autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos (2/2)

опытный писатель ***
46 лет (24 года за рулем), Germany, Nuernberg
Сообщения: 1212
С нами с 27.06.2009

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      11 января 2018 в 09:23 Гілками

Daugava 10.01.2018 17:25 пишет:

Я думаю, що у німецьких "Russia" нема настільки сильного "аканья". На А8-А9 зустріли в товарній кількості машин RUS з 777-го регіону (Москва) але за тиждень в Герлосі жодної.
Цього року з MUC їхали пізно, пробки вже розбіглися. Але назад поверталися теж пізніше, через це 10-й ранку на кордоні AT/DE витратили з півгодини. Кум їхав на годину пізніше, його навігатор повів городами, всі пробки об'їхав без всякого контролю. Взагалі день суботи - найгірший час для подорожей AT-DE-AT принаймні в лижний сезон.




6го числа, в субботу, было особенно много машин, т.к. с каникул народ возвращался. От WilderKaiser до автобана, километров 20-30 была сплошная тянучка. Мы сделали крюк км в 10, но всех объехали. Да и давно наученные - на автобан мы въезжаем уже в Германии, объезжаем через город. По карте - там пробка была минут на 30. Так же и на восьмёрке, полупробка/тянучка была до мюнхенской окружной - опять же объезжали через города.
От Kaltenbach (Gerlos чуть дальше) я на автобан вообще не выезжаю, обычными дорогами до границы еду и всем советую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: pozin8]
      11 января 2018 в 09:46 Гілками

Дякую, я не мав віри навігатору від Audi, вірніше я до кінця з ним розібрався тільки поки сидів в пробці на кордоні. На А92 теж згаяли хвилин 15, бо було свіже ДТП "паровозик" на 4 машини. На А8 пробка закінчилася раніше окружної. Після того як бан розширився до 4-х смуг заторів вже не було.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 5330
С нами с 13.05.2007

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      14 января 2018 в 15:46 Гілками

Daugava 11.01.2018 09:46 пишет:

Дякую, я не мав віри навігатору від Audi, вірніше я до кінця з ним розібрався тільки поки сидів в пробці на кордоні.



По-моему проще лепить свой смартфон на стекло со старыми-добрыми Гугл-картами - только интернет нужен, чтобы оно пробки в режиме онлайн видело и варианты объезда предлагало. Подробно писал вот здесь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (24 года за рулем), Germany, Nuernberg
Сообщения: 1212
С нами с 27.06.2009

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      14 января 2018 в 18:07 Гілками

Я так и езжу с гугловскими картами благодаря отмене роуминга. У меня навигатор машинный без LIVE-опции, жаба задавила 60 евро на год платить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: krolyk]
      14 января 2018 в 19:44 Гілками

Я читав Але навіть після двох досвідів коли прокатні GPS заводили в халепу, я не міг відмовитися від 8" інтегрованих з бортовим компом проти 5.5" на смарті. Дуже здивувався, що в Ауді він гірший ніж в Golf. Google був напоготові, туди я їхав саме по ньому. Інтернет забезпечував TravelSIM.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 36 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3538

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія