autoua
×
Autoua.netФорумСпорт

Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 (5/15)

FSE
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3427
С нами с 07.09.2006

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: VIOx]
      4 августа 2018 в 10:23 Гілками

VIOx 04.08.2018 10:11 пишет:

FSE 04.08.2018 10:06 пишет:

VIOx 04.08.2018 09:46 пишет:

Ие що....
Както тихо по поводу возможного офф.сайта при голе!??



В каком именно месте офф.сайт?

Тут просто крыть нечем



Фотошоп!
Как обычно,впрочем.



Тут я даже спорить не буду, фотошоп мое все


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ASG
опытный писатель *
Одесса-Киев-Одесса
Сообщения: 1403
С нами с 30.05.2005

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: FSE]
      4 августа 2018 в 11:46 Гілками

В воскресенье будет жарко у Денисова.

Уже говорит что Можаровский у Труханова слабительное выпросил. Так что готовимся к обсуждению экспердов: минимум три неназначенных в ворота ДК пенальти. Красные карточки половине киевлян и Хацкевичу за жесты на часы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: harald67]
      4 августа 2018 в 13:16 Гілками

До речі гарна нагода вимальовується. Згідно календаря
7 серпня Славія-ДК
9 серпня Маріуполь-Бордо (у Одесі)
11 серпня Маріуполь-ДК (у Марфуполі о 17:00)
14 серпня ДК-Славія
Усі вже гудуть, що гру 11 серпня треба переносити на вересень, а я от думаю - а навіщо?
Нехай Маруполь розрахується за свою поведінку минулого року і зіграє із Динамо через 47 години після матчу ЛЄ у Одесі. Буде їм наука.
Думаю у ДК не буде проблем на 3-й день після цієї гри із Славією у Києві зіграти, тим більше, що ще у гостях можуть забезпечити необхідний результат


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ASG
опытный писатель *
Одесса-Киев-Одесса
Сообщения: 1403
С нами с 30.05.2005

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: harald67]
      4 августа 2018 в 14:29 Гілками

harald67 04.08.2018 13:16 пишет:

До речі гарна нагода вимальовується. Згідно календаря
7 серпня Славія-ДК
9 серпня Маріуполь-Бордо (у Одесі)
11 серпня Маріуполь-ДК (у Марфуполі о 17:00)
14 серпня ДК-Славія
Усі вже гудуть, що гру 11 серпня треба переносити на вересень, а я от думаю - а навіщо?
Нехай Маруполь розрахується за свою поведінку минулого року і зіграє із Динамо через 47 години після матчу ЛЄ у Одесі. Буде їм наука.
Думаю у ДК не буде проблем на 3-й день після цієї гри із Славією у Києві зіграти, тим більше, що ще у гостях можуть забезпечити необхідний результат



Уже перенесли на сентябрь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: ASG]
      4 августа 2018 в 15:48 Гілками

ASG 04.08.2018 14:29 пишет:

harald67 04.08.2018 13:16 пишет:

До речі гарна нагода вимальовується. Згідно календаря
7 серпня Славія-ДК
9 серпня Маріуполь-Бордо (у Одесі)
11 серпня Маріуполь-ДК (у Марфуполі о 17:00)
14 серпня ДК-Славія
Усі вже гудуть, що гру 11 серпня треба переносити на вересень, а я от думаю - а навіщо?
Нехай Маруполь розрахується за свою поведінку минулого року і зіграє із Динамо через 47 години після матчу ЛЄ у Одесі. Буде їм наука.
Думаю у ДК не буде проблем на 3-й день після цієї гри із Славією у Києві зіграти, тим більше, що ще у гостях можуть забезпечити необхідний результат



Уже перенесли на сентябрь.




Звідки інфа?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
молод душой и телом **
47 лет, Киев
Сообщения: 19497
С нами с 01.08.2005

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: harald67]
      4 августа 2018 в 16:03 Гілками

С регламента

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 5744
С нами с 12.11.2008

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Diamond_77]
      4 августа 2018 в 17:38 Гілками

Всьо, Можаровського відсторонити, ітак поки Фонсека не переграя Хаца

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
44 года (18 лет за рулем), Київ-Рівне-Київ
Сообщения: 3367
С нами с 31.01.2009

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Elber]
      5 августа 2018 в 19:07 Гілками

Elber 04.08.2018 17:38 пишет:

Всьо, Можаровського відсторонити, ітак поки Фонсека не переграя Хаца



а звідки інформація?, чи так ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
44 года (18 лет за рулем), Київ-Рівне-Київ
Сообщения: 3367
С нами с 31.01.2009

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Sasha-i]
      5 августа 2018 в 19:57 Гілками

Сьогодні цікаве протистояння:
Арсенал - Мариуполь
Цікаво таке можливо тільки у нас?

Змінено Alexandr (21:08 05/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Sasha-i]
      5 августа 2018 в 21:59 Гілками

Sasha-i 05.08.2018 19:57 пишет:

Сьогодні цікаве протистояння:
Арсенал - Мариуполь
Цікаво таке можливо тільки у нас?




А у чому питання? Що міньйони один проти одного грають? Чи раніше у нас такого не було?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: harald67]
      6 августа 2018 в 16:57 Гілками

А от у мене таке питання до знавців футболу:
Минулого року ДК придбало двох крайніх захисників, гравців молодіжних збірних своїх країн і кандидатів на потрапляння до складу національних збірних і поїздку на ЧС 2018 - поляка Кенджеру та хорвата Піваріча.
Як на мій погляд, Кенджера і у минулому чемпіонаті виглядав набагато краще за Піваріча, а в останній грі проти ШД взагалі переграв того хваленого Ісмаїлі "за явною перевагою".
При цьому на ЧС Кенджера до складу своєї збірної не потрапив, а Піваріч не тільки потрапив (Фред із Тайсоном також до складу збірної Бразилії потрапили, але мабуть і сам головний тренер цієї команди - Тіте не знає, навіщо він їх брав ), а ще й у кількох матчах зіграв і чимало шкоди своїй команді наробив (чого варта хоча б гра рукою в овертаймі проти рашки, коли після цього штрафного раша зрівняла рахунок і у підсумку довела матч до пенальті).
Тобто набагато сильніший крайній захисник не потрапив до складу однієї із найгірших команд ЧС (зайняла останнє місце у найслабшій групі), а набагато слабший - потрапив, та ще й зіграв у складі, однієї із кращих збірних ЧС, яка при певній долі везіння та суддівській об'єктивності могла б і чемпіоном стати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33032
С нами с 15.11.2003

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: harald67]
      6 августа 2018 в 17:16 Гілками

harald67 06.08.2018 16:57 пишет:

А от у мене таке питання до знавців футболу:
Минулого року ДК придбало двох крайніх захисників, гравців молодіжних збірних своїх країн і кандидатів на потрапляння до складу національних збірних і поїздку на ЧС 2018 - поляка Кенджеру та хорвата Піваріча.
Як на мій погляд, Кенджера і у минулому чемпіонаті виглядав набагато краще за Піваріча, а в останній грі проти ШД взагалі переграв того хваленого Ісмаїлі "за явною перевагою".
При цьому на ЧС Кенджера до складу своєї збірної не потрапив, а Піваріч не тільки потрапив (Фред із Тайсоном також до складу збірної Бразилії потрапили, але мабуть і сам головний тренер цієї команди - Тіте не знає, навіщо він їх брав ), а ще й у кількох матчах зіграв і чимало шкоди своїй команді наробив (чого варта хоча б гра рукою в овертаймі проти рашки, коли після цього штрафного раша зрівняла рахунок і у підсумку довела матч до пенальті).
Тобто набагато сильніший крайній захисник не потрапив до складу однієї із найгірших команд ЧС (зайняла останнє місце у найслабшій групі), а набагато слабший - потрапив, та ще й зіграв у складі, однієї із кращих збірних ЧС, яка при певній долі везіння та суддівській об'єктивності могла б і чемпіоном стати.



Висловлю свою думку з цієі ситуаціі...
Сам про це давно казав у різних перепалках щодо футболу сучасного і погляду єкспертів-
" Вітя,зараз не93й.Зараз 21ше сторіччя!" / Вацко в бік Лноненка/

Шо маю на увазі- нашому поколінню дуже важко сприйняти ці всі метаморфози,шо сталися у футболі за останні декілька років.Нам ( старперам) і Жиру не нападник...і Піварич- нєто польто..і бпгато чого іншошо.Діалєктіка...чо!?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: VIOx]
      6 августа 2018 в 17:58 Гілками

VIOx 06.08.2018 17:16 пишет:

harald67 06.08.2018 16:57 пишет:

А от у мене таке питання до знавців футболу:
Минулого року ДК придбало двох крайніх захисників, гравців молодіжних збірних своїх країн і кандидатів на потрапляння до складу національних збірних і поїздку на ЧС 2018 - поляка Кенджеру та хорвата Піваріча.
Як на мій погляд, Кенджера і у минулому чемпіонаті виглядав набагато краще за Піваріча, а в останній грі проти ШД взагалі переграв того хваленого Ісмаїлі "за явною перевагою".
При цьому на ЧС Кенджера до складу своєї збірної не потрапив, а Піваріч не тільки потрапив (Фред із Тайсоном також до складу збірної Бразилії потрапили, але мабуть і сам головний тренер цієї команди - Тіте не знає, навіщо він їх брав ), а ще й у кількох матчах зіграв і чимало шкоди своїй команді наробив (чого варта хоча б гра рукою в овертаймі проти рашки, коли після цього штрафного раша зрівняла рахунок і у підсумку довела матч до пенальті).
Тобто набагато сильніший крайній захисник не потрапив до складу однієї із найгірших команд ЧС (зайняла останнє місце у найслабшій групі), а набагато слабший - потрапив, та ще й зіграв у складі, однієї із кращих збірних ЧС, яка при певній долі везіння та суддівській об'єктивності могла б і чемпіоном стати.



Висловлю свою думку з цієі ситуаціі...
Сам про це давно казав у різних перепалках щодо футболу сучасного і погляду єкспертів-
" Вітя,зараз не93й.Зараз 21ше сторіччя!" / Вацко в бік Лноненка/

Шо маю на увазі- нашому поколінню дуже важко сприйняти ці всі метаморфози,шо сталися у футболі за останні декілька років.Нам ( старперам) і Жиру не нападник...і Піварич- нєто польто..і бпгато чого іншошо.Діалєктіка...чо!?




Так Піварич що в ДК нічого не показує, що у збірній - більше шкодив, аніж користі приносив. Та ще у якій збірній. Дивився я на того Піварича у складі ДК і не розумів, нащо його придбали? Ні край не тримає, ні наступ не підтримує.
А Кенджера провів сильний сезон і не потрапив навіть у запас до абсолютно ніякої (вона і до ЧС нічого не показувалася, і на ЧС відверто обіср...ася) збірної.
Не думаю, що якось по іншому зараз захисників оцінюють.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
51 год (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3511
С нами с 03.09.2007

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Alexandr]
      6 августа 2018 в 21:53 Гілками

Alexandr 03.08.2018 21:44 пишет:


-гол - ошибка Пятова



и защитников, которые провтыкали Вербича полностью. Но вина Пятова высока. Похоже, у него спад.
В ответ на:


-за отмашку против Хочолавы карточку не дали.



да, карточку таки можно было показать
В ответ на:


-пенальти имхо был



пересмотрел несколько раз с разных ракурсов. Чистой воды симуляция. Патрик чуть в шпагат не сел поперечный, пытаясь дотянуться до ноги Морозюка. И в итоге абсолютно картинно упал. Что и видел арбитр, который просто не решился в таком матче дать желтую за симуляцию (возможно, побоялся за здоровье Фонсеки, ведь у того мог инсульт случиться).
В ответ на:


-тренер ДК поймал и отбросил мяч Страшно представить, чтобы писали бы, сделай так тренер ШД. Ну и еще какая-то такая мелочь в конце от игрока ДК



а давайте все эпизоды мелкого хамства от игроков и тренеров Шахтера пересчитаем - их будет немало. Хотя нельзя не признать, что с уходом Луческу уровень такого хамства перестал быть вопиющим. Хотя, удар по ногам Цыганкова совсем недавно - все в том же старом духе Фернандинью, Брандао и Ко.

В ответ на:


Адекватных болельщиков ДК - с победой.
Желающим однобоко порассуждать - ну то ваше право.




Спасибо. Любой болельщик склонен рассуждать однобоко. Но есть и правила футбола.

Змінено olegoo (21:56 06/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
51 год (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3511
С нами с 03.09.2007

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: harald67]
      6 августа 2018 в 22:02 Гілками

harald67 03.08.2018 21:54 пишет:


Мені от цікаво, зо що Буяльскому картку дали? Атаку він не зірвав, Тайсон пас прицільний віддав, грубощі не було, травм не наніс. За що жовта - щоб статистику вирівняти.
А от Ісмаїлі мала бути пряма червона - зірвав вихід Циганкова сам на сам.




Парадокс в том, что Буяльский вовсе не фолил - он Тайона и не коснулся. Равновесие Тайсону сбил Кенджера, но так аккуратно, что Тайсон удержался на ногах, и лишь спустя пару шагов решил таки упасть. Но сделал это уже по собственному почину. В любом другом чемпионате квалифицированный арбитр либо не стал бы свистеть вовсе, либо поставил бы штрафной, но на метра 3-4 дальше за фол Кенджеры, о ЖК Кенджере тут говорить сложно.
По красной Исмаили - я бы все же согласился с решением арбитра. К решениям, которые могут полностью сломать игру надо относиться с осторожностью, и красную давать только если есть уверенность на 100%. Видимо, ее у арбитра не было, и его можно понять.

Змінено olegoo (22:03 06/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11874
С нами с 08.09.2006

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: olegoo]
      6 августа 2018 в 22:10 Гілками

В ответ на:

Хотя нельзя не признать, что с уходом Луческу уровень такого хамства перестал быть вопиющим


плюс з уходом Срни

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
46 лет, Київ
Сообщения: 4348
С нами с 13.12.2007

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Vovius]
      6 августа 2018 в 22:30 Гілками

Vovius 06.08.2018 22:10 пишет:

В ответ на:

Хотя нельзя не признать, что с уходом Луческу уровень такого хамства перестал быть вопиющим


плюс з уходом Срни



+100500


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: olegoo]
      7 августа 2018 в 10:21 Гілками

olegoo 06.08.2018 22:02 пишет:


По красной Исмаили - я бы все же согласился с решением арбитра. К решениям, которые могут полностью сломать игру надо относиться с осторожностью, и красную давать только если есть уверенность на 100%. Видимо, ее у арбитра не было, и его можно понять.




Так от за такою логікою КДК і видав Ісмаїлі 2 гри дискваліфікації замість трьох, всупереч правилам. Правили для того і написані, щоб їм слідувати безвідносно до ситуації у грі.
Там із падінням Ісмаїлі в штрафній ДК є сумніви (обгрунтовані), а от ця ситуація із фолом останньої надії - у чому сумніватися. Якщо вже суддя свиснув фол і поліз в кишеню за карткою, то далі його дій очевидні і визначаються правилами. Фол з боку Ісмаїлі був - був. Циганков вибігав сам на сам у разі відсутності фолу - вибігав. Яка різниця - зламав би цей фол гру, чи ні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Киев
Сообщения: 2439
С нами с 06.12.2002

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Alexandr]
      7 августа 2018 в 23:58 Гілками

В ответ на:

Адекватных болельщиков ДК - с победой.
Желающим однобоко порассуждать - ну то ваше право.



Александр, спасибо за поздравления! Но правда оно может меня и не касается... но все равно спасибо!
Но лично я не понял ваше мнение - должен был играть Исмаили в этом матче или нет?
Ну согласно закону...
Да или нет?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Re: Чемпионат Украины (УПЛ) 2018/19 [Re: Valentyn]
      8 августа 2018 в 11:12 Гілками

Valentyn 07.08.2018 23:58 пишет:

В ответ на:

Адекватных болельщиков ДК - с победой.
Желающим однобоко порассуждать - ну то ваше право.



Александр, спасибо за поздравления! Но правда оно может меня и не касается... но все равно спасибо!
Но лично я не понял ваше мнение - должен был играть Исмаили в этом матче или нет?
Ну согласно закону...
Да или нет?




я увы не владею большими познаниями регламента, чтобы давать экспертную оценку. Может найду время и обновлю знания. Но как я писал выше, я исключительно за то, чтобы закон был один для всех, начиная от выдачи карточек и заканчивая наказанием


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумСпорт
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Alexandr, Hrust, moderator, dynamo.kiev.ua 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 44541

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія