autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе (3/7)

подмастерье ****
1 год (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 85
С нами с 19.02.2015

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Нафаня]
      23 июля 2018 в 09:03 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Часто вижу как по обочине не тошноты пытаются опередить "тормозов", и неважно одна, две или больше полос на дороге. И здесь как раз подходящее для этого место: https://www.google.com/maps/@50.2870913,31.4325934,3a,75y,89.45h,79.02t/data=!3m6!1e1!3m4!1sncw49QJa4ycuIIN3Y6f7uQ!2e0!7i13312!8i6656

Часто вижу как по обочине не тошноты пытаются опередить "тормозов", и неважно одна, две или больше полос на дороге. И здесь как раз подходящее для этого место: https://www


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 678
С нами с 07.06.2011

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Amateur]
      23 июля 2018 в 09:44 Гілками

Не совсем понятно почему 130 и аж 150 естьпроблема на авто который может эту скорость на двурядной трассе держать.

Тут кто то на лачике говорит что 120 это потолок - конечно, на лачике так и есть, это реально нормальна скорость, но например на гольфе 130 - заснуть можно. И 150 ну очень всё адекватно. И тут собственно вопрос - я всегда почти ежжу 150, у меня большие тормоза с перфорацией (с гольф ГТИ), у меня в салоне пристегнуты вообще все включая ребенка, я никогда!!! не объеду в правом ряду тошнота который "ну я же по правилам еду 90 в левом ряду", почему я не могу так ехать?

И тут закономерный ещё вопрос - когда я в германии на автобане на скорости 120 чуствую себя ущербным потому что притормаживаю поток на прокатном корче и уже жму ему как могу что бы разгоняться и расход 10 то я не выпендриваюсь, а тошнот на житомирке к которому я приближаюсь один, и он едет один в левом ряду сместиться только если я ему поморгаю, почему у нас такие упоротые?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: azeff2]
      23 июля 2018 в 09:45 Гілками

azeff2 23.07.2018 09:44 пишет:

Не совсем понятно почему 130 и аж 150 естьпроблема на авто который может эту скорость на двурядной трассе держать.

Тут кто то на лачике говорит что 120 это потолок - конечно, на лачике так и есть, это реально нормальна скорость, но например на гольфе 130 - заснуть можно. И 150 ну очень всё адекватно. И тут собственно вопрос - я всегда почти ежжу 150, у меня большие тормоза с перфорацией (с гольф ГТИ), у меня в салоне пристегнуты вообще все включая ребенка, я никогда!!! не объеду в правом ряду тошнота который "ну я же по правилам еду 90 в левом ряду", почему я не могу так ехать?

И тут закономерный ещё вопрос - когда я в германии на автобане на скорости 120 чуствую себя ущербным потому что притормаживаю поток на прокатном корче и уже жму ему как могу что бы разгоняться и расход 10 то я не выпендриваюсь, а тошнот на житомирке к которому я приближаюсь один, и он едет один в левом ряду сместиться только если я ему поморгаю, почему у нас такие упоротые?



всем пох все потому что, есть манера еще показывать какой ты важный тут в данную минуту


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11569
С нами с 09.04.2010

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: azeff2]
      23 июля 2018 в 09:47 Гілками

azeff2 23.07.2018 09:44 пишет:

.... а тошнот на житомирке к которому я приближаюсь один, и он едет один в левом ряду сместиться только если я ему поморгаю, почему у нас такие упоротые?



и кстати в эвропах в левом не едут постоянно
выехал-опередил-вернулся в правый...
все
от просто быстрого корча до козырной новой


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: azeff2]
      23 июля 2018 в 09:49 Гілками

azeff2 23.07.2018 09:44 пишет:



Тут кто то на лачике говорит что 120 это потолок - конечно, на лачике так и есть, это реально нормальна скорость, но например на гольфе 130 - заснуть можно. И 150 ну очень всё адекватно. И тут собственно вопрос - я всегда почти ежжу 150, у меня большие тормоза с перфорацией (с гольф ГТИ), у меня в салоне пристегнуты вообще все включая ребенка, я никогда!!! не объеду в правом ряду тошнота который "ну я же по правилам еду 90 в левом ряду", почему я не могу так ехать?




Напевно тому, що скільки б ти тут не загинав пальці - Гольф ГТІ не зупиниться менше ніж за 30 метрів зі 100 км/год. І час твоєї реакції +- такий же як у інших водіїв...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44491
С нами с 11.04.2006

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: драйверр]
      23 июля 2018 в 09:49 Гілками

драйверр 23.07.2018 09:45 пишет:


всем пох все потому что, есть манера еще показывать какой ты важный тут в данную минуту




А может там правая полоса вся в ямах и рытвинах? Или от снега не почищена?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: nickka]
      23 июля 2018 в 09:52 Гілками

nickka 23.07.2018 09:49 пишет:

драйверр 23.07.2018 09:45 пишет:


всем пох все потому что, есть манера еще показывать какой ты важный тут в данную минуту




А может там правая полоса вся в ямах и рытвинах? Или от снега не почищена?



это понятно и адекватные не "двигают" пока дорога ужас


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Информированный оптимист **
41 год (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 12202
С нами с 01.10.2008

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: nickka]
      23 июля 2018 в 11:22 Гілками

nickka 22.07.2018 22:52 пишет:

Yorc 22.07.2018 20:35 пишет:

базилио 22.07.2018 19:15 пишет:

висловлю свою думку - можливо, вона неправильна і пов"язана з профдеформацією - але вважаю, що замість бігмордів "голосуй за мене!" вздовж трас повинні висіти оці фото - батька, що стоїть на колінах біля тіла дитини, десять простинок вздовж дороги, розхє"?ний білоруський бус і т.д - кожні 10 км. З підписами "привіт, тату", "нас віз Петя Петін", "фура водія Васі".....
Пофіг на всі ці толерантні загони, співчуття, жаль і т.д - ну немає іншого варіанту, як тупо пиз№;"ти по мозгам наш народ - або фотографіями, або бітами.




У нас на форуме нельзя посту поставить "лайк", а жаль.
Вместо этого просто процитирую!!!
Согласен с каждым твоим словом.




А мне такое не нравится. Это в таком настроении придется ехать по трассам, что ну его. Меня просят соседи купить им папиросы так с этими фотками противно, но от пачки папирос отвернуться можно, а на бигмордах большие фото ... Надо не бигморды вешать, а чтобы полиция работала. Если уж хотеть чего-то там вдоль трасс ставить, так пусть ставят статуи гаишников с фенами. В Тараще на переходах поставили фигуры школьников с ранцами, так, кстати, действует.



Без настроения, зато больше шансов что живой и невредимый.
Я раньше тоже гонял на все деньги, почему-то с опытом сильно переосмыслил это все и перестал гонять. Просто потому что отдаю себе отчет, что даже если у меня "всепадкантролем", то у другого может быть не все под контролем. До меня дошло что оно все под контролем, когда все штатно. А вот если ситуация резко поменяется - хрен я успею ))) Тем более с ребенком на борту. Иногда вспоминаю как меня тормозили на Одесской за скорость и показывали радар, а потом заглянув в салон и увидев там ребенка, задали логичный вопрос "Тебе что, жить надоело? И ребенка заодно угробить решил?"... Корочи ну их в зад эти гонки на выживание )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Amateur]
      23 июля 2018 в 11:52 Гілками

azeff2 23.07.2018 09:44 пишет:

Не совсем понятно почему 130 и аж 150 естьпроблема на авто который может эту скорость на двурядной трассе держать.






Мабуть, гонщики Ф1 не читають автофорум, бо нафіга вкладати гроші в ті болліди, тренування якщо мондео спокійно тримає швидкість 150? Посадити туди першого-ліпшого пересічного, бажано бляховода -і гранпрі в кишені.
Ваш авто може тримати будь-яку швидкість, а люди -ні - ні водій (реакція, маневри), ні пасажири (тіло на таку енергію не розраховане). Більше того - всі ці гальма з вентиляцією, ЕСП, АБС створюють іллюзію вашої безпеки. Так, вони можуть допомогти - але не більше.
Чого в європі інакше? - Бо люди там відчувають ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Спробуйте пояснити полісмену в Німеччині, що у вас вентилюються гальма і ви тому можете їхати 100 в місті. Чи в США. І потім поясніть це в незалежному суді. Ви будете пішоходом до кінця днів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9825
С нами с 08.08.2008

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: базилио]
      23 июля 2018 в 12:18 Гілками

зачем объяснять, если можно ехать 100 в городе? не идеализируйте пространство.
водитель всегда несет ответственность.
ездить по 4-х полосной дороге 110 считаю неуместным. хотя быстрее проблемно у нас.
дороги, по которым безопасно ехать 110+ процентов 5 в стране. так что не проблема. можно ограничить.

одно не понимаю, под что ща такой резонанс подняли?
скрыть реальные проблемы? отвлечь от НЕремонтов дорог? поднять штрафы? понизить скорость (опять)? поставить феночеловеков?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
50 лет (22 года за рулем), Понавыехал в AI
Сообщения: 3303
С нами с 16.06.2007

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: базилио]
      23 июля 2018 в 12:19 Гілками

базилио 23.07.2018 11:52 пишет:


Чого в європі інакше? - Бо люди там відчувають ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Спробуйте пояснити полісмену в Німеччині, що у вас вентилюються гальма і ви тому можете їхати 100 в місті. Чи в США. І потім поясніть це в незалежному суді. Ви будете пішоходом до кінця днів.




Не потрібно пересмикувати: про 100 по місту мова не йшла. Да і люди, в принципі, всюди однакові. Не було б в Європі та Штатах невідворотністі покарання - була б та сама ситуація.
А от про тренування (та й в цілому про вміння керувати авто) - це вірно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: базилио]
      23 июля 2018 в 12:22 Гілками

базилио 23.07.2018 11:52 пишет:

Чого в європі інакше? - Бо люди там відчувають ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.



Товарищ, а как часто вы ездите по Европе?
Они в массе своей ровно также наваливают от камеры до камеры. Это такой популярный миф на автоуа, что тут одни ***асы ездят, а там водители пукают одуванчиками. Нифига подобного.
А по поводу скорости в городе, у них трасса через город проходит достаточно редко и развязки как правило нерегулируемый круг. Там быстро ехать физически не получится. Вот и весь секрет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Paulskit]
      23 июля 2018 в 12:37 Гілками

Paulskit 23.07.2018 12:22 пишет:

базилио 23.07.2018 11:52 пишет:

Чого в європі інакше? - Бо люди там відчувають ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.



Товарищ, а как часто вы ездите по Европе?
Они в массе своей ровно также наваливают от камеры до камеры. Это такой популярный миф на автоуа, что тут одни ***асы ездят, а там водители пукают одуванчиками. Нифига подобного.
А по поводу скорости в городе, у них трасса через город проходит достаточно редко и развязки как правило нерегулируемый круг. Там быстро ехать физически не получится. Вот и весь секрет.


А можна мені відповісти, хоч я і не той "Товарищ"?
Я по "Європам" від 5 до 10 тисяч км щорічно наїжджаю. Мінімум двічі на рік. І в мене не склалося враження, що ТАМ "ровно также наваливают".
Безумовно, зустрічаються. Але ЗНАЧНО менше, ніж у нас.
Я б сказав, що на ПОРЯДКИ менше.
Навіть у такій "незаконослухняній" країні, як Угорщина.
Не тому, що люди там "самі по собі" інші.
Просто довгий час "виховувалась" у людей "відповідальність" замість "почуття безкарності".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Traveler]
      23 июля 2018 в 12:38 Гілками

Traveler 23.07.2018 09:49 пишет:

Напевно тому, що скільки б ти тут не загинав пальці - Гольф ГТІ не зупиниться менше ніж за 30 метрів зі 100 км/год. І час твоєї реакції +- такий же як у інших водіїв...



Час реакції рідко є визначальним, він дуже малий. Проблеми виникають через недостатній контроль за дорожньою ситуацією. Уважний водій, який "валить"150 завчасно прораховує ситуацію і має достатньо часу для зниження швикості до, наприклад, 90 задовго до виникнення самої ситуації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: базилио]
      23 июля 2018 в 12:42 Гілками

базилио 23.07.2018 11:52 пишет:

Мабуть, гонщики Ф1 не читають автофорум, бо нафіга вкладати гроші в ті болліди, тренування якщо мондео спокійно тримає швидкість 150?



Гонщики F1 не їздять 150 на прямій дорозі у декілька кілометрів. Там кардинально інший радіус кривизни дороги і інша довжина прямих ділянок.

Змінено Grossmeister (12:42 23/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
mik
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3520
С нами с 03.09.2004

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Paulskit]
      23 июля 2018 в 12:48 Гілками

Paulskit 23.07.2018 12:22 пишет:

Они в массе своей ровно также наваливают от камеры до камеры.



+1 наваливают еще и как... едешь себе как положено 100-110 по знакам а тебя обходят как стоячего...

В Германии как то более нормально скоростные режимы, там где опасно ограничение обычно 120, да еще и с табличкой аля на мокрой дороге...
там где рекомендованная 130 (т.е. без ограничений), крайний правый идет 150, крайний левый 200+...

но разворотов на автомагистралях у них нет, пешеходных переходов за городом через дорогу не видел, автобамы в основном отделены сеткой, шоб животные на дорогу не выскочили...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Grossmeister]
      23 июля 2018 в 12:50 Гілками

Grossmeister 23.07.2018 12:38 пишет:

Traveler 23.07.2018 09:49 пишет:

Напевно тому, що скільки б ти тут не загинав пальці - Гольф ГТІ не зупиниться менше ніж за 30 метрів зі 100 км/год. І час твоєї реакції +- такий же як у інших водіїв...



Час реакції рідко є визначальним, він дуже малий. Проблеми виникають через недостатній контроль за дорожньою ситуацією. Уважний водій, який "валить"150 завчасно прораховує ситуацію і має достатньо часу для зниження швикості до, наприклад, 90 задовго до виникнення самої ситуації.



І де він візьме той час "задовго" коли ситуація РАПТОВО виникла?!
Камінь, колесо відпало у когось, гальма відмовили у такого ж гонщега, їжачок на дорогу виповз, вибоїна велика... Та багато чого може раптово трапитись.
Он я в Угорщині з оленем на дорозі в темряві зіткнувся - який час "задовго"? Долі секунди від того, як побачив.
І будь у мене швидкість 150, то навряд чи я писав би тут щось зараз.
Не кажучи вже про відірване ЛИШЕ одне дзеркало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
50 лет (22 года за рулем), Понавыехал в AI
Сообщения: 3303
С нами с 16.06.2007

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Grossmeister]
      23 июля 2018 в 12:52 Гілками

Grossmeister 23.07.2018 12:38 пишет:


Час реакції рідко є визначальним, він дуже малий. Проблеми виникають через недостатній контроль за дорожньою ситуацією. Уважний водій, який "валить"150 завчасно прораховує ситуацію і має достатньо часу для зниження швикості до, наприклад, 90 задовго до виникнення самої ситуації.




Я би сказав інакше: чим вище швидкість, тим далі має дивитись водій і тим більше інформації для аналізу він має отримувати. Той, хто "прораховує ситуацію" не "валить" 150. Так, він може вести авто із такою швидкістю, але... Це дуже велика швидкість (пам'ятаємо про її квадрат), що потребує достатньої концентрації водія. І на своєму авто, і на дорожньому полотні, і, що саме непередбачуване, на сусідах по руху. Тож, чим водій більш майстерний, тим рідше він вдається до таких швидкостей на наших дорогах. І вже точно не "валить". Імхо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Paulskit]
      23 июля 2018 в 12:54 Гілками

Paulskit 23.07.2018 12:22 пишет:

базилио 23.07.2018 11:52 пишет:

Чого в європі інакше? - Бо люди там відчувають ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.



Товарищ, а как часто вы ездите по Европе?
Они в массе своей ровно также наваливают от камеры до камеры. Это такой популярный миф на автоуа, что тут одни ***асы ездят, а там водители пукают одуванчиками. Нифига подобного.
А по поводу скорости в городе, у них трасса через город проходит достаточно редко и развязки как правило нерегулируемый круг. Там быстро ехать физически не получится. Вот и весь секрет.



товариш, в Європі я їздив виключно пасажиром - і по місту, і по автобанам, і по "просьолочним". Є дебіли всюди, але такої концентрації як у нас я не бачив (постсовок не беремо). Це тупо люди, які забили болт на всіх і вся. І найгірше -на закони фізики і логіку.
Більше тис км по автобану -і бляха жодної фури на острівці. Може, я не звернув уваги, то вибачте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: 22-07-2018 Жуткое ДТП на Харьковской трассе [Re: Holloween]
      23 июля 2018 в 12:58 Гілками

Holloween 23.07.2018 12:19 пишет:

базилио 23.07.2018 11:52 пишет:







Не потрібно пересмикувати: про 100 по місту мова не йшла. Да і люди, в принципі, всюди однакові. Не було б в Європі та Штатах невідворотністі покарання - була б та сама ситуація.
А от про тренування (та й в цілому про вміння керувати авто) - це вірно.



я не пересмикую - мова йде про те, що до людей не доходить те, що є правила, закони, порядки які треба виконувати. Треба, і все -без "а я можу", " а мені туди треба", " а у мене діти в машині", " та нє, послухайте, я ж кажу..." і т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 38 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7456

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія