autoua
×
Autoua.netФорумДіти

Кореляція контролю та успішності (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
СуперСтар **
43 года, Киев
Сообщения: 5243
С нами с 03.11.2009

Кореляція контролю та успішності
      6 ноября 2017 в 16:29 Гілками

Контроль - шкільний вік; з боку батьків (найчастіше мама) за виконанням домашнього завдання у школі, сидіння поруч, щоб швидше робив/не відволікався, нагадування про незроблене/забуте тощо;
Успішність - дорослий вік, професійна успішність, кра'єра, річний дохід.

Чи є кореляція, як вважаєте ?
Бажано на власних прикладах
Як вважаєте, якби шкільні роки пройшли під протилежним впливом батьків в дорслому житті було б краще чи гірше ?
Чи варто примушувати вчитись до моменту поки прийде прояснення щодо плюшок знань ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
интуиция) **
11 лет, рядом с Киевом
Сообщения: 41593
С нами с 08.11.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: ТуттиФрутти]
      7 ноября 2017 в 12:03 Гілками

Я считаю что все индивидуально))
Нет "единого правильного подхода". Как и в воспитании))
Все дети/люди разные и в этом прелесть)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: ТуттиФрутти]
      7 ноября 2017 в 22:42 Гілками

ТуттиФрутти 06.11.2017 16:29 пишет:


Чи варто примушувати вчитись до моменту поки прийде прояснення щодо плюшок знань ?



варто прищепити необхідність, але особливо - цікавість вчитися якнайраніше
взагалі це цілком реально з 1-го класу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Бровары
Сообщения: 896
С нами с 14.10.2014

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: ТуттиФрутти]
      8 ноября 2017 в 09:30 Гілками

нашей первокласснице домашку не задают..
я заставляла все каникулы дописывать прописи, мы пропустили около недели, плюс она часто пару строк не успевала.

после того, как начали дописывать (попытки были и раньше каникул) я заметила, что лучше на уроке пишет - больше.

вообще сложно сказать, нет заданий - плохо.. есть задания - жалко (;
а потом может быть поздно заставлять в устоявшийся режим.

согласна, что надо наладить так, чтобы ребенку было интересно сделать и забыть до следующего дня. - и с первого класса однозначно.
потому что сидеть рядом - это мотать нервы и себе и ребенку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
40 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9776
С нами с 08.08.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: ТуттиФрутти]
      12 ноября 2017 в 10:40 Гілками

Процент "двоечников" и "отличников" среди успешных людей одинаков.
Надо ребенка учить полезному, а не "выполнять задания".
Как это правильно делать я не знаю(((


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: DimonDSV]
      12 ноября 2017 в 23:28 Гілками

Чи є кореляція, як вважаєте
Нема кореляції.
Успішність у житті більше залежить від характеру, темпераменту, соціального статусу сім'ї, працелюбності, амбіцій.
А от щодо контролю, то це дуже індивідуально, це як запитати, чи залежить вага від того кому що дозволяли з'їсти, у кого метаболізм дозволяє все їсти, хтось і так обмежує і все одно зайву має, так і контроль в школі, в молодшій школі зазвичай привчають та наглядають чи правильно все робить, привчають до самостійності, а далі все залежить від дитини, кому і в молодшій школі покажи, саме буде робить, з ким треба до старшої школи сидіти і щоденники переглядати, за домашніми завданнями слідкувати.
Найкраще що батьки можуть дати, це впевненість дитини в собі, це ті вимоги, які посильні дитині, не вимагати своїх нереалізованих мрій, терпіння, власний приклад, привчати до самостійності та відповідальності, адекватно реагувати на проступки, надавати можливість для саморозвитку.
Знання та гарна освіта теж надзвичайно важливі, але знання чи освіта це інструмент, похідний від особистих якостей, розвиток яких і необхідний у першу чергу, і які легко здеформувати якщо орієнтуватися на оцінки, сумнівних вчителів чи стандарти МОН, які часто не витримують критики.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15783
С нами с 15.08.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: ТуттиФрутти]
      13 ноября 2017 в 08:00 Гілками

считаю, что лучше не заставлять и не сидеть с ребенком
у меня с 1го класса дневник никто не проверил и уроки, за что родителям благодарна и не представляю, как можно иначе было.
дочка в 10м классе - тоже все делает или не делает сама, с 1го класса, максимум что могу - это записку написать, когда ей лень идти в школу.

Тем белее, что наша школьная программа очень перегружена всякой ерундой, которая ребенку сто лет не нужна, и ерундой осталой. Заставлять ребенка делать весь этот бред - ну, надо быть или извергом или недалеким)
Для младшей дочки я вообще гос.школу не рассматриваю даже.

Змінено Mexx (08:53 13/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kel
старый писатель ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 859
С нами с 06.04.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: Mexx]
      13 ноября 2017 в 19:35 Гілками

Mexx 13.11.2017 08:00 пишет:

считаю, что лучше не заставлять и не сидеть с ребенком
у меня с 1го класса дневник никто не проверил и уроки, за что родителям благодарна и не представляю, как можно иначе было.
дочка в 10м классе - тоже все делает или не делает сама, с 1го класса, максимум что могу - это записку написать, когда ей лень идти в школу.

Тем белее, что наша школьная программа очень перегружена всякой ерундой, которая ребенку сто лет не нужна, и ерундой осталой. Заставлять ребенка делать весь этот бред - ну, надо быть или извергом или недалеким)
Для младшей дочки я вообще гос.школу не рассматриваю даже.


я вот прямо завидую белой завистью , КАК удалось добиться ( развить) такого уровня самодисциплины у ребёнка?
Не гос школа почему? Альтернатива у нас есть?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: kel]
      13 ноября 2017 в 22:07 Гілками

В ответ на:

Не гос школа почему? Альтернатива у нас есть?



є приватні, і є онлайн/дистанційне навчання по прогресивним методикам, багато відомих людей своїх дітей там і вчать, хоча це і екзотика, але головне, що вибір є, leap of faith за батьками )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kel
старый писатель ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 859
С нами с 06.04.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: Egor87]
      13 ноября 2017 в 23:31 Гілками

Egor87 13.11.2017 22:07 пишет:

В ответ на:

Не гос школа почему? Альтернатива у нас есть?



є приватні, і є онлайн/дистанційне навчання по прогресивним методикам, багато відомих людей своїх дітей там і вчать, хоча це і екзотика, але головне, що вибір є, leap of faith за батьками )


нет , ну не так буквально ...
у меня есть 2 детей близких друзей, дети посещают частную школу. Как по мне , то перецелованые в попу и точка . Знаний ( не энциклопедических) практически не дают, не особо требуют , но зато отношение хорошее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15783
С нами с 15.08.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: kel]
      13 ноября 2017 в 23:36 Гілками

kel 13.11.2017 19:35 пишет:

КАК удалось добиться ( развить) такого уровня самодисциплины у ребёнка?
Не гос школа почему? Альтернатива у нас есть?




да ничего уникального в общем-то нет) не сидеть с ребенком над уроками в начальной школе, не падать в обморок проскакивающих плохих оценок или двоек за ДЗ, понимать, что ребенок не робот, и у него есть свои биоритмы и он не может пахать 5 дней в неделю 2 месяца подряд в одном "ритме", объяснять, что есть предметы , которые надо делать, а есть те, на которые можно периодически "подзабить" )))
ну например, как по мне - лучше 2 за не выученный стих, чем убить пол вечера на эту ерунду, особенно если это нечто не читаемое, как сейчас любят печатать в новых учебниках).
не проверять дневник, пока ребенок сам не принесет, не лезть с "дай проверю домашнее" , пока сам не придет и не попросит помочь... если ошибки - ну так ошибки должен учитель исправлять))
не проверять сложенный портфель в началке и вообще не лазить в него - забыла тетрадь? получила плохую оценку?) ничего, в след раз уже не забудешь)

если все это начать в начальной школе с 1-2 класса, повторяя, что учеба - это твоя ответственность на 100%, будет помощь нужна - приходи, а так - я не лезу, то к средней школе вся коммуникация со школой сводится к чтению группы озабоченных мамок в вайбере.

по большому счету - оценки это ни о чем т.к. они не идут в аттестат и убиваться начиная с младшей школы ради каждой оценки в семестре , напрягая ребенка и мешая ему вырабатывать навыки самодисциплины и самоорганизации это только во вред. какая по большому счету разница, что там в пятом классе у ребенка в табеле? 7 или 11 ? да никакой)))
а убитых семейных вечеров и нервов при этом не счесть.

но у каждого свои приоритеты, конечно)
многим кажется, что контролируя ребенка во всем , проверяя и давая ЦУ ему, как биороботу ( я встречала такое - а то положил? а это положил ? а математику сделал? а покажи? ) родители воспитывают его ответственным и самостоятельным обычно это комплекс отличницы у родителей, а страдают дети


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15783
С нами с 15.08.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: kel]
      13 ноября 2017 в 23:41 Гілками

kel 13.11.2017 23:31 пишет:


у меня есть 2 детей близких друзей, дети посещают частную школу. Как по мне , то перецелованые в попу и точка . Знаний ( не энциклопедических) практически не дают, не особо требуют , но зато отношение хорошее


в гос школах мне не нравится сама наша совковая система, т.к. есть с чем сравнить
со старшей это уже не изменить да и она более адаптирована ( читай - пофигистична), а мелкую не хочется в эту вышиванковую мясорубку)
Дети перецелованные в попу - это не в школе дело, а в родителях, к сожалению сейчас многие "альтернативность" путают со вседозволенностью.
В то время как четкие правила должны быть и без этого никуда.
у нас есть Немецкая школа, Французская школа, тот же Бритиш скул и тд, все зависит от возможностей) но это принципиально другой подход к обучению, в двух словах не объяснишь ,в чем разница
в постсовковой ребенка напихивают знаниями ( в большей мере лишними и не нужными), в западной - как раз учат учиться


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kel
старый писатель ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 859
С нами с 06.04.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: Mexx]
      13 ноября 2017 в 23:51 Гілками

Mexx 13.11.2017 23:36 пишет:

kel 13.11.2017 19:35 пишет:

КАК удалось добиться ( развить) такого уровня самодисциплины у ребёнка?
Не гос школа почему? Альтернатива у нас есть?




да ничего уникального в общем-то нет) не сидеть с ребенком над уроками в начальной школе, не падать в обморок проскакивающих плохих оценок или двоек за ДЗ, понимать, что ребенок не робот, и у него есть свои биоритмы и он не может пахать 5 дней в неделю 2 месяца подряд в одном "ритме", объяснять, что есть предметы , которые надо делать, а есть те, на которые можно периодически "подзабить" )))
ну например, как по мне - лучше 2 за не выученный стих, чем убить пол вечера на эту ерунду, особенно если это нечто не читаемое, как сейчас любят печатать в новых учебниках).
не проверять дневник, пока ребенок сам не принесет, не лезть с "дай проверю домашнее" , пока сам не придет и не попросит помочь... если ошибки - ну так ошибки должен учитель исправлять))
не проверять сложенный портфель в началке и вообще не лазить в него - забыла тетрадь? получила плохую оценку?) ничего, в след раз уже не забудешь)

если все это начать в начальной школе с 1-2 класса, повторяя, что учеба - это твоя ответственность на 100%, будет помощь нужна - приходи, а так - я не лезу, то к средней школе вся коммуникация со школой сводится к чтению группы озабоченных мамок в вайбере.

по большому счету - оценки это ни о чем т.к. они не идут в аттестат и убиваться начиная с младшей школы ради каждой оценки в семестре , напрягая ребенка и мешая ему вырабатывать навыки самодисциплины и самоорганизации это только во вред. какая по большому счету разница, что там в пятом классе у ребенка в табеле? 7 или 11 ? да никакой)))
а убитых семейных вечеров и нервов при этом не счесть.

но у каждого свои приоритеты, конечно)
многим кажется, что контролируя ребенка во всем , проверяя и давая ЦУ ему, как биороботу ( я встречала такое - а то положил? а это положил ? а математику сделал? а покажи? ) родители воспитывают его ответственным и самостоятельным обычно это комплекс отличницы у родителей, а страдают дети


согласна на все 100 , но это ,наверное, на мои нервы
Как не упустить или наоборот найти ту грань , между да пофиг , это ерунда и можно не учить и если вотэтовот не выучить , то вырастешь туповатым . Как можно этот урок проспать , а на вот надо идти . Мне кажется, если бы мне давали в школе ( с младших классов )такой выбор, я б вообще забила туда ходить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
46 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1761
С нами с 03.11.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: ТуттиФрутти]
      14 ноября 2017 в 00:20 Гілками

Обратная


Но, Боже мой, такое научное слово на форуме. Я в культурном шоке.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: kel]
      14 ноября 2017 в 11:52 Гілками

У нас в школу - ходимо і не пропускаємо, крапка. На уроки не запізнюємося, крапка. Критичні речі зазвичай нагадую, але здебільшого це: "математику зробила? балетки для хору взяла?" - і якщо мені відповідають "так", я не перевіряю. "Забула? Так ти ж сказала. що поклала, я ж тут ні до чого, сама винна". В молодшій школі при зустрічі з вчителями питаю, чи все добре і чи є проблеми. Основні проблеми були "почерк", на що я кажу, що примушувати писати аркуші зошитами задля тренування не буду (це моя власна психологічна травма дитинства ). В іншому все так саме - про щоденник згадую раз на 3-5 тижнів, від побаченої в щоденнику зрідка 6-ки серед 10-12 тільки сміюся, поробки з осіннього матеріалу діти роблять самі.
Іра ще не згадала одну річ, а це я з її попередніх розповідей підхопила, до речі "Не хочеш, не вчися, це виключно твоя особиста справа, на хорошу роботу без освіти не візьмуть, а вакансії двірника чи продавця на ринку завжди для тебе відкрита".
Ну й плюс дитину треба зацікавлювати тягнутися до нових знань в цілому. В т.ч. власним прикладом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
24 года за рулем,
Сообщения: 4545
С нами с 01.02.2011

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: ТуттиФрутти]
      14 ноября 2017 в 13:15 Гілками

ТуттиФрутти 06.11.2017 16:29 пишет:

Контроль - шкільний вік; з боку батьків (найчастіше мама) за виконанням домашнього завдання у школі, сидіння поруч, щоб швидше робив/не відволікався, нагадування про незроблене/забуте тощо;
Успішність - дорослий вік, професійна успішність, кра'єра, річний дохід.

Чи є кореляція, як вважаєте ?
Бажано на власних прикладах
Як вважаєте, якби шкільні роки пройшли під протилежним впливом батьків в дорслому житті було б краще чи гірше ?
Чи варто примушувати вчитись до моменту поки прийде прояснення щодо плюшок знань ?




для початку потрібно визначитись з самим критерієм "успішність"
що це для вас?
проте, незважаючи на відповідь, кореляція є в любому випадку

якщо ми маємо на увазі багатство (заможність) та всі похідні (самореалізація, тощо) на рівні набагато вищому за середній - кореляція зворотня, чим більше ми дитину контролюємо, тим менше в неї шанс стати другим гейтсом... серед топ успішних людей ви рідко знайдете відмінників. причин багато, головна з них імхо наступна: навчання - шаблон (за рідким виключенням), людина, що мислить шаблонно, майже не має шансів досягти визначного успіху
однак, якщо "успішність" - достатній, середній, або трохи вище за середній рівень, то кореляція пряма, чим більше контролюємо, тим більше шанс отримати нормальні бали в школі, відповідно отримати вищу освіту в більш престижному вузі, відповідно шанс знайти кращу роботу і т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
51 год (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4906
С нами с 20.10.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: Yea]
      14 ноября 2017 в 13:47 Гілками

Yea 14.11.2017 11:52 пишет:

"Не хочеш, не вчися, це виключно твоя особиста справа, на хорошу роботу без освіти не візьмуть, а вакансії двірника чи продавця на ринку завжди для тебе відкрита".




на жаль, це працює до певного віку.
Наприклад, моєму скоро 15 і він розуміє, що достатньо розумний, і йому цього вистачає. Тобто погані оцінки типу 2-5 його не бентежать взагалі. Як його мотивувати - не знаю. Поступово доходжу висновку, що тільки спустившись до самого дна, він зможе зрозуміти, що він втратив. Так, буде пізно, але я не бачу сенсу заставляти вчитися з-під палки. Та й не так це вже легко в такому віці


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
50 лет (32 года за рулем), Чернігів
Сообщения: 5698
С нами с 28.05.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: xonix406]
      14 ноября 2017 в 14:28 Гілками

Так, якщо людина дійсно не хоче вчитися, примусити важко - майже неможливо. Коли свого сина я підлітком питав, ким хоче стати - відповідав: "Бомжем".. На питання чому - "щоб нічого не робить".. Вчитися не хотів зовсім.. Я заставив закінчити ПТУ, ЗНО після закінчення здавати теж не захотів - влаштували на роботу, працює вже рік. Заробляє посередньо, на шмотки й гульки вистачає - наче втішений..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
51 год (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4906
С нами с 20.10.2006

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: lopez]
      14 ноября 2017 в 14:31 Гілками

lopez 14.11.2017 14:28 пишет:

Так, якщо людина дійсно не хоче вчитися, примусити важко - майже неможливо. Коли свого сина я підлітком питав, ким хоче стати - відповідав: "Бомжем".. На питання чому - "щоб нічого не робить".. Вчитися не хотів зовсім.. Я заставив закінчити ПТУ, ЗНО після закінчення здавати теж не захотів - влаштували на роботу, працює вже рік. Заробляє посередньо, на шмотки й гульки вистачає - наче втішений..



яким чином це вдалося?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
50 лет (32 года за рулем), Чернігів
Сообщения: 5698
С нами с 28.05.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: xonix406]
      14 ноября 2017 в 14:58 Гілками

Прийшлося вчиняти непедагогічно.. Коли поступив до бурси (співбесіда, беруть усіх), я сказав, що якщо виженуть з ПТУ - вижену з хати.. Відходив три роки, намагались контролювати, був телефон майстра, той телефонував в разі прогулу.. По закінченні зареєстрували на ЗНО, оформили все.. Напередодні іспитів син заявив, що загубив всі документи і нікуди не піде.. Знову прийшлося вчиняти непедангогічно - погрозами перестати годувати: якщо не хочеш вчитися - йди працюй. Подався десь з другом на автомийку - з місяць попрацював - вигнали за прогули.. З/п маленька, робота важка.. Потім кума влаштувала на більш-менш пристойну роботу - робітником, але з/п біла, вище середньої, умови більш-менш людські.. Видно, порівняно з автомийкою, рай, тож поки працює, періодично капаємо на мізки, що хрещену підводити не можна, вона ж за тебе підписалась - наче діє

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 724
С нами с 04.07.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: kirsh]
      15 ноября 2017 в 13:35 Гілками

kirsh 14.11.2017 13:15 пишет:



для початку потрібно визначитись з самим критерієм "успішність"
що це для вас?
проте, незважаючи на відповідь, кореляція є в любому випадку

якщо ми маємо на увазі багатство (заможність) та всі похідні (самореалізація, тощо) на рівні набагато вищому за середній - кореляція зворотня, чим більше ми дитину контролюємо, тим менше в неї шанс стати другим гейтсом... серед топ успішних людей ви рідко знайдете відмінників. причин багато, головна з них імхо наступна: навчання - шаблон (за рідким виключенням), людина, що мислить шаблонно, майже не має шансів досягти визначного успіху
однак, якщо "успішність" - достатній, середній, або трохи вище за середній рівень, то кореляція пряма, чим більше контролюємо, тим більше шанс отримати нормальні бали в школі, відповідно отримати вищу освіту в більш престижному вузі, відповідно шанс знайти кращу роботу і т.д.



Согласен.

Но. Гейтс, Цукерберг,... К какой категории относятся? Стали миллиардерами с не законченным высшим. Но, Гарвард. Да и среднее образование получали не в государственных школах...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: NiKOLeg]
      15 ноября 2017 в 22:25 Гілками

Гейтс і Цукерберг гарні приклади, але проблема, що в житті не так часто такий патерн зустрічається, по-перше, вони навчалися в елітних школах, по-друге, вони мали яскраво виражені здібності в певній сфері, за таких умов, вимагати/контролювати від них високих балів по непрофільних звичайно це дурість, якщо вони "жгуть" напалмом в своїх напрямках. Але як цей досвід перенести на конкретну дитину, у якої скажімо середні бали по всім предметам? В звичайній школі. Думаю ніяк, єдина мораль, повна шкільна освіта необхідна, і поки немає тієї сфери, в якій дитина як риба у воді, і подобається, і виходить на голову краще за інших, то до всіх предметів треба ставитися одинаково, не мурштрувати по всім, але і не закидати, а от якщо буде яскравий вектор розвитку дитини, спорт припустимо чи певні науки, то можна вже тоді і розподіляти головні чи не головні предмети, на яких можна і пропасувати + слідкувати що там з викладачем по предметам, які для дитини в її векторі розвитку, один неадекватний викладач може відбити бажання на все життя, навіть якщо це дійсно призначення дитини, за цим слідкувати зобов'язані батьки, і у горевикладачів на жаль на лобі не написано, чи вони втомлені від життя садисти, чи ті вчителі, які дадуть потужний поштовх дитині для розвитку особистості останньої.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 724
С нами с 04.07.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: DimonDSV]
      15 ноября 2017 в 23:37 Гілками

DimonDSV 12.11.2017 10:40 пишет:

Процент "двоечников" и "отличников" среди успешных людей одинаков.




Это из личных наблюдений? или есть статистика?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 724
С нами с 04.07.2008

Re: Кореляція контролю та успішності [Re: Egor87]
      16 ноября 2017 в 00:04 Гілками

Egor87 13.11.2017 22:07 пишет:

В ответ на:

Не гос школа почему? Альтернатива у нас есть?



є приватні, і є онлайн/дистанційне навчання по прогресивним методикам, багато відомих людей своїх дітей там і вчать, хоча це і екзотика, але головне, що вибір є, leap of faith за батьками )



Раньше было раздолье подобным школам - бери по-больше денег за учебу и рассказуй как все выпускники поступили в ВУЗы(ну с такими финансовыми возможностями родителей и той коррупцией в ВУЗах) Какие критерии прогрессивности методик? Результаты этих прогрессивных методик? Ну кроме "ребенок с радостью ходит в школу, потому что ничего делать не надо занятия в игровой форме".

К примеру, какие варианты альтернативы физмат лицеям среди частных, онлайн\дистанционных школ?

Какие школы(частные, онлайн\дистанционные) Вы можете порекомендовать впринципе?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДіти
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, doctor_b, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7068

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія