autoua
×
Autoua.netФорумДача

Літній душ на дачі (3/3)

Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Blackhyu]
      4 июня 2014 в 09:38 Гілками

Blackhyu 04.06.2014 00:39 пишет:

agent avtovaza 008 03.06.2014 14:26 пишет:

boyko_s а як втулити тент в пластиковий бак? Не розплавить???


или купить готовый http://eurokub.kiev.ua/catalog/heated-barrel/item307.html



чогось ссилка неробоча.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      4 июня 2014 в 09:47 Гілками

дякую всім за поради,проаналізувавши ваш досвід зупинився на двох шляхах,для жарких днів зроблю звичайний літній душ з бочкою та з нагрівом від сонця,а в самій дачі на кухні де є холодна вода поставлю невеликий бойлер+шланг і лійку\душ від бідетки ,і велику пластикову миску ,щоб мити дітей коли погода скористатись душем на вулиці недозволить,єдине питання чи дасть бойлер достатній напор для такої штуки?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Газавщик ***
50 лет, Киев
Сообщения: 12932
С нами с 06.07.2001

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      4 июня 2014 в 10:54 Гілками

В ответ на:

тоді ще таке питання,а нічого шо бойлер буде стояти на одному рівні а то і нижче від лійки душу? Як з напором?



Совершенно ничего, поскольку это специальная модель для установки под мойку.
Вот Такая
С напором все очень даже хорошо. Но напор зависит от насосной станции, бойлер тут не при чем. Станция 2-3 атмосферы дает.
У меня кстати такая же модель дома в Киеве в качестве резерва на случай отключения горячей воды. Тоже стоит на кухне. Спасает уже седьмой год. Кстати как раз сейчас горячую воду отключили, но я этого практически не замечаю, разве что чуть экономнее душ стал использовать.

В ответ на:

Скільки часу буде такий бойлер прогріватися?



За 30-35 минут до максимальной температуры. Не волнуйся, семья в слишком уж долгой очереди стоять не будет

Змінено Eugene true (11:06 04/06/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Газавщик ***
50 лет, Киев
Сообщения: 12932
С нами с 06.07.2001

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      4 июня 2014 в 11:01 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:

,щоб мити дітей коли погода скористатись душем на вулиці недозволить,



Очень правильное решение

По поводу самого смесителя - советую вместо того, что выбрал ты, вот такой - благо их валом недорогих.
Ты получаешь полноценный кран с преимуществом в том, что шланг задвигается в носик и нигде не болтается, при этом можешь отдельно купить шланг необходимой и удобной для тебя длины.

Очень правильное решение По поводу самого смесителя - советую вместо того, что выбрал ты, вот такой - благо их валом недорогих.Ты получаешь полноценный кран с преимуществом в том, что шланг задвигается в носик и нигде не болтается, при этом можешь отдельно купить шланг необходимой и удобной для тебя длины

Змінено Eugene true (11:02 04/06/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Eugene true]
      4 июня 2014 в 11:37 Гілками

Eugene true 04.06.2014 10:54 пишет:

В ответ на:

тоді ще таке питання,а нічого шо бойлер буде стояти на одному рівні а то і нижче від лійки душу? Як з напором?



Совершенно ничего, поскольку это специальная модель для установки под мойку.
Вот Такая
С напором все очень даже хорошо. Но напор зависит от насосной станции, бойлер тут не при чем. Станция 2-3 атмосферы дает.





Тобто в теорії бойлер може навіть стояти на першому поверсі і спок подавати воду на мансардний на 2 метри вище???Я от думаю чи брати маленький як у вас суто для кухні і бідетки чи брати більший з перспективою використання на повноцінну душову кабінку,ціна впринципі шо на 15 шо 30 чи на 50 літрів сильно не відрізняється


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Eugene true]
      4 июня 2014 в 11:42 Гілками

Eugene true 04.06.2014 11:01 пишет:



По поводу самого смесителя - советую вместо того, что выбрал ты, вот такой - благо их валом недорогих.
Ты получаешь полноценный кран с преимуществом в том, что шланг задвигается в носик и нигде не болтается, при этом можешь отдельно купить шланг необходимой и удобной для тебя длины.




я думав зробити трохи інакше,тому шо у мене єдиний кран (поки з холодною водою) в кухні стоїть над мийкою для посуду,я планував поміняти кран на такий який має третю "ножку" знизу на підключення шланга бідетки,ну і відповідно тепер він буде підключений і до бойлера,якшо поставити ваш варіант то як мити посуд?Там шланг короткий у вашому варіанті,ви впевнені шо там технічно можливо втулити довгий?

Змінено agent avtovaza 008 (11:45 04/06/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Газавщик ***
50 лет, Киев
Сообщения: 12932
С нами с 06.07.2001

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      4 июня 2014 в 11:59 Гілками

В ответ на:

якшо поставити ваш варіант то як мити посуд?




Во-первых, можно на "ты"
Насадка крана с моей фотки имеет переключатель душ/кран (на фотографии просто не видно) - соответственно в положении "кран" струя воды идет через центральную сеточку и ничем не отличается от "обыкновенного" крана.

В ответ на:

Там шланг короткий у вашому варіанті,ви впевнені шо там технічно можливо втулити довгий?



Да, изначально в моем кране шланг был около метра, я сразу купил метр-восемьдесят. Просто теперь за мойкой под стенкой свисает чуть бОльшая петля шланга.

В ответ на:

Тобто в теорії бойлер може навіть стояти на першому поверсі і спок подавати воду на мансардний на 2 метри вище???



Вот в этом случае я не знаю правильного ответа, но мне кажется, что если давления хватит, то все будет ок.

В ответ на:

Я от думаю чи брати маленький як у вас суто для кухні і бідетки чи брати більший з перспективою використання на повноцінну душову кабінку,ціна впринципі шо на 15 шо 30 чи на 50 літрів сильно не відрізняється



А разве на 50 литров есть модели под мойку? Я не спец, но имхо, модели с нижним отводом воды и верхним конструктивно отличаются. Тут надо с нашими камрадами посоветоваться.
Fencer , например тебе точно подскажет.

А вот если установить большой бойлер наверху, рядом с душевой кабиной, то имхуется мне, что вниз на кухню ты воду доставишь без проблем.


Змінено Eugene true (12:10 04/06/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Eugene true]
      4 июня 2014 в 12:38 Гілками

за принцип роботи змішувача зрозумів,дійсно це буде оптимальний варіант,дякую за ідею ,за бойлер,ті шо під мийку дійсно максимум 15 літрів,але у мене є і варіант сховати бойлер над мийкою в тумбочку,як мінус на виду будуть трубки для підключення бойлера до води і назад до змішувача,але зате більший обєм і в перспективі можна підключити повноцінний душ і перенести бойлер в інше місце до душкабіни,а якшо поставлю маленький під мийку то до душкабіни однозначно потрібно брати другий в перспективі.Треба позаміряти все на кухні і тоді думати,місця там не дуже.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Газавщик ***
50 лет, Киев
Сообщения: 12932
С нами с 06.07.2001

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      4 июня 2014 в 13:04 Гілками

В ответ на:

дякую за ідею



та не за что
Удачи в строительстве )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      5 июня 2014 в 12:02 Гілками

розібрав сьогодні завалений літній душ ,виявляється там є підлога з плитки і норм сток,тобто полюбому є смисл робити новий душ саме на тому місці,бак(на фото) незнаю чи є смисл старий ставити,він і завалив душ через вагу,ше впаде дитині на голову((( він дуже великий,далі прогнили дерев"яні сваї,їх теж треба міняти,вибір стоїть між частковим ремонтом і повним розбором конструкції з заміною всього каркасу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
43 года (24 года за рулем), Святопетрівське
Сообщения: 18049
С нами с 16.11.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      10 июня 2014 в 19:35 Гілками

в воскресенье принимал летний душ у родителей, заметил один интересный нюанс: стены обшиты тонким (1-2мм) стеклотекстолитом желтого цвета, который легко пропускает свет - в итоге полностью закрытая конструкция, а внутри светло... из современных материалов можно использовать листы цветного сотового поликарбоната, тогда даже вечером, пока не село солнце, в душе будет светло

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      25 июня 2014 в 18:26 Гілками

agent avtovaza 008 03.06.2014 11:33 пишет:

шо в вас шо в комрада Джипчер і в інших подібних душів принцип однаковий,все впирається в сонячну погоду,а взагалі як для літнього душу конструкція оптимальна,мінус тільки в відсутності підігріву води при прохолодній погоді.Впринципі можна просто залити пару літрів кіп"ятку і взагалі не заморочуватись з тентами і підігрівом.



Да, в прохладную погоду вода прохладная - так доливаем ведро кипятку...

Из "минусов" этой Бодрости - слабый штатный бак, гнётся дно под тяжестью 140л воды и пластиковый кран в комплекте отстойный, струйка слабая...А так - всё ничего!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года, Киев
Сообщения: 3418
С нами с 11.03.2005

Re: Літній душ на дачі [Re: nickka]
      26 июня 2014 в 12:47 Гілками

nickka 03.06.2014 13:18 пишет:


Когда-то я по совету Абрикос купил душ-топтун (он так и гуглится поэтому ссылок не даю). Скорость развертывания супер, вставил в ведро с водой нужной температуры и гайда. Правда, ногами нужно работать конкретно.




Дай Бог тебе и Абрикос здоровья за то, что посоветовали купить эту чудо-штуку.
Купил себе. Это супер просто. Не буду я ни с какими емкостями теперь морочиться.
Кстати, не так уж сильно там ногами надо месить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Eugene true]
      12 марта 2015 в 11:18 Гілками

Eugene true 04.06.2014 10:54 пишет:


С напором все очень даже хорошо. Но напор зависит от насосной станции, бойлер тут не при чем. Станция 2-3 атмосферы дает.
У меня кстати такая же модель дома в Киеве в качестве резерва на случай отключения горячей воды. Тоже стоит на кухне. Спасает уже седьмой год. Кстати как раз сейчас горячую воду отключили, но я этого практически не замечаю, разве что чуть экономнее душ стал использовать.






а яка доречі принципова різниця між бойлером під мойку і простим?Крім розміщення виходів на воду в конструкції є нюанси?Якшо той шо над мойкою під мийку всунути?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Літній душ на дачі [Re: Ґоцул]
      17 марта 2015 в 13:39 Гілками

ціни і на ті і на інші зараз космос(( самий дешевий мінібойлер фірми "пан сам склєпав" під півтори т грн((

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 16044

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія