autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? (3/3)

продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: Yura-8]
      31 октября 2023 в 12:24 Гілками

Yura-8 30.10.2023 11:06 пишет:

egorka 30.10.2023 10:27 пишет:

Дочекайся трішечки чорної п'ятниці , поїдь в магазин , подивись що сподобається та і купиш собі 65 діагональ. Можно ж купити і в оплату частинами. І воно на курс ніяк не вліяе, платиш собі потроху та і все може як раз знижка на Соні буде. Якщо андроід потрібен. Ну і треба поклацати меню і тд і тп. Я наприклад звик до самсунга. Меню просте. Пульт алюміній три кнопки



Я б на це не розраховував, немає в нас реальних "чорних п'ятниць" .
Запишіть зараз ціну на тв який цінавить і побачите ціну в ту п'ятницю, зі знижкою буде така ж як і зараз


Можливо. Це нехай автор теми собі десь запише а потім порівняе

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: Караванщик]
      1 ноября 2023 в 09:18 Гілками

Трохи про акції та чорну п'ятницю. Скоро будет мега-супер-пупер-розпродаж. Ага! Я потихеньку підбираю собі новий ТВ (але жаба заважає, тому повільно підбираю). Тижня 2-3 тому додав на ek.ua десяток ТВ у порівняння. Один з критеріїв (але не фільтрів!) - ціна до 40 тисяч. Вчора зайшов знову в порівняння. Так. усі 10 є в таблиці, але тільки 3 з них дешевше 40000. Ось така чорна п'ятниця. Тобто за декілька тижнів підняти ціну на 30%, в чорну п'ятницю зробити 25% знижки. Геніально! Тому не варто чекати ці розпродажі. Краще почекати тиждень-два після них. Ціна впаде нижче ніж була, тому що "мудрий нарід" нахапал зі знижками і попит впав.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: Караванщик]
      17 ноября 2023 в 12:54 Гілками

Трохі підниму тему. А чім погано купувати ТВ в "невеликих" магазинах? У них ціна в півтора раза нижча ніж в усіляких фокстротах. Гарантія? Вже давно немає гарантії магазина - тільки виробника. "Не підтримується у вашому регіоні" - так, є такий ризик. Але не всім це важливо. Підробка ТВ? Щось не дуже віриться... Що ще?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: sigma]
      17 ноября 2023 в 12:58 Гілками

sigma 17.11.2023 12:54 пишет:

Трохі підниму тему. А чім погано купувати ТВ в "невеликих" магазинах? У них ціна в півтора раза нижча ніж в усіляких фокстротах. Гарантія? Вже давно немає гарантії магазина - тільки виробника. "Не підтримується у вашому регіоні" - так, є такий ризик. Але не всім це важливо. Підробка ТВ? Щось не дуже віриться... Що ще?




А буде та гарантія від сірого магазину в нас працювати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: AlexAudiCoupe]
      17 ноября 2023 в 14:52 Гілками

AlexAudiCoupe 17.11.2023 12:58 пишет:

sigma 17.11.2023 12:54 пишет:

Трохі підниму тему. А чім погано купувати ТВ в "невеликих" магазинах? У них ціна в півтора раза нижча ніж в усіляких фокстротах. Гарантія? Вже давно немає гарантії магазина - тільки виробника. "Не підтримується у вашому регіоні" - так, є такий ризик. Але не всім це важливо. Підробка ТВ? Щось не дуже віриться... Що ще?




А буде та гарантія від сірого магазину в нас працювати?



Так гарантії магазину вже давно немає. Но риск є, що гарантія виробника прострочена/тільки для Свазиленду/ще якісь негаразди. Але це відобразилося на ціні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: sigma]
      17 ноября 2023 в 15:28 Гілками

sigma 17.11.2023 14:52 пишет:

AlexAudiCoupe 17.11.2023 12:58 пишет:

sigma 17.11.2023 12:54 пишет:

Трохі підниму тему. А чім погано купувати ТВ в "невеликих" магазинах? У них ціна в півтора раза нижча ніж в усіляких фокстротах. Гарантія? Вже давно немає гарантії магазина - тільки виробника. "Не підтримується у вашому регіоні" - так, є такий ризик. Але не всім це важливо. Підробка ТВ? Щось не дуже віриться... Що ще?




А буде та гарантія від сірого магазину в нас працювати?



Так гарантії магазину вже давно немає. Но риск є, що гарантія виробника прострочена/тільки для Свазиленду/ще якісь негаразди. Але це відобразилося на ціні.




Так отож. Треба читати умови гарантії. Чи то Worldwide, чи конкретно для кожної країни. Візьме чи ні у ремонт по гарантії ділер якщо телевизор сірий? Ну або просто відповість "Телевизори з такою матрицею в Україну не поставляються, запчастин немає, тому в ремонті відмовляємо".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: AlexAudiCoupe]
      17 ноября 2023 в 16:52 Гілками

AlexAudiCoupe 17.11.2023 15:28 пишет:


Так отож. Треба читати умови гарантії. Чи то Worldwide, чи конкретно для кожної країни. Візьме чи ні у ремонт по гарантії ділер якщо телевизор сірий? Ну або просто відповість "Телевизори з такою матрицею в Україну не поставляються, запчастин немає, тому в ремонті відмовляємо".




В мене самсунг 2015 року виготовлення. Помирає підсвічування. Звернувся до сервісу. "Так це офіційний ТВ але строк підтримки вже вийшов і запчастин немає". Пройшло 6 років. І нахіба така гарантія?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: Караванщик]
      22 ноября 2023 в 16:48 Гілками

шановні, а порадьте щось на стіну )

дюймів 65. я в них не тямлю.
весь контент з інету. 4-8к і іншим не страждаю... мождливо, малий доканючить приставку - тоді щоб і пограти було приємно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: sigma]
      22 ноября 2023 в 17:04 Гілками

sigma 17.11.2023 12:54 пишет:

Трохі підниму тему. А чім погано купувати ТВ в "невеликих" магазинах? У них ціна в півтора раза нижча ніж в усіляких фокстротах. Гарантія? Вже давно немає гарантії магазина - тільки виробника. "Не підтримується у вашому регіоні" - так, є такий ризик. Але не всім це важливо. Підробка ТВ? Щось не дуже віриться... Що ще?




Щодо підробок тв - нажаль зараз на нашому ринку їх повно. Те що кидається в очі - купа об'яв про продаж за смішними цінами телевізорів "самсунг для азійського ринку під ОС Андроїд". Тут на форумі в іншій темі (про вибір тв) автор теми наводив посилання на продаж телевізорів соні за смішними цінами - також підробка.
У купівлі сірого телевізора, насамперед корейського (бо у них власні ОС) основна небезпека не у сервісній підтримці (за гроші у нас відремонтують усе, якщо доступні запчастини) а у намаганнях виробників блокувати смарт функцій у телевізорах, які потрапили сюди повз офіційного дістриб'ютора.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: -Виталя-]
      23 ноября 2023 в 12:31 Гілками

-Виталя- 22.11.2023 16:48 пишет:

шановні, а порадьте щось на стіну )

дюймів 65. я в них не тямлю.
весь контент з інету. 4-8к і іншим не страждаю... мождливо, малий доканючить приставку - тоді щоб і пограти було приємно.


Самасунг або Соні наприклад. Соні буде на Андроіді.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: harald67]
      23 ноября 2023 в 20:24 Гілками

На рахунок підробок - не знав. Повірю. Як я розумію, беруть якісь умовний "Vinga" и ляпають на нього шільдик "Самсунг". Так?
Ну а гарантія та блокування смарту для мене не критично - смартом не користуюсь взагалі, а гарантія, на мою думку, - хрінь безтолкова, но це моя думка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: sigma]
      23 ноября 2023 в 20:58 Гілками

sigma 23.11.2023 20:24 пишет:

На рахунок підробок - не знав. Повірю. Як я розумію, беруть якісь умовний "Vinga" и ляпають на нього шільдик "Самсунг". Так?
Ну а гарантія та блокування смарту для мене не критично - смартом не користуюсь взагалі, а гарантія, на мою думку, - хрінь безтолкова, но це моя думка.




ось підробка самсунг та: сторінка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: harald67]
      23 ноября 2023 в 21:13 Гілками

harald67 23.11.2023 20:58 пишет:

sigma 23.11.2023 20:24 пишет:

На рахунок підробок - не знав. Повірю. Як я розумію, беруть якісь умовний "Vinga" и ляпають на нього шільдик "Самсунг". Так?
Ну а гарантія та блокування смарту для мене не критично - смартом не користуюсь взагалі, а гарантія, на мою думку, - хрінь безтолкова, но це моя думка.




ось підробка самсунг та: сторінка



Доволі груба підробка Самсунг не знає такой моделі. В лінійці RU не було 34 Цікаво, якій це дійсно ТВ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: sigma]
      23 ноября 2023 в 21:28 Гілками

sigma 23.11.2023 21:13 пишет:

harald67 23.11.2023 20:58 пишет:

sigma 23.11.2023 20:24 пишет:

На рахунок підробок - не знав. Повірю. Як я розумію, беруть якісь умовний "Vinga" и ляпають на нього шільдик "Самсунг". Так?
Ну а гарантія та блокування смарту для мене не критично - смартом не користуюсь взагалі, а гарантія, на мою думку, - хрінь безтолкова, но це моя думка.




ось підробка самсунг та: сторінка



Доволі груба підробка Самсунг не знає такой моделі. В лінійці RU не було 34 Цікаво, якій це дійсно ТВ.




Я гадаю що це ніякий нам відомий (або не дуже відомий) бренд. Це скоріше "я его слепила из того, что было". Не факт що навіть у Китаї. Тут на форумі камрад питав що краще купити подібний так би мовити самсунг чи Соні. Так соні також була підробка за його посиланням.

Змінено harald67 (21:29 23/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Какой телевизор (монитор?) для PS5 выбрать оптимальный ? [Re: Караванщик]
      23 ноября 2023 в 21:55 Гілками

Ну самсунгів взагалі нема на андроіді

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 52 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3184

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія