autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Техогляд повертаеться? Нащо? (4/5)

энтузиаст ***
Сообщения: 359
С нами с 19.09.2013

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Siryj]
      16 марта 2020 в 19:32 Гілками

Siryj 16.03.2020 19:28 пишет:

Сергей 16.03.2020 19:20 пишет:

Jurec 16.03.2020 19:04 пишет:


Якщо слідувати такій логіці, то потрібно повністю ліквідувати всі держоргани, не перевіряти авто при придбанні на викрадення і перебиті номери, і т.д.
Чого біде? Бо дурне. Чого дурне? Бо бідне. Так і ми. Будемо протестувати проти ТО, бо хтось зможе "порішати".


Не тре перекручувати. Я писав тільки про ТО. За несправних автівок скільки було аварій 0,7%? Чи більше? Вам в кишеню лізуть, тому ви бідні! Більш того бідні і бидло. Тому такі.




Ну так есть шанс не быть быдлом. Продавить контроль за делающими ТО. Но зачем7 Тогда же придется то самое ТО проходить честно. так что лучше немножко быдло и шоб кум порешал.



+100500


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      16 марта 2020 в 19:35 Гілками

Jurec 16.03.2020 19:04 пишет:

ліквідувати всі держоргани, не перевіряти



Так уже. Санстанція, пожежники та інші зацікавлені сторони то ліквідовані, то не мають права здійснювати перевірку. Бо результат однаковий - корупція і відсутність контролю. Пороблено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 149
С нами с 07.02.2016

Re: Техогляд повертаеться? Нащо? [Re: Iurii]
      16 марта 2020 в 20:46 Гілками

Iurii 15.03.2020 08:03 пишет:

Сергей 15.03.2020 01:34 пишет:

Ніяких зобов'язань нема перед ЕС, нема питань в них. Справжній техогляд я пройшов у 1988 році. Потім тільки за гроші по ксерокопії. Скільки аварій пороблено за несправну автівку? Просто хтось хоче зняти з нас гроші. На педеРасії вже давно це роблять.



Я сейчас живу в ЕС, и у нас есть обязательный ежегодный техосмотр. Его можно пройти в любой мастерской/гараже, у которой есть соответствуюшее разрешение. Ездить без годового тех.осмотра конечно можно, но не долго и очень дорого.
Я считаю, что техосмотр в Украине нужен обязательно, но что бы его проводили частные конторы (был выбор и конкуренция) и с реальной ответственностью. Авто должно быть безопасным для владельца и других участников дорожного движения. Чтобы хотя бы как минимум любители быдлоксенона и прочего колхозного тюниха вернулись в стойло. Что бы у маршруток колеса не отваливались на ходу и так далее.





В ЄС не було і немає ТО в такому вигляді як було в Україні. Це по-перше.
По-друге, в Україні немає відповідної законодавчої бази для проведення ТО, схожого на європейське.
Ця законодавча база в Україні не з'явиться в обозрімом будущєм. Це по-третє.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Техогляд повертаеться? Нащо? [Re: Lutyy]
      16 марта 2020 в 21:22 Гілками

Lutyy 16.03.2020 20:46 пишет:

Це по-третє.


Трете будемо платити. Я буду брати гроші, що би пояснити кому і як. Бескоштовно просто. Чи авакову чи коломойському чи якомусь ще бидлу замало. Тут просто, навіть діти зрозуміють. Які питання?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4557
С нами с 25.06.2012

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 09:07 Гілками

Jurec 16.03.2020 17:27 пишет:


ІМХО, всі розмови про корупційну складову ТО ідуть саме від тих, хто не збирається його проходити чесно.




Уже 10 раз об этом в теме писали и я напишу еще раз. Для коммерческого транспорта ТО никогда не отменялся. Маршрутки и грузовики и сейчас обязаны проходить ТО. Это сильно заметно? Почему думаешь, что ТО для остальных будет чем-то отличаться?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4538
С нами с 15.06.2008

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: onedrew]
      17 марта 2020 в 09:23 Гілками

onedrew 17.03.2020 09:07 пишет:

Jurec 16.03.2020 17:27 пишет:


ІМХО, всі розмови про корупційну складову ТО ідуть саме від тих, хто не збирається його проходити чесно.




Уже 10 раз об этом в теме писали и я напишу еще раз. Для коммерческого транспорта ТО никогда не отменялся. Маршрутки и грузовики и сейчас обязаны проходить ТО. Это сильно заметно? Почему думаешь, что ТО для остальных будет чем-то отличаться?




Не скажу за всех, но знаю частника на газели. перед То машину доводил и потом, по его рассказу что-то еще подшаманивал после первого посещения чтобы пройти.
Как проходят крупные? Ну они же не быдло, как и "проверяющие"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 359
С нами с 19.09.2013

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: onedrew]
      17 марта 2020 в 10:40 Гілками

onedrew 17.03.2020 09:07 пишет:

Jurec 16.03.2020 17:27 пишет:


ІМХО, всі розмови про корупційну складову ТО ідуть саме від тих, хто не збирається його проходити чесно.




Уже 10 раз об этом в теме писали и я напишу еще раз. Для коммерческого транспорта ТО никогда не отменялся. Маршрутки и грузовики и сейчас обязаны проходить ТО. Это сильно заметно? Почему думаешь, что ТО для остальных будет чем-то отличаться?



Буде відрізнятись і суттєво, якщо будуть проводити перевірки самих перевіряючих і кожен для себе вирішить жити у кращій країні. От візьме і не дасть "на лапу", а за ці ж гроші відремонтує своє авто, поставить НОРМАЛЬНІ лампи у фари і т.д.
Чи такий стан ТЗ як зараз бачимо на дорогах нормальний? Тобі не заважають бидлоксенонщики? Чому по тій же Європі такі не їздять? І не потрібно казати про стан доріг, ментальність, закони. Починати потрібно з себе. Якщо не можемо, то цілком адекватно
От чесно, людина за кермом з 0,5 проміле у сотні разів несе менше небезпеки на дорозі ніж придурок, що сліпить всіх зустрічних і попутніх, але ж ст. 130 є.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4538
С нами с 15.06.2008

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 11:02 Гілками

Jurec 17.03.2020 10:40 пишет:


Буде відрізнятись і суттєво, якщо будуть проводити перевірки самих перевіряючих і кожен для себе вирішить жити у кращій країні. От візьме і не дасть "на лапу", а за ці ж гроші відремонтує своє авто, поставить НОРМАЛЬНІ лампи у фари і т.д.
Чи такий стан ТЗ як зараз бачимо на дорогах нормальний? Тобі не заважають бидлоксенонщики? Чому по тій же Європі такі не їздять? І не потрібно казати про стан доріг, ментальність, закони. Починати потрібно з себе. Якщо не можемо, то цілком адекватно
От чесно, людина за кермом з 0,5 проміле у сотні разів несе менше небезпеки на дорозі ніж придурок, що сліпить всіх зустрічних і попутніх, але ж ст. 130 є.




У меня название темы видно как "Коли ми виженемо рабів з себе.".
Судя по настроению темы, выгнать раба - это "покаахметовнесидит"
А я то думал - стать свободным человеком и проявить и настоять на своем праве. И попытаться сделать что-то лучше чем оно было


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 11:37 Гілками

Jurec 17.03.2020 10:40 пишет:

От візьме і не дасть "на лапу", а за ці ж гроші відремонтує своє авто, поставить НОРМАЛЬНІ лампи у фари і т.д.



...і не пройде техогляд (причина завжди знайдеться, бо абонплату за право проводити техогляд ніхто не відміняє). А запис на повротне проходження за 2 тижні. Ви наче тільки вчора народилися або довго в Європі жили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4538
С нами с 15.06.2008

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: MaksymS]
      17 марта 2020 в 11:54 Гілками

MaksymS 17.03.2020 11:37 пишет:

Jurec 17.03.2020 10:40 пишет:

От візьме і не дасть "на лапу", а за ці ж гроші відремонтує своє авто, поставить НОРМАЛЬНІ лампи у фари і т.д.



...і не пройде техогляд (причина завжди знайдеться, бо абонплату за право проводити техогляд ніхто не відміняє). А запис на повротне проходження за 2 тижні. Ви наче тільки вчора народилися або довго в Європі жили.




Поедешь на другое сто. Или стуканешь на это, за требование взятки. И так сделают сто тыщ. Которые не быдло.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4557
С нами с 25.06.2012

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 12:45 Гілками

Jurec 17.03.2020 10:40 пишет:


Буде відрізнятись і суттєво, якщо будуть проводити перевірки самих перевіряючих



А откуда они возьмутся, эти проверки? Почему их сейчас нет, а тут вдруг появятся?
Я восхищаюсь твоим оптимизмом, но сам не готов поверить, что я смогу просто приехать к официалам на ТО, там провериться и получить талон. И точно так же не верю, что какой-то быдлоксенонщик не сможет дать кому-то денег и продолжить ездить и выжигать всем глаза.

Jurec 17.03.2020 10:40 пишет:


Чи такий стан ТЗ як зараз бачимо на дорогах нормальний? Тобі не заважають бидлоксенонщики?



Конечно, мешают. Но смотри сверху.
Кстати, я быдло ксенон в последнее время и на фурах встречаю, которые ТО проходят

Jurec 17.03.2020 10:40 пишет:


Починати потрібно з себе.



Я с 2007 года начинаю с себя. У меня машина вообще без колхоза, а ксенонщики никуда не делись. Я соблюдаю рядность, а особо умные продолжают поворачивать направо из третьего ряда. Я не тошню в левом ряду, а тошноты почему-то никуда не делись.
Начинать с себя - это хорошо. Но работает только для успокоения своей совести.

Змінено onedrew (12:46 17/03/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Siryj]
      17 марта 2020 в 12:46 Гілками

Siryj 17.03.2020 11:54 пишет:

Или стуканешь на это, за требование взятки. И так сделают сто тыщ. Которые не быдло.



Стукануть тому кто абонплату с СТО собирает? Ну они с умным видом понадувают щеки и если будет много жалоб поднимут абонплату, а СТО взнос за прохождение ТО.

Доки на газ уже все знают как выдаются? Было 500 грн от СТО. Теперь - 2,5-3К от одного известного фотографа, который подшаманил себе конторку с исключительным правом выдавать доки для регистрации ГБО. Откуда инфа о том, что с ТО будет по другому - ума не приложу. При том что конторка авто в глаза не видит, а бабло за доки исправно собирает.

Змінено MaksymS (12:49 17/03/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 359
С нами с 19.09.2013

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: MaksymS]
      17 марта 2020 в 13:29 Гілками

Якоюсь мірою цілком і повністю поділяю скептицизм тих, хто проти ТО, але вседозволеність і відсутність контролю для пересічного українця шкідлива як той короновірус.
Дала держава слабину на самому початку історії з бляхами? Маємо тисячі відер з колесами. І т.д.
Чомусь у тих же запорєбриків вийшло побороти бидлоксенон, а у нас все має піти під ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 13:49 Гілками

Запоребриком нацгвардия есть... А у нас Автоевросила... И еще какие-то "какие основания".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4354
С нами с 15.07.2003

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 14:10 Гілками

Мені простіше віддати кеш буде чим їхати проходити ТО. Це тут тільки на форумі всі такі розумні. Буде ТО буде корупція, в старі часи платив і якщо введуть то знову заплачу бо один фіг то фікція буде а не ТО.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4354
С нами с 15.07.2003

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 14:15 Гілками

Jurec 16.03.2020 17:27 пишет:

Якщо повернення обов"язкового ТО зменшить кількість дебілів з ксеноном і ледом в галогенових фарах/протитуманках хоча б на 50 %, то я обома руками ЗА! Реально третина їздить з таким світлом, що вночі очі на лоба лізуть! Димлячих чорним димом - туди ж.
ІМХО, всі розмови про корупційну складову ТО ідуть саме від тих, хто не збирається його проходити чесно.
Будуть купляти? Так після декількох показових перевірок з реальними наслідками для тих, хто видав талон за "винагороду" кількість бажаючих як купити, так і продати талон хоч трохи, але зменшиться
Особливо вітатиму проведення вибіркових перевірок на дорозі з наступним обов'язковим і позаплановим проходженням ТО. Після декількох таких заїздів, знову ж таки, стане менше бажання та бажаючих ставити всяку фігню у фари і задирати їх якомога вище.
Особисто мені буде зовсім не важко пройти раз у пару років той ТО



Вантажівки проходять ТО але вони і коптять і світло в них сліпить(зрозуміло всім як вони проходять ТО ). В 19 році був на півдні літом то 90% вантажівок сліпили, приходилось тупо валити на дальньому в основному.

Змінено WSX (14:17 17/03/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 359
С нами с 19.09.2013

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: WSX]
      17 марта 2020 в 14:28 Гілками

WSX 17.03.2020 14:10 пишет:

Мені простіше віддати кеш буде чим їхати проходити ТО. Це тут тільки на форумі всі такі розумні. Буде ТО буде корупція, в старі часи платив і якщо введуть то знову заплачу бо один фіг то фікція буде а не ТО.




Водій/власник фури заплатив за перевантаження, знищив залишки дороги. Ми всі б'ємо колеса по ямах...
Не країна, а зграя якихось


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: WSX]
      17 марта 2020 в 15:24 Гілками

WSX 17.03.2020 14:10 пишет:

Мені простіше віддати кеш буде чим їхати проходити ТО. Це тут тільки на форумі всі такі розумні. Буде ТО буде корупція, в старі часи платив і якщо введуть то знову заплачу бо один фіг то фікція буде а не ТО.


То згоден платити бидлу?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: MaksymS]
      17 марта 2020 в 15:31 Гілками

MaksymS 17.03.2020 11:37 пишет:


...і не пройде техогляд


Ще як пройде загалом. Вже продають землю. Якийсь техогляд. Нема проблем Шмаркля сказала, дума виконала. Ой не дума,а ця...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
50 лет (22 года за рулем), Понавыехал в AI
Сообщения: 3303
С нами с 16.06.2007

Re: Коли ми виженемо рабів з себе. [Re: Jurec]
      17 марта 2020 в 15:43 Гілками

Jurec 17.03.2020 13:29 пишет:

Якоюсь мірою цілком і повністю поділяю скептицизм тих, хто проти ТО....




Отже для позбавлення того скептицизму, на мій погляд, варто було б спочатку існуюче ТО комерційного транспорту довести до описаних тут сподівань (і прибрати з доріг смердючі вантажівки та маршрутки із відпадаючими осями). А там може вже і не лишиться скептиків?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 25 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6651

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія