autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

принимаю советы по выбору стир.машины (+) (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
новичок *****
Киев
Сообщения: 44
С нами с 22.07.2002

принимаю советы по выбору стир.машины (+)
      29 ноября 2002 в 14:55 Гілками

по габаритам мне подходит глубиной 32-34 см. Какой отдать предпочтение? Плюсы и минусы таких машинок, где лучше покупать?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 715
С нами с 09.04.2002

Re: принимаю советы по выбору стир.машины (+) [Re: panch]
      29 ноября 2002 в 16:49 Гілками

1. Обороты не менее 600, иначе после отжима вещи влажноватые будут.
2. Сушка - у меня есть, за 4 года пользовался раз 5. Если бы брал сейчас машину, взял бы без сушки.
3. Программы стирки - реально используется 5-6 основных программ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
Львов
Сообщения: 3822
С нами с 06.07.2001

Плюс один - якщо в тебе ... (+) [Re: panch]
      29 ноября 2002 в 16:52 Гілками

якщо в тебе нема місця під нормальну машинку, то краще така, ніж ніякої.
Мінуси. В таких тонких машинках підшипники стоять тільки з одного боку, а це не сприяє довгому терміну їх служби. Тому такі машинки можна брати тільки нові.
Крім того серйозні фірми не випускають таких тонких машинок, тільки усіляка лабуда, типу ардо чи зануссі. І навіть якщо на машинці в 32 см буде написано БОШ - не вір очам своїм. БОШ, по-перше, не випускає машинок взагалі. В основній своїй масі БОШ = Сіменс. Але Сіменс теж не робить тонких машинок, тому що там всередині в тій тонкій БОШ, поняття не маю. Один мій знайомий таку має. Уже 5 років. Каже, що нічого, але 5 років - це не термін для машинки. Але ціна була просто баснословна.
Отакі вот пироги.
Тому я завжди раджу розглянути всі варіанти розміщення машинки дома (аж до розміщення в коридорі чи на кухні, якщо в ванній не вистарчає місця) і купувати нормальну машинку. Ну а нормальні машинки роблять німці. Мені дуже подобаються Сіменси (чи БОШ, що те ж саме) - тихенько працюють, дуже надійні і довговічні. Теж непогані Баукнехти і Прівілеги, правда останні дещо шумніші, але все рівно тихші за арістонів.
Особисто в мене Байєр. Нарікань нема.
Всі ці машинки, звісно, куди дорожчі за той весь хлам, який продається у нас на кожному кроці (самсугни, ЛГ, зануссі ...). І тут, ІМХО, краще вже купити б/у Сіменс, ніж нову ЛГ. Вот.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
Львов
Сообщения: 3822
С нами с 06.07.2001

5-6 програм? (+) [Re: _Pasha_]
      29 ноября 2002 в 16:59 Гілками

А що ти маєш на увазі під програмою? Взагалі-то у машинок є 3 стандартних програми - бавовна, синтетика, шерсть. А ще 2-3 - це для чого?
Стосовно сушки - абсолютно погоджуюсь. Зайва річ і, крім того, сушить сальники. Якщо активно користуватись, вже через декілька років доведеться міняти. Краще вже купити окремо сушку, якщо так вже хочеться.
Обороти менше 600 - це ще треба пошукати. Але додам, що за великими оборотами ганятись теж не варто. Достатньо 800. При 1000 білизна сильно мнеться і я 1000 ніколи не використовую.
Ага, обов`язково має бути кнопка вимкнення центрифуги (якщо не хочеш віджимати) і кнопка (чи регулятор) для пониження обертів.
Регулятор температури також потрібен, а то я бачив ардо - ручка включкння програм і дві кнопки - половинна загрузка і вимкнення центрифуги. Все. Називається - машинка для дебілів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
123 года, Гандурас
Сообщения: 1367
С нами с 10.04.2002

Re: принимаю советы по выбору стир.машины (+) [Re: panch]
      29 ноября 2002 в 17:05 Гілками

4 года назад взял ARDO A1000,машина работала на износ 2 стирки в день.Сейчас поменял подшипник вала,некторые уплотнители,кнопку запуска(сгорели контакты).
Собираюсь менять т.к. подустала-отдам теще


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 964
С нами с 16.11.2001

Кэнди Энерга 735 (+) [Re: panch]
      29 ноября 2002 в 18:01 Гілками

ее прелесть в том что не только узкая но и пиковое потребление у нее 900 ватт всего - весьма подходит для хилой проводки.
Правда тен греет не до 90 градусов как у всех а до 70 - но как часто приходится в кипятке стирать?
Мне - за 2 года - ни разу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 1470
С нами с 10.11.2001

Re (+) [Re: panch]
      29 ноября 2002 в 18:48 Гілками

ARDO A 633 полгода в эксплуатации, пока без проблем... Исходи из того сколько ты готов на нее потратить. -->

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ñóïåð ïèñàòåëü! ***
Somewhere in Time
Сообщения: 3606
С нами с 09.07.2001

Re: принимаю советы по выбору стир.машины (+) [Re: panch]
      29 ноября 2002 в 19:25 Гілками
старый писатель **
Киев
Сообщения: 715
С нами с 09.04.2002

Re: 5-6 програм? (+) [Re: NetGuy]
      29 ноября 2002 в 21:31 Гілками

так для каждого типа ткани по несколько программ, я вещи из одного типа ткани - хлопка (рубашки и постельное белье) стираю на разных программах, естественно температура регулируется отдельно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
Львов
Сообщения: 3822
С нами с 06.07.2001

? (+) [Re: _Pasha_]
      29 ноября 2002 в 22:10 Гілками

Чекай. Це повноцінні окремі програми, чи ти просто починаєш, наприклад, не з попереднього прання, а з основного?
Бо стандартні програми мають цикли: замочування, попереднє прання, основне прання, полокання, викручування. Так вот, починати можна з самого початку, а можна пропустити один чи декілька циклів. Скажімо, білизна не брудна, тоді можна починати одразу з основного прання, опустивши замочування і попереднє. А якщо треба просто, що називається, переполокати, то в мене ще є такий цикл коротенький - коротка програма, після основного прання. Можна одразу з нього почати.
Бо я ще не бачив машинки з більшою, ніж 3, кількістю програм.
А температура на серйозних машинках окремим регулятором виставляється - хоч взагалі виключи нагрів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19460
С нами с 06.07.2001

У меня Аристон-Маргарита2000, полноразмерная - рулез (-) [Re: panch]
      29 ноября 2002 в 22:38 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39977
С нами с 05.11.2001

Стосовно сушки не згоден (+) [Re: NetGuy]
      30 ноября 2002 в 01:26 Гілками

У мене сушка використовується досить активно. Хоча у мене і невелика родина, але постійно носяться (а значить брудняться) всілякі куртки на сінтепоні і без, вітровки, джинсовки і т.п. Всі вони прекрасно перуться у машині, потім сушаться і вранці готові для бою . А навіщо скажімо ретельно розвішувати пару десятків шкарпеток, коли за півгодини вони вже всі сухі...
Так що наступну машину я теж буду купувати із сушкою. Маю надію, що це станеться не так швидко. Моя Маргарита Аристонівна разом із усіма своїми сальниками обслуговує мою родину безвідмовно вже 6 років . Дай їй Бог здоров'я!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 715
С нами с 09.04.2002

Re: ? да, мы разошлись в формулировании понятия программа (-) [Re: NetGuy]
      30 ноября 2002 в 01:50 Гілками

-

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
51 год, Киев
Сообщения: 495
С нами с 06.03.2002

Занусси - лабуда?! + [Re: NetGuy]
      30 ноября 2002 в 07:34 Гілками

И как, богатый у тебя опыт использования этих машин? Моя работает уже скоро 14 лет и за это время поменян только (3 года назад) опорный подшипник. Еще у пары знакомых похожие, но поновее - тоже нихт проблем.
Так что, поаккуратнее с высказыванием необоснованных мнений, плз.
Уж скорее твой любимый Бош как раз и является на сей день той самой лабудой, т.к. собирается весь (по крайней мере весь, завозимый к нам) в Польше и работает в среднем лет по 5-10 (что само по себе совсем неплохо, но при его цене... ).
Если уж говорить о достойных машинах, то упоминать можно Miele, с некоторой натяжкой AEG, но отнюдь не Вошь!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 15563
С нами с 08.07.2001

если новая то бош/сименс (-) [Re: panch]
      1 декабря 2002 в 20:37 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
63 года, Запорожье
Сообщения: 13226
С нами с 27.04.2002

Теперешняя Зануся, могеть быть и лабуда... (+) [Re: Konst_Omega]
      1 декабря 2002 в 22:02 Гілками

... впрочем, как и Бош с Семёнсом. Моя любимая Зануся, за 15 лет ни разу не сломалась. Но, блин, пришлось отдать в хорошие руки. После ремонта не помещалась в кухню. Пришлось покупать встраиваемую. И вот тут, поджидала засада... На то время, к нас в городе, просто не существовало, ни одной встраиваемой стиралки. Либо на заказ из Киева везти, либо встраивать обыкновенную. В итоге привезли из Италии. Аристон ихний. Ну ладненько. Не ломается и стирает. И не Ардо, все же. А теперешние Боши, Сименсы, Електролюксы, все есть фуфло... Т.к. делается в бывших бараках соцлагеря или вТурции. Лучше, в таком случае, купить честное турецкое Беко. За него, хоть денег соответственно попросят...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
Киев
Сообщения: 449
С нами с 11.07.2001

Re:Беко - 5 лет стирает и (+) [Re: Intern]
      2 декабря 2002 в 18:17 Гілками

не возмущается. Машинка полноразмерная, работает тихо.
Стирки ежедневные (1-2 раза), за 5 лет все ОК!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
Львов
Сообщения: 3822
С нами с 06.07.2001

Ну от не розумію! (+) [Re: Konst_Omega]
      2 декабря 2002 в 18:32 Гілками

Quote:

Так что, поаккуратнее с высказыванием необоснованных мнений, плз.



Ну чому негативний відгук про якусь залізяку сприймається, як особистий наїзд? І тільки тому, що ти тією залізякою користуєшся!?
От ти користуєшся однією пралькою вже 14 років. І на основі цього багатого досвіду (використання однієї машинки) робиш висновки.
Я в своїх твердженнях опираюсь на висновки сервісменів, з якими працюю, і які за свої життя і своїми ж руками перебрали тисячі і тисячі різних пральок. Це раз.
Два. Я говорив про фірмові машинки. Про німецький БОШ, німецький Сіменс. А не про якісь турецькі підробки.
А справжній німецький Сіменс (а німецький БОШ = німецький Сіменс) суттєво кращий за Зануссі, Арістони, Індезіти і все таке інше.
Три. Практично все, що завозиться до нас і продається під іменем відомих фірм, збирається в Польші, Турції і т.д. причина проста - ціна фірмових апаратів цих марок дуже висока. А вот Зануссі, Ардо, Самсунги - ці є фірмові. Тому якщо стоїть питання про придбання нової машинки в магазині - краще купити фірмову Зануссі, ніж турецький БОШ. Але ще раз наголошу - німецький БОШ не можна порівнювати з Зануссі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
lvv
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3660
С нами с 06.07.2001

Про программы(+) [Re: NetGuy]
      2 декабря 2002 в 22:55 Гілками

В мануале на мой Аристон Диалоджик AD10 было написыно про 1500 (одна тысяча пиятсот) программ и на (машина) как то выбирает по своему собственному мнению . С панели устанавливаешь только тип белья (пух, шерсть, синтетика, цветное, белое, очень грязное белое) и нажм кнопку ЕНТЕР.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
Львов
Сообщения: 3822
С нами с 06.07.2001

"Повбивав би!" (+) [Re: lvv]
      3 декабря 2002 в 17:40 Гілками

От що я страшенно не люблю - це коли з мене дебіла виробник хоче зробити. От такий я ретроград
Скоро пральки будуть працювати під управлінням Віндовз СЕ і на машинках будуть дві кнопки - резет і ентер А на особливо просунутих ще 3 - угадайте які!

А стосовно того Арістона - імхо, розвод. Бо користувач ну ніяк не перевірить, що саме робить та машинка. Тому написати можна все, що завгодно, хоть 5 мільонів програм Реально ж різних (власне, різних, а не одна і та ж програма, тільки триваліший чи коротший час працює) програм може бути з десяток в сучасних машинках. І то з великою натяжкою...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Киев
Сообщения: 1303
С нами с 24.01.2002

Re:Беко - рулез! Юзаю год, доволен. [Re: Garry]
      3 декабря 2002 в 21:31 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10552

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія