autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Про міст Шулявський щось скажу. (2/52)

Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: gorbich]
      19 марта 2019 в 23:38 Гілками

gorbich 19.03.2019 23:23 пишет:

Та вы хоть в одном тендере участие принимали ? Особенно , в договорном ? Когда вы договорняк ?
Я да . И был 7 !!!!! Но выиграла моя контора и поставляла !!!! Поэтому ...... сами знаете , что заккрыть ...


Нащо мені ваши тендери? Тендери, це ваші родичи? Я просто Киянин, тут народився і користуюсь всім, що тут е. Всім шляхами, парками, метро, тролейбусами, автобусами, трамваями, метро, велосіпедом (ну то рідко). Мені тре їхати,йти, пересуватися. Тендер мені не допоможе. Поясніть, чому маленький місточок тре будувати стільки часу?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      19 марта 2019 в 23:41 Гілками

Як можна людині без освіти це пояснити? Якби ця людина займалася проектуванням та плануванням часу - то таких питань би не виникало. Якби ця людина виконувала роботи з реконструкції - то питань би не виникало. А так баба яга проти і нічого більше не цікавить - це не конструктивно. Але ви можете знайти багато однодумців, які теж не розуміються в проблемі, але люблять похайпити і покритикувати когось.
А навіщо тендер - бо без тендеру той шляхопровід би успішно завалився рано чи пізно й перекрив би ще й пр. Перемоги уламками.
Окрім того, ви могли запропонувати здійснити реконструкцію в найкоротші терміни - для цього й потрібні тендери. Щоб подати якомога більше найкращих пропозицій і обрати найдешевшу з них. Але якщо ви не подавали пропозицій - то дякуйте тим, хто не полінувався провести роботи, а не язиком почесати.

Змінено MaksymS (23:44 19/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1257
С нами с 16.01.2013

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      19 марта 2019 в 23:42 Гілками

Сергей 19.03.2019 23:38 пишет:

gorbich 19.03.2019 23:23 пишет:

Та вы хоть в одном тендере участие принимали ? Особенно , в договорном ? Когда вы договорняк ?
Я да . И был 7 !!!!! Но выиграла моя контора и поставляла !!!! Поэтому ...... сами знаете , что заккрыть ...


Нащо мені ваши тендери? Тендери, це ваші родичи? Я просто Киянин, тут народився і користуюсь всім, що тут е. Всім шляхами, парками, метро, тролейбусами, автобусами, трамваями, метро, велосіпедом (ну то рідко). Мені тре їхати,йти, пересуватися. Тендер мені не допоможе. Поясніть, чому маленький місточок тре будувати стільки часу?




Вам
Сам после вечерней поездки с нивок на индустриалку хотел создать тему ...
Про тендеры - это к топильщику за Кличко и провокатору С...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
47 лет, Dresden
Сообщения: 910
С нами с 21.05.2016

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      19 марта 2019 в 23:46 Гілками

Сергей 19.03.2019 22:42 пишет:

zors 19.03.2019 19:44 пишет:

Серега, бросай ты это того...


Чого кидати? Кому і куди? Просто наплювати на все? Мовчати? Тобі розповідають про успіхи, яких нема. Про це мовчати? Про мера, який вночі приїджае перевіряти тормозів? Сімнадцять місяців КАРЛ? Я не хочу бути бидлом і слухати це лайно! Хочу що би працювали для мене , а не за обирання, не 17 місяців, а меньш!




Так может покажеш майстер-клас всiм недолугим ЯК це робити i зробиш все швидше, Карл?
Писати - не мiшки ворочати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4540
С нами с 15.06.2008

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: MaksymS]
      19 марта 2019 в 23:49 Гілками

MaksymS 19.03.2019 23:41 пишет:

Як можна людині без освіти це пояснити? Якби ця людина займалася проектуванням та плануванням часу - то таких питань би не виникало. Якби ця людина виконувала роботи з реконструкції - то питань би не виникало. А так баба яга проти і нічого більше не цікавить - це не конструктивно. Але ви можете знайти багато однодумців, які теж не розуміються в проблемі, але люблять похайпити і покритикувати когось.
А навіщо тендер - бо без тендеру той шляхопровід би успішно завалився рано чи пізно й перекрив би ще й пр. Перемоги уламками.
Окрім того, ви могли запропонувати здійснити реконструкцію в найкоротші терміни - для цього й потрібні тендери. Щоб подати якомога більше найкращих пропозицій і обрати найдешевшу з них. Але якщо ви не подавали пропозицій - то дякуйте тим, хто не полінувався провести роботи, а не язиком почесати.




Макс, а как ты считаешь, турбина у Патона проще в строительстве-проектировании? Сколько ее там делали, не помнишь?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: MaksymS]
      19 марта 2019 в 23:54 Гілками

MaksymS 19.03.2019 23:41 пишет:

Як можна людині без освіти це пояснити?


Я з освітою вищою, ще добавляв курси підвищення. Але не лисий і без окулярів. То замість відповіді по справі ви мене принижуете. То москалі так роблять, коли не мають чим відповісти. Ваші відповіді не мають нічого до справи. Такий місток можна зробити за коротший термін, е приклади.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Siryj]
      19 марта 2019 в 23:56 Гілками

Siryj 19.03.2019 23:49 пишет:

Макс, а как ты считаешь, турбина у Патона проще в строительстве-проектировании? Сколько ее там делали, не помнишь?



Під турбіною не було комунікацій. А в будівництві складніше. Скільки будували не пам’ятаю. Але ж чомусь ті будівельники на тендер не подалися.
З іншого боку не факт що простіше - адже при будівництві турбіни не треба було зносити будівлі, наприклад. І я не пам’ятаю, але хіба зносили шляхопровід який вже був? До нього тільки вуха приробили.

Змінено MaksymS (00:04 20/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: BorisB]
      19 марта 2019 в 23:58 Гілками

BorisB 19.03.2019 22:49 пишет:

Сергей 19.03.2019 22:42 пишет:

Чого кидати? Кому і куди?


бухло



Боря, угадал )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      19 марта 2019 в 23:59 Гілками

Сергей 19.03.2019 23:38 пишет:

gorbich 19.03.2019 23:23 пишет:

Та вы хоть в одном тендере участие принимали ? Особенно , в договорном ? Когда вы договорняк ?
Я да . И был 7 !!!!! Но выиграла моя контора и поставляла !!!! Поэтому ...... сами знаете , что заккрыть ...


Нащо мені ваши тендери? Тендери, це ваші родичи? Я просто Киянин, тут народився і користуюсь всім, що тут е. Всім шляхами, парками, метро, тролейбусами, автобусами, трамваями, метро, велосіпедом (ну то рідко). Мені тре їхати,йти, пересуватися. Тендер мені не допоможе. Поясніть, чому маленький місточок тре будувати стільки часу?




я могу объяснить. Но зачем? Ты ж бухать не бросишь от этого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      19 марта 2019 в 23:59 Гілками

Сергей 19.03.2019 23:54 пишет:

Я з освітою вищою



Значить не та у вас освіта - не проектування на будівництві.
Замовник міг обрати виконавця виключно серед тих, які подали пропозиції на тендер. Інших виконавців обрати неможливо, навіть якби вони погодились провести реконструкцію за 2 доби, але не подали свої пропозиції у передбачений законом спосіб.
Піднімати безпідставно ціну на тендері теж не можна - бо це розтрата бюджетних коштів с особливо великих розмірах і стаття, а сидіти ніхто не хоче (як і платити за те, щоб не сидіти з власної кишені).

Змінено MaksymS (23:59 19/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4540
С нами с 15.06.2008

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: MaksymS]
      19 марта 2019 в 23:59 Гілками

MaksymS 19.03.2019 23:56 пишет:

Siryj 19.03.2019 23:49 пишет:

Макс, а как ты считаешь, турбина у Патона проще в строительстве-проектировании? Сколько ее там делали, не помнишь?



Під турбіною не було комунікацій. А в будівництві складніше. Скільки будували не пам’ятаю. Але ж чомусь ті будівельники на тендер не подалися.




Насколько я помню сейчас вижу, с октября по май. Снос шулявки откладывали несколько раз. какой объем работ по коммуникациям сделан, узнать общественность может?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: gorbich]
      20 марта 2019 в 00:04 Гілками

gorbich 19.03.2019 23:42 пишет:

провокатору С...


Як що до мене, то поясніть що там робити СІМНАДЦЯТЬ місяців? Приклади швидкого містобудування е в Інтернеті. Я не розумію, чому не можна це зробити щвидко. Хоча наразі сьогодни три рази їздив туди і сюди, обїзд нормальний, може хай будують його навіть десять років.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4540
С нами с 15.06.2008

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      20 марта 2019 в 00:06 Гілками

Сергей 20.03.2019 00:04 пишет:

gorbich 19.03.2019 23:42 пишет:

провокатору С...


Як що до мене, то поясніть що там робити СІМНАДЦЯТЬ місяців? Приклади швидкого містобудування е в Інтернеті. Я не розумію, чому не можна це зробити щвидко. Хоча наразі сьогодни три рази їздив туди і сюди, обїзд нормальний, може хай будують його навіть десять років.




"КГГА обратилась к Кабинету министров с просьбой разрешить осуществить 100% предоплату средств компании "Северо-украинский строительный альянс" для проведения работ по реконструкции Шулявского путепровода в размере 598,5 миллиона гривен.

В пояснительной записке КГГА указало, что стопроцентный аванс подрядчику нужен для ускорения темпов ремонта моста и проведения работ в круглосуточном режиме. Это позволит снизить срок ремонта ранее запланированных 17 месяцев до 12."

Вроде ж им дали денег наперед, хотя подтвердить не могу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      20 марта 2019 в 00:06 Гілками

Сергей 20.03.2019 00:04 пишет:

Приклади швидкого містобудування е в Інтернеті.



То не мостобудування приклади, а переміщення збудованого за багато місяців на постійне місце дислокації. За 2 доби жоден міст не збудовано на місці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Феодосійович]
      20 марта 2019 в 00:07 Гілками

Сергей 20.03.2019 00:04 пишет:

gorbich 19.03.2019 23:42 пишет:

провокатору С...


Як що до мене, то поясніть що там робити СІМНАДЦЯТЬ місяців? Приклади швидкого містобудування е в Інтернеті. Я не розумію, чому не можна це зробити щвидко. Хоча наразі сьогодни три рази їздив туди і сюди, обїзд нормальний, може хай будують його навіть десять років.



А строители ничего не соображают в томоженном брокерстве. Каждому свое.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: MaksymS]
      20 марта 2019 в 00:08 Гілками

MaksymS 20.03.2019 00:06 пишет:

Сергей 20.03.2019 00:04 пишет:

Приклади швидкого містобудування е в Інтернеті.



То не мостобудування приклади, а переміщення збудованого за багато місяців на постійне місце дислокації. За 2 доби жоден міст не збудовано на місці.



не трать буквы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: zors]
      20 марта 2019 в 00:19 Гілками

zors 20.03.2019 00:07 пишет:


А строители ничего не соображают в томоженном брокерстве. Каждому свое.


Будівельники добре вміють гроші відмивати, чим більший строк, тим більше грошей. Наче ти того не знав. Брокерство, це просто оформлення, тут легше відмивати. То і ти про лисого і окуляри?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4540
С нами с 15.06.2008

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: zors]
      20 марта 2019 в 00:21 Гілками

zors 20.03.2019 00:08 пишет:

MaksymS 20.03.2019 00:06 пишет:

Сергей 20.03.2019 00:04 пишет:

Приклади швидкого містобудування е в Інтернеті.



То не мостобудування приклади, а переміщення збудованого за багато місяців на постійне місце дислокації. За 2 доби жоден міст не збудовано на місці.



не трать буквы.




Zors, может ты расскажешь про то как турбину сделали за полгода, ну добавим пару месяцев на трубы переложить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Про міст Шулявський щось скажу. [Re: Siryj]
      20 марта 2019 в 00:23 Гілками

Siryj 20.03.2019 00:21 пишет:

zors 20.03.2019 00:08 пишет:

MaksymS 20.03.2019 00:06 пишет:


В ответ на:

...




То не мостобудування приклади, а переміщення збудованого за багато місяців на постійне місце дислокації. За 2 доби жоден міст не збудовано на місці.



не трать буквы.




Zors, может ты расскажешь про то как турбину сделали за полгода, ну добавим пару месяцев на трубы переложить.



может я расскажу что 17 месяцев это срок по договору. А еще по договору демонтаж до середины июня а по факту обещают закончить к середине апреля. Продолжать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Повертають там як хочуть. [Re: Siryj]
      20 марта 2019 в 00:29 Гілками

І через двійну і куди хочеш. На зустрічку їздять. Там бардак повний. Обережніше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 103 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 121335

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія