autoua
×
Autoua.netФорумПивна в шинку

Війскове навчання (3/5)

новичок *****
Киев
Сообщения: 46
С нами с 05.01.2017

Re: дфтг [Re: AlexAudiCoupe]
      10 июня 2022 в 17:17 Гілками

AlexAudiCoupe 10.06.2022 16:43 пишет:


"проходив біля ствола, зайшов і купив кілька пачок патронів у 12 і 308" - я не хочу ехать куда-то и проходить мимо. Тратить свое время и бензин. На сайте даже категории "патроны" нет. Чего я туда поеду?



ну тоді треба було з цього і починати шо "хочу щоб мені прям додому патрони привезли".
А це шо таке? https://stvol.ua/catalog/kulovi-naboji/c426


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      10 июня 2022 в 18:15 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

dynarsis 10.06.2022 17:17 пишет:

AlexAudiCoupe 10.06.2022 16:43 пишет:


"проходив біля ствола, зайшов і купив кілька пачок патронів у 12 і 308" - я не хочу ехать куда-то и проходить мимо. Тратить свое время и бензин. На сайте даже категории "патроны" нет. Чего я туда поеду?



ну тоді треба було з цього і починати шо "хочу щоб мені прям додому патрони привезли".
А це шо таке? https://stvol.ua/catalog/kulovi-naboji/c426




А це шо???

А це шо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: дфтг [Re: dynarsis]
      10 июня 2022 в 18:20 Гілками

dynarsis 10.06.2022 17:09 пишет:

AlexAudiCoupe 10.06.2022 16:43 пишет:


Ну расскажи как ты там рассматривал витрину весь апрель? ???
Компанія ІБІС відновлює роботу своїх магазинів зброї. Зверніть увагу, що зброю та патрони ви можете придбати виключно в магазинах.
2022-04-21 00:00:00
Да, я на Гетьмана заходил. Причем два раза - когда сдавал ствол в марстерскую, и когда забирал. Да, мастерская работала в полный рост. Да, тир для отстрела работал. Магазин был пуст.



на гетьмана магаз працював до 16.00
перевірив чек - дата придбання 20.04, цікаво як же можна було придбати у магазині якшо він був зачинений, прям фантастика.
далі відкриваємо пост в фб від 9 квітня https://www.facebook.com/ibisnetua/posts...DyCCmiGaCfXVMql
знову магія - Друзі, ми відновили роботу магазинів Ібіс у Львові, Дніпрі та Одесі❗️
Графік роботи магазинів:
Магазин Ібіс у Львові З 10:00 до 17:00
Магазин Ібіс у Дніпрі З 10:00 до 18:00
Магазин Ібіс в Одесі З 10:00 до 16:00
Також працюють магазини в Києві:
Пр-т Степана Бандери 20 З 10:00 до 18:00
Вул. В. Гетьмана, 27 З 10:00 до 16:00

як я і казав, немає сенсу щось доказувати




А это что, х.. собачачий?

https://ibis.net.ua/ua/post/vidnovlennya-roboti-magaziniv-ibis-zbroya/

ЗЫ. Все, ты победил. У нас все есть, для самообороны навалом .308, патроны дешевые, все кто говорили что нет нифига - пораженцы.

И то что я в Ибисе вообще ничего не видел тоже ерунда. Слепой, чего уж там.
Даже таибличку не увидел.

Все, ты герой, твоя победа. Не хочу тратить время.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 854
С нами с 25.07.2013

Re: Війскове навчання [Re: sigma]
      10 июня 2022 в 20:54 Гілками

ще я встрягну )

Ібіс з 24.02 перестав продавати зброю, з вулиці і через сайт так точно, з під прилавку продажі були, але або по попереднім замовленням або для своїх.
Сам їздив, і не раз, і на Петрівку (там був самий двіж), пропускали через "задній прохід" але потипу нічого не має, рушниці 40+кгрн, навіть не дивився які ))
Дивився навіть не тільки в Київській області, а й в інших, ніде не було, може залишились ремінгтони-бенеллі по 40-50к, ще знаходив форти по 25+кгрн , але сорян... не мій бюджет.
З скріну про продажі з квітня, Ібіс робив предзамовлення в гугл-таблички, а підвезли все реально в кінці травня.


Набоїв не було ніде, знайшов тільки в Первомайську проїздом.
І доречі завод ТАХО був в Херсоні з всіма витікаючими, далі буде не краще...

Тому або було замовдення раніше, або хтось дуже фартовий, або все ж не без зв'язків, ну або не має чеків

Змінено smitoner (20:59 10/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 1743
С нами с 20.11.2008

Re: Війскове навчання [Re: smitoner]
      10 июня 2022 в 22:40 Гілками

На самом деле очень правильные мысли.
В 2014-м году мы с товарищем ходили на курсы в тире Снайпер.
Было интересно про стойку, про перевод ствола и т.д.
Но это все за свой счёт и непонятно кто инструктор и почему он стал инструктором.
Второе - это патроны.
У нас на сегодняшний день вроде бы ни одного завода по производству гладкого и нарезного.
Сейчас цена патронов ну просто выше всяких возможностей, хотя раньше на стенде или спортинге 100-200 патронов за тренировку можно было спалить без ущерба для семейного бюджета.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Війскове навчання [Re: smitoner]
      10 июня 2022 в 23:20 Гілками

smitoner 10.06.2022 20:54 пишет:

ще я встрягну )

Ібіс з 24.02 перестав продавати зброю, з вулиці і через сайт так точно, з під прилавку продажі були, але або по попереднім замовленням або для своїх.
Сам їздив, і не раз, і на Петрівку (там був самий двіж), пропускали через "задній прохід" але потипу нічого не має, рушниці 40+кгрн, навіть не дивився які ))
Дивився навіть не тільки в Київській області, а й в інших, ніде не було, може залишились ремінгтони-бенеллі по 40-50к, ще знаходив форти по 25+кгрн , але сорян... не мій бюджет.
З скріну про продажі з квітня, Ібіс робив предзамовлення в гугл-таблички, а підвезли все реально в кінці травня.


Набоїв не було ніде, знайшов тільки в Первомайську проїздом.
І доречі завод ТАХО був в Херсоні з всіма витікаючими, далі буде не краще...

Тому або було замовдення раніше, або хтось дуже фартовий, або все ж не без зв'язків, ну або не має чеків




Отож.

"Все знают" что Ибис на Петровке работал "с заднего входа".

И я видел платежки в отчетах людей, которым сбрасывали деньги на патроны, прицелы, стволы и т.д. И за март, и за апрель, и за май. От Ибиса. Который не работал официально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Війскове навчання [Re: sigma]
      13 июня 2022 в 10:36 Гілками

от тепер багато питань відпало.

https://uavz.org/khto-zakhyshhatyme-kyiv-koly-vorog-povernetsya/

інтерв'ю довгеньке але по суті.

Змінено -Виталя- (10:38 13/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5367
С нами с 16.12.2003

Re: Війскове навчання [Re: -Виталя-]
      13 июня 2022 в 20:15 Гілками

-Виталя- 13.06.2022 10:36 пишет:

от тепер багато питань відпало.

https://uavz.org/khto-zakhyshhatyme-kyiv-koly-vorog-povernetsya/

інтерв'ю довгеньке але по суті.




По сути - нужно коротко говорить, все не смотрел. Не понял его аргументацию: зачем сейчас бойцам ДФТГ нужно автомат домой носить со службы?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Війскове навчання [Re: sigma]
      16 июня 2022 в 12:42 Гілками

sigma 28.05.2022 08:50 пишет:

Хочу прояснити для себе цикаве питання: чому зараз не проводят підготовку чоловиків до військових дій. Так, я чув, що зараз мобілізують тільки "тіх кого треба" і немає "гребут усіх". Але, чому не збірати "майже усіх" та проводити з ними 2-4 тижневи навчання? Я впевнений, що навіть ті чоловики, хто служив в армії не зможуть надійно вспомнити як стріляти, як копати, як біжати, якими жестами користуватися та інше...
Чому такого немає? Або я про це не чув?




Сенс витрачати бюджетні кошти під час війни, коли людина воювати не буде Маєте здоров'я, підписуєте контракт, всьому навчать

Офф: В перші дні, принаймні у нас в місті, повидавали зброю всім, хто її тримав раніше (служив, тощо), а вони, при наближенні ворога на 80% всі поховалися в погріби та повтікали. Потім мусила тероборона разом з поліцією відбирати ті автомати, а також набої та віддавати їх в руки 16 - 20 літнім, котрі разом з ЗСУ стримали навалу орди в Ясногородці і дякуючи саме героїзму тих 16-20 літніх наше місто та найближчі околиці не Буча сьогодні. А "кирзове чобіття", яке знало, як треба воювати, потім повилазило з погрібів та поприїздило з Закарпаттів, та тепер скрегоче, як би вони та...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Війскове навчання [Re: orys]
      16 июня 2022 в 18:12 Гілками

Имеется место в микро группу на обучение на дроновождение с военной спецификой. выезд во Львов на неделю. Обучение платное.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
50 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 20001
С нами с 27.11.2008

Re: Війскове навчання [Re: Джин]
      16 июня 2022 в 18:40 Гілками

Джин 16.06.2022 18:12 пишет:

Имеется место в микро группу на обучение на дроновождение с военной спецификой. выезд во Львов на неделю. Обучение платное.




Это напомнило продажу чз Эпицентр переданных с Запада броников


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Війскове навчання [Re: Lekha]
      16 июня 2022 в 23:21 Гілками

Lekha 16.06.2022 18:40 пишет:

Джин 16.06.2022 18:12 пишет:

Имеется место в микро группу на обучение на дроновождение с военной спецификой. выезд во Львов на неделю. Обучение платное.




Это напомнило продажу чз Эпицентр переданных с Запада броников


Странные ассоциации. Есть школа дроновождения . Частная . Давно существующая . Для частных лиц. Сейчас обучают в том числе и военных. Бесплатно. Готовы принять на подобную программу гражданских шпаков. В данном случае за деньги . Что тебя возбудило? Некоторые рестораны кормят военных бесплатно. Ты тоже хочешь к ним прийти и потребовать бесплатный обед?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Війскове навчання [Re: Lekha]
      16 июня 2022 в 23:57 Гілками

Lekha 16.06.2022 18:40 пишет:

Джин 16.06.2022 18:12 пишет:

Имеется место в микро группу на обучение на дроновождение с военной спецификой. выезд во Львов на неделю. Обучение платное.




Это напомнило продажу чз Эпицентр переданных с Запада броников




1. Про Эпицентр и броники это как про Липецкую фабрику. Фейк пустили, а дальше....

2. Обучать во Львове будут эльфы, которым не нужно за что-то жить, содержать семьи, которые разбитые дроны будут менять за свой счет..... Как бы так попасть на бесплатное обучение стрельбе, где неделю будут учить стрелять со своими стволами и патронами...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
44 года, Киев
Сообщения: 8493
С нами с 01.03.2013

Re: Війскове навчання [Re: Джин]
      17 июня 2022 в 00:02 Гілками

Джин 16.06.2022 23:21 пишет:

Странные ассоциации. Есть школа дроновождения . Частная . Давно существующая . Для частных лиц. Сейчас обучают в том числе и военных. Бесплатно. Готовы принять на подобную программу гражданских шпаков. В данном случае за деньги . Что тебя возбудило? Некоторые рестораны кормят военных бесплатно. Ты тоже хочешь к ним прийти и потребовать бесплатный обед?



А зачем гражданским шпакам дроновождение с военной спецификой?

Змінено Caonima (00:02 17/06/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 11.12.2001

Re: дфтг [Re: AlexAudiCoupe]
      17 июня 2022 в 00:12 Гілками

AlexAudiCoupe 09.06.2022 00:07 пишет:

smitoner 08.06.2022 20:55 пишет:

-Виталя- 08.06.2022 20:13 пишет:


В ответ на:

...





доступна зброя це, коли найдешевший DB .223 буде коштувати хоча б 1100 уо, як у сусідній Польщі, де нема війні, а ні по 1700 як в нас.
а набої по 0,5 уо, а ні по 1-1,5 уо.


і це ще я не знаю, чи залишились ввізні мито на ринку зброї чи теж скасовані на час воєнного стану.

дозвіл да, тимчасовий полегшили - за це +.


і щоб 2 рази не вставати, у нас цей Хатсан дорожче ніж у Польщі на 45%





справедливості заради, у нас зараз не возять велики партіями, не тільки зброю і набої і логістика трохи складніша ніж в Польші. але так, є націнки далеко й не 45%, це правда (((




Справедливости ради, у нас прибытие в Украину партии помп Хатсанов - просто праздник!

Где нарезняк? 3.5 месяца война. Вымели. Где новый?

Где патроны?

Повторяется ситуация 2013-2014 года? Оружия нет. Кто не дает? Нам не дают или мы не хотим?

Откуда надо возить отечественные гражданские СКС и АКМ? Где там хромает логистика?

ЗЫ. По логистике. Все АТБ и прочие забиты польской и прибалтийской водкой. Там логистика работает, везде работает а вот почему-то Ремингтоны с Винчестерами везти не получается?



Рынок оружия - это не водку прикупить. партии и поставки законтрактовываються чуть ли не на год вперед. Производитель просто под тебя выпускает партию пушек. Складов затаренных карабинами на продажу нет как таковых. Поэтому нарастить резко поставки нельзя. Ну - почти нельзя.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Війскове навчання [Re: Caonima]
      17 июня 2022 в 00:17 Гілками

Caonima 17.06.2022 00:02 пишет:

Джин 16.06.2022 23:21 пишет:

Странные ассоциации. Есть школа дроновождения . Частная . Давно существующая . Для частных лиц. Сейчас обучают в том числе и военных. Бесплатно. Готовы принять на подобную программу гражданских шпаков. В данном случае за деньги . Что тебя возбудило? Некоторые рестораны кормят военных бесплатно. Ты тоже хочешь к ним прийти и потребовать бесплатный обед?



А зачем гражданским шпакам дроновождение с военной спецификой?


Чтобы когда гражданскиого шпака призовут от него был толк сразу без необходимсти какого то обучения.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
44 года, Киев
Сообщения: 8493
С нами с 01.03.2013

Re: Війскове навчання [Re: Джин]
      17 июня 2022 в 00:37 Гілками

Джин 17.06.2022 00:17 пишет:

Чтобы когда гражданскиого шпака призовут от него был толк сразу без необходимсти какого то обучения.



Т.е. он станет военным, который заплатил за обучение тем, кого будет защищать. Молодцы ребята.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 11.12.2001

Re: Війскове навчання [Re: Caonima]
      17 июня 2022 в 00:53 Гілками

Caonima 17.06.2022 00:37 пишет:

Джин 17.06.2022 00:17 пишет:

Чтобы когда гражданскиого шпака призовут от него был толк сразу без необходимсти какого то обучения.



Т.е. он станет военным, который заплатил за обучение тем, кого будет защищать. Молодцы ребята.



А если не призовут? А если не станет? А если окажется, что для дроновождения у него руки кривые? Я вот хочу отточить умение точно стрелять? насыпте мне патронов побольше и бесплатно. Я же может быть когда то защищать вас буду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71925
С нами с 25.06.2002

Re: Війскове навчання [Re: Грек]
      17 июня 2022 в 01:07 Гілками

Грек 17.06.2022 00:53 пишет:

Я вот хочу отточить умение точно стрелять? насыпте мне патронов побольше и бесплатно. Я же может быть когда то защищать вас буду.


так тем у кого ВУС стрелок патронов на умение насыпают нормально

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Війскове навчання [Re: Caonima]
      17 июня 2022 в 01:11 Гілками

Caonima 17.06.2022 00:37 пишет:

Джин 17.06.2022 00:17 пишет:

Чтобы когда гражданскиого шпака призовут от него был толк сразу без необходимсти какого то обучения.



Т.е. он станет военным, который заплатил за обучение тем, кого будет защищать. Молодцы ребята.


Я тот который будет платить за свое обучение , чтобы в случае призыва что-то полезное уметь. Какие у тебя претензии? А еще у меня свой ствол есть, и патронов ящик. И стрелять я обучался сам и кучу за свой счет купленных патронов сжег, но умею. А ты давай жди когда тебя призовут, дадут оружие и научат чему нибудь . Чего парится и свои деньги тратить?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПивна в шинку
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Sergu44o, Hrust 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18388

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія