autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Житомирка! въезд в Киев (4/19)

старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Offspring]
      18 апреля 2018 в 15:48 Гілками

Offspring 18.04.2018 14:30 пишет:

3 роки, до того, як відремонтували дорогу з Ірпеня до Житомирки через Стоянку, я їздив ЩОДНЯ в Київ на роботу, розвертаючись в Капітанівці вранці в час пік. Ні разу в моїй голові не виникала думка, що весь потік має зупинитись, щоб пропустити десяток машин - і нічого, по 5-7 хв доводилось стояти, не цукровий, не розтанув. Тому не варто мені розповідати, як на трасі розвертатись, чудово знаю. Так само чудово бачив на власні очі, як таким "пропускателям" ззаду рихтували бампер (в кращому випадку) ті, хто не очікував зупинки з 90-110 до 0 посеред М-06.




Не рівняй кількість авто в Капітанівці і на Чайках. В мене проблем з розворотами немає, але я прекрасно розумію водіїв, яким страшно їхати, коли бачать на горизонті авто, яке їде назустріч - не у всіх вистачає навичок. За такими водіями збираються черги по 30-50 автівок, і тільки жлоби безкультурні будуть сигналити водіям, що пропускають такі черги на розворот. У нормальних водіїв питань з короною не виникає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2490
С нами с 14.04.2010

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 15:52 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 15:48 пишет:


Не рівняй кількість авто в Капітанівці і на Чайках. В мене проблем з розворотами немає, але я прекрасно розумію водіїв, яким страшно їхати, коли бачать на горизонті авто, яке їде назустріч - не у всіх вистачає навичок. За такими водіями збираються черги по 30-50 автівок, і тільки жлоби безкультурні будуть сигналити водіям, що пропускають такі черги на розворот. У нормальних водіїв питань з короною не виникає.




кількість авто цілковито співрозмірна. і якщо не вистачає навичок у когось для розвороту - це не привід створювати на міжнародній трасі аварійно-небезпечні ситуації із зупинками.
ті, хто стоїть в черзі на розворот - якісь особливі? їм треба швидше за інших?
а з приводу "жлобів", то слідкуйте краще за собою, і не підставляйте оточуючих під потенційне ДТП.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Vovchikk]
      18 апреля 2018 в 15:54 Гілками

Vovchikk 18.04.2018 15:28 пишет:


Это у некоторых обострение тупоголовости – останавливаться на трассе в левом ряду




Клювом не треба клацати в дорозі - і все буде добре. Ніхто в здоровому глузді там не гальмує в 0 з 90-110 км\год. Зупиняються коли є розриви в потоці, або тягнучки, і попереду автівки стоять відразу за розворотом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 15:55 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 15:48 пишет:

Offspring 18.04.2018 14:30 пишет:

3 роки, до того, як відремонтували дорогу з Ірпеня до Житомирки через Стоянку, я їздив ЩОДНЯ в Київ на роботу, розвертаючись в Капітанівці вранці в час пік. Ні разу в моїй голові не виникала думка, що весь потік має зупинитись, щоб пропустити десяток машин - і нічого, по 5-7 хв доводилось стояти, не цукровий, не розтанув. Тому не варто мені розповідати, як на трасі розвертатись, чудово знаю. Так само чудово бачив на власні очі, як таким "пропускателям" ззаду рихтували бампер (в кращому випадку) ті, хто не очікував зупинки з 90-110 до 0 посеред М-06.




Не рівняй кількість авто в Капітанівці і на Чайках. В мене проблем з розворотами немає, але я прекрасно розумію водіїв, яким страшно їхати, коли бачать на горизонті авто, яке їде назустріч - не у всіх вистачає навичок. За такими водіями збираються черги по 30-50 автівок, і тільки жлоби безкультурні будуть сигналити водіям, що пропускають такі черги на розворот. У нормальних водіїв питань з короною не виникає.



Не угадал. Как раз "бескультурные жлобы" вопреки ПДД, здравому смыслу и элементарным инстинктам самосохранения будут вытормаживаться посреди трассы, останавливая поток главной дороги и создавая огромную опасность ДТП.
Не можешь развернуться на этом развороте – закрыл варежку и пилишь до следующего разворота либо развязки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Offspring]
      18 апреля 2018 в 16:01 Гілками

Offspring 18.04.2018 15:52 пишет:



кількість авто цілковито співрозмірна.




Брехня. Після виїздів з Капітанівки, Горенич, Білогородки сан. Перемога автівок стає ВТРИЧІ більше ніж перед Капітанівкою, тому і стоїть колона авто на розворот на СК Чайка.

Offspring 18.04.2018 15:52 пишет:


ті, хто стоїть в черзі на розворот - якісь особливі? їм треба швидше за інших?




Ні, вони не особливі. Вони стали заручниками нашої прибацаної влади, і стоять чекають поки їх замітять хоча б кілька ЛЮДЕЙ із отари людинок, які думають тільки про свій


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2490
С нами с 14.04.2010

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 16:05 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 16:01 пишет:


Ні, вони не особливі. Вони стали заручниками нашої прибацаної влади, і стоять чекають поки їх замітять хоча б кілька ЛЮДЕЙ із отари людинок, які думають тільки про свій




вони стали заручниками власної недалекоглядності, накупувавши квартир там, звідки/куди важко виїхати/заїхати. "бачили очі що купували, тепер їжте хоч повилазьте" (с)

як мабуть Вам тішить самолюбство гордо іменувати себе "ЛЮДИНОЮ із отари людинок" на жаль, це до першої фури, яка їхатиме за Вами і не встигне оцінити Ваше неземне благородство і бажання нести сяйво доброти в маси (тьфу-тьфу-тьфу, не бажаю нічого поганого)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 16:05 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 16:01 пишет:

Offspring 18.04.2018 15:52 пишет:



кількість авто цілковито співрозмірна.




Брехня. Після виїздів з Капітанівки, Горенич, Білогородки сан. Перемога автівок стає ВТРИЧІ більше ніж перед Капітанівкою, тому і стоїть колона авто на розворот на СК Чайка.

Offspring 18.04.2018 15:52 пишет:


ті, хто стоїть в черзі на розворот - якісь особливі? їм треба швидше за інших?




Ні, вони не особливі. Вони стали заручниками нашої прибацаної влади, і стоять чекають поки їх замітять хоча б кілька ЛЮДЕЙ із отари людинок, які думають тільки про свій



Объездунов по обочине тоже пропускаешь? Ведь они такие же зубожилые заложники прибацанойи влады, которая не построила им больше широких дорог


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 16:05 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 16:01 пишет:


Брехня. Після виїздів з Капітанівки, Горенич, Білогородки сан. Перемога автівок стає ВТРИЧІ більше ніж перед Капітанівкою, тому і стоїть колона авто на розворот на СК Чайка.





Постоянно езжу с-на Белогородку по Житомирке. Когда едешь, видишь эту очередь на разворот. ХЗ. Я бы поехал до КП и там развернулся (т.к. там светофор в Горенчах и спокойно можно дождаться просвета. Ну или уже до светофора. По км выйдет 5-6 наверно. По времени - я быстрее обратно до Чайки доеду от КП, чем в той очереди стоять


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2490
С нами с 14.04.2010

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 16:06 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 16:01 пишет:


Брехня. Після виїздів з Капітанівки, Горенич, Білогородки сан. Перемога автівок стає ВТРИЧІ більше ніж перед Капітанівкою, тому і стоїть колона авто на розворот на СК Чайка.





А то я не знаю, скільки там машин Мізерна кількість насправді додається. Достатньо постояти на тому ж світлофорі в Стоянці і подивитись, скільки авто повертає на Київ. За один цикл зі Стоянки на Київ встигає проїхати (по Вашому - додатись до потоку після Капітанівки) максимум 5-6 авто, приміром. Просто тьма


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: WildHawk]
      18 апреля 2018 в 16:09 Гілками

WildHawk 18.04.2018 16:05 пишет:


Постоянно езжу с-на Белогородку по Житомирке. Когда едешь, видишь эту очередь на разворот. ХЗ. Я бы поехал до КП и там развернулся (т.к. там светофор в Горенчах и спокойно можно дождаться просвета. Ну или уже до светофора. По км выйдет 5-6 наверно. По времени - я быстрее обратно до Чайки доеду от КП, чем в той очереди стоять




Особливо вранці, коли від повороту на Білогородку до ск Чайки можна Їхати хвилин 20-25


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2490
С нами с 14.04.2010

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 16:12 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 16:09 пишет:

WildHawk 18.04.2018 16:05 пишет:


Постоянно езжу с-на Белогородку по Житомирке. Когда едешь, видишь эту очередь на разворот. ХЗ. Я бы поехал до КП и там развернулся (т.к. там светофор в Горенчах и спокойно можно дождаться просвета. Ну или уже до светофора. По км выйдет 5-6 наверно. По времени - я быстрее обратно до Чайки доеду от КП, чем в той очереди стоять




Особливо вранці, коли від повороту на Білогородку до ск Чайки можна Їхати хвилин 20-25




У них же не "загострення діареї"(с), чому б не проїхатись?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 16:30 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 16:09 пишет:


Особливо вранці, коли від повороту на Білогородку до ск Чайки можна Їхати хвилин 20-25




А сколько стоять в час пик в Киев на развороте на той же Чайке? Особенно если еще пару фур и бетономешалка затесаются. Не думаю, что сильно меньше Лучше ехать, чем стоять - имхо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ISL
патриарх ****
47 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1190
С нами с 13.03.2007

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: solo2]
      18 апреля 2018 в 16:49 Гілками

Шановні камради, я вже декілька тижнів, як став тим хто їсть те, що очі бачили. Ввечері на спорткомплекс хвіст капець який довгий, на Перемоги менший. Моя думка, що якщо б зустрічний рух дотримувавсь зменшення швидкості відповідно встановлених знаків перед розворотами, то ці хвости були б набагато меншими.. А так одні летять, другі довго думають розвертатись чи ні, треті сигналять всім. Весело

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: WildHawk]
      18 апреля 2018 в 16:50 Гілками

WildHawk 18.04.2018 16:30 пишет:


А сколько стоять в час пик в Киев на развороте на той же Чайке? Особенно если еще пару фур и бетономешалка затесаются. Не думаю, что сильно меньше Лучше ехать, чем стоять - имхо




Так от і питання - що втратять діарейники (нормальні водії пропускають і так без запитань), коли пропустять 10-20 автівок за 1,5 хвилини, коли все одно вони стоять у тягнучці? Це все одно що бидло стане на перехресті у пробці, але не зробить коридор повертаючим наліво, і почне відвертати своє рило, типу "я ж не знав, що я ось тут стану - я думав що я проїду".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Offspring]
      18 апреля 2018 в 16:54 Гілками

Offspring 18.04.2018 16:06 пишет:


А то я не знаю, скільки там машин Мізерна кількість насправді додається. Достатньо постояти на тому ж світлофорі в Стоянці і подивитись, скільки авто повертає на Київ. За один цикл зі Стоянки на Київ встигає проїхати (по Вашому - додатись до потоку після Капітанівки) максимум 5-6 авто, приміром. Просто тьма




Ну воно ж з Ірпеня набагато краще видно, скільки авто додається з приміських виїздів на трасу. Ти також геть всіх, до одного аж до горизонту, пропускаєш при виїзді на дорогу з своїх іпеней?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Offspring]
      18 апреля 2018 в 16:56 Гілками

Offspring 18.04.2018 16:05 пишет:


вони стали заручниками власної недалекоглядності, накупувавши квартир там, звідки/куди важко виїхати/заїхати.




А ти ж такий розумний бачу, сам купив житло на Ліпках, а працюєш мабуть на Грушевського?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 17:01 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 16:56 пишет:

Offspring 18.04.2018 16:05 пишет:


вони стали заручниками власної недалекоглядності, накупувавши квартир там, звідки/куди важко виїхати/заїхати.




А ти ж такий розумний бачу, сам купив житло на Ліпках, а працюєш мабуть на Грушевського?



Хоть десяток валяющихся смайликов поставь – пост ни смешней, ни умней не станет.
__

Люди знали на что шли, покупая там жилье. Не надо теперь пытаться выехать за счет других.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Vovchikk]
      18 апреля 2018 в 17:09 Гілками

Vovchikk 18.04.2018 17:01 пишет:


Люди знали на что шли, покупая там жилье. Не надо теперь пытаться выехать за счет других.




А там розвертаються тільки ті що купили житло? А ті, що там працюють, або везуть товар (а там між іншим купа складів, і митних в тому числі) вони в чому винні? Я взагалі дивуюсь, чому на перехресті з вул. Звязківців до сих пір немає світлофора, хоча вже давно мав би бути.
Всі готові доплачувати в таксі, кур"єрам, доставкам різним за поїздки кругами? Чи то нехай таксист за свій рахунок катає паса в об"їзд?

Змінено Nick_Vishn (17:13 18/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Nick_Vishn]
      18 апреля 2018 в 17:11 Гілками

Nick_Vishn 18.04.2018 17:09 пишет:

Vovchikk 18.04.2018 17:01 пишет:


Люди знали на что шли, покупая там жилье. Не надо теперь пытаться выехать за счет других.




А там розвертають тільки ті що купили житло? І ті, що там працюють, або везуть товар (а там між іншим купа складів, і митних в тому числі). Я взагалі дивуюсь, чому на перехресті з вул. Звязківців до сих пір немає світлофора, хоча вже давно мав би бути.



Так вперед: петиции, обращения к депутатам, к кабмину, автодор. Поставят светофор – окей, будут пропускать разворотунов. Но, пока светофора нет, остановка посреди трассы – опасное нарушение ПДД.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33043
С нами с 15.11.2003

Re: Житомирка! въезд в Киев [Re: Vovchikk]
      18 апреля 2018 в 17:12 Гілками

Vovchikk 18.04.2018 17:01 пишет:

знали на что шли, покупая там жилье. Не надо теперь пытаться выехать за счет других.



+многа
Особенно умиляет,когда они под Киеврадой чегот-то там требуют!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 50 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 35340

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія