autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Міні-джип Ренегад. Хто що думає? (2/2)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: cyrill3]
      7 марта 2014 в 13:35 Гілками

cyrill3 06.03.2014 14:28 пишет:

Это конечно не джип.
Но по нормальной цене я бы взял.


А чому не джип? Геометрія дуже хороша. Американські релізи особливу увагу звертають на цифри артикуляції коліс. Ну і передаточне число пониженої як у Вранглера - 4.334:1. Скільки там у Вітари? 1.9:1?
А незалежна підвіска навіть у Гранда з Диско зараз, тому це вже не синонім повної паркетності.

п.с. ясна річ, що це не у всіх версіях - там навіть будуть моноприводні комплектації якщо що.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: Sawar]
      7 марта 2014 в 13:36 Гілками

Sawar 07.03.2014 11:09 пишет:

Чем то напомнило Киа Соул. И по картинке размеры как будто похожи.


Ну, форм-фактор, в принципі, схожий. Американські журналісти навіть проводили аналогії по розмірах кузова і колісній базі.
От тільки начиння і можливості зовсім інші


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
лютеж понавыехал
Сообщения: 912
С нами с 01.12.2008

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: Ganni]
      7 марта 2014 в 17:08 Гілками

Ganni 07.03.2014 13:35 пишет:

А чому не джип? Геометрія дуже хороша. Американські релізи особливу увагу звертають на цифри артикуляції коліс. Ну і передаточне число пониженої як у Вранглера - 4.334:1. Скільки там у Вітари? 1.9:1?
А незалежна підвіска навіть у Гранда з Диско зараз, тому це вже не синонім повної паркетності.

п.с. ясна річ, що це не у всіх версіях - там навіть будуть моноприводні комплектації якщо що.



Потому что фиат только с другим шильдиком.
Раздатка 4:1 может понадобиться только там, где на этом автомобильчике будет просто жалко ехать, так что имхо это как раз лишнее.
Основное достоинство настоящих джипов не то что они могут проехать там где другие не едут. а то что они там не ломаются. Отсюда неразрезные мосты, причем оба, понижайки, железные бамперы, блокировки.
Так что автомобильчик хорош, к тому же супруге понравился, но не JEEP.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: cyrill3]
      9 марта 2014 в 04:45 Гілками

cyrill3 07.03.2014 17:08 пишет:

Ganni 07.03.2014 13:35 пишет:

А чому не джип? Геометрія дуже хороша. Американські релізи особливу увагу звертають на цифри артикуляції коліс. Ну і передаточне число пониженої як у Вранглера - 4.334:1. Скільки там у Вітари? 1.9:1?
А незалежна підвіска навіть у Гранда з Диско зараз, тому це вже не синонім повної паркетності.

п.с. ясна річ, що це не у всіх версіях - там навіть будуть моноприводні комплектації якщо що.



Потому что фиат только с другим шильдиком.
Раздатка 4:1 может понадобиться только там, где на этом автомобильчике будет просто жалко ехать, так что имхо это как раз лишнее.
Основное достоинство настоящих джипов не то что они могут проехать там где другие не едут. а то что они там не ломаются. Отсюда неразрезные мосты, причем оба, понижайки, железные бамперы, блокировки.
Так что автомобильчик хорош, к тому же супруге понравился, но не JEEP.


Щодо шкода-не шкода це питання статків - в нас навіть крузаки 200 можна зустріти з силовими бамперами і зубастою гумою. А я підозрюю, що вартість такого авто плюс додаткові оффоруд-плюшки там потягнуть на три такі джипи
Щодо надійності, то я бачив Дискарі 3-4 в таких же обвісах, хоча (принаймні для мене) це просто антонім надійності.

Від себе скажу - активний туризм це не обов"язково мостами пні в лісі викорчовувати А от хороше пониження вкупі з мінімальним блокуванням і розумною електронікою, навіть на шосейній гумі дають дуже помітний результат в порівнянні з ПП кросами без цих примочок. Суджу по своєму Хайлендеру і звичайному Туарегу - там, де я безпомічно пускав фонтани до приїзду трактора, Туру достатньо було перейти на понижений ряд і заблокувати центр.диф. Гуми в нас повністю шосейні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
лютеж понавыехал
Сообщения: 912
С нами с 01.12.2008

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: Ganni]
      10 марта 2014 в 10:34 Гілками

Ganni 09.03.2014 04:45 пишет:

Щодо шкода-не шкода це питання статків - в нас навіть крузаки 200 можна зустріти з силовими бамперами і зубастою гумою. А я підозрюю, що вартість такого авто плюс додаткові оффоруд-плюшки там потягнуть на три такі джипи
Щодо надійності, то я бачив Дискарі 3-4 в таких же обвісах, хоча (принаймні для мене) це просто антонім надійності.

Від себе скажу - активний туризм це не обов"язково мостами пні в лісі викорчовувати А от хороше пониження вкупі з мінімальним блокуванням і розумною електронікою, навіть на шосейній гумі дають дуже помітний результат в порівнянні з ПП кросами без цих примочок. Суджу по своєму Хайлендеру і звичайному Туарегу - там, де я безпомічно пускав фонтани до приїзду трактора, Туру достатньо було перейти на понижений ряд і заблокувати центр.диф. Гуми в нас повністю шосейні



крузаки 200ки в обвесе - это больше понты. Никто их в грязь не выгоняет.
Основная проблема на бездорожье это не пониженная передача, а коофициент сцепления с поверхностью. Чем он лучше - тем дальше заедешь. Потому и зубатая резина и спущенные в ноль шины на бедлоках. А такая понижайка хороша только в комплексе со всем этим и когда понимаешь что нужно от машины.
А у таурега вероятно вместе с понижайкой выключается электроника(есп всякие) которая очень мешает в грязи.
У меня на рэнге понижайка 4:1 и я понимаю зачем она там, и нужна она очень была в карпатах на дорогах, где и трактора не рискуют ездить. Но на ренегате я бы туда не совался.
На додже вообще нету понижайки и в пределах своей геометрической проходимости прет он так. что мама не горюй, особенно на подспущенных колесах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 8064
С нами с 30.10.2011

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: Ganni]
      10 марта 2014 в 13:04 Гілками

Думаю, про него можно сказать все то же хорошее, что и про приподнятые 500Л, только у Жыпика другая стилистика и лучшая геометрическая проходимость, у которой поклонников найдется на нашем рынке еще больше. Если наладят нормальные поставки и сервис, то может выстрелить. Если цена будет адекватна и рынок вообще будет существовать, конечно.

Змінено Aficionad0 (13:06 10/03/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: cyrill3]
      11 марта 2014 в 14:48 Гілками

cyrill3 10.03.2014 10:34 пишет:

крузаки 200ки в обвесе - это больше понты. Никто их в грязь не выгоняет.
Основная проблема на бездорожье это не пониженная передача, а коофициент сцепления с поверхностью. Чем он лучше - тем дальше заедешь. Потому и зубатая резина и спущенные в ноль шины на бедлоках. А такая понижайка хороша только в комплексе со всем этим и когда понимаешь что нужно от машины.
А у таурега вероятно вместе с понижайкой выключается электроника(есп всякие) которая очень мешает в грязи.
У меня на рэнге понижайка 4:1 и я понимаю зачем она там, и нужна она очень была в карпатах на дорогах, где и трактора не рискуют ездить. Но на ренегате я бы туда не совался.
На додже вообще нету понижайки и в пределах своей геометрической проходимости прет он так. что мама не горюй, особенно на подспущенных колесах.


З усього Вами написаного аж ніяк ніде не випливає, що сабжовий автомобіль - галімий крос з нікудишньою прохідністю А я ж веду мову про реальні можливості техніки, а не філософствую чи полізе міська домогосподарка на підборах і з дітьми в автокріслах в відверті гoвна і болота
п.с. Ну а про понти це настільки суб"єктивно насправді... Я коли читав російські 4х4 журнали, там, пам"ятаю, часто в експедиціях брали участь останні покоління рейнджів. І на них, виявляється, навіть доволі низькопрофільну позашляхову гуму шинні гіганти роблять. Для мене це про щось говорить
А про те, наскільи потужна тюнінгова індустрія працює на марку Джип, я вже й мовчу - не мені Вам про це розказувати
п.п.с. В сабжі також "When in low gear, stability control is shut off entirely"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
лютеж понавыехал
Сообщения: 912
С нами с 01.12.2008

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: Ganni]
      12 марта 2014 в 11:05 Гілками

Ganni 11.03.2014 14:48 пишет:

З усього Вами написаного аж ніяк ніде не випливає, що сабжовий автомобіль - галімий крос з нікудишньою прохідністю А я ж веду мову про реальні можливості техніки, а не філософствую чи полізе міська домогосподарка на підборах і з дітьми в автокріслах в відверті гoвна і болота
п.с. Ну а про понти це настільки суб"єктивно насправді... Я коли читав російські 4х4 журнали, там, пам"ятаю, часто в експедиціях брали участь останні покоління рейнджів. І на них, виявляється, навіть доволі низькопрофільну позашляхову гуму шинні гіганти роблять. Для мене це про щось говорить
А про те, наскільи потужна тюнінгова індустрія працює на марку Джип, я вже й мовчу - не мені Вам про це розказувати
п.п.с. В сабжі також "When in low gear, stability control is shut off entirely"



А я и не говорил такого.
Реальные возможности, еще раз повторю, зависят в первую очередь от резины и давления в колесах.
Понижайка была очень актуальна для двигателей с маленьким крутящим моментом, например на самурае, куда ставиться иногда понижайка 1:6.5
Про рэнджев и экспедицию почитайте Артемия Лебедева. Очень доходчиво.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: cyrill3]
      12 марта 2014 в 12:05 Гілками

Ок, дискусія все одно йде в нікуди
В будь-якому випадку, я категорично не погоджуюсь з Вашим "Это конечно не джип" ІМХО маючи змогу замовити це авто з хорошим позашляховим начинням (окрім простих версій з моно-приводом) якраз і робить його джипом. Могли б просто мінімальний ПП втулити в топі і все. Нащо мудрувати з демультиплікаторами і довгохідною підвіскою, якщо переважна більшість власників/власниць з асфальту не з"їжджатиме? Але ж намудрили

п.с. Лєбєдєва читав. Нічого нового для себе по "британцях" не відкрив - завжди вважав їх ломучим г...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
лютеж понавыехал
Сообщения: 912
С нами с 01.12.2008

Re: Міні-джип Ренегад. Хто що думає? [Re: Ganni]
      12 марта 2014 в 12:41 Гілками

В любом случае машинка заслуживает внимания и при правильной цене будет одним из вариантов покупки у меня.
Но я бы выбрал версию с ПП, но без навороченной раздатки.
А если это будет дизель и автомат... ммм...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 101 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5240

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія