autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте!
      16 мая 2009 в 20:37 Гілками

Вот и меня коснулось.. Пришла платная фотка (ехал 126 км/час, штраф 300 грн за превышение на 36 км/час."на дорозі позанаселенними пунктами не позначеній дор.знаками 5.1 та 5.3." Наверное если бы случилось это в населённом пункте, где я бы превысил скорость то не возмущался бы. А так в городе стараюсь ездить как можно аккуратнее, но не потому что флегма какая то, а потому что сын у меня растёт. и думаю также о других как и о своём. на зебру за 10м стану и лучше 5 минут постою и на светлофоре на моргающий торможу. Не без того что до 80-90 разгоняюсь чтоб на гору выехать но для меня это принцип - уважу я пешеходов уважут и меня. Это была преамбула.
Теперь амбула как говорят. 03 мая ездил забирать с Миргорода супругу. Машина новая (и тыщи ещё не проехал) и я во время езды не старалс гнать и периодически поглядывал на моментальный расход бензина. Как оказалось при скорости 110-120 км расход был 5,5-5,7л и я такой скорости и держался (обкатка же ещё). Возвращаясь назад на 302 км! (не населённый пункт) трассы Киев-Харьков меня (а может и не меня) сфоткали со скоростью 126 км/час. В связи с чем возмущения:
Возмущение № 1. Если бы нарушение было в населённом пункте молча бы заплатил штраф и ездил бы дальше! Но это было на дороге с разделительной полосой (знак 302км между двух направлений), в каждую сторону 2 полосы. Я понимаю что по правилам можно ехать 90 км/час + 20 км погрешности, но за такие нарушения можно штрафовать 90% едущих по трассам не в населённых пунктах!
Возмущение № 2. Протокол составлен 03.05.09. Тут же написано в протоколе что "Постанова може бути оскаржена в суді згідно зі статтями 287-289 КУпАП у вищому органі ....протягому 10 днів від дня її винесення. Письмо же, судя по штамапам отправлено 15.03.09!!! То есть через 12 дней после дня вынесения!!!
Теперь вопросы:
1. Машина офрмлена на отца (инвалид первой группы и не ездит за рулём). В техпаспорт вписаны два водителя - я (сын хозяина) и моя мама (супруга хозяина машины).Кто должен платить?
2. Я готов воевать но какие мои действия учитывая что 10 дней прошло уже для обращения в суд?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      16 мая 2009 в 21:41 Гілками

на опротестование 10 дней со дня получения постановы по почте.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Херсон
Сообщения: 1466
С нами с 01.02.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      16 мая 2009 в 22:22 Гілками

А постановление пришло просто по почте или это было письмо с уведомлением?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17630
С нами с 23.04.2007

Re: Письмо счастья. 80км/ч знак - ехал 87 [Re: Accept_PL]
      16 мая 2009 в 23:14 Гілками

я вам больше скажу.
мне тоже пришло. ехал 87км/ч в киеве на... надднепрянском шоссе 11-го мая..
всё бы так, и скорость помню, было, только вот знак там висел 80км/ч ограничение - это я точно помню.
Также как и на столичке чуть дальше, так и на надднепрянском шоссе, был знак ограничение скорости 80км/ч. Соответственно я превышал не на 27км/ч, а только на 7км/ч.

Такие пироги. Завтра заберу письмо, получится - выложу тут.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ленивый кошак ***
208 лет за рулем,
Сообщения: 35383
С нами с 24.01.2007

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      16 мая 2009 в 23:28 Гілками

Обидно конечно, но...

В ответ на:

Возмущение № 1. Если бы нарушение было в населённом пункте молча бы заплатил штраф и ездил бы дальше! Но это было на дороге с разделительной полосой (знак 302км между двух направлений), в каждую сторону 2 полосы. Я понимаю что по правилам можно ехать 90 км/час + 20 км погрешности, но за такие нарушения можно штрафовать 90% едущих по трассам не в населённых пунктах!




Сам же согласен с нарушением?! Так чего возмущаешься - что других не ловят, а вот ты попался? Если каждый кивать в сторону других будет и просить себе за это отмазку, то кого ж штрафовать-то?

В ответ на:

Возмущение № 2. Протокол составлен 03.05.09. Тут же написано в протоколе что "Постанова може бути оскаржена в суді згідно зі статтями 287-289 КУпАП у вищому органі ....протягому 10 днів від дня її винесення. Письмо же, судя по штамапам отправлено 15.03.09!!! То есть через 12 дней после дня вынесения!!!




Обжалование - 10 дней со дня получения письма! К заяве в суд приложить само письмо и конверт со штемпелями...

В ответ на:

Теперь вопросы:
1. Машина офрмлена на отца (инвалид первой группы и не ездит за рулём). В техпаспорт вписаны два водителя - я (сын хозяина) и моя мама (супруга хозяина машины).Кто должен платить?




Любой из трёх - на выбор.

В ответ на:

2. Я готов воевать но какие мои действия учитывая что 10 дней прошло уже для обращения в суд?




За что воевать будешь? Обоснуй хотя б здесь, на форуме свою позицию - может подскажут, может отговорят (если та, что в 1-ом возмущении - так ответ выше)...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 316
С нами с 01.01.2009

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      16 мая 2009 в 23:46 Гілками

Сначала проверь по базе в ГАИ висит ли этот штраф у них в компьютере. Частенько бывает что в компьютер не заносят, а только высылают бумажку на оплату. Если в базе нету - можно подтереться таким штрафом.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
waz
энтузиаст ***
53 года (27 лет за рулем), Полтава
Сообщения: 317
С нами с 05.09.2006

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 06:22 Гілками

А насчет того, что все нарушают, мне когда-то один гаец так ответил: "Ты когда нибудь рыбу ловил? Так вот, у тебя хоть раз получилось выловить ВСЮ рыбу в озере?"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: GreyDog]
      17 мая 2009 в 07:32 Гілками

В ответ на:

А постановление пришло просто по почте или это было письмо с уведомлением?



Пришло с уведомлением. Но отец не расписывался. Просто вручили и всё!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Козак]
      17 мая 2009 в 07:55 Гілками

В ответ на:

Сначала проверь по базе в ГАИ висит ли этот штраф у них в компьютере.



Через знакомых?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      17 мая 2009 в 08:07 Гілками

В ответ на:

Обидно конечно, но...
Сам же согласен с нарушением?! Так чего возмущаешься - что других не ловят, а вот ты попался? Если каждый кивать в сторону других будет и просить себе за это отмазку, то кого ж штрафовать-то?




Я не киваю в сторону других. Просто возмущает тот факт, что "для плана" любой гаец выйдет на трассу и нащёлкает налегке десяток другой машин... При чём не в открытую судя по всему, а из под тишка. Обидно ещё и то что стиль езды по населённому пункту у меня "пенсионерский" как говорят.причины указал выше. И по трассе фиг я нарушу в населённом пункте - едё 60-70 км/час! Успею! Но за езду на хорошей дороге с разделительной полосой не создавая своей скоростью никому проблем едя со скоростью, экономной для авто и своего кармана (как оказалось не совсем экономной ) - неужели за это нужно штрафовать? С 1993 года проехал тысяч 400 км и только одна запись в талоне за нарушение! Датирована тем же 1993 годом! Я не киваю в сторону других. И предупредить не получится никого. Да и для меня уроком не будет этот штраф. Ведь если я буду ехать 90-110 км/час на море или в коммандировку на западную Украину на новой машине - это будет мазохизмом! Целью любого штрафа является предупредить научить утихомирить. Какие выводы именно ТЫ сделаешь из моего штрафа? На своём Фиате будешь бравировать в Крым со скоростью 110 км/час?
Купить жигули что ли? Так по этой дороге часто шо на Вектре шо на Фокусе меня славуты с тавриями обганяют или на гонки пытаются вытянуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: waz]
      17 мая 2009 в 08:29 Гілками

В ответ на:

А насчет того, что все нарушают, мне когда-то один гаец так ответил: "Ты когда нибудь рыбу ловил? Так вот, у тебя хоть раз получилось выловить ВСЮ рыбу в озере?"



Ответом на эту фразу может быть пословица "Без труда не выловишь и рыбку из пруда!" А в моём случае он не пожелал трудится а просто бомбу кинул в ставок и насобирал на ужин (план)...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ленивый кошак ***
208 лет за рулем,
Сообщения: 35383
С нами с 24.01.2007

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 09:01 Гілками

Тут вот какое дело:

В ответ на:

Я не киваю в сторону других. Просто возмущает тот факт, что "для плана" любой гаец выйдет на трассу и нащёлкает налегке десяток другой машин...




Дело в том, что мы живём в стране, где какие-никакие, но есть - ЗАКОНЫ. Так вот согласно ЗАКОНАМ этой страны ты ДОЛЖЕН ехать вот там, на том участке не более 90км/ч! Если ты нарушил ЗАКОН, то им же предусмотрена ответственность за это нарушение. Вот тебя возмущает, что "любой гаец может выйти на трассу и с лёгкостью нащёлкать с десяток машин" НО - не просто машин, а нарушителей ЗАКОНА. Тебя не возмущает, что народ массово "ложил" на ЗАКОН, тебя возмущает, что человек, призванный следить за соблюдением ЗАКОНА исправно выполняет свои обязанности!!! А вот тут ты попался...

В ответ на:

Да и для меня уроком не будет этот штраф. Ведь если я буду ехать 90-110 км/час на море или в коммандировку на западную Украину на новой машине - это будет мазохизмом! Целью любого штрафа является предупредить научить утихомирить. Какие выводы именно ТЫ сделаешь из моего штрафа? На своём Фиате будешь бравировать в Крым со скоростью 110 км/час?




Ещё раз повторю - ЗАКОНАМИ этой страны установлены именно такие скоростные режимы, какие есть и они касаются в равной степени Ferrari и Жигулей! Нам же остаётся только обсуждать эти ЗАКОНЫ и выполнять! Может кого-то такие штрафы и не утихомирят, другой же, заплатив раз 5 по 350-400грн. подумает - стоит ли ехать "чуть быстрее" или всё-же "экономнее".

P.S. Сам не святой - если уж попался - заплачу. Вот ты негодуешь, а ведь негодуешь не по поводу, что так неправильно, а по поводу - что попался (неподсознательно)...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      17 мая 2009 в 09:10 Гілками

В ответ на:


P.S. Сам не святой - если уж попался - заплачу. Вот ты негодуешь, а ведь негодуешь не по поводу, что так неправильно, а по поводу - что попался (неподсознательно)...



Повторяюсь - за превышение (нарушение) в населённом пункте заплачу без проблем! Но вот задача - пусть поймают именно меня за такое нарушение! не дождутся, так как стараюсь ездить аккуратно!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ленивый кошак ***
208 лет за рулем,
Сообщения: 35383
С нами с 24.01.2007

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 09:28 Гілками

В ответ на:

В ответ на:


P.S. Сам не святой - если уж попался - заплачу. Вот ты негодуешь, а ведь негодуешь не по поводу, что так неправильно, а по поводу - что попался (неподсознательно)...



Повторяюсь - за превышение (нарушение) в населённом пункте заплачу без проблем! Но вот задача - пусть поймают именно меня за такое нарушение! не дождутся, так как стараюсь ездить аккуратно!




Да, ради Бога!!!
А что тебе мешает заплатить за НАРУШЕНИЕ в НЕнаселённом пункте?
Вот ты высказал готовность "повоевать":

В ответ на:

Я готов воевать но какие мои действия учитывая что 10 дней прошло уже для обращения в суд?




Так я ещё раз спрашиваю - какие аргументы в свою пользу ты можешь и будешь предъявлять судье? То, что "все нарушают" или "вот гаец вышел, и ты попался"? Что конкретно? Или, может быть, что ПДД, КУоАП и Закон "О дорожном движении" не распространяются на НЕнаселённые пункты или всё-же распространяются, но не на тебя?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      17 мая 2009 в 09:55 Гілками

Начнём с того что:
1. "У тексті постанови зазначено, що автомобіль Форд, власником якого я є, у зазначений у постанові час у зазначеному місці „рухався зі швидкістю 126 км/год поза населеним пунктом на дорозі, не позначеній дор. Знаками 5.1 та 5.3 перевищивши встановлену швидкість на 36 км/год, чим допустив порушення пункту 12.6 ПДР України. ... Враховуючи, що гр.. Литвиненко О.А. скоїв адміністративне правопорушення , передбачене ч. 1 ст. 122 КУпАП, керуючись положенням ст.. 283 зазначеного Кодексу ПОСТАНОВИВ на власника ТЗ Литвиненка Олексія Анатолійовича за скоєне правопорушення .... накласти штраф 300 (триста) грн”. Але слід відмітити, що в зв”язку з травмою, яку я отримав в 1981 році, я являюсь інвалідом І-ї групи і керувати транспортним засобом не можу в зв”язку зі станом здоров”я. В особливих відмітках Тимчасового реєстраційного талону відмічено, що автомобілем Форд, власником якого я є, можуть керувати Литвиненко Ю.О. (син) та Литвиненко Р.В. (жінка). Тому для такого висновку, що саме я, Литвиненко О.А., скоїв порушення, у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення мене ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав. Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа скоїла правопорушення. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону."
2. Номер автомобиля в Постанове написан с исправлениями. судя по исправлениям был написан сразу номер 0514, а потом исправлен на мой номер.
З.Ы. Читаю Володарского дальше...
З.Ы.Ы. Как я слышал с 22 апреля вступили в силу изменения к ПДД (щас ищу их), где минимальная скорость на такой дороге = 110 км/час + 20 км/час погрешности (то есть не нарушал я). То есть, подняв планку минимальных скоростей, Держава сама признала несовершенность в этом моменте. (могу конечно ошибаться).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ленивый кошак ***
208 лет за рулем,
Сообщения: 35383
С нами с 24.01.2007

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 10:01 Гілками

Изменения вступили в силу 5 мая (твоё нарушение - 2-го), хотя сама постанова об изменении в ПДД была принята 22.04

Читать здеся


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      17 мая 2009 в 10:14 Гілками

В ответ на:

Изменения вступили в силу 5 мая (твоё нарушение - 3-го), хотя сама постанова об изменении в ПДД была принята 22.04

Читать здеся



"На дорогах для автомобилей (дороге с отдельными проезжими частями) можно двигаться со скоростью не более 110 км/ч." Государство само признало несовершенность Закона именно в этом моменте...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Херсон
Сообщения: 1466
С нами с 01.02.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      17 мая 2009 в 12:56 Гілками

В ответ на:

Ещё раз повторю - ЗАКОНАМИ этой страны установлены именно такие скоростные режимы, какие есть и они касаются в равной степени Ferrari и Жигулей!




Прошу прощения, что вмешиваюсь, но "ЗАКОНЫ этой страны" так же "касаются в равной степени" водителей и сотрудников ГАИ. И нарушение водителя не дает право инспектору, самому нарушать закон, вынося постановление с нарушением процедуры.

В ответ на:

Вот тебя возмущает, что "любой гаец может выйти на трассу и с лёгкостью нащёлкать с десяток машин" НО - не просто машин, а нарушителей ЗАКОНА.




А как в эту концепцию вписывается славноизвестная автозаправка, нарушающая скоростной режим?

В ответ на:

P.S. Сам не святой - если уж попался - заплачу.




Т.е. если завтра по почте придет письмо с фото визирем, пойдешь оплачивать не взирая ни на что?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ! **
83 года, пїЅпїЅпїЅ
Сообщения: 5452
С нами с 17.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: GreyDog]
      17 мая 2009 в 13:20 Гілками

Обязательно обжаловать в суде. Вот иск - http://roadcontrol.org.ua/node/107

Ни в коем случае не платить деньги этим бандитам. Платить в этом случае 300 гривен, все равно что к тебе подойдут на улице, попросят 300 гривен и ты дашь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 17067
С нами с 08.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 13:23 Гілками

Я бы все же сообщил, что письмо было отправлено в то время, когда уже действовали новые поправки. Не успели на месте остановить - это их проблемы.
Все выше перечисленное все правильно указано.
Удачи в бодании с системой.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ! **
83 года, пїЅпїЅпїЅ
Сообщения: 5452
С нами с 17.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Monza]
      17 мая 2009 в 13:24 Гілками

Кстати...в КУ написано, что закон обратной силый не имеет, но не в тех случаях когда речь идет об смягчении наказания. Так вот, в данном случае ВЫ НИЧЕГО НЕ НАРУШИЛИ, ибо Вас нельзя привлечь на сегодня к ответственности поскольку закон такого не предусматривает. Так что в суд и еще раз в суд. Не слушайте никого. Кто сильно умный - пусть платит, а я считаю, что платить за ВИЗИР это полное лоховство.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Xakep]
      17 мая 2009 в 14:57 Гілками

В ответ на:

Я бы все же сообщил, что письмо было отправлено в то время, когда уже действовали новые поправки.



И это добавлю обязательно!
З.Ы. Даже если ничего не выиграю то заплачу 600 грн и ни грамма не пожалею о том что бодался!. Потому что я себя считаю законопослушным в плане вождения и нарушил там где наказывать и не обязательно. Но если меня пытаются за такое наказать то не могу не ответить тем же. Пусть тоже репу чешут! поактивнее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 18:13 Гілками

А где про погрешность в 20 км/час официально написано?
Какая моя последовательность действий? Писать сразу просьбу "про поновлення строку на подання адміністративного позову" а потом скаргу или всё в одном документе выложить?
и ещё как правильно - "Оскаржувану постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення." или "3. Зобов”язати Відповідача скасувати постанову від 03.05.2009р. № ВІ 005743 по справі про адміністративне правопорушення та адміністративну справу стосовно Литвиненка О.А. про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП закрити за відсутністю в діях складу такого правопорушення."?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 19:37 Гілками

Собственно скарга:
До Київського районного суду м. -----------------------и
Адреса: __________________________________________
(Вказати назву та адресу суду)


Начальнику ___________________ УДАІ ___________
_______________________________________________
(Вказати реквізити УДАІ регіону)


--------------------------------------------------------
Що проживає за адресою ------------------------- м. -----------------------а,
---------------------------------------

На постанову -----------------------від 03.05.2009 р.
-----------------------------. ІДПС -----------------------ського р-ну

У справі про адміністративне правопорушення,
Передбачене ч.1 ст.122 КпАП України,

СКАРГА.
Ця скарга підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи, і не містить виключення для постанов, винесених у порядку ст..14-1 КпАП України.
Стаття 289 КУпАП зазначає, що «скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено…». Постанова від 03.05.2009р. № ----------------------- по справі про адміністративне правопорушення була надіслана мені поштою 15.05.2009р., виходячи з дати на штемпелі поштового відділення м. -----------------------и, при цьому в самій постанові зазначено, що „копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності відправлено поштою 04.05.2009 р.” Я отримав лист 15 травня 2009 р., про що має бути запис у реєстрі. Тому, за таких обставин, мною пропущено термін на оскарження вищевказаної постанови, з чого вбачається наявність правових підстав для визнання причини пропуску поважною.
Окрім цього згідно вимог ст.258, ч.6. КупАП, яка прямо вказує, що копії постанови у справі про адміністративне правопорушення та матеріалів, зафіксованих за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото-і кінозйомки, відеозапису, надсилаються особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, протягом трьох днів з дня винесення такої постанови. Тобто Постанова № ----------------------- від 03.05.09 повинна бути мені відправлена не пізніше 05.05.09 року, а штемпелі на конверті вказують на те що постанова відправлена 15.05.09, що також є порушенням.
Також слід відмітити, що дата відправлення Постанови, а за штемпелем це 15.05.09 – це дата, коли вже діяла Постанова Кабінету Міністрів України № 395 „Про внесення змін до Правил Дорожнього Руху” де збільшено максимальну швидкість „на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою”. Як видно з фотографії, що додається до Постанови ВІ №-----------------------, від 03.05.2009 р., саме по такій дорозі я і їхав – знак „----------- км” встановлено на роздільній смузі.
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото- та відеофіксації, що працюють у автоматичному режимі, у відповідності до ст..14-1 КпАП.
Проте така постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав.
1. Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо або через комп’ютер (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема, швидкість, абощо, об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо. Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень. Більш того виходячи з «Методичних рекомендацій по роботі з радіолокаційним відео записуючим вимірювачем швидкості» - «Візір» визначається як радіолокаційний відео записуючий вимірювач швидкості , а не автоматичний засіб.
2. У тексті постанови зазначено, що автомобіль -----------------------, власником якого я є, у зазначений у постанові час у зазначеному місці „рухався зі швидкістю 126 км/год поза населеним пунктом на дорозі, не позначеній дор. Знаками 5.1 та 5.3 перевищивши встановлену швидкість на 36 км/год, чим допустив порушення пункту 12.6 ПДР України. ... Враховуючи, що гр.. ----------------------- ---------- скоїв адміністративне правопорушення , передбачене ч. 1 ст. 122 КУпАП, керуючись положенням ст.. 283 зазначеного Кодексу ПОСТАНОВИВ на власника ТЗ -------------------------------------- за скоєне правопорушення .... накласти штраф 300 (триста) грн”. Але слід відмітити, що в зв”язку з травмою, яку я отримав в 1981 році, я являюсь інвалідом І-ї групи і керувати транспортним засобом не можу в зв’язку зі станом здоров’я. В особливих відмітках Тимчасового реєстраційного талону відмічено, що автомобілем -----------------------, власником якого я є, можуть керувати ----------------------- (син) та ----------------------- (жінка). Тому для такого висновку, що саме я, ----------------------- ----------, скоїв порушення, у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення мене ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав. Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа скоїла правопорушення. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
3. Відповідно до пп..12.2, 12.3 зазначеної Інструкції, визначено виключний перелік способів та тактичних прийомів нагляду за дорожнім рухом. При цьому нагляд за рухом з автомобіля без спеціального пофарбування та спеціальних сигналів допускається виключно у випадках руху у потоку транспорту. А використання приватних транспортних засобів не допускається взагалі. Між тим, з фото, доданого до оскаржуваної постанови, видно, що зйомка велася з автомобіля, який припарковано, крім того автомобіль „з спеціальним пофарбуванням та спеціальними сигналами” на даній ділянці був відсутній, тому можна допустити, що зйомка велася з приватного транспортного засобу. Це говорить про порушення нормативних актів МВС при фіксації порушень, та перешкоджає застосуванню її результатів для притягнення осіб до адміністративної відповідальності.
У протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, а за таких умов різниця у кілька секунд може означати, що насправді виміряна швидкість автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.
При цьому у момент, близкий до вимірювання швидкості та зупинки, поряд із більшою швидкістю рухалися інші автомобілі.
У відповідності до стст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
Співробітник ДАІ під час вимірювання міг тримати вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
Слід відзначити також, що номер автомобіля -----------------------, власником якого я є в Постанові ВІ №----------------------- від 03.05.2009р записаний з виправленнями.
На підставі викладеного, керуючись стст.287, 288 КпАП України,

ПРОШУ:
1. Поновити процесуальний строк на оскарження постанови від 03.05.2009р. №----------------------- по справі про адміністративне правопорушення, визнавши причини пропуску строку поважними.
2. Визнати дії ДАЇ протиправними.
3. Зобов”язати Відповідача скасувати постанову від 03.05.2009р. № ----------------------- по справі про адміністративне правопорушення та адміністративну справу стосовно -------- ---------- про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП закрити за відсутністю в діях складу такого правопорушення.

„____” травня 2009 р.
(----------------------- ----------)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ! **
83 года, пїЅпїЅпїЅ
Сообщения: 5452
С нами с 17.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 23:18 Гілками

Писать нужно ИСК, и в СУД. В гаи до задницы.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5348
С нами с 14.07.2007

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      18 мая 2009 в 00:22 Гілками

В ответ на:

Т Нам же остаётся только обсуждать эти ЗАКОНЫ и выполнять!



м.л.я,
какой ты умный, да
аж тошнит
нам это то стадо в котором ты пасешься?
выполнять эти законы будут только тогда, когда последняя с.у.к.а на авто дороже 100 [*****] и номерами ХХХХ ВР будет ехать там где положено 90 не более 110 км/ч


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: bald]
      18 мая 2009 в 10:47 Гілками

Кстати, выложив на работе свои проблемы выяснил у одного из поставщиков, что оказывается не знаю как в других областях но в Полтавской дайци нанимают частника который стоит и щёлкает всех подряд.
З.Ы. Разговоры но всё же... В тот день на трасе была одна только машина дайцев - за 5 км до Полтавы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ! **
83 года, пїЅпїЅпїЅ
Сообщения: 5452
С нами с 17.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      18 мая 2009 в 11:13 Гілками

В ответ на:

Кстати, выложив на работе свои проблемы выяснил у одного из поставщиков, что оказывается не знаю как в других областях но в Полтавской дайци нанимают частника который стоит и щёлкает всех подряд.
З.Ы. Разговоры но всё же... В тот день на трасе была одна только машина дайцев - за 5 км до Полтавы.




словить урода и сдать прокуратуре


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Monza]
      18 мая 2009 в 11:43 Гілками

пару раз наведаюсь в то место с фотоаппаратом.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      25 мая 2009 в 12:39 Гілками

Оправил в пятницу в суд Позовну заяву (3 раха тьху ) Ждёмс...
Вот кстати "мой вариант"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      2 июня 2009 в 06:53 Гілками

Вот и первая реакция. Гайци просят прийти к ним и оплатить не 300 грн а целых 250 грн и закрыть это дело.. даже не знаю какой смайлик поставить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Киев
Сообщения: 323
С нами с 27.07.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      2 июня 2009 в 08:54 Гілками

Поздравляю, Нарушитель! :-)

На эту ситуацию можно посмотреть с разных сторон:

Минусы: водитель, РЕАЛЬНО нарушающий скоростной режим, имея чуть-чуть терпения и выход в интернет, может РЕАЛЬНО оспорить протокол, выписанный за это самое нарушение. Причем неважно, было оно зафиксировано с остановкой водителя или без остановки. Грустно, товарищ, грустно. Ты сам признал факт данного нарушения, а от ответственности уходишь, используя не свою правоту, а несовершенство законодательства.

Плюсы: чем больше таких скарг/исков будет поступать против гаишников, тем быстрее они научатся работать ПРАВИЛЬНО и ЗАКОННО. Для них так будет дешевле и безопаснее. Ну и плюс подлатают дырки в законодательстве, позволяющие уходить от ответственности. С этой точки зрения, камрад, я тебя поддерживаю: судись, если возможно, и выигрывай. И пусть твоя ситуация станет хоть маленьким шажком руководства ГАИ к тому, чтобы навести порядок в законодательстве и методах работы с реальными нарушителями. Потому что пока будут "лохи", платящие на карман "инспектору Петренко", таких как ты будет проще отпустить, чем бодаться с тобой в судах...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      14 июля 2009 в 06:29 Гілками

В ответ на:

Вот и первая реакция. Гайци просят прийти к ним и оплатить не 300 грн а целых 250 грн и закрыть это дело.. даже не знаю какой смайлик поставить



В результате переписки гайцы отменили постанову, выписанную на хозяина авто и требуют от хозяина информации о действительном нарушителе.
Паралельно пришла повестка в суд по этому делу на конец июля. В связи с этим 2 вопроса:
1. Как себя првильно вести в суде? (без подколок желательно)
2. Какие новые аргументы против "визиря"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6292

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія