autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Є спеціалісти з нерухомості? (4/7)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: zyoma]
      13 октября 2023 в 16:41 Гілками

zyoma 13.10.2023 16:37 пишет:

AlexAudiCoupe 13.10.2023 15:32 пишет:


Просто цікаво - а що в тому центрі?




В центрі все ок, якщо, як вище пишуть, знати місця:) Просто отримати там таку якість життя, як на варшавському, з точки зору комфорту і інфраструктури, коштуватиме в рази більше.




А можна детальніше: яку якість життя, аналогічну розташованому у глибочезній жк варшавський складно отримати у центрі Києва?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: harald67]
      13 октября 2023 в 17:00 Гілками

harald67 13.10.2023 16:41 пишет:

zyoma 13.10.2023 16:37 пишет:

AlexAudiCoupe 13.10.2023 15:32 пишет:


Просто цікаво - а що в тому центрі?




В центрі все ок, якщо, як вище пишуть, знати місця:) Просто отримати там таку якість життя, як на варшавському, з точки зору комфорту і інфраструктури, коштуватиме в рази більше.




А можна детальніше: яку якість життя, аналогічну розташованому у глибочезній жк варшавський складно отримати у центрі Києва?




Ну як мінімум не старі совкові будинки. Ретровіль - все в купі що треба. Від іжі до шкарпеток. Не треба по району швендяти. Пішки. Де кінотеатр на Печерську?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40441
С нами с 14.01.2008

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      13 октября 2023 в 17:09 Гілками

"не старі совкові будинки" - это да. с этим не поспоришь. В остальном такое же жуткое нагромождение домов как и на ПОХе и я упомянутом тут Яскравом и т.п.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      13 октября 2023 в 17:23 Гілками

AlexAudiCoupe 13.10.2023 17:00 пишет:


Ну як мінімум не старі совкові будинки. Ретровіль - все в купі що треба. Від іжі до шкарпеток. Не треба по району швендяти. Пішки. Де кінотеатр на Печерську?




Де Люкс на Антоновича, в Оушен Плазі, в Гулівері. Там і іжа є.
Будинки в центрі - різноманітні. Особисто я б не відмовився від охайного радянського спецпроекту, але вони там коштують дорожче за Варшавські ітп...
І головне, що у Варшавському - Ретровіль - і все. А в центрі можна погуляти по пейзажів, потім звернути на поділ десь посидіти, або піти на віталькін міст а там або на труханів, або до Маріїнського... Коротше кажучи - зовсім інша атмосфера...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года, Киев
Сообщения: 1717
С нами с 04.12.2006

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: harald67]
      13 октября 2023 в 17:41 Гілками

harald67 13.10.2023 16:41 пишет:

А можна детальніше: яку якість життя, аналогічну розташованому у глибочезній жк варшавський складно отримати у центрі Києва?




Снобізму менше, дихати легше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: zyoma]
      13 октября 2023 в 17:45 Гілками

zyoma 13.10.2023 17:41 пишет:



Снобізму менше, дихати легше.




Дуже суб'єктивно...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      13 октября 2023 в 17:47 Гілками

S0L 13.10.2023 17:23 пишет:

AlexAudiCoupe 13.10.2023 17:00 пишет:


Ну як мінімум не старі совкові будинки. Ретровіль - все в купі що треба. Від іжі до шкарпеток. Не треба по району швендяти. Пішки. Де кінотеатр на Печерську?




Де Люкс на Антоновича, в Оушен Плазі, в Гулівері. Там і іжа є.
Будинки в центрі - різноманітні. Особисто я б не відмовився від охайного радянського спецпроекту, але вони там коштують дорожче за Варшавські ітп...
І головне, що у Варшавському - Ретровіль - і все. А в центрі можна погуляти по пейзажів, потім звернути на поділ десь посидіти, або піти на віталькін міст а там або на труханів, або до Маріїнського... Коротше кажучи - зовсім інша атмосфера...




Ось і відповідь по кінотеатрах. А чи є біля Ретровіля нормальні театри, опери, філармонії? Бо життя різноманітне і в кожного різні цінності.

І мені, наприклад, подобається, що вмене на районі повно зелені. Навіть з мого пятого поверху вікна перекриті деревами. І нехай будинок "совковий", але три квартири на поверсі вважаю кращим ніж вісім. Є в мене це квартира в "Мега Сіті", постійно в чаті "срач", що гучні гульки в квартирах, по постійні ремонти. Також враховуючи вартість оренди менше шансів отримати сусідів веселих студентів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года, Киев
Сообщения: 1717
С нами с 04.12.2006

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      13 октября 2023 в 17:53 Гілками

S0L 13.10.2023 17:23 пишет:

Коротше кажучи - зовсім інша атмосфера...




Ну типу так, але...
Ми жили поруч із гулівером, але йти до нього буєраками між госпітальною і площею, де весь час тусять якісь нанюхані підростки, там реально банда, і досить відома. Та і не дуже ми туди ходили.
Дійти ногами до пейзажки можна, маючи час на натхнення, але сам маршрут - ну такоє. Так само і парки. А ще коли пам'ятаєш, як воно було без машин Я можу лише впіймати якісь згадки "атмосфери". Але вони того не варті, як на мене.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: zyoma]
      13 октября 2023 в 18:12 Гілками

zyoma 13.10.2023 17:53 пишет:

S0L 13.10.2023 17:23 пишет:

Коротше кажучи - зовсім інша атмосфера...




Ну типу так, але...
Ми жили поруч із гулівером, але йти до нього буєраками між госпітальною і площею, де весь час тусять якісь нанюхані підростки, там реально банда, і досить відома. Та і не дуже ми туди ходили.
Дійти ногами до пейзажки можна, маючи час на натхнення, але сам маршрут - ну такоє. Так само і парки. А ще коли пам'ятаєш, як воно було без машин Я можу лише впіймати якісь згадки "атмосфери". Але вони того не варті, як на мене.




Особисто я не люблю Гулівер, та не люблю Хрещатик - якийсь вокзал... Але цими локаціями центр не обмежується... Мені взагалі більше подобається район Золотих Воріт, а не печерськ...
Ми відійшли від теми - за 80 нормального центру виловити не вдається... Запропонуйте альтернативи

Змінено S0L (18:14 13/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27666
С нами с 24.10.2008

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      13 октября 2023 в 20:19 Гілками

Варшавський гут, коли буде метро. А так все в кращих традиціях позняків. Дома, асфальт, бруківка. Звісно що краще ніж Полярний мікрорайон і балтійський провулок (це взагалі діч в промзоні).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27666
С нами с 24.10.2008

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      13 октября 2023 в 20:21 Гілками

Альтернативи, тільки біля метро і чим ближче, тим краще. Якщо це не центр.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
SZ
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10068
С нами с 13.01.2006

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: juiT]
      13 октября 2023 в 20:39 Гілками

juiT 13.10.2023 20:19 пишет:

Варшавський гут, коли буде метро. А так все в кращих традиціях позняків. Дома, асфальт, бруківка. Звісно що краще ніж Полярний мікрорайон і балтійський провулок (це взагалі діч в промзоні).



Як на мене, то основний плюс - концепція «двір без авто».
А, ну так, ще ТРЦ під боком.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      13 октября 2023 в 21:03 Гілками

А не простіше купити за 80, дві однокімнатні в С.Борщагівці, які прямо зараз будуть здаватись по 10 кожна і навіть дня простою не буде?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      13 октября 2023 в 21:15 Гілками

S0L 13.10.2023 17:23 пишет:

AlexAudiCoupe 13.10.2023 17:00 пишет:


Ну як мінімум не старі совкові будинки. Ретровіль - все в купі що треба. Від іжі до шкарпеток. Не треба по району швендяти. Пішки. Де кінотеатр на Печерську?




Де Люкс на Антоновича, в Оушен Плазі, в Гулівері. Там і іжа є.
Будинки в центрі - різноманітні. Особисто я б не відмовився від охайного радянського спецпроекту, але вони там коштують дорожче за Варшавські ітп...
І головне, що у Варшавському - Ретровіль - і все. А в центрі можна погуляти по пейзажів, потім звернути на поділ десь посидіти, або піти на віталькін міст а там або на труханів, або до Маріїнського... Коротше кажучи - зовсім інша атмосфера...




"погуляти по пейзажів, потім звернути на поділ десь посидіти, або піти на віталькін міст а там або на труханів, або до Маріїнського..." - ноги не выдваляться выд таких походыв?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: Barsic]
      13 октября 2023 в 21:15 Гілками

Barsic 13.10.2023 21:03 пишет:

А не простіше купити за 80, дві однокімнатні в С.Борщагівці, які прямо зараз будуть здаватись по 10 кожна і навіть дня простою не буде?



Як я вже писав - квартира береться в першу чергу для себе. Ну і 2 по 40 будуть приносити такий самий дохід як 1 за 80, тільки головняка більше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      13 октября 2023 в 21:17 Гілками

AlexAudiCoupe 13.10.2023 21:15 пишет:


"погуляти по пейзажів, потім звернути на поділ десь посидіти, або піти на віталькін міст а там або на труханів, або до Маріїнського..." - ноги не выдваляться выд таких походыв?




С чого б це? Я ж не інвалід


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: juiT]
      13 октября 2023 в 21:18 Гілками

juiT 13.10.2023 20:19 пишет:

Варшавський гут, коли буде метро. А так все в кращих традиціях позняків. Дома, асфальт, бруківка. Звісно що краще ніж Полярний мікрорайон і балтійський провулок (це взагалі діч в промзоні).




Не згоден - Позняки наліплені значно щільніше і середня поверховість - більша. І навколо будинків зовсім інша історія...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: R.Karp]
      13 октября 2023 в 21:18 Гілками

R.Karp 13.10.2023 17:47 пишет:

S0L 13.10.2023 17:23 пишет:

AlexAudiCoupe 13.10.2023 17:00 пишет:


Ну як мінімум не старі совкові будинки. Ретровіль - все в купі що треба. Від іжі до шкарпеток. Не треба по району швендяти. Пішки. Де кінотеатр на Печерську?




Де Люкс на Антоновича, в Оушен Плазі, в Гулівері. Там і іжа є.
Будинки в центрі - різноманітні. Особисто я б не відмовився від охайного радянського спецпроекту, але вони там коштують дорожче за Варшавські ітп...
І головне, що у Варшавському - Ретровіль - і все. А в центрі можна погуляти по пейзажів, потім звернути на поділ десь посидіти, або піти на віталькін міст а там або на труханів, або до Маріїнського... Коротше кажучи - зовсім інша атмосфера...




Ось і відповідь по кінотеатрах. А чи є біля Ретровіля нормальні театри, опери, філармонії? Бо життя різноманітне і в кожного різні цінності.

І мені, наприклад, подобається, що вмене на районі повно зелені. Навіть з мого пятого поверху вікна перекриті деревами. І нехай будинок "совковий", але три квартири на поверсі вважаю кращим ніж вісім. Є в мене це квартира в "Мега Сіті", постійно в чаті "срач", що гучні гульки в квартирах, по постійні ремонти. Також враховуючи вартість оренди менше шансів отримати сусідів веселих студентів.




Задача: "Але не хочу класичні чешки та хрущі. Хочеться щось більш-менш свіже, або спецпроект.".

ЗЫ. Просто так - давно був в філармонії?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      13 октября 2023 в 21:29 Гілками

S0L 13.10.2023 21:17 пишет:

AlexAudiCoupe 13.10.2023 21:15 пишет:


"погуляти по пейзажів, потім звернути на поділ десь посидіти, або піти на віталькін міст а там або на труханів, або до Маріїнського..." - ноги не выдваляться выд таких походыв?




С чого б це? Я ж не інвалід




Ну в мене до пейзажки 5 чи 6 зупинок тролейбусом. А ні - то 2, потім метро - і куди хочеш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      13 октября 2023 в 21:36 Гілками

S0L 13.10.2023 21:15 пишет:

Barsic 13.10.2023 21:03 пишет:

А не простіше купити за 80, дві однокімнатні в С.Борщагівці, які прямо зараз будуть здаватись по 10 кожна і навіть дня простою не буде?



Як я вже писав - квартира береться в першу чергу для себе. Ну і 2 по 40 будуть приносити такий самий дохід як 1 за 80, тільки головняка більше




Якщо для себе в першу чергу, то так, ви звичайно більше локацію вибираєте. Якщо ТІЛЬКИ віддача на вкладений $, то дві однухи по 40 приносять значно більше в %, ніж одна за 80. Якщо шо, є однуха в Київі біля м.Нивки і однухи в С.Борщагівці, все здається. В першому випадку вибирають орендарі (їх небагато), в другому перебирають орендарями (їх багато).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5715

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія