, що купляти, то до перекупа підуть, якщо собі і на термін, то після перегляду перекуп варіантів дійде черга до власників.
Це ж треба так відбудувати ринок...



Не дійде у 90%. Бо є ще перекуп, у якого не 2 двері крашено, а тільки одна.
Пригонщики, це також перекуп чи ні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10566
С нами с 14.05.2007

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: juiT]
      11 апреля 2023 в 17:29 Гілками

juiT 11.04.2023 15:43 пишет:

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:

Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.


Зараз є Гольф 6 09 року за 7 тис, пробігу 170 тис.
Якщо хочеться чесне, то потрібно замовляти під пригон.



09 рік то вже занадто стара автівка як на мене. От теж, чим більше моніторю, тим більше до пригону схиляюсь. Але теж як повезе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: DimonDSV]
      11 апреля 2023 в 17:31 Гілками

DimonDSV 11.04.2023 16:21 пишет:

я скористався послугою по продажу авто (не хотів витрачати час та нерви на спілкування з покупцями). вадім зняв відео, де все докладно показав. так люди навіть відео не дивляться, а тут дві сторінки тексту))

я до перевірки від ріа ставлюсь як до попередньої поверхневої інформації, яка дозволяє відкинути відверте сміття.
а так сервіс з фільтрами де можна дізнатись що є у продажу.




всяко бывает. Я с другом параллельно продавали свои "непродаваемые" авто (мини).
У него был текст в две строки, заряженней авто и пробег в три раза меньше. У меня - "две страницы текста". Он продавал полгода, продал ниже рынка, у меня за три недели ушла по верху рынка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27588
С нами с 24.10.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: YSK]
      11 апреля 2023 в 17:34 Гілками

YSK 11.04.2023 17:29 пишет:

juiT 11.04.2023 15:43 пишет:

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:

Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.


Зараз є Гольф 6 09 року за 7 тис, пробігу 170 тис.
Якщо хочеться чесне, то потрібно замовляти під пригон.



09 рік то вже занадто стара автівка як на мене. От теж, чим більше моніторю, тим більше до пригону схиляюсь. Але теж як повезе.



Все від ціни залежить.
Але дивлюсь хто приганяє, стан нормальний, тільки пробіги у всіх від 170 до 250 тис. Що 2009 рік, що 2019.

Змінено juiT (17:39 11/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: juiT]
      11 апреля 2023 в 17:55 Гілками

juiT 11.04.2023 17:34 пишет:

YSK 11.04.2023 17:29 пишет:

juiT 11.04.2023 15:43 пишет:


В ответ на:

...



Зараз є Гольф 6 09 року за 7 тис, пробігу 170 тис.
Якщо хочеться чесне, то потрібно замовляти під пригон.



09 рік то вже занадто стара автівка як на мене. От теж, чим більше моніторю, тим більше до пригону схиляюсь. Але теж як повезе.



Все від ціни залежить.
Але дивлюсь хто приганяє, стан нормальний, тільки пробіги у всіх від 170 до 250 тис. Що 2009 рік, що 2019.




так, але там головне - саме стан. Я взяв два роки тому свіжопригнаний пікассо 20011року (у профілі). Заявлений пробіг 224 тис, реальний - трохи біля 300 (знайшов трохи історії авто).
Так от салон у кращому стані, ніж був в моєму в авто з автосалону, на якому я 180 тик проїхав. А головне - сів на той сітроєн і дав 45 тик пробігу у перший же рік, не виїжджаючи з області та лише міняючи розхідники. На сьогодні проїхав ще 35 і проблем нема.

А все тому, що у нас по пробках тикаються та поїздки по 5-15 км, а у європі (та й штати) - трассові покатушки в основному (на такого класу авто й подавно)

Змінено sly_fox (17:56 11/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Ogeyko]
      12 апреля 2023 в 13:02 Гілками

Доверяй, но проверяй. Инфа от РИА может дать только предварительное впечатление.
Я жене в 2020 году именно по объявлению в РИА купил "фабию".
Но только после того, как посмотрел ее на подъемнике.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13042
С нами с 29.03.2005

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: opexkiev]
      12 апреля 2023 в 14:25 Гілками

opexkiev 11.04.2023 13:55 пишет:

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:

Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.




ну так не треба і шукати. Це як в борделі шукати невинну. Ну не продають їх живими і з малим пробігом, принаймні на авторіа. Може по знайомим і то не факт.
Хочеш ціле - в салон. Нема грошей - терпи угецані. Але не треба вірити в диво.



вцілому, так...мабуть я був єдиний, хто днями, на авторіа, продавав офіційного, дуже живого ВАГа з пробігом 68ткм

Змінено igg (15:35 12/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 144
С нами с 01.10.2016

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Mangust]
      12 апреля 2023 в 14:46 Гілками

Mangust 11.04.2023 12:25 пишет:


Іноді читаю описи, на сайті продаються виключно "улюблені авто", "повністю обслужені", та "додаткових вкладень не потребують".
Я тільки не можу зрозуміти, нашо такі гарні автівки продавати?
А так, сайт цікавий.




А чому людина купляє новий мобільний, коли старий ще чудово працює? Авто надоїло, на ринку з*явилось щось нове, зрозумів, що придбав не те, що хтів насправді.

opexkiev 11.04.2023 13:55 пишет:

Це як в борделі шукати невинну. Ну не продають їх живими і з малим пробігом, принаймні на авторіа. Може по знайомим і то не факт.
Хочеш ціле - в салон. Нема грошей - терпи угецані. Але не треба вірити в диво.



Розповім про продаж своїх авто попередніх авто.
Фольксваген. Придбано у 2011, продано через авторіа у 2013 з пробігом 14.000км. На продаж виставлена через тиждень після закінчення гарантії. Всі записи по оф.сервісу, чеки-квитанції були у наявності. Покупець киянин, привіз с собою "фахівця"-помогатора по підбору авто. Мозок виїли страшне, при тому, що авто було дійсно у стані нового. Скільки продавалася вже не помню.
У 2013 році придбав Аутбек у салоні. В продаж пішов у 2019 році з пробігом близько 80.000км. Авто без дтп, обслужене, салон-кузов у стані близькому до ідеального. Це об*єктивно. Коштів на обслуговування не жалів, всі квитанції в наявності. Виставлена на продаж на авторіа. Продавалася десь місяці два, без переглядів. По телефону замордували мене, але дивитися ніхто не дивився. Згодом була продана місцевому, трохи нижче ринку бо були потрібні кошти на повернення боргу - я вже купив нове авто. Зараз Аутбек бачу у місті, виглядає досі чудово.
У 2019 році придбано нинішнє авто. Вже милюся його продавати, війна гальмує. Пробіг 54.000км, стан близький до ідеального, обслуговування у офіціалів. І знаєте що, я вже не знаю, чи буду я її продавати на авторіа, бо досі пам*ятаю продаж тих двох і кілограми витрачених нервів та спілкування з безголовими людьми. Мені краще віддати її перекупам або наприклад на Віннер-авто у трейдінг та отримати на рахунок "білу" гривню.
Так що на авторіа бувають "чєсні" авто, але я туди вже не хочу в якості продавця


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5304
С нами с 05.12.2012

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: whois2010]
      12 апреля 2023 в 16:08 Гілками

та норм там все продається.
крайню свою навіть не встиг помити, як знайшлися нормальні покупці. І всіх по телефону попереджав - машина не помита - все рівно їхали дивитися
а висновок зробив такий: їдеш на трейд ін, тобі дають вартість, прибавляєш 10-15% і нормально продається.
звичайно, якщо хочеш за "стан нової" ціну нової, то продаватиметься дуже довго.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 144
С нами с 01.10.2016

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Скаут]
      12 апреля 2023 в 16:20 Гілками

Скаут 12.04.2023 16:08 пишет:


звичайно, якщо хочеш за "стан нової" ціну нової, то продаватиметься дуже довго.



якщо це до мене - то мимо цілі. ФВ пробіг 14.000, два роки експлуатації- відняв по 10% від вартості в салоні за кожен рік і склав ціну. Справедливо?
Аутбек 6 років, 80 тис пробіг - взагалі ціну було важко скласти: або такого року як у мене, але з кінськими пробігами, або реанимовані американці. Ціна була сформована середня між цими двома групами. Справедливо?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
50 лет (24 года за рулем), г. Кривой Рог - Киев
Сообщения: 1005
С нами с 07.09.2006

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Traveler]
      13 апреля 2023 в 23:03 Гілками

Traveler 11.04.2023 15:26 пишет:

Там інколи такі цікаві історії

Машина 12 років, пробіг 140 тисяч. При чому 80 пробігла за 2 роки після продажу.

А потім авто їздило по 5-7 тисяч на рік.



Буває і таке. В мене на бувшому авто була приблизно такаж історія. Перші три роки робота була пов'язана з розїздами. А потім перейшов на іншу і став їздити на порядок менше. З 180 тисяч за 12 років - за перші 3 роки тисяч 120. Десь так.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27588
С нами с 24.10.2008

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: YSK]
      13 апреля 2023 в 23:12 Гілками

YSK 11.04.2023 17:29 пишет:

juiT 11.04.2023 15:43 пишет:

YSK 11.04.2023 13:47 пишет:

Взагалі, таке враження, що знайти живий ВАГ з чесним пробігом, ще та задача.


Зараз є Гольф 6 09 року за 7 тис, пробігу 170 тис.
Якщо хочеться чесне, то потрібно замовляти під пригон.



09 рік то вже занадто стара автівка як на мене. От теж, чим більше моніторю, тим більше до пригону схиляюсь. Але теж як повезе.



Який бюджет? Он потрібно у камрада купляти Гольфа.
До речі, на авто ріа часто попадаються дизельгейт 15 рік пробіг до 100 тис пробігу і ціна 13-15куе. Сеати також.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4353
С нами с 15.07.2003

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: Tranzit]
      13 апреля 2023 в 23:34 Гілками

Каптіву продавав(брав тут в свій час з пробігом 80тисяч) Авто було 12 років і пробіг 120тисяч. Пішла майже по низу ринку розраховував на більше але забирав бувший вояка(доброволець) після складного поранення то зпустив ще на 500Уе від бажаної ціни.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13042
С нами с 29.03.2005

Re: довіряєте auto.ria.com? [Re: juiT]
      13 апреля 2023 в 23:54 Гілками

juiT 13.04.2023 23:12 пишет:

YSK 11.04.2023 17:29 пишет:

juiT 11.04.2023 15:43 пишет:


В ответ на:

...



Зараз є Гольф 6 09 року за 7 тис, пробігу 170 тис.
Якщо хочеться чесне, то потрібно замовляти під пригон.



09 рік то вже занадто стара автівка як на мене. От теж, чим більше моніторю, тим більше до пригону схиляюсь. Але теж як повезе.



Який бюджет? Он потрібно у камрада купляти Гольфа.
До речі, на авто ріа часто попадаються дизельгейт 15 рік пробіг до 100 тис пробігу і ціна 13-15куе. Сеати також.



Це у якого камрада потрібно купляти гольф?

Про ті гольфи, що 2015 р. - вірніше про них сказати не дизельгейт, а офіційно завезені імпортером ВАГа турбодизельні 2.0 гольфи й це, навіть зараз, дійсно дуже класний варіант на сьогодні й дійсно ще можна знайти на авторіа екземпляри до 100 тис. й навіть до 50 ткм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
16 користувачів і 58 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3690

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія