autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Опрос! для города – автомат, робот, механика? (8/9)

es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: Drunkard]
      19 декабря 2007 в 18:38 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Виконується абсолютно так само, як і на механіці. А, власне, що, на Вашу думку, має трапитись?



Что, оттого, что я сначала втоплю педаль газа в пол на прямичке, а потом на подходе к фишке резко ее брошу - автомат разве не помчится срочно вверх переключаться как раз в тот момент, когда я уже нацелился за фишку "запрыгнуть"?





Терміново - ні. Там є пауза, якої досить, щоб почати "застрибувати", а в повороті автомат передачами не клацає. Принаймні, коли я їздив змійку на сівіку і мікрі, то вона практично повністю проходилась на одній передачі. На пробу я проходив змійку на другій передачі (у цьому режимі автомат навіть стартує з другої і передачі не перемикає взагалі) і, за винятком менш потужного розгону на старті, різниці не помітно. У акорда ця пауза ще довша, від дозволяє навіть "слалом" у потоці робити на одній передачі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: Drunkard]
      19 декабря 2007 в 18:42 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Нет. до 60 автомат взует механику, т.к. гидротрансформатор передает больше момента на колеса при старте...



Эт было бы какое-то новое физическое явление, дедушке ньютону не известное.




Було б. Але тут працює дещо інший прикол: оскільки гідротрансформатор розв'язує колеса від двигуна, то двигун може набирати оберти швидше, ніж машина набирає швидкість. Це дає можливість швидше досягти обертів з більшим моментом. Загалом, "в лоб" порівнювати поведінку важко, оскільки гідротрансформатор має змінне передаточне число, часто іншу кількість передач, іншу ГП...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Адвокат дьявола **
50 лет, Киев
Сообщения: 99604
С нами с 05.12.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: es2]
      19 декабря 2007 в 19:06 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

механикой надо уметь пользоваться


Кому треба?



Тому, для кого автомобиль чуть больше, чем средство доставки пятой точки с работы и на работу. Уметь водить ВСЕ автомобили (а не только 30% из них) - совершенно необходимо настоящему фанату.




Десь так воно і є. Власне, саме тому я і поставив це запитання. А то послухати адептів ручки, так вміння нею користуватися потрібно абсолютно всім, а насправді тих, кому це реально потрібно, меншість.




А Ви впевнені, що ніколи не будете брати авто напрокат? Або Вас не попросить друг (нетверезий ) перегнати його авто із механікою? І так далі... Хоча я сам люблю автоматичні коробки, але вважаю, що вчитися треба на механіці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: vvlaw]
      19 декабря 2007 в 21:30 Гілками

В ответ на:

А Ви впевнені, що ніколи не будете брати авто напрокат? Або Вас не попросить друг (нетверезий ) перегнати його авто із механікою? І так далі...




Я впевнений, що ніколи не буду брати на прокат авто з механікою, якщо буде вибір (а він практично завжди є). Не тому, що не вмію, а тому, що не хочу. І нетверезий друг цілком може подзвонити у таксі і замовити відповідну послугу. З тієї самої причини. І так далі.

Існує нескінченна кількість життєвих ситуацій, у яких хоч Ви, хоч я, хоч будь-хто інший не зможе або не захоче робити все сам і звернеться за допомогою до того, хто має відповідну кваліфікацію. Машина з механікою це лише одна з таких ситуацій, при чому далеко не сама актуальна, принаймні у моєму житті.

В ответ на:

Хоча я сам люблю автоматичні коробки, але вважаю, що вчитися треба на механіці.




Так, з Вашою точкою зору я вже знайомий.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
епічєскій гєрой ***
47 лет, Киев
Сообщения: 3088
С нами с 27.10.2005

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: Cartman]
      19 декабря 2007 в 23:04 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

ИМХО если начинаешь на автомате, то какой же это водила? механикой надо уметь пользоваться



Зачем?




всякое в жизни бывает. Тебе никогда не приходилось сесть за руль первой попавшейся машины и ехать? Если выращен в автоматном парнике - может ниче и не выйти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: broken]
      19 декабря 2007 в 23:21 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

ИМХО если начинаешь на автомате, то какой же это водила? механикой надо уметь пользоваться



Зачем?




всякое в жизни бывает. Тебе никогда не приходилось сесть за руль первой попавшейся машины и ехать? Если выращен в автоматном парнике - может ниче и не выйти




Всяке в житті трапляється. Вам ніколи не доводилось сідати за кермо кар'єрного самоскида і їхати? Якщо виросли у легковому парнику, то може нічого й не вийти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
тиаретег **
39 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4800
С нами с 19.03.2007

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: Drunkard]
      20 декабря 2007 в 00:25 Гілками

я х**ю, дорогая редакция )
с чего адепты ручки взяли, что механика - это сложно и в экстренной ситуации ЛЮБОЙ человек не сможет доехать из пункта А в пункт Б? да ЗАПРОСТО! в автошколах все были, надеюсь? так вот вопрос - кого-то из вас вёз на первом занятии инструктор назад? или эвакуатор? мне думается, все более-менее сами доехали.

автомат просто УДОБНЕЕ.

2 Drunkard: а вообще ездили хоть раз на автомате? кто куда мчится? как газ жмешь - так и мчится. сильно жмешь - на 5000 перемкнет, лениво - и до 3000 не докрутит.

слаломы не катаете? спросите вон у aprorok`a, как их ездит некий чел на Кольте с автоматом - сомнения развеются на раз!

засохшие стереотипы? нравится дергать ручку и быть уверенным, что ппц как контролируете авто - да кто ж мешает но не надо говорить, что для нашего города - это лучше АКПП.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
тиаретег **
39 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4800
С нами с 19.03.2007

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: broken]
      20 декабря 2007 в 00:26 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

ИМХО если начинаешь на автомате, то какой же это водила? механикой надо уметь пользоваться



Зачем?




всякое в жизни бывает. Тебе никогда не приходилось сесть за руль первой попавшейся машины и ехать? Если выращен в автоматном парнике - может ниче и не выйти



да легко выйдет, если хоть немного тумкалки есть. или бывает такое в жизни, что срочно нужно заменить Себастяна Лоеба на спецучастке?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57916
С нами с 03.09.2001

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: es2]
      20 декабря 2007 в 10:30 Гілками

В ответ на:

Терміново - ні. Там є пауза, якої досить, щоб почати "застрибувати", а в повороті автомат передачами не клацає.



Гм, а как он узнает, что я в повороте, а не по прямой? За фишкой-то можно довольно долго "висеть"...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: Drunkard]
      20 декабря 2007 в 10:57 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Терміново - ні. Там є пауза, якої досить, щоб почати "застрибувати", а в повороті автомат передачами не клацає.



Гм, а как он узнает, что я в повороте, а не по прямой? За фишкой-то можно довольно долго "висеть"...




Там стоїть така штука як датчик бічного прискорення (lateral acceleration sensor).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Адвокат дьявола **
50 лет, Киев
Сообщения: 99604
С нами с 05.12.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: es2]
      20 декабря 2007 в 21:30 Гілками

В ответ на:

Я впевнений, що ніколи не буду брати на прокат авто з механікою, якщо буде вибір (а він практично завжди є).




По-перше, я б не сказав, що завжди... Або важко діставати ці машини. Або це авто на кілька класів вище і, відповідно, дорожче. Не кажучи вже про те, що це робить недоступним прокат того ж позашляховика - ті, що я бачив у прокаті в Туреччині, усі з механікою.

В ответ на:

І нетверезий друг цілком може подзвонити у таксі і замовити відповідну послугу. З тієї самої причини.




А машину кинути..? Знову ж, з другом сваритися з-за принциповості по відношенню до типу трансмісії..?

В ответ на:

Існує нескінченна кількість життєвих ситуацій, у яких хоч Ви, хоч я, хоч будь-хто інший не зможе або не захоче робити все сам і звернеться за допомогою до того, хто має відповідну кваліфікацію. Машина з механікою це лише одна з таких ситуацій, при чому далеко не сама актуальна, принаймні у моєму житті.





Я б сказав, щот вона значно вірогідніша і "побутовіша" за інші...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: vvlaw]
      20 декабря 2007 в 23:38 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Я впевнений, що ніколи не буду брати на прокат авто з механікою, якщо буде вибір (а він практично завжди є).




По-перше, я б не сказав, що завжди... Або важко діставати ці машини. Або це авто на кілька класів вище і, відповідно, дорожче. Не кажучи вже про те, що це робить недоступним прокат того ж позашляховика - ті, що я бачив у прокаті в Туреччині, усі з механікою.




У мене жодного разу не виникло таких проблем. А те, що, за звичай, пропонують більші машини, мені не заважає, бо я подорожую з сім'єю.

В ответ на:

В ответ на:

І нетверезий друг цілком може подзвонити у таксі і замовити відповідну послугу. З тієї самої причини.




А машину кинути..?




Навіщо її кидати? Є така послуга: приїздить таксі, де окрім водія самого таксі є ще один водій. Цей водій сідає за кермо, власник автомобіля сідає поруч і вони їдуть куди потрібно власнику, за ними їде таксі, яке привезло водія. Коли клієнт і машина доставлені на місце, клієнт розраховується і таксі забирає водія.

В ответ на:

Знову ж, з другом сваритися з-за принциповості по відношенню до типу трансмісії..?




Принциповість тут ні до чого. Якщо, наприклад, друг здоровенний бугай 7х8 тренований у спецназі і попросить Вас розібратися ооон з тими гопами (друг випив чи не в настрої чи просто йому ліньки), Ви теж кинетесь це виконувати, при тому, що Ви аж ніяк не міцної статури та й спецназ, наскільки мені відомо, Ви бачили лише в кіно? Ваше небажання лізти у бійку за таких умов теж буде "принциповістю"? Чи просто визнанням обмеженості власних можливостей у вирішенні конкретної ситуації?

В ответ на:

В ответ на:

Існує нескінченна кількість життєвих ситуацій, у яких хоч Ви, хоч я, хоч будь-хто інший не зможе або не захоче робити все сам і звернеться за допомогою до того, хто має відповідну кваліфікацію. Машина з механікою це лише одна з таких ситуацій, при чому далеко не сама актуальна, принаймні у моєму житті.




Я б сказав, щот вона значно вірогідніша і "побутовіша" за інші...




Можливо. Але не у моєму житті. При чому настільки, що я жодного разу не стикався з тим, про що Ви питаєте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
Киев
Сообщения: 14800
С нами с 22.12.2003

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: vvlaw]
      21 декабря 2007 в 01:08 Гілками

В ответ на:


А Ви впевнені, що ніколи не будете брати авто напрокат? Або Вас не попросить друг (нетверезий ) перегнати його авто із механікою? І так далі... Хоча я сам люблю автоматичні коробки, але вважаю, що вчитися треба на механіці.




По поводу езды на чужих машинах у меня принципиальная позиция, я не сажусь за руль чужого авто. Неважно, автомат это или механика.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Адвокат дьявола **
50 лет, Киев
Сообщения: 99604
С нами с 05.12.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: Cartman]
      22 декабря 2007 в 00:47 Гілками

В ответ на:

В ответ на:


А Ви впевнені, що ніколи не будете брати авто напрокат? Або Вас не попросить друг (нетверезий ) перегнати його авто із механікою? І так далі... Хоча я сам люблю автоматичні коробки, але вважаю, що вчитися треба на механіці.




По поводу езды на чужих машинах у меня принципиальная позиция, я не сажусь за руль чужого авто. Неважно, автомат это или механика.




Не все могут себе такое позволить, да и интересной машинкой порулить иногда таки хочется


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Адвокат дьявола **
50 лет, Киев
Сообщения: 99604
С нами с 05.12.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: es2]
      22 декабря 2007 в 00:49 Гілками

В ответ на:

У мене жодного разу не виникло таких проблем. А те, що, за звичай, пропонують більші машини, мені не заважає, бо я подорожую з сім'єю.





То вже сильно більші і сильно дорожчі...

В ответ на:

Принциповість тут ні до чого. Якщо, наприклад, друг здоровенний бугай 7х8 тренований у спецназі і попросить Вас розібратися ооон з тими гопами (друг випив чи не в настрої чи просто йому ліньки), Ви теж кинетесь це виконувати, при тому, що Ви аж ніяк не міцної статури та й спецназ, наскільки мені відомо, Ви бачили лише в кіно? Ваше небажання лізти у бійку за таких умов теж буде "принциповістю"? Чи просто визнанням обмеженості власних можливостей у вирішенні конкретної ситуації?





Участь у бійці для особи, яка не володіє спеціальними навичками, - це трохи інше, ніж така звичайна річ, як керування автомобілем. З іншого боку, нетверезий стан бійці не перешкода


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
Киев
Сообщения: 14800
С нами с 22.12.2003

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: vvlaw]
      22 декабря 2007 в 01:21 Гілками

В ответ на:

Не все могут себе такое позволить, да и интересной машинкой порулить иногда таки хочется




Согласен, хочется. Но гораздо меньше хочется потом платить за эту машину, если вдруг что...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: vvlaw]
      22 декабря 2007 в 11:03 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

У мене жодного разу не виникло таких проблем. А те, що, за звичай, пропонують більші машини, мені не заважає, бо я подорожую з сім'єю.




То вже сильно більші і сильно дорожчі...




Далеко не завжди. На Кріті, наприклад, я брав машину десь по 20евро за день. Найкраща пропозиція на ручці в аналогічних умовах була десь 25. А що Санні був більший за (типовий) вагонР+, так це тільки краще...

В ответ на:

Участь у бійці для особи, яка не володіє спеціальними навичками, - це трохи інше, ніж така звичайна річ, як керування автомобілем.




А для мене така звичайна річ як айкідо значно природніша, ніж навички керування автомобілем. До речі, дітей тренувати починають років з 3-4, а керувати автомобілем, коли не помиляюсь, не раніше 16. Як Ви гадаєте, що таким дітям років у 18 природніше, айкідо чи керування автомобілем?

Насправді я просто навів приклад того, що у кожної людини існують обмеження у її навичках і фізичних можливостях. І всього знати та вміти не може ніхто. Невміння користуватись механікою тут нічим особливим не вирізняється, є значно більша кількість людей, які взагалі не вміють керувати автомобілем.

В ответ на:

З іншого боку, нетверезий стан бійці не перешкода




Тільки у дуже крайньому випадку, коли її неможливо уникнути. Бо, не дай Бог, що-небудь пошкодиш нападнику і будь-який стан сп'яніня буде лише на шкоду. Та Ви ж самі адвокат, знаєте всі ці речі і без мене.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 5675
С нами с 25.05.2005

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: drlamer]
      22 декабря 2007 в 16:08 Гілками

В ответ на:


засохшие стереотипы? нравится дергать ручку и быть уверенным, что ппц как контролируете авто - да кто ж мешает но не надо говорить, что для нашего города - это лучше АКПП.




Ну КИА на ручке смысла действительно нет брать, а вот машины с более интересными моторами и ходовой - не надо рассказывать сказки про наш город


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
тиаретег **
39 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4800
С нами с 19.03.2007

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: Niju]
      22 декабря 2007 в 17:16 Гілками

В ответ на:

Ну КИА на ручке смысла действительно нет брать, а вот машины с более интересными моторами и ходовой - не надо рассказывать сказки про наш город



знаешь, у меня был очень странный выбор авто - сид 2.0 АТ или Фиеста СТ. и действительно часто жалею, что не взял СТ, но ещё чаще я этому рад.
ЗЫ: на обе пока не заработал

Змінено drlamer (17:17 22/12/2007)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 5675
С нами с 25.05.2005

Re: Опрос! для города – автомат, робот, механика? [Re: drlamer]
      22 декабря 2007 в 18:36 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Ну КИА на ручке смысла действительно нет брать, а вот машины с более интересными моторами и ходовой - не надо рассказывать сказки про наш город



знаешь, у меня был очень странный выбор авто - сид 2.0 АТ или Фиеста СТ. и действительно часто жалею, что не взял СТ, но ещё чаще я этому рад.
ЗЫ: на обе пока не заработал




Ну СТ это тоже крайности имхо. Та же импреза 2.0 на ручке мне лично кажеться куда более интересной. Но каждый решает сам. Автомат кстати сверху так расхваливали, но че-то никто не сказал что по сути 2.0 на автомате в среднем едет как 1.6 на ручке (до сотни едут одинаково так точно). А разход бенза ой какой разный.

Удобно в пробках конечно, но на выходных и вечерами это тоска зеленая ездить на автомате.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 114 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7918

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія