autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці

энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці
      4 июля 2016 в 12:11 Гілками

Значить 27.05.2016 сталось ДТП за участю мого авто. Винна інша сторона (на стоянці вдарили моє припарковане авто). Викликали Поліцію, склали протокол про ДТП, у винної сторони забрали посвідчення водія і відправили в суд.
30.05.2016 звернувся по автоцивілці в СК "Країна" (страхова винної сторони), надав копії всіх документів (протоколів, пояснень фото, понесених витрат), експерт оглянув. Згодом страхова дала розрахунок суми виплати.
07.06.2016 зареєстрував в СК "Країна" заяву на виплату страхового відшкодування. І заяву на узгодження суми (погодився з їх розрахунком враховуючи 54% зносу вартості деталей). В заяві на виплату написав свій банківський рахунок. На моє питання чи будуть тягнути всі 90 днів з виплатою, обіцяли виплатити швидко навіть без рішення суду, оскільки сума не значна, а страхова знатна і поважна.
Тепер дзвоню, питаю коли оплатять гроші, включають "режим сніжинки". То більше місяця від патрульної поліції підтвердження не можуть отримати, то на 50 грн. зменшили мені "підтверджену" суму витрат, і просять знову приїхати переписати заяву. Сказав, що платіть на 50 грн менше, переписувати нічого не буду, бо немає часу, на катання.
Знову "сніжинка" від СК "Країна".

Цікаво скільки днів сьогодні нормально чекати виплати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
15 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3894
С нами с 19.02.2011

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      4 июля 2016 в 12:19 Гілками

Для меня "поважні" страхові закончились после страхового случая с Провидной.
Эти "лидеры рынка" завалили все сроки, пока я не написал заяву в МТСБУ. Через пару дней как миленькие все перечилили.
Совет - ДРЮЧЬТЕ их.
Как говорил мне один из участников рынка:
у нас у страховых один метод работы, если есть возможность не платить - будут максимально затягивать не платить, никто уже за свою репутацию не борется.
Если хотите вернуть деньги - боритесь за них, такова печальная реальность.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      4 июля 2016 в 12:42 Гілками

Просто в них 90 днів по закону, ось і тягнуть, в МТСБУ поки рано писати, навіть строки не порушені, просто на словах кажуть що поважні, а на насправді пі.........
Напевно потрібно подати позовну до суду проти винної сторони, а страхову притягнути як співвідповідача, і попросити ще й моралку хоча б 1000 грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Ірпінь
Сообщения: 9982
С нами с 28.02.2003

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      4 июля 2016 в 20:40 Гілками

Ol555 04.07.2016 12:42 пишет:

Просто в них 90 днів по закону, ось і тягнуть, в МТСБУ поки рано писати, навіть строки не порушені, просто на словах кажуть що поважні, а на насправді пі.........
Напевно потрібно подати позовну до суду проти винної сторони, а страхову притягнути як співвідповідача, і попросити ще й моралку хоча б 1000 грн.



Можно конечно и в суд. Только что подашь, коль даже с полиции доков еще нет?
А значит и виновность\невиновность застрахованного под вопросом. Сообщи номер дела - завтра узнаю подробности.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: LeonBuhgalter]
      6 июля 2016 в 11:45 Гілками

За моїм інформаційним запитом поліція в 5-ти денний термін надіслала форму-2 страховій. Страхова, я так розумію свій запит підготувала і не відправила в поліцію, принаймі відмовила мені надати докази відправлення.
Тобто, форма-2 в страховій вже є.
Також, вже є постанова суду по справі (хоча вона не обов'язкова для виплати).
Сьогодні третій раз переписав заяву, що згідний з сумою виплати від страхової (бо вирахували 50 грн. з узгодженої суми). Така заява не передбачена і теж ніяк не впливає на виплату.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      6 июля 2016 в 16:32 Гілками

Ol555 04.07.2016 12:11 пишет:

Значить 27.05.2016 сталось ДТП за участю мого авто. Винна інша сторона (на стоянці вдарили моє припарковане авто).

Цікаво скільки днів сьогодні нормально чекати виплати?




Був аналогічний випадок - буцнули наше запарковане авто. У винуватця ПЗУ - виплатила після рішення суду і передачі всіх документів і декількох нагадувать про себе. Особливо не поспішали, близько 2-х місяців чекали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: vasikk]
      10 июля 2016 в 00:54 Гілками

Колись у знайомого вантажівка прошкребла всю ліву сторону авто, так виплатили за 28 днів з моменту дтп. Страхова була QBE.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
46 лет (23 года за рулем), Украина: Киев-Евпатория
Сообщения: 3497
С нами с 05.07.2001

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      10 июля 2016 в 10:26 Гілками

У меня вообще с середины января до сих пор еще не установили сбитое зеркало по вине другой стороны. Тоже месяца 2-3 ждали от полиции доки в суд так как не работала областная БД ГАИ, потом суд в области виноватого, потом еще 2 месяца страховая ждала от суда ухвалы, сейчас вот только СТО начала заниматься подбором зеркала - ждать еще не одну неделю.
А вы говорите 90 дней


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Ірпінь
Сообщения: 9982
С нами с 28.02.2003

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      11 июля 2016 в 15:36 Гілками

К сожалению, конструкитива не получается. Пришлось применять дедуктивный метод. Из 20 случаев по ОСЦПВ 27.05.2016 г. по которым получены заявления на выплату 3 в Киеве. Один таки с Фордом Мондео, из профиля информация типа совпала.
Если речь о ДТП именно с этим автомобилем Ford mondeo то ситуевина следующая: застрахованная и виновная таврия имела так называемое "двойное" страхование. Первый полис от СК "Нова", по прежнему действующий, и второй таки СК "Краина".
Не вдаваясь в юридические тонкости, сие значит, что СК "Краина" не обязана возмещать ущерб, и нужно обращаться в СК "Нова".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      11 июля 2016 в 17:18 Гілками

Перевірив Ваші дедуктивні здогадки на сайті МТСБУ.
Так от, станом на момент момент укладення договору автоцивілки, поліс №___ був укладений, але не діє з 18.05.2016, а станом на момент ДТП (27.05.2016) цей поліс №___ є діючий. Пошук по ДНЗ теж видає єдиний поліс автоцивілки в СК "Країна".
Ніяких інших діючих полісів офіційна база МТСБУ не видає ні по ДНЗ, ні по VIN-коду авто.

Звідки Ваші дедуктивні здогадки, і як я повинен був про них знати?

Тому, не розумію на підставі яких таких юридичних тонкощів я повинен був звертатись в іншу страхову? І, якщо СК "Країна" прийняла в мене заяву, зробила калькуляцію, погодила зі мною суму, то неповідомлення мене про те, що діє інший поліс мало б розглядатись, як шахрайство з їх сторони.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Ірпінь
Сообщения: 9982
С нами с 28.02.2003

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      11 июля 2016 в 20:37 Гілками

В ответ на:

І, якщо СК "Країна" прийняла в мене заяву, зробила калькуляцію, погодила зі мною суму, то неповідомлення мене про те, що діє інший поліс мало б розглядатись, як шахрайство з їх сторони.



Ну если такая уверенность в "шахрайстві" то, наверное, стоит обратится в компетентные органы.
Но сие будет ноу-хау. Замечу, что и там любую заяву примут - такие требования УПК. Это потом могут развить следствие или закрыть до судебное расследование, в т.ч. и с применением ст. 383 УК Украины.
Может хватит играть в Дартаньяна и начать конструктивный диалог?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: LeonBuhgalter]
      12 июля 2016 в 11:59 Гілками

Та ні, Ваші здогадки стосовно шахрайства поки спростовуються моїм попереднім постом.
Я б із задоволенням написав заяву про злочин. Заготовки є.
А поки тільки планую скаргу в МТСБУ, якщо до кінця цього тижня не виплатять.
Принаймі, юристам СК "Країна" роботи добавиться писати відписки і пояснення з приводу перевірок.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Ірпінь
Сообщения: 9982
С нами с 28.02.2003

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      12 июля 2016 в 15:16 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ol555 12.07.2016 11:59 пишет:

Та ні, Ваші здогадки стосовно шахрайства поки спростовуються моїм попереднім постом.
Я б із задоволенням написав заяву про злочин. Заготовки є.
А поки тільки планую скаргу в МТСБУ, якщо до кінця цього тижня не виплатять.
Принаймі, юристам СК "Країна" роботи добавиться писати відписки і пояснення з приводу перевірок.




На сьогодні, компанії, що не планує завтра зникнути а розраховує працювати і через рік и два і десять зовсім не принципово сплатити відшкодування або відправити гроші в фонди МТСБУ.
Юристам за те і гроші у вигляді ЗП платять, щоб вони щось писали.
Ще раз повторюю. У випадку подвійного страхування компанія не несе відповідальності, так як другий поліс по термінах господарського кодексу є нікчемним. Але в таких випадках може бути застосований так званий режим "компромісної виплати". Попередній поліс можна просто не побачити. Фіскалам таке звісно не подобається, оскільки то є збільшення валових витрат.
Може досить працювати на вентилятор? Чи таки забрати справу у врегулювальників і на 90-й день дати юристам вказівку надіслати відмову?

На сьогодні, компанії, що не планує завтра зникнути а розраховує працювати і через рік и два і десять зовсім не принципово сплатити відшкодування або відправити гроші в фонди МТСБУ.    Юристам за те і гроші у вигляді ЗП платять, щоб вони щось писали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      13 июля 2016 в 00:30 Гілками

Дякую за підказку. Тепер знаю чого від вас можна чекати. Але уявімо ситуацію, що авто продане, і дійсно поліс від попереднього власника ще діє, проте новий власник уклав новий поліс автоцивілки. Через централізовану базу МТСБУ потерпілий може перевірити чинність тільки нового полісу по його серії і номеру, а також по новому ДНЗ авто. Звідки мені знати номер попереднього полісу, як і попереднього номеру авто, щоб повідомити обидві страхові компанії про дтп?
На підставі якої статті закону у страхової є підстави для відмови у виплаті потерпілій стороні в випадку з подвійним страхуванням?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Ірпінь
Сообщения: 9982
С нами с 28.02.2003

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      13 июля 2016 в 11:29 Гілками

Ol555 13.07.2016 00:30 пишет:

Дякую за підказку. Тепер знаю чого від вас можна чекати. Але уявімо ситуацію, що авто продане, і дійсно поліс від попереднього власника ще діє, проте новий власник уклав новий поліс автоцивілки. Через централізовану базу МТСБУ потерпілий може перевірити чинність тільки нового полісу по його серії і номеру, а також по новому ДНЗ авто. Звідки мені знати номер попереднього полісу, як і попереднього номеру авто, щоб повідомити обидві страхові компанії про дтп?
На підставі якої статті закону у страхової є підстави для відмови у виплаті потерпілій стороні в випадку з подвійним страхуванням?



Навіщо щось уявляти? Воно так і є. І не перший і не останній раз. Не передбачили законодавці свого часу такої комбінації. Адже ні попередній власник, ні теперішній ніякого умислу навіть не здогадувались робити.
По-правильному, попередній власник мав припинити дію попереднього продажу до відчудження авто, або передати поліс новому власнику. Останній вже як власник міг знову ж таки припинити дію полісу і укласти новий в тій самій або іншій компанії або просто внести зміни.
Нажаль, все набагато гірше, коли попередня компанія того... Де і як припинити дію полісу? По базі МТСБу він продовжує бути чинним, хоча всі розуміють його цінність саме як полісу таки нікчемна.
По конкретній ситуації. Кошти вже давно б могли бути виплачені, якби не два моменти:
1. Поліс Країни "спрацював" менше ніж через неділю після вказаної дати продажу. Є відповідний критерій ризику. Була додаткова перевірка.
2. Вентилятор. Нікому не приємно коли йде необгрунтоване накидування. Подивились на справу більш прискіпливо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      13 июля 2016 в 14:22 Гілками

Я почитав про "схему" подвійного страхування, якою зловживають страхові, щоб не виплачувати, але скажу наступне, що якщо СК Країна дійсно має намір працювати ще не один рік на ринку, і не може виплатити мені 10 тис грн, яких реально на ремонт не вистачає навіть з використанням б/у запчастин, тоді ви самі собі робите антирекламу, яка буде коштувати вам набагато більше збитків.

Я реально не бачу подвійного страхування в моєму випадку тому, що по полісу СК Нова, на який ви посилаєтесь, застрахована інша модель авто, з іншим ДНЗ, і я не бачу підстав мені звертатись в СК, яка того... Навіть vin номер для мене не підтвердження, тому, що по він номеру не передбачено пошуку в базі МТСБУ.

А щодо роздування вентиляторів, то скажу вам, що я не банк і не даю кредити, а просто хочу отримати свою суму на ремонт протягом 15 днів з моменту узгодження розміру відшкодування.

Згідно п. 36.2. Закону сказано, що страховик (МТСБУ) протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру страхового відшкодування з особою, яка має право на отримання відшкодування, за наявності документів, зазначених у статті 35 цього Закону, повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування зобов'язаний: у разі визнання ним вимог заявника обґрунтованими - прийняти рішення про здійснення страхового відшкодування (регламентної виплати) та виплатити його.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Ірпінь
Сообщения: 9982
С нами с 28.02.2003

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      13 июля 2016 в 15:42 Гілками

Ol555 13.07.2016 14:22 пишет:

Я почитав про "схему" подвійного страхування, якою зловживають страхові, щоб не виплачувати, але скажу наступне, що якщо СК Країна дійсно має намір працювати ще не один рік на ринку, і не може виплатити мені 10 тис грн, яких реально на ремонт не вистачає навіть з використанням б/у запчастин, тоді ви самі собі робите антирекламу, яка буде коштувати вам набагато більше збитків.

Я реально не бачу подвійного страхування в моєму випадку тому, що по полісу СК Нова, на який ви посилаєтесь, застрахована інша модель авто, з іншим ДНЗ, і я не бачу підстав мені звертатись в СК, яка того... Навіть vin номер для мене не підтвердження, тому, що по він номеру не передбачено пошуку в базі МТСБУ.

А щодо роздування вентиляторів, то скажу вам, що я не банк і не даю кредити, а просто хочу отримати свою суму на ремонт протягом 15 днів з моменту узгодження розміру відшкодування.

Згідно п. 36.2. Закону сказано, що страховик (МТСБУ) протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру страхового відшкодування з особою, яка має право на отримання відшкодування, за наявності документів, зазначених у статті 35 цього Закону, повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування зобов'язаний: у разі визнання ним вимог заявника обґрунтованими - прийняти рішення про здійснення страхового відшкодування (регламентної виплати) та виплатити його.



На цьому участь в дискуссії припиняю. Чекайте на офіційну відповідь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: Ol555]
      15 июля 2016 в 17:39 Гілками

Ага, не забудьте, що п'ятиденний строк на відповідь на мій Запит на публічну інформацію до ск країна закінчується завтра.
В понеділок чекаю відповідь на мій е-мейл.
Врегулювальники підтвердили, що справу вже передали до головного офісу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: LeonBuhgalter]
      19 июля 2016 в 09:58 Гілками

Відповідь не отримав. Строки страховою порушені, і, вже є підстави скаржитись.
Почну в порядку черговості:

1. Скарга в Нацкомфінпослуг
2. Скарга в МТСБУ
3. Позов до суду

А я ще хотів застрахувати свій автомобіль в СК "Країна"

Змінено Ol555 (15:14 19/07/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13675
С нами с 02.11.2005

Re: СК "Країна" мій досвід страхового випадку по автоцивілці [Re: man-stas]
      19 июля 2016 в 12:48 Гілками

man-stas 04.07.2016 12:19 пишет:

Для меня "поважні" страхові закончились после страхового случая с Провидной.
Эти "лидеры рынка" завалили все сроки, пока я не написал заяву в МТСБУ. Через пару дней как миленькие все перечилили.
Совет - ДРЮЧЬТЕ их.
Как говорил мне один из участников рынка:
у нас у страховых один метод работы, если есть возможность не платить - будут максимально затягивать не платить, никто уже за свою репутацию не борется.
Если хотите вернуть деньги - боритесь за них, такова печальная реальность.




чёрт его знает, как остальные
но за прошлые пол года было 2 страховых случая с разрывом в 2 месяца
PZU выплатила сразу. точнее сразу отправили на СТО, а когда СТО оплатили я не знаю
главное, мне всё сделали за день


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 20411

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія