autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. (3/9)

XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 02:26 Гілками

GreenMile 29.12.2022 23:17 пишет:

Там специально жирным выделен конкретный критерий оценки



Не конкретний, а абстрактний.
Давай вже визначення блекауту. Бо за визначеннями домогосподарок це і 6 годин "бєз свєта", а он Укренерго на 7+ днів розглядає варіант відсутності електроенергії у побутових споживачів.

Хто живе в приватному будинку, то там портабл немає сенсу розглядати, а вже відразу можна городити комбінацію і на стаціонарних акумів, і генератора. А от для жителів квартир в багатоповерхівках портативні станції є одним із варіантів. Це взяв і поніс з собою на нове місце, або ж спустився з квартири вниз, підзарядив від якогось джерела енергії і заніс на н-ний поверх назад, що з 40-кілограмовими акумами на максимум А*г вже не дуже ок робити. Ну і не забуваємо, що це рішення "все в одному", що зручно для багатьох. Ну і на поточні аварійно-періодичні відключення електрики протягом доби для багатьох може вистачати і вибраних ними портативних станції. А додаткові акумулятори для цього завжди можна використати і простіші.
GreenMile 30.12.2022 00:14 пишет:

Ммм, средний стационарный комп с монитором потребляет 150-200Вт, т.е. 500-ваттник никак его 4 часа не выдержит. Мой и7-3770 жрет 200-220Вт в офисных задачах, комп жены и5-6600 жрет 150-180Вт (индизайны, фотошопы всякие). Т.е. не хватит даже на 4 часа отключения, а ТС спрашивает о станциях на 200-250 Вт*ч.




Капєц, який категоричний. Показати фото зі споживанням продуктивнішого за твій компа з 2-знаковим споживанням в офісній роботі з великим монітором? 6 годин роботи від станції, що має 0,7кВт*год - і ще залишається нормальний запас заряду.

igg 29.12.2022 11:47 пишет:

Міркую, яку саме/де придбати для використання у квартирі під час тривалих відключень(в основному - заряджання гаджетів - роутер, ноути, теліпони)...й головне, ще остаточно не визначився, чи вартий той девайс тих грошей, що за нього просять?



Для одного - вартий, для іншого - ні. Під зазначені задачі - ні (хоча он на американському ринку ще нещодавно цікаві акції були під такі потреби, де і 110В не відштовхувало б).

Змінено XS1 (02:41 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 09:41 Гілками

XS1 30.12.2022 02:26 пишет:

GreenMile 29.12.2022 23:17 пишет:

Там специально жирным выделен конкретный критерий оценки



Не конкретний, а абстрактний.
Давай вже визначення блекауту. Бо за визначеннями домогосподарок це і 6 годин "бєз свєта", а он Укренерго на 7+ днів розглядає варіант відсутності електроенергії у побутових споживачів.


Вот еще не хватало начинать обсуждение, что такое блекаут. Это то, что нельзя пережить подручными средствами и возможностями самих устройств.

XS1 30.12.2022 02:26 пишет:

Капєц, який категоричний. Показати фото зі споживанням продуктивнішого за твій компа з 2-знаковим споживанням в офісній роботі з великим монітором? 6 годин роботи від станції, що має 0,7кВт*год - і ще залишається нормальний запас заряду.


Ой, а сам-то? Сколько таких компов как у тебя у людей дома стоит? Я привел усредненные показатели обычных домашних тазиков. Ну покажи свой, аж прямо интересно У нас офисные тазики на работе ни один не ест меньше 100Вт с монитором, даже маки, только ноуты.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 09:50 Гілками

GreenMile 29.12.2022 23:17 пишет:

Sashok_Accent 29.12.2022 22:59 пишет:

GreenMile 29.12.2022 22:10 пишет:

Бздюлечные (меньше 1 кВт*ч) зарядные станции - это деньги на ветер, со всех сторон бесполезный девайс с точки зрения автономности при блекауте. Ничего вменяемого она питать не может с 220В, а заряжать ноуты и телефоны лучше павербанками.
Все на них помешались и забыли, что это ПОРАТИТВНАЯ зарядная станция, а не система резервного питания для дома.
Вся слаботочка (роутеры, ону, освещение и прочая хрень) в разы дешевле и эффективнее и дольше запитывается от АКБ, а при необходимости с dc/dc преобразователями.
Я в какой-то теме приводил пример, что мой роутер напрярмую с АКБ потребялет 3,9Вт, а через свой родной блок питания и микроинвертор(который почти ничего не жрет на себя, в отличие от зарядных станций) с того же АКБ - 13,3Вт. В 3,5 раза больше потребления, в 3,5 раза меньше времени проработает
Потому брать либо уже нормальную станцию в сменяемой емкостью, либо павербанки, либо если реально эту станцию надо постоянно перемещать или возить с собой.




Давай поясню
У мене в будинку проблема теплопостачання і водопостачання при блекауті вирішена. Тепло і вода буде, якщо буде газ, і працюватиме водоканал.
Їжу я приготую на плитці газовій.
Зберегти в холоді - балкон.
Мені треба живити лише ноутбуки і роутер, бо провайдер, слава йому 64 години витримує.
І, головна умова, з ДБЖ має справитися дружина. Тому у мене саме дрібний екофлоу. Причому я маю де його підзарядити, у випадку повного відключення.
Але у кожного своя ситуація, тож я не займаюсь поясненням усім навколо що лише моє рішення правильне.


Там специально жирным выделен конкретный критерий оценки, станции ж делают, и покупают их не только в Украине, значит они востребованы в целом. Если тебя не волнует время работы с нее, то кто ж спорит




Як це не хвилює, якраз хвилює.
Якраз під мої потреби достатньо.
І так, фабричний девайс буде значно простішим і зручнішим а користуванні, ніж гора колгоспу з проводів і аккумів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Sashok_Accent]
      30 декабря 2022 в 09:56 Гілками

Sashok_Accent 30.12.2022 09:50 пишет:

GreenMile 29.12.2022 23:17 пишет:

Sashok_Accent 29.12.2022 22:59 пишет:


В ответ на:

...





Давай поясню
У мене в будинку проблема теплопостачання і водопостачання при блекауті вирішена. Тепло і вода буде, якщо буде газ, і працюватиме водоканал.
Їжу я приготую на плитці газовій.
Зберегти в холоді - балкон.
Мені треба живити лише ноутбуки і роутер, бо провайдер, слава йому 64 години витримує.
І, головна умова, з ДБЖ має справитися дружина. Тому у мене саме дрібний екофлоу. Причому я маю де його підзарядити, у випадку повного відключення.
Але у кожного своя ситуація, тож я не займаюсь поясненням усім навколо що лише моє рішення правильне.


Там специально жирным выделен конкретный критерий оценки, станции ж делают, и покупают их не только в Украине, значит они востребованы в целом. Если тебя не волнует время работы с нее, то кто ж спорит




Як це не хвилює, якраз хвилює.
Якраз під мої потреби достатньо.
І так, фабричний девайс буде значно простішим і зручнішим а користуванні, ніж гора колгоспу з проводів і аккумів


Безусловно. Я наверное не совсем правильно написал, "не волнует" - имел в виду, что если она покрывает нужный период времени, то без разницы сколько там жрут девайсы 3 ватта или 300, главное чтоб они работали отведенное время.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13972
С нами с 13.07.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 10:01 Гілками

XS1 30.12.2022 02:26 пишет:

Капєц, який категоричний. Показати фото зі споживанням продуктивнішого за твій компа з 2-знаковим споживанням в офісній роботі з великим монітором? 6 годин роботи від станції, що має 0,7кВт*год - і ще залишається нормальний запас заряду.


якщо один комп і роутер - може 700 і вистачить.
юзаємо https://rozetka.com.ua/zendure-zdsbp2000-bk-eu-vw/p362069817/ приєднаний комп (використовується для моделювання об'ємних рухів) з 27 моніком (в середньому менше 100Вт, пікові навантаження досить короткі), принтер, сервер, роутер (і у сусідів сервер з роутером приєднали - у них оптика часто працює, коли наш інет вже падає), кілька ноутів та телефонів підживлюються, 4шт 25Вт ламп на датчиках руху в зоні кухні/туалета і іноді один 50Вт світильник постійно, каналізаційна станція 400Вт (вода є, вивід треба качати після кожного користування). вистачає по прогнозу на 7-8 годин для 6-7 людей, заряджається за 1,5 години.
така сама станція живить 45кВт котел з 4 циркуляційним насосами, найдовше працювала 14 годин, повністю не розрядилась.
про бюджет - звісно якось трохи добуя просять, але користуватись легко, є дистанційне керування (програмка в смарт). але в наявності

Змінено Maksimus (10:03 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 10:06 Гілками

Ecoflow один з небагатьох, що вміє працювати bypass-ом і заряджається швидше за інших.
Bluetti байпас не вміє, наскільки знаю.
Ну і плюсом Ecoflow можна назвати офіційний сервіс. Десь на ютубі було відео, де вони окремі транзистори і мікросхеми міняли, там де інший замовить всю плату і буде чекати.

Змінено codex (10:06 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: codex]
      30 декабря 2022 в 10:14 Гілками

codex 30.12.2022 10:06 пишет:

Ecoflow один з небагатьох, що вміє працювати bypass-ом і заряджається швидше за інших.
Bluetti байпас не вміє, наскільки знаю.
Ну і плюсом Ecoflow можна назвати офіційний сервіс. Десь на ютубі було відео, де вони окремі транзистори і мікросхеми міняли, там де інший замовить всю плату і буде чекати.




вміє)
всі зарядні норм виробників вміють.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: -Виталя-]
      30 декабря 2022 в 10:19 Гілками

А що означає «вміє працювати байпасом»?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Xit
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4899
С нами с 14.11.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Barsic]
      30 декабря 2022 в 10:24 Гілками

Я так розумію, мається на увазі проточна зарядка - заряджається станція і в цей час від неї живиться інше обладнання.
Інструкція пише, що Bluetti EB70 вміє таке.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Xit]
      30 декабря 2022 в 12:08 Гілками

То навіть моя саморобна вміє таке.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5703
С нами с 09.10.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Barsic]
      30 декабря 2022 в 12:35 Гілками

Вон рядом тема самоделок, которые взрываются

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Sashok_Accent]
      30 декабря 2022 в 14:23 Гілками

Sashok_Accent 30.12.2022 09:50 пишет:

GreenMile 29.12.2022 23:17 пишет:

Sashok_Accent 29.12.2022 22:59 пишет:


В ответ на:

...





Давай поясню
У мене в будинку проблема теплопостачання і водопостачання при блекауті вирішена. Тепло і вода буде, якщо буде газ, і працюватиме водоканал.
Їжу я приготую на плитці газовій.
Зберегти в холоді - балкон.
Мені треба живити лише ноутбуки і роутер, бо провайдер, слава йому 64 години витримує.
І, головна умова, з ДБЖ має справитися дружина. Тому у мене саме дрібний екофлоу. Причому я маю де його підзарядити, у випадку повного відключення.
Але у кожного своя ситуація, тож я не займаюсь поясненням усім навколо що лише моє рішення правильне.


Там специально жирным выделен конкретный критерий оценки, станции ж делают, и покупают их не только в Украине, значит они востребованы в целом. Если тебя не волнует время работы с нее, то кто ж спорит




Як це не хвилює, якраз хвилює.
Якраз під мої потреби достатньо.
І так, фабричний девайс буде значно простішим і зручнішим а користуванні, ніж гора колгоспу з проводів і аккумів



Взяв я погратись дельту на 2 кВт, поки сестра була закордоном. Після 3 тижнів використання, можу сказати, що собі такий девайс не купував би, бо сенсу в ньому для мене немає взагалі.
Мережа працює від окремого ББЖ з акумулятором на 60 Ah. Живе вона від нього точно більше тижня. Ноут живе 14-18 годин, на монітор є окремий ББЖ.
Коли відключення були по графіку (4 через 4), я її підключав тільки перші пару днів. Бо підключити до мережі + виключити все зайве займає час і геморно туди сюди тикатись через кожні 4 години.
Коли був блекаут, трохи покористувався, але сенсу не зрозумів. Приготувати поїсти простіше на газовій плитці з балонами, бо індукційна плита чи духовка висадить цю дельту за пару годин в 0. З холодильником та ж історія, не вистачить і на день. Бойлер включити? Ну може на 1 раз помитись і вистачить, а далі що?
По факту підключив до неї тв + ресивер + ps4 і грався коли було скучно. Вистачило на 2 вечора. І на цьому все. Стояла чекала світла.
Я для неї так і не знайшов застосування. А якщо врахувати її ціну, то взагалі.
А от в найменших станціях (300 здається чи скільки там), я якраз бачу сенс. Найдешевший екофлоу в чорну пʼятницю коштував 200 баксів і це була прекрасна пропозиція. Банально телефон + ноут заряджати і більше нічого, вистачить на тиждень. Невеликі гроші, адекватний розмір. Причому не підключати 220 взагалі, виключно usb-c, використовувати як повербанк.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Paulskit]
      30 декабря 2022 в 15:05 Гілками

Ну от я на дельту дивився-дивився, і так і не придумав для неї застосування.
А мала рівер міні от прям вогень.
І так, треба перейти на живлення від юсб


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Paulskit]
      30 декабря 2022 в 15:45 Гілками

Paulskit 30.12.2022 14:23 пишет:


Коли був блекаут, трохи покористувався, але сенсу не зрозумів.




а я от розумію.
моє з дружиною робочі місця - 200 ват на годину. або біля 80 в енергозберігаючому режимі.

коли добу нема світла - тоді і відчуваєш весь кайф.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6741
С нами с 25.01.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: -Виталя-]
      30 декабря 2022 в 16:02 Гілками

-Виталя- 30.12.2022 15:45 пишет:

моє з дружиною робочі місця - 200 ват на годину. або біля 80 в енергозберігаючому режимі.

коли добу нема світла - тоді і відчуваєш весь кайф.


Але чи не логічніше і ефективніше буде витратити гроші на зниження споживання (чи збільшення автономності за рахунок оновлення ноутбука, наприклад), ніж на оверпрайснуту зарядну станцію, яку через якийсь час імовірно навіть продати не вийде?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: -Виталя-]
      30 декабря 2022 в 16:20 Гілками

-Виталя- 30.12.2022 15:45 пишет:

Paulskit 30.12.2022 14:23 пишет:


Коли був блекаут, трохи покористувався, але сенсу не зрозумів.




а я от розумію.
моє з дружиною робочі місця - 200 ват на годину. або біля 80 в енергозберігаючому режимі.

коли добу нема світла - тоді і відчуваєш весь кайф.



А що в тебе стільки споживає?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Paulskit]
      30 декабря 2022 в 16:53 Гілками

Paulskit 30.12.2022 16:20 пишет:

-Виталя- 30.12.2022 15:45 пишет:

Paulskit 30.12.2022 14:23 пишет:


Коли був блекаут, трохи покористувався, але сенсу не зрозумів.




а я от розумію.
моє з дружиною робочі місця - 200 ват на годину. або біля 80 в енергозберігаючому режимі.

коли добу нема світла - тоді і відчуваєш весь кайф.



А що в тебе стільки споживає?




ноут + монітор та комп стаціонарний + монітор.
плюс телефони ват по 10 при зарядці.

якщо відключення планові 4х4 - то і холодильники лишаємо ввімкненими (+200 ват) + чашку-другу кави або чаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 17:15 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

GreenMile 30.12.2022 09:41 пишет:

Вот еще не хватало начинать обсуждение, что такое блекаут. Это то, что нельзя пережить подручными средствами и возможностями самих устройств.




Ну так взагалі скласти лапки і повзти на кладовище? Пережити 6 годин - це одне, а 7 днів без електрики - то вже який акумулятор не купуй, то не вистачить.

GreenMile 30.12.2022 09:41 пишет:

XS1 30.12.2022 02:26 пишет:

Капєц, який категоричний. Показати фото зі споживанням продуктивнішого за твій компа з 2-знаковим споживанням в офісній роботі з великим монітором? 6 годин роботи від станції, що має 0,7кВт*год - і ще залишається нормальний запас заряду.


Ой, а сам-то? Сколько таких компов как у тебя у людей дома стоит? Я привел усредненные показатели обычных домашних тазиков. Ну покажи свой, аж прямо интересно У нас офисные тазики на работе ни один не ест меньше 100Вт с монитором, даже маки, только ноуты.



Ну так навіщо заявляти, що вони жруть і не вистачить? Старичок 8700 і 27" монітор показують споживання 50-85Вт, і лише при завантаженні вінди там щось на кілька секунд 125 бачив. Звичайно, що це не 3D-режим, відяха релаксує та не кодування відео, але і термін "офісна робота", що зараз переважно вдома, для мене - це насамперед інтелектуальна робота за компом без спеціалізованих задач, що передбачають повне 24/7 завантаження багатодесяткоядерних Трідріперів.

Ну так навіщо заявляти, що вони жруть і не вистачить. Старичок 8700 і 27" монітор показують споживання 50-85Вт, і лише при завантаженні вінди там щось на кілька секунд 125 бачив


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3116
С нами с 26.09.2007

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: axon]
      30 декабря 2022 в 17:16 Гілками

axon 29.12.2022 19:25 пишет:

igg 29.12.2022 11:47 пишет:

Міркую, яку саме/де придбати для використання у квартирі під час тривалих відключень(в основному - заряджання гаджетів - роутер, ноути, теліпони)...




глубокое ИМХО с небольшим опытом эксплуатации пары девайсов.
вся вот это мелочь - 1000-2000 ватт часов с мощностью 500 до 1000 в пике не совсем то, что надо именно для обеспечения квартиры. за эти деньги лучше купить полдесятка 20-30 тысячных пауэрбанков с пауэр деливери и заряжать телефоны-ноуты от них + гирлянды по квартире как свет.
комфортно - станция 2000-3000 Вт мощность, объемом 5-6 тыс ватт-часов. включается на всю квартиру, сразу на входе в щитке. все электроприборы работают в штатном режиме, нужно немного жонглировать мощностью - типа не включать одновременно тостер и микроволновку. электроплита - можно включить минимальный блин и что то пожарить-сварить. грубо на сутки жизни на минималках в квартире хватает.



А тепер реальність:
1280 Втгод з потужністю 1200 (2400 пікових) =
користування без обмежень:
1. Освітлення квартири (+- 150 Вт)
2. Холодильник (+-60 Вт)
3. Телевізор, ноутбук, зарядка гаджетів (все разом до 100 Вт)
Користування з обмеженнями:
1. Фен (на другому положення підігріву +- 1100 Вт)
2. Пралка (при позаплановому виключенні закінчила процес на етапі полоскання/викручування взагалі без проблем)
3. Сушильний автомат з тепловим насосом (+- 500Вт)
не дозволить користуватись:
1.Електроплита/духовка.
2.Бойлер.
3.Чайник


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: vvvolf]
      30 декабря 2022 в 17:25 Гілками

В мене будинок зараз працює на Delta Max 2кВт і додатковому аккумі 2кВт. Потужність 2.4кВт, пікова 4.6кВт.
Взагалі ні в чому собі не відмовляю. Насос для води, септіка, два холодильники, 5 точок доступу, старлінк, відеонагляд, ноут, монітори, світло. Готую на індукційній плиті, чайник заварюю 1-2 рази в день і в термосі тримаю.
Якщо більше 10 годин нема світла, то за пару годин заряджаю від генератора і далі працює. Зараз ще на роботі звичайну Дельту видали - можна за ці 10 годин від машини зарядити, підключити до Delta Max і ще +3-4 години буде.
Єдине що, пробував, інверторний зварювальник не тягне

Змінено codex (17:28 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
2 користувачів і 37 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9167

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія