autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
патриарх ***
столица Киевской Руси
Сообщения: 1059
С нами с 15.12.2008

Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться?
      12 января 2012 в 18:11 Гілками

В начале ноября начали менять лифт. Начало было бодрым - ребята приходили на 8 утра и ковырялись до 10 вечера. Обещанный срок запуска - 15 декабря, это было указано на бумажке висящей в подъезде. В принципе до этого срока все и сделали, т.е. все заменили. Но лифт по-прежнему не работает - оказалась, что нет какого-то блока, который еще (!!!!) изготавливается на заводе (Евроформат).
Принимаются советы, кому и куда обращаться, писать, звонить (1551 - уже звонили, результата нет).
9 этаж. Оно конечно понятно - тренировка мышц ног, сердечно-сосудистой системы и т.д. Но с ребенком на руках как-то уже подзадолбались.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      12 января 2012 в 19:39 Гілками

Приглашать ТВ и вперед по всем каналам. Да важно сделать акцент на исполнителе. Реклама у них будет очень неплоха. А так срыв сроков эт наши реалии. Вам меняют у нас тока обещают

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
столица Киевской Руси
Сообщения: 1059
С нами с 15.12.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: sashkaa]
      12 января 2012 в 20:06 Гілками

Отличная идея! Спасибо!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
50 лет (21 год за рулем), Київ Пріорка
Сообщения: 28685
С нами с 25.10.2006

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      13 января 2012 в 13:26 Гілками

В ответ на:

В начале ноября начали менять лифт. Начало было бодрым - ребята приходили на 8 утра и ковырялись до 10 вечера. Обещанный срок запуска - 15 декабря, это было указано на бумажке висящей в подъезде.


Веник, дом с "Вареничной"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
столица Киевской Руси
Сообщения: 1059
С нами с 15.12.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: Urka]
      13 января 2012 в 16:39 Гілками

Соседний с Вареничной .
Сегодня звонил в Головне управління житлового господарства м.Києва. Девушка услышав слово "ремонт лифта" прервала на полуслове не услышав даже адреса, сказала: "Ничего по этому поводу сказать не могу, ждите" и бросила трубку. Видать звонки (и не один) уже были ...
Ну что ж, будем подключать ТВ. Если есть желающие высказаться - присоединяйтесь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Украинский националист ***
Киев
Сообщения: 19281
С нами с 15.11.2003

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      13 января 2012 в 17:54 Гілками

AlexMaru 12.01.2012 18:11 пишет:

В начале ноября начали менять лифт. Начало было бодрым - ребята приходили на 8 утра и ковырялись до 10 вечера. Обещанный срок запуска - 15 декабря, это было указано на бумажке висящей в подъезде. В принципе до этого срока все и сделали, т.е. все заменили. Но лифт по-прежнему не работает - оказалась, что нет какого-то блока, который еще (!!!!) изготавливается на заводе (Евроформат).
Принимаются советы, кому и куда обращаться, писать, звонить (1551 - уже звонили, результата нет).
9 этаж. Оно конечно понятно - тренировка мышц ног, сердечно-сосудистой системы и т.д. Но с ребенком на руках как-то уже подзадолбались.




Дом кооперативный? Кто подрядчик?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
столица Киевской Руси
Сообщения: 1059
С нами с 15.12.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: adrenalin]
      13 января 2012 в 18:45 Гілками

Не кооперативный, подрядчик "ДК-Груп"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
50 лет (21 год за рулем), Київ Пріорка
Сообщения: 28685
С нами с 25.10.2006

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      17 января 2012 в 17:17 Гілками

Нда - у родителей точно та же хрень.
Звонки не помогают...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2869
С нами с 16.08.2005

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      17 января 2012 в 22:16 Гілками

О... И у меня на Теремках та же байда...
С ноября ходим пешком Но, по какому то непонятному закону, некоторые жильцы умудрялись днем проехаться в лифте. К моему вечернему приходу, в лучшем случае наблюдаю светящийся "0" на индикаторе этажей.
P.s. Телевидение в конце декабря приезжало, снимали какие у нас власти молодцы и как они за свой счет лифты старые меняют.

Змінено Сапожник (22:18 17/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Украинский националист ***
Киев
Сообщения: 19281
С нами с 15.11.2003

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: Urka]
      17 января 2012 в 22:19 Гілками

Urka 17.01.2012 17:17 пишет:

Нда - у родителей точно та же хрень.
Звонки не помогают...




Я в своем доме с лифтами порешал год назад ровно за 2 недели.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. *
36 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11771
С нами с 20.12.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      18 января 2012 в 00:30 Гілками

Такаж [*****]

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
столица Киевской Руси
Сообщения: 1059
С нами с 15.12.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: adrenalin]
      18 января 2012 в 12:21 Гілками

adrenalin 17.01.2012 22:19 пишет:

Urka 17.01.2012 17:17 пишет:

Нда - у родителей точно та же хрень.
Звонки не помогают...




Я в своем доме с лифтами порешал год назад ровно за 2 недели.



каким образом?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2869
С нами с 16.08.2005

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: Сапожник]
      20 января 2012 в 20:14 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Вот.... Вывесили сегодня

Вот. Вывесили сегодня


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
50 лет (21 год за рулем), Київ Пріорка
Сообщения: 28685
С нами с 25.10.2006

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: Сапожник]
      20 января 2012 в 20:24 Гілками

На Венике ничо не вешали, но уже третий день что-то снова колупают.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: Urka]
      14 июля 2023 в 11:32 Гілками

В будинку який обслуговує комунальна компанія що була жеком 2 місяці тому зломався ліфт. ОСМД немає. В будинку 1 під'їзд, 1 ліфт, 117 квартир по 13 квартир на поверх. Обслуговування ліфтів входить в обслуговування будинку і прибудинкових теріторій. В ліфті порвався якийсь ремінь, ліфтовики щось зробили, перевірили працездатність ліфта, виставили рахунок на поточний ремонт вартістю майже 14к гривень, вимкнули ліфт і повісили на під'їзді непідписаний акт виконання робіт і копію квитанції. Управляюча компанія через несплату комуналки боржниками оплатити рахунок на ремонт ліфта відмовилася, каже чекайте коли будуть гроші. Після 2х місяців простою ініціативна група жильців провела общедомові збори і вирішила зібрати гроші з жильців. Я на тих зборах не був тому що їх провели в час коли я був на роботі, комунальні платежі регулярно сплачую.
Один з сусідів ініціативної групи почав вибивати гроші з тих хто не був на зборах. Тільки методи вибрав колекторські, в результаті чого люди лякаються і просто не відчиняють двері. Збори були в вівторок, в злісні неплатильщики вони занесли чомусь не тих хто має борги за комуналку, а всіх хто не був на зборах або не сплатив в середу.
Вчора в 22 вечора, той сусід почав ломитися в усі квартири на поверху. Якщо не відкрив за 5 секунд почав бити по дверях ногою і ховатися за кутом. Поки я прокинувся, вдягнувся і підійшов до дверей він почав відривати мені дверну ручку. Ну я вийшов набити йому пику за спробу пошкодження дверей.
Звісно оповіщення і розрахунків скільки має сплачувати кожен з власників квартири немає. На папірці який висить на під'їзді немає розрахунку суми поквартирно.
14k/117=~120грн
Він сказав що перші два(!) поверхи не повинні платити за ремонт ліфту.
але 14k/(117-26)=~154грн
14k/300=~47квартир
Почав з'ясовувати куди поділися 91-47=44квартири.
Виявилося ініціативна група вирішила, що ті перші два поверхи, ті хто в квартирі не проживає (знаходяться за кордоном, квартиранти з'їхали квартира порожня), а також неплатіжоспроможні теж не повинні платити за ремонт ліфта.
З чим я звісно категорично не згоден. Чому одні накопичують борги за комуналку і не платять за ремонт ліфта через непроживання/неплатіжоспроможніть/поверх, а інші мають сплачувати тричі: за комуналку і ще подвійну частку сумми за ремонт? Звичайно це самоуправство зовсім не пов'язане с законом.
Зборщика грошей я послав подалі і сказав що до розмови з головою ініціативної групи і без видачі документа підтвержуючого внесок я нічого платити не збираюся. На що отримав погрозу що в разі несплати мені пошкодять не тільки двері, а й велосипед і автівку, відріжуть світло і інтернет. На тому й розішлися. Зате тепер знаю що мій сосід такий гопнік, а вважав нормальною людиною.
Наступні збори призначені на понеділок.
По факту я живу на 3 поверху, непрацездатність ліфта мені майже пофігу, до поломки я користувався їм раз на місяць лише коли треба підняти/спустити щось габаритне. Схоже весь сир-бор через якусь одну матір-одиночку з коляскою з верхніх поверхів.

Погугливши по питанню що жильці перших поверхів не платять за ліфт знаходяться різні номера постанов і різні рішення десь так, десь ні. Яка постанова дійсна по Києву зараз?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11432
С нами с 20.09.2001

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: v0f41k]
      14 июля 2023 в 15:39 Гілками

Підхід "а чого я буду платити, коли сусід не платить" розвалює не тільки будинкову спільноту, а і цілі країни.
Це називається колхоз. Рецептів по лікуванню не бачив.
В мене таке саме. Тільки ремонт ліфта 400 кгрн. Думаю, можна здати його в лом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1403
С нами с 04.11.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: v0f41k]
      14 июля 2023 в 16:01 Гілками

v0f41k 14.07.2023 11:32 пишет:


Він сказав що перші два(!) поверхи не повинні платити за ремонт ліфту.
але 14k/(117-26)=~154грн
14k/300=~47квартир
Почав з'ясовувати куди поділися 91-47=44квартири.




І увесь цей кіпіш за 150 грн?

Розумієш що людям треба ліфт, а тобі не треба. Є ініціативна група, у вигляді твого сусіда, яка хоче вирішити питання, а ти поводиш як "моя хата з краю". Звідси у вас непорозуміння. Є стара приказка "ситий голодного не розуміє". Ну не заплатиш ти, хай вони в два рази більше заплатять. А їздити будуть всі, хтось більше хтось менше. Ти ж квиток не пропонуєшь на ліфт купляти?

А якщо серьйозно, то ця проблема, в твоєму світорозумінні немає рішення. Треба піднятись на інший рівень, відкинути ці мірські потреби и т.д. Заспокойся і мужньо виборюй своє право нічого не платити, чи платити менше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4523
С нами с 29.05.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: v0f41k]
      14 июля 2023 в 16:46 Гілками

v0f41k 14.07.2023 11:32 пишет:

Ну я вийшов набити йому пику за спробу пошкодження дверей.




И вот это стоит потраченых 300грн?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: swap22]
      14 июля 2023 в 18:11 Гілками

swap22 14.07.2023 16:01 пишет:


Розумієш що людям треба ліфт, а тобі не треба. Є ініціативна група, у вигляді твого сусіда, яка хоче вирішити питання, а ти поводиш як "моя хата з краю". Звідси у вас непорозуміння. Є стара приказка "ситий голодного не розуміє".



До зборів цому сусіду теж не дуже треба було, на зборах його призначили відповідальним за збір коштів з поверху, він просто шістка який хоче зарисуватися перед іншими що вирішить проблему на яку забила керуюча компанія, але нахабством, силою і за рахунок інших.

я розумію що на фтує головне це залошити того хто підняв тему.
Якщо вам без попередження псують двері або насруть перед входом і ще й гроші хочуть як би ви поступили? Чи під час війни ломитися в сусідську квартиру стало нормою? Це при тому що у сусідів є мій номер телефону, але на нього ніхто не телефонував і про збір коштів не казав. І я розумію тих сусідів хто йому взагалі не відчинив, бо з сусідами треба домовлятися а не бикувати. Той платіж фактично як донат - добровільний, то не треба його вибивати як борг у неплатильщика. Чому не запропонувати, чому не обрати відповідального чому не створити чат з усіма співвласниками, не створити голосувалку? Напевне на тих зборів нема кворуму, тобто 50%+1 голос

У мене боргу за комуналку перед управляючою компанією немає, все вчасно сплачено, з хера лі я їм щось винен, хай виносить двері тим у кого борги пару років і поштова скринька не закривається від квитанцій і спаму.
Проблема що ліфт інколи приїзжає на поверх і не відчиняє двері була давно. Лікувалася або допомогою руками зачинити і знов відчинити (прицьому нічого не пошкоджувалось і ліфт працював далі) або поїхати натиснувши з кабіни на інший поверх і повернутися.
Хто зламав ліфт сусіди з ініціативної групи знають, але говорити не хочуть. За їх версією один з жильців застряг у ліфті вночі і самостійно виліз обрізавши ремінь привода дверей. Це не вперше. Під час блекаутів був схожий інцедент - хтось виліз з кабіни порізавши двері ножицями по металу, того разу двері замінила керуюча компанія.
Деякі квартири злісних неплатильщиків відомі, тільки тих власників не спіймаєш, бо вони не живуть за цією адресою.
Вандала відловити і покарати цій інійіативній групі також слабо.
На якій підставі ці самозванці від платежів звільнили більше половину будинку включно зі злісними неплатильщиками?
Їздити в пасажирському ліфті з велосипедом також не заборонено, але цього сусіда просто бомбить від того що у мене велосипед.
Гарантії що ліфт поремонтували добре немає, чи відповідає те що робили ліфтери акту що повісили є великі сумніви. Через тиждень-два він зламається знову і що знову платити цим самозванцям скільки скажуть?

Мабуть доведеться приховану камеру перед входом до квартири повісити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4296
С нами с 21.08.2004

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: v0f41k]
      14 июля 2023 в 19:46 Гілками

А що буде, коли за ремонт попросять на 14 к грн, а 100 або 300к грн?
Згорів інвертор, перетяжка канатів або заміна дорогих деталей?

Ліфт відремонтували, бо це бюджетний ремонт. В більш критичному стані, ніхто нічого не буде ремонтувати, поки не зберуть кошти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      19 июля 2023 в 12:06 Гілками

питання не в 14к, а в нерівному розподілі їх між квартирами і відсутності обліку зібраних коштів. Після попереднього посту подивився рахунок, місце де дрібними цифрами надрукована сума внизу заклеєно непрозорим скотчем яким папір приклеєно до дверей під'їзду. Акуратно відклеїв скотч, а там сума 13069грн з ПДВ. Хтось з ініціативної групи округлилв до 14к і написали вище маркером!
Розумієш в чому питання. Тариф на утримання будинків та прибудинкових теріторій 6.51грн за кв.м. площі, з цього тарифу згідно додатку до договору на обслуговування ліфту йде 50коп (поточне обслуговування та обробка викликів по заявкам якщо хтось застряг). електроживлення ліфту та освітлення МОП оплачується окремо з цього тарифу.
34.5кв.м. 6*9=54 1890
26кв.м. 7*9=63 1638
Загальна площа всіх квартир 3528м, щоб назбирати з оплати комуталки 13069грн керуючій компанії треба ~7.5 місяці.
Після зборів в понеділок вияснилося що ініціативна група збирає по 300грн завищуючи ціну ремонту ліфту в ~2.67 рази, а залишок залишають собі "на ремонт під'їзду на першому поверсі". Перші два поверхи не здали не копійки, всього назбирали 21300 тобто здала 71 квартира з 91 3-9 поверхів.
Ліфт не запустили і з їх слів не збираються запускати поки всі не здадуть. Щодо ремонту під'їзду взагалі ніякіх об'яв, подробиць, смети немає.
Обліку з папірцем і підписом хто здав немає. Ніхто не бачить як здавав його сусід. Скільки по факту зібрано і скільки залишилося після "проплати" відомо тільки особі що збирає. Платіжки що зібрана готівка пішла в ліфтову компанію теж немає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13868
С нами с 15.11.2006

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: v0f41k]
      19 июля 2023 в 15:15 Гілками

Остап Бендер оселився у Вас?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: v0f41k]
      19 июля 2023 в 15:16 Гілками

v0f41k 19.07.2023 12:06 пишет:

питання не в 14к, а в нерівному розподілі їх між квартирами і відсутності обліку зібраних коштів. Після попереднього посту подивився рахунок, місце де дрібними цифрами надрукована сума внизу заклеєно непрозорим скотчем яким папір приклеєно до дверей під'їзду. Акуратно відклеїв скотч, а там сума 13069грн з ПДВ. Хтось з ініціативної групи округлилв до 14к і написали вище маркером!
Розумієш в чому питання. Тариф на утримання будинків та прибудинкових теріторій 6.51грн за кв.м. площі, з цього тарифу згідно додатку до договору на обслуговування ліфту йде 50коп (поточне обслуговування та обробка викликів по заявкам якщо хтось застряг). електроживлення ліфту та освітлення МОП оплачується окремо з цього тарифу.
34.5кв.м. 6*9=54 1890
26кв.м. 7*9=63 1638
Загальна площа всіх квартир 3528м, щоб назбирати з оплати комуталки 13069грн керуючій компанії треба ~7.5 місяці.
Після зборів в понеділок вияснилося що ініціативна група збирає по 300грн завищуючи ціну ремонту ліфту в ~2.67 рази, а залишок залишають собі "на ремонт під'їзду на першому поверсі". Перші два поверхи не здали не копійки, всього назбирали 21300 тобто здала 71 квартира з 91 3-9 поверхів.
Ліфт не запустили і з їх слів не збираються запускати поки всі не здадуть. Щодо ремонту під'їзду взагалі ніякіх об'яв, подробиць, смети немає.
Обліку з папірцем і підписом хто здав немає. Ніхто не бачить як здавав його сусід. Скільки по факту зібрано і скільки залишилося після "проплати" відомо тільки особі що збирає. Платіжки що зібрана готівка пішла в ліфтову компанію теж немає.




Це як?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64790
С нами с 10.10.2005

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: v0f41k]
      19 июля 2023 в 19:24 Гілками

9 поверхів? Нашо вам той ліфт?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexAudiCoupe]
      19 июля 2023 в 21:12 Гілками

AlexAudiCoupe 19.07.2023 15:16 пишет:

"на ремонт під'їзду на першому поверсі". Перші два поверхи не здали не копійки
Це як?



Ось так, саме як написано. Голова ініціативної групи захотіла і вирішила що вони не мусять платити, з них не збирали кошти. Голосування немає. Кворуму на зборах немає. Пропозиції не чують. Один з жильців першого поверху здав добровільно і все. Зате по іншим поверхам вже вивішено список неплатників, сума зібрана більша, а ліфт не працює. Методи совкові "А если не будут брать — отключим газ!"
Я і без ліфта обхожусь, питання не в ліфті, а в диктаторських методах роботи. Окрім ліфта є десяток інших важливих проблем в будинку, але на залишок грошей вони будуть робити косметичний ремонт входу і першого поверху в під'їзді. Мій аргумент що вхід та на перших двох поверхах робили ремонт 5 років тому, а інші поверхи не робили з часів СРСР також не прийнято.Їм просто пофіг на мою думку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26121
С нами с 17.12.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: Mangust]
      20 июля 2023 в 10:51 Гілками

Mangust 19.07.2023 19:24 пишет:

9 поверхів? Нашо вам той ліфт?


в сусідньому домі ліфт вже не робить 2 роки

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ivv 1
важничающий писатель **
Киев, Троещина
Сообщения: 1628
С нами с 07.06.2005

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: egorka]
      8 августа 2023 в 19:24 Гілками

Ситуація типова і тупікова... В нас в будинку ліфт ремонтується таким чином вже другий раз. Схема наступна: ламається ліфт, виходить з ладу якась деталь, ЖЕК із МайстерЛіфтом ліфт вимикають. Всі починають ворушитися, писати кругом і отримують однакові відписки: "Це капітальний ремонт, в тариф не закладено, рекомендуємо брати участь у програмі співфінансування 95/5". Керуюча присилає смєту на повний ремонт, із заміною кабіни і всього десь на 500К. Всі радіють, ура, зараз ми отримаємо новий ліфт майже нашару. Потім починаються нюанси. Для цього потрібно провести Загальні Збори, і составити протокол. Не просто потириндіти біля під'їзду, а відповідно до Закону України .. про особливості управління багатоквартирними будинками. Для цього потрібні а) власники із документами на квартиру, б) їх згода. З цим проблеми, і через деякий час всі розуміють що це тупіковий шлях (якщо немає якогось лоббі в депутата або в ЖКХ). Починаємо шукати варіанти, керуюча виставляє нову смету на заміну ТІЛЬКИ необхідної деталі (в нас було 40 і 17 к). Розмовляємо з людьми, готові зібрати кошти, збираємо і платимо в Керуючу. Ліфт працює.
А далі, як і у вас - одні готові чуть не всю суму сплатити, інші - нічого, бо "я ж за квартиру плачу", а хтось сам суму поділив на всю кількість квартир, і стільки заплатив. Розраховувати можна на 70-80% (без першого поверху). В результаті, навіть формуєтьсф фонд "на наступний раз", який безумовно буде.

Висновок: ліфтовому господарству в Києві - труба. Людям дають зрозуміти, що ліфт - ваш, ви його і ремонтуйте, що в принципі так і є.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: AlexMaru]
      8 августа 2023 в 23:55 Гілками

після того як гроші зібрали нічого не змінилося, лише пройшло 2 тижні. Ліфт не працює.
Дотого ж був ще один випадок, під час зливи старе дерево завалилося на дах ланосу. Його розпиляли, гілки до сих пір лежать і займають 4 паркомісця. Ніхто не вивозить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27680
С нами с 24.10.2008

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: ivv]
      9 августа 2023 в 00:36 Гілками

Немає ніякої тупикової ситуації.
Виходьте з ЖЕКу і створюйте ОСББ.
От і подивитесь, чи то жек винен, чи люди нічого робити не хочуть, особливо коли почнете шукати керівника ОСББ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
OMB
СуперСтар **
Фастов - Киев
Сообщения: 4501
С нами с 03.02.2009

Re: Лифт ремонтируют уже третий месяц - куда жаловаться? [Re: juiT]
      9 августа 2023 в 09:06 Гілками

писать заявки на 1551, причем можно вместе с соседями, чтобы больше их было, мой жєк на них очень хорошо реагирует, если может порешать конечно... но даже если и не может, то пишет, что включим это в капитальный раздел и как только появляются деньги - то делают, до войны это занимало пару месяцев

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 55 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 11321

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія