autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Hyundai Staria (4/4)

СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5052
С нами с 29.12.2003

Re: Hyundai Staria [Re: Makovsky]
      30 августа 2023 в 09:25 Гілками

Makovsky 29.08.2023 12:38 пишет:


Ну з практики - коли іде предвиборча компанія то дійсно весь склад команди сідає в мульти )))




100%. Сам був учасником такого дійства))) Тільки там замість мульта був Віто.

Є приклад бувшого депутата Київради. У якого вже другий Мульт. Є і Лексуси. Сам буває за кермом, а буває і водії.
У кого багато грошей, роблять з бусів лімузини. І задоволені.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26122
С нами с 17.12.2008

Re: Hyundai Staria [Re: Jugashvili]
      30 августа 2023 в 10:55 Гілками

Jugashvili 30.08.2023 09:25 пишет:

Makovsky 29.08.2023 12:38 пишет:


Ну з практики - коли іде предвиборча компанія то дійсно весь склад команди сідає в мульти )))




100%. Сам був учасником такого дійства))) Тільки там замість мульта був Віто.

Є приклад бувшого депутата Київради. У якого вже другий Мульт. Є і Лексуси. Сам буває за кермом, а буває і водії.
У кого багато грошей, роблять з бусів лімузини. І задоволені.


я в такому мульті сидів. Дівана нема, замість нього два крісла, бар є, і стійка для парасольок ну і ще багато чого

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4745
С нами с 20.01.2004

Re: Hyundai Staria [Re: Softkpk]
      1 сентября 2023 в 12:26 Гілками

проехал на выходных на Hyundai Staria, 2,2 турбо-дизель, полный привод, АКП, 7 мест...
1. Хюндай в ходу, мягче Мульта однозначно (как гремит мульт при проезде по стыкам и по лежачим "полицейским" - это уже притча во езыцах...)...даже, как показалось, мягче Мерса...
2. турбо - дизель Hyundai ничуть не уступает 2,0TDI (190 л.с. с 2 турбинами на котором пришлось поездить)
3. да, нет столика, но нафига он нужен???!!!
4. задний диван тоже двигается, как в Мульте...
5. внешне мне Staria больше понравилась, да и в салоне она сделана ничуть не хуже ВАГена...в некоторых моментах по салону Мульту еще тянуться и тянуться до Staria... + вопрос цены за одинаковую комплектацию...цена Мульта при этом уйдет в небеса...(вопрос только: за что???!!!)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5052
С нами с 29.12.2003

Re: Hyundai Staria [Re: krabik]
      4 сентября 2023 в 09:58 Гілками

Я теж вчора проїхався на Старії з товаришем.
До мотора і трансмісії у Хюндай не має питань. Все норм. Хоча думаю новий 200 сильний бітурбо у Мульта буде жвавішим.
Мій друг одразу став хейтити салон Старії. Ну наче на вигляд все класно, але все так безтолково зроблено... Читав у кацапстані відгук людини, яка їздить на Старії і експлатувала інші буси. Його відгук дуже схожий із моїми думками.

1 Відсутність вебасто. В зимку Старія довго і нудно гріється. Дивився відеоогляд на Старію і Т 6.1. Так Мульт взимку за 5 хвилин тарахтіння на холостих вже прогрів салон. А в Старії навіть після 10 хвили в салоні іде пар зі рта.
2. Робота обдува вікон. Не мої думки, а чувака. Каже що дуже запотівають бокові вікна. А лобове лише по центру добре. Хз. не перевіряв.
3. Трансформація салона ніяка. Взагалі. Багажника не має. Бокс між сидіннями - нонсенс. Там мало чого влізе. Така його конструкція. В бардачки не влізе лист А4. Вони всі дуже малі. Інших шухляд не має в салоні. І як подоружувати на цій машині великою компанією? Про відсутність можливості встановити поперечини на кришу я вже згадував.
4. Комфорт салону. Мій друг одразу попросив скласти отманки. Каже не зручно. Освітлення салону слабке.
5. Підвіска. З пустим салоном Старія м'якіша за Мульт. Але цікаво як вона буде везти себе в завантаженому варіанті? Хоча мені і Мульт не сильно жорсткий. Там багато варіантів підвіски. Може раз на раз не приходиться?

Товариш однозначно сказав, що купиш - потім пожалієш. Краще дозбирати на Мульт. Я теж ще більше прийшов до цієї думки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4745
С нами с 20.01.2004

Re: Hyundai Staria [Re: Jugashvili]
      4 сентября 2023 в 10:33 Гілками

1. Уточнял, на наш рынок идет 2-3 теновое исполнение...Мне на Рено 3 тенов вполне хватает при наших то зимах...посмотрим,... но суровых зим со снегом, я в Украине не помню примерно более 7-10 лет, если не больше, а с такими зимами, как последнее время - Вебасто и нафик не нужно (и это я не говорю о Запорожской, Херсонской, Николаевской и Одесской областях (где по поводу отсутствия Вебасто просто улыбнулись бы)).
Вебасто, думаю у нас можно поставить без проблем...и оно будет намного дешевле (обычно, как правило в 2,5 - 3 раза), чем вебасто с завода...
2. - 5. да, было бы интересно поездить с полным разномастным салоном народа на какое-то хорошее расстояние и сложить свое мнение.
П.С. если авто мягче по подвеске с пустым салоном, то 100% оно мягче по подвеске с заполненным салоном. (чудес не бывает...разве что в сказках)
По поводу листов, формата А4 - мягко сказать - улыбнуло...

Змінено krabik (10:35 04/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
49 лет, Киев
Сообщения: 496
С нами с 25.03.2010

Re: Hyundai Staria [Re: krabik]
      4 сентября 2023 в 11:32 Гілками

Дякую всім за відгуки...особисті думки...
Почав ще дивитися на V клас ) б/в зрозуміло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5052
С нами с 29.12.2003

Re: Hyundai Staria [Re: krabik]
      4 сентября 2023 в 13:24 Гілками

Мені менеджери в двох салонах сказали, що ніяких тенів в Старії не має. Спеціально питав. А вдруг? І ніде про це не говориться, ані в відеотестах, а ні в рекламі. Крім того відеообзор показав шо за 10+ хвилин тарахтіння на місці салон Старії був холодним.
В наших умовах запотівання і обледініння вікон відбувається як раз не при низьких температурах. І як розморозити таку велику лобовуху - я добре знаю. При повному салоні людей воно запотіває і від дихання.

Про мягкість і груз. А нічого, що це трохи протирічить одне одному? Я регулярно їздив на Мульті із 7 людьми і речами. Машина дуже важка. І це відчувається на керуванні. Але... Жодного разу підвіску не пробило, навіть на хвилях. Мабуть німецькі інженери щось розуміють в налаштуванні підвісок своїх авто?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26122
С нами с 17.12.2008

Re: Hyundai Staria [Re: Softkpk]
      5 сентября 2023 в 11:28 Гілками

Softkpk 04.09.2023 11:32 пишет:

Дякую всім за відгуки...особисті думки...
Почав ще дивитися на V клас ) б/в зрозуміло


V-klas це гуд, але він дорожче в обслуговуванні чим Т-5. Та і нижче за Т-5. Ну і по ціні теж дорожчий. Але якщо е гроші і їздити тільки по місту і трасі то да, гарний варіант

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 149 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4928

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія