autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Потрібен телевізор 24'' або 32'' (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Потрібен телевізор 24'' або 32''
      8 ноября 2023 в 17:35 Гілками

Є невеликий ЛЕД телевізор формату 3:4, десь 48см діагональ якщо не помиляюсь. Використовується для просмотра виключно ефірних програм, ніяких специфічних вимог (ігри, dvd) немає. Але працює багато, по півдня так точно але більше як фон.

Хочу його замінити на щось сучасне, головна вимога надійсність або великий гарантійний термін і нормальний (швидкий) сервіс, ну тобто купити і закрити питання з цим телевізором на декілька років. По розміру ще подивлюся, чи 24" 6:9 приблизне те саме що зараз чи 32" краще.

Питання, якого виробника такі невеликі телевізори краще дивитися?
З брендів найнижчі ціни у Toshiba, JVC, Thomson, Philips, Hitachi. З цього списку що краще обрати з точки зору надійності, чи дає хтось з них більше ніж рік гарантії?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      8 ноября 2023 в 17:46 Гілками

Нафаня 08.11.2023 17:35 пишет:

Є невеликий ЛЕД телевізор формату 3:4, десь 48см діагональ якщо не помиляюсь. Використовується для просмотра виключно ефірних програм, ніяких специфічних вимог (ігри, dvd) немає. Але працює багато, по півдня так точно але більше як фон.

Хочу його замінити на щось сучасне, головна вимога надійсність або великий гарантійний термін і нормальний (швидкий) сервіс, ну тобто купити і закрити питання з цим телевізором на декілька років. По розміру ще подивлюся, чи 24" 6:9 приблизне те саме що зараз чи 32" краще.

Питання, якого виробника такі невеликі телевізори краще дивитися?
З брендів найнижчі ціни у Toshiba, JVC, Thomson, Philips, Hitachi. З цього списку що краще обрати з точки зору надійності, чи дає хтось з них більше ніж рік гарантії?




Жоден з наведених брендів не виробляє телевізорів вже багато років. Кому належать права на використання цих торговельних марок навіть важко сказати. Це якісь китайці і навіть турки (Хітачі). Все ж краще дивитися на корейців у цьому форматі, або принаймні на китайців, які не приховують своє авторство.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
55 лет (12 лет за рулем), Бровары
Сообщения: 1065
С нами с 01.08.2015

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      8 ноября 2023 в 17:49 Гілками

Hitachi та Toshiba, якщо збирання турецької компанії VESTEL, мають гарантію 2 роки.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: FanCase]
      8 ноября 2023 в 17:59 Гілками

FanCase 08.11.2023 17:49 пишет:

Hitachi та Toshiba, якщо збирання турецької компанії VESTEL, мають гарантію 2 роки.




... і найгірші відгуки стосовно якості на більшості європейських форумів. Пишуть що навіть усякі хісенси/ТСЛи себе краще проявляють.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
55 лет (12 лет за рулем), Бровары
Сообщения: 1065
С нами с 01.08.2015

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      8 ноября 2023 в 18:08 Гілками

Хайсенс - гарантія також 2 роки. Є на Андроїд і є на їх системі VIDA.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: harald67]
      8 ноября 2023 в 22:23 Гілками

harald67 08.11.2023 17:46 пишет:

Нафаня 08.11.2023 17:35 пишет:

Є невеликий ЛЕД телевізор формату 3:4, десь 48см діагональ якщо не помиляюсь. Використовується для просмотра виключно ефірних програм, ніяких специфічних вимог (ігри, dvd) немає. Але працює багато, по півдня так точно але більше як фон.

Хочу його замінити на щось сучасне, головна вимога надійсність або великий гарантійний термін і нормальний (швидкий) сервіс, ну тобто купити і закрити питання з цим телевізором на декілька років. По розміру ще подивлюся, чи 24" 6:9 приблизне те саме що зараз чи 32" краще.

Питання, якого виробника такі невеликі телевізори краще дивитися?
З брендів найнижчі ціни у Toshiba, JVC, Thomson, Philips, Hitachi. З цього списку що краще обрати з точки зору надійності, чи дає хтось з них більше ніж рік гарантії?




Жоден з наведених брендів не виробляє телевізорів вже багато років. Кому належать права на використання цих торговельних марок навіть важко сказати. Це якісь китайці і навіть турки (Хітачі). Все ж краще дивитися на корейців у цьому форматі, або принаймні на китайців, які не приховують своє авторство.




Philips не робить телевізори?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      8 ноября 2023 в 23:02 Гілками

Нафаня 08.11.2023 17:35 пишет:

З брендів найнижчі ціни у Toshiba, JVC, Thomson, Philips, Hitachi. З цього списку що краще обрати з точки зору надійності, чи дає хтось з них більше ніж рік гарантії?



Можу помилятися, але тут нема жодного бренда ТВ як на мене крім Філіпса. Але й у Філіпса у цій ціновій категорії буде не краще наведених вище китайських брендів.

Порівнюю бюджетні Hisense 32" та Philips 32" придбані роки 3 тому протягом короткого періоду. Жоден поки не зламавсь, але до Самсунга 32" F-серії, старішого років на 5 якщо не більше, обом як до неба.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: AlexAudiCoupe]
      9 ноября 2023 в 05:52 Гілками

AlexAudiCoupe 08.11.2023 22:23 пишет:



Philips не робить телевізори?




Ні. Продали право на використання цієї марки саме для телевізорів у 2010 році. Хто зараз власник - плутана інформація. Начебто китайська TP Vision.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      9 ноября 2023 в 13:54 Гілками

24" ну це для тв зовсім мало, та це даже для монітора мало.
32" якщо самс., лж не в бюджеті то дивитись на "крепких" китайців, сяомі(реалмі), хісенс,тсл. По якості картинки на 32" і на ефірних каналах я думаю різниці не буде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: harald67]
      9 ноября 2023 в 14:28 Гілками

Ось воно як.
Дякую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Yura-8]
      9 ноября 2023 в 14:39 Гілками

Yura-8 09.11.2023 13:54 пишет:

24" ну це для тв зовсім мало, та це даже для монітора мало.
32" якщо самс., лж не в бюджеті то дивитись на "крепких" китайців, сяомі(реалмі), хісенс,тсл. По якості картинки на 32" і на ефірних каналах я думаю різниці не буде.




Ок. Будемо дивитися хто з зазначених китайців дає більшу гарантію, дивитися на ціну, порівнювати з корейцями і визначатися остаточно.
24" і 32" різниця в ціні не суттева, ще раз переміряю місце куди планую ставити. 32" всеж таки більш універсально виглядає.

PS. У мене монітор 14", є і великий, 21" якщо не помиляюсь, але якось звик до маленького, великий використовую не часто.
PPS. А що якісь Samsung-і попадаються в пошуку гугла за невеликі гроші? По ціні схоже на копії, на сайті зазначено як розпродаж залишків посилання не тягну щоб не було схоже на рекламу, але здається десь тут вже була така тема, що якась афера


Ще раз усім дякую за відповіді.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      9 ноября 2023 в 15:18 Гілками

Нафаня 09.11.2023 14:39 пишет:

Yura-8 09.11.2023 13:54 пишет:

24" ну це для тв зовсім мало, та це даже для монітора мало.
32" якщо самс., лж не в бюджеті то дивитись на "крепких" китайців, сяомі(реалмі), хісенс,тсл. По якості картинки на 32" і на ефірних каналах я думаю різниці не буде.




Ок. Будемо дивитися хто з зазначених китайців дає більшу гарантію, дивитися на ціну, порівнювати з корейцями і визначатися остаточно.
24" і 32" різниця в ціні не суттева, ще раз переміряю місце куди планую ставити. 32" всеж таки більш універсально виглядає.

PS. У мене монітор 14", є і великий, 21" якщо не помиляюсь, але якось звик до маленького, великий використовую не часто.
PPS. А що якісь Samsung-і попадаються в пошуку гугла за невеликі гроші? По ціні схоже на копії, на сайті зазначено як розпродаж залишків посилання не тягну щоб не було схоже на рекламу, але здається десь тут вже була така тема, що якась афера


Ще раз усім дякую за відповіді.




Ну якщо ти будеш дивитись телевизор так як монітор, сидячи поруч, то 24 може і піде. Але був у мене монітор 21", який працював і як телевізор. Так от - з дистанції 2 метрів якщо десь у фільмі на стіни надпис - ти його не прочитаєш. Дрібних деталей не побачиш. Більш того, у мене меню IPTV приходилось підходити і листати. Це при тому, що в мене дальнозоркість і на відстані я дуже добре бачу.

Можеш взяти серий, можеш навіть б\в. Андроїд та інше не обов'язкове, це тюнінгується. Але діагональ - це назавжди.

Тільки не Еленберги від Ельдорадо та інше Ківі. Я заходив в відділ товарів зі знижками в Ельдорадо на Окружній біля Електронмашу. Їх там купа. Всі з ремонту після повернень. Ненадійна техника.

ЗІ. 24" може при відсутності світла і роботі від станції пропрацювати на годину більше можливо :-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
45 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28773
С нами с 22.06.2010

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: AlexAudiCoupe]
      9 ноября 2023 в 15:33 Гілками

В ответ на:

Андроїд та інше не обов'язкове, це тюнінгується



Понятно, что можно купить приставку смарт ТВ на Андроиде, но это дополнительные как минимум 1000-1500 грн из самых дешёвых. И опять же это лишняя приставка, кабеля, второй пульт.
Я бы смотрел уже встроенный смарт ТВ в телек. Да тот же Ютуб смотреть по вайфай, где гораздо больше всего, чем в обычном эфирном ТВ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      9 ноября 2023 в 16:25 Гілками

В ответ на:

А що якісь Samsung-і попадаються в пошуку гугла за невеликі гроші? По ціні схоже на копії, на сайті зазначено як розпродаж залишків



Ну якщо написано ОС Андроїд то точно не самсунг
Відкрийте якийсь агрегатор,типа "хотлайн" і дивіться/порівнюйте там, з великою ймовірністю фуфла там не буде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Ирпень
Сообщения: 432
С нами с 03.03.2016

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      9 ноября 2023 в 19:19 Гілками

Питання, якого виробника такі невеликі телевізори краще дивитися?
З брендів найнижчі ціни у Toshiba, JVC, Thomson, Philips, Hitachi. З цього списку що краще обрати з точки зору надійності, чи дає хтось з них більше ніж рік гарантії?




мені здається в сучасних телевізорах, навіть в дешевих, надійність майже однакова і на високому рівні, технології і все таке, ломаєтся тільки те, що має свій ресурс, світлодіоди, кондесатори и т.д

моя історія: давно купив батькам в село телевізор на 32 дюйми Ерго, по акції в Епіцентрі, просто самий дешевий, щоб був для фону, працював по 16 годин, 2 роки гарантії дали.
За 4 місяці до кінця гаранцтії - згоріла підсвітка екрану (найчастіша поломка), замінили по гарантії за пару днів. Відробив ще півтора року і знову перестав вмикатися-думаю знову те саме, розібрав, знайшов планку підсвітки з світлодіодами, що мені не сподобалася, замовив її на заміну і сам поміняв-результату не дало, подумав-треба було купувати/міняти планки парою, ну таке, помітив на платі маленький кондесатор, що погано почувався, ціною в 10 грн, замінив і все запрацювало, паралельно відпаяв подачу частини потужності на світлодіоди (слава ютубу), понизив їх максимум, і вже мінімум рік так і працює. Такі ремонти дуже далекі від моєї освіти і роду діяльности, телевізор розбирався вперше в житті, просто я знаю який ефект можна отримати від нагрітого паяльника і вмію користуватися декількома режимами мультиметра, а головне - вартість телевізора така, що можливо було знову купити самий дешевий 32 телевізон без особливого жалю.

Змінено trohim134 (19:20 09/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1754
С нами с 26.09.2009

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      9 ноября 2023 в 20:16 Гілками
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6783
С нами с 05.05.2009

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: djokoo]
      9 ноября 2023 в 21:36 Гілками

djokoo 09.11.2023 20:16 пишет:

3 роки гарантії



не знаю як зараз але декілька років тому назад вибирав собі щось недороге з екраном 65, то по ківі було багато поганих відгуків як по якості так і по глючності системи. в результаті купив хайсенс. і не жалкую. жодних проблем, якість картинки за свої гроші хороша, не глючить, правда використовую медіаприставку. все таки хайсенс світовий виробник телевізорів, входить в п'ятірку лідерів. маю з чим порівняти, до цьо були самсунг і лж стоїть в другій кімнаті.
я би шукав все таки не по кількості років гарантії, а щось із світових лідерів. лж, самсунг, тсл, хайсенс. саме дешеве краще не брати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: alexa11]
      9 ноября 2023 в 22:44 Гілками

alexa11 09.11.2023 21:36 пишет:

djokoo 09.11.2023 20:16 пишет:

3 роки гарантії



не знаю як зараз але декілька років тому назад вибирав собі щось недороге з екраном 65, то по ківі було багато поганих відгуків як по якості так і по глючності системи. в результаті купив хайсенс. і не жалкую. жодних проблем, якість картинки за свої гроші хороша, не глючить, правда використовую медіаприставку. все таки хайсенс світовий виробник телевізорів, входить в п'ятірку лідерів. маю з чим порівняти, до цьо були самсунг і лж стоїть в другій кімнаті.
я би шукав все таки не по кількості років гарантії, а щось із світових лідерів. лж, самсунг, тсл, хайсенс. саме дешеве краще не брати.




+1
Зараз на смарт тв samsung 32t4500 офіційний якась "акційна" ціна - 9999 грн. Мабуть це і є припустимий мінімум. Або подібний офіційний Lg 6300 ще на 500 грн. дешевше.Сірі будуть десь на 2 тис. дешевше.

Змінено harald67 (22:47 09/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: djokoo]
      10 ноября 2023 в 00:47 Гілками

djokoo 09.11.2023 20:16 пишет:

3 роки гарантії



Це ні в якому разі , гарантія тільки на бумазі.
Класна контора в якої немає ні адреси сц ні номера телефону, пишіть листи "на деревню дедушке".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Yura-8]
      10 ноября 2023 в 06:25 Гілками

Yura-8 10.11.2023 00:47 пишет:

djokoo 09.11.2023 20:16 пишет:

3 роки гарантії



Це ні в якому разі , гарантія тільки на бумазі.
Класна контора в якої немає ні адреси сц ні номера телефону, пишіть листи "на деревню дедушке".




Та там не у гарантії справа. Почитай відгуки про ці телевізори. Навіть недолугий хлаомі оцінюється вище, не кажучи вже про справжніх китайських виробників телевізорів типі Хісенса чи ТСЛ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
54 года, Киев
Сообщения: 9385
С нами с 13.10.2005

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      10 ноября 2023 в 09:43 Гілками

Ксяоми покупай.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6783
С нами с 05.05.2009

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Apec]
      10 ноября 2023 в 10:12 Гілками

для ефіру можна взяти і дешевше https://rozetka.com.ua/ua/hisense-32a4bg/p347067837/

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      15 декабря 2023 в 14:55 Гілками

Всім привіт. А порадьте і мені телевізор 32 і мабуть 2 шт. На кухнях (в будинку і літня), телевізори 24 (самсунг і філіпс), ціль купити 32, бо на існуючих вже коли дивлюсь якісь спртивні передачі, то розумію все шо відбувається, виключно по голосу коментатора))), особливо з снукером цей ефект найбільший))). Вимоги до ТВ: фул HD (не реді), смартом в жодному в мене ТВ ніхто і ніколи не користувався (але мабуть хай буде), кіна теж ніхто не дивиться і ігрових консолей в нас нема, тобто тільи ТБ фул ШД і звичайно марафон. Джерело ТБ - супутникові антени, ТВ приставки, тобто пульт до ТВ використовується для вкл/викл, або переключити шдмі1/2. Якість звуку - пофіг, і там і там окремі динаміки. Ціна - з одного боку без різниці, з іншого і переплачувати не хочу. Ще додам, крім цих маленьких в будинку і великі ТВ - Соні, Тошиба, Шарп - різниці в них для мене абсолютно ніякої в картинці (мабуть не гурман). Подивився тут поради, вибрав декілька моделей, що скажете:
Samsung 32T5302 Smart tv Tizen - 8900 грн. (сірий);
TCL 32S5400AF Smart tv Android 11.0 - 8999 грн. (офіційний);
Hisense 32A5KQ Smart tv QLED VIDAA U6.0 - 8999 грн. (офіційний).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13074
С нами с 29.03.2005

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Barsic]
      15 декабря 2023 в 15:25 Гілками

Barsic 15.12.2023 14:55 пишет:

Всім привіт. А порадьте і мені телевізор 32 і мабуть 2 шт. На кухнях (в будинку і літня), телевізори 24 (самсунг і філіпс), ціль купити 32, бо на існуючих вже коли дивлюсь якісь спртивні передачі, то розумію все шо відбувається, виключно по голосу коментатора))), особливо з снукером цей ефект найбільший))). Вимоги до ТВ: фул HD (не реді), смартом в жодному в мене ТВ ніхто і ніколи не користувався (але мабуть хай буде), кіна теж ніхто не дивиться і ігрових консолей в нас нема, тобто тільи ТБ фул ШД і звичайно марафон. Джерело ТБ - супутникові антени, ТВ приставки, тобто пульт до ТВ використовується для вкл/викл, або переключити шдмі1/2. Якість звуку - пофіг, і там і там окремі динаміки. Ціна - з одного боку без різниці, з іншого і переплачувати не хочу. Ще додам, крім цих маленьких в будинку і великі ТВ - Соні, Тошиба, Шарп - різниці в них для мене абсолютно ніякої в картинці (мабуть не гурман). Подивився тут поради, вибрав декілька моделей, що скажете:
Samsung 32T5302 Smart tv Tizen - 8900 грн. (сірий);
TCL 32S5400AF Smart tv Android 11.0 - 8999 грн. (офіційний);
Hisense 32A5KQ Smart tv QLED VIDAA U6.0 - 8999 грн. (офіційний).



А чи не буде - шило на мило? Мабуть кухні ж ваші не малі?
В мене на невеличкій кухні(у квартирі) самс 32(смарт ТВ) вже пару років працює, без якихось проблем...от тільки, якщо його порівняти із самсунгом 55", що стоіть поруч за стіною, у кімнаті, то цей 32 - такий тормознутий, що капець...навіть коли просто перемикаєш з каналу на інший, думає у рази повільніше, ніж 55-й...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10607
С нами с 14.05.2007

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: djokoo]
      15 декабря 2023 в 16:40 Гілками

djokoo 09.11.2023 20:16 пишет:

3 роки гарантії



Ой фу, ківі то просто шмат лайна. Краще вже тоді якійсь б/в на олх і смарт приставку до нього.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Barsic]
      15 декабря 2023 в 19:59 Гілками

Я б взяв той, у якого андроід. Vidaaто взагалі дичина. ну і термін гарантіі де більше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: YSK]
      15 декабря 2023 в 23:01 Гілками

YSK 15.12.2023 16:40 пишет:

djokoo 09.11.2023 20:16 пишет:

3 роки гарантії



Ой фу, ківі то просто шмат лайна. Краще вже тоді якійсь б/в на олх і смарт приставку до нього.



Згоден - ківі не коштує своїх грошей


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: igg]
      16 декабря 2023 в 06:08 Гілками

igg 15.12.2023 15:25 пишет:

Barsic 15.12.2023 14:55 пишет:

Всім привіт. А порадьте і мені телевізор 32 і мабуть 2 шт. На кухнях (в будинку і літня), телевізори 24 (самсунг і філіпс), ціль купити 32, бо на існуючих вже коли дивлюсь якісь спртивні передачі, то розумію все шо відбувається, виключно по голосу коментатора))), особливо з снукером цей ефект найбільший))). Вимоги до ТВ: фул HD (не реді), смартом в жодному в мене ТВ ніхто і ніколи не користувався (але мабуть хай буде), кіна теж ніхто не дивиться і ігрових консолей в нас нема, тобто тільи ТБ фул ШД і звичайно марафон. Джерело ТБ - супутникові антени, ТВ приставки, тобто пульт до ТВ використовується для вкл/викл, або переключити шдмі1/2. Якість звуку - пофіг, і там і там окремі динаміки. Ціна - з одного боку без різниці, з іншого і переплачувати не хочу. Ще додам, крім цих маленьких в будинку і великі ТВ - Соні, Тошиба, Шарп - різниці в них для мене абсолютно ніякої в картинці (мабуть не гурман). Подивився тут поради, вибрав декілька моделей, що скажете:
Samsung 32T5302 Smart tv Tizen - 8900 грн. (сірий);
TCL 32S5400AF Smart tv Android 11.0 - 8999 грн. (офіційний);
Hisense 32A5KQ Smart tv QLED VIDAA U6.0 - 8999 грн. (офіційний).



А чи не буде - шило на мило? Мабуть кухні ж ваші не малі?
В мене на невеличкій кухні(у квартирі) самс 32(смарт ТВ) вже пару років працює, без якихось проблем...от тільки, якщо його порівняти із самсунгом 55", що стоіть поруч за стіною, у кімнаті, то цей 32 - такий тормознутий, що капець...навіть коли просто перемикаєш з каналу на інший, думає у рази повільніше, ніж 55-й...




Так я про це вже кілька років пишу - усі цьогорічні телевізори з діагоналлю менше 50-55 дюймів мають мало відношення до виробника, чиє імя носять. Усі вироблені у Китаї або десь іще гірше, усі з найбюджетніших комплектуючих, зачасту взагалі якимись безпородними виробниками, які просто заплатили за право використання торгової марки тощо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      16 декабря 2023 в 11:59 Гілками

igg: в будинку 18, на вулиці 16, це звичайні кухні як в квартирах, так само обставлені, більша діагональ невміщається, для того шоб її дивитись з всіх кутів приміщення, хоча з вами повністю згоден;
harald67: ви розбираєтесь, порадьте з цих моделей, або може якусь іншу (виробник не має значення, як і ціна), шоб картинка, матриця і т.д., була хорошою.
Киви - одразу купив в літню - гівно - два місяці - смітник.

Змінено Barsic (12:00 16/12/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Barsic]
      16 декабря 2023 в 20:47 Гілками

Barsic 16.12.2023 11:59 пишет:

igg: в будинку 18, на вулиці 16, це звичайні кухні як в квартирах, так само обставлені, більша діагональ невміщається, для того шоб її дивитись з всіх кутів приміщення, хоча з вами повністю згоден;
harald67: ви розбираєтесь, порадьте з цих моделей, або може якусь іншу (виробник не має значення, як і ціна), шоб картинка, матриця і т.д., була хорошою.
Киви - одразу купив в літню - гівно - два місяці - смітник.




Я нічого не знаю про телевізори з діагоналями менше за 50 дюймів і нічого не знаю про низькобюджетні лінійки навіть 50-55 дюймових телевізорів навіть від "великої четвірки - корейці, соні, філіпс" виробників телевізорів. Отже нічого і не пораджу. Лише скажу щоб лейбл був з наведених, не підробка, андроід і функціонал щоб задовільняв конкретні потреби. Усе інше - не знаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13074
С нами с 29.03.2005

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Barsic]
      16 декабря 2023 в 21:39 Гілками

Barsic 16.12.2023 11:59 пишет:

igg: в будинку 18, на вулиці 16, це звичайні кухні як в квартирах, так само обставлені, більша діагональ невміщається, для того шоб її дивитись з всіх кутів приміщення, хоча з вами повністю згоден;




ну-у...18 кв.м кухня - це важко назвати звичайним розміром кухні ...це, скоріше, розмір комнати звичайної ...от в мене 8 кухня, оце пічаль)...але на такій площі ще якось 32" можна дивитися(якщо чесно, більше слухати), але снукер/пін-понг роздивитися теж нереально ...та навіть на такій малій кухні я маю змогу втиснути(на кронштейні), якщо псіхану, хоча би й 50"
У вашому випадку, імхо не варто заморочуватись, обираючючи щось з 32"...взяти найдешевший самсунг та забути на декілька років, або планшет - буде зручніше його тримати на столі чи іншій поверхні(+ у мобільності), та буде краще для очей, щоби роздивитися снукер/футбол/хокей/теніс... Я на дачі так, майже остаточно перейшов на планшет...а телевізор 32 стоїть без діла, пилом припадає

Змінено igg (21:43 16/12/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Потрібен телевізор 24'' або 32'' [Re: Нафаня]
      17 декабря 2023 в 11:22 Гілками

Два года назад маме на маленькую кухню выбирал 27" вс 32" на IPS, взял 27", потому что у них обоих разрешение одинаковое, показалось что у 32 качество сильно отвратное будет. Старый ТВ был пузатый на 22" вроде, но 4:3 соотношение.
Спустя время понял, что 32" был бы лучше, не критично но все же Мораль - 24" точно отказать, слишком меленький даже для маленькой кухни.

Змінено GreenMile (11:23 17/12/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2289

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія