autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Чи варто міняти Kuga і на що? (3/3)

продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26121
С нами с 17.12.2008

Re: Чи варто міняти Kuga і на що? [Re: _Zedd_]
      31 июля 2023 в 16:33 Гілками

_Zedd_ 31.07.2023 13:20 пишет:

egorka 31.07.2023 13:12 пишет:

Paulskit 31.07.2023 13:06 пишет:


В ответ на:

...





200к це початок кінця. Навіть на Турі після 200 вже почались питання. То тут, то там, задовбує. Я б тачку з таким пробігом вже не брав. Бо апгрейду тут немає, тільки гемор за свої ж гроші.


ну якщо гроші е то я б теж не брав би а шукав би з меншим пробігом. Думаю можливо якщо пошукати то знайти і з меншим пробігом.



Більшість ВАГів в Європі мають 150 тис. км гарантії, жоден європеєць не продасть дешево (безпроблемну) машину яка, ще на гарантії. Чи варто шукати чорного кота в темній кімнаті, особливо, якщо його там нема?


про гарантію в 150 тис я не знав. Дякую. Тоді тут щось шукати, може хто раптово продавати буде

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 604
С нами с 06.08.2016

Re: Чи варто міняти Kuga і на що? [Re: Night Fury]
      31 июля 2023 в 22:49 Гілками

Пробіг забула написати) 125К. Оце дивлюсь і розумію, що мабуть реально краще покататись ще на Кузі Тисяч до 150 проблем навряд чи буде. Правда, щеплення під питанням - у когось ходить 140К, у когось більше 200.
У знайомого була теж Куга, аналогічна як у мене, тільки з більшим пробігом. Продав, щоб не мати геморою з ремонтом коробки і купив якийсь Опель новий в салоні. Правда, схоже що замість Титаніума там комплектація бубен.
Отже, в бюджеті 20-23-25, наскільки я розумію, альтернатива або новіша Куга рестайл року 18-19, або Туран тих же років. Тобто, нічого такого, що принципово покращить якість і вмістимість.
Кодьяк мені дуже до вподоби, але ж бюджет…тре піднакопичити ще)
Дякую всім за поради!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *****
Харьков
Сообщения: 227
С нами с 13.02.2007

Re: Чи варто міняти Kuga і на що? [Re: Night Fury]
      31 июля 2023 в 23:03 Гілками

Дизельний фримонт/жорні молодший за 8 років здається в бюджеті, можна навіть повний привід знайти. Там ще й дитячі крісла інегровані у другому ряду. Нє? Я коли вибирав, мені куга затісним здався, і багажник зовсім маленький порівняно до жорні.

Змінено Oleg42 (23:05 31/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
43 года, Киев
Сообщения: 252
С нами с 04.10.2016

Re: Чи варто міняти Kuga і на що? [Re: AM]
      1 августа 2023 в 01:31 Гілками

AM 31.07.2023 14:16 пишет:

Здається, Пежо 5008 можна спробувати знайти. Принципово інше авто по архітектурі салону, хоча і не всім подобається.
А так - то можна поставити на Кугу Sync3 і отримати CarPlay за парусот баксів



Є таке суб‘єктивне спостереження. Можливо пов‘язане з архітектурою. А може з різними коробками
В wag (тігуан) 1000 км/день проходяться швидше (з центру Одеси до Умані за 2 години без напрягу), але відчутно більше втоми
На 5008 в принципі не знаю, як потрібно їхати щоб втомитись
Але такого драйву як куга, ні 5008 ні тугуан не забезпечує
Не знаю на рахунок код‘яку. Мені здається там вже інший клас авто має бути


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
43 года, Киев
Сообщения: 252
С нами с 04.10.2016

Re: Чи варто міняти Kuga і на що? [Re: Night Fury]
      1 августа 2023 в 01:48 Гілками

Night Fury 31.07.2023 22:49 пишет:


Отже, в бюджеті 20-23-25, наскільки я розумію, альтернатива або новіша Куга рестайл року 18-19, або Туран тих же років. Тобто, нічого такого, що принципово покращить якість і вмістимість.
Кодьяк мені дуже до вподоби, але ж бюджет…тре піднакопичити ще)
Дякую всім за поради!



На wag ніби не є проблема діагностикою визначити % життєздатності dsg
Можливо на форді також можна глянути ресурс павершифту
Якщо робот живий, то тойво нехай ще попрацює
А як ні - то дивитись по бюджету


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Чи варто міняти Kuga і на що? [Re: Night Fury]
      1 августа 2023 в 17:14 Гілками

Night Fury 30.07.2023 10:31 пишет:

Є дизельна повнопривідна Куга 2 дорестайл в топовій комплектації, 8 рочків від народження.
Думаю, на що її теоретично можна поміняти? Щоб і потужність, і розхід такий же приємний, і місця сзаду багато, і головне - великий багажник, точно не менший, ніж у Куги. Повний привід не принциповий, але кліренс так. Потужність принципова також, оскільки часто їздимо всією родиною на дальняки і машина завантажена по самі вуха. Сзаду теж повинне бути норм місце і по довжині, і по ширині - оскільки є стаціонарне велике автокрісло для дитини. В Кузі поряд зараз залишається місце для двох худеньких людей, або одного нехуденького Треба точно не менше.
Розглядаю як нову з доплатою, так і більш свіже б/в теж з доплатою. Кросовер або щось типу сімейного вена.
В бензинках з такими параметрами, я так розумію, розхід мене не порадує? Отже, треба дивитись дизель або гібрид? Електричка точно ні.
PS: Куга влаштовує взагалі всім. Окрім «хочеться щось новеньке». Ну і вік, чим старше, тим більше потребуватиме вже вкладень.
Буду вдячна за поради, в сторону чого мені дивитись Або впевнюсь, що дивитись без доплати тисяч в 20 нема куди і продовжу їздити на Кузі



Я бы, если есть не просит, и проблем не приносит, пока не менял бы. Сейчас, к сожалению, по причине войны, выбор невелик, в том числе и Б/У, и придется покупать не то, что хочешь, а то, что есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 156 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3628

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія