autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Полиция останавливает "ночью в поле" (8/9)

ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: catkoua]
      12 апреля 2018 в 12:11 Гілками

catkoua 12.04.2018 10:20 пишет:

Amateur 12.04.2018 08:27 пишет:

есть законные причины остановки, против которых я ничего не имею и есть выдуманные причины, которые и используются исключительно для формального повода остановить, что бы потом поискать до чего можно придраться.




в тому всьому "є маленький нюанс (с) анекдот"
якщо тебе зупиняє поліцай - ти зобовязаний зупинитись в любому випадку, тому що ти не знаєш чи є в нього законна причина тебе зупинити чи ні. (ну хіба що це поліцай на мопеді і в шапці-ушанці ). і це логічно бо наприклад попереду може бути стрілянина чи поруч помирають люди і треба допомога.
коли ти зупинився - ти зобовязаний предявити йому документи (в принципі і він тобі свої теж) незалежно від причини зупинки. тому що так написано в законі і це логічно бо машини крадуть сотнями щодня.
і тільки після цього можуть початись бодання на тему порушень та законності зупинки і тому подібних речей та оглядів. зупинив незаконно - тут же поскаржився на нього. повірте їх за це дрючать.



Абсолютно согласен и даже скажу больше, на месте даже не имеет смысла "дразнить гуся", на месте необходимо собрать фактаж и если он укажет на безосновательность остановки - уже тогда писать запрос в котором просить указат какие спец.операции/ориентировки/нужное указать (в зависимости от озвученной причины) действовали в момент остановки действовали в этом конкретном месте, сопоставлять ответ с имеющимся фактажом и если инспектор таки солгал - писать жалобу в его подразделение с требованием привлечь к дисциплинарной ответственности.


В ответ на:

от наприклад порівняно недавно десь минулого літа ми їхали по житомирській на стрільбище - всі такі модні в камуфляжі нас четверо і в салоні-багажнику чохли і кейси. прямо на кп звичайно що зупинили. підійшов поліцай - зброя є? є і багато. показали йому свої дозволи на зброю, сказали куди і чого їдемо - навіть документи на машину не дивився і в багажник теж та й ми з машини не виходили - їдьте далі. була це законна зупинка і чи треба було з ним бодатись - питання риторичне, ми б навіть не рипались якщо б вони толпою кинулись номери стволів звіряти.



Спорный момент, сама по себе причина остановки скорее всего не законна (если на данный момент отсутствовала какая-либо ориентировка/спецоперация, о чем я так понимаю вы не спросили), но инспектор то же не быковал, убедился, что оружие законно, ничего не требовал показать и нигде не рылся и ни к чему не пытался доколупаться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: VP_Son]
      12 апреля 2018 в 12:13 Гілками

VP_Son 12.04.2018 11:59 пишет:

скільки це вийде при "нових копах"? Мало?
Жодного негативу висловити не можу.




ну і серед них вистарчає придурашених. але по-перше їх порівняно швидко відфільтровують і виганяють нафіг. а по-друге є така штука як людський професійний фактор. це приблизно як хірург дуже швидко перестає емоційно реагувати на кров і різані рани а медсестра з усмішкою тикає в тебе голки. так і копи стикаючись кожен день з всяким різним бандитсько-пяним і нарваним бидлом - підсвідомо починає рівняти під одну гребінку всіх. ну приблизно як і ми всіх копів за звичкою автоматично вважаємо хабарниками.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
46 лет, Киев
Сообщения: 639
С нами с 21.10.2015

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: VP_Son]
      12 апреля 2018 в 12:24 Гілками

VP_Son 12.04.2018 11:59 пишет:

Я близько 35 тисяч км на рік проїжджаю. І не лише по Києву. Можете підрахувати скільки це вийде при "нових копах"? Мало?
Жодного негативу висловити не можу.



Я вам відкрию одну таємницю, у райцентрах на прадо ви можете перед патрулем проїхати на червоне світло, під 3.21, з пляшкою горілки в руці, і не відчути жодного негативу. А якщо змінити авто на щось скромніше - то здивуєтесь скільки різноманітних операцій проводиться в країні, і як при такій активності поліції у нас взагалі вдається виживати криміналу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: catkoua]
      12 апреля 2018 в 12:46 Гілками

catkoua 12.04.2018 12:13 пишет:

VP_Son 12.04.2018 11:59 пишет:

скільки це вийде при "нових копах"? Мало?
Жодного негативу висловити не можу.




ну і серед них вистарчає придурашених. але по-перше їх порівняно швидко відфільтровують і виганяють нафіг. а по-друге є така штука як людський професійний фактор. це приблизно як хірург дуже швидко перестає емоційно реагувати на кров і різані рани а медсестра з усмішкою тикає в тебе голки. так і копи стикаючись кожен день з всяким різним бандитсько-пяним і нарваним бидлом - підсвідомо починає рівняти під одну гребінку всіх. ну приблизно як і ми всіх копів за звичкою автоматично вважаємо хабарниками.


Та безумовно є "придурашені"(треба термін запам'ятати ) - як же без них. Просто мені вони не зустрічались.
Вочевидь, їх значно менше ніж раніше було.
При чому я себе не відношу до категорії "терпил", в мене навіть тактика спілкування з "доїльцями" була - я їм пояснював які скільки і куди я буду скарг писати. І як це сподобається їхньому беспосередньому керівнику, коли я йому ще й повідомлю, що всі неприємності на його голову накликали підлеглі, усвідомлюючи наслідки.
При чому я не вичитав це "в інтернеті", а пройшов на власному досвіді і міг деякі подробиці їм розповісти. Практично завжди діяло.
Не можна сказати, що мене зовсім не зупиняють, але якось все ввічливо і корректно. Навіть коли кажуть причину зупинки - "угон".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: FourWheel]
      12 апреля 2018 в 12:48 Гілками

FourWheel 12.04.2018 12:24 пишет:

VP_Son 12.04.2018 11:59 пишет:

Я близько 35 тисяч км на рік проїжджаю. І не лише по Києву. Можете підрахувати скільки це вийде при "нових копах"? Мало?
Жодного негативу висловити не можу.



Я вам відкрию одну таємницю, у райцентрах на прадо ви можете перед патрулем проїхати на червоне світло, під 3.21, з пляшкою горілки в руці, і не відчути жодного негативу. А якщо змінити авто на щось скромніше - то здивуєтесь скільки різноманітних операцій проводиться в країні, і як при такій активності поліції у нас взагалі вдається виживати криміналу.


Вибачте, але я такий експеримент проводити не буду.
Невже раніше БЧЖ менше боялися?


Змінено VP_Son (12:50 12/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 934
С нами с 25.06.2012

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: FourWheel]
      12 апреля 2018 в 15:28 Гілками

FourWheel 12.04.2018 12:24 пишет:

Я вам відкрию одну таємницю, у райцентрах на прадо ви можете перед патрулем проїхати на червоне світло, під 3.21, з пляшкою горілки в руці, і не відчути жодного негативу.



Та ну? Псс... тільки тихо! Мене вчора на БЧЖ зупинили, аккурат за Логаном, документи не спитали, люб'язні такі. Так я їм ще й підказав, де краще ловити аватарів, і де найзапповідніші місця. Ну і в традиціях форуму: "А тєпєрь лошитє"

Змінено Astronaut (15:31 12/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50581
С нами с 10.11.2002

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: VP_Son]
      12 апреля 2018 в 16:02 Гілками

VP_Son 12.04.2018 11:59 пишет:

Я близько 35 тисяч км на рік проїжджаю. І не лише по Києву. Можете підрахувати скільки це вийде при "нових копах"? Мало?
Жодного негативу висловити не можу.




Прокатав всю Україну, крім 2 областей при старих. І суттєву частину при нових.

Всього за 17 років стажу кількість зупинок можна по пальцям перерахувати. З них негативних тільки 2-3.

Кількість спалених нервових клітинах на неадекватних водіях у рази більша.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 734
С нами с 13.05.2017

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: UPS]
      12 апреля 2018 в 16:10 Гілками

Сегодня видел как на левобережке Шмонали литовца Ауди. Полиция была на Аутлендере. Я так понимаю это бывшие ППС или Беркут, так как все толстые и лысые, не хватает только Красных беретов прежних.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
46 лет, Киев
Сообщения: 639
С нами с 21.10.2015

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: VP_Son]
      12 апреля 2018 в 16:11 Гілками

VP_Son 12.04.2018 12:48 пишет:

Вибачте, але я такий експеримент проводити не буду.
Невже раніше БЧЖ менше боялися?




Раніше теж саме було. Мені доводилось по одному маршруту їздити на жигулях, сонаті та ML. Сонату зупиняли рідко, ML взагалі не помічали, а от жигуль збирав геть усі патрулі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: FourWheel]
      12 апреля 2018 в 16:18 Гілками

FourWheel 12.04.2018 16:11 пишет:

VP_Son 12.04.2018 12:48 пишет:

Вибачте, але я такий експеримент проводити не буду.
Невже раніше БЧЖ менше боялися?




Раніше теж саме було. Мені доводилось по одному маршруту їздити на жигулях, сонаті та ML. Сонату зупиняли рідко, ML взагалі не помічали, а от жигуль збирав геть усі патрулі.


Але ж я їжджу на тій самій машині - і бачу різницю!
Тобто - або тоді менше боялися(чого б?), або Ви помиляєтесь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
54 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3441
С нами с 17.08.2005

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: Astronaut]
      12 апреля 2018 в 17:45 Гілками

Astronaut 12.04.2018 15:28 пишет:

FourWheel 12.04.2018 12:24 пишет:

Я вам відкрию одну таємницю, у райцентрах на прадо ви можете перед патрулем проїхати на червоне світло, під 3.21, з пляшкою горілки в руці, і не відчути жодного негативу.



Та ну? Псс... тільки тихо! Мене вчора на БЧЖ зупинили, аккурат за Логаном, документи не спитали, люб'язні такі. Так я їм ще й підказав, де краще ловити аватарів, і де найзапповідніші місця. Ну і в традиціях форуму: "А тєпєрь лошитє"



Тю, приезжайте на Вышгородскую плотину. Там меня что на форде, что на ягуаре с регулярностью раз в месяц-два стопарят, несмотря на то, что знают как облупленного. И тормозят они всё подряд от ржавых копеек до новеньких рейнджей и панамер.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3062
С нами с 24.07.2013

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: Palex]
      12 апреля 2018 в 18:47 Гілками

Palex 12.04.2018 17:45 пишет:


Тю, приезжайте на Вышгородскую плотину. Там меня что на форде, что на ягуаре с регулярностью раз в месяц-два стопарят, несмотря на то, что знают как облупленного. И тормозят они всё подряд от ржавых копеек до новеньких рейнджей и панамер.



То они рыбаков в нерестовый период так вычисляют...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3062
С нами с 24.07.2013

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: Traveler]
      12 апреля 2018 в 18:50 Гілками

Traveler 12.04.2018 16:02 пишет:


Прокатав всю Україну, крім 2 областей при старих. І суттєву частину при нових.
Всього за 17 років стажу кількість зупинок можна по пальцям перерахувати. З них негативних тільки 2-3.




А якщо ти поїдеш у ті 2 області де не бував (Донецьку і Луганську) то ти там побачиш тільки на блок посту...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10430
С нами с 04.04.2008

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: Palex]
      12 апреля 2018 в 20:59 Гілками

Palex 12.04.2018 17:45 пишет:

Astronaut 12.04.2018 15:28 пишет:

FourWheel 12.04.2018 12:24 пишет:

Я вам відкрию одну таємницю, у райцентрах на прадо ви можете перед патрулем проїхати на червоне світло, під 3.21, з пляшкою горілки в руці, і не відчути жодного негативу.



Та ну? Псс... тільки тихо! Мене вчора на БЧЖ зупинили, аккурат за Логаном, документи не спитали, люб'язні такі. Так я їм ще й підказав, де краще ловити аватарів, і де найзапповідніші місця. Ну і в традиціях форуму: "А тєпєрь лошитє"



Тю, приезжайте на Вышгородскую плотину. Там меня что на форде, что на ягуаре с регулярностью раз в месяц-два стопарят, несмотря на то, что знают как облупленного. И тормозят они всё подряд от ржавых копеек до новеньких рейнджей и панамер.



Два раза стопорнули. на гранд витаре. на хюндае и этой не интересен. Время разное. Но остановки что были на понюхать. Но таки основной хлеб там был всегда миксера+ самосвалы. Кеш берется всегда либо "пропуск"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3062
С нами с 24.07.2013

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: VP_Son]
      12 апреля 2018 в 21:54 Гілками

VP_Son 12.04.2018 16:18 пишет:






Раніше теж саме було. Мені доводилось по одному маршруту їздити на жигулях, сонаті та ML. Сонату зупиняли рідко, ML взагалі не помічали, а от жигуль збирав геть усі патрулі.


Але ж я їжджу на тій самій машині - і бачу різницю!
Тобто - або тоді менше боялися(чого б?), або Ви помиляєтесь.



Так за поездку жиге и водители сами тебя зашугають, а если с багажником едешь то це вже как быку красная тряпка- только в крайнем правом ряду можно ехать...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев/Одесса
Сообщения: 5160
С нами с 01.04.2008

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: FourWheel]
      13 апреля 2018 в 08:03 Гілками

FourWheel 12.04.2018 16:11 пишет:

а от жигуль збирав геть усі патрулі.



Яка в цьому логіка? Що можна "поиметь" (соррі, не зміг знайти синониму українською) з власника Жигуля?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
46 лет, Киев
Сообщения: 639
С нами с 21.10.2015

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: Asasad®]
      13 апреля 2018 в 10:27 Гілками

Asasad® 13.04.2018 08:03 пишет:

FourWheel 12.04.2018 16:11 пишет:

а от жигуль збирав геть усі патрулі.



Яка в цьому логіка? Що можна "поиметь" (соррі, не зміг знайти синониму українською) з власника Жигуля?



Те ж саме, що й з власника мерседесу, але безпечніше. Навіть якщо в нього взагалі нема грошей, шанс на те, що за кермом жигуля буде не дуже обізнаний у законах та процедурах водій, за рахунок якого можна закрити план по протоколам, набагато вищій. Знаю чувака, який віддав 100 баксів за те, щоб не забрали його авто на штрафмайданчик за зимню гуму влітку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
54 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3441
С нами с 17.08.2005

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: Pepko]
      13 апреля 2018 в 11:24 Гілками

Pepko 12.04.2018 18:47 пишет:

Palex 12.04.2018 17:45 пишет:


Тю, приезжайте на Вышгородскую плотину. Там меня что на форде, что на ягуаре с регулярностью раз в месяц-два стопарят, несмотря на то, что знают как облупленного. И тормозят они всё подряд от ржавых копеек до новеньких рейнджей и панамер.



То они рыбаков в нерестовый период так вычисляют...



Ну разве что с рыбалки "с подогревом".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 934
С нами с 25.06.2012

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: UPS]
      17 апреля 2018 в 20:56 Гілками

И никому не приходит в голову, что причина в том, что "тепленьких" таки больше, чем надо. И будет зрада, и ветки по двадцать страниц про права человека, и вот это все ... и вечно

Змінено Astronaut (20:56 17/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Крайний Север (Украина)
Сообщения: 1628
С нами с 17.12.2010

Re: Полиция останавливает "ночью в поле" [Re: UPS]
      18 апреля 2018 в 22:45 Гілками

Как помнится в нулевых был какой то ведомственный приказ о ночной остановке,можно было останавливать либо на стационарном посту,либо в"поле" при наличии двух экипажей с"люстрами".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
1 користувачів і 30 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13183

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія