autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму (3/3)

Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: SviatS]
      6 октября 2017 в 12:13 Гілками

SviatS 06.10.2017 09:53 пишет:

цього року 06 січня залив бак зимового ДТ на УкрАвто!!! додав антигель вінс (після цього і перейшов на хайгір ) 07 січня (були морози до -22) отримав помилки по роботі мотору. авто їхало але в аварійному режимі не більше 50 км/ч
поїхав на офіційне СТО. зчитали помилки. усі виключно по паливу
на СТО порадили хайгір. злили дт. залив на окко бак, додав антигель.. зиму докатав без проблем... це я до чого... я б не став покладатись лише на паливо...



Ви зробили дивні висновки. Більш імовірні гіпотези:
1) Ви залили зимовий -20, який не мав достатнього запасу міцності, тому й замерзли при -22
2) При заливці антигелю він погано розмішався, в результаті загус і забив фільтр
3) На іншому бренді антигелю ви дохздили зиму бо таких морозів жве не було

Як не мене, то варіант забивання фільтру через недотримання технології заливки АГ дуже ймовірний. Саме тому я й не ллю його. Краще визначити собі кілька штук залізобетонно надійних заправок і заливати там -25 чи -27, вже точно не пам'ятаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
43 года (16 лет за рулем), Київ
Сообщения: 872
С нами с 22.07.2014

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: Grossmeister]
      6 октября 2017 в 16:37 Гілками

Grossmeister 06.10.2017 12:13 пишет:

SviatS 06.10.2017 09:53 пишет:

ц



Ви зробили дивні висновки. Більш імовірні гіпотези:
1) Ви залили зимовий -20, який не мав достатнього запасу міцності, тому й замерзли при -22
2) При заливці антигелю він погано розмішався, в результаті загус і забив фільтр
3) На іншому бренді антигелю ви дохздили зиму бо таких морозів жве не було

Як не мене, то варіант забивання фільтру через недотримання технології заливки АГ дуже ймовірний. Саме тому я й не ллю його. Краще визначити собі кілька штук залізобетонно надійних заправок і заливати там -25 чи -27, вже точно не пам'ятаю.




вау))
а чому ви вирішили, що паливо було до -20, а не до -32???
секрет номер два, готуйтесь!!! паливний фільтр я не міняв (так бува) і доїздив зиму на старому (новий пролежав в багажнику), тому теорія про забитий паливний фільтр від загустілого АГ не витримує жодної критики
далі - я не перший рік катаю дизельні авто. це перший випадок з 2013 року, коли я мав клопіт взимку, АГ використовую з першої дизельної зими. АГ завжди додаю теплим.
потрапити на неякісне паливо набагато простіше ніж на загустілий АГ... якби АГ не було цієї зими то взагалі поїхав би на евакуаторі...
хоча це звісно питання релігії...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: SviatS]
      6 октября 2017 в 17:01 Гілками

SviatS 06.10.2017 16:37 пишет:

вау))
а чому ви вирішили, що паливо було до -20, а не до -32???
секрет номер два, готуйтесь!!! паливний фільтр я не міняв (так бува) і доїздив зиму на старому (новий пролежав в багажнику), тому теорія про забитий паливний фільтр від загустілого АГ не витримує жодної критики
далі - я не перший рік катаю дизельні авто. це перший випадок з 2013 року, коли я мав клопіт взимку, АГ використовую з першої дизельної зими. АГ завжди додаю теплим.
потрапити на неякісне паливо набагато простіше ніж на загустілий АГ... якби АГ не було цієї зими то взагалі поїхав би на евакуаторі...
хоча це звісно питання релігії...



Я нічого не вирішив. Там же написано: "гіпотези".
Про фільтр - а чому ж авто "не їхало"? Очевидно фільтр був забитий, але не до кінця. Доїхали до СТО, відігрілись, після чого тепле пальне потроху розчинило і вимило чи то гель чи то парафін у фільтрі.
Якщо причина була не у забитому фільтрі - тоді напишіть реальну причину.

А щодо висновків - я б замість переставляти ліжка змінив би заправку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Киев
Сообщения: 35
С нами с 29.10.2014

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: Пфыр]
      8 октября 2017 в 00:27 Гілками

Пфыр 02.10.2017 20:02 пишет:


есть мнение, что электроподогрев при запуске роли не играет, т.к. ещё не нагрелся.



Неправильное мнение-греется не корпус фильтра,а соляра.Сам подогрев смонтирован на крышке,поступающая соляра проходит через подогреватель.Поэтому,пока не будет подачи соляры из бака-не будет подогрева.Это если нет насоса в баку.Если же стоит насос подкачки в баку,то все просто-зажигание включил,соляра пошла в фильтр уже теплая.Излишки в бак по обратке уже теплые.И теплая в ТНВД.На многих нынешних дизелях и подогрев ТНВД стоит.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11565
С нами с 09.04.2010

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: S.W.A.T.]
      10 сентября 2018 в 10:28 Гілками

S.W.A.T. 02.10.2017 17:48 пишет:

...при минус 15 на холостых, ваще не греется, только когда, медленно начинаешь ехать, на 1-ой передаче, км 10 проедешь только тогда начинает стрелка температуры, отрываться от нуля.




присоседюсь тут с новичками...
это все 10 км ехать на первой?
у меня от гаража до работы как раз 10 км в центр города
все так плохо?
перчатки придется с мехом покупать и шапку пыжиковую?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11565
С нами с 09.04.2010

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: Max Geeze]
      10 сентября 2018 в 10:47 Гілками

Max Geeze 03.10.2017 12:02 пишет:

eglantier 03.10.2017 10:52 пишет:

пробивал ТТХ по вин-коду, там, вроде, Дельфи было указано.



Спрашивали у Рено Украина, их официальный ответ - с 2016 года BOSCH.



эти официалы - они такие "официалы"..
я в мае поменял машину
заехал к ОД, спрашиваю - у меня по расшифровке вин вашими возможностями (явно не указано) стоит сажевый фильтр или катализатор? мне масло подбирать надо исходя из этого
ответ - сажевый, сажевый, к нам везли именно с сажевым. и масло вам надо наше, официальное, за-дорого.... и марку на бумажке пишет от руки, с ценой...

заехал к ребятам на подъемник, сам посмотрел - обычный катализатор....
а это значит, что масло с другим допуском. и самое интересно - оно сильно дешевле даже из листа официально рекомендованного самим заводом....

вот такие они, официалы....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: kym]
      10 сентября 2018 в 10:53 Гілками

kym 10.09.2018 10:28 пишет:

S.W.A.T. 02.10.2017 17:48 пишет:

...при минус 15 на холостых, ваще не греется, только когда, медленно начинаешь ехать, на 1-ой передаче, км 10 проедешь только тогда начинает стрелка температуры, отрываться от нуля.




присоседюсь тут с новичками...
это все 10 км ехать на первой?
у меня от гаража до работы как раз 10 км в центр города
все так плохо?
перчатки придется с мехом покупать и шапку пыжиковую?



Я хоть и не тракторист, крайний раз сидел за рулем дизельной машины году так в 1984м...
Дизель на холостых греется крайне слабо, но уже на малой нагрузке греется вполне номально, в морозы прочувствуешь сам. Зимой дизель может молотить без нагрузки на ХХ по 20-30 минут до троганья стрелки, а на первой на не высоких обортотах стрелка тронется уже через 200-400метров, тронулась стрека - это уже около 40* температуры ОЖ, 10км - это перебор, видимо с термостатом что-то.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6726
С нами с 05.05.2009

Re: Антигель в дизтопливо на межсезонье и зиму [Re: eglantier]
      10 сентября 2018 в 11:59 Гілками

в холода на дизелі закриваю морду авто від повітря холодного набігающого. гріеться помітно швидше і двигун і салон і витрати пального нижче, бо дизеляка холодниц жере багато.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
1 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7398

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія