autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок (4/5)

IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: harald67]
      23 марта 2021 в 11:36 Гілками

Історія про той люк

https://zaxid.net/vsi_namagalisya_obyizhdzhati_toy_lyuk_n1516121

У неділю ввечері у Львові трапилась трагічна ДТП, у якій загинув 10-річний хлопчик – незакріплена кришка каналізаційного люка вилетіла з-під автомобіля і розбила лобове скло машини, що їхала назустріч. Поки родичі загиблої дитини намагаються пережити трагедію, поліція і Львівська мерія шукають винного.

Як з'ясував ZAXID.NET, каналізаційний люк , який став причиною трагедії, тривалий час перебував в аварійному стані. Менше ніж за добу до загибелі хлопчика на тому ж місці уже сталася аварія, а комунальні служби були попереджені про необхідність закріплення люка.

Як завжди, Львівводоканал смалить. У мене таке враження, що це кантора, в котру беруть працювати тільки дегенератів. У них всі ремонти через дупу. І якщо десь потекла труба - всьо, це вже місце вічних регулярних ремонтів. Там завжди буде провалюватись асфальт чи плитка, постійно і регулярно буде протікати, і знову вони будуть "ремонтувати", руйнуючи довкола клумби, дороги, тротуари


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: harald67]
      23 марта 2021 в 11:56 Гілками

harald67 23.03.2021 11:17 пишет:


А про випадок у Львові вірну пишуть - трагічний збіг обставин, той люк міг прилетіти в будь-яку частину автівки.
Так само як пару років тому біля старого ботсаду кілер стріляв у підприємця на рейнджровері, а вцілив поміж передніми сидінням в трирічного сина, який сидів у дитячому кріслі на задньому сидінні.


О, до речі так - забув про цей випадок! За логікою деяких дописувачів, тепер в Україні ніззя по центру ззаду їздити (хоча англомовний гугл називає це місце найбезпечнішим місцем в автомобілі в принципі)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Цуг]
      23 марта 2021 в 12:04 Гілками

Цуг 23.03.2021 11:36 пишет:

Як завжди, Львівводоканал смалить. У мене таке враження, що це кантора, в котру беруть працювати тільки дегенератів. У них всі ремонти через дупу. І якщо десь потекла труба - всьо, це вже місце вічних регулярних ремонтів. Там завжди буде провалюватись асфальт чи плитка, постійно і регулярно буде протікати, і знову вони будуть "ремонтувати", руйнуючи довкола клумби, дороги, тротуари


Я б ширше розвинув дискусію - а нахіба ми ще й досі послуговуємось дрімучими радянськими нормами, що в нас люки на дорогах та ще й в такій кількості?

Чи не пора вже переходити на рейки розвинених країн?
В мене друг в будівництві великих об"єктів і з трубами/каналізаціями має справу, то детально колись розказував за чаркою в чому там прикол... Я дуже далекий від цих речей, тому не переповім точно, але по пам"яті (поправте хто шарить) там за нашими нормами потрібно обов"язково кожні скількись там метрів робити технічні шахти, в той час як на Заході це робиться лише на пішохідних ділянках, а на дорогах використовують якісь запірні системи розмірами з телефон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Ganni]
      23 марта 2021 в 12:10 Гілками

Ganni 23.03.2021 12:04 пишет:

Я б ширше розвинув дискусію - а нахіба ми ще й досі послуговуємось дрімучими радянськими нормами, що в нас люки на дорогах та ще й в такій кількості?

Чи не пора вже переходити на рейки розвинених країн?
В мене друг в будівництві великих об"єктів і з трубами/каналізаціями має справу, то детально колись розказував за чаркою в чому там прикол... Я дуже далекий від цих речей, тому не переповім точно, але по пам"яті (поправте хто шарить) там за нашими нормами потрібно обов"язково кожні скількись там метрів робити технічні шахти, в той час як на Заході це робиться лише на пішохідних ділянках, а на дорогах використовують якісь запірні системи розмірами з телефон.




У нас із цим повна біда. Люки всюди. І на дорогах, і на тротуарах, і на клумбах. Я просто не розумію, як можна на клумбі, площею 4 кв.м. втулити два люки. Де блін якась елементарна логіка?
І оті дегенерати навіть не спроможні зробити люк в рівень із поверхнею. Будь-де. Якщо й вдається, то виключно випадково. Щось зламалось - можна натикати в дірку гілок і намотати червоно-білу стрічку. Всьо, майже поремонтували, продовжимо потім якось. Але зате із радістю беруть грошики за утримання


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8693
С нами с 06.09.2016

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Цуг]
      23 марта 2021 в 12:29 Гілками

Цуг 23.03.2021 12:10 пишет:

Ganni 23.03.2021 12:04 пишет:

Я б ширше розвинув дискусію - а нахіба ми ще й досі послуговуємось дрімучими радянськими нормами, що в нас люки на дорогах та ще й в такій кількості?

Чи не пора вже переходити на рейки розвинених країн?
В мене друг в будівництві великих об"єктів і з трубами/каналізаціями має справу, то детально колись розказував за чаркою в чому там прикол... Я дуже далекий від цих речей, тому не переповім точно, але по пам"яті (поправте хто шарить) там за нашими нормами потрібно обов"язково кожні скількись там метрів робити технічні шахти, в той час як на Заході це робиться лише на пішохідних ділянках, а на дорогах використовують якісь запірні системи розмірами з телефон.




У нас із цим повна біда. Люки всюди. І на дорогах, і на тротуарах, і на клумбах. Я просто не розумію, як можна на клумбі, площею 4 кв.м. втулити два люки. Де блін якась елементарна логіка?
І оті дегенерати навіть не спроможні зробити люк в рівень із поверхнею. Будь-де. Якщо й вдається, то виключно випадково. Щось зламалось - можна натикати в дірку гілок і намотати червоно-білу стрічку. Всьо, майже поремонтували, продовжимо потім якось. Але зате із радістю беруть грошики за утримання



Я думаю, что логика очень простая - тот люк и что под ним стоит пару лямов грн. На бумажках. Вот и все.
Пока будет эта откатная-теневая экономика, будет так.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Ganni]
      23 марта 2021 в 12:49 Гілками

Ganni 23.03.2021 11:56 пишет:

harald67 23.03.2021 11:17 пишет:


А про випадок у Львові вірну пишуть - трагічний збіг обставин, той люк міг прилетіти в будь-яку частину автівки.
Так само як пару років тому біля старого ботсаду кілер стріляв у підприємця на рейнджровері, а вцілив поміж передніми сидінням в трирічного сина, який сидів у дитячому кріслі на задньому сидінні.


О, до речі так - забув про цей випадок! За логікою деяких дописувачів, тепер в Україні ніззя по центру ззаду їздити (хоча англомовний гугл називає це місце найбезпечнішим місцем в автомобілі в принципі)



Тобто, ви всерйоз не бачите різниці між "безпечно" і "безпечніше"? Для чого ці передьоргування? Всі прекрасно розуміють, що на деякий відсоток задній ряд таки безпечніший ніж передній. Але жоден ряд не дає 100% безпеки. Тому, для декого нормально зважати на те, що на задньому ряду ризик тяжких травм на умовних 10% нижчий, а іншим і пристібатись нема сенсу - через вікно вилетить і буде розказувать, який це класний метод.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Slevin Oneil]
      23 марта 2021 в 13:20 Гілками

Slevin Oneil 23.03.2021 12:49 пишет:


Тобто, ви всерйоз не бачите різниці між "безпечно" і "безпечніше"? Для чого ці передьоргування? Всі прекрасно розуміють, що на деякий відсоток задній ряд таки безпечніший ніж передній. Але жоден ряд не дає 100% безпеки. Тому, для декого нормально зважати на те, що на задньому ряду ризик тяжких травм на умовних 10% нижчий, а іншим і пристібатись нема сенсу - через вікно вилетить і буде розказувать, який це класний метод.




Безпечніше сидіти вдома, ніж зайвий раз виходити на вулицю. Безпечніше відпочивати у полі, ніж на морі, безпечніше їсти власноручно вирощені огірки, ніж куплені молокопродукти. Люди так живуть. Не завжди обирають те, що безпечно. Бо інакше можна до психічних розладів дійти.

Але тут той випадок, коли сталось те, що сталось. Люк міг пролетіти і через водія на заднє, найбезпечніше (при певних обставинах) сидіння.

Задній ряд безпечніший при лобовому зіткненні з іншою машиною. У інших ситуаціях може виявитись не таким вже й безпечним. Скажімо, коли потрібно буде терміново евакуювати дитину з дитячого крісла, часу на те, щоб вибігти/виплисти, відкрити двері, розстібнути замки і витягнути дитину може не бути.

Але ж ніколи не знаєш де впадеш. Тому ні про які +10% йтись не може

І це була всього лиш поїздка тошнотською вулицею міста, де просто неможливо розігнатись до якихось швидкостей, коли при звиклому ДТП передній ряд буде небезпечний. Там трафік постійний, дорога вузька, тролейбуси, автобуси, вантажівки. Швидко летіти там можна хіба о третій ночі. А ви знову про своє

Змінено Цуг (13:23 23/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Slevin Oneil]
      23 марта 2021 в 13:23 Гілками

Slevin Oneil 23.03.2021 12:49 пишет:

Ganni 23.03.2021 11:56 пишет:

harald67 23.03.2021 11:17 пишет:


А про випадок у Львові вірну пишуть - трагічний збіг обставин, той люк міг прилетіти в будь-яку частину автівки.
Так само як пару років тому біля старого ботсаду кілер стріляв у підприємця на рейнджровері, а вцілив поміж передніми сидінням в трирічного сина, який сидів у дитячому кріслі на задньому сидінні.


О, до речі так - забув про цей випадок! За логікою деяких дописувачів, тепер в Україні ніззя по центру ззаду їздити (хоча англомовний гугл називає це місце найбезпечнішим місцем в автомобілі в принципі)



Тобто, ви всерйоз не бачите різниці між "безпечно" і "безпечніше"? Для чого ці передьоргування? Всі прекрасно розуміють, що на деякий відсоток задній ряд таки безпечніший ніж передній. Але жоден ряд не дає 100% безпеки. Тому, для декого нормально зважати на те, що на задньому ряду ризик тяжких травм на умовних 10% нижчий, а іншим і пристібатись нема сенсу - через вікно вилетить і буде розказувать, який це класний метод.


Ви прям один-в-один цитуєте мої аргументи з теми про перевезення дитини на передньому сидінні
Ось мої слова звідти:
Код:
"небезпечнІШЕ" не дорівнює поняттю "НЕбезпечнО".
Тому в законі Великої Британії так і записано "заборонено перевозити дітей на першому ряді якщо в авто є другий ряд" (минулого тижня гуглив, ліньки шукати посилання).
Але повністю виносити цілий автомобільний сегмент за рамки закону (це лише в нашій бідній країні 2-місні автомобілі є рідкісна екзотика) це дурість і єресь, тому я не можу зрозуміти що ви захищаєте.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Цуг]
      23 марта 2021 в 13:37 Гілками

Цуг 23.03.2021 13:20 пишет:

Slevin Oneil 23.03.2021 12:49 пишет:


Тобто, ви всерйоз не бачите різниці між "безпечно" і "безпечніше"? Для чого ці передьоргування? Всі прекрасно розуміють, що на деякий відсоток задній ряд таки безпечніший ніж передній. Але жоден ряд не дає 100% безпеки. Тому, для декого нормально зважати на те, що на задньому ряду ризик тяжких травм на умовних 10% нижчий, а іншим і пристібатись нема сенсу - через вікно вилетить і буде розказувать, який це класний метод.




Безпечніше сидіти вдома, ніж зайвий раз виходити на вулицю. Безпечніше відпочивати у полі, ніж на морі, безпечніше їсти власноручно вирощені огірки, ніж куплені молокопродукти. Люди так живуть. Не завжди обирають те, що безпечно. Бо інакше можна до психічних розладів дійти.

Але тут той випадок, коли сталось те, що сталось. Люк міг пролетіти і через водія на заднє, найбезпечніше (при певних обставинах) сидіння.

Задній ряд безпечніший при лобовому зіткненні з іншою машиною. У інших ситуаціях може виявитись не таким вже й безпечним. Скажімо, коли потрібно буде терміново евакуювати дитину з дитячого крісла, часу на те, щоб вибігти/виплисти, відкрити двері, розстібнути замки і витягнути дитину може не бути.

Але ж ніколи не знаєш де впадеш. Тому ні про які +10% йтись не може

І це була всього лиш поїздка тошнотською вулицею міста, де просто неможливо розігнатись до якихось швидкостей, коли при звиклому ДТП передній ряд буде небезпечний. Там трафік постійний, дорога вузька, тролейбуси, автобуси, вантажівки. Швидко летіти там можна хіба о третій ночі. А ви знову про своє




Ем... То ви не пристібаєтесь ременем, чи як? Адже може не бути часу чи можливості відстебнутись, а авто загорілось або тоне... А оці "там ніде розігнатись/та тут 2км по прямій/я тільки два бокала" взагалі не катить.
Можна вигадати десятки і сотні випадків, але статистика каже, що

  • пристібатись ременем безпечніше, ніж не пристібатись
  • возити дитину в дитячому кріслі безпечніше, ніж без крісла
  • безпечніше сидіти на другому ряду по центру, ніж на правому/лівому


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Slevin Oneil]
      23 марта 2021 в 13:41 Гілками

Slevin Oneil 23.03.2021 13:37 пишет:



Ем... То ви не пристібаєтесь ременем, чи як? Адже може не бути часу чи можливості відстебнутись, а авто загорілось або тоне... А оці "там ніде розігнатись/та тут 2км по прямій/я тільки два бокала" взагалі не катить.




Господи
Мова про те, що люди постійно ризикують так чи інакше, а не про те, що я ніби-то дозволяю собі проїхати 2 км п'яним без ремня. А тема взагалі не про лобове ДТП


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Цуг]
      23 марта 2021 в 13:48 Гілками

Цуг 23.03.2021 13:41 пишет:

Slevin Oneil 23.03.2021 13:37 пишет:



Ем... То ви не пристібаєтесь ременем, чи як? Адже може не бути часу чи можливості відстебнутись, а авто загорілось або тоне... А оці "там ніде розігнатись/та тут 2км по прямій/я тільки два бокала" взагалі не катить.




Господи
Мова про те, що люди постійно ризикують так чи інакше, а не про те, що я ніби-то дозволяю собі проїхати 2 км п'яним без ремня. А тема взагалі не про лобове ДТП



Так у вас є статистика по таким ДТП? Чи виїжджаючи з двору ви берете це ДТП як основну імовірність, і відкидаєте загальну статистику?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Slevin Oneil]
      23 марта 2021 в 14:01 Гілками

Slevin Oneil 23.03.2021 13:48 пишет:


Так у вас є статистика по таким ДТП? Чи виїжджаючи з двору ви берете це ДТП як основну імовірність, і відкидаєте загальну статистику?




Ви алкоголь коли-небудь вживали? Ну, швидше за все. А ви знаєте, що немає безпечної дози алкоголю? Він шкідливий завжди. То навіщо ви собі добровільно вкорочуєте життя?

Ви смажене їсте/їли? Мабуть, бо смачно. І ви знали, що це може спричинити гастрит, виразку, рак. Геть себе не бережете. А це, разом із серцево-судинними захворюваннями, основні причини смертей українців

В магазин, мабуть, ходите, якщо можна скористатись доставкою. Наражаєте себе і близьких на небезпеку. Коронавірус за вчора лише забрав 333 життя. А на дорогах скільки загинуло? Десь в районі 20?

У водоймах купаєтесь? Втопитись легше, ніж здається. Потепліє - будуть щодня повідомлення про потопельників

Вдома пожежну сигналізацію, підозрюю, не встановлювали. А від пожеж у нас гине не набагато менше, ніж від ДТП.

Я список можу продовжити.
Так і тут. Ризик потрапити в лобову ДТП, звісно, завжди є. Але загинути у Львові в такому ДТП зараз та ще й на таких вулицях - це ще треба дуже-дуже постаратись. А діти вони такі, що іноді хочуть те, чого не варто робити. І іноді люди поступаються. Тим більше, що це вже доволі велика дитина. Ми ж зараз не говоримо про ідіотів-батьків, котрі 3-річних возять на руках на передньому сидінні. Чи, тим більше, про тих, хто садить собі дитину на коліна, щоб трохи порулювала у місті.

І я досі не розумію, до чого ті умнічання про якусь сферичну ДТП у вакуумі, коли мова про конкретний випадок. Вкрай ідіотський збіг обставин, котрий призвів до трагедії? Траєкторія проходу люка через салон авто - тупо випадковість. Він міг полетіти і збоку водія, і по центру. І пролетів крізь весь салон

Змінено Цуг (14:04 23/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24285
С нами с 31.10.2014

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Slevin Oneil]
      23 марта 2021 в 14:16 Гілками

Slevin Oneil 23.03.2021 12:49 пишет:

Ganni 23.03.2021 11:56 пишет:

harald67 23.03.2021 11:17 пишет:


А про випадок у Львові вірну пишуть - трагічний збіг обставин, той люк міг прилетіти в будь-яку частину автівки.
Так само як пару років тому біля старого ботсаду кілер стріляв у підприємця на рейнджровері, а вцілив поміж передніми сидінням в трирічного сина, який сидів у дитячому кріслі на задньому сидінні.


О, до речі так - забув про цей випадок! За логікою деяких дописувачів, тепер в Україні ніззя по центру ззаду їздити (хоча англомовний гугл називає це місце найбезпечнішим місцем в автомобілі в принципі)



Тобто, ви всерйоз не бачите різниці між "безпечно" і "безпечніше"? Для чого ці передьоргування? Всі прекрасно розуміють, що на деякий відсоток задній ряд таки безпечніший ніж передній. Але жоден ряд не дає 100% безпеки. Тому, для декого нормально зважати на те, що на задньому ряду ризик тяжких травм на умовних 10% нижчий, а іншим і пристібатись нема сенсу - через вікно вилетить і буде розказувать, який це класний метод.




Ага, щас. Можу навести "ужаси нашого городка" - років 7 тому поїхала колега (жіночої статі) з чоловіком у Західну Україну на лижах кататися. Вона спереду справа, чоловік за кермом, їх син 12 років із заду зліва за водієм, кума - із заду справа за колегою, син куми 13 років із заду посередині - всі у форіку. У тернопільській області з за повороту в лоб прилітає ссанг-йонг якийсь. Водій - труп. Колега - подушка врятувала, кілька переломів у т.ч. хребта, через кілька місяців ходила вже нормально, її син влетів головою в спинку водійського сидіння, щось собі поламав але в цілому оклигав. Кума влетіла в спинку правого переднього сидіння - найменш постраждала з усіх, син куми перелетів через салон і труп. То яке там сидіння в авто найбезпечніше - із заду посередині? Немає тут ніяких залежностей - все від випадку залежить, а краще в такі ситуації не потрапляти і про таке не думати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
57 лет, Киев
Сообщения: 3541
С нами с 14.09.2016

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Irish@]
      23 марта 2021 в 14:32 Гілками

Irish@ 22.03.2021 21:47 пишет:

felix77 22.03.2021 20:00 пишет:

Там на Борщаговской, Комарова такого добра...
Один коллектор от Политехнической до Янгеля в правом ряду...



У нас весь город в проваленных люках и это на новых покрытиях( очень много стройтехники ездит, фуры...



Встретил на днях.
Улица Набережно-Крещатицкая.
18 марта 2021г.


фото 1

фото 2

Цілодобово відкритий люк.


p.s.
Высота корпуса люка примерно
120-180мм , на первый взляд только 24 см до провалившегося люка, а под ним колодец неизвестной глубины.

Когда отремонтируют, тем более, что произошла такая трагедия.

Змінено Aleks777. (14:40 23/03/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7152
С нами с 12.11.2013

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: harald67]
      23 марта 2021 в 15:25 Гілками

harald67 23.03.2021 14:16 пишет:

Slevin Oneil 23.03.2021 12:49 пишет:

Ganni 23.03.2021 11:56 пишет:


В ответ на:

...



О, до речі так - забув про цей випадок! За логікою деяких дописувачів, тепер в Україні ніззя по центру ззаду їздити (хоча англомовний гугл називає це місце найбезпечнішим місцем в автомобілі в принципі)



Тобто, ви всерйоз не бачите різниці між "безпечно" і "безпечніше"? Для чого ці передьоргування? Всі прекрасно розуміють, що на деякий відсоток задній ряд таки безпечніший ніж передній. Але жоден ряд не дає 100% безпеки. Тому, для декого нормально зважати на те, що на задньому ряду ризик тяжких травм на умовних 10% нижчий, а іншим і пристібатись нема сенсу - через вікно вилетить і буде розказувать, який це класний метод.




Ага, щас. Можу навести "ужаси нашого городка" - років 7 тому поїхала колега (жіночої статі) з чоловіком у Західну Україну на лижах кататися. Вона спереду справа, чоловік за кермом, їх син 12 років із заду зліва за водієм, кума - із заду справа за колегою, син куми 13 років із заду посередині - всі у форіку. У тернопільській області з за повороту в лоб прилітає ссанг-йонг якийсь. Водій - труп. Колега - подушка врятувала, кілька переломів у т.ч. хребта, через кілька місяців ходила вже нормально, її син влетів головою в спинку водійського сидіння, щось собі поламав але в цілому оклигав. Кума влетіла в спинку правого переднього сидіння - найменш постраждала з усіх, син куми перелетів через салон і труп. То яке там сидіння в авто найбезпечніше - із заду посередині? Немає тут ніяких залежностей - все від випадку залежить, а краще в такі ситуації не потрапляти і про таке не думати.



Судя по Вашему описанию, все 5, забыли ремешки пристегнуть.
Чья тут вина? Могу подсказать, единственного трупа в автомобиле.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
47 лет, Киев
Сообщения: 4331
С нами с 25.01.2013

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: harald67]
      23 марта 2021 в 15:40 Гілками

harald67 23.03.2021 14:16 пишет:

7 тому поїхала колега (жіночої статі) з чоловіком у Західну Україну на лижах кататися. Вона спереду справа, чоловік за кермом, їх син 12 років із заду зліва за водієм, кума - із заду справа за колегою, син куми 13 років із заду посередині - всі у форіку. У тернопільській області з за повороту в лоб прилітає ссанг-йонг якийсь. Водій - труп. Колега - подушка врятувала, кілька переломів у т.ч. хребта, через кілька місяців ходила вже нормально, її син влетів головою в спинку водійського сидіння, щось собі поламав але в цілому оклигав. Кума влетіла в спинку правого переднього сидіння - найменш постраждала з усіх, син куми перелетів через салон і труп. То яке там сидіння в авто найбезпечніше - із заду посередині? Немає тут ніяких залежностей - все від випадку залежить, а краще в такі ситуації не потрапляти і про таке не думати.




Пристёгнуты все были?
Я трохи поработал на сто. После тех летающих по салону у меня все пристёгнуты и сзади в т.ч. и сам везде пристёгиваюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8693
С нами с 06.09.2016

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Alexandr]
      23 марта 2021 в 15:58 Гілками

сзади у меня тоже всегда все пристегиваются.
Имхо, не зря там ремни есть - значит смысл в них есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
47 лет, Киев
Сообщения: 4331
С нами с 25.01.2013

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Murzik2.0]
      23 марта 2021 в 16:22 Гілками

Это как маску не носить сейчас. Для меня самый яркий пример был мущщины сзади по центру поломали передние сидухи и за одно рёбра рёбра пристегнутым. Про полушария на лобовом даже не говорим.

По теме:
Ужасное стечение.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Murzik2.0]
      23 марта 2021 в 19:54 Гілками

Murzik2.0 23.03.2021 15:58 пишет:


Имхо, не зря там ремни есть - значит смысл в них есть.




Вот что бывает (социальная реклама), когда сзади непристегнутый. Баян конечно, но показательно.


http://youtu.be/dG6im0yjTWI


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Крышка люка пробила лобовое. Погиб ребенок [Re: Цуг]
      23 марта 2021 в 20:28 Гілками

Цуг 22.03.2021 17:50 пишет:


Це ж просто дикий збіг обставин. З таким же успіхом люк міг прилетіти у водія, у будь-якого іншого пасажира чи просто перехожого



+1. Якби летіла у водія - то повезло б, так як водії, як правило сконцентровані на дорожній ситуації. Тобто, водій би помітив її, і в нього було б пів-секунди часу, щоб увернутися, хоч частково. А в пасажира - шансів значно менше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
1 користувачів і 102 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7232

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія