autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. (4/9)

Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: ssb]
      30 декабря 2022 в 17:25 Гілками

ssb 30.12.2022 16:02 пишет:

-Виталя- 30.12.2022 15:45 пишет:

моє з дружиною робочі місця - 200 ват на годину. або біля 80 в енергозберігаючому режимі.

коли добу нема світла - тоді і відчуваєш весь кайф.


Але чи не логічніше і ефективніше буде витратити гроші на зниження споживання (чи збільшення автономності за рахунок оновлення ноутбука, наприклад), ніж на оверпрайснуту зарядну станцію, яку через якийсь час імовірно навіть продати не вийде?




все індивідуально і кожен рахує сам.

- не завжди модна подовжити автономність (в мене корп ноут - не замінити так просто, а дружина з графікою працює за стац компом).
- а як світла нема добу? а як 2-3 (вже були випадки).
- береш станцію ідеш до магазинчика з генератором на першому поверсі і за 100 грн і 2 години часу на зарядку "купляєш" собі 2000 ват/годин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 18:12 Гілками

XS1 30.12.2022 17:15 пишет:

Ну так взагалі скласти лапки і повзти на кладовище? Пережити 6 годин - це одне, а 7 днів без електрики - то вже який акумулятор не купуй, то не вистачить.


Зачем на кладбище? Мне с моим потреблением моей системы хватит дней на 8-10 так, чтоб отказать себе только в кипячении воды и не отказывать в развлечениях в виде игр на ноуте. Длительный расход у меня не превышает 70Вт обычно и то только в рабочее время.

GreenMile 30.12.2022 09:41 пишет:

Ну так навіщо заявляти, що вони жруть і не вистачить? Старичок 8700 і 27" монітор показують споживання 50-85Вт, і лише при завантаженні вінди там щось на кілька секунд 125 бачив. Звичайно, що це не 3D-режим, відяха релаксує та не кодування відео, але і термін "офісна робота", що зараз переважно вдома, для мене - це насамперед інтелектуальна робота за компом без спеціалізованих задач, що передбачають повне 24/7 завантаження багатодесяткоядерних Трідріперів.


Ну я не знаю, у тебя на фото комп жрет как мой ноут под нагрузкой У тебя там что, кроме проца ничего нет? Один ссд в состоянии покоя и видяхи нет, только встроенная? Тогда может быть и5 жены имеет те же 14 нм техпроцесс и те же 65Вт мощности как и и7-8700, но потребление я писал выше в приложениях адоба, а не в простое. Но там как бы ссд + хдд, видяха 1060, кулера в наличии, материка нормальная и т.п., мон 27".
Офисная работа у всех разная, у кого-то это открыть ИДЕ и думать на кодом, у кого-то с графическими проектами на несколько гигов работать, а у кого-то это 50 окон в хроме, 10 окон врода и еще столько же пдф-ок и еще пару приложух специфических.
Признаю, я исходил из того, что комп домашний обычный, что подразумевает полноценный тазик с возможностью игр, поскольку я не понимаю смысла наличия дома стационарного компа "офисной" бубновой комплектации

Змінено GreenMile (18:17 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: codex]
      30 декабря 2022 в 18:21 Гілками

codex 30.12.2022 17:25 пишет:

В мене будинок зараз працює на Delta Max 2кВт і додатковому аккумі 2кВт. Потужність 2.4кВт, пікова 4.6кВт.
Взагалі ні в чому собі не відмовляю. Насос для води, септіка, два холодильники, 5 точок доступу, старлінк, відеонагляд, ноут, монітори, світло. Готую на індукційній плиті, чайник заварюю 1-2 рази в день і в термосі тримаю.
Якщо більше 10 годин нема світла, то за пару годин заряджаю від генератора і далі працює. Зараз ще на роботі звичайну Дельту видали - можна за ці 10 годин від машини зарядити, підключити до Delta Max і ще +3-4 години буде.
Єдине що, пробував, інверторний зварювальник не тягне


Феликс Эдмундович! Расстреляйте, пожалуйста, этого буржуя ! (с)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 19:10 Гілками

GreenMile 30.12.2022 18:12 пишет:

XS1 30.12.2022 17:15 пишет:

Ну так взагалі скласти лапки і повзти на кладовище? Пережити 6 годин - це одне, а 7 днів без електрики - то вже який акумулятор не купуй, то не вистачить.


Зачем на кладбище? Мне с моим потреблением моей системы хватит дней на 8-10 так, чтоб отказать себе только в кипячении воды и не отказывать в развлечениях в виде игр на ноуте. Длительный расход у меня не превышает 70Вт обычно и то только в рабочее время.



Отож, що у кожного різні умови і наміри до перестраховки. При відсутності електрики біля доби я просто забрав переносні акуми і переїхав туди, де з цим було набагато краще і можливості забезпечувати себе енергією вищі (з холодної багатоповерхівки з електроплитами в одноповерхівку з газом). Хтось інші можливості має, або ж меншу терпимість і втече через 8 годин з основними пожитками. Тому і городити 2*2*200Аг акуми може вважати недоцільним. Нагадую, що ми все ще в темі про актуальність вибору портативних станцій.

GreenMile 30.12.2022 09:41 пишет:

Ну я не знаю, у тебя на фото комп жрет как мой ноут под нагрузкой У тебя там что, кроме проца ничего нет? Один ссд в состоянии покоя и видяхи нет, только встроенная? Тогда может быть и5 жены имеет те же 14 нм техпроцесс и те же 65Вт мощности как и и7-8700, но потребление я писал выше в приложениях адоба, а не в простое. Но там как бы ссд + хдд, видяха 1060, кулера в наличии, материка нормальная и т.п., мон 27".
Офисная работа у всех разная, у кого-то это открыть ИДЕ и думать на кодом, у кого-то с графическими проектами на несколько гигов работать, а у кого-то это 50 окон в хроме, 10 окон врода и еще столько же пдф-ок и еще пару приложух специфических.
Признаю, я исходил из того, что комп домашний обычный, что подразумевает полноценный тазик с возможностью игр, поскольку я не понимаю смысла наличия дома стационарного компа "офисной" бубновой комплектации



Я ж текстом написав типове енергоспоживання, на фото - то спіймалася нетипова просадка, яка буває так часто, як і цифри понад 100. Ну і тоді лише навушники були підключені без жодних колонок.
І наголосив, що дискретна відяха в 2Д-режимі (офісна робота), де не дуже древні відяхи дрімають і споживають ледь трохи більше інтеграшки. Можна було б ще і її відключити для рекордів економічності, перейшовши на інтеграху, але навіщо, якщо акума в станції вистачає?
А про різну офісну роботу я знаю, тому і писав про це, але все одно в більшості випадків проц має бути завантажений менше, аніж мізки того, хто сидить за компом.
Про грати: ну так адекватна людина знає, що в режимі дефіцита палива краще мінімізувати заїзди на рекорди швидкості і розгону, а тимчасово поїздити лише плавно і по справах. Так і тут: при роботі від батареї можна погратися в пасьянс, або ж завантажити Герої-3 (в них, до речі, теж в межах 2-знакового споживання )

Змінено XS1 (19:35 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 19:43 Гілками

GreenMile 30.12.2022 18:12 пишет:

Зачем на кладбище? Мне с моим потреблением моей системы хватит дней на 8-10 так



При блекауті - опалення, вода, каналізація зникають. Якщо буде днів 10 з температурою -10/-20 - чим допоможе аккумулятор?

Він вирішує саме питання комфорту, й все. Ліхтарики та телефон на 10 днів вирішить автівка в якості генератора, опалюватись від аккумів не вийде, не дати стоякам замерзнути - теж. Срати все одно потрібно буде у біотуалет або на вулиці, тут аккум теж не допоможе. То ж блекаут щодо акумульованої електрики - то не аргумент взагалі.

Змінено DKTigra (19:44 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13075
С нами с 29.03.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: codex]
      30 декабря 2022 в 19:58 Гілками

Друзі, дуже дякую за ваші думки та поради.
Я все ще хочу купити саме міни-станцію(а не якусь купу проводів з акб ), зважаючи на мої міні-потреби, з відповідним міні-бюджетом)...

Оцей комент Сашка дуже точно мої думки, наміри та потреби відобразив
Sashok_Accent 30.12.2022 09:50 пишет:


Якраз під мої потреби достатньо.
І так, фабричний девайс буде значно простішим і зручнішим а користуванні, ніж гора колгоспу з проводів і аккумів(додам від себе: чи декілька павер банків)




Тому мені доведеться обрати фабричний девайс саме із цього сегменту, у фіналі моїх виборів оця трійця (найпопулярніших наче?) портативних девайсів:
Anker 521 vs EcoFlou RiverMini vs BluEti EB3A

Анкер - мій фаворит, тому що найдешевший й майже вкладається у мій (уявний) бюджет;) ...що скажете? чи має сенс пару тищ додати за функціонал 2-х інших сабжів, чи щось іще в цьому сегменті(й бюджеті) варто уваги?

Зі. Ще подумалось, може трошки почекати й ціни стануть просідати суттєво?...бо, за моїми спостереженнями, цей ринок (як й на генератори) поступово насичується від величезної кількості пропозицій й вже сьогодні це відчувається на цінах...

Змінено igg (21:16 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 512
С нами с 18.06.2018

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 20:02 Гілками

igg 30.12.2022 19:58 пишет:

Друзі, дуже дякую за ваші думки та поради.
Я все ще хочу купити саме міни-станцію(а не якусь купу проводів з акб ), зважаючи на мої міні-потреби, з відповідним міні-бюджетом)...

Оцей комент Сашка дуже точно мої думки, наміри та потреби відобразив
Sashok_Accent 30.12.2022 09:50 пишет:


Якраз під мої потреби достатньо.
І так, фабричний девайс буде значно простішим і зручнішим а користуванні, ніж гора колгоспу з проводів і аккумів(додам від себе: чи декілька павер банків)




Тому мені доведеться обрати фабричний девайс саме із цього сегменту, у фіналі моїх виборів оця трійця (найпопулярніших наче?) портативних девайсів:
Anker 521 vs EcoFlou RiverMini vs BluEti EB3A

Анкер - мій фаворит, тому що найдешевший й майже вкладається у мій (уявний) бюджет;) ...що скажете? чи має сенс пару тищ додати за функціонал 2-х інших сабжів, чи щось іще в цьому сегменті(й бюджеті) варто уваги?




Екофлоу вміє швидку зарядку, реально трохи більше години, дуже виручає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13075
С нами с 29.03.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Sashok_Accent]
      30 декабря 2022 в 20:07 Гілками

Sashok_Accent 29.12.2022 20:55 пишет:

У мене рівер міні, для своїх задач - тримати роутер і онушку 9 годин, а потім за півтори години набиватися до повного, мене повністю влаштовує.
Мені ще треба роутер заживити від юсб, бо зараз через 220, дуже багато втрат.
Якщо є можливість, стрибнув би до рівер Макс, були в алло по 32к. Більша автономність.
Для зарядки ноутів використовую 38000 мА-годин павербанк з павер делівері.




Тобто для зарядки ноутів(хоча б одного) рівер міні - не альо?
Й можна, будь ласка, лінки на оці штуки: використовую 38000 мА-годин павербанк з павер делівері ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4128
С нами с 20.11.2003

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 20:12 Гілками

я б також брав Анкер з цих 3-х, бо там LiFePo4 який проживе довше і немає зайвих наворотів.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: DKTigra]
      30 декабря 2022 в 20:27 Гілками

DKTigra 30.12.2022 19:43 пишет:

GreenMile 30.12.2022 18:12 пишет:

Зачем на кладбище? Мне с моим потреблением моей системы хватит дней на 8-10 так



При блекауті - опалення, вода, каналізація зникають. Якщо буде днів 10 з температурою -10/-20 - чим допоможе аккумулятор?

Він вирішує саме питання комфорту, й все. Ліхтарики та телефон на 10 днів вирішить автівка в якості генератора, опалюватись від аккумів не вийде, не дати стоякам замерзнути - теж. Срати все одно потрібно буде у біотуалет або на вулиці, тут аккум теж не допоможе. То ж блекаут щодо акумульованої електрики - то не аргумент взагалі.


Канализация - на месте и никуда не девается, вода стоит в канистрах по 22л, если закончится - скатаюсь 1,5км до днепра и зачерпну из речки, температура -20 этой зимой не планируется, но на всякий случай лежит газовый обогреватель с небольшим баллоном газа, для готовки еды есть походная плитка газ/бензин, балончики с газом и 5л бензина калоши для нее и еще 5л обычного в машине в канистре лежат, в случае совсем печальки есть так же туристические обогреватели для плиток.
Аккумулятор поможет всем, для чего надо электричество: освещение, связь, работа, элементы комфорта и развлечения, греться я от него не собираюсь (хотя электроодеяло никто не отменял), ровно как и гадить в биотуалет или на улице, меня устраивает мой унитаз дома.
Ну если тебе не аргумент - не аккумулируй, непонятно только, чего так все в каждой теме зарядные станции и аккумуляторы с инверторами выбирают.

Змінено GreenMile (20:40 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7149
С нами с 12.11.2013

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: DKTigra]
      30 декабря 2022 в 20:27 Гілками

DKTigra 30.12.2022 19:43 пишет:

GreenMile 30.12.2022 18:12 пишет:

Зачем на кладбище? Мне с моим потреблением моей системы хватит дней на 8-10 так



При блекауті - опалення, вода, каналізація зникають. Якщо буде днів 10 з температурою -10/-20 - чим допоможе аккумулятор?

Він вирішує саме питання комфорту, й все. Ліхтарики та телефон на 10 днів вирішить автівка в якості генератора, опалюватись від аккумів не вийде, не дати стоякам замерзнути - теж. Срати все одно потрібно буде у біотуалет або на вулиці, тут аккум теж не допоможе. То ж блекаут щодо акумульованої електрики - то не аргумент взагалі.




А если в уравнение подставить дом в селе, и генератор для зарядки станции?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Cirax]
      30 декабря 2022 в 20:32 Гілками

Cirax 30.12.2022 20:27 пишет:

А если в уравнение подставить дом в селе, и генератор для зарядки станции?



То генератор й без станції дасть можливість пережити блекаут Зі станцією це буде комфортніше (бо генератор не може працювати безперервно) й, можливо, оптимальніше по фінансам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13075
С нами с 29.03.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: Cirax]
      30 декабря 2022 в 20:34 Гілками

Cirax 30.12.2022 20:27 пишет:

DKTigra 30.12.2022 19:43 пишет:

GreenMile 30.12.2022 18:12 пишет:

Зачем на кладбище? Мне с моим потреблением моей системы хватит дней на 8-10 так



При блекауті - опалення, вода, каналізація зникають. Якщо буде днів 10 з температурою -10/-20 - чим допоможе аккумулятор?

Він вирішує саме питання комфорту, й все. Ліхтарики та телефон на 10 днів вирішить автівка в якості генератора, опалюватись від аккумів не вийде, не дати стоякам замерзнути - теж. Срати все одно потрібно буде у біотуалет або на вулиці, тут аккум теж не допоможе. То ж блекаут щодо акумульованої електрики - то не аргумент взагалі.




А если в уравнение подставить дом в селе, и генератор для зарядки станции?



дуже прошу, без оффтопа...є ж відповідні теми про будинок у селі та всьо такоє...якщо що, маю "будиночок у селі" + генератор....але про заряджання ним станції - зовсім інша історія

Змінено igg (20:37 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: keen]
      30 декабря 2022 в 20:35 Гілками

keen 30.12.2022 20:12 пишет:

я б також брав Анкер з цих 3-х, бо там LiFePo4 який проживе довше і немає зайвих наворотів.




Це абсолютно не грає ролі.
Скоріше акум деградує від віку ніж від циклічності.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 20:38 Гілками

Тобі саме 220 Вольт важливо чи ні? Бо з описаних тобою умов виходить, що можна суттєво зекономити на американських паверстанціях, які під 110В заточені, але мають адекватну для заявлених потреб ємність і ПаверДелівері. Головне - перевірити, чи їх зарядні пристрої мають розширений діапазон напруг до 220В. Але якщо терміни горять, то такий варіант не підходить.

Змінено XS1 (20:39 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 20:39 Гілками

XS1 30.12.2022 19:10 пишет:

Тому і городити 2*2*200Аг акуми може вважати недоцільним. Нагадую, що ми все ще в темі про актуальність вибору портативних станцій.


А я что, советую вам в этой тебе вместо станции брать 2х200? Я советую не брать станцию на 200Вт*ч, или такое тоже нельзя? Он человек спросил, стоит оно того или нет, мнения противоположные послушал, натянул на свою ситуацию и сделай свой вывод, в чем проблема то?


XS1 30.12.2022 19:10 пишет:

А про різну офісну роботу я знаю, тому і писав про це, але все одно в більшості випадків проц має бути завантажений менше, аніж мізки того, хто сидить за компом.
Про грати: ну так адекватна людина знає, що в режимі дефіцита палива краще мінімізувати заїзди на рекорди швидкості і розгону, а тимчасово поїздити лише плавно і по справах. Так і тут: при роботі від батареї можна погратися в пасьянс, або ж завантажити Герої-3 (в них, до речі, теж в межах 2-знакового споживання )


Кому он должен? Загружен он ровно насколько, насколько от него требуется для обработки задач, дизанйеры, моделлеры, инженеры и так далее вышли из чата
Я не догнал, при чем тут игры в режиме дефицита? Я писал о том, что если у пересичного есть стационарник дома, то это в большинстве случае не офисный бубен, как у тебя и кушают они побольше. А не о том, что играться или нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 20:39 Гілками

GreenMile 30.12.2022 20:27 пишет:

Канализация - на месте и никуда не девается, вода стоит в канистрах по 22л, если закончится - скатаюсь 1,5км до днепра и зачерпну из речки, температура -20 этой зимой не планируется



Тоді в чому проблема при блекауті й від чого має врятовувати акумулятор або зарядна станція?

Пішов до найближчої автівки / магазину з генератором / Нової пошти / заправки / пункту незламності й зарядив, якщо ще й з пауербанком - то на тиждень вистачить Все інше - комфорт.

Каналізація не працюватиме, якщо не будуть працювати дренажні насоси міста. Воно не самостійно тече до очисних споруд. Засереш каналізаційний стояк з часом, а для будинку - його не так багато й знадобиться


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4128
С нами с 20.11.2003

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: -Виталя-]
      30 декабря 2022 в 20:44 Гілками

-Виталя- 30.12.2022 20:35 пишет:

keen 30.12.2022 20:12 пишет:

я б також брав Анкер з цих 3-х, бо там LiFePo4 який проживе довше і немає зайвих наворотів.




Це абсолютно не грає ролі.
Скоріше акум деградує від віку ніж від циклічності.




так в тих, що встановлено у рівері цей вік сильно менше, якщо я правильно памятаю то LiFePo4 мають жити мінімум у 2 рази довше жити.

ось детальне порівняння

крім ваги та розміру Li-NMC сильно гірші за якостями

Змінено keen (20:49 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: DKTigra]
      30 декабря 2022 в 20:48 Гілками

DKTigra 30.12.2022 20:39 пишет:

GreenMile 30.12.2022 20:27 пишет:

Канализация - на месте и никуда не девается, вода стоит в канистрах по 22л, если закончится - скатаюсь 1,5км до днепра и зачерпну из речки, температура -20 этой зимой не планируется



Тоді в чому проблема при блекауті й від чого має врятовувати акумулятор або зарядна станція?

Пішов до найближчої автівки / магазину з генератором / Нової пошти / заправки / пункту незламності й зарядив, якщо ще й з пауербанком - то на тиждень вистачить Все інше - комфорт.

Каналізація не працюватиме, якщо не будуть працювати дренажні насоси міста. Воно не самостійно тече до очисних споруд. Засереш каналізаційний стояк з часом, а для будинку - його не так багато й знадобиться


Ты сейчас занимаешься банальной подменой понятий. Комфортом можно обозвать абсолютно все, кроме базовых физиологических потребностей человека, в том числе и пункты несокрушимости, магазины и генераторы - все это комфорт, ага Иди червей накопай и съешь или голубей лови на обед, чо уж, а то привыкли к комфортным магазинам
Дренажные насосы работать будут - это задача соответствующих служб, которые должны позаботится о наличии генераторов, коих нам передали уже приличное количество. А если прямо так случится, что сдохнут все, кроме меня - перееду на дачу и буду топить печку, гадить в септик и ежей в лесу ловить для пропитания.

Змінено GreenMile (20:50 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: keen]
      30 декабря 2022 в 20:54 Гілками

keen 30.12.2022 20:44 пишет:

крім ваги та розміру Li-NMC сильно гірші за якостями


Поэтому все электрокары построены на НМЦ и гарантию на батарею на 8 лет дают

Змінено GreenMile (20:54 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 56 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9172

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія