autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды

патриарх *
Киев
Сообщения: 1065
С нами с 02.08.2010

Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды
      4 февраля 2018 в 13:41 Гілками

Здравствуйте!
Ребят может кто недавно занимался этим вопросом, Киевенерго говорит мы этим не занимаемся ищите сами, порекомендуйте кто может это сделать. Спасибо!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Yarko_86]
      4 февраля 2018 в 13:56 Гілками

Yarko_86 04.02.2018 13:41 пишет:

Здравствуйте!
Ребят может кто недавно занимался этим вопросом, Киевенерго говорит мы этим не занимаемся ищите сами, порекомендуйте кто может это сделать. Спасибо!



дык водоканал же, на сайте в личном кабинете заявку можно сделать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
61 год (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: YURAS]
      4 февраля 2018 в 16:22 Гілками

YURAS 04.02.2018 13:56 пишет:

Yarko_86 04.02.2018 13:41 пишет:

Здравствуйте!
Ребят может кто недавно занимался этим вопросом, Киевенерго говорит мы этим не занимаемся ищите сами, порекомендуйте кто может это сделать. Спасибо!



дык водоканал же, на сайте в личном кабинете заявку можно сделать.


Причому "безвозмездно" (с)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: YURAS]
      4 февраля 2018 в 16:23 Гілками

YURAS 04.02.2018 13:56 пишет:


дык водоканал же, на сайте в личном кабинете заявку можно сделать.



+1
нещодавно повіряв лічильники через Водоканал. Що київенерго, що водоканал це безалаберні структури (результати повірки йшли три місяці, і всі на друг друга пєняли), але з огляду на те , що комунальні послуги і водопостачання 4 млн чоловік, це не хухри-мухри, то можна закрити очі.
Але так, через Водоканал можна повіряти і лічильники гарячої води


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
Сообщения: 82
С нами с 16.02.2017

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Петрович]
      4 февраля 2018 в 16:41 Гілками

Петрович 04.02.2018 16:22 пишет:

YURAS 04.02.2018 13:56 пишет:

Yarko_86 04.02.2018 13:41 пишет:

Здравствуйте!
Ребят может кто недавно занимался этим вопросом, Киевенерго говорит мы этим не занимаемся ищите сами, порекомендуйте кто может это сделать. Спасибо!



дык водоканал же, на сайте в личном кабинете заявку можно сделать.


Причому "безвозмездно" (с)



Уже нет. Новый счётчик 200 грн в Эпицентре, поменяй его и всего делов, там 2 гайки открутить-закрутить.

Змінено Арэса (16:50 04/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
61 год (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Арэса]
      4 февраля 2018 в 16:45 Гілками

Арэса 04.02.2018 16:41 пишет:

Причому "безвозмездно" (с)



Уже нет


Прошлого року робив (закінчився термін) - було безплатно. Зараз вже платно? Так ніби ж законодавство не помінялось

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
26 лет за рулем,
Сообщения: 1507
С нами с 26.11.2009

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Egor87]
      4 февраля 2018 в 16:49 Гілками

пару вопросиков:
1. как и сколько по времени процедура поверки происходила? без демонтажа и распломбировки?
2. акт поверки выписанный водоканалом киевэнерго устраивает?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
Сообщения: 82
С нами с 16.02.2017

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Петрович]
      4 февраля 2018 в 17:02 Гілками

Петрович 04.02.2018 16:45 пишет:

Арэса 04.02.2018 16:41 пишет:

Причому "безвозмездно" (с)



Уже нет


Прошлого року робив (закінчився термін) - було безплатно. Зараз вже платно? Так ніби ж законодавство не помінялось



Осенью вступили в силу изменения в закон о коммунуслугах. По ним стоимость поверки убрали из тарифов и ответственность за поверку тепеь лежит на ВЛАДЕЛЬЦЕ прибора учёта.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: antibond]
      4 февраля 2018 в 17:29 Гілками

antibond 04.02.2018 16:49 пишет:

пару вопросиков:
1. как и сколько по времени процедура поверки происходила? без демонтажа и распломбировки?
2. акт поверки выписанный водоканалом киевэнерго устраивает?



приходит чел с чемоданом, вешает на смеситель счетчик свой, на счетчик камеру и минут 15 что-то смотрит, потом уходит, через несколько дней приходит эл. письмо прошел- не прошел.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Петрович]
      4 февраля 2018 в 20:42 Гілками

Петрович 04.02.2018 16:45 пишет:

Прошлого року робив (закінчився термін) - було безплатно. Зараз вже платно? Так ніби ж законодавство не помінялось


Поменялось. Вмтупил в силу закон о коммерческом учете теплоэнергии и воды.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6119
С нами с 03.02.2007

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Арэса]
      4 февраля 2018 в 22:57 Гілками

Арэса 04.02.2018 17:02 пишет:

Петрович 04.02.2018 16:45 пишет:

Арэса 04.02.2018 16:41 пишет:

Причому "безвозмездно" (с)



Уже нет


Прошлого року робив (закінчився термін) - було безплатно. Зараз вже платно? Так ніби ж законодавство не помінялось



Осенью вступили в силу изменения в закон о коммунуслугах. По ним стоимость поверки убрали из тарифов и ответственность за поверку тепеь лежит на ВЛАДЕЛЬЦЕ прибора учёта.




А кто должен следить за сроками? По идее, все ж документы у поставщика услуги имеются, и, раз он принимает показания и присылает свои квитанции, значит он не возражает против использования этого счётчика?
У меня конкретный вопрос по моему электросчетчик, у которого срок поверки уже прошел, но никто из Киевэнерго не чешется...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
Сообщения: 82
С нами с 16.02.2017

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: oleg_mazda]
      4 февраля 2018 в 23:12 Гілками

были примеры, когда нечесавшийся владелец вдруг получал расчёт воды по нормам. А элсчетчики - они киевэнерговские, они сами себе верят.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6119
С нами с 03.02.2007

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Арэса]
      4 февраля 2018 в 23:22 Гілками

Арэса 04.02.2018 23:12 пишет:

были примеры, когда нечесавшийся владелец вдруг получал расчёт воды по нормам. А элсчетчики - они киевэнерговские, они сами себе верят.




В том то и дело, что счётчик мой, купленный за свой счёт.
А получали расчет воды по нормам за последний месяц? То есть если я получаю квитанции, рассчитанные по моим показаниям, то потом поставщик не сможет "задним числом" выставить счёт по нормам?
По старому закону ответственность за соблюдение сроков поверки однозначно была на поставщике, поэтому этот вопрос меня не пипчил. А по новому как?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: oleg_mazda]
      4 февраля 2018 в 23:35 Гілками

oleg_mazda 04.02.2018 22:57 пишет:


А кто должен следить за сроками? По идее, все ж документы у поставщика услуги имеются, и, раз он принимает показания и присылает свои квитанции, значит он не возражает против использования этого счётчика?
У меня конкретный вопрос по моему электросчетчик, у которого срок поверки уже прошел, но никто из Киевэнерго не чешется...



слідкувати має власник приладу обліку.
Постачальник комунальних послуг після спливу міжповірочного інтервалу просто буде нараховувати відповідно до законодавства, а покази лічильників вони можуть деякій час приймати для того щоб спростити перерахунок у разі якщо лічильник таки пройде повірку, тобто за місяцем, що слідує за закінченням строку придатності, вже відразу мають нараховувати середнє значення за останні три місяці, але покази все одно подаються, у випадку проходження повірки, якщо все ок, і було спожито умовно 3 куба, а по середньому значенню виставлено 5 чи 2, то вони мають перерахувати, тому й приймають декілька місяців ще, показники.

В ответ на:

А получали расчет воды по нормам за последний месяц? То есть если я получаю квитанции, рассчитанные по моим показаниям, то потом поставщик не сможет "задним числом" выставить счёт по нормам?
По старому закону ответственность за соблюдение сроков поверки однозначно была на поставщике, поэтому этот вопрос меня не пипчил. А по новому как?




думаю що зможе, і це не буде "заднім числом", це буде той же перерахунок, хоча там ці постанови, у яких чорт ногу зломить, щоб все вичитати, у будь-якому разі, у інтересах власника квартири своєчасно повіряти лічильники, проблеми будуть у нього в першу чергу.

Змінено Egor87 (23:38 04/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Egor87]
      4 февраля 2018 в 23:54 Гілками

глянув пару судових рішень, схоже що відповідальність за повірку лічильників обліку лежить на суб'єктах господарювання, що здійснюють їх обслуговування, тому вірна відповідь така.

Але коли я писав, що відповідальність лежить на власнику, я мав на увазі, що саме власник матиме проблеми, і саме він має ініціювати цю повірку, законом та постановою встановлено, що за відсутності повірки нараховуються по середньому значенні. Скоріше за все тут плутанина з термінологією.
Наприклад в судових рішеннях що я бачив, там фабула була наступна, наступив строк повірки, власник замовив повірку, її зробили, але постачальник компослуг не зробив перерахунок, тобто лічильник повірку пройшов, але за декілька місяців все одно нарахували по середньому значенні і відмовились зробити перерахунок, тому у цьому контексті, відповідальність лежить на постачальнику послуг зрозуміло, тобто лічильник повірку пройшов пізніше, а хто винен, власник замовив повірку, чекав поки прийдуть і тд, лічильник повірку пройшов, тобто справний і його покази мають враховуватися.
Я бачу такий контекст, а не контекст "не буду нічого робити, бо це клопіт постачальника послуг", він же насильно повірку не зробить без участі власника квартири, якби було так, то була б звичайна схема, ухилятися від повірки і платити по накрученим лічильниках, і говорити, що відповідальність при цьому лежить на постачальнику послуг.
Мудрувати тут нічого, спецзапрошення не надсилають, за 500 грн судитися рік теж на любителя, закінчився строк повірки, подзвонити і замовити повірку, зроблять, як пройшло повірку - ок, вимагати перерахунок, якщо було по середньому значенню нараховано, якщо результат негативний відразу встановити новий лічильник. Це в інтересах власника квартири, бо постанова проста як двері, повірений лічильник нараховується по ньому, не повірений - по стелі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6119
С нами с 03.02.2007

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Egor87]
      5 февраля 2018 в 00:10 Гілками

У меня в договоре четко написано, что поверка счётчика - обязанность Киевэнерго (п.13), и поверка производится за счёт поставщика (п.15). В этом смысле каким боком к поверке потребитель - неясно. И какая ответственность может быть у потребителя, если он заявку не подал или подал "не своевременно", если такая обязанность отсутствует в договоре?
Дело ещё и в том, что мой счётчик был установлен 10 лет назад, а срок поверки у него 6 лет, то есть уже 4 года он висит не поверенный. И теперь я боюсь, что как только я выйду с заявкой на поверку, Киевэнерго вляпает мне "по среднему" за все это время


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: oleg_mazda]
      5 февраля 2018 в 02:00 Гілками

чесно кажучи, відкривши договір та постанову, я взагалі не розумію, навіщо та повірка споживачам здалася, так все криво виписано.
Якщо коротко резюмувати, як я зрозумів, обов'язок щодо повірки лежить на постачальнику послуг, нараховувати нормативні показники заднім числом він не може (принаймні по воді так точно), слідкувати за повіркою має постачальник, тобто він має щимитися в двері, запрошувати, пропонувати і тд. Споживач при цьому має обов'язок "виконувати вимоги законодавства у сфері комунальних послуг". Якщо постачальник виявить що потрібна повірка, він спочатку має її здійснити (протягом місяця), і лише потім, з моменту виявлення несправності має право нараховувати по нормативам. Але не тоді коли захоче так точно. На практиці, водоканал (наприклад) спочатку повідомляє про необхідність провірки, потім переводить на нормативне нарахування.
При цьому навіть це у суді деякі відбивають із посиланням "забороняється не враховувати показання приладів обліку", але знову таки суд.
Від своєї думки, щодо того, що споживач має за це думати, я не відмовляюся, щоб зменшити мороку (по загальному правилу, там де роки минають а час йде, я згоден що цілком можна чекати дій постачальника, аби не електроенергія була, бо там здається інші правила, принаймні були раніше, хоча там проблема повірки не стоїть наче, самі все роблять), але визнаю що на нормах закону, ця позиція не ґрунтується, проблема повірки споживачів (шерифа) не хвилює


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11545
С нами с 09.04.2010

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: Yarko_86]
      5 февраля 2018 в 08:23 Гілками

в сваязи с тем, что поверка счетчиков, это лотерея, то давно советуют просто поставить новые
это чтоб не заморачиваться поездкой кудат-то, не платить каких-то денег, чтоб в итоге получить - не прошло...
или вызывать мастера для проверки на месте с опять же оплатой всего и вся

новые не настолько дорогие, чтоб на них экономить
вопрос в другом - поставить новые и таки идти в киевводоканал регистрировать их и вписывать новые номера в договор
это потеря рабочего дня минимум

есть другой путь?
типа передать скан паспорта нового прибора? - кому? как?
пломбировку проведет наш родной кооперативный сантехник - дом жск


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Киев
Сообщения: 545
С нами с 31.05.2011

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: kym]
      5 февраля 2018 в 09:03 Гілками

Тоже по ходу поверку нужно было делать
Я вот думаю, а что если поставить новые счетчики?
Старые не будут нести на поверку? И шанс быть пересчитаным "по нормам" очень мал?

Змінено aleksey4ik (09:03 05/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
26 лет за рулем,
Сообщения: 1507
С нами с 26.11.2009

Re: Порекомендуйте, нужно сделать поверку счетчика гар.воды [Re: kym]
      5 февраля 2018 в 16:48 Гілками

kym 05.02.2018 08:23 пишет:

........................................
новые не настолько дорогие, чтоб на них экономить
вопрос в другом - поставить новые и таки идти в киевводоканал регистрировать их и вписывать новые номера в договор
это потеря рабочего дня минимум

есть другой путь?
типа передать скан паспорта нового прибора? - кому? как?
пломбировку проведет наш родной кооперативный сантехник - дом жск




Не знаю как в жск, но я, поставив новый счетчик горячей воды в прошлом году, отнес копию паспорта счетчика с заявлением в киевэнерго на жилянской в июне, а пришли опломбировать мне его в ноябре И то после неоднократных звонков на 1588 и двух письменных жалоб


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 54 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3486

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія