autoua
×
Autoua.netФорумПивна в шинку

Війскове навчання (2/5)

Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      9 июня 2022 в 12:01 Гілками

dynarsis 09.06.2022 11:37 пишет:

AlexAudiCoupe 09.06.2022 00:07 пишет:


Справедливости ради, у нас прибытие в Украину партии помп Хатсанов - просто праздник!

Где нарезняк? 3.5 месяца война. Вымели. Где новый?

Где патроны?

Повторяется ситуация 2013-2014 года? Оружия нет. Кто не дает? Нам не дают или мы не хотим?

Откуда надо возить отечественные гражданские СКС и АКМ? Где там хромает логистика?

ЗЫ. По логистике. Все АТБ и прочие забиты польской и прибалтийской водкой. Там логистика работает, везде работает а вот почему-то Ремингтоны с Винчестерами везти не получается?



1) лежать і хатсани і ретаї, бери не хочу
2) нарізняк нікуди не зникав з перших днів війни. чи крім модних арок більше нічого не існує?
3) патрони у 308, 30-06, 6.5, 12 і тд були весь час. чи пану подавай 1000 патронів у 223?
4) оцивільнених калашів в продажу вже не буде. Якшо є бажання можна їх отримати в зсу/тро/дфтг
5) хто заважав придбати зброю до 24?


а что было из 223? Болтовики?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      9 июня 2022 в 12:06 Гілками

dynarsis 09.06.2022 11:37 пишет:

AlexAudiCoupe 09.06.2022 00:07 пишет:


Справедливости ради, у нас прибытие в Украину партии помп Хатсанов - просто праздник!

Где нарезняк? 3.5 месяца война. Вымели. Где новый?

Где патроны?

Повторяется ситуация 2013-2014 года? Оружия нет. Кто не дает? Нам не дают или мы не хотим?

Откуда надо возить отечественные гражданские СКС и АКМ? Где там хромает логистика?

ЗЫ. По логистике. Все АТБ и прочие забиты польской и прибалтийской водкой. Там логистика работает, везде работает а вот почему-то Ремингтоны с Винчестерами везти не получается?



1) лежать і хатсани і ретаї, бери не хочу
2) нарізняк нікуди не зникав з перших днів війни. чи крім модних арок більше нічого не існує?
3) патрони у 308, 30-06, 6.5, 12 і тд були весь час. чи пану подавай 1000 патронів у 223?
4) оцивільнених калашів в продажу вже не буде. Якшо є бажання можна їх отримати в зсу/тро/дфтг
5) хто заважав придбати зброю до 24?



1) хатсаны и Ретеи лежат снова до первой жопы_. И тогда их или снова не будет или снова они будут +50% от стоимости сейчас


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: дфтг [Re: -Виталя-]
      9 июня 2022 в 12:13 Гілками

-Виталя- 09.06.2022 09:15 пишет:

Mogaba 08.06.2022 17:45 пишет:



Збирайтесь в групи, наймайте інструктора на групу щоб було дешевше і тренуйтесь.
Хочте є і колишні (зараз правда дещо дефіцит) війскові які працюють інструкторами.

Щоб давати взаємодію в підрозділі, має бути саме підрозділ, бо це бойове злагодження. Сенсу не ма давати його одній особі.





от призвали і одразу "бойове злагодження"?

чи все ж таки спочатку є якийсь вишкіл\курс молодого бійця?


два часа назад ехал с работы, заехал в свою
бывшую Самооборону, они дфтг уже. Как раз выезжали на учения и делают это регулярно. Люди сами готовятся


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: дфтг [Re: -Виталя-]
      9 июня 2022 в 12:22 Гілками

-Виталя- 08.06.2022 16:48 пишет:

Трішки про систему, яку ми обговорювали у топіку "помпа - складний вибір"

Дано:
- середньостатистичний офісний робітник за 40 років.
- є робота (тьху 3 рази), сім'я, яку треба годувати, та фіндопомога (не сама маленька) різним фондам та волонерським організацім.
- не служив, навичок\досвіду не має.

є у цього офісного робітника думка придбати за свій рахунок(!) зброю, одяг, снарягу, набої, зв'язок (скіки все це коштує знає будь-який військовий або той, хто збирав рідних/друзів) та пройти якийсь вишкіл - бо хто зна що буде далі та і взагалі, ехо війни (крімінал і т.п.) у будь-якому разі ще буде роками тягнутися.

є, навіть, у цього офісного робітника думка записатися до дфтг щоб у вільний від роботи час та по мірі можливості допомагати на районі поліції - патрулювання, стояння на блок-постах та ще щось таке.

І от відкриває цей офісний робітник сайти зброймагазів і офігіває від стрибка цін у 50-60% на зброю та 100% на набої.
На питання у місцеву ТРО "чи можна з вами тренуватися як вільний слухач" відповідь "ні", а що таке дфтг, які ії функції, то взагали "відчепися - не до тебе".

Питання:
- чи є зараз система у тро\дфтг чи нема?
- чи тро просто став ще одним підрозілом ЗСУ, який має на папері одні задачі, а в реальності інші, а з дфтг взагалі не розуміють що робити?

- чому влада не може\хоче (ріторічне питання) на рівні держави зробити цивільну зброю доступною та дати можливість тим, хто працює, має дохід та підтримує економіку, можлівість озброєння та тренування за свій рахунок по якихось адекватних цінах?

Чи то "благими намірами..."?



Вас никто не пустит сейчас в дфтг как вільний слухач" сейчас все очень жёстко с отбором кто ты/что ты и так далее.в первые месяцы войны ночные пароли левым людям(знакомым знакомых) было достать гораздо легче чем сейчас, хоть сейчас пароли без удостоверений и пропуска на машине ничего не значат и это правильно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: дфтг [Re: Lacett]
      9 июня 2022 в 14:06 Гілками

Lacett 09.06.2022 12:13 пишет:

два часа назад ехал с работы, заехал в свою
бывшую Самооборону, они дфтг уже. Как раз выезжали на учения и делают это регулярно. Люди сами готовятся





я живу у комплексі де майже 3 тис квартир. і на запит, а чи є у нашого комплексу ТРО\ДФТГ відповідь ніхто дати не може.

тобто, системи нема - кожен гуртується як може.
чи то може вона і є але ж і я не жираф - не бачу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      9 июня 2022 в 23:34 Гілками

dynarsis 09.06.2022 11:37 пишет:

AlexAudiCoupe 09.06.2022 00:07 пишет:


Справедливости ради, у нас прибытие в Украину партии помп Хатсанов - просто праздник!

Где нарезняк? 3.5 месяца война. Вымели. Где новый?

Где патроны?

Повторяется ситуация 2013-2014 года? Оружия нет. Кто не дает? Нам не дают или мы не хотим?

Откуда надо возить отечественные гражданские СКС и АКМ? Где там хромает логистика?

ЗЫ. По логистике. Все АТБ и прочие забиты польской и прибалтийской водкой. Там логистика работает, везде работает а вот почему-то Ремингтоны с Винчестерами везти не получается?



1) лежать і хатсани і ретаї, бери не хочу
2) нарізняк нікуди не зникав з перших днів війни. чи крім модних арок більше нічого не існує?
3) патрони у 308, 30-06, 6.5, 12 і тд були весь час. чи пану подавай 1000 патронів у 223?
4) оцивільнених калашів в продажу вже не буде. Якшо є бажання можна їх отримати в зсу/тро/дфтг
5) хто заважав придбати зброю до 24?




1. Лежат. Давно? Две недели?
2. Есть, навалом .22 и 9х21. Ннннада? Минималка .223 - 60800. Не, есть и мосинки, конечно...
3. Да, пану подавай. А что? Сейчас есть .223, ОТ 60 грн за патрон. Много натренируешься? Ну а кто кинулся за Мосинкой, как в предыдущем пункте, вообще везунчик. И еще - за остальными не смотрел, но 12 калибр тоже только начал появляться.
4. Будет, не будет. Посмотрим.
5. Кто мешал купить бензин и соль до 24?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
Киев
Сообщения: 46
С нами с 05.01.2017

Re: дфтг [Re: AlexAudiCoupe]
      10 июня 2022 в 01:21 Гілками

AlexAudiCoupe 09.06.2022 23:34 пишет:


1. Лежат. Давно? Две недели?
2. Есть, навалом .22 и 9х21. Ннннада? Минималка .223 - 60800. Не, есть и мосинки, конечно...
3. Да, пану подавай. А что? Сейчас есть .223, ОТ 60 грн за патрон. Много натренируешься? Ну а кто кинулся за Мосинкой, как в предыдущем пункте, вообще везунчик. И еще - за остальными не смотрел, но 12 калибр тоже только начал появляться.
4. Будет, не будет. Посмотрим.
5. Кто мешал купить бензин и соль до 24?




Хто хоче той знаходить все що треба, а хто не хоче той жаліється і розказує що подавай йому арку в 223 за 500$ і патрони по 50 центів і плювати що є таке поняття як ринок, а тим паче ринок в стані війни.
1. є людина яку знаю особисто що прийшла в ібіс в середині квітня і купила помпу за 9.5к грн з вітрини без всіляких звязків як звичаний покупець
2. є людина яку знаю особисто що прийшла в ібіс в кінці квітня і купила болтовик savage в 308 за 24к грн з вітрини без всіляких звязків як звичаний покупець, ходячи до цього 2 тижні з проблемою вибору що брати з того що було в наявності - ата армс за 20к, саваж/ремінгтон за 24/26к чи маузер за 30+к (ну і всього іншого шо ще дорожче)
3. людина з п1 одразу після отримання книжки на помпу прийшла в перших числах травня в ібіс і знову ж таки вільно купила скільки хотіла дробу і картечі 12 калібру по 18-25 грн за патрон.
І це при тому що ібіс жаліється що проплатив патрони постачальнику, вони є в нього на складі але він просто боїться їх везти і придумує як відпетляти
5. в мене і зараз немає жодних проблем з купівлею пального за готівку просто постоявши в черзі 10хв. Пачки солі мені вистачає більше ніж на рік


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
50 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 20001
С нами с 27.11.2008

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      10 июня 2022 в 01:36 Гілками

dynarsis 10.06.2022 01:21 пишет:

Пачки солі мені вистачає більше ніж на рік




Ты холост и не любишь готовить

АПД Шоп по теме. Крайний раз в ормаге был в обед 23 февраля. Купил штук 200 картечных патронов ТАХО (на двоих с другом) и это были все, больше в магазе не осталось. Остались только сильно дороже типа рема и тп. Так что дефицит таки трохи присутствовал.

Змінено Lekha (01:41 10/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
27 лет за рулем, Днепр
Сообщения: 13346
С нами с 20.08.2004

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      10 июня 2022 в 02:10 Гілками

dynarsis 10.06.2022 01:21 пишет:

AlexAudiCoupe 09.06.2022 23:34 пишет:


1. Лежат. Давно? Две недели?
2. Есть, навалом .22 и 9х21. Ннннада? Минималка .223 - 60800. Не, есть и мосинки, конечно...
3. Да, пану подавай. А что? Сейчас есть .223, ОТ 60 грн за патрон. Много натренируешься? Ну а кто кинулся за Мосинкой, как в предыдущем пункте, вообще везунчик. И еще - за остальными не смотрел, но 12 калибр тоже только начал появляться.
4. Будет, не будет. Посмотрим.
5. Кто мешал купить бензин и соль до 24?




Хто хоче той знаходить все що треба, а хто не хоче той жаліється і розказує що подавай йому арку в 223 за 500$ і патрони по 50 центів і плювати що є таке поняття як ринок, а тим паче ринок в стані війни.
1. є людина яку знаю особисто що прийшла в ібіс в середині квітня і купила помпу за 9.5к грн з вітрини без всіляких звязків як звичаний покупець
2. є людина яку знаю особисто що прийшла в ібіс в кінці квітня і купила болтовик savage в 308 за 24к грн з вітрини без всіляких звязків як звичаний покупець, ходячи до цього 2 тижні з проблемою вибору що брати з того що було в наявності - ата армс за 20к, саваж/ремінгтон за 24/26к чи маузер за 30+к (ну і всього іншого шо ще дорожче)
3. людина з п1 одразу після отримання книжки на помпу прийшла в перших числах травня в ібіс і знову ж таки вільно купила скільки хотіла дробу і картечі 12 калібру по 18-25 грн за патрон.
І це при тому що ібіс жаліється що проплатив патрони постачальнику, вони є в нього на складі але він просто боїться їх везти і придумує як відпетляти
5. в мене і зараз немає жодних проблем з купівлею пального за готівку просто постоявши в черзі 10хв. Пачки солі мені вистачає більше ніж на рік




Может в Киеве такое счастье и доступно было. Не знаю, в Днепре без связей в магазин даже не зайти было.
Хотя да, у более мелких конкурентов я видел болтовики в 30-06 и ещё каком-то хорошем не ходовом калибре без шансов купить патроны, типа 300wm, не помню.
В .223 не было ничего
Из патронов был только 308 по 250 грн. благо тому кто умеет его много не надо, а пулемёты приехали со своим бк))

А, 9х21 был, МР38, подкалывали городскую ТО, хотели им спонсорскую помощь оказать, забавно в патрулях бы смотрелись)) ну его и сейчас на реиберте производитель напрямую предлагает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
50 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 20001
С нами с 27.11.2008

Re: дфтг [Re: Mogaba]
      10 июня 2022 в 02:24 Гілками

Mogaba 10.06.2022 02:10 пишет:

А, 9х21 был, МР38, подкалывали городскую ТО, хотели им спонсорскую помощь оказать, забавно в патрулях бы смотрелись)) ну его и сейчас на реиберте производитель напрямую предлагает.




Да, со "шмайсерами" ТРО бы "смотрелось"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
48 лет (22 года за рулем), Обухов<->Киев
Сообщения: 4449
С нами с 25.07.2006

Re: дфтг [Re: Lekha]
      10 июня 2022 в 09:47 Гілками

Lekha 10.06.2022 02:24 пишет:

Mogaba 10.06.2022 02:10 пишет:

А, 9х21 был, МР38, подкалывали городскую ТО, хотели им спонсорскую помощь оказать, забавно в патрулях бы смотрелись)) ну его и сейчас на реиберте производитель напрямую предлагает.




Да, со "шмайсерами" ТРО бы "смотрелось"




Да... картинка была бы еще та...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43941
С нами с 14.10.2011

Re: дфтг [Re: BOYMEN]
      10 июня 2022 в 09:50 Гілками

BOYMEN 10.06.2022 09:47 пишет:

Lekha 10.06.2022 02:24 пишет:

Mogaba 10.06.2022 02:10 пишет:

А, 9х21 был, МР38, подкалывали городскую ТО, хотели им спонсорскую помощь оказать, забавно в патрулях бы смотрелись)) ну его и сейчас на реиберте производитель напрямую предлагает.




Да, со "шмайсерами" ТРО бы "смотрелось"




Да... картинка была бы еще та...



еще бы 5000 немецких касок


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      10 июня 2022 в 09:53 Гілками

dynarsis 10.06.2022 01:21 пишет:


Хто хоче той знаходить все що треба, а хто не хоче той жаліється і розказує що подавай йому арку в 223 за 500$ і патрони по 50 центів і плювати що є таке поняття як ринок, а тим паче ринок в стані війни.





да і, взагалі, накой та держава - най мудрий нарід сам вірішує усі всі свої проблеми.

перекладаю свій сарказм на "мудронарідну мову" - все, у чому держава зацікавлена, потрібно заохочуватися і підтримуватися державою.
для того, у тому числі, держава і існує - створювати та організовувати систему.

стрілецька зброя, спорядження та набої повинні бути у воюючій країні доступними і дешевими. якщо цього нема - значить держава НЕ зацікавлена щоб її населення мало можливість озброїтися та навчатися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: дфтг [Re: -Виталя-]
      10 июня 2022 в 10:20 Гілками

-Виталя- 10.06.2022 09:53 пишет:

dynarsis 10.06.2022 01:21 пишет:


Хто хоче той знаходить все що треба, а хто не хоче той жаліється і розказує що подавай йому арку в 223 за 500$ і патрони по 50 центів і плювати що є таке поняття як ринок, а тим паче ринок в стані війни.





да і, взагалі, накой та держава - най мудрий нарід сам вірішує усі всі свої проблеми.

перекладаю свій сарказм на "мудронарідну мову" - все, у чому держава зацікавлена, потрібно заохочуватися і підтримуватися державою.
для того, у тому числі, держава і існує - створювати та організовувати систему.

стрілецька зброя, спорядження та набої повинні бути у воюючій країні доступними і дешевими. якщо цього нема - значить держава НЕ зацікавлена щоб її населення мало можливість озброїтися та навчатися.




Именно это я и хотел сказать, а не иди и сам ищи и лови.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
27 лет за рулем, Днепр
Сообщения: 13346
С нами с 20.08.2004

Re: дфтг [Re: AlexAudiCoupe]
      10 июня 2022 в 11:01 Гілками

Вы как в другой стране живёте
То что государство должно можно обсудить в политичке.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1084
С нами с 06.08.2010

Re: дфтг [Re: sigma]
      10 июня 2022 в 12:30 Гілками

sigma 08.06.2022 17:38 пишет:

Цілком згоден і у мене такіж думки. Я айтішник "за 50", який не зможе пробежати з NLAW на плечі більш 100м. Але, в мене уже була сітуація, коли четверо такіх як я, не вміючих стріляти по людях, встали в ночі в бойову позіцию і почали бій. Було жахливо - не те слово. Але велика частина цього страху - відсутність інформаці, що робити в такой сітуації. Тобто, як вибрати гарну позіцию, як стріляти, на якой відстані, якись правила поведінки в групі та інше. Я негоден до стройовой, але всяко може бути. Та і вірно казав: після війни буде декілька років тотального бандітизму і такі навички будут дуже корисні. Я згоден обучатися за свій рахунок. Так, я можу знайти інструктора, но це буде виключно "теорія" - ніхто не дозволить використовівати реальну зброю.



В Капитановке до войны был тир Снайпер и Практик. Вероятно, работатет и сейчас. Может не совсем то, но можно получить основы практической стрельбы как в группе, так и индивидуально. Пистолет, нарезное, гладкое - приносить с собой.

Змінено softroom (12:31 10/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: дфтг [Re: Mogaba]
      10 июня 2022 в 15:08 Гілками

Mogaba 10.06.2022 11:01 пишет:

Вы как в другой стране живёте
То что государство должно можно обсудить в политичке.




Никто не говорит про "должно".

Речь том, чтобы не мешать и не лезть.

А так получается парадокс. Тут рассказывают что экспортеры ничего не вводили, государство никому не мешает, логистика в принципе тоже не хормает.

Тогда почему? Почему посты "А у меня один знакомый взял и купил"?

А я в то время ездил в Ибис на Гетьмана, так тот был вообще закрыт.

Может, это наши оружейники создают ажиотаж и продают из-под полы?

ЗЫ. Сейчас на сайте Ибиса. 12К картечь самая дешевая 29 грн.

.223 - 68 грн штука.

на сайте Ствола вообще патронов как категории нет.

Рассказы про "А один мой знакомый..." - это рассказы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
Киев
Сообщения: 46
С нами с 05.01.2017

Re: дфтг [Re: AlexAudiCoupe]
      10 июня 2022 в 15:41 Гілками

AlexAudiCoupe 10.06.2022 15:08 пишет:


Никто не говорит про "должно".

Речь том, чтобы не мешать и не лезть.

А так получается парадокс. Тут рассказывают что экспортеры ничего не вводили, государство никому не мешает, логистика в принципе тоже не хормает.

Тогда почему? Почему посты "А у меня один знакомый взял и купил"?

А я в то время ездил в Ибис на Гетьмана, так тот был вообще закрыт.

Может, это наши оружейники создают ажиотаж и продают из-под полы?

ЗЫ. Сейчас на сайте Ибиса. 12К картечь самая дешевая 29 грн.

.223 - 68 грн штука.

на сайте Ствола вообще патронов как категории нет.

Рассказы про "А один мой знакомый..." - это рассказы.



1)а чим держава заважає? бізнес може спокійно закуповати зброю і патрони і робить це, все проплачує, а завод за бугром просто морозиться і не везе. Тут теж держава винна чи вона ще й замість приватного бізнесу має все привезти?
2)от дивина - ти в той час їздив на Гетьмана і чомусь було закрито, а я весь квітень через день у ньому був і роздивлявся вітрину.
3)3 тижні тому проходив біля ствола, зайшов і купив кілька пачок патронів у 12 і 308
4)>"А один мой знакомый..." - это рассказы.
тобі чеки показати, чи ти потім будеш розповідати шо це фотошоп?
5)на сайті ібіса прям зараз бачу саму дешеву картеч по 18.56, але якщо такі проблеми навіть з пошуком на сайті, то в мене відпадають всі питання чому у людини проблеми і з усім іншим


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      10 июня 2022 в 16:43 Гілками

dynarsis 10.06.2022 15:41 пишет:

AlexAudiCoupe 10.06.2022 15:08 пишет:


Никто не говорит про "должно".

Речь том, чтобы не мешать и не лезть.

А так получается парадокс. Тут рассказывают что экспортеры ничего не вводили, государство никому не мешает, логистика в принципе тоже не хормает.

Тогда почему? Почему посты "А у меня один знакомый взял и купил"?

А я в то время ездил в Ибис на Гетьмана, так тот был вообще закрыт.

Может, это наши оружейники создают ажиотаж и продают из-под полы?

ЗЫ. Сейчас на сайте Ибиса. 12К картечь самая дешевая 29 грн.

.223 - 68 грн штука.

на сайте Ствола вообще патронов как категории нет.

Рассказы про "А один мой знакомый..." - это рассказы.



1)а чим держава заважає? бізнес може спокійно закуповати зброю і патрони і робить це, все проплачує, а завод за бугром просто морозиться і не везе. Тут теж держава винна чи вона ще й замість приватного бізнесу має все привезти?
2)от дивина - ти в той час їздив на Гетьмана і чомусь було закрито, а я весь квітень через день у ньому був і роздивлявся вітрину.
3)3 тижні тому проходив біля ствола, зайшов і купив кілька пачок патронів у 12 і 308
4)>"А один мой знакомый..." - это рассказы.
тобі чеки показати, чи ти потім будеш розповідати шо це фотошоп?
5)на сайті ібіса прям зараз бачу саму дешеву картеч по 18.56, але якщо такі проблеми навіть з пошуком на сайті, то в мене відпадають всі питання чому у людини проблеми і з усім іншим




Ну расскажи как ты там рассматривал витрину весь апрель? ???

Компанія ІБІС відновлює роботу своїх магазинів зброї. Зверніть увагу, що зброю та патрони ви можете придбати виключно в магазинах.

2022-04-21 00:00:00

Да, я на Гетьмана заходил. Причем два раза - когда сдавал ствол в марстерскую, и когда забирал. Да, мастерская работала в полный рост. Да, тир для отстрела работал. Магазин был пуст.

"проходив біля ствола, зайшов і купив кілька пачок патронів у 12 і 308" - я не хочу ехать куда-то и проходить мимо. Тратить свое время и бензин. На сайте даже категории "патроны" нет. Чего я туда поеду?

Змінено AlexAudiCoupe (17:03 10/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
Киев
Сообщения: 46
С нами с 05.01.2017

Re: дфтг [Re: AlexAudiCoupe]
      10 июня 2022 в 17:09 Гілками

AlexAudiCoupe 10.06.2022 16:43 пишет:


Ну расскажи как ты там рассматривал витрину весь апрель? ???
Компанія ІБІС відновлює роботу своїх магазинів зброї. Зверніть увагу, що зброю та патрони ви можете придбати виключно в магазинах.
2022-04-21 00:00:00
Да, я на Гетьмана заходил. Причем два раза - когда сдавал ствол в марстерскую, и когда забирал. Да, мастерская работала в полный рост. Да, тир для отстрела работал. Магазин был пуст.



на гетьмана магаз працював до 16.00
перевірив чек - дата придбання 20.04, цікаво як же можна було придбати у магазині якшо він був зачинений, прям фантастика.
далі відкриваємо пост в фб від 9 квітня https://www.facebook.com/ibisnetua/posts...DyCCmiGaCfXVMql
знову магія - Друзі, ми відновили роботу магазинів Ібіс у Львові, Дніпрі та Одесі&#10071;&#65039;
Графік роботи магазинів:
Магазин Ібіс у Львові З 10:00 до 17:00
Магазин Ібіс у Дніпрі З 10:00 до 18:00
Магазин Ібіс в Одесі З 10:00 до 16:00
Також працюють магазини в Києві:
Пр-т Степана Бандери 20 З 10:00 до 18:00
Вул. В. Гетьмана, 27 З 10:00 до 16:00

як я і казав, немає сенсу щось доказувати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПивна в шинку
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Sergu44o, Hrust 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18384

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія