autoua
×
Autoua.netФорумШахраї

Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) (Всі сторінки)

1
2
3
Усі сторінки
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua)
      2 января 2020 в 16:52 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

"Никогда такого небыло и вот опять..."
Так, я досить обережний при покупках в інтернеті, але й мене піймали, а саме:
Придбав у цією людини через olx доставку T2 тюнер U2C Uclan T2 HD SE, ніби то новий, та з гарантією.
Представляється Анатолієм, зареєстрований з 2009 року, продає по olx доставці, ніби має магазин, що могло б піти не так? Але хочу застерегти інших від такої ж позитивної думки про цю людину:
На ОЛХ: Анатолий з номером телефону 093 462 74 40
На Новій пошті: Скибицкий Станислав Васильевич з таким же номером
OLX Defender, який я поставив, почитавши відгук, каже: "Мошенник" і що він має такі номери телефонів: (093) 462-74-40, (095) 911-33-83, (063) 322-12-34, (095) 322-12-34, (096) 283-31-23, (096) 322-12-34, 79113383096.

Вислав замість замовленого тюнера, зовсім інший Lorton T2-19 mini. Здавалося б, в чому проблема? І той дешевий, простенький, і той. Але на U2C Uclan T2 HD SE є купа прошивок, його підримує розробник та інтузіасти навіть зараз, є прошивки за кінець 2019 року, а Lorton звичайне "гімнеце", яке випустили і забули про нього, навіть сам виробник не знає в чому різниця між його моделями... Справедливо сказати, що висланий тюнер робочий і, навіть, новий на вигляд, на відміну від інших покупців, яким так як мені не пощастило...

На пропозицію замінити на вказаний при продажу, за умови оплати ним за повернення до нього і за відправку мені того що потрібно, він відмовив і запропонував повернути кошти лише за товар. Чому за його помилку повинен платити я - не відповів. Та і не помилка це, скоріше за все, оскільки почитав про нього відгуки і зрозумів, що це для нього нормальна практика.

Цікаво, що інші продавці також буває помиляються, але до цих пір свої помилки завжди виправляли за свій рахунок, що, в принципі, і призвело до втрати мною пильності (

Товар що я купив на скріншоті з ОЛХ:

"Никогда такого небыло и вот опять."Так, я досить обережний при покупках в інтернеті, але й мене піймали, а саме:Придбав у цією людини через olx доставку T2 тюнер U2C Uclan T2 HD SE, ніби то новий, та з гарантією


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 16:55 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ось що отримав на пошті:

Ось що отримав на пошті:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:01 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Трохи поспілкувалися з ним на ОЛХ. Може здатися, що я надто різкий, але це не так ))) Просто в даній ситуації все вирішував час. Тюнер - це подарунок до нового року в звязку з кодуванням супутникових каналів з 1 січня.

Трохи поспілкувалися з ним на ОЛХ. Може здатися, що я надто різкий, але це не так ))) Просто в даній ситуації все вирішував час


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:02 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Далі ОЛХ:

Далі ОЛХ:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:03 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В результаті - я хам, але я іншого не чекав, після того, як він перестав відповідати на конкретні питання...

В результаті - я хам, але я іншого не чекав, після того, як він перестав відповідати на конкретні питання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:06 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Залишив скаргу на ОЛХ:

Залишив скаргу на ОЛХ:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:07 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

На додачу до тих, що вже були:

На додачу до тих, що вже були:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:08 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

І ще, для прикладу:

І ще, для прикладу:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:17 Гілками

В чому мораль... Не в 240 гривнях, звичайно, попрацює трохи цей, і при перших проблемах я його викину і куплю все-таки такий, що підтримується виробником. І не збіднію я... тут більше термін піджимав. І я буду радий, якщо мій відгук когось вбереже від негативу та непотрібних втрат або хоч заставить бути уважнішим... Адже і дефендер каже, що шахрай і в інтернеті за номер телефону, якщо добре пошукати, то знаходяться такі самі, але під час швидкого пошуку не попадалися.
Всім добра і гарних продавців! З Новим роком! )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2983
С нами с 01.12.2010

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 17:39 Гілками

Есть t62d (б.у.), если что могу продать.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2020-01-2 Предупреждение №1 (1 круг). Устное предупреждение. Рубан.

member ***
Сообщения: 158
С нами с 11.01.2013

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      2 января 2020 в 23:37 Гілками

З того, що бачу - Ви замовляли через ОЛХ доставку - чому забрали невідповідний(не той, який замовляли) товар з відділення Нової Пошти? Передзвонили б при отриманні до продавця і відмовились би від отримання і ніяких інших би питань не виникало. А то якось не логічно І за доставку не платили б і на продавця наговорюєте, на мою думку, зайве. При бажанні швидше вирішити питання - телефонуйте, номер то явно робочий, а то відповіді в інтернеті можна і не дочекатись... Можливо справді помилились при відправці, в чому там шахрайство то?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9249
С нами с 29.01.2004

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 10:02 Гілками

anarhy2000 02.01.2020 17:03 пишет:

В результаті - я хам, але я іншого не чекав, після того, як він перестав відповідати на конкретні питання...




дружище, ты действительно хамски себя вел в общении, реально
всегда человек может сделать ошиибку
он ее осознал и пошел тебе навстречу - ты продолжиил прессовать его.

и вообще - зачем было забирать не тот товар на НП.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: axon]
      3 января 2020 в 10:13 Гілками

axon 03.01.2020 10:02 пишет:

anarhy2000 02.01.2020 17:03 пишет:

В результаті - я хам, але я іншого не чекав, після того, як він перестав відповідати на конкретні питання...




дружище, ты действительно хамски себя вел в общении, реально
всегда человек может сделать ошиибку
он ее осознал и пошел тебе навстречу - ты продолжиил прессовать его.

и вообще - зачем было забирать не тот товар на НП.




Нормальна реакція, на "стьоб" про те, що "помилково відправили кращу модель".

Але реально, простіше було відмовитись на НП.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9249
С нами с 29.01.2004

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: NID]
      3 января 2020 в 10:33 Гілками

NID 03.01.2020 10:13 пишет:



Нормальна реакція, на "стьоб" про те, що "помилково відправили кращу модель".

Але реально, простіше було відмовитись на НП.




почему стеб?
и кто решил какая из них лучше, а какая хуже?
ТС считает так, а продавец иначе.
я немного сужу с точки зрения имага который делает 1000+ отгрузок на НП каждый день
и человеко фактор кладовщика - зазвенел телефон - взял коробку не с той ячейки - никто не отменял.
простое общение дает бОльший результат всегда, а не че вы мне бл% отправили, а ну бегом поменяли.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: axon]
      3 января 2020 в 10:44 Гілками

axon 03.01.2020 10:33 пишет:

NID 03.01.2020 10:13 пишет:



Нормальна реакція, на "стьоб" про те, що "помилково відправили кращу модель".

Але реально, простіше було відмовитись на НП.




почему стеб?
и кто решил какая из них лучше, а какая хуже?
ТС считает так, а продавец иначе.
я немного сужу с точки зрения имага который делает 1000+ отгрузок на НП каждый день
и человеко фактор кладовщика - зазвенел телефон - взял коробку не с той ячейки - никто не отменял.
простое общение дает бОльший результат всегда, а не че вы мне бл% отправили, а ну бегом поменяли.




Так продаван вирішив і констатував, що ТСу відправили кращий тюнер.
Замість того щоб просто написати, що трапилась помилка.
І, як на мене, це виглядало як стьоб чи просто включання дурака.

ТС вчинив помилково спочатку не відмовившись на пошті, а потім почавши переписку замість прямого обговорення по телефону.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Cr@zy]
      3 января 2020 в 11:57 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Cr@zy 02.01.2020 23:37 пишет:

З того, що бачу - Ви замовляли через ОЛХ доставку - чому забрали невідповідний(не той, який замовляли) товар з відділення Нової Пошти? Передзвонили б при отриманні до продавця і відмовились би від отримання і ніяких інших би питань не виникало. А то якось не логічно І за доставку не платили б і на продавця наговорюєте, на мою думку, зайве. При бажанні швидше вирішити питання - телефонуйте, номер то явно робочий, а то відповіді в інтернеті можна і не дочекатись... Можливо справді помилились при відправці, в чому там шахрайство то?



Ви купували по олх доставці??? За доставку кошти не повертаються і комісія також, якщо відмовитись від посилки. Якщо продавець не відправив - то тоді так, повертають і доставку.
Не потрібно робити з мене ідіота...

Ви купували по олх доставці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: axon]
      3 января 2020 в 12:00 Гілками

axon 03.01.2020 10:02 пишет:

anarhy2000 02.01.2020 17:03 пишет:

В результаті - я хам, але я іншого не чекав, після того, як він перестав відповідати на конкретні питання...




дружище, ты действительно хамски себя вел в общении, реально
всегда человек может сделать ошиибку
он ее осознал и пошел тебе навстречу - ты продолжиил прессовать его.

и вообще - зачем было забирать не тот товар на НП.




Відповів в темі. Забрав тому що по олх доставці не повертають комісію і доставку, а це майже третина вартості товару. Товар дешевий, тому такі продавці і користуються тим, що покупець завжди втрачає в такому випадку.
І ще, почитайте відгуки тут про олх шахраїв - це поширена практика - відсилати будь-що, замість замовленого товару. Я попередив, а ваша справа прислухатись чи ні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 12:04 Гілками

NID 03.01.2020 10:44 пишет:

axon 03.01.2020 10:33 пишет:

NID 03.01.2020 10:13 пишет:



Нормальна реакція, на "стьоб" про те, що "помилково відправили кращу модель".

Але реально, простіше було відмовитись на НП.




почему стеб?
и кто решил какая из них лучше, а какая хуже?
ТС считает так, а продавец иначе.
я немного сужу с точки зрения имага который делает 1000+ отгрузок на НП каждый день
и человеко фактор кладовщика - зазвенел телефон - взял коробку не с той ячейки - никто не отменял.
простое общение дает бОльший результат всегда, а не че вы мне бл% отправили, а ну бегом поменяли.




Так продаван вирішив і констатував, що ТСу відправили кращий тюнер.
Замість того щоб просто написати, що трапилась помилка.
І, як на мене, це виглядало як стьоб чи просто включання дурака.

ТС вчинив помилково спочатку не відмовившись на пошті, а потім почавши переписку замість прямого обговорення по телефону.



Відповім і на ці закиди і підтримку: Яка різниця що краще? Може я замовив тюнер, бо мені пульт від нього треба був чи взагалі на запчастини. Я замовив і придбав конкретну модель. А вислали іншу. Таке бувало вже кілька разів з іншими комплектуючими, але нормальні продавці беруть всі витрати при заміні на себе, а не розказують, що повернуть суму за товар і все.
І саме так, найчастіше, це практика донбасівських, не знаю, чому так. Краєв, якщо читаєш, вибач, ти чесний донбасівець ))), як і багато інших.

Пресував, як ви називаєте, я лише за суму. Тому що смисл повертати товар, ціною 240 грн, втрачаючи 60 або взагалі 120? Тому відправляти тюнер без оговореної ціни повернення небуло ніякого сенсу. Що смислу, що він "осознав", якщо виправляти він не хоче і на гроші попадаю я???
І подивіться скільки часу йшло в нього на відповіді до питання про суму - менше години і більше доби мовчання після цього питання. І знову ж миттєва відповідь після моєї обіцянки винести на публіку цю торгівельну операцію. Ви дійсно вважаєте, що це добросовістний продавець? Так купуйте в таких як він )))

Змінено anarhy2000 (12:10 03/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9249
С нами с 29.01.2004

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 12:11 Гілками

del

Змінено axon (12:14 03/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: axon]
      3 января 2020 в 12:15 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

axon 03.01.2020 12:11 пишет:

anarhy2000 03.01.2020 12:00 пишет:



Відповів в темі. Забрав тому що по олх доставці не повертають комісію і доставку, а це майже третина вартості товару.




вот совсем непонятно о чем речь
если я покупаю по ОЛХ-доставке, то осмотрев товар и отказавшись - я просто ухожу. я никому ничего не должен, от слова совсем. вы просто чего-то себе надумали про комиссии какие-то



Выше скрин из их правил: доставку в таком случае не возвращают. А при оплате вам пишут про комиссию, и что она вообще в любом случае не возвращается.

Выше скрин из их правил: доставку в таком случае не возвращают. А при оплате вам пишут про комиссию, и что она вообще в любом случае не возвращается


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 12:17 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

И вот, сколько мне вернут при отказе на НП:

axon: И чего del, почему не написал, что был не прав, а ?

И вот, сколько мне вернут при отказе на НП:axon: И чего del, почему не написал, что был не прав, а .

Змінено anarhy2000 (12:19 03/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 158
С нами с 11.01.2013

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 12:23 Гілками

Через ОЛХ доставку купував, але таких випадків не було. Я б телефонував до продавця відразу з НП і пояснив йому словами ситуацію за 1хв і вже б тоді приймали б рішення щодо подальших дій. У всякому разі, якщо б відмовились, то наскільки знаю продавцю повернулась би посилка за кошт ОЛХ. А так, Ви хочете, щоб він оплатив за доставку в два боки. Вартість доставки, як Ви написали, відсотків 20 від вартості товару - сумніваюсь, що продавець при такій ціні заробляє більше, а може й менше. Тому тут вже напевно на розсуд продавця. При тому він не відмовляється обміняти товар чи повернути кошти. Не розумію тільки де тут шахрайство? Якщо він надішле "будь що інше, а не те що замовляють" то при відмові покупця продавець нічого не отримає, який в цьому сенс?
Я Вас розумію, зі сторони покупця, тільки назва теми на мою думку занадто "гучна".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Cr@zy]
      3 января 2020 в 12:32 Гілками

Cr@zy 03.01.2020 12:23 пишет:

Через ОЛХ доставку купував, але таких випадків не було. Я б телефонував до продавця відразу з НП і пояснив йому словами ситуацію за 1хв і вже б тоді приймали б рішення щодо подальших дій. У всякому разі, якщо б відмовились, то наскільки знаю продавцю повернулась би посилка за кошт ОЛХ. А так, Ви хочете, щоб він оплатив за доставку в два боки. Вартість доставки, як Ви написали, відсотків 20 від вартості товару - сумніваюсь, що продавець при такій ціні заробляє більше, а може й менше. Тому тут вже напевно на розсуд продавця. При тому він не відмовляється обміняти товар чи повернути кошти. Не розумію тільки де тут шахрайство? Якщо він надішле "будь що інше, а не те що замовляють" то при відмові покупця продавець нічого не отримає, який в цьому сенс?
Я Вас розумію, зі сторони покупця, тільки назва теми на мою думку занадто "гучна".



Думаю, питання в тому, що помилився продавець, а оплачує цю помилку покупець. От в тому і вся незгода в моїй душі... А ви пишете "на розсуд продавця". Чому за його помилки повинен платити покупець? Я вважаю, що він і повинен був виправити їх власним коштом. Так, я розумію, що він був би в мінусі, але це стимул не робити таких помилок, можливо трохи покарати кладовщика, який помилився, як вище сказали. Розділити з ним витрати врешті-решт, але в жодному випадку за них не повинен платити добросовісний покупець. І як видно по відгукам - я не один такий, з помилкою, це практика продавця вислати будь-що.
А надто гучна вона тільки завдяки тому, що кожен має свою думку (наприклад помилкову про правила ОЛХ доставки) і воліє висловити в цій темі. А так би тихенько померла б тема через деякий час і все...

Змінено anarhy2000 (12:39 03/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 12:34 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

О! Мій номер телефону з ОЛХ тепер ще і намагаються зареєструвати в Приват24. Хто там писав про не шахраїв??? ))).
Я ржу з них, і тих, хто їх виправдовує, а тим більше довіряє, вголос. Я не свічу свого фінансового номеру ніде, реєструйте далі )))
Ну, і щоб розуміти, що я не зовсім перший раз купую на олх, фото.
А взагалі, мої покупки через інтернет починались ще з барахолки на itc.kiev.ua і в тей час купував компютерні комплектуючі вірячи на слово, без жодної перевірки і на кидал не попадав - інші часи були, і трава зеленіша )))


О. Мій номер телефону з ОЛХ тепер ще і намагаються зареєструвати в Приват24

Змінено anarhy2000 (12:44 03/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9249
С нами с 29.01.2004

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 12:59 Гілками

anarhy2000 03.01.2020 12:17 пишет:

И вот, сколько мне вернут при отказе на НП:
axon: И чего del, почему не написал, что был не прав, а ?




написал, удалил, уточнил.
вы правы по условиям для фиизлиц и олх-доставкии.
я написал что ничего не плачУ при отказе - это правда, но для условий работы с НП, на которых мы работаем.
так что соре, не знал таких нюансов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 13:32 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

З Хотлайну його схоже вигнали, але про роботу магазину не важко судити. З 10 відгуків 4 - негативні...

З Хотлайну його схоже вигнали, але про роботу магазину не важко судити. З 10 відгуків 4 - негативні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      3 января 2020 в 13:40 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

А про те, що такі помилки трапляються не просто часто, а надто часто можна навіть з форми повернення товару судити, там окрім причини доставлено поломаний і інше є аж ДВА пункти: Помилковий товар і помилково не той товар. Я знову таки ржу з тих, хто його захищає ))) Хай вам частіше попадаються такі продавці в житті! Іншого і побажати важко )

А про те, що такі помилки трапляються не просто часто, а надто часто можна навіть з форми повернення товару судити, там окрім причини доставлено поломаний і інше є аж ДВА пункти: Помилковий товар і помилково не той товар. Я знову таки ржу з тих, хто його захищає ))) Хай вам частіше попадаються такі продавці в житті


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет (33 года за рулем), Кропивницкий/Киев
Сообщения: 4476
С нами с 22.04.2009

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      5 января 2020 в 14:10 Гілками

anarhy2000 03.01.2020 12:17 пишет:

И вот, сколько мне вернут при отказе на НП:



Ага, т.е. ты решил потерять 288 и забрать "дерьмо" (как ты выше обрисовал товар).
И это по-твоему лучше чем потерять 44 грн.? Даже из-за продавца??
Если что, сам не раз покупал по ОЛХ доставке и несколько раз отказывался забирать, в том числе и из-за несоответствия товара, но это приемлемый риск - я знал на что иду заказывая таким образом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2161
С нами с 26.06.2010

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      5 января 2020 в 16:12 Гілками

anarhy2000 03.01.2020 12:15 пишет:

...
Выше скрин из их правил: доставку в таком случае не возвращают. А при оплате вам пишут про комиссию, и что она вообще в любом случае не возвращается.



Что-то вы бред какойто пишете.
Вот выписка из правил.

Так что, тут сугубо Ваши "бока" везде. Ну и про ХАМ, обоснованно. Общаетесь Вы крайне претенциозно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Sillent]
      5 января 2020 в 16:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Sillent 05.01.2020 16:12 пишет:

anarhy2000 03.01.2020 12:15 пишет:

...
Выше скрин из их правил: доставку в таком случае не возвращают. А при оплате вам пишут про комиссию, и что она вообще в любом случае не возвращается.



Что-то вы бред какойто пишете.
Вот выписка из правил.

Так что, тут сугубо Ваши "бока" везде. Ну и про ХАМ, обоснованно. Общаетесь Вы крайне претенциозно.



Не старайтесь казаться глупее, чев вы есть. Обратную доставку оплатит олх, а доставку ко мне оплачу я. Это в правилах ОЛХ выше я и выделил.
Претензиозно, о как красиво завернули... Так, да у меня таки и есть обоснованые претензии, я этого и не скрываю.
Это же написано и в правилах НП, которые цытируете вы:

Не старайтесь казаться глупее, чев вы есть. Обратную доставку оплатит олх, а доставку ко мне оплачу я

Змінено anarhy2000 (16:59 05/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Ревизор]
      5 января 2020 в 17:01 Гілками

Ревизор 05.01.2020 14:10 пишет:

anarhy2000 03.01.2020 12:17 пишет:

И вот, сколько мне вернут при отказе на НП:



Ага, т.е. ты решил потерять 288 и забрать "дерьмо" (как ты выше обрисовал товар).
И это по-твоему лучше чем потерять 44 грн.? Даже из-за продавца??
Если что, сам не раз покупал по ОЛХ доставке и несколько раз отказывался забирать, в том числе и из-за несоответствия товара, но это приемлемый риск - я знал на что иду заказывая таким образом.



1. При цене тюнера, что одного, что второго в 200-240 грн, думаю разница в их качестве как раз таки гривень в 50;
2. В отзывах других людей написано, что он не забирает посылки с возвратами.
3. Тюнер нужен был на Новый год. Поэтому его задержки в ответах на сутки (хотя так отвечает почти моментально) воспринимаю как специальное затягивание времени

Змінено anarhy2000 (17:03 05/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KEV
Достоевский ***
55 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7756
С нами с 25.05.2005

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      5 января 2020 в 18:41 Гілками

anarhy2000 03.01.2020 12:00 пишет:

Товар дешевий, тому такі продавці і користуються тим, що покупець завжди втрачає в такому випадку.
І ще, почитайте відгуки тут про олх шахраїв - це поширена практика - відсилати будь-що, замість замовленого товару. Я попередив, а ваша справа прислухатись чи ні.



Офф: а в чем смысл для мошенника отправлять лишь бы что (и вообще хоть что-то) по ОЛХ доставке?! Какой ему профит, если деньги у посредника?
Вот заказали у меня, например, запчасть. А я взял и отправил вместо нее кирпич. У почты профит, у покупателя минус; а мне это зачем?!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2161
С нами с 26.06.2010

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      5 января 2020 в 18:45 Гілками

anarhy2000 05.01.2020 17:01 пишет:

..
1. При цене тюнера, что одного, что второго в 200-240 грн, думаю разница в их качестве как раз таки гривень в 50;
2. В отзывах других людей написано, что он не забирает посылки с возвратами.
3. Тюнер нужен был на Новый год. Поэтому его задержки в ответах на сутки (хотя так отвечает почти моментально) воспринимаю как специальное затягивание времени



Ну если продавец всем отвечает почти моментально, а лишь Вам перед новым годом специально затянуть решил время, чтобы Вы заплатили за обратную ОЛХ доставку. То он на Вас решил озолотиться. Мошенник.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: KEV]
      5 января 2020 в 21:27 Гілками

KEV 05.01.2020 18:41 пишет:

anarhy2000 03.01.2020 12:00 пишет:

Товар дешевий, тому такі продавці і користуються тим, що покупець завжди втрачає в такому випадку.
І ще, почитайте відгуки тут про олх шахраїв - це поширена практика - відсилати будь-що, замість замовленого товару. Я попередив, а ваша справа прислухатись чи ні.



Офф: а в чем смысл для мошенника отправлять лишь бы что (и вообще хоть что-то) по ОЛХ доставке?! Какой ему профит, если деньги у посредника?
Вот заказали у меня, например, запчасть. А я взял и отправил вместо нее кирпич. У почты профит, у покупателя минус; а мне это зачем?!



Смисл якраз таки в тому, що при ціні товару 100-200грн, а доставки 50, багато хто не буде гратися з відправками туди-сюди і втрачати тих самих 50. Я думаю, відсотків 50 забирають те, що вислали, ще відсотків 10 не відкривають посилку на НП, якщо там щось правдоподібне по розміру/вазі приїхало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Sillent]
      5 января 2020 в 21:28 Гілками

Sillent 05.01.2020 18:45 пишет:

anarhy2000 05.01.2020 17:01 пишет:

..
1. При цене тюнера, что одного, что второго в 200-240 грн, думаю разница в их качестве как раз таки гривень в 50;
2. В отзывах других людей написано, что он не забирает посылки с возвратами.
3. Тюнер нужен был на Новый год. Поэтому его задержки в ответах на сутки (хотя так отвечает почти моментально) воспринимаю как специальное затягивание времени



Ну если продавец всем отвечает почти моментально, а лишь Вам перед новым годом специально затянуть решил время, чтобы Вы заплатили за обратную ОЛХ доставку. То он на Вас решил озолотиться. Мошенник.



Не всім відповідає миттєво, я про всіх не можу знати, а фантазувати як ви не хочу, а мені відповідє миттєво, доки я не задаю конкретне питання про сумму повернення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KEV
Достоевский ***
55 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7756
С нами с 25.05.2005

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      5 января 2020 в 22:04 Гілками

anarhy2000 05.01.2020 21:27 пишет:

KEV 05.01.2020 18:41 пишет:

anarhy2000 03.01.2020 12:00 пишет:

Товар дешевий, тому такі продавці і користуються тим, що покупець завжди втрачає в такому випадку.
І ще, почитайте відгуки тут про олх шахраїв - це поширена практика - відсилати будь-що, замість замовленого товару. Я попередив, а ваша справа прислухатись чи ні.



Офф: а в чем смысл для мошенника отправлять лишь бы что (и вообще хоть что-то) по ОЛХ доставке?! Какой ему профит, если деньги у посредника?
Вот заказали у меня, например, запчасть. А я взял и отправил вместо нее кирпич. У почты профит, у покупателя минус; а мне это зачем?!



Смисл якраз таки в тому, що при ціні товару 100-200грн, а доставки 50, багато хто не буде гратися з відправками туди-сюди і втрачати тих самих 50. Я думаю, відсотків 50 забирають те, що вислали, ще відсотків 10 не відкривають посилку на НП, якщо там щось правдоподібне по розміру/вазі приїхало.



Вот честно - не понял. Ради 10% тех кто не откывает посылку заморачиваться с фуфлом?
Или вот взять не тот товар чтоб деньги за доставку не пропали... Не, я не понимаю.
В вашем случае продавец просто редиска, а не мошенник.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      6 января 2020 в 07:39 Гілками

OLX доставка, походу, тоже мошенничество.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет (33 года за рулем), Кропивницкий/Киев
Сообщения: 4476
С нами с 22.04.2009

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Васюня]
      6 января 2020 в 10:08 Гілками

с чего это такое бредовое заявление?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Ревизор]
      7 января 2020 в 09:02 Гілками

Ревизор 06.01.2020 10:08 пишет:

с чего это такое бредовое заявление?




Потому что везде пишут, что это тебя защищает и ты за это платишь ЛОХу. Но во только при условии, как у ТС - обман продавца, тебе нужно заплатить ещё немного, неизвестно сколько, но обязательно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
41 год (18 лет за рулем), Бердичев
Сообщения: 451
С нами с 20.05.2007

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: Васюня]
      7 января 2020 в 14:45 Гілками

Васюня 06.01.2020 07:39 пишет:

OLX доставка, походу, тоже мошенничество.



Не столько мошенничество, как хорошее подспорье для мошенника.
Вот раньше, например продает человек нерабочий гаджет под видом рабочего, или "гамнецо" под видом чуть получшего товара или китайскую копию под видом оригинала... Отправит он наложкой раз, другой, товар не заберут - он уже и в минусе - финансово не интересно таким заниматься. А вот благодаря ЛОХ доставке таким можно заниматься до бесконечности, пока не найдется покупатель, который таки заберет по какой-то причине.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KEV
Достоевский ***
55 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7756
С нами с 25.05.2005

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      7 января 2020 в 15:39 Гілками

ОЛХ доставка сродни страховке - рискуешь малым чтоб не влететь с большим.
99% частников без предоплаты почтовых ничего не отгружают и правильно делают.
Так что полюбэ на стоимость доставки надо рискнуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3523
С нами с 02.05.2013

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      9 января 2020 в 12:05 Гілками

ну попался такой вот продавец...
например мне удобней Олх-доставкой чем наложкой причем так дешевле для покупателя,а для меня удобно что в случаи с удачной сделкой второй раз на НП не нужно ходить,честно я и на большие суммы покупал вообще просто сбросив деньги на карту,как по мне даже по общению можно примерно понимать исход сделки...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7147
С нами с 12.11.2013

Re: Шахрай з OLX (Скибицкий С.В., applecom.com.ua) [Re: anarhy2000]
      9 января 2020 в 17:11 Гілками

anarhy2000 07.01.2020 14:45 пишет:

Васюня 06.01.2020 07:39 пишет:

OLX доставка, походу, тоже мошенничество.



Не столько мошенничество, как хорошее подспорье для мошенника.
Вот раньше, например продает человек нерабочий гаджет под видом рабочего, или "гамнецо" под видом чуть получшего товара или китайскую копию под видом оригинала... Отправит он наложкой раз, другой, товар не заберут - он уже и в минусе - финансово не интересно таким заниматься. А вот благодаря ЛОХ доставке таким можно заниматься до бесконечности, пока не найдется покупатель, который таки заберет по какой-то причине.



Без предоплаты, никогда, и ничего не отправлял.
Не нравится, пускай покупают в другом месте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШахраї
Додаткова інформація
1 користувачів і 16 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви можете створювати нові теми
      Ви можете писати відповіді на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7997

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія