autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. (5/9)

СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4128
С нами с 20.11.2003

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 20:58 Гілками

GreenMile 30.12.2022 20:54 пишет:

keen 30.12.2022 20:44 пишет:

крім ваги та розміру Li-NMC сильно гірші за якостями


Поэтому все электрокары построены на НМЦ и гарантию на батарею на 8 лет дают




не зрозумів до чого тут це вони їх ставлять тому що вони менші та легші при однаковій ємності.

а до гарантії там ще й умова менше ніж 100к, тому якщо порахувати кількість циклів, то дуже важко буде батарею вбити за цей час, але ж потім деградація буде дуже швидкою, але кого то вже цікавить.

Змінено keen (21:06 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 20:58 Гілками

GreenMile 30.12.2022 20:39 пишет:

XS1 30.12.2022 19:10 пишет:

А про різну офісну роботу я знаю, тому і писав про це, але все одно в більшості випадків проц має бути завантажений менше, аніж мізки того, хто сидить за компом.
Про грати: ну так адекватна людина знає, що в режимі дефіцита палива краще мінімізувати заїзди на рекорди швидкості і розгону, а тимчасово поїздити лише плавно і по справах. Так і тут: при роботі від батареї можна погратися в пасьянс, або ж завантажити Герої-3 (в них, до речі, теж в межах 2-знакового споживання )


Кому он должен? Загружен он ровно насколько, насколько от него требуется для обработки задач, дизанйеры, моделлеры, инженеры и так далее вышли из чата
Я не догнал, при чем тут игры в режиме дефицита? Я писал о том, что если у пересичного есть стационарник дома, то это в большинстве случае не офисный бубен, как у тебя и кушают они побольше. А не о том, что играться или нет.



"Дагнал/нє дагнал" - це вже зрозумілі відмазки. Це поки у тебе наведені офісні бубни порівняно з моїм, але що ж зробиш, як не притягнути вчергове надуманих "аргументів", коли вчергове безапеляційні заяви самовпевненого "всезнайки" розбиваються пруфами від інших форумчан. Візьми собі ще пентіум 4, він тоді буде в тих самих задачах на всі 100% безперервно завантажений, а жерти ще більше - аргументів для відстоювання своєї позиції наберешся . Є люди, що хочуть жити в омані, тож пруфи не приймають. Все б нічого, але ж якби ще вони не розносили це в маси "затюкуванням" протилежних думок.
В ответ на:

Я советую не брать станцию на 200Вт*ч, или такое тоже нельзя?


Для підзарядки мобілок і ноута при періодичних відключеннях? Та йому сильно більше і не треба, ну хіба якби безкоштовним був приріст ємності.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 20:59 Гілками

GreenMile 30.12.2022 20:48 пишет:

Ты сейчас занимаешься банальной подменой понятий. Комфортом можно обозвать абсолютно все, кроме базовых физиологических потребностей человека, в том числе и пункты несокрушимости, магазины и генераторы - все это комфорт



Ні, це як раз елементи саме ті базові фізіологічні потреби, які мають бути забезпечені підчас блекауту

У пункті незламності має бути тепло (буржуйка), вода, генератор й вони саме забезпечують базові потреби. Їжа теж є базовую потребою. Ліки (тобто працюючі аптеки). Пошта. Зв'язок "на мінімалках".

Що інше ти розумієш під блекаутом та до якого готуєшся - це знаєш тільки ти, але наявність працюючого ліхтарика вдома - це питання безпеки під час блекауту та базова потреба. Яким буде цей ліхтарик (налобний чии ручний чи 300 ватт на приміщення) - питання комфорту. Але влада коли говорить про блекаут - наврядчи має на увазі те ж саме, що й ти, там більше про водогін, опалення, каналізацію, а не про програмне забезпечення адобе

Змінено DKTigra (21:08 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 21:04 Гілками

igg 30.12.2022 20:07 пишет:

Тобто для зарядки ноутів(хоча б одного) рівер міні - не альо?



У сферического ноута в вакууме батарея ~40-70Вт*ч (у моего рабочего HP - 40), ривер мини зарядит его неполных 5 раз, если больше ни на что не тратить. Но лучше работать от станции с полным аккумом, чем высаживать и заряжать его - меньше потерь будет.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13074
С нами с 29.03.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 21:09 Гілками

XS1 30.12.2022 20:38 пишет:

Тобі саме 220 Вольт важливо чи ні? Бо з описаних тобою умов виходить, що можна суттєво зекономити на американських паверстанціях, які під 110В заточені, але мають адекватну для заявлених потреб ємність і ПаверДелівері. Головне - перевірити, чи їх зарядні пристрої мають розширений діапазон напруг до 220В. Але якщо терміни горять, то такий варіант не підходить.



Поки ти не спитав, я навіть про це не замислювався (хоча ні, зустрічав об'яви про продаж американських станцій й дивувася, чому вони суттєво дешевші?) й я на таких тонкощах не розуміюся, тому впевнений, що мені треба 220В, бо в моїх розетках саме така напруга)
Терміни зовсім не горять...але й перевіряти твою теорію ніякого бажання не маю)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: DKTigra]
      30 декабря 2022 в 21:11 Гілками

DKTigra 30.12.2022 20:59 пишет:

GreenMile 30.12.2022 20:48 пишет:

Ты сейчас занимаешься банальной подменой понятий. Комфортом можно обозвать абсолютно все, кроме базовых физиологических потребностей человека, в том числе и пункты несокрушимости, магазины и генераторы - все это комфорт



Ні, це як раз елементи саме ті базові фізіологічні потреби, які мають бути забезпечені підчас блекауту

У пункті незламності має бути тепло (буржуйка), вода, генератор й вони саме забезпечують базові потреби. Їжа теж є базовую потребою. Ліки (тобто працюючі аптеки). Пошта. Зв'язок "на мінімалках".

Що інше ти розумієш під блекаутом та до якого готуєшся - це знаєш тільки ти, але наявність працюючого ліхтарика вдома - це питання безпеки під час блекауту та базова потреба. Яким буде цей ліхтарик (налобний чии ручний чи 300 ватт на приміщення) - питання комфорту.


Ничего подобного, пойти взять с полки еду в магазине, которую кто-то для тебя привез и положил в удобном мете - это как раз комфорт, пойти погреться у буржуйки, которую кто-то за тебя уже поставил, затопил и нагрел палатку - это комфорт, для которого ты не сделал ровным счетом ничего. Так что или наденьте трусы, или снимите крестик (с) Дубль два, комфорт - это все кроме базовых физиологических потребностей, к которым фонарик не принадлежит.
Не нужен дома фонарик для безопасности, у тебя есть световой день для бодрствования, а в темноте можешь ложится спать, как делали еще каких-то лет 100 назад в селах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 21:19 Гілками

igg 30.12.2022 21:09 пишет:

XS1 30.12.2022 20:38 пишет:

Тобі саме 220 Вольт важливо чи ні? Бо з описаних тобою умов виходить, що можна суттєво зекономити на американських паверстанціях, які під 110В заточені, але мають адекватну для заявлених потреб ємність і ПаверДелівері. Головне - перевірити, чи їх зарядні пристрої мають розширений діапазон напруг до 220В. Але якщо терміни горять, то такий варіант не підходить.



Поки ти не спитав, я навіть про це не замислювався (хоча ні, зустрічав об'яви про продаж американських станцій й дивувася, чому вони суттєво дешевші?) й я на таких тонкощах не розуміюся, тому впевнений, що мені треба 220В, бо в моїх розетках саме така напруга)
Терміни зовсім не горять...але й перевіряти твою теорію ніякого бажання не маю)



Ти не зрозумів питання щодо напруги. Якщо станція заряджається від наших 220 (просто виносний блок живлення має з розширеним діапазоном напруги), то ти її зарядиш від своєї розетки. Просто на виході з цього "павербанку" матимеш кучу ЮСБ-виходів різної потужності, в т.ч. 60Вт для ноута, але 220Вт від станції не візьмеш. Розетки на ній будуть 110В.
Але на такому "павербанку" економія може значно перевищити двократну порівняно з купівлею станцій з 220В-виходом тут.

Змінено XS1 (21:19 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 21:24 Гілками

GreenMile 30.12.2022 21:11 пишет:

Ничего подобного, пойти взять с полки еду в магазине, которую кто-то для тебя привез и положил в удобном мете - это как раз комфорт



В межах міста - ні. Не знайдеш ти в місті їжі в достатньої кількості ніде крім магазину. В селі - інша справа.

В ответ на:

пойти погреться у буржуйки, которую кто-то за тебя уже поставил



Тю, а я йому будинок побудував, де в нього квартира. Не очікував такого махрового примітивізму. Чи це ти власним коштом та власними силами побудував пункти незламності й сидиш топиш їх?

В ответ на:

затопил и нагрел палатку - это комфорт



Коли вдома нижче нуля - це не питання комфорту, а питання виживання. Хоча саме комфорт закінчується нижче 14 градусів, навіть відносний.

В ответ на:

это все кроме базовых физиологических потребностей, к которым фонарик не принадлежит.



Освітлення вночі до нього відноситься. Хоча й може вирішуватись й іншим способом (наприклад свечами або керосинкою як у минулому сторіччі, але це є базовою потребою, адже відповідає за безпеку).

В ответ на:

как делали еще каких-то лет 100 назад в селах.



Бо вони там народились й вони з дитинства звичні до такого життя. Я у своїй хаті без світла орієнтуюсь погано, як з'ясувалось підчас несподіванного відключення. Й не тільки я. Зі спальні до санвузла дойду (бо роками ходив), а от з одного края квартири до іншого, так щоб у якийсь кут чи двері не стукнутись - тільки на дотик.

Змінено DKTigra (21:41 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: DKTigra]
      30 декабря 2022 в 21:49 Гілками

Ты просто сейчас объявил потребностями тупо то, что тебе выгодно и продолжаешь это делать, потому на этом и закончим. Объясню на самом доступном примере:

"Коли вдома нижче нуля - це не питання комфорту, а питання виживання. Хоча саме комфорт закінчується нижче 14 градусів, навіть відносний." - люди ходят в горы и спят в палатках неделями при температуре ниже нуля и чет не помирают от этого. Так что никакое это не выживание, а банальный комфорт Купи спальник и спи, в квартире находись в одежде, всего-навсего. С остальным - аналогично, а махровый примитивизм - это возводить в ранг потребностей только то, что тебе в данный момент удобно и к чему ты привык

Змінено GreenMile (21:50 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 22:06 Гілками

XS1 30.12.2022 20:58 пишет:

"Дагнал/нє дагнал" - це вже зрозумілі відмазки. Це поки у тебе наведені офісні бубни порівняно з моїм, але що ж зробиш, як не притягнути вчергове надуманих "аргументів", коли вчергове безапеляційні заяви самовпевненого "всезнайки" розбиваються пруфами від інших форумчан. Візьми собі ще пентіум 4, він тоді буде в тих самих задачах на всі 100% безперервно завантажений, а жерти ще більше - аргументів для відстоювання своєї позиції наберешся . Є люди, що хочуть жити в омані, тож пруфи не приймають. Все б нічого, але ж якби ще вони не розносили це в маси "затюкуванням" протилежних думок.


От прямо интересно, в чем же они надуманные? Но я понял, хорошая тактика взять одно конкретное исключение и с гордостью разбить пух и прах проклятого всезнайку, который занимался замером потребления техники в офисе для того, чтобы подобрать оптимальный генератор для всего этого Я просто сражен наповал. Надеюсь, люди возьмут именно твои данные при расчете своих станций, что стационарный комп потребляет 85 Ватт, аминь.

XS1 30.12.2022 20:58 пишет:

Для підзарядки мобілок і ноута при періодичних відключеннях? Та йому сильно більше і не треба, ну хіба якби безкоштовним був приріст ємності.


Вот и ладненько, берите станции по 200-250 Вт*ч отличный вариант, хватит даже на 3 часа работы стационарного компа.
Так нормально?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 22:08 Гілками

GreenMile 30.12.2022 21:49 пишет:

"Коли вдома нижче нуля - це не питання комфорту, а питання виживання. Хоча саме комфорт закінчується нижче 14 градусів, навіть відносний." - люди ходят в горы и спят в палатках неделями при температуре ниже нуля и чет не помирают от этого



Звичайно. 2012 рік, не знали мабуть про альпінізм.
В ответ на:

В Україні за період сильних морозів від переохолодження померли 43 людини, з них 28 - на вулицях, 8 - у лікарнях, 7 - вдома, повідомляє Міністерство з надзвичайних ситуацій.

За даними Міністерства охорони здоров'я, за останні 5 днів до медичних закладів України зі скаргами на обмороження або переохолодження звернулись 854 людини. 723 особи були госпіталізовані.




https://daily.rbc.ua/ukr/show/v-ukraine-do-smerti-zamerzli-uzhe-43-cheloveka-01022012110100

2021 рік
https://ternopoliany.te.ua/zhittya/65067...hinka-ta-ii-syn

Змінено DKTigra (22:10 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 22:08 Гілками

igg 30.12.2022 20:07 пишет:

Sashok_Accent 29.12.2022 20:55 пишет:

У мене рівер міні, для своїх задач - тримати роутер і онушку 9 годин, а потім за півтори години набиватися до повного, мене повністю влаштовує.
Мені ще треба роутер заживити від юсб, бо зараз через 220, дуже багато втрат.
Якщо є можливість, стрибнув би до рівер Макс, були в алло по 32к. Більша автономність.
Для зарядки ноутів використовую 38000 мА-годин павербанк з павер делівері.




Тобто для зарядки ноутів(хоча б одного) рівер міні - не альо?
Й можна, будь ласка, лінки на оці штуки: використовую 38000 мА-годин павербанк з павер делівері ?





Той що я брав - нема в наявності. Рівер міні зарядить ноути без проблем, просто я його для підтримання роутера і оптики від провайдера використовую.

У мене просто ще є бекап - офіс роботодавця, розрахований на тиждень автономії. Я можу туди мотнутися і все зарядити. Плюс генератор ОСББ, де теж можна зарядитися. Тому це виключно мій власний досвід, що виходить з моїх умов

Розмови про жручі компи і чайникі від батареї - то все пустий свист. Кому треба, у того ноутбук. А чай на газу. Тому для мінімальних потреб дрібна батарейка норм. А так-то можна дельту про купити чо уж, тільки особисто мене з точки зору її використання давить жаба

Змінено Sashok_Accent (22:17 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      30 декабря 2022 в 22:21 Гілками

GreenMile 30.12.2022 22:06 пишет:

От прямо интересно, в чем же они надуманные? Но я понял, хорошая тактика взять одно конкретное исключение и с гордостью разбить пух и прах проклятого всезнайку, который занимался замером потребления техники в офисе для того, чтобы подобрать оптимальный генератор для всего этого



Чи не цей всезнайка нещодавно про ККД безперебійників і їх споживання на х.х. ту ж саму історію з "нє вєрю, ісключєніє..." і т.д. влаштовував, поки різні люди не почали пруфи скидати? А до того були ті ж самі безапеляційні заяви, якими вкотре "транслюється в маси" те, що виявляється або зовсім неправдою, або ж просто не зовсім правдою.
Хто ж там знає, що ти наміряв, в якому офісі (може, з допотопними пеньками чи FX-ами), або ж так само вміло, як споживання ДБЖ на х.х. Придумав собі "досвід" на чомусь допотопному або однотипному, і от тепер навели йому, виявляється, "ісключєніє".
В ответ на:

XS1 30.12.2022 20:58 пишет:

Для підзарядки мобілок і ноута при періодичних відключеннях? Та йому сильно більше і не треба, ну хіба якби безкоштовним був приріст ємності.


Вот и ладненько, берите станции по 200-250 Вт*ч отличный вариант, хватит даже на 3 часа работы стационарного компа.
Так нормально?


Нормально, так же круто і бездоганно, як і всі твої попередні поради.

Змінено XS1 (22:22 30/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год (13 лет за рулем),
Сообщения: 13464
С нами с 14.11.2012

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      30 декабря 2022 в 22:27 Гілками

якщо подивитися трохи вперед, то почнеться проблема з холодильниками, бо зараз є балкон, а весною-влітку там продукти зберігати не вийде

зарядна станція продовжить життя продуктам і вашому здоров'ю, бо електрика може бути в в режимі лише для водоканалу, наприклад, і вода буде, а електрика ні

станція з відносно швидкою зарядкою і генератор в таких умовах дають трохи часу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 22:50 Гілками

XS1 30.12.2022 22:21 пишет:

Чи не цей всезнайка нещодавно про ККД безперебійників і їх споживання на х.х. ту ж саму історію з "нє вєрю, ісключєніє..." і т.д. влаштовував, поки різні люди не почали пруфи скидати? А до того були ті ж самі безапеляційні заяви, якими вкотре "транслюється в маси" те, що виявляється або зовсім неправдою, або ж просто не зовсім правдою.
Хто ж там знає, що ти наміряв, в якому офісі (може, з допотопними пеньками чи FX-ами), або ж так само вміло, як споживання ДБЖ на х.х. Придумав собі "досвід" на чомусь допотопному або однотипному, і от тепер навели йому, виявляється, "ісключєніє".



Ну, в отличие от тебя, все мои познания получены опытным путем, подозреваю, что я за свою практику ИБП отремонтировал больше, чем ты видел живьем. На данный момент у меня находится 3 разных ИБП, на которых были проведены замеры тоже, собственно фотки точно так же были выложены. И хочу тебе напомнить, что основной постулат той темы был не в количествненном потреблении ИБП, а в том, что ИБП на ХХ жрет больше, чем ВЧ-инвертор. Но на это ты конечно внимание не обратил, главное ж мокнуть про "умение", правда?
Да, у нас Cyrix-ы стоят, ты меня в очередной раз вывел на чистую воду, все уже поняли, стационарники с мониторами потребляют "двухзначные" значения мощности


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Херсон
Сообщения: 1056
С нами с 24.01.2009

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: XS1]
      30 декабря 2022 в 23:13 Гілками

XS1 30.12.2022 21:19 пишет:


Ти не зрозумів питання щодо напруги. Якщо станція заряджається від наших 220 (просто виносний блок живлення має з розширеним діапазоном напруги), то ти її зарядиш від своєї розетки. Просто на виході з цього "павербанку" матимеш кучу ЮСБ-виходів різної потужності, в т.ч. 60Вт для ноута, але 220Вт від станції не візьмеш. Розетки на ній будуть 110В.



Так якщо мова виключно про зарядку ноута, то й зарядне у нього буде майже напевно із діапазоном вхідних напруг 100-240В та 50-60Гц. Тобто треба буде лише перехідник з usa на євро вилку.

Тільки все це лише за умови, що зарядне самої станції також універсальне та вміє від 220В працювати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7529
С нами с 10.10.2010

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: GreenMile]
      31 декабря 2022 в 01:06 Гілками

GreenMile 30.12.2022 22:50 пишет:

Ну, в отличие от тебя, все мои познания получены опытным путем, подозреваю, что ...


... чьто цього "опита" не вистачає, якщо заперечуєш меседж людини про 4 години від 500Вт*г ось так:
GreenMile 30.12.2022 00:14 пишет:

Ммм, средний стационарный комп с монитором потребляет 150-200Вт, т.е. 500-ваттник никак его 4 часа не выдержит. Мой и7-3770 жрет ...



Людина з насамперед знаннями (і лише потім вже досвідом) розуміє, що величезна кількість сучасних компів може вкластися не лише в 4 години, а і в 6-8 від такої станції. І досвідчена людина не буде категорично опротестовувати це якимись своїми прикладами компів з минулої епохи.
А хвальба "опытным путем" у мене останнім часом асоціюється з одним знайомим, що не знає і головне - не признає законів фізики по електрочастині (бо "опитний"), але береться робити людям електропроводку по замовленнях на "Кабанчику".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      31 декабря 2022 в 02:42 Гілками

Відносно споживання системника, щось не вірю що навіть офісний стаціонарник типу мого (і3 8100, вбудована відяха) споживає 85 Вт, ну от не вірю і все. Звідки такі дані? Чим мірялось?

Відносно портативних станцій: всім рекомендую, купляйте подорожчі і з більшою ємністю, хочу щоб люди затарились ними по повній, хоча би по 1 шт на кожного члена сімї . Війна закінчиться, електрика стабілізується і ці станції продаватимуть на ОЛХ за пляшку віскі, от і куплю собі якусь для природи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13074
С нами с 29.03.2005

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: HDC1]
      31 декабря 2022 в 11:09 Гілками

HDC1 31.12.2022 02:42 пишет:

...ці станції продаватимуть на ОЛХ за пляшку віскі...



вже, процес почався, ціни(й не тільки на ОЛХ), потихеньку, поїхали до низу...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26118
С нами с 17.12.2008

Re: Яку вибрати (міні)ел.станцію_блюєті/екофлоу/...й т.і. [Re: igg]
      31 декабря 2022 в 11:55 Гілками

igg 31.12.2022 11:09 пишет:

HDC1 31.12.2022 02:42 пишет:

...ці станції продаватимуть на ОЛХ за пляшку віскі...



вже, процес почався, ціни(й не тільки на ОЛХ), потихеньку, поїхали до низу...


так отож. Почекаю, подивлюсь і може потім теж собі куплю в машину

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 47 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9165

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія