autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? (5/13)

СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5018
С нами с 23.02.2011

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: Tarasoff]
      23 ноября 2021 в 11:48 Гілками

В рассматриваемом выезде у ТС хоть есть выбор, на веленый ехать или красный . Есть выезды, где на зеленый выехать решительно опасно - основной поток летит, или видимость ограничена, и под горочку может быть. Только на красный можно . И реально видел полицию, которая штрафовала в таком месте. Вот где засада.


Змінено Tarasoff (11:49 23/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: Шабля]
      23 ноября 2021 в 11:53 Гілками

Шабля 23.11.2021 11:36 пишет:

Якось трактовка не сходиться з відповіддю... чи я не зрозмів щось?

У відповіді написано, що проїхати можуть на будь-який сигнал, а в трактовці, що на забороняючий сигнал, авто мають зупинитись. Світлофор на картинці тільки один - тож в мене виникає певний дисонанс.



Всё там ясно как божий день,
В ответ на:

то водители будут обязаны остановиться перед пешеходным переходом и пропустить пешеходов.




Вам и ссылку на ДСТУ по светофорам дали , и билет с автошколы с выездом с прилегающей и регулируемым ПП, и объяснение к этому билету...
Вы уже как по мне, просто издеваетесь, лишь бы не показать, что можете быть не правы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: sarbkiev]
      23 ноября 2021 в 11:59 Гілками

sarbkiev 23.11.2021 11:53 пишет:

Вам и ссылку на ДСТУ по светофорам дали , и билет с автошколы с выездом с прилегающей и регулируемым ПП, и объяснение к этому билету...
Вы уже как по мне, просто издеваетесь, лишь бы не показать, что можете быть не правы



Де я іздіваюсь? Я с самого початку відстоюю точку зору, що перед регульованим ПП, треба зупинитись на червоне світло! Те ж саме, написано в трактовці білету, що ви привели. В чому я не правий?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: Шабля]
      23 ноября 2021 в 12:05 Гілками

Шабля 23.11.2021 11:59 пишет:

sarbkiev 23.11.2021 11:53 пишет:

Вам и ссылку на ДСТУ по светофорам дали , и билет с автошколы с выездом с прилегающей и регулируемым ПП, и объяснение к этому билету...
Вы уже как по мне, просто издеваетесь, лишь бы не показать, что можете быть не правы



Де я іздіваюсь? Я с самого початку відстоюю точку зору, що перед регульованим ПП, треба зупинитись на червоне світло! Те ж саме, написано в трактовці білету, що ви привели. В чому я не правий?


В том, что светофор для автомобилей, не может запрещать выезжать с прилегающей территории которая находиться после этого самого светофора и его стоп линии, его зона действия ДО этого выезда.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: sarbkiev]
      23 ноября 2021 в 12:10 Гілками

sarbkiev 23.11.2021 12:05 пишет:

его зона действия ДО этого выезда.




я вото тоже такой ТЗ придерживаюсь, но супротив аргУмента что, если светофор можно заметить выйдя из машины и заглянув за угол, то он действует возвражений найтить не могу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: korsar.u]
      23 ноября 2021 в 12:19 Гілками

можете точно вказати що це за місце, цікаво по гугл-карті прокрутити і роздивитись

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: sarbkiev]
      23 ноября 2021 в 12:23 Гілками

sarbkiev 23.11.2021 12:05 пишет:

Шабля 23.11.2021 11:59 пишет:

sarbkiev 23.11.2021 11:53 пишет:

Вам и ссылку на ДСТУ по светофорам дали , и билет с автошколы с выездом с прилегающей и регулируемым ПП, и объяснение к этому билету...
Вы уже как по мне, просто издеваетесь, лишь бы не показать, что можете быть не правы



Де я іздіваюсь? Я с самого початку відстоюю точку зору, що перед регульованим ПП, треба зупинитись на червоне світло! Те ж саме, написано в трактовці білету, що ви привели. В чому я не правий?


В том, что светофор для автомобилей, не может запрещать выезжать с прилегающей территории которая находиться после этого самого светофора и его стоп линии



Виїзд з прилеглої території знаходиться до світлофору, а не після! Не треба викривляти дійсність. Подивіться на фото.

Шабля 23.11.2021 11:59 пишет:

его зона действия ДО этого выезда.



Ще раз, наведіть пруф, з ПДР, чи хоча б з ДСТУ по світлофорам, якщо воно вам ближче, про зону дії світлофору. Де сказано що зона дії світлофору, обмежується стоп-лініями, чи виїздами з прилеглиї територій, чи ще чимось?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: Шабля]
      23 ноября 2021 в 12:36 Гілками

Шабля 23.11.2021 12:23 пишет:


Де сказано що зона дії світлофору, обмежується стоп-лініями, чи виїздами з прилеглиї територій, чи ще чимось?




Стоп линия у светофора есть? Есть.
Выезд за этой линией? За этой.
Сигналы светофора видно за 100 метров при выезде с прилегающей? Нет.
Есть дорожные знаки 1.24 «Светофорное регулирование». ? Нет.
Выезд с прилегающей территории регулируемый? Нет.
Какие еще могут быть тут вопросы?

Как можно нарушить проезд на запрещающий сигнал светофора, если твое авто даже не пересекает стоп линии этого самого светофора?!
В ответ на:

8.10
В случае подачи светофором (кроме реверсивного) или регулировщиком сигнала, который запрещает движение, водители должны остановиться перед дорожной разметкой 1.12 (стоп-линия), дорожным знаком 5.69 5/62,
если их нет — не ближе 10 м до ближайшего рельса перед железнодорожным переездом, перед светофором, пешеходным переходом, а если и они отсутствуют и во всех прочих случаях — перед пересекаемой проезжей частью, не создавая препятствий для движения пешеходов.



ДСТУ:
В ответ на:

7.16 Размещение дорожных светофоров (кроме транспортных типа 3 и пешеходных) должно обеспечивать видимость их сигналов на расстоянии не менее 100 м с любой полосы движения,на которую распространяется их действие, при любых погодных условиях. В противном случае необходимо предварительно установить дорожные знаки 1.24 «Светофорное регулирование».
Размещение транспортных светофоров типа 3 должно обеспечивать видимость их сигналов водителем первого транспортного средства, остановившегося перед дорожным знаком 5.62 «Место остановки» согласно ДСТУ 4100 или дорожной разметкой 1.12 «Стоп-линия» согласно ДСТУ 2587 на крайней полосе, ближайшей к этому светофору.
Размещение пешеходных светофоров должно обеспечивать видимость их сигналов пешеходам с противоположной стороны проезжей части дороги, которую пересекает пешеход.







Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (16 лет за рулем), Украина
Сообщения: 8728
С нами с 24.03.2008

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: sarbkiev]
      23 ноября 2021 в 13:45 Гілками

Holy shіt!

sarbkiev 23.11.2021 12:36 пишет:

Стоп линия у светофора есть? Есть. І що?
Выезд за этой линией? За этой. І що?
Сигналы светофора видно за 100 метров при выезде с прилегающей? Нет.І що?
Есть дорожные знаки 1.24 «Светофорное регулирование». ? Нет.І що?
Выезд с прилегающей территории регулируемый? Нет.Виїзд з прилеглої території не може бути регульованим в принципі? Просто тому що це виїзд з прилеглої території, а не перехрестя. Про регульований виїзд - писав ідіот, хоч на вашому сайті з білетами він і позначений як "преподаватель". Але таке буває. "Преподаватель" - ідіот!
Какие еще могут быть тут вопросы? Питання одне, що відміняє дію світлофора і на підставі чого? Ви на це питання відповісти не можете, натомість притрушуєте все зайвою і непотрібною в даному контексті інформацією про стоп-лінії і видимість за сто метрів. А потрібно дати просту відповідь, що може відміняти дію червоного сигналу світлофора.




sarbkiev 23.11.2021 12:36 пишет:

Как можно нарушить проезд на запрещающий сигнал светофора, если твое авто даже не пересекает стоп линии этого самого светофора?!
В ответ на:

8.10
В случае подачи светофором (кроме реверсивного) или регулировщиком сигнала, который запрещает движение, водители должны остановиться перед дорожной разметкой 1.12 (стоп-линия), дорожным знаком 5.69 5/62,
если их нет — не ближе 10 м до ближайшего рельса перед железнодорожным переездом, перед светофором, пешеходным переходом, а если и они отсутствуют и во всех прочих случаях — перед пересекаемой проезжей частью, не создавая препятствий для движения пешеходов.






Легко і не напружуючись, ви чомусь читаєте, тільки уривки, читайте виділене червоним у вашій же цитаті! Не намагайтесь видавати стоп-лінію, яка опиняється позаду вас, як індульгенцію на порушення ПДР. Стоп-лінія - не відміняє дії світлофора.

sarbkiev 23.11.2021 12:36 пишет:


ДСТУ:
В ответ на:

7.16 Размещение дорожных светофоров (кроме транспортных типа 3 и пешеходных) должно обеспечивать видимость их сигналов на расстоянии не менее 100 м с любой полосы движения,на которую распространяется их действие, при любых погодных условиях. В противном случае необходимо предварительно установить дорожные знаки 1.24 «Светофорное регулирование».
Размещение транспортных светофоров типа 3 должно обеспечивать видимость их сигналов водителем первого транспортного средства, остановившегося перед дорожным знаком 5.62 «Место остановки» согласно ДСТУ 4100 или дорожной разметкой 1.12 «Стоп-линия» согласно ДСТУ 2587 на крайней полосе, ближайшей к этому светофору.
Размещение пешеходных светофоров должно обеспечивать видимость их сигналов пешеходам с противоположной стороны проезжей части дороги, которую пересекает пешеход.






Це все пункти, що вказують на порушення при встановленні світлофора. Данне місце спроектровано неправильно з точки зору ДСТУ. Але порушення ДСТУ, не надають вам право, порушувати ПДР.

Світлофор є? Є!
Авто виїзжає на дорогу перед ним? Перед ним!
Є пункт правил, який дозволяє ігнорувати сигнал світлофору? Немає!
Те що некомпетенті дорожники встановили світлофор з порушення ДСТУ, не надає вам жодних прав його ігнорувати! Які тут ще можуть бути питання?

В нас, по країні тисячі знаків і світлофорів встановлені з порушеннями стандарту. Давайте будемо всі їх ігнорувати! На дорогах почнеться тотальний армагедон!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: Tarasoff]
      23 ноября 2021 в 13:47 Гілками

Tarasoff 23.11.2021 11:44 пишет:

korsar.u 23.11.2021 11:41 пишет:

А, можна одне питання на логіку, стоп лінія може стертися так шо її дійсно нема ?



И под снегом стоп-линии работают? )


Та ви шо? Стерлась або під снігом і усьо - можна їхати на червоне!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1131
С нами с 22.09.2008

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: VP_Son]
      23 ноября 2021 в 13:51 Гілками

VP_Son 23.11.2021 13:47 пишет:

Та ви шо? Стерлась або під снігом і усьо - можна їхати на червоне!




Ні, їхати не можна а от зупинитися де незрозуміло.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: korsar.u]
      23 ноября 2021 в 13:59 Гілками

korsar.u 23.11.2021 13:51 пишет:

VP_Son 23.11.2021 13:47 пишет:

Та ви шо? Стерлась або під снігом і усьо - можна їхати на червоне!




Ні, їхати не можна а от зупинитися де незрозуміло.



Ну почитайте все ж ПДР, я навіть Вам вже й посилання давав.

В ответ на:

8.10. У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінія), дорожнім знаком 5.69 "Місце зупинки", якщо їх немає - не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках - перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1131
С нами с 22.09.2008

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: VP_Son]
      23 ноября 2021 в 14:03 Гілками

VP_Son 23.11.2021 13:47 пишет:

Та ви шо? Стерлась або під снігом і усьо - можна їхати на червоне!




Я до того, що коли іде сніг, люди стають перед світлофором на пішоходному переході. З протилежного боку дороги світлофор розташований за ПП.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: korsar.u]
      23 ноября 2021 в 14:17 Гілками

korsar.u 23.11.2021 14:03 пишет:

VP_Son 23.11.2021 13:47 пишет:

Та ви шо? Стерлась або під снігом і усьо - можна їхати на червоне!




Я до того, що коли іде сніг, люди стають перед світлофором на пішоходному переході. З протилежного боку дороги світлофор розташований за ПП.


Відповідь приведена вище, червоненьким таким - "перед світлофором, пішохідним переходом".
Там перелік. Що раніше трапиться водію - світлофор чи перехід. Чи стоп-лінія. Чи ... ще щось з п. 8.10 ПДР.
Ну я вже й не знаю як ще можна пояснювати очевидні речі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: VP_Son]
      23 ноября 2021 в 14:20 Гілками

VP_Son 23.11.2021 14:17 пишет:

Що раніше трапиться водію - світлофор чи перехід. Чи стоп-лінія. Чи ... ще щось з п. 8.10 ПДР.
Ну я вже й не знаю як ще можна пояснювати очевидні речі.




Справа в тому що світлофор водію не трапляється, він не може його побачити.і відповідно керуватися його сигналами не може.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
may
V.I.P **
38 лет за рулем, Львов
Сообщения: 10379
С нами с 10.01.2009

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: sarbkiev]
      23 ноября 2021 в 14:22 Гілками

sarbkiev 23.11.2021 10:38 пишет:

А вот и билеты подъехали:
БИЛЕТ ПДД


шняга однозначно від експердів Моноліту.
"А" порушує п.10.4; на рівнозначному перехресті знайшли головну і другорядну; "секція для автомобілів"

Ви даремно, хлопці, ламаєте списи. Вище я вам усе спрогнозував.
Є дух і буква закону...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: nickka]
      23 ноября 2021 в 14:38 Гілками

nickka 23.11.2021 14:20 пишет:

VP_Son 23.11.2021 14:17 пишет:

Що раніше трапиться водію - світлофор чи перехід. Чи стоп-лінія. Чи ... ще щось з п. 8.10 ПДР.
Ну я вже й не знаю як ще можна пояснювати очевидні речі.




Справа в тому що світлофор водію не трапляється, він не може його побачити.і відповідно керуватися його сигналами не може.


"Наша пісня гарна, нова - заспіваймо її знову!"

То ти не знав ДЕ зупинитися:
nickka 23.11.2021 11:04 пишет:

Ну типа да. Или должна быть стоп-линия, знак стоп да что угодно.



Тицьнули в п. 8.10 ПДР.
Тепер знову світлофора не бачиш?
А перехід бачиш?
Регульований?
Світлофор повинен бути?
Не бачиш?
Так вже ж було: "НЕ БАЧИШ - НЕ ЇДЬ!!!"
Вийди й подивись.
Ну або за кермо не сідати, якщо це щось хронічне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 75
С нами с 26.08.2021

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: uds214]
      23 ноября 2021 в 15:10 Гілками

uds214 23.11.2021 12:19 пишет:

можете точно вказати що це за місце, цікаво по гугл-карті прокрутити і роздивитись




Качество УГ и фотки старые, но вот - смотрим в то место, откуда выехал ТС

панорама


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: Шабля]
      23 ноября 2021 в 15:11 Гілками

Шабля 23.11.2021 13:45 пишет:



Легко і не напружуючись, ви чомусь читаєте, тільки уривки, читайте виділене червоним у вашій же цитаті! Не намагайтесь видавати стоп-лінію, яка опиняється позаду вас, як індульгенцію на порушення ПДР. Стоп-лінія - не відміняє дії світлофора.




В ответ на:

8.10
В случае подачи светофором (кроме реверсивного) или регулировщиком сигнала, который запрещает движение, водители должны остановиться перед дорожной разметкой 1.12 (стоп-линия), дорожным знаком 5.69 5/62, если их нет — не ближе 10 м до ближайшего рельса перед железнодорожным переездом, перед светофором, пешеходным переходом, а если и они отсутствуют и во всех прочих случаях — перед пересекаемой проезжей частью, не создавая препятствий для движения пешеходов.



Если это "нет стоп линии" то у тебя проблемы со зрением:



В ответ на:

Але порушення ДСТУ, не надають вам право, порушувати ПДР.



А суд другого мнения:
Водія не можна штрафувати за порушення вимог дорожніх знаків, які встановлено з порушенням ДСТУ!

В ответ на:

Виїзд з прилеглої території не може бути регульованим в принципі? Просто тому що це виїзд з прилеглої території, а не перехрестя. Про регульований виїзд - писав ідіот



Еще как может, н-р, Т-образный перекрёсток Чаадаева с Якуба Коласа...
Пруф

Змінено sarbkiev (15:43 23/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57916
С нами с 03.09.2001

Re: Проїзд на червоне ! А чи був світлофор ? [Re: sarbkiev]
      23 ноября 2021 в 15:43 Гілками

sarbkiev 23.11.2021 15:11 пишет:


А суд другого мнения:
Водія не можна штрафувати за порушення вимог дорожніх знаків, які встановлено з порушенням ДСТУ!



Заголовок - в худшем стиле журналистики.

В реальности - сильно зависит от того, в чем именно заключается нарушение дсту, и влияет ли оно на возможность увидеть знак.

В рассматриваемом случае немного очевидно, что факт существования светофора не увидеть - затруднительно. Может, сложно увидеть текущий сигнал...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 83 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 12505

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія