autoua
×
Autoua.netФорумФото і відео

Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? (Всі сторінки)

1
2
3
4
5
Усі сторінки
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу?
      31 января 2012 в 01:32 Гілками

Моя мильничка(звичайна цифрова) своє відслужила,і я вимушений купити щось нове,сказати що я не профі буде ще дуже мягко,фотосправа в моє коло інтересів не входила ніколи,знімаю суто для себе,не частіше чим 4-5 раз в рік,тобто на великі свята та у відпустці.Коротше кажучи людина від фотосправи я дуже далека.Тому прийшлось почитати статті та різні тести фотоапаратів,помучити менеджерів у техномаркетах і т д.
Звернув увагу що зараз ходити з простою маленькою мильничкою уже не модно ,тому виникло питання,що брати,розраховую на суму від 2 до 3,5 т десь,впринципі можу дотягнутись до простих дзеркальних фотиків нижнього цінового діапазону,от і думаю,чи є смисл у моєму випадку переплачувати трохи дорожче і брати дзеркальний фотік? Чи зупинитися на якійсь більш менш продвинутій мильничці?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2972
С нами с 26.01.2012

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 06:30 Гілками

+1 за мильничку в даному випадку

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
40 лет (13 лет за рулем), Буча
Сообщения: 2891
С нами с 10.07.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Khimik]
      31 января 2012 в 07:49 Гілками

Мильничка Кенон з якомога бiльшою матрицею.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 07:59 Гілками

То что вы любитель не переживайте,кто покупает зеркалку сразу становиться почти профессиональным фотографом)). Если уж мысль появилась купить зеркальный фотоаппарат, советую купить попробовать... Можно купить б/у , не понравиться - продать с небольшими потерями.Короче видел много людей, которые переходили с мыльниц на зеркалки, не видел ни одного, кто перешёл с зеркалки на мыльницу.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: superpuper]
      31 января 2012 в 09:05 Гілками

superpuper 31.01.2012 07:59 пишет:

Короче видел много людей, которые переходили с мыльниц на зеркалки, не видел ни одного, кто перешёл с зеркалки на мыльницу.



http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=5081265&page=


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 09:09 Гілками

Ford-Noks 31.01.2012 09:05 пишет:

superpuper 31.01.2012 07:59 пишет:

Короче видел много людей, которые переходили с мыльниц на зеркалки, не видел ни одного, кто перешёл с зеркалки на мыльницу.



http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=5081265&page=


не, я ж писал Я НЕ ВИДЕЛ)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 09:15 Гілками

С тех пор гуннара тут и не видно ...
Не смог он осилить съёмку зеркалкой, увы ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 09:26 Гілками

Shnol 31.01.2012 09:15 пишет:

Не смог он осилить съёмку зеркалкой, увы ...



"уви"?!
здається, коли тут залишиться тільки шнол та соні, а всі інші перестануть з’являтись, ти будеш щасливий.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 09:34 Гілками

Ford-Noks 31.01.2012 09:26 пишет:

Shnol 31.01.2012 09:15 пишет:

Не смог он осилить съёмку зеркалкой, увы ...



"уви"?!
здається, коли тут залишиться тільки шнол та соні, а всі інші перестануть з’являтись, ти будеш щасливий.




До чого це було?
Якщо я не правий, покажи фотку гуннара, я ка хочаб комусь сподобалася.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4995
С нами с 03.09.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 10:00 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

Моя мильничка(звичайна цифрова) своє відслужила,і я вимушений купити щось нове,сказати що я не профі буде ще дуже мягко,фотосправа в моє коло інтересів не входила ніколи,знімаю суто для себе,не частіше чим 4-5 раз в рік,тобто на великі свята та у відпустці.Коротше кажучи людина від фотосправи я дуже далека.Тому прийшлось почитати статті та різні тести фотоапаратів,помучити менеджерів у техномаркетах і т д.
Звернув увагу що зараз ходити з простою маленькою мильничкою уже не модно ,тому виникло питання,що брати,розраховую на суму від 2 до 3,5 т десь,впринципі можу дотягнутись до простих дзеркальних фотиків нижнього цінового діапазону,от і думаю,чи є смисл у моєму випадку переплачувати трохи дорожче і брати дзеркальний фотік? Чи зупинитися на якійсь більш менш продвинутій мильничці?




Можно за эти деньги взять Никон Д40 + 18-105. С головой хватит на все. Первое время потом захочется бОльшего.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 10:18 Гілками

у мене немає немає його фоток.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13867
С нами с 15.11.2006

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 11:08 Гілками

+1 за якийсь ультразум. Непогана штука за свої гроші. І якість фоток зі старту непогана

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Slavik-d]
      31 января 2012 в 11:29 Гілками

Slavik-d 31.01.2012 11:08 пишет:

+1 за якийсь ультразум. Непогана штука за свої гроші. І якість фоток зі старту непогана




Что угодно, только не ультразум


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 11:43 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

Моя мильничка(звичайна цифрова) своє відслужила,і я вимушений купити щось нове,сказати що я не профі буде ще дуже мягко,фотосправа в моє коло інтересів не входила ніколи,знімаю суто для себе,не частіше чим 4-5 раз в рік,тобто на великі свята та у відпустці.Коротше кажучи людина від фотосправи я дуже далека.Тому прийшлось почитати статті та різні тести фотоапаратів,помучити менеджерів у техномаркетах і т д.
Звернув увагу що зараз ходити з простою маленькою мильничкою уже не модно ,тому виникло питання,що брати,розраховую на суму від 2 до 3,5 т десь,впринципі можу дотягнутись до простих дзеркальних фотиків нижнього цінового діапазону,от і думаю,чи є смисл у моєму випадку переплачувати трохи дорожче і брати дзеркальний фотік? Чи зупинитися на якійсь більш менш продвинутій мильничці?




Як бачиш, поради розділилися на два вар'янти, що завело тебе в ще більший ступор, мабуть ))
В мене порада буде такою: Якщо ти хочеш таскати фотіка завжди с собою, дзеркалка відпадає. Воня тяжча, та незручної форми. Дзеркалка, майже завжди потребує якусь окрему сумку, хочаб трикутничок. Це може тебе змусити користувати її не так часто. ще додам, що якість зображення не буде радикально краща, бо філософія дзеркальщика включає деякі знання фотошопу. так, фотки можна зробити кращі, али чамєш ти для цього час, знання та наснагу?
Якщо, всежтаки є величезне бажання купити щось дороге, гарне, та модне, придивись до SONY NEX, модель обери за гаманцем ))) Некс вартий уваги, 100%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Kellys]
      31 января 2012 в 11:47 Гілками

Хм тобто якшо мильниця то саме важливе матриця чи ультразум? Чи все в поэднанн1 ?
Якою тоді повинна бути ця норм матриця?
ще одне запитання про дзеркало, як на рахунок чутливості до ударів тряски та інших стресових факторів у прівнянны з мильничкою?


Змінено agent avtovaza 008 (11:53 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 12:03 Гілками

Shnol 31.01.2012 11:43 пишет:



Як бачиш, поради розділилися на два вар'янти, що завело тебе в ще більший ступор, мабуть ))
В мене порада буде такою: Якщо ти хочеш таскати фотіка завжди с собою, дзеркалка відпадає. Воня тяжча, та незручної форми. Дзеркалка, майже завжди потребує якусь окрему сумку, хочаб трикутничок. Це може тебе змусити користувати її не так часто. ще додам, що якість зображення не буде радикально краща, бо філософія дзеркальщика включає деякі знання фотошопу. так, фотки можна зробити кращі, али чамєш ти для цього час, знання та наснагу?
Якщо, всежтаки є величезне бажання купити щось дороге, гарне, та модне, придивись до SONY NEX, модель обери за гаманцем ))) Некс вартий уваги, 100%




Ну трохи збентежений Я думав мені однозначно всі порадять дзеркало всетаки. Ваші зауваження щодо фотошопу мнене не дуже підбадьорили,не буду я у фотошопі ковирятися,це 100% .у мене на це просто немає часу та бажання,на рахунок незручності транспортування,то я впринципі це усвідомлював відразу,однозначно для мене це мінус,але не так вже критично.якщо підібрати щось невелике,мене більше цікавить чи не боїться дзеркалка різних агресивних впливів у порівнянні з мильничкою


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 12:10 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 12:03 пишет:



Ну трохи збентежений Я думав мені однозначно всі порадять дзеркало всетаки. Ваші зауваження щодо фотошопу мнене не дуже підбадьорили,не буду я у фотошопі ковирятися,це 100% .у мене на це просто немає часу та бажання,на рахунок незручності транспортування,то я впринципі це усвідомлював відразу,однозначно для мене це мінус,але не так вже критично.якщо підібрати щось невелике,мене більше цікавить чи не боїться дзеркалка різних агресивних впливів у порівнянні з мильничкою




Сам ти, як вважаєш, що легше захистити, моноблок, чи збірну конструкцію зі змінною отикою?
У знайомого впала ввімкнута камера на підлогу. жодної подряпини чи слідів падіння. Кошт направи 1 000 грн


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 12:18 Гілками

Бачу ти розбирараєшся у цьому,скажи будьласка на що звертати увагу у мильниці,на зум оптичний чи на матрицю? І які параметри оптимальні?

Доречі щодо SONY NEX який ви порадили,всі вони коштують приблизно під 5 т і вище.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 9305
С нами с 31.05.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 12:53 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

Звернув увагу що зараз ходити з простою маленькою мильничкою уже не модно ,тому виникло питання,що брати,розраховую на суму від 2 до 3,5 т



Тогда есть смысл подумать и «дотянуться» до последнего айфона. И модно, и не утруждает карман. Ибо каких-либо требований, которым айфон не может удовлетворить, Вы не высказали.

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

десь,впринципі можу дотягнутись до простих дзеркальних фотиків нижнього цінового діапазону,от і думаю,чи є смисл у моєму випадку переплачувати трохи дорожче і брати дзеркальний фотік? Чи зупинитися на якійсь більш менш продвинутій мильничці?



Зеркалка это прежде всего ГАБАРИТ. Её не положить в карман или дамскую сумочку. Оно Вам надо?
А мыльница уже какая-то есть? Чем не устраивает?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 12:55 Гілками

Тоже стоял перед дилеммой: цифровик или зеркалка. Пошел в магазин, взял с собой свой цифровой фотоаппарат, в магазинную зеркалку вставил карту памяти и сделал пару фоток двумя фотоаппаратами в автоматическом режиме. Выбрал сразу же, когда фотки посмотрел на компьютере.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 9305
С нами с 31.05.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 13:02 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 12:18 пишет:

Бачу ти розбирараєшся у цьому,скажи будьласка на що звертати увагу у мильниці,на зум оптичний чи на матрицю? І які параметри оптимальні?



Такое берите, когда оно до наших магазинов доедет. Сони не берите никакое, вам оно не подходит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 5800
С нами с 16.05.2004

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 13:09 Гілками

Скажу за себе. Подарував собі Кенон 350Д на днюху років п’ять назад і пару об’єктивів. В руки беру рідко, для закордонів прошу у родичів зеркалку, ггг, щоб бандуру не таскати.

І ще, як сказав мій канадський товариш, савецького туриста дуже легко викупити по обов’язковій зеркалці в руках.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: PeterQ]
      31 января 2012 в 13:09 Гілками

[цитата="PeterQ 31.01.2012 13:02 пишет"
Такое берите, когда оно до наших магазинов доедет. Сони не берите никакое, вам оно не подходит.




Мда,думаю ціна там буде потужна,не думаю до влізе у бюджет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 13:11 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

чи є смисл у моєму випадку переплачувати трохи дорожче і брати дзеркальний фотік?



Имхо - нет. Зеркалка - она такая штука, которую непродуктивно советовать. Тот, кому на самом деле нужна зеркалка - прекрасно знает почему именно ему нужна именно зеркалка, и поэтому ничего спрашивать ни у кого и не подумает.

Да, с зеркалкой можно добиться существенно иных снимков, но ТОЛЬКО при условии что ДОБИВАТЬСЯ этого, сознательно, намеренно, и тратя на это свое время, и, обязательно - деньги. Просто клацая - ничо более интересного не будет.

Основной же критерий выбора мыльницы, имхо, прост как угол дома - размер матрицы. Тока не в хитрющих маркетинговых дробях, и, упаси боже, не в мегапикселах. А в банальных миллиметрах.

Змінено Drunkard (13:12 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 30849
С нами с 04.05.2006

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: PeterQ]
      31 января 2012 в 13:11 Гілками

PeterQ 31.01.2012 12:53 пишет:

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

Звернув увагу що зараз ходити з простою маленькою мильничкою уже не модно ,тому виникло питання,що брати,розраховую на суму від 2 до 3,5 т



Тогда есть смысл подумать и «дотянуться» до последнего айфона. И модно, и не утруждает карман. Ибо каких-либо требований, которым айфон не может удовлетворить, Вы не высказали.



не только айфона, и у гнусмасов, и у нокий и у кучи других производителей есть отличные камеры. в 4S просто ВПЕРВЫЕ пользователи айфона получили нормальную камеру, поэтому такой безумный ажиотаж, на самом деле она ничем не лучше той же galaxy s2

http://youtu.be/lLtcsQkgTKA


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Жолбарс]
      31 января 2012 в 13:12 Гілками

Жолбарс 31.01.2012 13:09 пишет:

І ще, як сказав мій канадський товариш, савецького туриста дуже легко викупити по обов’язковій зеркалці в руках.



Ага, а ускоглазых сюда, как отнести? В основном у них фотоаппараты с 50-см объективом у всех.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 30849
С нами с 04.05.2006

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Drunkard]
      31 января 2012 в 13:14 Гілками

Drunkard 31.01.2012 13:11 пишет:


Да, с зеркалкой можно добиться существенно иных снимков, но ТОЛЬКО при условии что ДОБИВАТЬСЯ этого, сознательно, намеренно, и тратя на это свое время, и, обязательно - деньги. Просто клацая - ничо более интересного не будет.



ой, ну не надо, пожалуйста Даже глупенькая блонда с хорошей зеркалкой сделает в авто-режиме фотки в разы лучше, чем мыльницой. Они будут чёткими, котрастными, не размытыми, не засвеченными вспышкой и тедеитепе. ПОнятно, что в руках профи эта же зеркалка позволит творить действительно качественное фото, но и говорить, мол зеркалка - исключительно для тех, кто хочет заморачиваться фото - нельзя. Фото будут намного лучше в любом случае, в любых руках


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Drunkard]
      31 января 2012 в 13:14 Гілками

Drunkard 31.01.2012 13:11 пишет:

Да, с зеркалкой можно добиться существенно иных снимков, но ТОЛЬКО при условии что ДОБИВАТЬСЯ этого, сознательно, намеренно, и тратя на это свое время, и, обязательно - деньги. Просто клацая - ничо более интересного не будет.



Зеркалка есть?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4995
С нами с 03.09.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: PeterQ]
      31 января 2012 в 13:15 Гілками

PeterQ 31.01.2012 12:53 пишет:

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

Звернув увагу що зараз ходити з простою маленькою мильничкою уже не модно ,тому виникло питання,що брати,розраховую на суму від 2 до 3,5 т



Тогда есть смысл подумать и «дотянуться» до последнего айфона. И модно, и не утруждает карман. Ибо каких-либо требований, которым айфон не может удовлетворить, Вы не высказали.

agent avtovaza 008 31.01.2012 01:32 пишет:

десь,впринципі можу дотягнутись до простих дзеркальних фотиків нижнього цінового діапазону,от і думаю,чи є смисл у моєму випадку переплачувати трохи дорожче і брати дзеркальний фотік? Чи зупинитися на якійсь більш менш продвинутій мильничці?



Зеркалка это прежде всего ГАБАРИТ. Её не положить в карман или дамскую сумочку. Оно Вам надо?
А мыльница уже какая-то есть? Чем не устраивает?




А Алимпусы?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Drunkard]
      31 января 2012 в 13:18 Гілками

Drunkard 31.01.2012 13:11 пишет:



Основной же критерий выбора мыльницы, имхо, прост как угол дома - размер матрицы. Тока не в хитрющих маркетинговых дробях, и, упаси боже, не в мегапикселах. А в банальных миллиметрах.




порадьте починаючи з якого розміру матриці дивитися на фотоапарат,і чи при використанні даного критерію підбору має значення оптичний зум?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4995
С нами с 03.09.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 13:22 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 13:18 пишет:

Drunkard 31.01.2012 13:11 пишет:



Основной же критерий выбора мыльницы, имхо, прост как угол дома - размер матрицы. Тока не в хитрющих маркетинговых дробях, и, упаси боже, не в мегапикселах. А в банальных миллиметрах.




порадьте починаючи з якого розміру матриці дивитися на фотоапарат,і чи при використанні даного критерію підбору має значення оптичний зум?




http://hotline.ua/foto/fotoapparaty/294-8356/
Чем больше размер матрицы, и меньше количество пикселей, тем лучше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Sunshine state
Сообщения: 9999
С нами с 22.02.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Жолбарс]
      31 января 2012 в 13:23 Гілками

Жолбарс 31.01.2012 13:09 пишет:

Скажу за себе. Подарував собі Кенон 350Д на днюху років п’ять назад і пару об’єктивів. В руки беру рідко, для закордонів прошу у родичів зеркалку, ггг, щоб бандуру не таскати.

І ще, як сказав мій канадський товариш, савецького туриста дуже легко викупити по обов’язковій зеркалці в руках.



Забавная оговорка по Фрейду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: PeterQ]
      31 января 2012 в 13:38 Гілками

maksim2020 31.01.2012 13:23 пишет:

Жолбарс 31.01.2012 13:09 пишет:

Скажу за себе. Подарував собі Кенон 350Д на днюху років п’ять назад і пару об’єктивів. В руки беру рідко, для закордонів прошу у родичів зеркалку, ггг, щоб бандуру не таскати.

І ще, як сказав мій канадський товариш, савецького туриста дуже легко викупити по обов’язковій зеркалці в руках.



Забавная оговорка по Фрейду.



+500



PeterQ 31.01.2012 13:02 пишет:

agent avtovaza 008 31.01.2012 12:18 пишет:

Бачу ти розбирараєшся у цьому,скажи будьласка на що звертати увагу у мильниці,на зум оптичний чи на матрицю? І які параметри оптимальні?



<a href="ххххххх" target="_blank">Такое берите</a>, когда оно до наших магазинов доедет. Сони не берите никакое, вам оно не подходит.




Такоє ніколи не беріть, кенон взагалі для любителів реклами.
Соні некс має матрицю, як у дзеркалки (1/2 плівкового кадру, це доволі велика) ТА БІЛЬШУ, НІЖ У БУДЬ-ЯКОЇ КРОП-ДЗЕРКАЛКИ ВІД КЕНОН.. Невеликій розмір корпусу,а якість фоток буде просто супер.
Якщо я виявлюся брехуном і зображення з некса буде гидотним, та з поросячим відтінком, як у кенона, з мене пляшка гарної горілки та велика банка ікри ))
В протилежному випадку, буде достатньо звичайної подяки.
Але мушу зауважити, монітор для фоток коштує приблизно від 400долл

Змінено Shnol (14:14 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 15:02 Гілками

Shnol, сорри, Troll, может тебя кто-то когда-то Кеном по кумполу стукнул, что ты так люто их ненавидишь?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Senesin]
      31 января 2012 в 15:05 Гілками

Senesin 31.01.2012 13:22 пишет:


Чем больше размер матрицы, и меньше количество пикселей, тем лучше.




вам вдалося мене остаточно заплутати,можливо ви мали на увазі що краще чим більше матриця і більше пікселів тим краще?

наприклад Матрица 1/2.33", 12 Мп однозначно програє Матриці 1/2", 16 Мп ? Хіба ні?

але чомусь фотік з такою матрицею- Матрица 1/1.7", 10 Мп коштує ще дорожче


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4995
С нами с 03.09.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 15:08 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 15:05 пишет:

Senesin 31.01.2012 13:22 пишет:


Чем больше размер матрицы, и меньше количество пикселей, тем лучше.




вам вдалося мене остаточно заплутати,можливо ви мали на увазі що краще чим більше матриця і більше пікселів тим краще?

наприклад Матрица 1/2.33", 12 Мп однозначно програє Матриці 1/2", 16 Мп ? Хіба ні?

але чомусь фотік з такою матрицею- Матрица 1/1.7", 10 Мп коштує ще дорожче




10Мп с головой для домашнего использования, борды ж печатать не планируете?
У меня Никон Д40 был с 6Мп, хватало более чем.
В виду я имел как раз чем больше матрица, и при этом меньше пикселей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 15:12 Гілками

Я варіант беззереальної камери гляньте на ПЕНи .Досить непогана якість за свою ціну. Товариш купив у києвському "Фокстроті" за 3000 гр + карта 16Гб.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: superpuper]
      31 января 2012 в 15:26 Гілками

superpuper 31.01.2012 15:12 пишет:

Я варіант беззереальної камери гляньте на ПЕНи.Досить непогана якість за свою ціну. Товариш купив



Пусть сразу выбросит, потому что это не соня
Или пусть выбросит после покупки монитора, как у настоящих фотографов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: superpuper]
      31 января 2012 в 15:27 Гілками

Норм фот. але трохи зле що без спалаху,треба докупляти,це там проблемно дуже?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Senesin]
      31 января 2012 в 15:29 Гілками

Senesin 31.01.2012 15:08 пишет:


10Мп с головой для домашнего использования, борды ж печатать не планируете?
У меня Никон Д40 был с 6Мп, хватало более чем.
В виду я имел как раз чем больше матрица, и при этом меньше пикселей.




Так порадьте починаючи з якого мінімального розміру матриці слад починати вибір


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 15:32 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 15:05 пишет:

наприклад Матрица 1/2.33", 12 Мп однозначно програє Матриці 1/2", 16 Мп ? Хіба ні?



Не, потому что ни на одной из них нет слова сони Всё, что не Сони - шлак

Дружной гурьбой, после мартовской сходки, идём на свалку выбрасывать свой хлам А потом все дружно покупаем Сони!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 15:33 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 15:29 пишет:

Так порадьте починаючи з якого мінімального розміру матриці слад починати вибір



Со слова Сони

Сони - лучший выбор для любого юзера!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 15:36 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 15:27 пишет:

Норм фот. але трохи зле що без спалаху,треба докупляти,це там проблемно дуже?


спалах там є

Змінено superpuper (15:39 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: healix]
      31 января 2012 в 15:41 Гілками

healix 31.01.2012 15:02 пишет:

Shnol, сорри, Troll, может тебя кто-то когда-то Кеном по кумполу стукнул, что ты так люто их ненавидишь?




я сам в кондициях, чтоб многих по кумполу таво..стукнуть, так что выбирай выражения.
Могу с тобой лично поспорить, что сони выдаёт лучше цвета, чем кенон. Спор на бутылку водки и 200гр икры, ок?
На сходке и оприходуем.
надо только учасника с яблобуком позвать.


90% мыльниц с матрицами от сони, на всякий случай. потому не гуди.

Змінено Shnol (15:44 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 12366
С нами с 27.08.2003

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 15:47 Гілками

Shnol 31.01.2012 15:41 пишет:

90% мыльниц с матрицами от сони, на всякий случай. потому не гуди.




Шо и у Кэнона?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Sunshine state
Сообщения: 9999
С нами с 22.02.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 15:51 Гілками

Shnol 31.01.2012 15:41 пишет:

healix 31.01.2012 15:02 пишет:

Shnol, сорри, Troll, может тебя кто-то когда-то Кеном по кумполу стукнул, что ты так люто их ненавидишь?




я сам в кондициях, чтоб многих по кумполу таво..стукнуть, так что выбирай выражения.
Могу с тобой лично поспорить, что сони выдаёт лучше цвета, чем кенон. Спор на бутылку водки и 200гр икры, ок?
На сходке и оприходуем.

надо только учасника с яблобуком позвать.


90% мыльниц с матрицами от сони, на всякий случай. потому не гуди.



Я ЗА! Готов быть секундантом (пофиг - кенон/сони)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4995
С нами с 03.09.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: AlexBolo]
      31 января 2012 в 15:53 Гілками

AlexBolo 31.01.2012 15:47 пишет:

Shnol 31.01.2012 15:41 пишет:

90% мыльниц с матрицами от сони, на всякий случай. потому не гуди.




Шо и у Кэнона?




Тролль тролля видит издалека?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 9305
С нами с 31.05.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Senesin]
      31 января 2012 в 15:55 Гілками

Senesin 31.01.2012 13:15 пишет:

А Алимпусы?



«А Алимпусы» бывают разные. XZ-1 можно было бы посоветовать, но это же мыльница, а PEN`ы с одетым объективом всё равно не карманная камера.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 15:58 Гілками

Shnol 31.01.2012 15:41 пишет:

Могу с тобой лично поспорить, что сони выдаёт лучше цвета, чем кенон



А зачем?
Мне мой каличный Кен выдаёт точно такие же цвета, какие показывает мой каличный моник

А вот, от сони мне уже тошнит И не потому, что она чем-то плоха, а потому, что ты ею уже мне надоел до рвоты Как и моником своим Асусом.
В жизни никада не куплю ни Соню, ни Асус!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: maksim2020]
      31 января 2012 в 15:59 Гілками

maksim2020 31.01.2012 15:51 пишет:


Я ЗА! Готов быть секундантом (пофиг - кенон/сони)




Вот уж нет, ты главным участником будешь. Я ради кого покупил полтинник за несколько сотен?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8372
С нами с 15.03.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Илья!]
      31 января 2012 в 16:02 Гілками

скажем у некоторых хороших зеркалок нет авто вообще

и неправ ты в общем, не сделает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: PeterQ]
      31 января 2012 в 16:02 Гілками

PeterQ 31.01.2012 15:55 пишет:

Senesin 31.01.2012 13:15 пишет:

А Алимпусы?



«А Алимпусы» бывают разные. XZ-1 можно было бы посоветовать, но это же мыльница, а PEN`ы с одетым объективом всё равно не карманная камера.


Не карманная, но очень компактная и лёгкая . Ради большой матрицы и возможности смены (при желании) объективов можно пожертвовать "карманным" форматом.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: healix]
      31 января 2012 в 16:02 Гілками

healix 31.01.2012 15:58 пишет:

Shnol 31.01.2012 15:41 пишет:

Могу с тобой лично поспорить, что сони выдаёт лучше цвета, чем кенон



А зачем?
Мне мой каличный Кен выдаёт точно такие же цвета, какие показывает мой каличный моник

А вот, от сони мне уже тошнит И не потому, что она чем-то плоха, а потому, что ты ею уже мне надоел до рвоты Как и моником своим Асусом.
В жизни никада не куплю ни Соню, ни Асус!




Я асус тож больше не куплю, гауно. Надо брать NEC. О нём только положительные воспоминания...
А то что тебя тошнит, так это твои же личные проблемы. Переход на личности не признак великого ума, мой юный друг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: pasha_uni]
      31 января 2012 в 16:04 Гілками

pasha_uni 31.01.2012 16:02 пишет:

скажем у некоторых хороших зеркалок нет авто вообще

и неправ ты в общем, не сделает




У каких?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 16:07 Гілками

Shnol 31.01.2012 16:02 пишет:

А то что тебя тошнит, так это твои же личные проблемы. Переход на личности не признак великого ума, мой юный друг.



А когда я сказал, что это твои проблемы? Конечно мои!
Но последнее время меня уже забавляет Такое хобби: сколько раз в каждой теме Шноль прорекламирует соне, и апкакает кенон?

Короче, каждую увиденную соню (и асус) теперь буду бить ногами, палками, молотками, топорами и схожу ещё куплю себе пулемёт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 16:08 Гілками

Shnol 31.01.2012 16:02 пишет:

А то что тебя тошнит, так это твои же личные проблемы. Переход на личности не признак великого ума, мой юный друг.



завдяки твоїм "старанням", юний друг, від соні тошнить далеко не одного відвідувача цього розділу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 12366
С нами с 27.08.2003

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 16:09 Гілками

Ford-Noks 31.01.2012 16:08 пишет:

Shnol 31.01.2012 16:02 пишет:

А то что тебя тошнит, так это твои же личные проблемы. Переход на личности не признак великого ума, мой юный друг.



завдяки твоїм "старанням", юний друг, від соні тошнить далеко не одного відвідувача цього розділу.




+1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 16:10 Гілками

Та ладно заканчиваем, с такими доброжелательными фотографами человек никогда к фотоаппарату может не подойти)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Будівельник ****
44 года (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1628
С нами с 05.12.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: AlexBolo]
      31 января 2012 в 16:11 Гілками

їхав соні через соні
сунув соні соні в соні
соні соні соні соні
соні соні соні соні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Sunshine state
Сообщения: 9999
С нами с 22.02.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 16:13 Гілками

Shnol 31.01.2012 15:59 пишет:

maksim2020 31.01.2012 15:51 пишет:


Я ЗА! Готов быть секундантом (пофиг - кенон/сони)




Вот уж нет, ты главным участником будешь. Я ради кого покупил полтинник за несколько сотен?



У нас с тобой не спор, а тестовый забег в тяжелой весовой категории.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 16:16 Гілками

в общем купляйте кулэмэты и таблетки от тошноты, а я буду фоткать и цейссы покупать.
Вот, общаюсь с жабой, а не купить ли мне Distagon 24/2.0
Для разминки взял Minolta 24/2.8, изучаю востребованность фокусного.

И ещё, к сожалению, я уже не юнн ))

На сегодня заметил: тошнота только у виртуальных фотографов. Те кто выкладывает достойные снимки, не раздражаются. такие люди наоборот присматриваются, ибо лишь в споре рождается истина.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: maksim2020]
      31 января 2012 в 16:20 Гілками

maksim2020 31.01.2012 16:13 пишет:

Shnol 31.01.2012 15:59 пишет:

maksim2020 31.01.2012 15:51 пишет:


Я ЗА! Готов быть секундантом (пофиг - кенон/сони)




Вот уж нет, ты главным участником будешь. Я ради кого покупил полтинник за несколько сотен?



У нас с тобой не спор, а тестовый забег в тяжелой весовой категории.




Ну, я назвал бы это, отчасти, и техническим спором.
моё понимание такое: 5дмк2 лучше по шумам на высоких исо, А900 лучше по цветам.
скорости в учёт не берём, мы не бомбилы.. Хотя, некоторым свадебщикам это может быть интересно, думаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 1877
С нами с 08.06.2006

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 16:32 Гілками

В ответ на:

...Соні некс має матрицю, як у дзеркалки (1/2 плівкового кадру, це доволі велика) ТА БІЛЬШУ, НІЖ У БУДЬ-ЯКОЇ КРОП-ДЗЕРКАЛКИ ВІД КЕНОН..




правда?

апдейт: правда!
нафига вообще кеноны кропнутые покупать??


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 12366
С нами с 27.08.2003

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 16:34 Гілками

Shnol 31.01.2012 16:16 пишет:

На сегодня заметил: тошнота только у виртуальных фотографов. Те кто выкладывает достойные снимки, не раздражаются. такие люди наоборот присматриваются, ибо лишь в споре рождается истина.




О да.. Истина у тя конечно рождается. "90% мыльниц с матрицами от сони, на всякий случай. потому не гуди. "....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 1877
С нами с 08.06.2006

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 16:44 Гілками

Ford-Noks 31.01.2012 16:08 пишет:


завдяки твоїм "старанням", юний друг, від соні тошнить далеко не одного відвідувача цього розділу.




а я наоборот. уже люблю сони и ненавижу кенон. цвета у кенона поросячьи!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: drink]
      31 января 2012 в 16:48 Гілками

drink 31.01.2012 16:32 пишет:

В ответ на:

...Соні некс має матрицю, як у дзеркалки (1/2 плівкового кадру, це доволі велика) ТА БІЛЬШУ, НІЖ У БУДЬ-ЯКОЇ КРОП-ДЗЕРКАЛКИ ВІД КЕНОН..




правда?

апдейт: правда!
нафига вообще кеноны кропнутые покупать??




Реклама рулит. Я скажу так, будь я фотографом на футболе, обязательно выбрал бы кенон. Там не важен цвет, ведь зелёный же!" белый! и тд.
Но для любительской съёмки, и для съёмки людей, цвет архи важен. Физику ещё никто не отменял. Чем плотнее цветной фильтр, тем чище цвет и больше потеря света. кенон проигнорил цвет ради высоких исо. Я же, выбираю цвет, и его точность и насыщенность, его чистоту. Да многие фотогуру объективами перебирают, дорогущими, ради чистоты цвета...

Змінено Shnol (16:50 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 16:52 Гілками

Shnol 31.01.2012 16:16 пишет:

в общем купляйте кулэмэты и таблетки от тошноты, а я буду фоткать и цейссы покупать.
Вот, общаюсь с жабой, а не купить ли мне Distagon 24/2.0



а при чому тут цейси? цейс від для будь-якої системи цейс.

от не так давно не встиг, забрали Планар, за новий жаба давить, а тут малокористований з рук. Ну нічого, наступного разу.

ти же знаєш, що не тільки власники телевізорів будуть купувати та юзати цейси. чи таки не знаєш?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: drink]
      31 января 2012 в 16:52 Гілками

drink 31.01.2012 16:44 пишет:

Ford-Noks 31.01.2012 16:08 пишет:


завдяки твоїм "старанням", юний друг, від соні тошнить далеко не одного відвідувача цього розділу.




а я наоборот. уже люблю сони и ненавижу кенон. цвета у кенона поросячьи!




Yurik71 выложил тест. ты проходил? ВОТ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: drink]
      31 января 2012 в 16:52 Гілками

drink 31.01.2012 16:44 пишет:

Ford-Noks 31.01.2012 16:08 пишет:


завдяки твоїм "старанням", юний друг, від соні тошнить далеко не одного відвідувача цього розділу.




а я наоборот. уже люблю сони и ненавижу кенон. цвета у кенона поросячьи!





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ford-Noks]
      31 января 2012 в 17:00 Гілками

Ford-Noks 31.01.2012 16:52 пишет:

Shnol 31.01.2012 16:16 пишет:

в общем купляйте кулэмэты и таблетки от тошноты, а я буду фоткать и цейссы покупать.
Вот, общаюсь с жабой, а не купить ли мне Distagon 24/2.0



а при чому тут цейси? цейс від для будь-якої системи цейс.

от не так давно не встиг, забрали Планар, за новий жаба давить, а тут малокористований з рук. Ну нічого, наступного разу.

ти же знаєш, що не тільки власники телевізорів будуть купувати та юзати цейси. чи таки не знаєш?




Друже, це ти, мабуть не знаєш де-чого ))
Zeiss до никона та кенона виробляє, за ліцензією, COSINA. Це старі розробки для Contax.
А ось до сони, японський підрозділ Цейссу розроби абсолютно нові моделі.
Там, взагалі, різні лінзи, просто інші, з іншими оптичними схемами, просвітленням і такеінше. Тобто 85/1,4 для соні зовсім не такий.


І той планар не дуже класний, не жалкуй про нього.
Хоча треба зауважити, що є дистагон 21/2,8 ціни якому нама... Під соні такої штуки нема, нажаль.. Дістагон 24/2,0 не такий.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 1877
С нами с 08.06.2006

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 17:11 Гілками

Shnol 31.01.2012 16:52 пишет:

Yurik71 выложил тест. ты проходил? ВОТ




прошел только что. 4 балла.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 9305
С нами с 31.05.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 17:13 Гілками

Shnol 31.01.2012 13:38 пишет:


Такоє ніколи не беріть, кенон взагалі для любителів реклами.



Знаете, я на прошлой неделе дочке первый фотоаппарат покупал на День рождения. И как я не хотел купить Сони, а таки купил Кенон. Ну лучше оно в ценовом диапазоне 1000-1500 грн. И такой фокус почти по всем модельному ряду — Кенон или лучше за те же деньги, или дешевле при том же качестве. При этом для топикстартера лично я в модельном ряду Сони вообще ничего не вижу. Можете предложить конкретный вариант?

Shnol 31.01.2012 13:38 пишет:

Соні некс має матрицю, як у дзеркалки (1/2 плівкового кадру, це доволі велика) ТА БІЛЬШУ, НІЖ У БУДЬ-ЯКОЇ КРОП-ДЗЕРКАЛКИ ВІД КЕНОН..



Врать — нехорошо! У 1D кроп 1,3. Да и сенсор NEX`ов недалеко ущел по размерам от мыльницы G1X, а размер пикселя на 24Мп против 14Мп точно ниже.

Shnol 31.01.2012 13:38 пишет:

Невеликій розмір корпусу,а якість фоток буде просто супер.



Корпус небольшой, только вот объектив торчит как будто у камеры эрекция. Толщина G1X с объективом 64 мм, толщина только аналогичного объектива для NEX — 60мм. А ещё у NEX вспышка только внешняя. И органов управления на NEX`е явно недодали.

Shnol 31.01.2012 13:38 пишет:

Якщо я виявлюся брехуном і зображення з некса буде гидотним, та з поросячим відтінком, як у кенона, з мене пляшка гарної горілки та велика банка ікри ))



Вы так уверены, как будто видели RAW с обоих аппаратов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 17:14 Гілками

Shnol 31.01.2012 16:16 пишет:

такие люди наоборот присматриваются, ибо лишь в споре рождается истина



А где ты видел спор? Я вижу только апсирание.

Спорить с фанатиком - смешно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 17:14 Гілками

Пацаны, всем спасибо за прикольный холивар. Я очень люблю поспорить, заодно сам получаю много знаний, дабы подкреплять свои посты не пустозвонием, а реальными фактами.

Топик стартеру желаю купить хорошую камеру, которая будет радовать и его, и его зрителей.

Всем хорошего вечера и прекрасных снимков!

Жду всех в рубриках "фотофлуд"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 12366
С нами с 27.08.2003

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 17:16 Гілками

Shnol 31.01.2012 17:14 пишет:

Пацаны, всем спасибо за прикольный холивар. Я очень люблю поспорить, заодно сам получаю много знаний, дабы подкреплять свои посты не пустозвонием, а реальными фактами.




Начни с себя. От на от это "90% мыльниц с матрицами от сони, на всякий случай. потому не гуди. " есть факты?

З.Ы. Обидели мышку - написали в норку..

Змінено AlexBolo (17:17 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 17:24 Гілками

Shnol 31.01.2012 17:00 пишет:

Ford-Noks 31.01.2012 16:52 пишет:

Shnol 31.01.2012 16:16 пишет:

в общем купляйте кулэмэты и таблетки от тошноты, а я буду фоткать и цейссы покупать.
Вот, общаюсь с жабой, а не купить ли мне Distagon 24/2.0



а при чому тут цейси? цейс від для будь-якої системи цейс.

от не так давно не встиг, забрали Планар, за новий жаба давить, а тут малокористований з рук. Ну нічого, наступного разу.

ти же знаєш, що не тільки власники телевізорів будуть купувати та юзати цейси. чи таки не знаєш?



Zeiss до никона та кенона виробляє, за ліцензією, COSINA. Це старі розробки для Contax.
А ось до сони, японський підрозділ Цейссу розроби абсолютно нові моделі.
Там, взагалі, різні лінзи, просто інші, з іншими оптичними схемами, просвітленням і такеінше. Тобто 85/1,4 для соні зовсім не такий.




ясно. для Нікона та інших, то вже не Цейс.
а пам’ятаєш, ти було посміявся над якимось сіно-косіно в контескті соні-цейс і навіть щось там не дуже коректне в мій бік в запалі написав
В ответ на:

Вибач, друже, відкинь образу, перечитай конструктивно.
Живемо в часи глобалізації, можливо все. Але стверджувати, що цейсс-це косіна, реально смішно

Де тут та косіно? Ми бачили тільки сіно )))





В ответ на:

це ти, мабуть не знаєш де-чого ))



знати все неможливо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: AlexBolo]
      31 января 2012 в 17:36 Гілками

AlexBolo 31.01.2012 17:16 пишет:

Shnol 31.01.2012 17:14 пишет:

Пацаны, всем спасибо за прикольный холивар. Я очень люблю поспорить, заодно сам получаю много знаний, дабы подкреплять свои посты не пустозвонием, а реальными фактами.




Начни с себя. От на от это "90% мыльниц с матрицами от сони, на всякий случай. потому не гуди. " есть факты?

З.Ы. Обидели мышку - написали в норку..




мышка, ну обписали тебя, обтекай уже ))

а мыльницы, кроме кенона, погловно с сони. ну есть там небольшие вкрапления друхих, но то мелочь.
Зеркалки та-же фигня.

Ты ж говоришь, что ты ITшник, если я не прав, ошибаюсь, или не слежу за тендециями, поправь меня.

В ответ на:

ясно. для Нікона та інших, то вже не Цейс.
а пам’ятаєш, ти було посміявся над якимось сіно-косіно в контескті соні-цейс і навіть щось там не дуже коректне в мій бік в запалі написав




Так, я пам'ятаю цей момент. Уважно пошукав інфу та знайшов те, що щойно написав.
Ображати особисто тебе, або будь-кого, не мав за мету, якщо це тобі здалося, вибач.


Змінено Shnol (17:40 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: superpuper]
      31 января 2012 в 17:47 Гілками

Люди наскільки я зрозумів з бурних баталій кенон має дещо посередню насиченість кольорів порівняно з сонькою та іншими аналогами? Чи я щось невірно зрозумів?
І скажіть свою думку за цей Olympus PEN E-PL1 що мені рекомендує наш колега.По ціні він мені б норм вписався,можна знайти десь у межах 3,5 т гривень .Щоб мені хоч якось зорієнтуватися підкажіть він кращий за цей- http://rozetka.com.ua/nikon_coolpix_p7000/p122605/ Я вже подивився купу різних відео та інших оглядів і заплутався ще більше.Мені і з Соні теж подобається дещо,наприклад це - http://rozetka.com.ua/sony_cyber_shot_dsc_hx9v_black/p163823/
Я добре все обдумав і прочитавши тут розумні аргументи про габарити та інші нюанси почав таки схилятися до якоїсь більш менш продвинутої мильнички.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 17:52 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 17:47 пишет:


Я добре все обдумав і прочитавши тут розумні аргументи про габарити та інші нюанси почав таки схилятися до якоїсь більш менш продвинутої мильнички.




сказати відверто, різниці ти не побачиш. Або незразу. Треба мати до фотоділа хист, бажання..
Якщо вибирати за ціною, то хіба не кращим порадником буде дружина? )))



Зз Глянув ціни на некси, тай все зрозумів ))) Треба дужи любити соні та знати навіщо така іграшка за 600долл ))

Змінено Shnol (17:57 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Илья!]
      31 января 2012 в 18:02 Гілками

Илья! 31.01.2012 13:14 пишет:

Они будут чёткими, котрастными, не размытыми, не засвеченными вспышкой и тедеитепе.



Соответсвующие этим требованиям снимки прекрасно делает мыльница. Для этого более чем достаточно ей быть просто не самой дерьмовой мыльницей.

Илья! 31.01.2012 13:14 пишет:

Фото будут намного лучше в любом случае, в любых руках



Даниразу. Чтоб от зеркалки добиться лучших фото нужно, как минимум, асилить выбрасывание штатного объектива, выбор нештатного (желательно более чем одного) и его хоть сколько-нибудь адекватное применение.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 18:05 Гілками

Дякую вам дуже за розумні поради!!!Не могли б ви всетаки сказати свою думку за Olympus PEN E-PL1 та Nikon Coolpix P7000 ?? Або порадити щось своє у даному ціновому діапазоні?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 18:06 Гілками

Ще при виборі може допомогти перегляд зразків фото з обраних камер. Наприклах на яндек фотках, там викладають любителі, в основному без обробки.Ось приклад фотографій з ПЕНа, а там підставляйте в пошук інші варіанти фотокамер http://fotki.yandex.ru/search.xml?text=PEN+E-PL1+&type=model

Змінено superpuper (18:10 31/01/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 12366
С нами с 27.08.2003

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Shnol]
      31 января 2012 в 18:07 Гілками

Shnol 31.01.2012 17:36 пишет:

а мыльницы, кроме кенона, погловно с сони. ну есть там небольшие вкрапления друхих, но то мелочь.
Зеркалки та-же фигня.




И че? Сколько у Кэнона % рынка мыльниц? Не уж то всего 10%?

Как тебе тяжело признать ошибку то. Это я не про покупку Соне если че.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
23 года за рулем, Галичина
Сообщения: 9869
С нами с 19.12.2007

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: superpuper]
      31 января 2012 в 18:45 Гілками

superpuper 31.01.2012 18:06 пишет:

Ще при виборі може допомогти перегляд зразків фото з обраних камер. Наприклах на яндек фотках, там викладають любителі, в основному без обробки.Ось приклад фотографій з ПЕНа, а там підставляйте в пошук інші варіанти фотокамер http://fotki.yandex.ru/search.xml?text=PEN+E-PL1+&type=model




Цікаво,тільки там багато таких фотографів як я свої фоти виставили,і не поймеш у кого фотік кращий а у кого руки кривіші


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
48 лет, Киев
Сообщения: 6596
С нами с 05.04.2009

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 18:51 Гілками

Так в тому й фішка. Якщо дивитися більш-менш професійні фотографії , то там 60% початкового варіанту і 40% обробки приблизно . А якщо ви не збираєтесь займатися обробкою , то ці фотки й є "натуральні" так сказати.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4559
С нами с 30.06.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 19:00 Гілками

agent avtovaza 008 31.01.2012 18:45 пишет:

і не поймеш у кого фотік кращий а у кого руки кривіші



А у кого глотка громче

На самом деле, выбор прост.
Делишь рынок на ценовые категории: до 200$, 200-350$, 350-450$, 450$-600$, 600-1000$. И выбираешь в своей ценовой категории любой из имеющихся фотиков, который нравится по каким-либо причинам. Даже если эти причины типа: "Мне не нравится шрифт, которым написана торговая марка".
Это будет лучший выбор для тебя. В фотографии первое и немаловажное - удовольствие и любовь.

И не ходить потом на фотофорумы, а то такие гуру, как Shnol, обгадят всё вокруг, и твою любовь тоже

Shnol, есле чо, под "любой из имеющихся фотиков" я подразумевал "любой из фотиков сони"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
22 года за рулем, Unia Europejska
Сообщения: 4027
С нами с 16.10.2001

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: healix]
      31 января 2012 в 19:07 Гілками

healix 31.01.2012 19:00 пишет:

есле чо, под "любой из имеющихся фотиков" я подразумевал "любой из фотиков сони"






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
55 лет, Чернигов
Сообщения: 7553
С нами с 05.10.2008

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Eller]
      31 января 2012 в 19:12 Гілками

Eller 31.01.2012 19:07 пишет:

healix 31.01.2012 19:00 пишет:

есле чо, под "любой из имеющихся фотиков" я подразумевал "любой из фотиков сони"









О! работает ))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: Чи потрібен дзеркальний фотік звичайному користувачу? [Re: Ґоцул]
      31 января 2012 в 22:41 Гілками

В связи с уходом темы в оффтоп и не слишком дружелюбное общение, тема закрывается.

Топикстартеру: якщо питання не було вирішено (а як мені здається, більшість написаного мало пов'язано із питанням), пропоную розпочати нову тему.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумФото і відео
Додаткова інформація
0 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4981

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія