autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Двухзонный счетчик от yasno (4/7)

Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3455
С нами с 20.09.2008

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      16 ноября 2022 в 21:17 Гілками

harald67 16.11.2022 17:48 пишет:

Якщо не брати до уваги нинішні негаразди з енергозабезпеченням, то для більшості споживачів двозонні тарифи, коли зменшена оплата йде за споживання від 23:00 до 7:00 не мають особливого сенсу. Яке реальне навантаження на домашні прилади можна перенести на цей час? Холодильник - зрозуміло. Посудомийну машину - так. Що ще? Ну є люди які не сплять після 23:00, або прокидаються, як я о 5:00. Вони можуть щось увімкнути у цей час, але ж таке, щоб сусідів не будити. Я хіба що чайник можу зранку увімкнути, кавомашину та микрохвильову на пару хвилин. Ну можна ще щось попрасувати зранку або пізно уночі (хто як). Але це мізер з точки зору загального споживання квартири.



Ви не праві. Навіть не треба нічого робити, а 10-40% електроенергії буде споживатись саме на нічний тариф. Чому? Бо є дуже багато приладів, які у Вас включені постійно в розетку. Так, одразу на думку приходить холодильник і бойлер, які обов'язково будуть працювати і вночі. Але дивіться "ширше" - ви телевізор вимикаєте? Пультом, звісно так, а з розетки? От якщо взяти ваттметр, та підключити через нього телевізор, то можно побачити, що черговий блок живлення в ньому споживає від 1 до 3 ватт*годин. А це, на хвилинку, 0.7-2.1 кВт*годин на місяць. А скільки у Вас телевізорів в хаті? А кондиціонерів? Там точно така ж картина - будь які пристрої з дистанційним пультом керування мають постійне маленьке живлення навіть при вимкненому стані. Теж саме стосовно інших пристроїв з сенсорним керуванням (наприклад, мікрохвильова піч). А якщо у Вас є тепла електропідлога? А якщо система відеоспостереження? Тому просто встановити двухтарифний лічильник - і одразу мінімум 10% буде припадати на нічний тариф навіть нічого не роблячи для цього. В мене, наприклад 31% при середньому споживанню 900 кВт*год на місяць, у батьків десь 20% при 400 кВт*год...
А якщо б електроенергія коштувала б ринкові 5+ гривень за кіловатт*годину - то вся ця історія з самостійним переходом на двозонний тариф відбивалась б за рік і меньше.

Додано:
Забув за головне - а wi-fi роутер включений же цілодобово? А це 2-5 ватт*годин, а якщо якийсь mikrotik (4-7 Вт) чи багатоантеновий монстр - то ще більше. А зарядники для телефонів, планшетів та ноутбуків також завжди в розетці? А заряджаєте телефони зазвичай коли? Саме вночі

Змінено Eugen3d (21:57 16/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24288
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Eugen3d]
      17 ноября 2022 в 07:45 Гілками

Eugen3d 16.11.2022 21:17 пишет:

harald67 16.11.2022 17:48 пишет:

Якщо не брати до уваги нинішні негаразди з енергозабезпеченням, то для більшості споживачів двозонні тарифи, коли зменшена оплата йде за споживання від 23:00 до 7:00 не мають особливого сенсу. Яке реальне навантаження на домашні прилади можна перенести на цей час? Холодильник - зрозуміло. Посудомийну машину - так. Що ще? Ну є люди які не сплять після 23:00, або прокидаються, як я о 5:00. Вони можуть щось увімкнути у цей час, але ж таке, щоб сусідів не будити. Я хіба що чайник можу зранку увімкнути, кавомашину та микрохвильову на пару хвилин. Ну можна ще щось попрасувати зранку або пізно уночі (хто як). Але це мізер з точки зору загального споживання квартири.



Ви не праві. Навіть не треба нічого робити, а 10-40% електроенергії буде споживатись саме на нічний тариф. Чому? Бо є дуже багато приладів, які у Вас включені постійно в розетку. Так, одразу на думку приходить холодильник і бойлер, які обов'язково будуть працювати і вночі. Але дивіться "ширше" - ви телевізор вимикаєте? Пультом, звісно так, а з розетки? От якщо взяти ваттметр, та підключити через нього телевізор, то можно побачити, що черговий блок живлення в ньому споживає від 1 до 3 ватт*годин. А це, на хвилинку, 0.7-2.1 кВт*годин на місяць. А скільки у Вас телевізорів в хаті? А кондиціонерів? Там точно така ж картина - будь які пристрої з дистанційним пультом керування мають постійне маленьке живлення навіть при вимкненому стані. Теж саме стосовно інших пристроїв з сенсорним керуванням (наприклад, мікрохвильова піч). А якщо у Вас є тепла електропідлога? А якщо система відеоспостереження? Тому просто встановити двухтарифний лічильник - і одразу мінімум 10% буде припадати на нічний тариф навіть нічого не роблячи для цього. В мене, наприклад 31% при середньому споживанню 900 кВт*год на місяць, у батьків десь 20% при 400 кВт*год...
А якщо б електроенергія коштувала б ринкові 5+ гривень за кіловатт*годину - то вся ця історія з самостійним переходом на двозонний тариф відбивалась б за рік і меньше.

Додано:
Забув за головне - а wi-fi роутер включений же цілодобово? А це 2-5 ватт*годин, а якщо якийсь mikrotik (4-7 Вт) чи багатоантеновий монстр - то ще більше. А зарядники для телефонів, планшетів та ноутбуків також завжди в розетці? А заряджаєте телефони зазвичай коли? Саме вночі




Більшість цих порад нагадує догми екоактивістів. У тому числі ціною створення відчутних незручностей собі.Вимикати усе чохом заради економії півкіловата на місяць. При цьому не береться до уваги той простий факт що повне відімкнення від електромережі призводить до порушення налаштувань багатьох пристроїв або втрати сенсу від їх використання. Наприклад те ж відеоспостереження у мене підв,язано на вайфай і саме завдяки тому що воно працює цілодобово три роки тому в нашому будинку поліція впіймала двох квартирних крадіїв, які приходили о 2:00. Зарядки для гаджетів більшість таки виймає на ніч, але заряджаються гаджети переважно по денному тарифу, бо встигають зарядитися ще до 23:00. (Спати лягаємо десь о 21:30) . Бойлер взагалі не розглядаю як постійне джерело гарячої води, отже працює він у мене лише коли гвп немає. Бойлер вкрай незручний девайс - ванну не набереш, руки може обпалити і т.п. Включати пралку на ніч немає сенсу бо потім уся білизна перекладається у сушарку, а сушарку вночі не увімкнеш - спати заважатиме. Вона істотно гучніша за пралку.
Як я писав реальна економія від нічного тарифа складає гривень 40 на місяць. Ну нехай електрика подорожчає утричі, як ти пишеш. То буде 120 грн або 3 долари - шалені гроші.

Змінено harald67 (08:03 17/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11457
С нами с 20.09.2001

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      17 ноября 2022 в 09:40 Гілками

harald67 17.11.2022 07:45 пишет:


Більшість цих порад нагадує догми екоактивістів. У тому числі ціною створення відчутних незручностей собі.Вимикати усе чохом заради економії півкіловата на місяць. При цьому не береться до уваги той простий факт що повне відімкнення від електромережі призводить до порушення налаштувань багатьох пристроїв або втрати сенсу від їх використання. Наприклад те ж відеоспостереження у мене підв,язано на вайфай і саме завдяки тому що воно працює цілодобово три роки тому в нашому будинку поліція впіймала двох квартирних крадіїв, які приходили о 2:00. Зарядки для гаджетів більшість таки виймає на ніч, але заряджаються гаджети переважно по денному тарифу, бо встигають зарядитися ще до 23:00. (Спати лягаємо десь о 21:30) . Бойлер взагалі не розглядаю як постійне джерело гарячої води, отже працює він у мене лише коли гвп немає. Бойлер вкрай незручний девайс - ванну не набереш, руки може обпалити і т.п. Включати пралку на ніч немає сенсу бо потім уся білизна перекладається у сушарку, а сушарку вночі не увімкнеш - спати заважатиме. Вона істотно гучніша за пралку.
Як я писав реальна економія від нічного тарифа складає гривень 40 на місяць. Ну нехай електрика подорожчає утричі, як ти пишеш. То буде 120 грн або 3 долари - шалені гроші.



Це тільки твій досвід.
Життя є і поза твоєї квартири.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
37 лет, Киев
Сообщения: 3455
С нами с 20.09.2008

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      17 ноября 2022 в 10:07 Гілками

harald67 17.11.2022 07:45 пишет:

Більшість цих порад нагадує догми екоактивістів. У тому числі ціною створення відчутних незручностей собі.Вимикати усе чохом заради економії півкіловата на місяць. При цьому не береться до уваги той простий факт що повне відімкнення від електромережі призводить до порушення налаштувань багатьох пристроїв або втрати сенсу від їх використання. Наприклад те ж відеоспостереження у мене підв,язано на вайфай і саме завдяки тому що воно працює цілодобово три роки тому в нашому будинку поліція впіймала двох квартирних крадіїв, які приходили о 2:00. Зарядки для гаджетів більшість таки виймає на ніч, але заряджаються гаджети переважно по денному тарифу, бо встигають зарядитися ще до 23:00. (Спати лягаємо десь о 21:30) . Бойлер взагалі не розглядаю як постійне джерело гарячої води, отже працює він у мене лише коли гвп немає. Бойлер вкрай незручний девайс - ванну не набереш, руки може обпалити і т.п. Включати пралку на ніч немає сенсу бо потім уся білизна перекладається у сушарку, а сушарку вночі не увімкнеш - спати заважатиме. Вона істотно гучніша за пралку.
Як я писав реальна економія від нічного тарифа складає гривень 40 на місяць. Ну нехай електрика подорожчає утричі, як ти пишеш. То буде 120 грн або 3 долари - шалені гроші.



Ви мене не правильно зрозуміли. Я не казав, що треба вмикати-вимикати прилади з розетки, навпаки, акцентував увагу що ніхто цього не робить. А це означає, що прилади, які працюють цілодобово 1/3 робочого часу споживають електрику саме за за нічним тарифом.
Статистика за жовтень:
- в мене спожито 314 кВт*год нічного тарифу, зекономлено 264 гривень.
- в батьків 88 кВт*год нічного тарифу, зекономлено 74 гривні.
Помножте на 12 місяців - і вже якісь суттєві цифри. І це той випадок, коли для економії нічого робити не треба. А якщо робити - наприклад, нагрівати теплу підлогу до 30 градусів у нічний час, щоб півдня та підлога повільно віддавала тепло, або заряджати електромобіль, або ставити відкладений старт на приготування їжі, прання/сушки одягу чи миття посуду.
Ну і так, в нас занадто дешева електрика (останній раз тариф мінявся в сторону збільшення майже 6 років тому - в лютому 2017 року). Де ще є такий тариф, як 4 центи за кВт*год? Навіть по курсу 28 це було лише 6 центів. От наші люди і не розуміють, нащо перейматись її економією, особливо коли це якісь копійки для них, а важливо тут зовсім інше - це кВт*год електрики в нічний час, коли є надлишок енергії і є необхідність балансувати енергосистему (саме для того нічний тариф і зроблений). Маю надію ви розумієте, що кількість виробленої електроенергії має співпадати з кількістю спожитої електроенергії (за винятком втрат на транспортування)? Що відбувається, коли цей баланс порушується? Якщо споживають більше - привіт віяловим відключенням, якщо менше - позапланове зупинення "маневрових" електростанції. От так живемо та балансуємо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13973
С нами с 13.07.2005

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      18 ноября 2022 в 11:35 Гілками

harald67 16.11.2022 21:02 пишет:

maksym 16.11.2022 18:29 пишет:

harald67 16.11.2022 17:48 пишет:


В ответ на:

...





Якщо не брати до уваги нинішні негаразди з енергозабезпеченням, то для більшості споживачів двозонні тарифи, коли зменшена оплата йде за споживання від 23:00 до 7:00 не мають особливого сенсу. Яке реальне навантаження на домашні прилади можна перенести на цей час? Холодильник - зрозуміло. Посудомийну машину - так. Що ще? Ну є люди які не сплять після 23:00, або прокидаються, як я о 5:00. Вони можуть щось увімкнути у цей час, але ж таке, щоб сусідів не будити. Я хіба що чайник можу зранку увімкнути, кавомашину та микрохвильову на пару хвилин. Ну можна ще щось попрасувати зранку або пізно уночі (хто як). Але це мізер з точки зору загального споживання квартири.



а якщо так:
Який сенс не переходити на двозонний, якщо ясно все зробило само?




Я не кажу що переходити на двотарифний план не треба. Особливо якщо задарма та ще й лічильник сам передає покази. Я кажу що економія від такого тарифу копійчана. У мене на попередній квартирі споживання день/ніч виходило десь 85-90/10-15 %. Якщо усього я зараз на однотарифному плані плачу за електрику 300-350 грн. На місяць то за рахунок нічного тарифу економія потенційно може скласти 15-27 грн. На місяць. Тобто чашка кави в дешевій кав‘ярні.


сенс - розвантаження енергомереж. тож не варто все гаманцем мыряти, але ваша пропозиція що збільшення різниці почута (закінчиться военний стан - тарифи виправлять і є відчуття що помітно виправлять).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19478
С нами с 06.07.2001

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Maksimus]
      18 ноября 2022 в 11:46 Гілками

у меня стоит несколько лет.
но т.к. бльшинство техники не поддерживают отложеный старт, то не то что очень-очень...
но около 100 квт минимум экономиться по пересчету на деньги


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13973
С нами с 13.07.2005

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: kkk_GAZ240]
      18 ноября 2022 в 13:11 Гілками

kkk_GAZ240 18.11.2022 11:46 пишет:

у меня стоит несколько лет.
но т.к. бльшинство техники не поддерживают отложеный старт, то не то что очень-очень...
но около 100 квт минимум экономиться по пересчету на деньги


у мене поки нема, але щоб розвантажити систему бойлер вдень вимикаю (вмикаю після 23, як лягаємо спати, як прокидаюсь вимикаю, іноді посеред дня на годинку вмикаю), пралку в години пік не запускаємо, буває програмує на ніч. посудомийку аналогічно. грошами в тарифі мені взагалі без різниці, але я розумію наскільки збалансоване споживання важливе в масштабі району (скількі таких дрібних економій можна назбирати).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
45 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28773
С нами с 22.06.2010

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Ant-ua]
      22 ноября 2022 в 12:51 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ant-ua 13.11.2022 16:52 пишет:

Вчера ДТЕК поставили счётчик GAMA 100 G1Y.163
Монтеры сказали, что он сам будет передавать показания. Но как теперь контролировать показания и надо ли как-то активировать дневной и ночной тарифы? В личном кабинете ещё нет информации по новому счётчику.



Вообщем делал я запрос в личном кабинете ясно, где и передавал раньше показания. Ответа ждал почти неделю. Ответили, что обращаться нужно в ДТЕК, они поставщики электроэнергии и они меняли счётчик. Зарегистрировался в личном кабинете ДТЕКа. Там уже есть возможность передавать показания день/ночь (ниже скрин). Но я на всякий случай перезвонил оператору. Она подтвердила, что счётчик уже параметризирован на день/ночь, а вот автоматически показания будет передавать через месяц/два. Я так понимаю ещё должны поставить оборудование на дом для автоматической передачи показаний. А пока надо самому передавать показания через личный кабинет ДТЕКа.

Вообщем делал я запрос в личном кабинете ясно, где и передавал раньше показания. Ответа ждал почти неделю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24288
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Ant-ua]
      22 ноября 2022 в 20:43 Гілками

Ant-ua 22.11.2022 12:51 пишет:


Она подтвердила, что счётчик уже параметризирован на день/ночь, а вот автоматически показания будет передавать через месяц/два. Я так понимаю ещё должны поставить оборудование на дом для автоматической передачи показаний. А пока надо самому передавать показания через личный кабинет ДТЕКа.




На моїй попередній квартирі оці місяць-два тривають вже два роки і досі не передає лічильник покази.Хоча двозонний тариф активізувався вже наступного після встановлення нового лічильника місяця.

Змінено harald67 (21:13 22/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2879
С нами с 16.08.2005

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      24 ноября 2022 в 00:31 Гілками

harald67 22.11.2022 20:43 пишет:

Ant-ua 22.11.2022 12:51 пишет:


Она подтвердила, что счётчик уже параметризирован на день/ночь, а вот автоматически показания будет передавать через месяц/два. Я так понимаю ещё должны поставить оборудование на дом для автоматической передачи показаний. А пока надо самому передавать показания через личный кабинет ДТЕКа.




На моїй попередній квартирі оці місяць-два тривають вже два роки і досі не передає лічильник покази.Хоча двозонний тариф активізувався вже наступного після встановлення нового лічильника місяця.


навіть при встановленому обладнані, не гарантується передача. У нас встановлено, чомусь у частини мешканців не передаються показники, хоча раніше все проходило. Але синхронізація часу 100% працює )))
Я залишив заявку (питання) в ясно, що в мене показники перестали передаватися, вони перенаправити її в ДТЕК, а ті прийшли і навіщось мені лічильника змінили. Показники в кабінеті так і не відновилися, а зараз ще й Ясно в кабінеті зовсім показники прибрав


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24288
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Сапожник]
      24 ноября 2022 в 09:06 Гілками

Сапожник 24.11.2022 00:31 пишет:

harald67 22.11.2022 20:43 пишет:

Ant-ua 22.11.2022 12:51 пишет:


Она подтвердила, что счётчик уже параметризирован на день/ночь, а вот автоматически показания будет передавать через месяц/два. Я так понимаю ещё должны поставить оборудование на дом для автоматической передачи показаний. А пока надо самому передавать показания через личный кабинет ДТЕКа.




На моїй попередній квартирі оці місяць-два тривають вже два роки і досі не передає лічильник покази.Хоча двозонний тариф активізувався вже наступного після встановлення нового лічильника місяця.


навіть при встановленому обладнані, не гарантується передача. У нас встановлено, чомусь у частини мешканців не передаються показники, хоча раніше все проходило. Але синхронізація часу 100% працює )))
Я залишив заявку (питання) в ясно, що в мене показники перестали передаватися, вони перенаправити її в ДТЕК, а ті прийшли і навіщось мені лічильника змінили. Показники в кабінеті так і не відновилися, а зараз ще й Ясно в кабінеті зовсім показники прибрав




Коли воно не працює через технічні проблеми то це зрозуміло. Але ж в моєму старому будинку не працює в усьому будинку а дтек каже що Ваш будинок не підключений до системи автоматичного передавання даних. При цьому лічильники усім замінили на двозонні і двозонні два роки тому і покази по двох зонах окремо на сайті заносити можна. От мене і дивує - нащо міняли. Тим більше у мене лічильнику усього 4 роки було - замінили на новий. Але дякую за підказку щоб не скаржитися. Бо знов прийдуть міняти. Мені то байдуже, але ж часу жаль.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11457
С нами с 20.09.2001

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: harald67]
      24 ноября 2022 в 09:27 Гілками

harald67 24.11.2022 09:06 пишет:


Коли воно не працює через технічні проблеми то це зрозуміло. Але ж в моєму старому будинку не працює в усьому будинку а дтек каже що Ваш будинок не підключений до системи автоматичного передавання даних. При цьому лічильники усім замінили на двозонні і двозонні два роки тому і покази по двох зонах окремо на сайті заносити можна. От мене і дивує - нащо міняли. Тим більше у мене лічильнику усього 4 роки було - замінили на новий. Але дякую за підказку щоб не скаржитися. Бо знов прийдуть міняти. Мені то байдуже, але ж часу жаль.



Думаю, у них є плани, бюджети і т.д.
Замінити при організації АСКУЕ всі лічильники - логічно та правильно. Нашо їм колупатись с зоопарком різних лічильників, які можуть бути не сумісні на етапі комунікації в будинку.
А твій лічильник ніхто не викине. Піде на обмінний фонд при заміні проблемних.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11764
С нами с 08.06.2015

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: maksym]
      24 ноября 2022 в 20:22 Гілками

maksym 24.11.2022 09:27 пишет:

Думаю, у них є плани, бюджети і т.д.



Або ті, хто міняє - ймовірно не шарить, або не бажає розбиратися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
-0 лет за рулем, Житомир
Сообщения: 9339
С нами с 23.04.2004

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Maksimus]
      24 ноября 2022 в 20:59 Гілками

Maksimus 18.11.2022 11:35 пишет:

сенс - розвантаження енергомереж.



Норги попробовали этим летом розвантажити мережи ночным тарифом. Страховые сказали - в такие эксперименты. Сейчас цена зависит от потребляемой мощности. Чем больше - тем дороже .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6185
С нами с 03.02.2007

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Jonny]
      25 ноября 2022 в 01:50 Гілками

Jonny 24.11.2022 20:59 пишет:

Maksimus 18.11.2022 11:35 пишет:

сенс - розвантаження енергомереж.



Норги попробовали этим летом розвантажити мережи ночным тарифом. Страховые сказали - в такие эксперименты. Сейчас цена зависит от потребляемой мощности. Чем больше - тем дороже .




Цікаво, до чого тут страхові?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
-0 лет за рулем, Житомир
Сообщения: 9339
С нами с 23.04.2004

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: oleg_mazda]
      25 ноября 2022 в 13:10 Гілками

oleg_mazda 25.11.2022 01:50 пишет:

Цікаво, до чого тут страхові?



дома гореть начали, с жильцами внутри
а только жизнь норга по умолчанию застрахована на 4 ляма денег .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24288
С нами с 31.10.2014

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Jonny]
      25 ноября 2022 в 15:31 Гілками

Jonny 24.11.2022 20:59 пишет:

Maksimus 18.11.2022 11:35 пишет:

сенс - розвантаження енергомереж.



Норги попробовали этим летом розвантажити мережи ночным тарифом. Страховые сказали - в такие эксперименты. Сейчас цена зависит от потребляемой мощности. Чем больше - тем дороже .




У норвегів влітку є ніч?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
45 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28773
С нами с 22.06.2010

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Сапожник]
      25 ноября 2022 в 15:51 Гілками

В ответ на:

Але синхронізація часу 100% працює )))



А вот кстати как это происходит, если на дом нет оборудования для передачи сигнала счётчикам?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3998
С нами с 11.11.2005

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Ant-ua]
      25 ноября 2022 в 23:36 Гілками

Абонент ручками вносит показания (абонент обязан передавать показания). ночные в графу ночь, дневные - день. Иногда (кажись правила предписывают раз в три месяца, но не факт) контролёр снимает контрольные и этим фактически проверяют (сверяют) переданные показания.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6185
С нами с 03.02.2007

Re: Двухзонный счетчик от yasno [Re: Jonny]
      26 ноября 2022 в 00:55 Гілками

Jonny 25.11.2022 13:10 пишет:

oleg_mazda 25.11.2022 01:50 пишет:

Цікаво, до чого тут страхові?



дома гореть начали, с жильцами внутри
а только жизнь норга по умолчанию застрахована на 4 ляма денег .




Якщо чесно, то не зрозумів зв’язку між нічним тарифом та тим, що почались пожежі. Якась місцева специфіка?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
5 користувачів і 74 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8149

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія