autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Є спеціалісти з нерухомості? (6/7)

SZ
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10068
С нами с 13.01.2006

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: SZ]
      13 октября 2023 в 23:56 Гілками

Маю з чим порівняти. І особисто мені більше подобається квартира 70м2 у Варшавському, ніж 32м2 на Ковніра за ті самі гроші.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27673
С нами с 24.10.2008

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: SZ]
      14 октября 2023 в 01:34 Гілками

41 номери все відкрито.
Друга черга , так закрита територія для кожного будинку або пари будинків , ти вибач, але це маразм. І виглядає це, як окремі колонії із сіткою, ще вишок з автоматчиками не хватає.
Стосовно Паркового міста, я тобі про саму концепцію "двору без автомобілів", а не контингент який там мешкає.
Варшавський плюс чи 2, то взагалі, ні дерева, ні куща, втулили дитячий майданчик між двома висотками, зробили огорожу 4 метра, заклали все фемом і назвали закритий двір? З коляскою їздити по периметру, від однієї сітки до іншої.
Немає цілісності комплексу, окремі цар гради по 2-3 будинку із забором з рябіци.
ПС. Ще непоганий комплекс Відпочинок на Святошино. Сама концепція а тут реально через

Змінено juiT (01:37 14/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: SZ]
      14 октября 2023 в 07:45 Гілками

SZ 13.10.2023 23:56 пишет:

Маю з чим порівняти. І особисто мені більше подобається квартира 70м2 у Варшавському, ніж 32м2 на Ковніра за ті самі гроші.




Навіщо такі екстремальні порівняння. звісно 32 метри то не для того, щоб самому з родиною жити. Та і ластовського - та ще вулиця. Але якщо 70 метрів десь у проти стандартної 53 метрової сталінки десь на Цитадельній, то терези вже схиляються у іншій бік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37186
С нами с 31.10.2005

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      14 октября 2023 в 11:22 Гілками

AlexAudiCoupe 13.10.2023 15:32 пишет:

S0L 13.10.2023 14:37 пишет:

zyoma 13.10.2023 14:26 пишет:

Живу в новобудові НЕ біля метро (Виноградар). За 80К можна купити квартиру з ремонтом формата "бєднєнько, но чістєнько". Здаються вони за 12-13к на місяць.
Однушка з гарним, зі смаком, ремонтом коштуватиме під 100, здавати можна за 16-18, бувають і до 20 хотєлки, але не впевнена, що реально здати.




Не знаю за який саме Виноградар йде мова, але особисто мені подобається Варшавський - багато питань вирішує Ретровіль. Та і метро там врешті решт добудують. Але там за однушку платити 100 - поза моїм розумінням, та і у таких об'яв мінімум переглядів, якщо казати про Варшавський. Маючи 100 можна брати центр з ремонтом в не новому, але пристойному будинку...
Думав купити там однушку під ремонт, але порахував що ремонт тягне багато і виходить не цікаво.




Просто цікаво - а що в тому центрі? Я на Печерську не був роів зі три, на Хрещатику теж. Не треба. Добратись до того ж Варшавського можна кількома шляхами. До центру - теж, але всі забиті. У тому ж Варшавському є Ретровіль, в якому є все. Якщо нема, то ринок там поруч.

Знайомий живе на Ярвалу. Поставити авто - проблема. Поруч безліч кафе, гучна музика. Автівки у пробці смердять під вікном. Престиж? І все?




в центрі просто атас, хіба деякі двори де ще не все заставлено паркованцями, де кілька років тому біло тихо і спокійно фігачать чергові новобудови, все заставлено авто........біля Мечникова тільки старі двори більш-менш вільні і то вдень там паркуються з навколишніх офісів, навіть в самих закутках.......в тупику Леоніда Первомайського набудували і будують.....біля Гудвайну знов затори через еліту яка їде в ресторан............за стадіоном Арсеналу новобудова, сам стадіон хтось певно викупив реконструкція..........в будній день в обід це суцільна парковка і затор


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37186
С нами с 31.10.2005

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: Barsic]
      14 октября 2023 в 11:24 Гілками

Barsic 13.10.2023 21:03 пишет:

А не простіше купити за 80, дві однокімнатні в С.Борщагівці, які прямо зараз будуть здаватись по 10 кожна і навіть дня простою не буде?




Борщагівка? це там де ні виїхати ні заїхати навіть у вихідні дні?

та що казати якщо вже цілий квартал забудували перед Ходосівкою і перед ресторанами біля Голубих озер Парк лейкопластир сіті стоїть купа будинків багатоповерхових


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: juiT]
      14 октября 2023 в 13:08 Гілками

juiT 14.10.2023 01:34 пишет:

41 номери все відкрито.
Друга черга , так закрита територія для кожного будинку або пари будинків , ти вибач, але це маразм. І виглядає це, як окремі колонії із сіткою, ще вишок з автоматчиками не хватає.
Стосовно Паркового міста, я тобі про саму концепцію "двору без автомобілів", а не контингент який там мешкає.
Варшавський плюс чи 2, то взагалі, ні дерева, ні куща, втулили дитячий майданчик між двома висотками, зробили огорожу 4 метра, заклали все фемом і назвали закритий двір? З коляскою їздити по периметру, від однієї сітки до іншої.
Немає цілісності комплексу, окремі цар гради по 2-3 будинку із забором з рябіци.
ПС. Ще непоганий комплекс Відпочинок на Святошино. Сама концепція а тут реально через




Відпочинок? А яка там концепція? Стоять собі будинки по колу. А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки.... А домах яки дали від шлагбаума в ямі навіть на верхних поверхах треба виходити в коридор і шукати мобільний зв'язок. Ну і з паркуванням там теж погано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5670
С нами с 09.02.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      14 октября 2023 в 14:34 Гілками

Березняки наше всьо! Дніпро, озеро, гаражі є! Все для автоуа!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      14 октября 2023 в 16:16 Гілками

AlexAudiCoupe 14.10.2023 13:08 пишет:



Відпочинок? А яка там концепція? Стоять собі будинки по колу. А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки.... А домах яки дали від шлагбаума в ямі навіть на верхних поверхах треба виходити в коридор і шукати мобільний зв'язок. Ну і з паркуванням там теж погано.




І тим не менш, переважна більшість мешканців - задоволена. Доречі - де зараз гарно з паркуванням? Ну окрім мого старого двору в спальній частині центру Києва, бо навіть на Лісовому у дворі вже немає місць...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: Абрвалг]
      14 октября 2023 в 21:46 Гілками

Абрвалг 13.10.2023 17:09 пишет:

"не старі совкові будинки" - это да. с этим не поспоришь. В остальном такое же жуткое нагромождение домов как и на ПОХе и я упомянутом тут Яскравом и т.п.




давай не проти, а за топи!!!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      14 октября 2023 в 21:53 Гілками

S0L 13.10.2023 23:16 пишет:



А от варшавський виглядає сучасно, Ретровіль - взагалі поруч і метро буде посеред кварталу...




авжеж буде... після троєщінського.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      14 октября 2023 в 22:18 Гілками

S0L 14.10.2023 16:16 пишет:

AlexAudiCoupe 14.10.2023 13:08 пишет:



Відпочинок? А яка там концепція? Стоять собі будинки по колу. А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки.... А домах яки дали від шлагбаума в ямі навіть на верхних поверхах треба виходити в коридор і шукати мобільний зв'язок. Ну і з паркуванням там теж погано.




І тим не менш, переважна більшість мешканців - задоволена. Доречі - де зараз гарно з паркуванням? Ну окрім мого старого двору в спальній частині центру Києва, бо навіть на Лісовому у дворі вже немає місць...




Було б дивно, якби не були задоволені. Воно їх влаштовує, ось і купили квартири.

В мене теж спальна частина центру Києва. Мешканці інколи скаржаться, що відвідувачи обласної лікарні паркуються днем у дворі і інколи немає місця. Хоча то буває дуже рідко, і в 3 метрах від двора проїзд, там місце є завжди. Но то ж 3 зайвих метра! :-) А взагалі то в мене 2 гаражі в 150 метрах від дому, немає чому скаржитись )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      15 октября 2023 в 06:49 Гілками

AlexAudiCoupe 14.10.2023 22:18 пишет:

S0L 14.10.2023 16:16 пишет:

AlexAudiCoupe 14.10.2023 13:08 пишет:



Відпочинок? А яка там концепція? Стоять собі будинки по колу. А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки.... А домах яки дали від шлагбаума в ямі навіть на верхних поверхах треба виходити в коридор і шукати мобільний зв'язок. Ну і з паркуванням там теж погано.




І тим не менш, переважна більшість мешканців - задоволена. Доречі - де зараз гарно з паркуванням? Ну окрім мого старого двору в спальній частині центру Києва, бо навіть на Лісовому у дворі вже немає місць...




Було б дивно, якби не були задоволені. Воно їх влаштовує, ось і купили квартири.

В мене теж спальна частина центру Києва. Мешканці інколи скаржаться, що відвідувачи обласної лікарні паркуються днем у дворі і інколи немає місця. Хоча то буває дуже рідко, і в 3 метрах від двора проїзд, там місце є завжди. Но то ж 3 зайвих метра! :-) А взагалі то в мене 2 гаражі в 150 метрах від дому, немає чому скаржитись )))




У якому такому центрі розташована обласна лікарня? Там до центру як до Місяця пішки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года, Киев
Сообщения: 1717
С нами с 04.12.2006

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      15 октября 2023 в 09:14 Гілками

S0L 13.10.2023 23:16 пишет:


Ззовні - жах. Хрущі, тільки з балконами на залізних колонах.
Знаходиться на отшибі. Можливо і не чєловєйнік, але місце для парковки прийшлося пошукати...




Місця для парковки там валом, купа паркінгів за рахунок рельєфа і ще великий паркінг на декілька поверхів. Зовні - справа смаку, мені подобається. На балконах з залізними колонами у людей стоять грилі, люди вечеряють там, краса. В палісадниках городики, можна картоплю вирощувати

Як на мене, там найбільше горе - це монструозний гаражний кооператив.

У Відпочинку гарна територія і дуже адекватне ОСББ. Якщо там є щось пристойне за 80, імхо, треба брати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27673
С нами с 24.10.2008

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      15 октября 2023 в 09:20 Гілками

AlexAudiCoupe 14.10.2023 13:08 пишет:

А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки....



Ужас який, через парк іти додому, бідні несчасні люди, як вони виживають, ходячи пішки і дихаючи відносно свіжим повітрям в парку.
Можеш поїхати на НПЛ , і о жахіття, там також люди ходять з метро пішки, але між домами і вздовж дороги.
Взагалі то багато людей ходить пішки на роботу, в школу, університет, в гості, по справах, на ринок, і це нормально.
Це не тільки таке на Святошин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: AlexAudiCoupe]
      15 октября 2023 в 11:46 Гілками

AlexAudiCoupe 14.10.2023 22:18 пишет:


Було б дивно, якби не були задоволені. Воно їх влаштовує, ось і купили квартири.






Ну то подивуйся - порівняй відгуки про варшавський і про, наприклад, мега-сіті... Те що кожен хвалить своє болото - тут не працює...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: juiT]
      15 октября 2023 в 11:49 Гілками

juiT 15.10.2023 09:20 пишет:

AlexAudiCoupe 14.10.2023 13:08 пишет:

А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки....



Ужас який, через парк іти додому, бідні несчасні люди, як вони виживають, ходячи пішки і дихаючи відносно свіжим повітрям в парку.
Можеш поїхати на НПЛ , і о жахіття, там також люди ходять з метро пішки, але між домами і вздовж дороги.
Взагалі то багато людей ходить пішки на роботу, в школу, університет, в гості, по справах, на ринок, і це нормально.
Це не тільки таке на Святошин.



В нього якась фобія чи страх ходити пішки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: harald67]
      15 октября 2023 в 13:11 Гілками

harald67 15.10.2023 06:49 пишет:

AlexAudiCoupe 14.10.2023 22:18 пишет:

S0L 14.10.2023 16:16 пишет:


В ответ на:

...





І тим не менш, переважна більшість мешканців - задоволена. Доречі - де зараз гарно з паркуванням? Ну окрім мого старого двору в спальній частині центру Києва, бо навіть на Лісовому у дворі вже немає місць...




Було б дивно, якби не були задоволені. Воно їх влаштовує, ось і купили квартири.

В мене теж спальна частина центру Києва. Мешканці інколи скаржаться, що відвідувачи обласної лікарні паркуються днем у дворі і інколи немає місця. Хоча то буває дуже рідко, і в 3 метрах від двора проїзд, там місце є завжди. Но то ж 3 зайвих метра! :-) А взагалі то в мене 2 гаражі в 150 метрах від дому, немає чому скаржитись )))




У якому такому центрі розташована обласна лікарня? Там до центру як до Місяця пішки.




Ну якцо центр це Печерск та Хрещатик, то так. А так... в мене до Хрещатика 4 км, від ЦВК до Хрещатика - 2.77. Невелика різниця.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: zyoma]
      15 октября 2023 в 13:14 Гілками

zyoma 15.10.2023 09:14 пишет:

S0L 13.10.2023 23:16 пишет:


Ззовні - жах. Хрущі, тільки з балконами на залізних колонах.
Знаходиться на отшибі. Можливо і не чєловєйнік, але місце для парковки прийшлося пошукати...




Місця для парковки там валом, купа паркінгів за рахунок рельєфа і ще великий паркінг на декілька поверхів. Зовні - справа смаку, мені подобається. На балконах з залізними колонами у людей стоять грилі, люди вечеряють там, краса. В палісадниках городики, можна картоплю вирощувати

Як на мене, там найбільше горе - це монструозний гаражний кооператив.

У Відпочинку гарна територія і дуже адекватне ОСББ. Якщо там є щось пристойне за 80, імхо, треба брати.




Шикарно. Сидиш вдома і насолоджуєшся запахом сусідских шашликів :-) Городики.... Село.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: juiT]
      15 октября 2023 в 13:15 Гілками

juiT 15.10.2023 09:20 пишет:

AlexAudiCoupe 14.10.2023 13:08 пишет:

А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки....



Ужас який, через парк іти додому, бідні несчасні люди, як вони виживають, ходячи пішки і дихаючи відносно свіжим повітрям в парку.
Можеш поїхати на НПЛ , і о жахіття, там також люди ходять з метро пішки, але між домами і вздовж дороги.
Взагалі то багато людей ходить пішки на роботу, в школу, університет, в гості, по справах, на ринок, і це нормально.
Це не тільки таке на Святошин.




Який там "парк". Просто залишкі лісу. Мені то пох, а вот жінки якось бояться. І самі ходити, і дітей пускати.

Ну взимку там "свіжим повітрям" чи восени під дощем то ще задоволення. Більш того, з сумками в руках.

Що таке НПЛ не знаю.

Змінено AlexAudiCoupe (13:18 15/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Є спеціалісти з нерухомості? [Re: S0L]
      15 октября 2023 в 13:16 Гілками

S0L 15.10.2023 11:49 пишет:

juiT 15.10.2023 09:20 пишет:

AlexAudiCoupe 14.10.2023 13:08 пишет:

А саме прикольно дивитись як зимою в мороз люди через парк пішки ідуть додому. Ті, в кого нема авто - діти, жінки....



Ужас який, через парк іти додому, бідні несчасні люди, як вони виживають, ходячи пішки і дихаючи відносно свіжим повітрям в парку.
Можеш поїхати на НПЛ , і о жахіття, там також люди ходять з метро пішки, але між домами і вздовж дороги.
Взагалі то багато людей ходить пішки на роботу, в школу, університет, в гості, по справах, на ринок, і це нормально.
Це не тільки таке на Святошин.



В нього якась фобія чи страх ходити пішки




А можна ти не будеш мені ставити діагнози, гаразд? Я про себе писав?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 148 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5733

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія