autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! (2/2)

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ! **
83 года, пїЅпїЅпїЅ
Сообщения: 5452
С нами с 17.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Monza]
      17 мая 2009 в 13:24 Гілками

Кстати...в КУ написано, что закон обратной силый не имеет, но не в тех случаях когда речь идет об смягчении наказания. Так вот, в данном случае ВЫ НИЧЕГО НЕ НАРУШИЛИ, ибо Вас нельзя привлечь на сегодня к ответственности поскольку закон такого не предусматривает. Так что в суд и еще раз в суд. Не слушайте никого. Кто сильно умный - пусть платит, а я считаю, что платить за ВИЗИР это полное лоховство.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Xakep]
      17 мая 2009 в 14:57 Гілками

В ответ на:

Я бы все же сообщил, что письмо было отправлено в то время, когда уже действовали новые поправки.



И это добавлю обязательно!
З.Ы. Даже если ничего не выиграю то заплачу 600 грн и ни грамма не пожалею о том что бодался!. Потому что я себя считаю законопослушным в плане вождения и нарушил там где наказывать и не обязательно. Но если меня пытаются за такое наказать то не могу не ответить тем же. Пусть тоже репу чешут! поактивнее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 18:13 Гілками

А где про погрешность в 20 км/час официально написано?
Какая моя последовательность действий? Писать сразу просьбу "про поновлення строку на подання адміністративного позову" а потом скаргу или всё в одном документе выложить?
и ещё как правильно - "Оскаржувану постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення." или "3. Зобов”язати Відповідача скасувати постанову від 03.05.2009р. № ВІ 005743 по справі про адміністративне правопорушення та адміністративну справу стосовно Литвиненка О.А. про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП закрити за відсутністю в діях складу такого правопорушення."?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 19:37 Гілками

Собственно скарга:
До Київського районного суду м. -----------------------и
Адреса: __________________________________________
(Вказати назву та адресу суду)


Начальнику ___________________ УДАІ ___________
_______________________________________________
(Вказати реквізити УДАІ регіону)


--------------------------------------------------------
Що проживає за адресою ------------------------- м. -----------------------а,
---------------------------------------

На постанову -----------------------від 03.05.2009 р.
-----------------------------. ІДПС -----------------------ського р-ну

У справі про адміністративне правопорушення,
Передбачене ч.1 ст.122 КпАП України,

СКАРГА.
Ця скарга підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи, і не містить виключення для постанов, винесених у порядку ст..14-1 КпАП України.
Стаття 289 КУпАП зазначає, що «скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено…». Постанова від 03.05.2009р. № ----------------------- по справі про адміністративне правопорушення була надіслана мені поштою 15.05.2009р., виходячи з дати на штемпелі поштового відділення м. -----------------------и, при цьому в самій постанові зазначено, що „копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності відправлено поштою 04.05.2009 р.” Я отримав лист 15 травня 2009 р., про що має бути запис у реєстрі. Тому, за таких обставин, мною пропущено термін на оскарження вищевказаної постанови, з чого вбачається наявність правових підстав для визнання причини пропуску поважною.
Окрім цього згідно вимог ст.258, ч.6. КупАП, яка прямо вказує, що копії постанови у справі про адміністративне правопорушення та матеріалів, зафіксованих за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото-і кінозйомки, відеозапису, надсилаються особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, протягом трьох днів з дня винесення такої постанови. Тобто Постанова № ----------------------- від 03.05.09 повинна бути мені відправлена не пізніше 05.05.09 року, а штемпелі на конверті вказують на те що постанова відправлена 15.05.09, що також є порушенням.
Також слід відмітити, що дата відправлення Постанови, а за штемпелем це 15.05.09 – це дата, коли вже діяла Постанова Кабінету Міністрів України № 395 „Про внесення змін до Правил Дорожнього Руху” де збільшено максимальну швидкість „на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою”. Як видно з фотографії, що додається до Постанови ВІ №-----------------------, від 03.05.2009 р., саме по такій дорозі я і їхав – знак „----------- км” встановлено на роздільній смузі.
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото- та відеофіксації, що працюють у автоматичному режимі, у відповідності до ст..14-1 КпАП.
Проте така постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав.
1. Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо або через комп’ютер (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема, швидкість, абощо, об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо. Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень. Більш того виходячи з «Методичних рекомендацій по роботі з радіолокаційним відео записуючим вимірювачем швидкості» - «Візір» визначається як радіолокаційний відео записуючий вимірювач швидкості , а не автоматичний засіб.
2. У тексті постанови зазначено, що автомобіль -----------------------, власником якого я є, у зазначений у постанові час у зазначеному місці „рухався зі швидкістю 126 км/год поза населеним пунктом на дорозі, не позначеній дор. Знаками 5.1 та 5.3 перевищивши встановлену швидкість на 36 км/год, чим допустив порушення пункту 12.6 ПДР України. ... Враховуючи, що гр.. ----------------------- ---------- скоїв адміністративне правопорушення , передбачене ч. 1 ст. 122 КУпАП, керуючись положенням ст.. 283 зазначеного Кодексу ПОСТАНОВИВ на власника ТЗ -------------------------------------- за скоєне правопорушення .... накласти штраф 300 (триста) грн”. Але слід відмітити, що в зв”язку з травмою, яку я отримав в 1981 році, я являюсь інвалідом І-ї групи і керувати транспортним засобом не можу в зв’язку зі станом здоров’я. В особливих відмітках Тимчасового реєстраційного талону відмічено, що автомобілем -----------------------, власником якого я є, можуть керувати ----------------------- (син) та ----------------------- (жінка). Тому для такого висновку, що саме я, ----------------------- ----------, скоїв порушення, у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення мене ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав. Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа скоїла правопорушення. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
3. Відповідно до пп..12.2, 12.3 зазначеної Інструкції, визначено виключний перелік способів та тактичних прийомів нагляду за дорожнім рухом. При цьому нагляд за рухом з автомобіля без спеціального пофарбування та спеціальних сигналів допускається виключно у випадках руху у потоку транспорту. А використання приватних транспортних засобів не допускається взагалі. Між тим, з фото, доданого до оскаржуваної постанови, видно, що зйомка велася з автомобіля, який припарковано, крім того автомобіль „з спеціальним пофарбуванням та спеціальними сигналами” на даній ділянці був відсутній, тому можна допустити, що зйомка велася з приватного транспортного засобу. Це говорить про порушення нормативних актів МВС при фіксації порушень, та перешкоджає застосуванню її результатів для притягнення осіб до адміністративної відповідальності.
У протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, а за таких умов різниця у кілька секунд може означати, що насправді виміряна швидкість автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.
При цьому у момент, близкий до вимірювання швидкості та зупинки, поряд із більшою швидкістю рухалися інші автомобілі.
У відповідності до стст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
Співробітник ДАІ під час вимірювання міг тримати вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
Слід відзначити також, що номер автомобіля -----------------------, власником якого я є в Постанові ВІ №----------------------- від 03.05.2009р записаний з виправленнями.
На підставі викладеного, керуючись стст.287, 288 КпАП України,

ПРОШУ:
1. Поновити процесуальний строк на оскарження постанови від 03.05.2009р. №----------------------- по справі про адміністративне правопорушення, визнавши причини пропуску строку поважними.
2. Визнати дії ДАЇ протиправними.
3. Зобов”язати Відповідача скасувати постанову від 03.05.2009р. № ----------------------- по справі про адміністративне правопорушення та адміністративну справу стосовно -------- ---------- про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП закрити за відсутністю в діях складу такого правопорушення.

„____” травня 2009 р.
(----------------------- ----------)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ! **
83 года, пїЅпїЅпїЅ
Сообщения: 5452
С нами с 17.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      17 мая 2009 в 23:18 Гілками

Писать нужно ИСК, и в СУД. В гаи до задницы.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5348
С нами с 14.07.2007

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Alexsus]
      18 мая 2009 в 00:22 Гілками

В ответ на:

Т Нам же остаётся только обсуждать эти ЗАКОНЫ и выполнять!



м.л.я,
какой ты умный, да
аж тошнит
нам это то стадо в котором ты пасешься?
выполнять эти законы будут только тогда, когда последняя с.у.к.а на авто дороже 100 [*****] и номерами ХХХХ ВР будет ехать там где положено 90 не более 110 км/ч


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: bald]
      18 мая 2009 в 10:47 Гілками

Кстати, выложив на работе свои проблемы выяснил у одного из поставщиков, что оказывается не знаю как в других областях но в Полтавской дайци нанимают частника который стоит и щёлкает всех подряд.
З.Ы. Разговоры но всё же... В тот день на трасе была одна только машина дайцев - за 5 км до Полтавы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ! **
83 года, пїЅпїЅпїЅ
Сообщения: 5452
С нами с 17.01.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      18 мая 2009 в 11:13 Гілками

В ответ на:

Кстати, выложив на работе свои проблемы выяснил у одного из поставщиков, что оказывается не знаю как в других областях но в Полтавской дайци нанимают частника который стоит и щёлкает всех подряд.
З.Ы. Разговоры но всё же... В тот день на трасе была одна только машина дайцев - за 5 км до Полтавы.




словить урода и сдать прокуратуре


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Monza]
      18 мая 2009 в 11:43 Гілками

пару раз наведаюсь в то место с фотоаппаратом.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      25 мая 2009 в 12:39 Гілками

Оправил в пятницу в суд Позовну заяву (3 раха тьху ) Ждёмс...
Вот кстати "мой вариант"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      2 июня 2009 в 06:53 Гілками

Вот и первая реакция. Гайци просят прийти к ним и оплатить не 300 грн а целых 250 грн и закрыть это дело.. даже не знаю какой смайлик поставить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Киев
Сообщения: 323
С нами с 27.07.2008

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      2 июня 2009 в 08:54 Гілками

Поздравляю, Нарушитель! :-)

На эту ситуацию можно посмотреть с разных сторон:

Минусы: водитель, РЕАЛЬНО нарушающий скоростной режим, имея чуть-чуть терпения и выход в интернет, может РЕАЛЬНО оспорить протокол, выписанный за это самое нарушение. Причем неважно, было оно зафиксировано с остановкой водителя или без остановки. Грустно, товарищ, грустно. Ты сам признал факт данного нарушения, а от ответственности уходишь, используя не свою правоту, а несовершенство законодательства.

Плюсы: чем больше таких скарг/исков будет поступать против гаишников, тем быстрее они научатся работать ПРАВИЛЬНО и ЗАКОННО. Для них так будет дешевле и безопаснее. Ну и плюс подлатают дырки в законодательстве, позволяющие уходить от ответственности. С этой точки зрения, камрад, я тебя поддерживаю: судись, если возможно, и выигрывай. И пусть твоя ситуация станет хоть маленьким шажком руководства ГАИ к тому, чтобы навести порядок в законодательстве и методах работы с реальными нарушителями. Потому что пока будут "лохи", платящие на карман "инспектору Петренко", таких как ты будет проще отпустить, чем бодаться с тобой в судах...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
9 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Письмо счастья. Превышение в ненаселённом пункте! [Re: Accept_PL]
      14 июля 2009 в 06:29 Гілками

В ответ на:

Вот и первая реакция. Гайци просят прийти к ним и оплатить не 300 грн а целых 250 грн и закрыть это дело.. даже не знаю какой смайлик поставить



В результате переписки гайцы отменили постанову, выписанную на хозяина авто и требуют от хозяина информации о действительном нарушителе.
Паралельно пришла повестка в суд по этому делу на конец июля. В связи с этим 2 вопроса:
1. Как себя првильно вести в суде? (без подколок желательно)
2. Какие новые аргументы против "визиря"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
1 користувачів і 18 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6295

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія