autoua
×
Autoua.netФорумDaewoo форум

Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) (2/2)

ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Eli86]
      4 ноября 2016 в 10:28 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Eli86]
      4 ноября 2016 в 10:49 Гілками

Eli86 04.11.2016 09:40 пишет:

Рост 03.11.2016 22:56 пишет:


Я ж подякував за поради.
Подумаю, може ще й скористаюсь.
Але написали, що вартість 550 + 1000 за роботу. Крім того отримуємо більшу діру між 4 і 5 передачами, як це буде на практиці не знаю. Можливо, втратиться динаміка на п'ятій і доведеться щоб розганятись, кожен раз скидати на 4, а там оте ревіння чекає.
550 + 300... Це реально? Бо недавно ремінь+натяжний+помпу міняв не в найдорожчому місці, 250 заплатив. А тут шестерні в коробці.
Крім того, напевно, треба хоч часткову шумку зробити, принаймні резонанси підлоги в ногах переднього пасажира точно чути.

Крім того, ця вартість уже співставима з іще одним варіантом для мене, який значно кращий і пов'язаний з іншим автомобілем, в якому немає ніяких резонансів, тотального запотівання вікон в дощ і т.п.

Буду думати і вибирати,що робити.

Ще раз дякую за інформацію




Частично складывается впечатление что вы хотите от Сенса невозможного . Изначально когда втулили мотор от Таврии в Ланос, была цель удешевить машину до класса "бюджетнее некуда", да и задача Сенса не в соревнованиях участвовать на автобане, а доставить максимум пару человек и пару сумок из точки А в точку Б. Отсюда и крейсерская скорость его - это 90-100))

Касательно ценообразования, если брать мой случай то шестерни вообще купил за 300грн, и работа стоила столько же.
Вот мое фото в момент замены, что бы Вы воочию убедились что там незачто платить больше 300ста гривен))



коробку не знімав?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
35 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2798
С нами с 23.06.2010

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Просто Кіт]
      5 ноября 2016 в 10:56 Гілками

Просто Кіт 04.11.2016 10:49 пишет:

Eli86 04.11.2016 09:40 пишет:

Рост 03.11.2016 22:56 пишет:


Я ж подякував за поради.
Подумаю, може ще й скористаюсь.
Але написали, що вартість 550 + 1000 за роботу. Крім того отримуємо більшу діру між 4 і 5 передачами, як це буде на практиці не знаю. Можливо, втратиться динаміка на п'ятій і доведеться щоб розганятись, кожен раз скидати на 4, а там оте ревіння чекає.
550 + 300... Це реально? Бо недавно ремінь+натяжний+помпу міняв не в найдорожчому місці, 250 заплатив. А тут шестерні в коробці.
Крім того, напевно, треба хоч часткову шумку зробити, принаймні резонанси підлоги в ногах переднього пасажира точно чути.

Крім того, ця вартість уже співставима з іще одним варіантом для мене, який значно кращий і пов'язаний з іншим автомобілем, в якому немає ніяких резонансів, тотального запотівання вікон в дощ і т.п.

Буду думати і вибирати,що робити.

Ще раз дякую за інформацію




Частично складывается впечатление что вы хотите от Сенса невозможного . Изначально когда втулили мотор от Таврии в Ланос, была цель удешевить машину до класса "бюджетнее некуда", да и задача Сенса не в соревнованиях участвовать на автобане, а доставить максимум пару человек и пару сумок из точки А в точку Б. Отсюда и крейсерская скорость его - это 90-100))

Касательно ценообразования, если брать мой случай то шестерни вообще купил за 300грн, и работа стоила столько же.
Вот мое фото в момент замены, что бы Вы воочию убедились что там незачто платить больше 300ста гривен))



коробку не знімав?



а зачем? Поставить гидроупор и открутить кронштейн от лонжерона...ВСЁ!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумDaewoo форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 21906

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія