autoua
×
Autoua.netФорумВело

Знайти велік Салют (+)

55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Знайти велік Салют (+)
      7 мая 2013 в 13:23 Гілками

Дочка виросла, треба обнова.
Примірялись на різні 24" - можна, але бачу, як вона бореться з великими розмірами, тому 20" бачу за краще.

По всіхпобажаннях підходить такий от Салют
http://simferopol.prom.ua/p9385648-skladnoj-velosiped-salyut.html
З Сімферополя і шлють, але таких саме комплектацій немає.

А знайти його у Києві поки що не вдалося, мені не вдалося. Може хтось знає/бачив/підкаже - де?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
Киев
Сообщения: 118
С нами с 05.09.2008

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      7 мая 2013 в 15:02 Гілками

Рядом с кинотеатром Ленинград на Гагарина есть небольшой магазинчик, где торгуют великами ХВЗ. Кажется, Гагарина 5\2, в торце со стороны Ленинграда.
Там какие-то простенькие велы есть, похожие, но я не всматривалась. Глянь там, если нужен именно такой, вдруг оно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Nowl]
      7 мая 2013 в 15:25 Гілками

Nowl 07.05.2013 15:02 пишет:

Рядом с кинотеатром Ленинград на Гагарина есть небольшой магазинчик, где торгуют великами ХВЗ. Кажется, Гагарина 5\2, в торце со стороны Ленинграда.
Там какие-то простенькие велы есть, похожие, но я не всматривалась. Глянь там, если нужен именно такой, вдруг оно.





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев, Шполянка
Сообщения: 8888
С нами с 02.08.2007

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      7 мая 2013 в 16:36 Гілками

Сколько лет и какой рост?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Громозека]
      7 мая 2013 в 18:12 Гілками

Громозека 07.05.2013 16:36 пишет:

Сколько лет и какой рост?



8. 123.
але ми вже фізично попримірялись на різні колеса і різні рами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Nowl]
      7 мая 2013 в 18:13 Гілками

там на вітрині стоять ще вєліки, але жодної вивіски і двері зачинені, штори закриті, враження, що не працює магазин.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев, Шполянка
Сообщения: 8888
С нами с 02.08.2007

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      7 мая 2013 в 19:55 Гілками

Я бы очень сильно подумал. По качеству будет полный шлак. Сейчас Китай всё производит под наши марки. Из 20" ситибайков есть более достойные варианты.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Громозека]
      7 мая 2013 в 22:07 Гілками

Громозека 07.05.2013 19:55 пишет:

Я бы очень сильно подумал. По качеству будет полный шлак. Сейчас Китай всё производит под наши марки. Из 20" ситибайков есть более достойные варианты.



для чого достойні? для вийти погуляти у дворі 2-3 рази на тиждень у теплу пору року?
в чому проявляється сутність слова "шлак", тобто, шлаковість у чому?
ІМХО якості для моїх потреб там з головою вистачить навіть китайської (наскільки мені можливо це оцінити при огляді).

сьогодні попутно дивився Десну 20 - здається все досить нормально зроблено, ну прям такий собі звичний совдепівський велік, для якого не рахували тисячі км і не проводили "планового техогляду" ( ), а просто їздили та передавали з покоління у покоління.

Змінено Ford-Noks (22:10 07/05/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев, Шполянка
Сообщения: 8888
С нами с 02.08.2007

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      7 мая 2013 в 22:35 Гілками

Ну тогда бери без передач, с одной скоростью. (на фото вел с передачами, а в описании без, стрёмная контора)
Посмотри ещё Аист , мне кажется в Белоруссии с качеством получше должно быть.

"Лучше плохо ехать, чем хорошо идти" это не мой принцип.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2006
С нами с 24.09.2008

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      7 мая 2013 в 22:49 Гілками

Ford-Noks 07.05.2013 22:07 пишет:


для чого достойні? для вийти погуляти у дворі 2-3 рази на тиждень у теплу пору року?
в чому проявляється сутність слова "шлак", тобто, шлаковість у чому?



Для "вийти, погуляти, 20 хвилин проїхатись по двору" - вистачить. Те ж саме - 2-3 рази на тиждень - через 2 тижні треба буде підкручувати те, регулювати це, затягувати їнше, щось почне стукати и бовтатися... ось в цьому і є шлаковість. Але кожен обирає сам.
Рама під тобою не розвалиться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Stavridkin]
      7 мая 2013 в 23:34 Гілками

Stavridkin 07.05.2013 22:49 пишет:

через 2 тижні треба буде підкручувати те, регулювати це, затягувати їнше, щось почне стукати и бовтатися... ось в цьому і є шлаковість. Але кожен обирає сам.
Рама під тобою не розвалиться.



так що конкретно? там же 8 гайок і один ціпок, щоб відкручуватись та бовтатись головне, щоб зварні шви були нормально зроблені.
сорі, але я ще малим перемивав втулки у гасі, мазав всі шарики у солідолі (коли туди піску набивалось після гонок по сільських калюжах) - там все просто і ніяких проблем не бачу. не треба закрученого "шимано" для проффесіоналів

сорі, брендові мегабайки по боку, немає у них потреби в даному випадку. це вже визначено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2006
С нами с 24.09.2008

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      8 мая 2013 в 10:52 Гілками

Я вже сказав - кожен обирає сам для себе. Якщо буде бажання - для порівняння можу дати проїхатись на моєму "безглуздобрендовому". Різницю сам визначиш - потрібно воно тобі чи ні.
П.С. Моя жінка після того, як проїхалась на бюджетому "бренді" сказала, що у порівнянні з "небрендовими" на цьому таки хочется кататися.

Змінено Stavridkin (10:54 08/05/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Громозека]
      8 мая 2013 в 11:05 Гілками

В ответ на:

Посмотри ещё Аист



+1
Суто з власного досвіду 80-х. Я би брав Білоруський велік. В моєму "велопарку" того часу були 20" "Кама", "Минск", "Десна"
та "Салют", "Старт-шоссе", "Украина" + її білоруський аналог "Аист".

Саме з білоруськими веліками було найменше проблем по всіх параметрах. Минск-20" - взагалі мій фаворіт досі (компактний,прохідний, налаштувати можна під будь-кого). Щоправда, на сучасних великах я взагалі не катався.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1754
С нами с 26.09.2009

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      8 мая 2013 в 11:45 Гілками

Заїдьте на мотозавод на Хохлових, у фірмовий магазин.
На тому тижни купив Аїст на 24" колесах батьку в село, віддав 950 грн. Щось схоже на менших колесах там теж було.
Ну і там жеж поряд, на зупинці 14го трамваю "Зоологічна", легендарний веломагазинчик, там є Ардіси різноманітні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4401
С нами с 06.07.2009

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Daugava]
      8 мая 2013 в 12:02 Гілками

Daugava 08.05.2013 11:05 пишет:

Минск-20" - взагалі мій фаворіт досі (компактний,прохідний, налаштувати можна під будь-кого). Щоправда, на сучасних великах я взагалі не катався.



тож мой любимый велик детства. Подарили его мне на 8 лет. Гоняла у бабушки в селе много целыми днями, наматывали километры. Рос вместе со мной, сидушка и руль поднимаются. И сейчас он у меня есть. На даче отдыхает. Папа на нем в ближайший магазин ещё недавно ездил, несмотря на то что я его креативно покрасила в белый цвет и разноцветные цветочки))

и сейчас такие продаются вот навскидку нашла Аист Минск 20


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: djokoo]
      8 мая 2013 в 12:10 Гілками

djokoo 08.05.2013 11:45 пишет:

Заїдьте на мотозавод на Хохлових, у фірмовий магазин.
На тому тижни купив Аїст на 24" колесах батьку в село, віддав 950 грн. Щось схоже на менших колесах там теж було.
Ну і там жеж поряд, на зупинці 14го трамваю "Зоологічна", легендарний веломагазинчик, там є Ардіси різноманітні.



ага, дякую. на хохлових бачив в інеті адресу, тільки далеко відносно, поки що не доїхав.

Був на Гагаріна 5/2, працює. Подивився ХВЗ 20". по-перше, здалося, що відстань між колесами більше, ніж у Десни. По-друге, конструкція рами (така, як у Аіста) здалася... скажімо так, більше сподобалась у Десни. Як і візуальна якість виготовлення у порівнянні із Десною гірша (шви, фарбування).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2885
С нами с 26.07.2008

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Ford-Noks]
      10 мая 2013 в 12:12 Гілками

Зашел в тему со знакомым названием с намерением поностальгировать, ведь раритетный аутентичный Салют не так-то и легко отыскать, а тут всякий новодел обуждают. Свой бы я точно ни на что не променял, кроме того что дорог как память, еще и по назначению используется: в детстве был для пионеров, сейчас для пенсионеров, да и я сам бывает иногда за пивом и в гараж выезжаю. Надо бы его только в порядок привести, а то внешний вид не радует, зато к техсостоянию претензий нет. Он кстати не просто Салют называется, а Салют-С! Вот ТУТ народ даже тему специальную ему посвятил, читаю - вспоминаю свое счастливое детство.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 5746
С нами с 12.11.2008

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: SARS]
      10 мая 2013 в 12:31 Гілками

Купили сьогодні на Хохлових Ардіс фолд 24дюймові колеса за 900 грн. Дешевше ціни навіить в неті на нього не бачив. Але там лише Ардіси

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Знайти велік Салют (+) [Re: Elber]
      10 мая 2013 в 13:02 Гілками

Elber 10.05.2013 12:31 пишет:

Купили сьогодні на Хохлових Ардіс фолд 24дюймові колеса за 900 грн. Дешевше ціни навіить в неті на нього не бачив. Але там лише Ардіси



мрачная хрень. Имел неосторожность купить это ребенку в 16то размере. Теперь имею регулярный головняк с тормозами


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Мінізвіт (+) [Re: Elber]
      10 мая 2013 в 17:33 Гілками

Elber 10.05.2013 12:31 пишет:

Купили сьогодні на Хохлових Ардіс фолд 24дюймові колеса за 900 грн. Дешевше ціни навіить в неті на нього не бачив. Але там лише Ардіси



вітаю з обновкою! і моя сьогодні на колесах знов

Вже з дитиною, спочатку в Олімпієць, там Десна 20-24. Посиділа доця на 20, 24 великуватий, сказала, що подобається, ніби розміри 20" підходять. Трохи не сподобалось кермо - широкі такі "роги". Потестдрайвити немає можливості.

Поїхали знову до Дитячого світу - поруч і там кататись можна.

Перше, що попалось, Ардіс. Кермо не таке велике і широке, але з виносом вперед. Попробували покататись - важко далося. Сидіти і рулити було не дуже зручно. Коім того, коли одна передача, то вона, звісно, підібрана під дорослого, 8-річній тякнути на ній вєлік дещо важкувати. Ну ладно, думаю, пристосується. Та й ростуть діти швидко.

Далі пішли. Знайшли і Десну. Проїхались. Сидіти зручніше, але враження що у Десни база більше і кермо - воно таки розмірами на дорослого.

Для очистки совісті вирішили перейти через дорогу і повернутись до машини, продивившись що там через дорогу від ДС, ніби одні коляски. І там знайшли ще й Салюти, як з "каретками", так і без.

Кермо одночасно і високе (можна нахилом гратись), і без виносу, і не широке. Без каретки зручніше і Ардіса, і Десни, але так само передаточне число під дорослого.
З кареткою клас, поставили 3 передачу і дитина легко і запросто тягне вел, який мабуть удвічі важчий від того, до якого вона звикла. Посадка зручна, гальмами користуватись норм, ручки легкі. Єдине, чого не хотів - покришки не сліки, а чомусь зубасті, але не дуже, як у гірських, а так, наполовину.
Ну коротше - взяли той Салют, щоб не бігати більше у пошуках, 1150 грн. сторгували. До машини їхала сама щаслива. Склав за 30 сек і у багажник 308-го без проблем закрив.
Потім біля дому ще годину каталась, ледь затягнув додому обідати Покатався і я, і навіть її на багажнику повозив, заразом перевірив на міцність.
Обдивився на предмет "слабких місць" - ну вибачайте, скептики, нічого там критичного не бачу (три рази тьфу!). Якщо щось треба буде підкрутити, та без проблем. Дитяче катання має витримати. А складання та мобільність - дуже гуд
Поживемо - побачимо



Змінено Ford-Noks (17:34 10/05/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВело
Додаткова інформація
0 користувачів і 11 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4729

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія