autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Порадьте TV 55" 4К (5/73)

Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7101
С нами с 30.11.2001

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: jia]
      5 марта 2019 в 12:23 Гілками

jia 05.03.2019 12:18 пишет:


DLNA здається ваше рішення




Дякую, здається що мій старий нас - Zyxel NSA320 не підтримує DLNA (((


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
jia
Мальчик-одуванчик **
Киев
Сообщения: 22776
С нами с 08.12.2006

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: hollywood]
      5 марта 2019 в 12:28 Гілками

hollywood 05.03.2019 12:23 пишет:

jia 05.03.2019 12:18 пишет:


DLNA здається ваше рішення



Дякую, здається що мій старий нас - Zyxel NSA320 не підтримує DLNA (((




В недосмартТВ я не шарю, може там є клієнт самба?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4376
С нами с 28.08.2005

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: hollywood]
      5 марта 2019 в 16:54 Гілками

Samsung принципиально не поддерживает SMB протокол. Только DLNA. Потому, либо настраивать DLNA, либо возвращать приставку. Тоже думал, что с Tizen приставка не нужна. Через 2 недели понял, что я не прав. Все эти "Smart" ТВ, по сравнению с Android приставкой - просто калькулятор, в сравнении с компьютером. "И это нельзя" и "приложения для xyz нет", да и удобство интерфейса оставляет желать лучшего.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 1252
С нами с 25.04.2007

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: sigma]
      5 марта 2019 в 17:22 Гілками

А через Андроид приставку фильмы с DTS звуком можно запускать? Вообще насколько в Самсунгах отсутствие дтс приносит неудобства для просмотра фильмов с этим кодеком? Можно ли (и-за dtc и avi) рассматривать LG с VA матрицей и с честным RGB, как более предпочтительный вариант покупки?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
jia
Мальчик-одуванчик **
Киев
Сообщения: 22776
С нами с 08.12.2006

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: sigma]
      5 марта 2019 в 17:26 Гілками

sigma 05.03.2019 16:54 пишет:

Samsung принципиально не поддерживает SMB протокол. Только DLNA. Потому, либо настраивать DLNA, либо возвращать приставку. Тоже думал, что с Tizen приставка не нужна. Через 2 недели понял, что я не прав. Все эти "Smart" ТВ, по сравнению с Android приставкой - просто калькулятор, в сравнении с компьютером. "И это нельзя" и "приложения для xyz нет", да и удобство интерфейса оставляет желать лучшего.




а в самой цене тв заложены минимум 3 такие


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: Exciter]
      5 марта 2019 в 17:34 Гілками

Exciter 05.03.2019 17:22 пишет:

А через Андроид приставку фильмы с DTS звуком можно запускать? Вообще насколько в Самсунгах отсутствие дтс приносит неудобства для просмотра фильмов с этим кодеком? Можно ли (и-за dtc и avi) рассматривать LG с VA матрицей и с честным RGB, как более предпочтительный вариант покупки?




DTS звукова доріжка має сенс, якщо є ресівер і як мінімум 5 ас. Якщо цього немає то згодиться і DD, а якщо через телевізор дивитися, то і РСМ доріжки буде достатньо.
Як правило, якщо у фільмі є DTS доріжка, то є і менш якісні формати, типу DD або РСМ. Ніщо не завадить обрати їх при перегляді. Особливої різниці у звуці не буде.
Якщо є андроїд приставка і ресівер, то можна ж звук з андроїд приставки відразу на ресівер запускати, а не через тв наскрізь.
Телевізорів LG із VA матрицею не зустрічав (фірма є апологетом матриць IPS, а зараз єдиним у світі серійним виробником OLED матриць для тв), хоча усе може бути.

Змінено harald67 (17:42 05/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: Exciter]
      5 марта 2019 в 17:54 Гілками

Exciter 05.03.2019 17:22 пишет:

А через Андроид приставку фильмы с DTS звуком можно запускать?



Можно. По крайней мере у меня Xiaomi Mi Box 3 с установленным Kodi нормально воспроизводит фильмы с DTS. Но звук идет через динамики телевизора, так что качество оценить пока не могу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 1252
С нами с 25.04.2007

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: harald67]
      5 марта 2019 в 18:00 Гілками

harald67 05.03.2019 17:34 пишет:

Exciter 05.03.2019 17:22 пишет:

А через Андроид приставку фильмы с DTS звуком можно запускать? Вообще насколько в Самсунгах отсутствие дтс приносит неудобства для просмотра фильмов с этим кодеком? Можно ли (и-за dtc и avi) рассматривать LG с VA матрицей и с честным RGB, как более предпочтительный вариант покупки?




DTS звукова доріжка має сенс, якщо є ресівер і як мінімум 5 ас. Якщо цього немає то згодиться і DD, а якщо через телевізор дивитися, то і РСМ доріжки буде достатньо.
Як правило, якщо у фільмі є DTS доріжка, то є і менш якісні формати, типу DD або РСМ. Ніщо не завадить обрати їх при перегляді. Особливої різниці у звуці не буде.
Якщо є андроїд приставка і ресівер, то можна ж звук з андроїд приставки відразу на ресівер запускати, а не через тв наскрізь.
Телевізорів LG із VA матрицею не зустрічав (фірма є апологетом матриць IPS, а зараз єдиним у світі серійним виробником OLED матриць для тв), хоча усе може бути.




Т.е. я смогу hdd где фильм подключить непосредственно к тв, и пультом выбрать звук в АС3 вместо DTS, если он там есть? Или Самсунг сам автоматически выберет?
Вот к примеру с VA: LG 50UK6750. На профильном форуме более ста страниц обсуждения, практически все хвалят эту диагональ из-за черного. Да и угол обзора вроде как неплох. В остальных RGBW IPS.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4376
С нами с 28.08.2005

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: Exciter]
      5 марта 2019 в 18:30 Гілками

Exciter 05.03.2019 18:00 пишет:


Т.е. я смогу hdd где фильм подключить непосредственно к тв, и пультом выбрать звук в АС3 вместо DTS, если он там есть? Или Самсунг сам автоматически выберет?





Алгоритм автоматического выбора звуковой дорожки Samsung для меня до сих пор загадка. Стоит русский язык. В половине случаев выбирает какую-то "экзотику", типа испанского . Не знаю почему! Но руками ты можешь выбрать любую дорожку.
Про вывод именно DTS. У меня Sams UE65JS8500. В настройках звука можно выбрать конвертацию в PCM или прямой вывод на ресивер. И дальше дело ресивера - понять, что это за звук. Сильно подозреваю, что в остальных моделях аналогично.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: Exciter]
      6 марта 2019 в 09:45 Гілками

Exciter 05.03.2019 18:00 пишет:

harald67 05.03.2019 17:34 пишет:

Exciter 05.03.2019 17:22 пишет:

А через Андроид приставку фильмы с DTS звуком можно запускать? Вообще насколько в Самсунгах отсутствие дтс приносит неудобства для просмотра фильмов с этим кодеком? Можно ли (и-за dtc и avi) рассматривать LG с VA матрицей и с честным RGB, как более предпочтительный вариант покупки?




DTS звукова доріжка має сенс, якщо є ресівер і як мінімум 5 ас. Якщо цього немає то згодиться і DD, а якщо через телевізор дивитися, то і РСМ доріжки буде достатньо.
Як правило, якщо у фільмі є DTS доріжка, то є і менш якісні формати, типу DD або РСМ. Ніщо не завадить обрати їх при перегляді. Особливої різниці у звуці не буде.
Якщо є андроїд приставка і ресівер, то можна ж звук з андроїд приставки відразу на ресівер запускати, а не через тв наскрізь.
Телевізорів LG із VA матрицею не зустрічав (фірма є апологетом матриць IPS, а зараз єдиним у світі серійним виробником OLED матриць для тв), хоча усе може бути.




Т.е. я смогу hdd где фильм подключить непосредственно к тв, и пультом выбрать звук в АС3 вместо DTS, если он там есть? Или Самсунг сам автоматически выберет?
Вот к примеру с VA: LG 50UK6750. На профильном форуме более ста страниц обсуждения, практически все хвалят эту диагональ из-за черного. Да и угол обзора вроде как неплох. В остальных RGBW IPS.




HDD із фільмом підключити до тв - може вийде, а може й ні. От порадив кумі придбати LG 43UK6300PLB, так він 1тв винт взагалі не бачить не залежно від контенту - тут на форумі припускали, що потужності живлення на USB гнізді телевізора не вистачає - типу сучасні моделі на HDD вже не орієнтуються - виключно SSD їм подавай.
Навіть якшо телевізор побачить HDD, не факт, що читатиме усі формати - копірасти наполягають на обмеженнях у цьому питанні і виробники піддаються.
Якщо і винт побачить і фільм буде відтворювати то вже звукову доріжку якось можна буде вибрати, тим більше ще не зустрічав фільму у повноцінному розмірі, щоб там була звукова доріжка DTS HD MA і не було Dolby True HD та РСМ (якщо таке є, то самоделкіни вже туди свої руці засунули). Єдине що невідомо, яка буде із потрібною мовою - то вже від самодєлкіних залежить, які фільм викладали.
Стосовно спроможності тв відтворювати фільм і віддавати звукову доріжку у форматі DTS HD MA на ресівер - далеко не усі тв таке вміють. Особливо модельного року до 2018.
Прочитати фільм із цією звуковою доріжкою (DTS HD MA) та відтворити її через внутрішні динаміки - мало хто із тв вміє.
Стосовно самостійного вибору звукової доріжки із визначеною мовою - функція малокорисна і помиляється у більшості тв та медіаплеєрів. Знов таки хто винен - пристрій чи самоделкін (який виклав фільм в інет) - невідомо.
Ну і про LG 50UK6750 - таки да - VA матриця (не пишуть, хто виробник). Але параметри її скажемо так, невисокі. Колір - 8 bit+FRC, максимальна частота зміни картинки - 60 Гц.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7101
С нами с 30.11.2001

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: harald67]
      17 марта 2019 в 21:46 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Все. Закінчилися мої страждання з налаштування:
вузьким місцем виявився трохи застарілий NAS, чомусь погано віддавав потік через DLNA
тому знайшов старий системний блок Core2Duo 2.66/4Gb та побудував на базі нього дисковий масив NAS з операцийною системою Xigmanas

врешті фільм 4K HDR10 полетів без лагання і гальмування на SmartTV

Все. Закінчилися мої страждання з налаштування:вузьким місцем виявився трохи застарілий NAS, чомусь погано віддавав потік через DLNAтому знайшов старий системний блок Core2Duo 2

Змінено hollywood (21:46 17/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3205
С нами с 03.02.2008

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: hollywood]
      24 марта 2019 в 19:47 Гілками

чтоб не плодить тем, спрошу тут - есть ли в принципе смысл в 4к до 50" ???

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: crashman]
      24 марта 2019 в 20:10 Гілками

crashman 24.03.2019 19:47 пишет:

чтоб не плодить тем, спрошу тут - есть ли в принципе смысл в 4к до 50" ???




Сенс є і полягає у тому, що наявність у телевізорі функцій 4К та HDR дозволить йому розпізнавати відео у новітніх форматах. Тобто такий телевізор не так швидко застаріє. Ну і по друге - якщо виробник у 2019 році виводить на ринок модель тв без цих двох функцій, то начіння у такому тв найнизькобюджетніше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
jia
Мальчик-одуванчик **
Киев
Сообщения: 22776
С нами с 08.12.2006

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: crashman]
      24 марта 2019 в 20:18 Гілками

crashman 24.03.2019 19:47 пишет:

чтоб не плодить тем, спрошу тут - есть ли в принципе смысл в 4к до 50" ???




Який контент, чим та на якій відстані це все буде?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3205
С нами с 03.02.2008

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: harald67]
      24 марта 2019 в 22:18 Гілками

harald67 24.03.2019 20:10 пишет:

crashman 24.03.2019 19:47 пишет:

чтоб не плодить тем, спрошу тут - есть ли в принципе смысл в 4к до 50" ???




Сенс є і полягає у тому, що наявність у телевізорі функцій 4К та HDR дозволить йому розпізнавати відео у новітніх форматах. Тобто такий телевізор не так швидко застаріє. Ну і по друге - якщо виробник у 2019 році виводить на ринок модель тв без цих двох функцій, то начіння у такому тв найнизькобюджетніше.




Якраз притання у перспективах. Оскільки реальної потреби у 4к ЗАРАЗ немає. Контенту небагато, вимоги до розміру носіїв (напр. зовнішній HDD ) - зростають, фільми в 4к важать дуже відчутно більше. За умови , що 1080 в принципі влаштовує, невже є ймовірність, що FHD недовго лишилось? Прогрес настільки стрімкий? Особливо цікава думка досвідченого власника 1080 (якщо я правильно зрозумів)

В ответ на:

Який контент, чим та на якій відстані це все буде?




Пишу те, що є зараз + планується в найближчій перспективі.
Відео з торентів, на даний момент переважно 1080. Передачі типу Nat. Geographic сервісів типу Мегого. Можливо малому подаруємо PS4...

Відстань 2,5м.
Бюджет чим меньше, тим краще. Нехай 10-12, макс 14-15.
Ну, наприклад, таке:
варіант 1
варіант 2





Змінено crashman (22:27 24/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: crashman]
      24 марта 2019 в 22:33 Гілками

crashman 24.03.2019 22:18 пишет:


Якраз притання у перспективах. Оскільки реальної потреби у 4к ЗАРАЗ немає. Контенту небагато, вимоги до розміру носіїв (напр. зовнішній HDD ) - зростають, фільми в 4к важать дуже відчутно більше. За умови , що 1080 в принципі влаштовує, невже є ймовірність, що FHD недовго лишилось? Прогрес настільки стрімкий? Особливо цікава думка досвідченого власника 1080 (якщо я правильно зрозумів)




На 50 - и FHD отлично будет. Таки 4К - это сейчас для понтов. Тут другой вопрос - это Upscaling. Вот реально на 55 дюймах (Самсунг 6400) у меня обычное 720 идет как 1080 почти. С 2 метров. ИМХО - это главная функция ща. Ну понятно, что частота там, еще всякие плюшки. Но апскейлинг таки рулит на больших диагоналях.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
112 лет за рулем, Toronto (GTA)
Сообщения: 10225
С нами с 12.09.2003

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: WildHawk]
      25 марта 2019 в 01:57 Гілками

WildHawk 24.03.2019 22:33 пишет:

crashman 24.03.2019 22:18 пишет:


Якраз притання у перспективах. Оскільки реальної потреби у 4к ЗАРАЗ немає. Контенту небагато, вимоги до розміру носіїв (напр. зовнішній HDD ) - зростають, фільми в 4к важать дуже відчутно більше. За умови , що 1080 в принципі влаштовує, невже є ймовірність, що FHD недовго лишилось? Прогрес настільки стрімкий? Особливо цікава думка досвідченого власника 1080 (якщо я правильно зрозумів)




На 50 - и FHD отлично будет. Таки 4К - это сейчас для понтов. Тут другой вопрос - это Upscaling. Вот реально на 55 дюймах (Самсунг 6400) у меня обычное 720 идет как 1080 почти. С 2 метров. ИМХО - это главная функция ща. Ну понятно, что частота там, еще всякие плюшки. Но апскейлинг таки рулит на больших диагоналях.



если планируется время от времени еще и рубиться в игрушки на этом ТВ, то 1080 маловато будет, особенно с друзяками на сплите. лично я бы FHD TV сегодня не покупал бы вообше, непрогрессивненько как-то


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: crashman]
      25 марта 2019 в 09:42 Гілками

crashman 24.03.2019 22:18 пишет:

harald67 24.03.2019 20:10 пишет:

crashman 24.03.2019 19:47 пишет:

чтоб не плодить тем, спрошу тут - есть ли в принципе смысл в 4к до 50" ???




Сенс є і полягає у тому, що наявність у телевізорі функцій 4К та HDR дозволить йому розпізнавати відео у новітніх форматах. Тобто такий телевізор не так швидко застаріє. Ну і по друге - якщо виробник у 2019 році виводить на ринок модель тв без цих двох функцій, то начіння у такому тв найнизькобюджетніше.




Якраз притання у перспективах. Оскільки реальної потреби у 4к ЗАРАЗ немає. Контенту небагато, вимоги до розміру носіїв (напр. зовнішній HDD ) - зростають, фільми в 4к важать дуже відчутно більше. За умови , що 1080 в принципі влаштовує, невже є ймовірність, що FHD недовго лишилось? Прогрес настільки стрімкий? Особливо цікава думка досвідченого власника 1080 (якщо я правильно зрозумів)


В ответ на:

...





Сенс є і полягає у тому, що наявність у телевізорі функцій 4К та HDR дозволить йому розпізнавати відео у новітніх форматах. Тобто такий телевізор не так швидко застаріє. Ну і по друге - якщо виробник у 2019 році виводить на ринок модель тв без цих двох функцій, то начіння у такому тв найнизькобюджетніше.




Якраз притання у перспективах. Оскільки реальної потреби у 4к ЗАРАЗ немає. Контенту небагато, вимоги до розміру носіїв (напр. зовнішній HDD ) - зростають, фільми в 4к важать дуже відчутно більше. За умови , що 1080 в принципі влаштовує, невже є ймовірність, що FHD недовго лишилось? Прогрес настільки стрімкий? Особливо цікава думка досвідченого власника 1080 (якщо я правильно зрозумів)

В ответ на:

Який контент, чим та на якій відстані це все буде?




Пишу те, що є зараз + планується в найближчій перспективі.
Відео з торентів, на даний момент переважно 1080. Передачі типу Nat. Geographic сервісів типу Мегого. Можливо малому подаруємо PS4...

Відстань 2,5м.
Бюджет чим меньше, тим краще. Нехай 10-12, макс 14-15.
Ну, наприклад, таке:
варіант 1
варіант 2





Почнемо з кінця.
Я свою плазму придбав десь у лютому 2012, а у грудні 2012 мені її по гарантії поміняли на наступну модель (бо такої як у мене не було у продажу). Тобто на даний час придбаний ще тоді, 7 років тому, телевізор практично не застарів (навіть деякі смарт функції є). І ще років 3-5 не сильно застаріє. Загалом 10-12 років - нормальний термін.
А сьогодні купувати телевізор без 4К, HDR, DV та інших сучасних функцій - якось не дуже.
Знов таки, наявність 4К та HDR, а, відповідно, і здатність тв відтворювати вбудованим плеєром відео у контейнері Н.265 - це запорука того, що коло основний контент вже буде у таких форматах, телевізор ще не застаріє.
От вже зараз, якщо подивитися на торенти, то складається враження, що усі нові фільми виходять на 4К (UBD) дисках (усякі AppleTV та WEB-DL немає сенсу розглядати через недостатню якість відео та звуку) і потім вже із них самодєлкіни перекодують в BDRemux (я знаю, що досі попервах видають ДВД, потім БД і вже потім УБД, але складається враження, що оті перші два формати офіціали вже майже не видають).
Телевізори 2019 модельного року із діагоналлю 50+ без 4К - це вже повний відстой. Там і матриці і процесори і функціонал ніякі.
Щодо цін - ос наприклад, 55 дюймів, все що треба є, в твій бюджет укладається: страница


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
57 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3256
С нами с 25.11.2010

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: hollywood]
      25 марта 2019 в 10:06 Гілками

Приєднуюсь


Домашній кінотеатр в мене з 2008 року працює(майже цілодобово) в такому складі:

Телевізор 40" Samsung LE40M87BD Full HD
до нього під'єднано HTPC (я навіть його конфігурацію не пам'ятаю, десь тих часів кореквадро 8 гіг озу і т.д. десь пару років назад добавив ссд разом з він10 більше ніхто туда не лазив,) Я не зустрічав форматів ні звуку ні відео щоб ця моя система не переварила

так от з цього всього першим попросився на покой, як це не дивно - телевізор
як морально так і фізично, щось лагають кольори і контраст на холодну нічого зробити не можу не можу знайти причину. Враховуючи що він морально застарів (замалий і ще 50 гц) то поміняю, а все інше залишиться.

Тобто вимога - що мені потрібна тільки матриця і абсолютно байдуже всі ті внутренності тіпа смартіві чи андроїдів бо до HTPC всі так звикли і воно дійсно зручно, що ніхто з домашніх юзерів не буде з тими всіма смартіві розбиратися, а будуть дальше юзати вінду і торенти.

Чи можна так, щоб основний акцент був на розмірі і якості матриці, а не начинці і софті ?

бажано 65" і не РФ виробництва, а то якийсь пАзор прямо - без газу обходимось, а без самсунгів не можем

Змінено sasha13 (11:02 25/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Порадьте TV 55" 4К [Re: harald67]
      25 марта 2019 в 10:16 Гілками

harald67 25.03.2019 09:42 пишет:


Щодо цін - ос наприклад, 55 дюймів, все що треба є, в твій бюджет укладається: страница




Чудес не бывает. Понятно, что ролик полу-рекламный. Но таки видно что это за модель...Хотя, за такие деньги (правда серый ) - неплохо очень даже.


http://youtu.be/he6zLf_4Thg


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 59815

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія