autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Lifepo4 батареї, де брати і які (5/6)

V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: alexa11]
      9 августа 2023 в 23:22 Гілками

alexa11 09.08.2023 12:35 пишет:


покажіть ціни гелевих приблищзно як LIFEPO4. я не спостерігаю таких.



Я трохи перебільшив (бо гелеві теж помітно впали у вартості). Але якість дешевих гелевих викликає великі сумніви, а якщо дивитися на якісь дорогі - то тоді попадаємо у вартість актуальних LIFEPO4.

Змінено VovkZ (23:23 09/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6783
С нами с 05.05.2009

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: VovkZ]
      10 августа 2023 в 08:41 Гілками

VovkZ 09.08.2023 23:22 пишет:

alexa11 09.08.2023 12:35 пишет:


покажіть ціни гелевих приблищзно як LIFEPO4. я не спостерігаю таких.



Я трохи перебільшив (бо гелеві теж помітно впали у вартості). Але якість дешевих гелевих викликає великі сумніви, а якщо дивитися на якісь дорогі - то тоді попадаємо у вартість актуальних LIFEPO4.



Ventura gel на 200 ампер Коштуе 20000. це хороші батареї. скільки коштує аналогічна lifepo4?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2110
С нами с 22.11.2012

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: alexa11]
      10 августа 2023 в 09:00 Гілками

Jsdsolar Official Store
https://a.aliexpress.com/_EyZW2ST
Ещё совсем недавно у них были на украинском складе довольно много с ценой 22-24 тыс. Сейчас с доставкой 2-3 месяца


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: alexa11]
      10 августа 2023 в 23:36 Гілками

alexa11 10.08.2023 08:41 пишет:


Ventura gel на 200 ампер Коштуе 20000. це хороші батареї. скільки коштує аналогічна lifepo4?



Якщо чесно - мені набридає гуглити за всіх, тому сьогодні нічого не скажу, вибачайте. Мій чатГПТ у відпустці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6783
С нами с 05.05.2009

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: windowz]
      11 августа 2023 в 13:02 Гілками

windowz 10.08.2023 09:00 пишет:

Jsdsolar Official Store
https://a.aliexpress.com/_EyZW2ST
Ещё совсем недавно у них были на украинском складе довольно много с ценой 22-24 тыс. Сейчас с доставкой 2-3 месяца



дякую за інформацію. замовив. ціна виходить дешевше ніж самому збирати. на ютюб є огляд, по параметрам ячейки непогані, слідів бу нема. плата BMS функції свої виконує.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2110
С нами с 22.11.2012

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: alexa11]
      11 августа 2023 в 15:57 Гілками

alexa11 11.08.2023 13:02 пишет:

windowz 10.08.2023 09:00 пишет:

Jsdsolar Official Store
https://a.aliexpress.com/_EyZW2ST
Ещё совсем недавно у них были на украинском складе довольно много с ценой 22-24 тыс. Сейчас с доставкой 2-3 месяца



дякую за інформацію. замовив. ціна виходить дешевше ніж самому збирати. на ютюб є огляд, по параметрам ячейки непогані, слідів бу нема. плата BMS функції свої виконує.




Я замовляв навесні 10Квч, доставка 2 місяці була, привезли під двері Новою поштою. Фактично везе мист-чайна, пропонували на вибір міст або НП до дверей.
на цей час працює без нарікань, єдине але, то в bms прошито обмеження по струму 95А, а часу залізти в середину небагато, бо там rj-11 6p6c вхід консолі. BMS з інвертором по can спілкується.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6783
С нами с 05.05.2009

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: windowz]
      11 августа 2023 в 16:33 Гілками

windowz 11.08.2023 15:57 пишет:

alexa11 11.08.2023 13:02 пишет:

windowz 10.08.2023 09:00 пишет:

Jsdsolar Official Store
https://a.aliexpress.com/_EyZW2ST
Ещё совсем недавно у них были на украинском складе довольно много с ценой 22-24 тыс. Сейчас с доставкой 2-3 месяца



дякую за інформацію. замовив. ціна виходить дешевше ніж самому збирати. на ютюб є огляд, по параметрам ячейки непогані, слідів бу нема. плата BMS функції свої виконує.




Я замовляв навесні 10Квч, доставка 2 місяці була, привезли під двері Новою поштою. Фактично везе мист-чайна, пропонували на вибір міст або НП до дверей.
на цей час працює без нарікань, єдине але, то в bms прошито обмеження по струму 95А, а часу залізти в середину небагато, бо там rj-11 6p6c вхід консолі. BMS з інвертором по can спілкується.



мито платили?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: Researcher]
      12 августа 2023 в 02:52 Гілками

У вас тут мова йде в основному про покупку ячейок, але це все дуже складно ( купити ячейки, BMS, зібрати це в кучу, протестувати), і не сказав би що дешевше (наприклад зібрати хороший системний блок дійсно дешевше ніж купити готовий), може навіть навпаки.
Є готові китайські акумулятори на Lifepo4, продаються і в нас, і на аліекспрес, і є телеграм групи де люди періодично напряму з Китаю партіями замовляють (правда останні пів року щось не можуть наважитись на нове замовлення в тій групі в яку я добавлений)
Хотів собі замовляти такі з Китаю, але повезло що попалась людина яка поки чекала доставку то купила собі екофлау щоб вижити зимою, і він продав мені ці акумулятори дуже дешево, взяв в квітні 2 акумулятори Codi Energy Lifepo4 по 120 А Год, заводська збірка, Ось такі
До мене вони у використанні не були, поділюсь експлуатацією, хоч і не надто велика, мабуть JSDsolar приблизно такі ж.
Зовні виглядає якісно, для зручності є екранчик на якому можна клацнути кнопку й подивитись напгуру і приблизний % заряду. Заявлено 4000 циклів, чи правда - хз. Є різні захисти від перезаряду-перерозряду-температурні, один з них пробував (випадково закоротив 2 акумулятори послідовно один з другим коли клему прикручував, аж ключ підплавився, акумулятори зробились трупиками, підключив до них 12 В зарядне і зразу ж ожили), обмеження по заряду -50А, можливо для когось це критично ( бо теоретично в 120А/год можна лити 120А), але мені норм, я зараз маю тільки по 30А на кожен. Було недавно вимкнення світла майже на добу, то майже добу холодильник працював + інтернет і ще 7-8 годин ПК з 2 моніторами+ моноблок, акумулятори при цьому не повністю висадились. Це 2 120-ки, з яких можна вільно взяти по 100-110 А/год і за це їм нічого не буде. Тримаю їх зарядженими приблизно на 90%.
Після свинцевих враження тільки позитивні, навіть якщо 4000 циклів це трішки прибрехали, то все одно цих акумуляторів для резерву вистачить більш ніж на 10 років. А от звичайні свинцеві уже через 3 роки можуть втратити половину ємності. Всякі там Гелієві-AGM нехай трохи довше прослужать.
По цінах зараз не знаю як, але ніж брати 200 А/год гелієвий акумулятор я б краще взяв 120 Lifepo4 при одинаковій ціні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6783
С нами с 05.05.2009

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: Researcher]
      12 августа 2023 в 07:48 Гілками

дякую за інформацію. в наявності в Україні є на 12в 180 а. ціна 395 Дол.
мені треба на 100а. jdcsolar на 100а. коштують 280 Дол. поставка 50 днів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2110
С нами с 22.11.2012

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: alexa11]
      14 августа 2023 в 10:31 Гілками

alexa11 11.08.2023 16:33 пишет:

windowz 11.08.2023 15:57 пишет:


Я замовляв навесні 10Квч, доставка 2 місяці була, привезли під двері Новою поштою. Фактично везе мист-чайна, пропонували на вибір міст або НП до дверей.
на цей час працює без нарікань, єдине але, то в bms прошито обмеження по струму 95А, а часу залізти в середину небагато, бо там rj-11 6p6c вхід консолі. BMS з інвертором по can спілкується.



мито платили?




Ні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4522
С нами с 29.05.2008

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: windowz]
      14 августа 2023 в 15:50 Гілками

до июля налога не было, сейчас вернули

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2110
С нами с 22.11.2012

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: WarFox]
      14 августа 2023 в 16:13 Гілками

WarFox 14.08.2023 15:50 пишет:

до июля налога не было, сейчас вернули



Я специально спрашивал продавца перед отправкой про налог - они сказали что ничего платить не нужно. Да, я знал, что на тот момент аккумы не облагались налогом, как сейчас не следил. Вполне понимал риск и попасть на 20% НДС и глобально с доставкой.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6783
С нами с 05.05.2009

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: windowz]
      14 августа 2023 в 17:56 Гілками

зараз продавець відповів,що батареї будуть в Україні через 50 днів. мито платити не треба.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
44 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 31.10.2005

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: alexa11]
      15 августа 2023 в 10:15 Гілками

А хтось може сказати, чи є сенс брати гібрідний інвертор замість звичайного? Я так розумію, що в гібрідному вже є вбудована зарядка від мережі, окрім всього іншого. Окрім ціни і габаритів є інші плюси на користь звичайного?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4132
С нами с 20.11.2003

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: Researcher]
      15 августа 2023 в 10:30 Гілками

Researcher 15.08.2023 10:15 пишет:

А хтось може сказати, чи є сенс брати гібрідний інвертор замість звичайного? Я так розумію, що в гібрідному вже є вбудована зарядка від мережі, окрім всього іншого. Окрім ціни і габаритів є інші плюси на користь звичайного?




гібрідний інвертор - це мікс мережевого та автономного інвертора. Перший для передачі струму від сонячних батарей та вітряків у мережу, другий - для резервного живлення у будинку від акумів, сонячних панелей і т.п. Якщо не плануєш продавати енергію по ЗТ, то немає сенсу, буде зайвий функціонал та/або гірша якість комплектуючих.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: Researcher]
      15 августа 2023 в 16:05 Гілками

Researcher 15.08.2023 10:15 пишет:

А хтось може сказати, чи є сенс брати гібрідний інвертор замість звичайного? Я так розумію, що в гібрідному вже є вбудована зарядка від мережі, окрім всього іншого. Окрім ціни і габаритів є інші плюси на користь звичайного?


В частном доме при наличии панелей - да, потому как он умеет подмешивать источники питания, т.е. если солнце светит - он может питать дом только от солнца, набежали тучи - начинает подмешивать часть из городской сети, нет никакого источника - переходит на батареи (некоторые могут еще и генератор запускать).
В квартире в целом бесполезен, лучше взять отдельно хороший инвертор и зарядное.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4132
С нами с 20.11.2003

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: GreenMile]
      15 августа 2023 в 16:56 Гілками

GreenMile 15.08.2023 16:05 пишет:

Researcher 15.08.2023 10:15 пишет:

А хтось може сказати, чи є сенс брати гібрідний інвертор замість звичайного? Я так розумію, що в гібрідному вже є вбудована зарядка від мережі, окрім всього іншого. Окрім ціни і габаритів є інші плюси на користь звичайного?


В частном доме при наличии панелей - да, потому как он умеет подмешивать источники питания, т.е. если солнце светит - он может питать дом только от солнца, набежали тучи - начинает подмешивать часть из городской сети, нет никакого источника - переходит на батареи (некоторые могут еще и генератор запускать).
В квартире в целом бесполезен, лучше взять отдельно хороший инвертор и зарядное.




тут можливо є якась плутанина з визначаннеми, але імхо все що ти описав, то є не гібрідний, а автономний інвертор з вбудованим MPPT. Хоча теж свого роду гібрид

Змінено keen (16:59 15/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
44 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 31.10.2005

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: GreenMile]
      15 августа 2023 в 18:17 Гілками

Дякую, зрозуміло. Взяв вже такий на 24в, на все життя мусить вистачити)) https://www.aliexpress.com/item/10050052....712b1802jaCoXy

Змінено Researcher (18:19 15/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: keen]
      15 августа 2023 в 22:56 Гілками

keen 15.08.2023 16:56 пишет:

GreenMile 15.08.2023 16:05 пишет:

Researcher 15.08.2023 10:15 пишет:

А хтось може сказати, чи є сенс брати гібрідний інвертор замість звичайного? Я так розумію, що в гібрідному вже є вбудована зарядка від мережі, окрім всього іншого. Окрім ціни і габаритів є інші плюси на користь звичайного?


В частном доме при наличии панелей - да, потому как он умеет подмешивать источники питания, т.е. если солнце светит - он может питать дом только от солнца, набежали тучи - начинает подмешивать часть из городской сети, нет никакого источника - переходит на батареи (некоторые могут еще и генератор запускать).
В квартире в целом бесполезен, лучше взять отдельно хороший инвертор и зарядное.




тут можливо є якась плутанина з визначаннеми, але імхо все що ти описав, то є не гібрідний, а автономний інвертор з вбудованим MPPT. Хоча теж свого роду гібрид


С определениями действительно проблемы, потому что все называют их как попало. Но вообще, глобально были On-grid и Off-grid системы, оф-грид - это обычный набор: панели и солнечный инвертор с акками, который никак с городской сетью не связан и он-грид, который без АКБ, но при этом умеет смешивать ЭЭ от сети и панелей и продавать излишки в обратку. И есть тот самый Гибридный - это смесь он-грид и офф-грид системы, т.е. умеет подмешивать и при этом у него есть АКБ и прочие возможности, например подключение и автозапуск генератора.
И вот тут начинается самый прикол, поскольку он-грид инвертору энергию с панелей девать некуда, он может ее только продавать в сеть, но гибридный же при этом может расходовать ее на заряд АКБ. Поэтому есть куча "гибридных", но которые в обратку подавать ЭЭ не могут. Потому в простонародье гибридом называют все, что имеет несколько входов, а наличие возможности продажи ЭЭ не является определяющим для того чтобы он назывался "гибридным", в первую очередь - это он-грид.

При чем, "гибридный" может быть как в виде условно "офф-лайн ИБП" - т.е. подает 220 либо байпасом из городской сети, пока СП заряжают АКБ, либо переключается на АКБ и отключает городскую сеть, и может быть такой, который умеет смешивать источники ЭЭ, а не переключает их, при чем оба лишены возможности продажи ЭЭ в обратку. Это обычно всякие Аксимомы, ЕАСан и прочие китайские поделки и все это продается как "Гибридные". Потому как-то так

Змінено GreenMile (23:13 15/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: Lifepo4 батареї, де брати і які [Re: Researcher]
      16 августа 2023 в 01:07 Гілками

Researcher 15.08.2023 18:17 пишет:

Дякую, зрозуміло. Взяв вже такий на 24в, на все життя мусить вистачити)) https://www.aliexpress.com/item/10050052....712b1802jaCoXy



Хороший інвертор, але з гібридним його порівнювати якось важко. Крім підмішування різних джерел енергії основною відмінністю в наших умовах є те, що з гібридним можна підключити собі кілька основних джерел живлення через нього (те що саме критичне, наприклад вайфай, холодильник, котел, компютер), і там електрика буде весь час, не потрібно буде нічого вмикати-вимикати коли світло пропадає, воно автоматично переходитиме на акумулятори, а коли світло зявлятиметься то автоматично підзаряджатиме акумулятори. Це все головна перевага гібридного інвертора в умовах що були в нас в листопаді-січні. Звісно є і недоліки, але сама головна відмінність це те що не потрібно після кожного вимкнення світла бігати включати інвертор, після кожного вимкнення бігти ставити на зарядку акумулятори і слідкувати коли воно зарядиться, всю цю роботу інвертор робить сам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 52 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 6765

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія