autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Toyota Land Cruiser Prado 2024 (17/17)

приверженец
24 года за рулем, Полтава
Сообщения: 410
С нами с 24.05.2023

Re: Toyota Land Cruiser Prado 2024 [Re: Disnake]
      23 сентября 2023 в 14:51 Гілками

Disnake 23.09.2023 09:58 пишет:

або у завода одні параметри на кількість охолоджуючої рідини а у дилерів інші


это свежая мысль :-) Метки на расширительном бачке поднимаются выше при выезде автомобиля с завода? :-)))))))))))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Toyota Land Cruiser Prado 2024 [Re: Абрвалг]
      23 сентября 2023 в 15:35 Гілками

Абрвалг 23.09.2023 11:42 пишет:

я правильно понял, что замена масла ( масло. фильт. работа) на ниссанском жуке около 2700 грн?



так я ж писав ціну на кашкай - тут мінус літр оливи а сервіс ж той самий


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец
22 года за рулем,
Сообщения: 423
С нами с 02.07.2009

Re: Toyota Land Cruiser Prado 2024 [Re: AL®]
      25 сентября 2023 в 10:28 Гілками

AL® 22.09.2023 22:34 пишет:

boyko_s 22.09.2023 17:47 пишет:


Оно понятно, что работы накручены, но они есть все в регламенте, который приведен и в сервисной книжке.



давайте скрін книжки.
щось маю сумніви, що прям там є "регулювання" світла.
Офіціали перевіряють лампочки, ну там що світло-стопи-поворотники працюють при включенні, але щоб прям в регламнт входило підключення компа кожного разу та регулювання світла - це щось новеньке.

До того ж, дивно виглядає, що в перевірку гальмівної системи не входить перевірка залишку гальмівних дисків та колодок, що вони винесені в окрему роботу. Тобто ми перевірили гальмівну систему (як, що саме?) а потім окремо гальмівні диски ще заглянемо.
І вишенка на торті - ходова частина. В яку також, взагалі-то входить і в колесо заглянути, а не просто "пошатати різні ричажки"




В мене на першому ТО офіціали Фольксвагена теж перевіряли кут нахилу свіла фар і попередили про це перед початком робіт. Перевірка - безкоштовно, якщо треба регулювання - за гроші, тому думаю що така норма і в Ніссані є.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17666
С нами с 23.04.2007

Re: Toyota Land Cruiser Prado 2024 [Re: Seeker]
      25 сентября 2023 в 10:53 Гілками

Seeker 25.09.2023 10:28 пишет:

AL® 22.09.2023 22:34 пишет:

boyko_s 22.09.2023 17:47 пишет:


Оно понятно, что работы накручены, но они есть все в регламенте, который приведен и в сервисной книжке.



давайте скрін книжки.
щось маю сумніви, що прям там є "регулювання" світла.
Офіціали перевіряють лампочки, ну там що світло-стопи-поворотники працюють при включенні, але щоб прям в регламнт входило підключення компа кожного разу та регулювання світла - це щось новеньке.

До того ж, дивно виглядає, що в перевірку гальмівної системи не входить перевірка залишку гальмівних дисків та колодок, що вони винесені в окрему роботу. Тобто ми перевірили гальмівну систему (як, що саме?) а потім окремо гальмівні диски ще заглянемо.
І вишенка на торті - ходова частина. В яку також, взагалі-то входить і в колесо заглянути, а не просто "пошатати різні ричажки"




В мене на першому ТО офіціали Фольксвагена теж перевіряли кут нахилу свіла фар і попередили про це перед початком робіт. Перевірка - безкоштовно, якщо треба регулювання - за гроші, тому думаю що така норма і в Ніссані є.


зрозумійте мене правильно. якщо вони там хочуть впевнитись в чомусь, додатково перевірити, відзивну кампанію чи роботи виконати - нехай. Допоки за це не хочуть грошей.
Як тільки це включають в рахунок - відразу питання, хто замовник. Мені ці роботи не потрібні, я не просив, не замовляв, і якщо цю роботу потрібно робити згідно регламенту - я б тоді випросив де це саме написано, і, якщо цю роботу зробили за мої кошти - звіт щодо виконаних робіт. Кут нахилу пеервіряли - бумажку з цифрами. Перевіряли на помилки - бумажку, де буде видний перелік які саме помилки чекали і результат. Щоб не було потім "а цю помилку ми не зчитували, бо це не входить в перелік, а саме через неї і виник негарантійний випадок, бо на помилку забили" і т.д.
Той же фільтр салону - впевнений, там має бути "за бажанням", бо кожного разу міняти ж не альо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Toyota Land Cruiser Prado 2024 [Re: AL®]
      25 сентября 2023 в 12:45 Гілками

AL® 25.09.2023 10:53 пишет:


Той же фільтр салону - впевнений, там має бути "за бажанням", бо кожного разу міняти ж не альо.



Ну, салонный фильтр каждый год менять - вполне нормально, я когда на предыдущей машине его менял у МойХодовик™, видел их состояние. Другой вопрос, что я бы, при пробеге в 7500 таки поменял его перед началом сезона, где-то в конце апреля - начале мая.
Равно как и воздушный, у "Форда", к примеру, другая крайность - они регламент растягивают, и воздушник у них должен служить по 60 тыс.
Я менял ежегодно.

Змінено boyko_s (12:47 25/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Toyota Land Cruiser Prado 2024 [Re: AL®]
      25 сентября 2023 в 12:57 Гілками

AL® 25.09.2023 10:53 пишет:

зрозумійте мене правильно. якщо вони там хочуть впевнитись в чомусь, додатково перевірити, відзивну кампанію чи роботи виконати - нехай. Допоки за це не хочуть грошей.
Як тільки це включають в рахунок - відразу питання, хто замовник. Мені ці роботи не потрібні, я не просив, не замовляв, і якщо цю роботу потрібно робити згідно регламенту - я б тоді випросив де це саме написано, і, якщо цю роботу зробили за мої кошти - звіт щодо виконаних робіт. Кут нахилу пеервіряли - бумажку з цифрами. Перевіряли на помилки - бумажку, де буде видний перелік які саме помилки чекали і результат. Щоб не було потім "а цю помилку ми не зчитували, бо це не входить в перелік, а саме через неї і виник негарантійний випадок, бо на помилку забили" і т.д.
Той же фільтр салону - впевнений, там має бути "за бажанням", бо кожного разу міняти ж не альо.




Дуже правильний підхід. Так само роблю і часто виявляється, що багато чого було не треба і "зробимо вам безкоштовно". Моє улюблене, коли приїжджаєш до дилера з проблемою, вони перевіряють, не знаходять і кажуть "ось рахунок за діагностику". Типу якщо б знайшли то безкоштовно, якщо ні - то платиш. І більшість таки заплатить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 140 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 15846

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія