autoua
×
Autoua.netФорумДіти

Чужой ребенок - переезд в новую семью! (11/11)

подсевший на форум *
29 лет за рулем,
Сообщения: 24981
С нами с 25.04.2011

Re: Чужой ребенок - переезд в новую семью! [Re: xonix406]
      11 ноября 2017 в 15:31 Гілками

xonix406 11.11.2017 09:18 пишет:

Juliet Capulet 11.11.2017 09:06 пишет:

Makovsky 10.11.2017 19:58 пишет:

на сегодняшний день я и мои друзья:
- помогают детским домам -за каждым филиалом закреплены детские дома - помогаем не деньгами - у нас свои тараканы )))
- АТО - броники, хавчик, вещи...
- для АТО открыты 2 реабилитационных центра
- благотворительный фонд (реальный!!!)
Что сделали в этой жизни ВЫ? умничали на форуме?
и теперь Вы мне будете рассказывать что мне делать? и куда бежать?




В приличном обществе неприлично хвастаться вроде. Особенно благотворительностью
Или ты это делаешь, чтобы поговорить потом об этом?




) смешно читатьпро приличное общество


ну то есть,если приличный человек приходит в неприличное общество, то он легко может вести себя неприлично, но при этом оставаться единственным приличным человеком в этом неприличном обществе?


Я только не поняла каким образом все великие заслуги относятся к возможному забиранию чужого ребенка. Типа герою социалистического труда можно и украсть разочек чей-то кошелек?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год (13 лет за рулем),
Сообщения: 13464
С нами с 14.11.2012

Re: Чужой ребенок - переезд в новую семью! [Re: Мия]
      11 ноября 2017 в 16:07 Гілками

Мия 10.11.2017 21:19 пишет:

И даже не о крестнике тс))
Зы
То Сашка
В ответ на:

Разница между бабушка, сестра и крестная совсем не понимается?



По закону? уточни))
Ибо по закону между ними нет никакой разницы всем им надо оформить опеку на ребенка))




Ну, не скажи. У бабушки, например есть по Семейному кодексу, совершенно четкие права, в отличие от некой крестной.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Чужой ребенок - переезд в новую семью! [Re: Makovsky]
      11 ноября 2017 в 17:09 Гілками

В ответ на:

Я только не поняла каким образом все великие заслуги относятся к возможному забиранию чужого ребенка. Типа герою социалистического труда можно и украсть разочек чей-то кошелек?



всі змішалося в домі Облонських. Вкрасти разочок чийсь гаманець, це суспільно-небезпечне діяння, відповідальність за який в залежності від вартості сукупного із вмістом майна передбачено або ст. 51 КУпАП або ст. 185 КК України. При цьому не є злочином чи адміністративним правопорушенням встановлення фактичної чи юридичної опіки над дитиною, яка не проти цього, яке відповідає її інтересам і при відсутності заперечень з боку батьків. Тому не можна порівнювати непорівняне, якщо ви будете свідками крадіжки ви можете написати заяву, її розглянуть, і до винної особи буде застосовано відповідальність. Якщо ви будете свідком події описаної вище, куди ви напишете заяву? Максимум в опікунський, що матиме наслідком або залишення ситуації як є, або позбавлення батьківських прав фактичних батьків, але аж ніяк не позначиться на тих, хто фактично візьме на себе участь виховання дитини за умов, зазначених вище.
Дане засвідчує, що моральні норми суспільства, етичні та закон на стороні ТС, що має бути логічно для всіх, дитина впала в озеро, тоне, рядом стоїть батько чи мати. Перехожі дивляться і проходять мимо. Чого? Та ж при живих батьках витягати, ви що, як вище пропонували, можна гроші послати, чи побажати гарного настрою та триматися. Правда ж дико звучить? Аналогія така ж, є несприятливі умови для дитини, за яких батьки або не піклуються, або не мають змогу це робити, суспільство робить крок на зустріч дитини, дитина це не приватна власність, як деякі вище зазначають (дитина=гаманець, тільки мій, що хочу те і роблю з нею, хочу сидить голодна тиждень, хочу годую), дитина це громадянин країни, чиї права мають гарантуватися та захищатися, як міжнародними актами так і законами України. Та й навіть у приватній власності немає такого "що хочу те і роблю, моя власність, ніхто мені не указ", спробуйте у квартирі поселити 200 вихідців з Азії, організувати склад балонів з пропаном, чи на землю пару тонн солярки вилити, чи автомобіль запаркувати посеред дороги на перехресті. Наші права діють до тих пір, поки вони не порушують інших, а у нас ніяк не вийде з голови радянський принцип, що дитина це річ, яка взагалі ніяких прав до 18-ти немає, і у батьків на неї купча, за наявності якої можуть робити все що захочуть.

Змінено Egor87 (17:16 11/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Чужой ребенок - переезд в новую семью! [Re: Egor87]
      11 ноября 2017 в 19:07 Гілками

Egor87 11.11.2017 17:09 пишет:

В ответ на:

Я только не поняла каким образом все великие заслуги относятся к возможному забиранию чужого ребенка. Типа герою социалистического труда можно и украсть разочек чей-то кошелек?



всі змішалося в домі Облонських. Вкрасти разочок чийсь гаманець, це суспільно-небезпечне діяння, відповідальність за який в залежності від вартості сукупного із вмістом майна передбачено або ст. 51 КУпАП або ст. 185 КК України. При цьому не є злочином чи адміністративним правопорушенням встановлення фактичної чи юридичної опіки над дитиною, яка не проти цього, яке відповідає її інтересам і при відсутності заперечень з боку батьків. Тому не можна порівнювати непорівняне, якщо ви будете свідками крадіжки ви можете написати заяву, її розглянуть, і до винної особи буде застосовано відповідальність. Якщо ви будете свідком події описаної вище, куди ви напишете заяву? Максимум в опікунський, що матиме наслідком або залишення ситуації як є, або позбавлення батьківських прав фактичних батьків, але аж ніяк не позначиться на тих, хто фактично візьме на себе участь виховання дитини за умов, зазначених вище.
Дане засвідчує, що моральні норми суспільства, етичні та закон на стороні ТС, що має бути логічно для всіх, дитина впала в озеро, тоне, рядом стоїть батько чи мати. Перехожі дивляться і проходять мимо. Чого? Та ж при живих батьках витягати, ви що, як вище пропонували, можна гроші послати, чи побажати гарного настрою та триматися. Правда ж дико звучить? Аналогія така ж, є несприятливі умови для дитини, за яких батьки або не піклуються, або не мають змогу це робити, суспільство робить крок на зустріч дитини, дитина це не приватна власність, як деякі вище зазначають (дитина=гаманець, тільки мій, що хочу те і роблю з нею, хочу сидить голодна тиждень, хочу годую), дитина це громадянин країни, чиї права мають гарантуватися та захищатися, як міжнародними актами так і законами України. Та й навіть у приватній власності немає такого "що хочу те і роблю, моя власність, ніхто мені не указ", спробуйте у квартирі поселити 200 вихідців з Азії, організувати склад балонів з пропаном, чи на землю пару тонн солярки вилити, чи автомобіль запаркувати посеред дороги на перехресті. Наші права діють до тих пір, поки вони не порушують інших, а у нас ніяк не вийде з голови радянський принцип, що дитина це річ, яка взагалі ніяких прав до 18-ти немає, і у батьків на неї купча, за наявності якої можуть робити все що захочуть.




В виділеному вище бла-бла. батько може спокійно 7-12 таким благодійникам цілком законно виписати. В реальному житті, а не теорії


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
7 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 23274
С нами с 11.04.2003

Re: Чужой ребенок - переезд в новую семью! [Re: sashkaa]
      12 ноября 2017 в 10:39 Гілками

По просьбе ТС тема закрыта

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДіти
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, doctor_b, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13332

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія