autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Пральна з баком для води, які переробки?

Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Пральна з баком для води, які переробки?
      5 сентября 2023 в 15:30 Гілками

Побачив в роботі такий агрегат. Бак на 90л стоїть поруч з машиною, звичне місце для під'єднання води пусте, а знизу бак і машина з'єднані трубкою, я так розумію подається безпосередньо на насос. До чого це я? Така машина на розетці коштує 10650 грн. Оці господарі віддали за таку комбінацію 17. Дивлюсь баки для води, 100л ну 2000 грн. це ж не питна вода, можна й дешевше, напевно, знайти. Що там ще переробляють?
Інтерес тому, що якщо доведеться сидіти без води з водопроводу чи реально самому це наколгоспити?

Подивився, насоса на воду немає в машині, тільки клапан. Тобто треба ще якийсь насос додавати.

Змінено nickka (17:00 05/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
39 лет, Київ
Сообщения: 6116
С нами с 27.02.2009

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      5 сентября 2023 в 17:17 Гілками

Ти хочеш звичайну пралку переробити під бак?
Тут трохи обговорювали.
Дуже давно в ситуації без водопостачання взяв GORENJE WP7Y2/R з баком. Все цивільно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27680
С нами с 24.10.2008

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      5 сентября 2023 в 20:57 Гілками

Я в тому році, коли не було води холодної, прасував на гарячій. Бо гаряча в крані була.
Заливав відрами прямо в бак машинки, а потім вмикав. Звісно що геморой, але краще так, а ніж руками.
Потім систему переробив на бойлері, щоб в холодну трубу шла гаряча вода.

п.с. По темі, насос потрібен. Бо в пральній машині тільки клапан стоїть,якому потрібен тиск, щоб відкритись, в бочці тиску немає.
Моє імхо, краще десяток баклажек з водою, і не потрібно нічого вигадувати.

Змінено juiT (21:03 05/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27680
С нами с 24.10.2008

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      5 сентября 2023 в 20:59 Гілками

nickka 05.09.2023 15:30 пишет:

я так розумію подається безпосередньо на насос.



Так там насос, який воду зливає із машинки. В машинку він не качає. Хіба що його переробити. Але знову ж, він повинен вимикатись, коли буде набраний потрібний рівень води.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: juiT]
      5 сентября 2023 в 21:09 Гілками

я просто хотів зрозуміти оця переробка 7 тисяч коштує чи ні? якщо додавати насос, та щось заробити на цьому, то може й так. Подивився на ютубчику (с) так там чого тільки самотужки не ліплять, але оці, що продаються вже з баками, досить пристойно виглядають.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27680
С нами с 24.10.2008

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      5 сентября 2023 в 22:14 Гілками

nickka 05.09.2023 21:09 пишет:

я просто хотів зрозуміти оця переробка 7 тисяч коштує чи ні? якщо додавати насос, та щось заробити на цьому, то може й так. Подивився на ютубчику (с) так там чого тільки самотужки не ліплять, але оці, що продаються вже з баками, досить пристойно виглядають.



Мені легше пару баклажок залити в машинку і все. Тим паче, що баклажки на балконі стоять і нікому не заважать.
Якщо купують, значить коштує 7 тис.
Знову ж таки, якщо в приватному будинку то ОК і місця вагон, але напевно краще генератор купити, на 7 тис грн це 140 літрів пального. Вистачить на довго прати.

Змінено juiT (22:17 05/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2004
С нами с 31.12.2004

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      5 сентября 2023 в 22:32 Гілками

nickka 05.09.2023 21:09 пишет:

я просто хотів зрозуміти оця переробка 7 тисяч коштує чи ні? якщо додавати насос, та щось заробити на цьому, то може й так. Подивився на ютубчику (с) так там чого тільки самотужки не ліплять, але оці, що продаються вже з баками, досить пристойно виглядають.



Воно коштує бак, помпу, яка з нього заливатиме в машинку, і яку можна під'єднати до живлення впускного клапану самої машинки, в моїй принаймні він 220-вольтовий, і трохи труб та арматури. І ще питання, як заливати воду в бак - вручну, чи під'єднати до водопроводу? Тоді ще там на вході клапан для баків, ну чи туалетного бачка. Або контролювати самому, поки заливається. Бак 500-1000 грн, помпа підвищення тиску 1500 нехай, якщо не грюнфос - основні затрати. Але треба зібрати все в купу. Є інструмент сантехнічний хоча б базовий? Ну або плюс затрати на сантехніка. Або з'єднати шлангами, але доведеться набирати відрами і заливати, що таки трохи зашквар, як на мене.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      5 сентября 2023 в 23:00 Гілками

nickka 05.09.2023 15:30 пишет:

Побачив в роботі такий агрегат. Бак на 90л стоїть поруч з машиною, звичне місце для під'єднання води пусте, а знизу бак і машина з'єднані трубкою, я так розумію подається безпосередньо на насос. До чого це я? Така машина на розетці коштує 10650 грн. Оці господарі віддали за таку комбінацію 17. Дивлюсь баки для води, 100л ну 2000 грн. це ж не питна вода, можна й дешевше, напевно, знайти. Що там ще переробляють?
Інтерес тому, що якщо доведеться сидіти без води з водопроводу чи реально самому це наколгоспити?

Подивився, насоса на воду немає в машині, тільки клапан. Тобто треба ще якийсь насос додавати.


Если подразумевается временное сидение без воды, т.е. просто пересидеть и постирать пока не появится водоснабжение штатное, то нет никакого смысла городить огород этот, достаточно просто поставить бак и какой-то насос, можно даже 12В типа от печки газели, давит он нормально, включение делать по открытию клапана и все, пусть заливает само. Или можно бак с водой поднять над машинкой, видел такое в селе у кого-то. Ну или вручную - заливать через порошкоприемник.
Городить на постоянку бак - это если машина стоит там, где водопровода нет в принципе и подразумевается ручная заливка воды.

Змінено GreenMile (23:01 05/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
50 лет (32 года за рулем), Чернігів
Сообщения: 5713
С нами с 28.05.2008

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      6 сентября 2023 в 06:18 Гілками

Досвід облоги в березні 22 показав, що вода зникає разом з електрикою. Тому сенсу в тих конструкціях?..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет (33 года за рулем), Кропивницкий/Киев
Сообщения: 4477
С нами с 22.04.2009

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: juiT]
      6 сентября 2023 в 09:28 Гілками

juiT 05.09.2023 20:57 пишет:

Я в тому році, коли не було води холодної, прасував на гарячій.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: lopez]
      6 сентября 2023 в 09:35 Гілками

lopez 06.09.2023 06:18 пишет:

Досвід облоги в березні 22 показав, що вода зникає разом з електрикою. Тому сенсу в тих конструкціях?..




я більше з цікавості як воно організовано. Крім того, пралку можна запустити генератором, а вода може бути, точніше не бути, від місцевого водоканалу. Можна мати криницю, але не мати станції для автоматичної подачі води. Багато можливих ситуацій. У квартирі на 4 поверсі такого точно робити не має сенсу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      6 сентября 2023 в 10:48 Гілками

nickka 06.09.2023 09:35 пишет:

lopez 06.09.2023 06:18 пишет:

Досвід облоги в березні 22 показав, що вода зникає разом з електрикою. Тому сенсу в тих конструкціях?..




я більше з цікавості як воно організовано.


Организовано просто, стоит бак и дополнительный насос (или два - на разные камеры порошкоприемника) вместо электромагнитного клапана. Насос закачивает воду из бака через порошкоприемник в машину и все, больше там отличий нет. Отсюда, кстати, и минус, что насос дает давление меньше, чем водопровод и плохо вымывает порошок из порошкоприемника, потому обычно засыпают прямо в барабан.

Змінено GreenMile (10:53 06/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
46 лет, Київ
Сообщения: 4356
С нами с 13.12.2007

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      6 сентября 2023 в 11:04 Гілками

nickka 06.09.2023 09:35 пишет:

У квартирі на 4 поверсі такого точно робити не має сенсу.



Якщо тобі не в квартирі таке потрібно, то в моїй "Таращі" працюють звичайні пралки (з Києва на пенсію їдуть) без усіляких додаткових баків/насосів, а бак з водою літрів на 300 - на горищі, метра на 3 вище. Просто дещо довше набирається вода...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: robocop]
      6 сентября 2023 в 11:36 Гілками

robocop 06.09.2023 11:04 пишет:

а бак з водою літрів на 300 - на горищі, метра на 3 вище. Просто дещо довше набирається вода...




це, до речі, цікавий досвід, оскільки всюди пишуть, що треба мінімум 10 м висоти. Це третій поверх


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      6 сентября 2023 в 12:01 Гілками

nickka 06.09.2023 11:36 пишет:

оскільки всюди пишуть, що треба мінімум 10 м висоти. Це третій поверх




У мене теж на горищі бак, теж метра три перепад по висоті. Пралка працює без зауважень. Час набирання води скоріш за все довший але на загальному часі прання це не помітно, зазвичай юзаю програму яку пралка оцінює в 1:52, десь стільки вона і займає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      6 сентября 2023 в 12:58 Гілками

Не можу поняти - ну немає води. І от терміново треба щось попрати? От прямо тут і прямо зараз?

Може для таких випадків ну коли вже зовсім муляє купити портативну пралку? Так, не автомат, ну і що?

"..господарі віддали за таку комбінацію 17...". Немає води, то і немає світла. Ще зарядну станцію чи генератор. В сумі десь штука баксів....

Я б в відсутність води набрав би в таз і руками поправ труселя та шкарпетки. Є така опція. А інше чекало би пока з'явиться вода, не тижнями ж її не буде. А якщо тижнями - то портативна стиралка. Дешево і сердито.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: AlexAudiCoupe]
      6 сентября 2023 в 13:18 Гілками

AlexAudiCoupe 06.09.2023 12:58 пишет:


"..господарі віддали за таку комбінацію 17...". Немає води, то і немає світла. Ще зарядну станцію чи генератор. В сумі десь штука баксів....




комбінацію вода з криниці електрика в хаті не розглядається? Люди купили саме для такого варіанту. Світло є води немає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12668
С нами с 17.02.2009

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: AlexAudiCoupe]
      6 сентября 2023 в 13:22 Гілками

AlexAudiCoupe 06.09.2023 12:58 пишет:

Не можу поняти - ну немає води. І от терміново треба щось попрати? От прямо тут і прямо зараз?

Може для таких випадків ну коли вже зовсім муляє купити портативну пралку? Так, не автомат, ну і що?

"..господарі віддали за таку комбінацію 17...". Немає води, то і немає світла. Ще зарядну станцію чи генератор. В сумі десь штука баксів....

Я б в відсутність води набрав би в таз і руками поправ труселя та шкарпетки. Є така опція. А інше чекало би пока з'явиться вода, не тижнями ж її не буде. А якщо тижнями - то портативна стиралка. Дешево і сердито.


Есть разные случаи, например вода с перебоями, тогда бак набрался когда вода была, а стирать можно в любое удобное время. Ну или дача, например, если нет централизованного водоснабжения - насосом или ведрами налил в бак - постирал. Если есть предложение, значит, есть и спрос.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      6 сентября 2023 в 13:43 Гілками

nickka 06.09.2023 13:18 пишет:

AlexAudiCoupe 06.09.2023 12:58 пишет:


"..господарі віддали за таку комбінацію 17...". Немає води, то і немає світла. Ще зарядну станцію чи генератор. В сумі десь штука баксів....




комбінацію вода з криниці електрика в хаті не розглядається? Люди купили саме для такого варіанту. Світло є води немає.




А чого б і ні? Воду таскаємо відрами, зате стиралка модна. Буває...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Пральна з баком для води, які переробки? [Re: nickka]
      6 сентября 2023 в 14:20 Гілками

nickka 06.09.2023 11:36 пишет:

robocop 06.09.2023 11:04 пишет:

а бак з водою літрів на 300 - на горищі, метра на 3 вище. Просто дещо довше набирається вода...




це, до речі, цікавий досвід, оскільки всюди пишуть, що треба мінімум 10 м висоти. Це третій поверх




Обмеження по тиску то мабуть більше посудомийних стосується.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 35 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3138

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія