autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Купити скутер - порадьте або відрадьте

энтузиаст ***
51 год, Киев
Сообщения: 203
С нами с 03.04.2007

Купити скутер - порадьте або відрадьте
      21 мая 2007 в 10:29 Гілками

Є ідея купити щось двоколісне, але не мотоцикл - щось простіше. Знавці, порадьте щось . Або відрадьте. Головна мета - їздити по місту на недалекі відстані.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      21 мая 2007 в 12:15 Гілками

Якщо по китайцям. Випадок перший купив сестрі чоловік скутер "Puma" китайського виробництва 3 з гаком тисячі коштує, возити дитину в дитсадок (приватний сектор, пішки теліпати далеко), але як то кажуть не пішла техніка в руки, тільки сіла, дала газу та в дерево. Зігнула вилку та ще побила дещо, а запчастин на нього не має. Стоїть в сараї.
Дефіант 150 кубів. Я десь описував, напічкано понтів, сигналка, музика... Заплатив знайомий 7 з гаком тисяч гривень, перебрав усю проводку бо глючив страшне, полопався корпус, відлетів багажник пластмасовий. Тепер уже з ножки тільки заводиться, кнопкою та із пульта ні. Зробити електрочіпів немає на заміну (сам електрик він, каже аби було з чого то сам би попаяв), скутеру півтора місяці.

Гадаю краще якась б/у хонда років від 10-20, покришки стають з візка, або як раніше ставили на моторойлери турист/муравей. Просто наскільки пам'ятаю різниця 50 гривень на 50 у.о. Система постачання з/ч налагоджена.

Стосовно небезпеки то тут думаю зрозуміло, що на дорогах повно дебілів на авто, які в нервах кудись летять, добре як самі долітаються, а буває то ще й когось не винного затягують із собою. Шолом обов'язково купити, хоч і не комфортно, але вчора мені з під коліс камінчик вилетів, благо на машині та в лобове скло, тріщина, а щоб на мопеді був то б і голову пробило.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
51 год, Киев
Сообщения: 203
С нами с 03.04.2007

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: orys]
      21 мая 2007 в 12:49 Гілками

В ответ на:

Гадаю краще якась б/у хонда років від 10-20, покришки стають з візка, або як раніше ставили на моторойлери турист/муравей. Просто наскільки пам'ятаю різниця 50 гривень на 50 у.о. Система постачання з/ч налагоджена.




Не дуже зрозумів. Особливо щодо покришок і різниці . Тобто, можна ставити покришки від візків? А яких візків? А різниця - тобто, те що в нових коштує 50 у.о., тут - 50 гривень?
Дякую заздалегідь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      21 мая 2007 в 14:47 Гілками

Нова покришка (а може і б/у) на ту ж хонду сузукі коштує 50 у.о. Покришка на моторойлер турист (за радянських часів випускався такий), зараз просто їх на тачки ставлять 50, а то й менше гривень нова. Тобто покришки одного стандарту. Оскільки той моторойлер розвивав вільно швидкість 80 км.год, то бачу ставлять їх і на мопеди.
Але вони доволі таки не надійні на мокрому асвальті, але я більше 40 швидкість не розвиваю тому для мене політ нормальний.

Стосовно китайців те що вони зробили та напарили клієнтові то є проблеми того хто тую лабуду купив, там все нестандартно. Тому різниці в ціні майже не має новий китаєць/б.у. за 10 років цивільна марка. Перевагу віддаю другому, оскільки у кума 15 літній (вік приблизний) такий дирчик (Сузукі) 3 роки, здавав в ремонт, з мотором проблеми були та і дещо інше. На рибалку "зачотная весч "


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
51 год, Киев
Сообщения: 203
С нами с 03.04.2007

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: orys]
      21 мая 2007 в 14:52 Гілками

Дякую за інфу. Останнє питання - чи має шановний пан координати, де можна подивитись - придбати.

З мене коньяг, як тут пишуть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      21 мая 2007 в 15:37 Гілками

100% на авторинку Чапаївка там навіть кіоски по продажу всякого рода аксесуарів, з/ч можна і тюніх зробити, сервіс. А 3 роки тому в мене знайомий займався цією лабудою, розвівся з дружиною і бачив його один раз, що цікаво на своїй же автостоянці, він там свого моторойлера паркує. Тобто якщо невдалий буде пошук, я його попитаю. Як на мене то їх скрізь десятками стоїть на продаж (в основному в більшості нові китайці). По окружній проїхатись то там валом їх продається, далі на кожному базарі де є велосипеди там є і мопеди. На куренівському ринку "птичка", але на вихідних, бачив б/у продавались.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
51 год, Киев
Сообщения: 203
С нами с 03.04.2007

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: orys]
      21 мая 2007 в 17:05 Гілками

Тепер точно з мене коньяг

Поїду дивитись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4979
С нами с 20.05.2005

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      25 мая 2007 в 17:27 Гілками

За ранком Юность, вдоль трамвайных путей, за трамвайным кольцом, в сторону Троещины, с правой стороны.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
46 лет, Киев
Сообщения: 924
С нами с 20.11.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      25 мая 2007 в 18:43 Гілками

В ответ на:

Є ідея купити щось двоколісне, але не мотоцикл - щось простіше. Знавці, порадьте щось . Або відрадьте. Головна мета - їздити по місту на недалекі відстані.




привет, сам на скутере мотаю по городу часто, потому говорю бери и не думай. Только не бери китайца, лучше корейца 150 кубый стоит 1500 баксов, 50 кубовый в два раза меньше. Можно взять поддержанный японец, у меня такой Хонда такт А24, машина неубиваемая, по городу ее хватает идет 60 км, но за городом не хватает мощности, хочется побыстрее. Если не претендуешь на загородные поездки то бери 50 кубов хватит с головой,а если думаешь выезжать бери 125-150 кубов. Формально на них права нужны, реально никто на это не смотрит


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киевская обл.
Сообщения: 4596
С нами с 07.07.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      25 мая 2007 в 23:03 Гілками

Товарищь возле роботы наблюдал картинку, бабенка ручку подняла и тут гордый пидар таксист на Трахе(Сенсе) с третьего рванул, ну и подрезал скутерок, пацанчик кинул скутер на бок, скутер в бампер Траху, а пацанчик чудом увернулся от попутных машин и остался цел(был в шлеме). Так вот, Пидар(такист) взял бабенку на борот траховоза и свалил.
Народ я в шоке, какие скутера и мотоциклы, Вы где живете, посмотрите сколько ублюдков в Киеве по дорогам бабло зашибает, да и дороги писец полный.
Токо машину брать, хоть шансы есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 11480
С нами с 16.08.2003

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      26 мая 2007 в 09:17 Гілками

зпочатку я б купив шолома, потім...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
йа редиско **
41 год (23 года за рулем), Черновцы
Сообщения: 5594
С нами с 28.12.2005

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Tolsty]
      26 мая 2007 в 09:21 Гілками

... потім я б подивився на дороги, на машини, на цей шмат пластика...

і плюнув би на цю ідею.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
46 лет, Киев
Сообщения: 924
С нами с 20.11.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: vlad1974]
      26 мая 2007 в 10:25 Гілками

В ответ на:

Товарищь возле роботы наблюдал картинку, бабенка ручку подняла и тут гордый пидар таксист на Трахе(Сенсе) с третьего рванул, ну и подрезал скутерок, пацанчик кинул скутер на бок, скутер в бампер Траху, а пацанчик чудом увернулся от попутных машин и остался цел(был в шлеме). Так вот, Пидар(такист) взял бабенку на борот траховоза и свалил.
Народ я в шоке, какие скутера и мотоциклы, Вы где живете, посмотрите сколько ублюдков в Киеве по дорогам бабло зашибает, да и дороги писец полный.
Токо машину брать, хоть шансы есть.




Я год проездил, никаких проблем, бывают ситуации конечно, но не больше чем на авто, как и везде, знаешь ПДД и 80% что у тебя все будет ок. Есть фактор случайности, но он такой же как на авто, а за счет меньших габаритов больше шансов увернуться. В этом году мотоциклист погиб пока погиб только один, а сколько автомобилистов? Статистика показывает, что на двух колесах в аварии поадают в 20 раз меньше. Но в принципе суть не в этом, сутьв том, что это просто другой образ жизни, ее восприятия и т.д. Мне больше нравистя ездить на двух колесах, больше драйва, хотя и есть Сеат Толедыч.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *****
Одесса
Сообщения: 252
С нами с 24.02.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Димок]
      26 мая 2007 в 10:35 Гілками

тут и выбор и гарантия и запчасти и фенечки на мопеды
http://www.motoshop.com.ua/catalog/index.php?cPath=33_1291
или вэлкам к нам в Одессу тут уж точно выберете что душа желает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Киев
Сообщения: 465
С нами с 27.02.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: shanyan]
      26 мая 2007 в 13:28 Гілками

В ответ на:


Я год проездил, никаких проблем, бывают ситуации конечно, но не больше чем на авто, как и везде, знаешь ПДД и 80% что у тебя все будет ок.



Мало кто из тех людей, кто ездит на скутерах знают ПДД, или хотя-бы видели книгу.. А гадать знает он\не знает не моя забота, я лучше за железом своей машины посижу, их хоть купить без водительских прав нельзя, а последние получить можно лишь знаниями или деньгами, а по деньгям это примерно старый скутер на котором во-дворе катаются..
В ответ на:


Есть фактор случайности, но он такой же как на авто, а за счет меньших габаритов больше шансов увернуться.




куда увернутся? под колеса другой машины? или на бровку?
В ответ на:


В этом году мотоциклист погиб пока погиб только один, а сколько автомобилистов? Статистика показывает, что на двух колесах в аварии поадают в 20 раз меньше.




В этом году в разделе "проблемы на дорогах" можно найти около 5 тем в которых описывается литальный исход.. как для мотоциклиста так и для его мотоцикла, а сотрудник мой на мосту патона догнал припаркованый жигуль, в сумме ущерб его опель-астре 37 тысяч гривен, учитывая что машина 80 стоит и 20 метров тормозного пути без АБС.. а сам водитель и пасажир без царапин.
Не стоит забывать что скутеристов даже не в 20, скорее в 2000 раз меньше чем автомобилистов.. тоесть ваша "статистика" становится обратно-пропорциональный сразу.. и чем вы хвастаетесь? своей живучестью?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
46 лет, Киев
Сообщения: 924
С нами с 20.11.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: spr1te]
      26 мая 2007 в 15:20 Гілками

В ответ на:

В ответ на:


Я год проездил, никаких проблем, бывают ситуации конечно, но не больше чем на авто, как и везде, знаешь ПДД и 80% что у тебя все будет ок.



Мало кто из тех людей, кто ездит на скутерах знают ПДД, или хотя-бы видели книгу.. А гадать знает он\не знает не моя забота, я лучше за железом своей машины посижу, их хоть купить без водительских прав нельзя, а последние получить можно лишь знаниями или деньгами, а по деньгям это примерно старый скутер на котором во-дворе катаются..
В ответ на:


Есть фактор случайности, но он такой же как на авто, а за счет меньших габаритов больше шансов увернуться.




куда увернутся? под колеса другой машины? или на бровку?
В ответ на:


В этом году мотоциклист погиб пока погиб только один, а сколько автомобилистов? Статистика показывает, что на двух колесах в аварии поадают в 20 раз меньше.




В этом году в разделе "проблемы на дорогах" можно найти около 5 тем в которых описывается литальный исход.. как для мотоциклиста так и для его мотоцикла, а сотрудник мой на мосту патона догнал припаркованый жигуль, в сумме ущерб его опель-астре 37 тысяч гривен, учитывая что машина 80 стоит и 20 метров тормозного пути без АБС.. а сам водитель и пасажир без царапин.
Не стоит забывать что скутеристов даже не в 20, скорее в 2000 раз меньше чем автомобилистов.. тоесть ваша "статистика" становится обратно-пропорциональный сразу.. и чем вы хвастаетесь? своей живучестью?




Я говорю не нашу статистику, а общемировые расчеты, в Риме например миллиона 2 скутеров, в Неаполе несколько сот тысяч. И меньше их разбивается все равно. Никто не спорит что в авто защищеннее, а скутерист скажем защищеннее по сравнению. с велосипедистом, за счет более массивной конструкции. Так что теперь? Это различные образы жизни в приницпе. Мой знакомый есть на мотоцикле за двадцать штук, хотя мог бы спокойно купить машину, ну нравится ему и все. О чем речь тогда?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
51 год, Киев
Сообщения: 203
С нами с 03.04.2007

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: shanyan]
      26 мая 2007 в 21:44 Гілками

Дякую всім за інформацію
Що ж до того, їздити чи не їздити, це питання філософське . Треба сприймати реалії такими, які вони є. Збити можуть і на тротуарі .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
йа редиско **
41 год (23 года за рулем), Черновцы
Сообщения: 5594
С нами с 28.12.2005

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      26 мая 2007 в 22:05 Гілками

звичайно, якщо є бажання купити, то купляйте і най береже Вас .....

але не кажіть, що Вас не попереджали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Николаевская обл.
Сообщения: 331
С нами с 29.08.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Шмиг]
      26 мая 2007 в 23:20 Гілками

Если будете покупать -- однозначно б/у японец лучше нового китайца или корейца.
У Yamaha надежнее и скоростнее двигателя -- 50 куб.см. двиг может разогнаться до 80 км/ч. с двумя пассажирами на борту, у HoNDA есть неплохие модели типа ТАСТ 30, 31 либо LEAD V 90 -- первые две -- идеальный вариант для поездок в одиночку, второй рассчтитан на двоих человек -- у обоих моделей подвеска идеально подходит для движения по проселочным дорогам + мягкая и неубиваемая. У Yamaha подвеска больше спортивная -- едешь как на дрючке, у HONDA DIO -- такая же...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
46 лет, Киев
Сообщения: 924
С нами с 20.11.2006

Re: Купити скутер - порадьте або відрадьте [Re: Sergey_golf2]
      27 мая 2007 в 14:41 Гілками

В ответ на:

Если будете покупать -- однозначно б/у японец лучше нового китайца или корейца.
У Yamaha надежнее и скоростнее двигателя -- 50 куб.см. двиг может разогнаться до 80 км/ч. с двумя пассажирами на борту, у HoNDA есть неплохие модели типа ТАСТ 30, 31 либо LEAD V 90 -- первые две -- идеальный вариант для поездок в одиночку, второй рассчтитан на двоих человек -- у обоих моделей подвеска идеально подходит для движения по проселочным дорогам + мягкая и неубиваемая. У Yamaha подвеска больше спортивная -- едешь как на дрючке, у HONDA DIO -- такая же...





А смысл? Новый кореец с ямаховским движком ездит не хуже, а стоит дешевле. У меня друг откатал год на корейском скутере 150 кубовом, никаких проблем, а б.у есть б.у, хотя мой японец бэушный отлично гоняет, но уже начинается морока


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
9 користувачів і 180 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7720

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія