autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. (2/9)

IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: egorka]
      29 декабря 2022 в 20:56 Гілками

egorka 29.12.2022 19:54 пишет:

Як на мене для роутерів тіліпонів та ноутбука нема сенсу викидати стільки грошей. Якщо вже так хочеться то шукати трохи бу хто продае кому замало було мощі. Або акумулятор АГМ і інвертор і Тобі хвалить з головою. Потім акума можно поставити в свою автівку. Або купи як Ти хотів Павербанк басеус на 30000 і 65 Ват за 4800 грн



Роутер і ноут дають мені можливість заробляти на життя, тож кожний сам вирішує, чи вартує викидати гроші.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Vladya]
      29 декабря 2022 в 20:58 Гілками

Vladya 29.12.2022 20:12 пишет:

egorka 29.12.2022 20:05 пишет:

На форумі Одей анкер продають за 14 тисяч. Ну і вибір різних станцій в продажу дуже багато. Та у нас мабуть теж на форумі




Егорка у тебе якась не здорова тяга к беушним речам Ти в кожній темі пропонуєш купити щось беушне


за 14 то нова. А шо поганого якщо наприклад я в Тебе куплю бу станцію яка тобі не підійшла по ватах наприклад і Ти захотів купити собі більш потужню станцію. Я ж не кажу купити її на Лох уа. Ps на форумах ще не бачив бу. Тільки ото шо по навозили то всі нові станції. Ну і приклад як писали вище у кого рівер міні а він би не проти її поміняти на біль потужню. То якби він продавав би то чому у нього її не купити за розумну ціну і всі задоволені

Змінено egorka (21:05 29/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Sashok_Accent]
      29 декабря 2022 в 21:02 Гілками

Sashok_Accent 29.12.2022 20:56 пишет:

egorka 29.12.2022 19:54 пишет:

Як на мене для роутерів тіліпонів та ноутбука нема сенсу викидати стільки грошей. Якщо вже так хочеться то шукати трохи бу хто продае кому замало було мощі. Або акумулятор АГМ і інвертор і Тобі хвалить з головою. Потім акума можно поставити в свою автівку. Або купи як Ти хотів Павербанк басеус на 30000 і 65 Ват за 4800 грн



Роутер і ноут дають мені можливість заробляти на життя, тож кожний сам вирішує, чи вартує викидати гроші.


ну тоді да, згоден треба брати станцію вона ще потім пригодится наприклад на природі

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: egorka]
      29 декабря 2022 в 21:06 Гілками

egorka 29.12.2022 20:58 пишет:

Vladya 29.12.2022 20:12 пишет:

egorka 29.12.2022 20:05 пишет:

На форумі Одей анкер продають за 14 тисяч. Ну і вибір різних станцій в продажу дуже багато. Та у нас мабуть теж на форумі




Егорка у тебе якась не здорова тяга к беушним речам Ти в кожній темі пропонуєш купити щось беушне


за 14 то нова. А шо поганого якщо наприклад я в Тебе куплю бу станцію яка тобі не підійшла по ватах наприклад і Ти захотів купити собі більш потужню станцію. Я ж не кажу купити її на Лох уа. Ps на форумах ще не бачив бу. Тільки ото шо по навозили то всі нові станції



ну мож як що так

я теж куча варіантів передивився і сам хотів клепать акб+ інвертор то що , але плюнув і вирішив не морочити собі голову і купити пристрій який мене влаштовує і приносить естетичну насолоду ))

Хотів купити сонячну, але читаю різни відгуки то якось бажання пропало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Vladya]
      29 декабря 2022 в 21:19 Гілками

Vladya 29.12.2022 21:06 пишет:

egorka 29.12.2022 20:58 пишет:

Vladya 29.12.2022 20:12 пишет:


В ответ на:

...





Егорка у тебе якась не здорова тяга к беушним речам Ти в кожній темі пропонуєш купити щось беушне


за 14 то нова. А шо поганого якщо наприклад я в Тебе куплю бу станцію яка тобі не підійшла по ватах наприклад і Ти захотів купити собі більш потужню станцію. Я ж не кажу купити її на Лох уа. Ps на форумах ще не бачив бу. Тільки ото шо по навозили то всі нові станції



ну мож як що так

я теж куча варіантів передивився і сам хотів клепать акб+ інвертор то що , але плюнув і вирішив не морочити собі голову і купити пристрій який мене влаштовує і приносить естетичну насолоду ))

Хотів купити сонячну, але читаю різни відгуки то якось бажання пропало.


я бачив в іншій темі що Ти замовив собі більш потужню станцію ніж в Тебе зараз. На вигляд гарна

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
44 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1266
С нами с 26.12.2007

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      29 декабря 2022 в 21:22 Гілками

Я на ноут, роутер, та телефон використовую 3 різних повербанка. Для того щоб приготувати-газова горелка. Для світла - фонарі з датчіком руху з алі. Морозильник не відкриваю. :-). Ще є інвертор та 2 аккумулятора на 9 Ампер годин. Інвертор ще не знадобився.
Я це до того, що можливо спочатку порахувати, скільки потрібно і що потрібно заживити.
І як на мене, то краще мати 3 повербанка по 20000, чим один на 80000.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      29 декабря 2022 в 22:10 Гілками

Бздюлечные (меньше 1 кВт*ч) зарядные станции - это деньги на ветер, со всех сторон бесполезный девайс с точки зрения автономности при блекауте. Ничего вменяемого она питать не может с 220В, а заряжать ноуты и телефоны лучше павербанками.
Все на них помешались и забыли, что это ПОРАТИТВНАЯ зарядная станция, а не система резервного питания для дома.
Вся слаботочка (роутеры, ону, освещение и прочая хрень) в разы дешевле и эффективнее и дольше запитывается от АКБ, а при необходимости с dc/dc преобразователями.
Я в какой-то теме приводил пример, что мой роутер напрярмую с АКБ потребялет 3,9Вт, а через свой родной блок питания и микроинвертор(который почти ничего не жрет на себя, в отличие от зарядных станций) с того же АКБ - 13,3Вт. В 3,5 раза больше потребления, в 3,5 раза меньше времени проработает
Потому брать либо уже нормальную станцию в сменяемой емкостью, либо павербанки, либо если реально эту станцию надо постоянно перемещать или возить с собой.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50664
С нами с 10.11.2002

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      29 декабря 2022 в 22:45 Гілками

Замість роутера підрубаю ноут, оскільки два під рукою

Вистачає на 4+ години. Десь стільки ж витримують акуми у провайдера


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      29 декабря 2022 в 22:47 Гілками

GreenMile 29.12.2022 22:10 пишет:

Потому брать либо уже нормальную станцию в сменяемой емкостью, либо павербанки, либо если реально эту станцию надо постоянно перемещать или возить с собой.



Ти не враховуєш, що це готове рішення "під ключ", й вирішує саме поточні проблеми з відключеннями по 4-8 годин.

На час блекауту планую використовувати автівку як генератор для підзарядки девайсів, павербанків, ліхтариків й т.ін. Заодно можна буде декілька годин підігрітися у салоні та підігріти когось з сусідів, якщо в них буде таке бажання.

Навіть генератор в квартирі не забезпечить ані водою, ані каналізацією, ані теплом, то ж з цього боку різниці великої немає.

Змінено DKTigra (22:50 29/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      29 декабря 2022 в 22:52 Гілками

GreenMile 29.12.2022 22:10 пишет:

Бздюлечные (меньше 1 кВт*ч) зарядные станции - это деньги на ветер, со всех сторон бесполезный девайс с точки зрения автономности при блекауте. Ничего вменяемого она питать не может с 220В




1000000%, вообще не понимаю зачем их люди покупают, да еще и за такие деньги. Когда на них бум недавно начался, думал себе купить, но так и не придумал на кой хрен она вообще нужна при блэкауте даже киловатная. Я сейчас размышляю между 3,6 и 4,2 кВт, пока мою станцию не собрали еще и наверное завтра все таки изменю изначальные 3,6 на 4,2. И это дополнительно к генератору (точнее наоборот))).

Змінено Barsic (22:54 29/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      29 декабря 2022 в 22:59 Гілками

GreenMile 29.12.2022 22:10 пишет:

Бздюлечные (меньше 1 кВт*ч) зарядные станции - это деньги на ветер, со всех сторон бесполезный девайс с точки зрения автономности при блекауте. Ничего вменяемого она питать не может с 220В, а заряжать ноуты и телефоны лучше павербанками.
Все на них помешались и забыли, что это ПОРАТИТВНАЯ зарядная станция, а не система резервного питания для дома.
Вся слаботочка (роутеры, ону, освещение и прочая хрень) в разы дешевле и эффективнее и дольше запитывается от АКБ, а при необходимости с dc/dc преобразователями.
Я в какой-то теме приводил пример, что мой роутер напрярмую с АКБ потребялет 3,9Вт, а через свой родной блок питания и микроинвертор(который почти ничего не жрет на себя, в отличие от зарядных станций) с того же АКБ - 13,3Вт. В 3,5 раза больше потребления, в 3,5 раза меньше времени проработает
Потому брать либо уже нормальную станцию в сменяемой емкостью, либо павербанки, либо если реально эту станцию надо постоянно перемещать или возить с собой.




Давай поясню
У мене в будинку проблема теплопостачання і водопостачання при блекауті вирішена. Тепло і вода буде, якщо буде газ, і працюватиме водоканал.
Їжу я приготую на плитці газовій.
Зберегти в холоді - балкон.
Мені треба живити лише ноутбуки і роутер, бо провайдер, слава йому 64 години витримує.
І, головна умова, з ДБЖ має справитися дружина. Тому у мене саме дрібний екофлоу. Причому я маю де його підзарядити, у випадку повного відключення.
Але у кожного своя ситуація, тож я не займаюсь поясненням усім навколо що лише моє рішення правильне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Barsic]
      29 декабря 2022 в 23:02 Гілками

Barsic 29.12.2022 22:52 пишет:

GreenMile 29.12.2022 22:10 пишет:

Бздюлечные (меньше 1 кВт*ч) зарядные станции - это деньги на ветер, со всех сторон бесполезный девайс с точки зрения автономности при блекауте. Ничего вменяемого она питать не может с 220В




1000000%, вообще не понимаю зачем их люди покупают, да еще и за такие деньги. Когда на них бум недавно начался, думал себе купить, но так и не придумал на кой хрен она вообще нужна при блэкауте даже киловатная. Я сейчас размышляю между 3,6 и 4,2 кВт, пока мою станцию не собрали еще и наверное завтра все таки изменю изначальные 3,6 на 4,2. И это дополнительно к генератору (точнее наоборот))).


а скільки ж буде коштувати ота станція на 4.2 кВт?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: DKTigra]
      29 декабря 2022 в 23:09 Гілками

DKTigra 29.12.2022 22:47 пишет:

Ти не враховуєш, що це готове рішення "під ключ", й вирішує саме поточні проблеми з відключеннями по 4-8 годин.


Не ну если для питания роутера хочется потратить 16 тысяч вместо 3 тысяч только потому что "под ключ" тогда ок, вопросов нет, вариант вполне имеет право на жизнь.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: egorka]
      29 декабря 2022 в 23:11 Гілками

Там комрад Cirax приводив калькуляцію, я скажу коли мені дозберуть і вона буде в мене підключена до будинку і я повністю розрахуюсь з виконавцем.

Змінено Barsic (23:13 29/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Sashok_Accent]
      29 декабря 2022 в 23:17 Гілками

Sashok_Accent 29.12.2022 22:59 пишет:

GreenMile 29.12.2022 22:10 пишет:

Бздюлечные (меньше 1 кВт*ч) зарядные станции - это деньги на ветер, со всех сторон бесполезный девайс с точки зрения автономности при блекауте. Ничего вменяемого она питать не может с 220В, а заряжать ноуты и телефоны лучше павербанками.
Все на них помешались и забыли, что это ПОРАТИТВНАЯ зарядная станция, а не система резервного питания для дома.
Вся слаботочка (роутеры, ону, освещение и прочая хрень) в разы дешевле и эффективнее и дольше запитывается от АКБ, а при необходимости с dc/dc преобразователями.
Я в какой-то теме приводил пример, что мой роутер напрярмую с АКБ потребялет 3,9Вт, а через свой родной блок питания и микроинвертор(который почти ничего не жрет на себя, в отличие от зарядных станций) с того же АКБ - 13,3Вт. В 3,5 раза больше потребления, в 3,5 раза меньше времени проработает
Потому брать либо уже нормальную станцию в сменяемой емкостью, либо павербанки, либо если реально эту станцию надо постоянно перемещать или возить с собой.




Давай поясню
У мене в будинку проблема теплопостачання і водопостачання при блекауті вирішена. Тепло і вода буде, якщо буде газ, і працюватиме водоканал.
Їжу я приготую на плитці газовій.
Зберегти в холоді - балкон.
Мені треба живити лише ноутбуки і роутер, бо провайдер, слава йому 64 години витримує.
І, головна умова, з ДБЖ має справитися дружина. Тому у мене саме дрібний екофлоу. Причому я маю де його підзарядити, у випадку повного відключення.
Але у кожного своя ситуація, тож я не займаюсь поясненням усім навколо що лише моє рішення правильне.


Там специально жирным выделен конкретный критерий оценки, станции ж делают, и покупают их не только в Украине, значит они востребованы в целом. Если тебя не волнует время работы с нее, то кто ж спорит

Змінено GreenMile (23:17 29/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      29 декабря 2022 в 23:22 Гілками

GreenMile 29.12.2022 23:09 пишет:

DKTigra 29.12.2022 22:47 пишет:

Ти не враховуєш, що це готове рішення "під ключ", й вирішує саме поточні проблеми з відключеннями по 4-8 годин.


Не ну если для питания роутера хочется потратить 16 тысяч вместо 3 тысяч только потому что "под ключ" тогда ок, вопросов нет, вариант вполне имеет право на жизнь.



Не для роутера. 500-ваттник 4 години протримає середній комп (стаціонарний) або телевізор, або освітлення - те, чого не вистачає конкретному домогосподарству для його відносно комфортного життя Тут сценарієв дуже багато різних, для багатьох з них малопотужні станції є одним з рішень.

Мені на одного вистачає на одне відключення до 6 годин ватт 200 (телефон, планшет, ноут, зарядка 18650 у ліхтарях - через DC-DC з упса, окремий павербанк для роутера із підключеним резервним водафоном та жорстким диском 2.5 з медіаконтентом) й це витрати саме на комфорт. На три доби з недовготривалими включеннями електрики мені вистачило ще +2 не нових аккумів по 7А/г (але це вже не про комфорт).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 506
С нами с 28.12.2013

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      29 декабря 2022 в 23:31 Гілками

От у мене такий 521-й анкер. Із поставленою задачею справляється. Так, заряджається порівняно з екофлоу чи блюетті довго, але в графіку 4/4 то не проблема. Менш потужний, але й нема задачі живити ним щось моцне. Єдине що, я б напевно хотів більшу ємність, але коли купував, то тупо зажав грошей за старшу модель, де уже 512 вт ємності , а блю чи еко вже не було наявних.

Коли нема світла, то підрубаю в нього монітор, в який по юсб ще підключена настільна лампа. Ноут працює від акума 2,5-4 години залежно від навантаження, тож іноді підрубаю і його. Загалом виходить, що на час відключення повністю покриває задачі, але якщо відключення більш тривале, то тоді ой))

Виглядає прикольно, компактний, легкий. Прикольний ліхтар спереду.

Треба розуміти для яких задач потрібен девайс і в яких умовах/обставинах. Я от, вважаю, промахнувся з ємністю. Решта - влаштовує поки що.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: DKTigra]
      30 декабря 2022 в 00:14 Гілками

DKTigra 29.12.2022 23:22 пишет:

Не для роутера. 500-ваттник 4 години протримає середній комп (стаціонарний) або телевізор, або освітлення - те, чого не вистачає конкретному домогосподарству для його відносно комфортного життя Тут сценарієв дуже багато різних, для багатьох з них малопотужні станції є одним з рішень.

Мені на одного вистачає на одне відключення до 6 годин ватт 200 (телефон, планшет, ноут, зарядка 18650 у ліхтарях - через DC-DC з упса, окремий павербанк для роутера із підключеним резервним водафоном та жорстким диском 2.5 з медіаконтентом) й це витрати саме на комфорт. На три доби з недовготривалими включеннями електрики мені вистачило ще +2 не нових аккумів по 7А/г (але це вже не про комфорт).


Ммм, средний стационарный комп с монитором потребляет 150-200Вт, т.е. 500-ваттник никак его 4 часа не выдержит. Мой и7-3770 жрет 200-220Вт в офисных задачах, комп жены и5-6600 жрет 150-180Вт (индизайны, фотошопы всякие). Т.е. не хватит даже на 4 часа отключения, а ТС спрашивает о станциях на 200-250 Вт*ч.
Я, на самом деле, подумывал маме купить что-то такое из Китая, чтоб ТВ смотрела, но только потому, что меня сейчас жаба давит покупать аккумы по нынешней цене у нас (брать 100-ку по цене моей 200-ки я морально не готов), а если все равно заказывать то можно уже о станции подумать. Но тут я понимаю зачем она нужна - чисто под ТВ, который иначе, чем из 220 не запитаешь.

Змінено GreenMile (00:15 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Barsic]
      30 декабря 2022 в 02:03 Гілками

Barsic 29.12.2022 22:52 пишет:

GreenMile 29.12.2022 22:10 пишет:

Бздюлечные (меньше 1 кВт*ч) зарядные станции - это деньги на ветер, со всех сторон бесполезный девайс с точки зрения автономности при блекауте. Ничего вменяемого она питать не может с 220В




1000000%, вообще не понимаю зачем их люди покупают, да еще и за такие деньги. Когда на них бум недавно начался, думал себе купить, но так и не придумал на кой хрен она вообще нужна при блэкауте даже киловатная. Я сейчас размышляю между 3,6 и 4,2 кВт, пока мою станцию не собрали еще и наверное завтра все таки изменю изначальные 3,6 на 4,2. И это дополнительно к генератору (точнее наоборот))).



Згідний що більшість купляє не розбираючись в характеристиках, та є такі що купляють і обдумано молодшу модель екофлоу чи того блюетті. Якщо його взяти не за всі гроші світу (замовити звідкись а не в наших перекупів), то той же 260 Вт -годин получиться в районі 12 К грн. За ці гроші ми отримуємо: зарядку + інвертор на чесних 600 Вт + красиве табло + слабенький акумулятор. І в цієї молодшої моделі є можливість підключати зовнішній акумулятор, тому добавляємо туди якийсь 100-200 Агод хороший акумулятор і получається досить солідна система.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
35 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4636
С нами с 24.06.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Xit]
      30 декабря 2022 в 02:12 Гілками

Зараз ситуація зі станціями непроста - скажімо, Bluetti в Європі вже з перебоями, знайомі знайомих замовили кілька тижнів тому і нещодавно їм написали з пропозицією чекати до кінця січня або повернути кошти.
В Китаї, кажуть, зараз почались сильні перебої з відправленнями через нову величезну хвилю коронавірусу.

Тому основні варіанти:
А)Брати станції в бюджеті які є тут в наявності (імхо - оскільки ціна на Екофлоу кусається - можна взяти щось хоч трохи "брендове")
Б)шукати альтернативні рішення - ні, збирати свинцево-кислотних монстрів не рекомендуватиму - наприклад, бачив в продажі літій-залізо-фосфатну батарею в корпусі, з BMS (системою менеджменту батареї, без неї використання літієвих батарей не рекомендоване) і навіть з мінімально необхідними роз'ємами типу USB type-A/type-C. Таке потребуватиме додаткових пристроїв, типу зарядки і інвертора на 220В, зате вартість кВт*год буде помітно нижчою за "повноцінні" зарядні станції.

Xit 29.12.2022 12:12 пишет:

Ще до мінусів відносять відсутнсість можливості керувати із застосунку в смартфоні. Але я ще не придумав, нафіг воно мені могло б згодитись.


Як так? У Bluetti є застосунок

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 49 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9174

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія