autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! (2/3)

member **
40 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 186
С нами с 16.08.2011

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 13:18 Гілками

У "Борисполі" аварійно приземлився літак із пасажирами до Анталії
"Вранці в "Борисполі" здійснив вимушену посадку рейс "Аеропорт "Київ" (IEV) - Анталія (AYT)" авіакомпанії "Anda Air", – поінформував аеропорт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: Satan Claus]
      11 июля 2018 в 13:31 Гілками

Satan Claus 11.07.2018 13:18 пишет:

У "Борисполі" аварійно приземлився літак із пасажирами до Анталії
"Вранці в "Борисполі" здійснив вимушену посадку рейс "Аеропорт "Київ" (IEV) - Анталія (AYT)" авіакомпанії "Anda Air", – поінформував аеропорт.


расхваливаемой выше авиакомпании??

исходя из всех вышеперечисленных перепитий делаю для себя вывод: Анда села в лужу с кучей рейсов и неисправными борртами. За спиной Анды оператор молча сделал все возможное, чтобы туристы попали в отель. Сообщили им, что вылет будет на следующий день в 20:30(следовательно заберут их из отеля за три-четыре часа до вылета), но туристы все-равно были недовольные - им не подали свежеиспеченного Гида в восемь утра! ату их всех -операторов и самолетовладельцев! как-то так сокращенно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: Satan Claus]
      11 июля 2018 в 13:51 Гілками

Satan Claus 11.07.2018 13:18 пишет:

У "Борисполі" аварійно приземлився літак із пасажирами до Анталії
"Вранці в "Борисполі" здійснив вимушену посадку рейс "Аеропорт "Київ" (IEV) - Анталія (AYT)" авіакомпанії "Anda Air", – поінформував аеропорт.




Похоже такое же ведро МД80 как и тот, что недавно выкатился с полосы, и такой же как на прошлой неделе уже делал аварийную посадку, сразу после взлёта из Жулян, а может это тот же и есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 14:02 Гілками

Представник Джоін ап чи що? То я Вам скажу що анда якраз літала. А Браво і Скай ап купа відмінених. в Джоін Апа досі купа людей сидить в аеропорту Анталії.

Продовжуйте захищати далі джоін Ап - доводити нічого не збираюсь бо мені то нецікаво.

Для себе висновок зробив. І кажу ще раз - почитайте результати "joinup" в фейсбуку - люди деякі в істериці вже пишуть.

Я не знаю хто така анда, але в усій ситуації вони єдині хто назвали речі реальні і правдиві, в той же час джоін ап тупо ігнорував всі питання.

Все почалось з елементарного (коли я приїхав зустрічати, рейс прибув а моїх там не було) - Джоін Ап - скажіть куди на який рейс пересадили чи де знаходяться такі-то пасажири?

Навіть цього елементарного мені не відповіли. Просто ігнор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 15:39 Гілками

DRB 11.07.2018 14:02 пишет:

Представник Джоін ап чи що? То я Вам скажу що анда якраз літала. А Браво і Скай ап купа відмінених. в Джоін Апа досі купа людей сидить в аеропорту Анталії.

Продовжуйте захищати далі джоін Ап - доводити нічого не збираюсь бо мені то нецікаво.

Для себе висновок зробив. І кажу ще раз - почитайте результати "joinup" в фейсбуку - люди деякі в істериці вже пишуть.

Я не знаю хто така анда, але в усій ситуації вони єдині хто назвали речі реальні і правдиві, в той же час джоін ап тупо ігнорував всі питання.

Все почалось з елементарного (коли я приїхав зустрічати, рейс прибув а моїх там не було) - Джоін Ап - скажіть куди на який рейс пересадили чи де знаходяться такі-то пасажири?

Навіть цього елементарного мені не відповіли. Просто ігнор.



еще раз повторяю - я ни в коем случае не защищаю ДноАп - у меня к ним отдельная любофф
я читаю со стороны истерику, хотя по действиям обезличенного оператора все в пределах договора. они не обязаны нетуристу что-либо отвечать в принципе - у вас с ними нет никаких договорных отношений. а вот с туристами они в пределах часовых тикетов все выполнили, но у нас же модно "всепропало!"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 16:04 Гілками

+1

Джоіни в цьому конкретному випадку спрацювали на 5+

Скоріш за все, вина-таки на перевізнику і навіть не на 50%, а близько 100...

ТС нічого не розуміючи в темі категорично заявляє претендуючи на істину в останній інстанції... і так - Джоіни "лівому" істерику мали повідомляти НІЧОГО - так і зробили!

зі: теж не представник Джоіна і не топив за них ніколи, але надалі читати цей потік підсвідомості ТС просто немає терпіння


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: tarakan]
      11 июля 2018 в 16:50 Гілками

tarakan 11.07.2018 16:04 пишет:

+1

Джоіни в цьому конкретному випадку спрацювали на 5+

Скоріш за все, вина-таки на перевізнику і навіть не на 50%, а близько 100...

ТС нічого не розуміючи в темі категорично заявляє претендуючи на істину в останній інстанції... і так - Джоіни "лівому" істерику мали повідомляти НІЧОГО - так і зробили!

зі: теж не представник Джоіна і не топив за них ніколи, але надалі читати цей потік підсвідомості ТС просто немає терпіння


у меня так жена вышла в толпу всепропальщиков и громко им разъяснила, что вас накормили, вас отвезли в отель, временные сроки выдержаны - что вам еще надо?
причем ТС вверху упомянул, что таки оператор был возле автобуса - чего еще надо туристу? оператор, не авиаперевозчик, а оператор отвез их в отель, но оператор гад!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 16:56 Гілками

ну мне то можно не рассказывать кто их вез....

конечно оператор... но товарищ же свято верит, что он прав и ТО казлы!!!

повторюсь, именно в этой конкретной ситуации Джоины разрулили все как по нотам...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:29 Гілками

Джоіни відпрацювали на 5?

1. джоіни нічого нікому не казали (на телефонах сиділи всі)
2. до того поки не підняли з однієї сторони туристи кіпіш (прийшли представники автовокзалу) і з іншої сторони авіаперевізник - ніхто нікого не віз а поступали з ними так як поруч з іншими - просто типу переносили рейс то на 21 то на 23... і так потрохи аби нікуди не везти
3. Джоін ап на всі телефонні дзвінки ніякої інформації не давали взагалі


Найголовніше - з аеропортів анталії в той момент коли цей рейс повезли в готель, інші рейси ДЖОІН АПА більше доби залишились сидіти в аеропорту.

Тобто Джоін ап такі класні що розрулили не всі рейси а один (може ще якісь)Ю, більшість коментарів - повторю вам вже втретє - люди більше доби сиділи в аеропорту і НІХТО НІКУДИ ЇХ НЕ ВИВОЗИВ.

І повторю ще раз - в той момент коли на табло аеропорту втретє переклали затримку рейсу авіаперевізник відразу мені сказав правду - до 6 ранку 100% ніяких рейсів не буде!

Джоін ап взагалі ніяк не відпрацювали. вони вішали лапшу на вуха до останнього


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:30 Гілками

Почитайте що прямо зараз твориться в аеропорту і останні кілька днів. Звісно що винні перевізники (ВСІ ПЕРЕВІЗНИКИ), а Джоін ап білий і пухнастий.



Змінено DRB (21:30 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:42 Гілками
Достоевский ***
33 года за рулем,
Сообщения: 7643
С нами с 05.12.2013

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:43 Гілками

DRB 11.07.2018 12:32 пишет:

owner_kiev 11.07.2018 12:11 пишет:

из всего вышеописанного могу сделать один вывод - расселением занимался не авиаперевозчик, так как в списке Ваших родственников на посадку не было)) кто занимался расселением и чей гид, которого Вы упоминали, был в отеле? можете не отвечать - ответ я знаю))



Чому це їх в списку не було? Були - їх перенесли на інший літак, наступний. Списки перетрубовували Джоін Ап.
Просто цю інформацію мені не говорили (в мене не було зв"язку з мамою, тільки коли доїхав з аеропорту додому поповнив їй рахунок).
Тепер про гіда.
1. Гіда не було в аеропорту (поправляю, бо спочатку написав що його взагалі не було, уточнив в мами - був гід вже тоді коли приїхали автобуси, і приїхав він і разом з представником авіакомпанії і займались посадкою в автобус) . Автобуси привезли людей в готель. (Почитайте що пишуть люди - ніхто нікого в готелі не возив - лише цей перевізник повіз).
Продовжу про гіда.
2. Гіда не було зранку о 8 коли сказали що буде.
3. Гіда не було зранку о 11й коли сказалли що він вже в готелі (все звонили по телефонах)
4. Гід з"явився о 13й годині в готелі щоб сказати те що вже мені дав знати перевізник - виліт буде о 21:30 і тут гід збрехав сказав що о 20:30.




У кого сам тур заказывали?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:44 Гілками

DRB 11.07.2018 21:29 пишет:

Джоіни відпрацювали на 5?

1. джоіни нічого нікому не казали (на телефонах сиділи всі)
2. до того поки не підняли з однієї сторони туристи кіпіш (прийшли представники автовокзалу) і з іншої сторони авіаперевізник - ніхто нікого не віз а поступали з ними так як поруч з іншими - просто типу переносили рейс то на 21 то на 23... і так потрохи аби нікуди не везти
3. Джоін ап на всі телефонні дзвінки ніякої інформації не давали взагалі


Найголовніше - з аеропортів анталії в той момент коли цей рейс повезли в готель, інші рейси ДЖОІН АПА більше доби залишились сидіти в аеропорту.

Тобто Джоін ап такі класні що розрулили не всі рейси а один (може ще якісь)Ю, більшість коментарів - повторю вам вже втретє - люди більше доби сиділи в аеропорту і НІХТО НІКУДИ ЇХ НЕ ВИВОЗИВ.

І повторю ще раз - в той момент коли на табло аеропорту втретє переклали затримку рейсу авіаперевізник відразу мені сказав правду - до 6 ранку 100% ніяких рейсів не буде!

Джоін ап взагалі ніяк не відпрацювали. вони вішали лапшу на вуха до останнього


а можно без эмоций, а тупо по сути?
1. кому оператор должен был давать информацию?
2. когда людей покормили? конкретно!
3. кому конкретно оператор не давал никакой информации и почему именно туроператор повез людей в отель, а не авиаперевозчик?
а теперь вопросы:
1. когда должен был состоятся вылет?
2. когда покормили людей?
3. когда отвезли в отель?
4. когда сообщили во сколько вылет после поселения в отель?
5. когда вылетел самолет?
6. что нарушил туроператор, согласно договора туруслуг?
7. договор в глаза видели? бачили очі, шо підписували?

можете не отвечать, бо сядете сами в лужу, удачи.

вас трудно переубедить, потому что конкретно вы уперлись. перечитайте договор и поймете, что вы бесправны. подписали - пользуйтесь.
ДноАп -дно, не летайте с ними отдыхать, но ежики плакали, кололись, но продолжали есть кактус


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:48 Гілками

DRB 11.07.2018 21:42 пишет:

https://toneto.net/catalog/turisticheskie-firmy---aviakompanii/Join-up-Poltavskaya-9

https://www.otzyvua.net/turoperator-join-up


https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/11/7186042/


к чему ссылка? вы реально думаете, что я буду вам разжовывать, почему в 16:00 туристы сидят в аэропорту. а не в нумерах? я уже отвечал выше - читайте все.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 21:52 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 21:44 пишет:


....





Ви трохи не зрозуміли знову? З рейсом моєї мами добре що вийшло все так як вийшло - почитайте про інші рейси - люди сидять в аеропортах.

А на рахунок порушено, шановний (я про інші рейси) то порушено права пасажирів.

Якщо раптом Ви думаєте що договір основний, то я скажу що Ви дуже помиляєтесь. От основи:
https://avia.gov.ua/pasazhiram/prava-pasazhiriv/

Ось це є права, і порушено їх у випадку мами також, хоча компенсовано готелем. І почитайте будь-ласка хто компенсовує

А у випадках інших вильотів люди сидять добу і більше - почитайте відгуки - відкрийте очі!

Ще раз дам посилання про всяк випадок:

Права пасажирів (що зобов"язана робити авіакомпанія, і в нашому випадку вона це зробила, в інших випадках ні):
https://avia.gov.ua/pasazhiram/prava-pasazhiriv/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:53 Гілками

А так як Вам впадло почитати правила буде перейти то цитую їх шматок (що зобов"язаний був робити КОЖНИЙ авіаперевізник).

Не дякуйте
В ответ на:

1. При затримці рейсу:
– на 2 години або більше для рейсів дальністю до 1500 км;
– на 3 години або більше для рейсів дальністю від 1500 до 3500 км;
– на 4 годин або більше для інших рейсів
надаються за нормами перевізника харчування та прохолодні напої і можливість здійснити два безкоштовних дзвінка, або відправити телекс/факс-повідомлення чи е-mail.
2. Якщо виконання рейсу відкладається на наступний день – номер в готелі, харчування та забезпечення трансферу по маршруту аеропорт – готель – аеропорт.
3. Якщо затримка складає хоча б 5 годин – відшкодування вартості квитка (його частини), зміна маршруту за відповідних транспортних умов до кінцевого пункту призначення, за першої можливості, або у пізніший час за бажанням пасажира та за умови наявності вільних місць.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 22:01 Гілками

DRB 11.07.2018 21:53 пишет:

А так як Вам впадло почитати правила буде перейти то цитую їх шматок (що зобов"язаний був робити КОЖНИЙ авіаперевізник).

Не дякуйте
В ответ на:

1. При затримці рейсу:
– на 2 години або більше для рейсів дальністю до 1500 км;
– на 3 години або більше для рейсів дальністю від 1500 до 3500 км;
– на 4 годин або більше для інших рейсів
надаються за нормами перевізника харчування та прохолодні напої і можливість здійснити два безкоштовних дзвінка, або відправити телекс/факс-повідомлення чи е-mail.
2. Якщо виконання рейсу відкладається на наступний день – номер в готелі, харчування та забезпечення трансферу по маршруту аеропорт – готель – аеропорт.
3. Якщо затримка складає хоча б 5 годин – відшкодування вартості квитка (його частини), зміна маршруту за відповідних транспортних умов до кінцевого пункту призначення, за першої можливості, або у пізніший час за бажанням пасажира та за умови наявності вільних місць.





и? где что было нарушено? судя по тикетам, все было сделано четко и в срок))) лучше жевать..
и давайте за других не будем говорить? вылеты разные, сроки разные, доподлинно неизвестно что и как в результате. еще раз - паника и соплеэуйство мешает правильно понимать всю суть перевозок и отдыха. вы хотите все и сразу - так не бывает. ни у кого не бывает. в Европе тоже есть задержки рейсов, причем туристы тоже спят в аэропортах и не ходят скандируют ДжойнАп!! молча сидят и понимают, что страховка все компенсирует. Страховку брали? нет? почему? сидели бы молча, а потом подавали иск!
нет! сидим вторую страницу жуем сопли.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 22:05 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 22:01 пишет:

и? где что было нарушено? судя по тикетам, все было сделано четко и в срок))) лучше жевать..
и давайте за других не будем говорить? вылеты разные, сроки разные, доподлинно неизвестно что и как в результате. еще раз - паника и соплеэуйство мешает правильно понимать всю суть перевозок и отдыха. вы хотите все и сразу - так не бывает. ни у кого не бывает. в Европе тоже есть задержки рейсов, причем туристы тоже спят в аэропортах и не ходят скандируют ДжойнАп!! молча сидят и понимают, что страховка все компенсирует. Страховку брали? нет? почему? сидели бы молча, а потом подавали иск!
нет! сидим вторую страницу жуем сопли.





Ви читати цікаво вмієте чи ні?

В випадку рейсу де летіла моя мама все розрулилось. Авіаперевізник був на зв"язку і що говорили мені по телефону те і робили


В інших рейсах повна

А джоінАп обіс..сь

Змінено DRB (22:05 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 22:07 Гілками

DRB 11.07.2018 21:52 пишет:


А на рахунок порушено, шановний (я про інші рейси) то порушено права пасажирів.

Якщо раптом Ви думаєте що договір основний, то я скажу що Ви дуже помиляєтесь. От основи:
https://avia.gov.ua/pasazhiram/prava-pasazhiriv/




так и запишем - договор с туроператором не читал. дальнейшие прения прекращаю. подсказка и ДЗ: прочитать договор, особенно в части ..оператор имеет право заменить дату, время вылета, АВИАПЕРЕВОЗЧИКА... и прочее
не читайте общие правила - они мало относятся к чартерным перевозкам. Вы билет напрямую не покупали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 22:13 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 22:07 пишет:


так и запишем - договор с туроператором не читал. дальнейшие прения прекращаю. подсказка и ДЗ: прочитать договор, особенно в части ..оператор имеет право заменить дату, время вылета, АВИАПЕРЕВОЗЧИКА... и прочее
не читайте общие правила - они мало относятся к чартерным перевозкам. Вы билет напрямую не покупали.





Подобаються мені автоуашники які не прочитали суті і сперечаються
Я нікуди не літав і договір не читав.


Можна запитати лише - про що Ви пробуєте сперечатись? бо я вже запутався.

Ви пишете вже вкотре що все відбулось нормально - так, в нашому випадку затримка була, і все розрулилось, Джоін ап уроди (підтверджено іншими рейсами) а на мою думку дякуючи перевізнику який виконав правила державіаслужби (це правила не туроператора а перевізника) все було розрулено.

Тоді не розумію суті Ваших стін тексту Я кажу подивіться що у інших випадках - того що відбулось з рейсом моєї мами (не моїм ) нема і близько. Люди ночують в аеропорту.

Змінено DRB (22:14 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 36 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4442

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія