autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? (4/5)

старый писатель ***
Сообщения: 958
С нами с 08.05.2013

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Ganni]
      16 июня 2014 в 17:31 Гілками

В тому, що це повноцінний джип з рамою і сарай, в якому можна перевести майже корову. Кажу так, бо щотижня їзджу туди, де дорогу розмиває дощем. І така ситуація, що необхідний, як повний привід, так і геометрична проходимість, яка в вагоні просто ідеально. А інколи ще когось витягти треба і цей когось буває дуже нелегкий. Тому, як друга машина, для мене вагон себе виправдовує. І для мене вона комфортна і зручна, і я не розумію чому вона застаріла - ксенони всякі там є. Як альтернативу дивився би на дизельний прадо, який мені також сподобався. Хоча для поїздок по місту і між містами така машина зовсім себе не виправдовує.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: sameshit]
      16 июня 2014 в 19:32 Гілками

Сегодня, пока делал ТО Маджентису, смотрел Каптиву. Сидел, дверцами хлопал, кнопки нажимал, даже чуть проехал. Ей до Паджеро Вагон как до луны раком. И не только до Паджеро, и до Санты, и до Рекстона.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4858
С нами с 13.08.2013

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: sameshit]
      16 июня 2014 в 20:20 Гілками

sameshit 16.06.2014 17:31 пишет:

В тому, що це повноцінний джип з рамою і сарай, в якому можна перевести майже корову. Кажу так, бо щотижня їзджу туди, де дорогу розмиває дощем. І така ситуація, що необхідний, як повний привід, так і геометрична проходимість, яка в вагоні просто ідеально. А інколи ще когось витягти треба і цей когось буває дуже нелегкий. Тому, як друга машина, для мене вагон себе виправдовує. І для мене вона комфортна і зручна, і я не розумію чому вона застаріла - ксенони всякі там є. Як альтернативу дивився би на дизельний прадо, який мені також сподобався. Хоча для поїздок по місту і між містами така машина зовсім себе не виправдовує.



Со всем согласен, но... Если мне не кажется, то Вагон 4 уже не рамник. Рама интегрирована в кузов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: sameshit]
      16 июня 2014 в 21:18 Гілками

sameshit 16.06.2014 17:31 пишет:

В тому, що це повноцінний джип з рамою і сарай, в якому можна перевести майже корову. Кажу так, бо щотижня їзджу туди, де дорогу розмиває дощем. І така ситуація, що необхідний, як повний привід, так і геометрична проходимість, яка в вагоні просто ідеально. А інколи ще когось витягти треба і цей когось буває дуже нелегкий. Тому, як друга машина, для мене вагон себе виправдовує. І для мене вона комфортна і зручна, і я не розумію чому вона застаріла - ксенони всякі там є. Як альтернативу дивився би на дизельний прадо, який мені також сподобався. Хоча для поїздок по місту і між містами така машина зовсім себе не виправдовує.


Я якби виділив важливі моменти І тому ще раз запитаю, в чому логіка МПВ, якщо ТСу ця суперпрохідність не потрібна... та він навіть не впевнений, що йому потрібен повний привід як такий, а Ви йому МПС радите

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Сообщения: 958
С нами с 08.05.2013

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      17 июня 2014 в 13:02 Гілками

Я нікому нічого не радив, лише висловив свою думку, що обрав би я. Хай ТС сам встановлює свої пріорітети.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: sameshit]
      17 июня 2014 в 13:58 Гілками

sameshit 17.06.2014 13:02 пишет:

Я нікому нічого не радив, лише висловив свою думку, що обрав би я. Хай ТС сам встановлює свої пріорітети.


Це зрозуміло, що кожен висловлює тут власну думку. Але саме для цього топікстартери в перших постах одразу зазначають свої потреби і критерії, тобто ставлять в певні рамки щодо порад
Тому якщо ТС чітко зазначає, що йому 4х4 по суті й не потрібен, то писати "я взяв би танк"... ну ок, а я взяв би Порше 911, so what? Далеко підем в таких дискусіях


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Сообщения: 958
С нами с 08.05.2013

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Ganni]
      17 июня 2014 в 15:07 Гілками

Може йому 4х4 "в принципі не треба", але в назві теми я бачу Pajero Wagon 3.2D, тому про який порш йде мова? Добре, досить офтопити.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 277
С нами с 06.05.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      17 июня 2014 в 22:45 Гілками

Господа! Не ссорьтесь!

На выхах был в салоне на Петровке. Посидел в Каптиве дизельной (проехать зажлобились - типа нужно записываться только в будни и то езда ТОЛЬКО по двору салона!!!! ) Честно - в реале авто не зацепило... Хотя уселся удобно. Правда салон - дерьмантин вкупе с тряпочкой.... Лучше уж просто тряпошный салон... Заехал к хюндаевцам... в отличии от укравто - сразу прибежал манагер... полазил по Грандьеру... надеюсь я не сильно салон слюнями заляпал! Авто очень понравилось. Касательно "потом продать"... То будет потом... Сейчас пытаюсь осмыслить необходимость ПП. С одной стороны хочется "большого авто", с другой - чтоб попе мягко... видать старею....

Змінено Leksi (22:45 17/06/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 30849
С нами с 04.05.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      17 июня 2014 в 22:59 Гілками

Leksi 17.06.2014 22:45 пишет:

Господа! Не ссорьтесь!

На выхах был в салоне на Петровке. Посидел в Каптиве дизельной (проехать зажлобились - типа нужно записываться только в будни и то езда ТОЛЬКО по двору салона!!!!



что бы покупать у укравто - нужно быть каким-то ущербным чучелом, потому что отношение к клиенту у инх именно такое, и нормальный человек просто пошлет маганера через 5 минут разговора

Змінено Илья! (22:59 17/06/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      18 июня 2014 в 10:59 Гілками

Leksi 17.06.2014 22:45 пишет:

Господа! Не ссорьтесь!

На выхах был в салоне на Петровке. Посидел в Каптиве дизельной (проехать зажлобились - типа нужно записываться только в будни и то езда ТОЛЬКО по двору салона!!!! ) Честно - в реале авто не зацепило... Хотя уселся удобно. Правда салон - дерьмантин вкупе с тряпочкой.... Лучше уж просто тряпошный салон... Заехал к хюндаевцам... в отличии от укравто - сразу прибежал манагер... полазил по Грандьеру... надеюсь я не сильно салон слюнями заляпал! Авто очень понравилось. Касательно "потом продать"... То будет потом... Сейчас пытаюсь осмыслить необходимость ПП. С одной стороны хочется "большого авто", с другой - чтоб попе мягко... видать старею....


Ну так а в Санта Фе сідали?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 277
С нами с 06.05.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Ganni]
      18 июня 2014 в 21:50 Гілками

мало того - я на ньому їздив під час презентації. На жаль - бензиновий двигун 2,4. Але комплектація - сама повна. Оскільки сам катаюсь на хюндаєвському моторі 2,4 - чуда не чекав. Так і вийшло - машинка з таким двигуном має характер овоча. В цілому - враження приємне. Думаю на дизелі все буде набагато веселіше. найбільший негатив від авто - дебільно розміщена електронна педаль газу. такий собі прищик-чиряк на підлозі. Не сподобалося.

все таки намагаюся зрозуміти необхідність ПП для себе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      19 июня 2014 в 10:52 Гілками

Leksi 18.06.2014 21:50 пишет:


все таки намагаюся зрозуміти необхідність ПП для себе



Ну, я ось вже 5 років як їжджу і на пузотерці, і паркетнику і для себе з"ясував, що повним приводом я б знехтував лише в двох випадках: 1. немає коштів 2. в родині вже є 4х4авто. Ну, з натяжкою можна знайти третій варіант - от хочеться саме конкретну автівку, яка існує лише в недоприводі
От всі пишуть "та скільки там разів на рік він потрібен?", але якщо в теплі місяці у нас в родині постійно точиться суперечка хто їде на гольфі, то в зимовий період все навпаки І це не суб"єктивна упередженість - ПП дійсно додає якогось душевного спокою.
Це важко пояснити

п.с. Якщо що, я навіть не заїкався про з"їзд з асфальту - це я винятково про їзду населеними пунктами


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 277
С нами с 06.05.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Ganni]
      19 июня 2014 в 13:31 Гілками

Так от і я про те! Сам їжджу на пузотерці і поки що проїждаж всюди, де хотів. (єдина умова - мозок при цьому увімкнений!!!)... Навіть якщо постійно по місту (для прикладу буду говорити про Санту) - повний привід фактично літом не вмикається (як відомо - на таких авто неможливо цим керувати - "елєктроніка руліт!"). Тобто фактично маємо монопривідний мінівен. А от зимою.... Під час снігопадів, заїжджаючи на околиці нашої столиці - не раз матюкав відсутність ПП. Хоча під час катаклізму в березні 2013 скільки таких "джипо-мінівенів" ми на руках виносили з кучугурів!!!

Треба на вихідних їхати - виносити мізки манеджерам щодо тест-драйву дизельної Санти З вищенаписаного виходить, що краще перплатити за дизельну Санту, ніж брати Каптіву в дизелі?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      19 июня 2014 в 13:35 Гілками

Leksi 19.06.2014 13:31 пишет:

З вищенаписаного виходить, що краще перплатити за дизельну Санту, ніж брати Каптіву в дизелі?


Да.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      19 июня 2014 в 14:02 Гілками

Leksi 19.06.2014 13:31 пишет:

Треба на вихідних їхати - виносити мізки манеджерам щодо тест-драйву дизельної Санти З вищенаписаного виходить, що краще перплатити за дизельну Санту, ніж брати Каптіву в дизелі?


Моя рефлексія стосувалась винятково повного приводу, а під яким соусом - це вирішувати Вам
Хоча моє суб"єктивне ІМХО - Шеві в більшості своїй це якесь недорозуміння, а не марка (ясна річ, не берем до уваги Камари і Корвети)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
mik
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3521
С нами с 03.09.2004

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      19 июня 2014 в 14:05 Гілками

Leksi 13.06.2014 14:05 пишет:


Или может махнуть на все рукой и остаться "легковым"? Взять Грандеур и кататься?

Может кто предложит еще какую машину "к осмотру" или даст отзывы по озвученым?

Пока продолжаю кататься на Сонате. Машина большая, просторная, не капризная. К ней бы еще моторчик поболее чем 2,4 и вообще было бы здорово... Но за 100 тык... Надоела, что ли? Короче, как в детстве - "хочу новую машинку"!



+1 за грандеур/азера - очень нравятся машинка, сам о ней думаю... Если еще и появятся у нас с дизелем так вообще песня будет...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 277
С нами с 06.05.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: mik]
      19 июня 2014 в 14:14 Гілками

так отож! Грандеур привлекателен комфортом. Но вместе с тем почему-то хочется "сарай"...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 753
С нами с 01.12.2008

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      27 июня 2014 в 12:03 Гілками

Недавно был в автосалоне "Автоцентр на Столичном" смотрел на Каптиву.
Понравилась и внешне и внутри. Ценник правда не очень порадовал. Но сборка, было написано, Корея.
Появилась мысль а не сменить ли мой Вагон на что то комфортнее и свежее.
Но заглянул в багажник и взгрустнул: ну как в нем могут одновременно поместиться три семейных велосипеда (при сложенном заднем двухместном диване и снятыми передними колесами велосипеды размещаются строго вертикально) или сложенная надувная 5 метровая лодка со стульчиками, столиком, мангалом, зонтиком и сумками.
Никак.
Повеселел, вспомнив про свой "низколетящий холодильник" и пошел дальше разговаривать с менеджером по поводу приобретения другом акционного Tiggo.
P.S. Нормальный менеджер попался - адекватный. Пургу не нёс и морду не воротил.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 277
С нами с 06.05.2006

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: ДВК]
      27 июня 2014 в 15:50 Гілками

я на выходных заезжал с семейством в салон Хюндай на Подоле. Тоже менеджер попался адекватный. Все порассказывал, я облазил всю машину, все включал, клацал... В итоге он мне предложил не лазить в машине, а проехаться на ней (дизельный Санта). правда только по двору. Ну мы и проехались Мои девченки сидели сзади и молчали, как мыши. Ибо менеджер демонстрировал, до какой скорости сможет разогнаться дизельный Санта "с этого места до вон того забора бетонного" И это все меж двух рядов новых машин. скажу откровенно - разгоняется он ооочень хорошо!!1 мне понравилось. В управлнии намного приятнее Паджерика. Когда сел за руль- будто в своей легковушке, только выше сижу.... Задумался ...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Kiev
Сообщения: 296
С нами с 10.12.2011

Re: Pajero Wagon 3.2D или Каптива 3,0???? [Re: Leksi]
      27 июня 2014 в 17:37 Гілками

Купите лучше дизельную санту, намного приятнее этого сарая.
Тем более если Вы берете автомобиль как семейный.
В вагоне сзади из-за рамы места очень мало, взрослому человеку сидеть не удобно, про дальнии расстояния вообще говорить не стоит. Третий ряд сидений вообще не понятно для кого вставили, там даже детям тесно, про шумку японцы вообще ничего не слышали. Если говна месить то аппарат не заменимый а для города он на* не нужен. Плюс не смотря на его размеры снаружи, внутри он на много меньше. В той же санте попросторнее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 71 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 12712

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія